Kolejka 1 |
---|
14 lip Pirin Blagoevgrad 1-2 Beroe |
14 lip Krumovgrad 3-1 Ludogorets Razgrad |
15 lip Arda Kardzhali 3-3 Cherno More Varna |
15 lip Levski Sofia 1-2 CSKA 1948 |
16 lip Lokomotiv Plovdiv 1-1 Botev Plovdiv |
16 lip Hebar 0-0 PFC CSKA-Sofia |
17 lip PFC Lokomotiv Sofia 1929 1-0 Botev Vratsa |
17 lip Etar 0-1 Slavia Sofia |
Kolejka 2 |
---|
21 lip CSKA 1948 3-0 Pirin Blagoevgrad |
21 lip PFC CSKA-Sofia 1-0 Krumovgrad |
22 lip Botev Plovdiv 1-3 Levski Sofia |
22 lip Ludogorets Razgrad 5-0 Etar |
23 lip Cherno More Varna 1-0 Hebar |
23 lip PFC Lokomotiv Sofia 1929 2-4 Lokomotiv Plovdiv |
24 lip Botev Vratsa 2-0 Slavia Sofia |
24 lip Beroe 1-0 Arda Kardzhali |
Kolejka 3 |
---|
28 lip Krumovgrad 1-3 Cherno More Varna |
29 lip Pirin Blagoevgrad 0-0 Botev Plovdiv |
|
30 lip Levski Sofia 6-0 PFC Lokomotiv Sofia 1929 |
31 lip Lokomotiv Plovdiv 4-0 Botev Vratsa |
1 lis Etar 0-1 PFC CSKA-Sofia |
2 lis Slavia Sofia 0-2 Ludogorets Razgrad |
27 lis Arda Kardzhali 0-3 CSKA 1948 |
Kolejka 4 |
---|
4 sie Cherno More Varna 2-1 Etar |
4 sie Botev Plovdiv 0-2 Arda Kardzhali |
5 sie Botev Vratsa 0-5 Ludogorets Razgrad |
5 sie PFC Lokomotiv Sofia 1929 2-0 Pirin Blagoevgrad |
6 sie PFC CSKA-Sofia 1-1 Slavia Sofia |
6 sie Lokomotiv Plovdiv 2-1 Levski Sofia |
7 sie Beroe 2-0 Krumovgrad |
|
Kolejka 5 |
---|
11 sie Pirin Blagoevgrad 0-1 Lokomotiv Plovdiv |
11 sie Arda Kardzhali 1-0 PFC Lokomotiv Sofia 1929 |
12 sie Hebar 1-0 Botev Plovdiv |
12 sie Slavia Sofia 1-5 Cherno More Varna |
13 sie Levski Sofia 1-0 Botev Vratsa |
13 sie Ludogorets Razgrad 3-0 PFC CSKA-Sofia |
14 sie Krumovgrad 1-0 CSKA 1948 |
|
Kolejka 6 |
---|
18 sie PFC Lokomotiv Sofia 1929 0-1 Hebar |
18 sie Lokomotiv Plovdiv 1-0 Arda Kardzhali |
19 sie Botev Vratsa 0-2 PFC CSKA-Sofia |
19 sie Beroe 3-0 Slavia Sofia |
20 sie Cherno More Varna 1-0 Ludogorets Razgrad |
20 sie Botev Plovdiv 1-2 Krumovgrad |
|
14 wrz Levski Sofia 2-0 Pirin Blagoevgrad |
Kolejka 7 |
---|
25 sie Pirin Blagoevgrad 0-1 Botev Vratsa |
25 sie Hebar 3-4 Lokomotiv Plovdiv |
26 sie Krumovgrad 2-0 PFC Lokomotiv Sofia 1929 |
26 sie PFC CSKA-Sofia 1-1 Cherno More Varna |
27 sie Etar 1-2 Botev Plovdiv |
27 sie Ludogorets Razgrad 5-0 Beroe |
28 sie Slavia Sofia 0-2 CSKA 1948 |
1 lis Arda Kardzhali 0-0 Levski Sofia |
Kolejka 8 |
---|
1 wrz Botev Vratsa 0-1 Cherno More Varna |
1 wrz Botev Plovdiv 3-1 Slavia Sofia |
1 wrz Pirin Blagoevgrad 0-2 Arda Kardzhali |
2 wrz Beroe 0-3 PFC CSKA-Sofia |
2 wrz PFC Lokomotiv Sofia 1929 1-3 Etar |
3 wrz Lokomotiv Plovdiv 4-0 Krumovgrad |
3 wrz Levski Sofia 1-0 Hebar |
11 kwi 17:45 CSKA 1948 - Ludogorets Razgrad |
Kolejka 9 |
---|
15 wrz Arda Kardzhali 4-0 Botev Vratsa |
15 wrz Cherno More Varna 2-0 Beroe |
16 wrz Slavia Sofia 1-2 PFC Lokomotiv Sofia 1929 |
16 wrz Ludogorets Razgrad 2-2 Botev Plovdiv |
17 wrz Etar 0-1 Lokomotiv Plovdiv |
17 wrz PFC CSKA-Sofia 2-0 CSKA 1948 |
18 wrz Hebar 1-2 Pirin Blagoevgrad |
18 wrz Krumovgrad 2-2 Levski Sofia |
Kolejka 10 |
---|
22 wrz Botev Vratsa 1-0 Beroe |
22 wrz CSKA 1948 1-1 Cherno More Varna |
22 wrz Botev Plovdiv 1-2 PFC CSKA-Sofia |
23 wrz Lokomotiv Plovdiv 2-0 Slavia Sofia |
23 wrz Levski Sofia 1-0 Etar |
23 wrz Arda Kardzhali 3-1 Hebar |
24 wrz PFC Lokomotiv Sofia 1929 1-3 Ludogorets Razgrad |
24 wrz Pirin Blagoevgrad 1-0 Krumovgrad |
Kolejka 11 |
---|
26 wrz Cherno More Varna 1-0 Botev Plovdiv |
26 wrz Beroe 0-0 CSKA 1948 |
27 wrz Hebar 1-1 Botev Vratsa |
27 wrz Slavia Sofia 0-2 Levski Sofia |
27 wrz Ludogorets Razgrad 1-1 Lokomotiv Plovdiv |
28 wrz Krumovgrad 1-3 Arda Kardzhali |
28 wrz Etar 0-2 Pirin Blagoevgrad |
28 wrz PFC CSKA-Sofia 2-0 PFC Lokomotiv Sofia 1929 |
Kolejka 12 |
---|
30 wrz Botev Vratsa 1-2 CSKA 1948 |
30 wrz Botev Plovdiv 4-1 Beroe |
1 paź PFC Lokomotiv Sofia 1929 0-0 Cherno More Varna |
1 paź Levski Sofia 0-1 Ludogorets Razgrad |
1 paź Arda Kardzhali 3-0 Etar |
2 paź Lokomotiv Plovdiv 0-2 PFC CSKA-Sofia |
2 paź Pirin Blagoevgrad 1-1 Slavia Sofia |
2 paź Hebar 0-0 Krumovgrad |
Kolejka 13 |
---|
6 paź Krumovgrad 1-0 Botev Vratsa |
6 paź Beroe 0-1 PFC Lokomotiv Sofia 1929 |
7 paź Slavia Sofia 1-0 Arda Kardzhali |
7 paź PFC CSKA-Sofia 1-1 Levski Sofia |
7 paź Cherno More Varna 2-2 Lokomotiv Plovdiv |
|
8 paź Ludogorets Razgrad 4-0 Pirin Blagoevgrad |
8 paź CSKA 1948 1-0 Botev Plovdiv |
Kolejka 14 |
---|
20 paź Lokomotiv Plovdiv 1-2 Beroe |
20 paź Krumovgrad 0-0 Etar |
21 paź Botev Vratsa 3-5 Botev Plovdiv |
21 paź PFC Lokomotiv Sofia 1929 0-0 CSKA 1948 |
21 paź Pirin Blagoevgrad 1-2 PFC CSKA-Sofia |
22 paź Levski Sofia 1-0 Cherno More Varna |
22 paź Arda Kardzhali 0-0 Ludogorets Razgrad |
22 paź Hebar 1-0 Slavia Sofia |
Kolejka 15 |
---|
25 paź Etar 2-1 Botev Vratsa |
26 paź Cherno More Varna 2-1 Pirin Blagoevgrad |
26 paź CSKA 1948 1-1 Lokomotiv Plovdiv |
26 paź Botev Plovdiv 6-0 PFC Lokomotiv Sofia 1929 |
27 paź Slavia Sofia 2-0 Krumovgrad |
27 paź PFC CSKA-Sofia 0-0 Arda Kardzhali |
27 paź Beroe 2-1 Levski Sofia |
29 paź Ludogorets Razgrad 3-1 Hebar |
Kolejka 16 |
---|
3 lis Botev Plovdiv 0-0 Lokomotiv Plovdiv |
3 lis Beroe 0-0 Pirin Blagoevgrad |
5 lis Ludogorets Razgrad 1-0 Krumovgrad |
6 lis Botev Vratsa 0-2 PFC Lokomotiv Sofia 1929 |
6 lis PFC CSKA-Sofia 3-0 Hebar |
6 lis Slavia Sofia 1-0 Etar |
7 lis CSKA 1948 1-0 Levski Sofia |
7 lis Cherno More Varna 1-0 Arda Kardzhali |
Kolejka 17 |
---|
10 lis Slavia Sofia 1-0 Botev Vratsa |
10 lis Lokomotiv Plovdiv 2-1 PFC Lokomotiv Sofia 1929 |
11 lis Hebar 1-1 Cherno More Varna |
11 lis Arda Kardzhali 1-0 Beroe |
11 lis Pirin Blagoevgrad 2-1 CSKA 1948 |
12 lis Etar 0-4 Ludogorets Razgrad |
12 lis Krumovgrad 1-4 PFC CSKA-Sofia |
12 lis Levski Sofia 1-1 Botev Plovdiv |
Kolejka 18 |
---|
|
25 lis Botev Vratsa 2-0 Lokomotiv Plovdiv |
25 lis Botev Plovdiv 3-1 Pirin Blagoevgrad |
26 lis Cherno More Varna 3-2 Krumovgrad |
26 lis PFC CSKA-Sofia 2-0 Etar |
27 lis PFC Lokomotiv Sofia 1929 2-2 Levski Sofia |
27 lis Ludogorets Razgrad 2-3 Slavia Sofia |
14 gru CSKA 1948 1-0 Arda Kardzhali |
Kolejka 19 |
---|
1 gru Slavia Sofia 1-1 PFC CSKA-Sofia |
1 gru Arda Kardzhali 0-2 Botev Plovdiv |
2 gru Etar 1-2 Cherno More Varna |
|
2 gru Levski Sofia 3-0 Lokomotiv Plovdiv |
3 gru Ludogorets Razgrad 5-0 Botev Vratsa |
3 gru Krumovgrad 1-0 Beroe |
3 gru Pirin Blagoevgrad 1-1 PFC Lokomotiv Sofia 1929 |
Kolejka 20 |
---|
9 gru Botev Vratsa 0-1 Levski Sofia |
9 gru PFC Lokomotiv Sofia 1929 0-1 Arda Kardzhali |
9 gru Cherno More Varna 3-0 Slavia Sofia |
10 gru Botev Plovdiv 1-0 Hebar |
10 gru CSKA 1948 0-3 Krumovgrad |
10 gru PFC CSKA-Sofia 0-1 Ludogorets Razgrad |
11 gru Lokomotiv Plovdiv 3-0 Pirin Blagoevgrad |
|
Kolejka 21 |
---|
16 lut Hebar 0-1 PFC Lokomotiv Sofia 1929 |
17 lut Slavia Sofia 3-0 Beroe |
17 lut Krumovgrad 2-1 Botev Plovdiv |
17 lut Pirin Blagoevgrad 1-2 Levski Sofia |
18 lut PFC CSKA-Sofia 3-0 Botev Vratsa |
|
18 lut Arda Kardzhali 1-2 Lokomotiv Plovdiv |
19 lut Ludogorets Razgrad 3-1 Cherno More Varna |
Kolejka 22 |
---|
23 lut Botev Vratsa 1-2 Pirin Blagoevgrad |
23 lut Botev Plovdiv 2-0 Etar |
24 lut Levski Sofia 4-0 Arda Kardzhali |
24 lut Lokomotiv Plovdiv 1-2 Hebar |
24 lut Cherno More Varna 1-0 PFC CSKA-Sofia |
25 lut PFC Lokomotiv Sofia 1929 0-2 Krumovgrad |
25 lut CSKA 1948 1-1 Slavia Sofia |
26 lut Beroe 0-2 Ludogorets Razgrad |
Kolejka 23 |
---|
1 mar Cherno More Varna 2-1 Botev Vratsa |
2 mar Slavia Sofia 2-2 Botev Plovdiv |
2 mar Etar 1-2 PFC Lokomotiv Sofia 1929 |
2 mar Krumovgrad 3-1 Lokomotiv Plovdiv |
3 mar PFC CSKA-Sofia 3-0 Beroe |
3 mar Ludogorets Razgrad 2-0 CSKA 1948 |
4 mar Hebar 0-1 Levski Sofia |
4 mar Arda Kardzhali 0-0 Pirin Blagoevgrad |
Kolejka 24 |
---|
8 mar Lokomotiv Plovdiv 3-0 Etar |
9 mar PFC Lokomotiv Sofia 1929 1-2 Slavia Sofia |
9 mar CSKA 1948 1-2 PFC CSKA-Sofia |
9 mar Beroe 2-0 Cherno More Varna |
10 mar Botev Vratsa 1-2 Arda Kardzhali |
10 mar Levski Sofia 0-0 Krumovgrad |
10 mar Botev Plovdiv 0-2 Ludogorets Razgrad |
11 mar Pirin Blagoevgrad 1-1 Hebar |
Kolejka 25 |
---|
15 mar Beroe 2-2 Botev Vratsa |
15 mar Cherno More Varna 2-1 CSKA 1948 |
16 mar Ludogorets Razgrad 6-0 PFC Lokomotiv Sofia 1929 |
16 mar Slavia Sofia 1-2 Lokomotiv Plovdiv |
16 mar Etar 0-3 Levski Sofia |
17 mar PFC CSKA-Sofia 4-0 Botev Plovdiv |
17 mar Krumovgrad 2-2 Pirin Blagoevgrad |
17 mar Hebar 1-0 Arda Kardzhali |
Kolejka 26 |
---|
29 mar 15:30 Arda Kardzhali - Krumovgrad |
29 mar 13:00 Pirin Blagoevgrad - Etar |
29 mar 18:00 Levski Sofia - Slavia Sofia |
30 mar 13:00 Botev Vratsa - Hebar |
30 mar 15:30 Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets Razgrad |
30 mar 18:00 PFC Lokomotiv Sofia 1929 - PFC CSKA-Sofia |
31 mar 15:30 Botev Plovdiv - Cherno More Varna |
31 mar 18:00 CSKA 1948 - Beroe |
Kolejka 27 |
---|
2 kwi 18:30 Slavia Sofia - Pirin Blagoevgrad |
2 kwi 16:00 Etar - Arda Kardzhali |
3 kwi 16:00 PFC CSKA-Sofia - Lokomotiv Plovdiv |
3 kwi 18:30 Ludogorets Razgrad - Levski Sofia |
3 kwi 13:30 Krumovgrad - Hebar |
4 kwi 13:30 CSKA 1948 - Botev Vratsa |
4 kwi 16:00 Beroe - Botev Plovdiv |
4 kwi 18:30 Cherno More Varna - PFC Lokomotiv Sofia 1929 |
Kolejka 28 |
---|
|
6 kwi 19:15 Arda Kardzhali - Slavia Sofia |
7 kwi 19:00 Pirin Blagoevgrad - Ludogorets Razgrad |
7 kwi 16:00 Levski Sofia - PFC CSKA-Sofia |
7 kwi 13:15 Botev Plovdiv - CSKA 1948 |
8 kwi 16:00 Botev Vratsa - Krumovgrad |
8 kwi 18:30 Lokomotiv Plovdiv - Cherno More Varna |
9 kwi 17:30 PFC Lokomotiv Sofia 1929 - Beroe |
Kolejka 29 |
---|
12 kwi 16:45 Botev Plovdiv - Botev Vratsa |
12 kwi 19:15 PFC CSKA-Sofia - Pirin Blagoevgrad |
13 kwi 19:15 Cherno More Varna - Levski Sofia |
13 kwi 16:45 Slavia Sofia - Hebar |
14 kwi 18:30 Beroe - Lokomotiv Plovdiv |
14 kwi 16:00 Etar - Krumovgrad |
15 kwi 16:30 CSKA 1948 - PFC Lokomotiv Sofia 1929 |
15 kwi 19:00 Ludogorets Razgrad - Arda Kardzhali |
Kolejka 30 |
---|
19 kwi 16:30 Botev Vratsa - Etar |
19 kwi 19:00 Krumovgrad - Slavia Sofia |
20 kwi 16:45 Hebar - Ludogorets Razgrad |
20 kwi 14:15 Pirin Blagoevgrad - Cherno More Varna |
20 kwi 19:15 Levski Sofia - Beroe |
21 kwi 19:15 Arda Kardzhali - PFC CSKA-Sofia |
21 kwi 14:15 Lokomotiv Plovdiv - CSKA 1948 |
21 kwi 16:45 PFC Lokomotiv Sofia 1929 - Botev Plovdiv |