Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Bundesliga 3  
Piłka nożna / Niemcy / Bundesliga 3 / 2016/2017


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec id luctus velit, non dapibus magna. Proin at lacinia nisi. Nulla consectetur, sem in scelerisque ornare, turpis diam suscipit nisi, vel tempor est tortor id lorem. Pellentesque dolor orci, rhoncus et sapien ut, tempus varius libero. Suspendisse lorem nisi, efficitur sed posuere ut, scelerisque nec orci. Donec nec ipsum vitae velit finibus tempor. Donec imperdiet dignissim augue dignissim accumsan.
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
Hallescher FC
0-0
Waldhof Mannheim
wczoraj
MSV Duisburg
1-2
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
Hallescher FC
0-0
Waldhof Mannheim
wczoraj
  
MSV Duisburg
1-2
19 sty
  
SC Verl
1-1
19 sty
  
Tuerkguecue Muenchen
0-0
Unterhaching
18 sty
  
1860 Muenchen
1-0
17 sty
  
MSV Duisburg
1-0
Meppen
17 sty
  
KFC Uerdingen
1-1
Waldhof Mannheim
16 sty
  
SC Verl
1-1
Kaiserslautern
16 sty
  
Unterhaching
0-2
16 sty
  
Hallescher FC
0-4
Bayern Munich II
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Dynamo Dresden18351125301614
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • R
2 Ingolstadt1934104527216
?
  • P
  • W
  • W
  • R
  • W
3 1860 Muenchen1933964381919
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
4 Tuerkguecue Muenchen193187428235
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
5 SC Verl193086535278
?
  • R
  • R
  • W
  • R
  • P
6 Hansa Rostock182985525187
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
7 Saarbruecken182985531256
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
8 Wehen Wiesbaden182776531283
?
  • R
  • R
  • W
  • P
  • W
9 Hallescher FC19267572431-7
?
  • R
  • P
  • R
  • W
  • P
10 Waldhof Mannheim19245953032-2
?
  • R
  • R
  • W
  • R
  • P
11 KFC Uerdingen19246671619-3
?
  • R
  • R
  • P
  • W
  • W
12 Bayern Munich II182365726260
?
  • W
  • W
  • P
  • R
  • R
13 Viktoria Koeln 190419236582231-9
?
  • P
  • R
  • P
  • P
  • R
14 Meppen192271112027-7
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
15 Unterhaching192163102127-6
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • R
16 Magdeburg19215681925-6
?
  • W
  • W
  • P
  • R
  • R
17 Kaiserslautern192031151723-6
?
  • R
  • R
  • W
  • P
  • P
18 FSV Zwickau17195481722-5
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
19 MSV Duisburg19184692232-10
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • W
20 Luebeck181644102128-7
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
Kolejka 1
18 wrz
Kaiserslautern
0-1
Dynamo Dresden
19 wrz
3-1
MSV Duisburg
19 wrz
Meppen
1-3
1860 Muenchen
19 wrz
2-1
Unterhaching
19 wrz
Wehen Wiesbaden
0-0
SC Verl
19 wrz
Luebeck
1-1
Saarbruecken
19 wrz
Bayern Munich II
2-2
Tuerkguecue Muenchen
20 wrz
2-1
KFC Uerdingen
20 wrz
0-2
Hallescher FC
21 wrz
Waldhof Mannheim
2-2
Viktoria Koeln 1904
Kolejka 2
25 wrz
Unterhaching
1-0
Luebeck
26 wrz
MSV Duisburg
1-1
26 wrz
Viktoria Koeln 1904
0-2
Wehen Wiesbaden
26 wrz
Saarbruecken
2-0
26 wrz
SC Verl
3-0
Bayern Munich II
26 wrz
Hallescher FC
0-2
26 wrz
1860 Muenchen
1-1
27 wrz
Tuerkguecue Muenchen
3-0
Kaiserslautern
27 wrz
Dynamo Dresden
1-1
Waldhof Mannheim
28 wrz
KFC Uerdingen
0-2
Meppen
Kolejka 3
2 paź
Bayern Munich II
3-0
Dynamo Dresden
3 paź
Meppen
1-2
SC Verl
3 paź
0-2
Viktoria Koeln 1904
3 paź
1-2
1860 Muenchen
3 paź
0-1
Unterhaching
3 paź
Waldhof Mannheim
4-4
Tuerkguecue Muenchen
3 paź
Luebeck
1-1
MSV Duisburg
4 paź
0-0
KFC Uerdingen
4 paź
Saarbruecken
4-0
Hallescher FC
5 paź
Wehen Wiesbaden
2-2
Kaiserslautern
Kolejka 4
10 paź
KFC Uerdingen
1-1
Bayern Munich II
10 paź
Kaiserslautern
1-1
Waldhof Mannheim
10 paź
1860 Muenchen
4-1
Luebeck
10 paź
SC Verl
2-3
10 paź
Tuerkguecue Muenchen
0-0
Wehen Wiesbaden
10 paź
Dynamo Dresden
1-0
11 paź
Unterhaching
2-1
Meppen
11 paź
Viktoria Koeln 1904
2-0
12 paź
Hallescher FC
0-2
4 lis
MSV Duisburg
2-3
Saarbruecken
Kolejka 5
16 paź
2-0
Tuerkguecue Muenchen
17 paź
Bayern Munich II
0-0
Kaiserslautern
17 paź
2-1
SC Verl
17 paź
1-1
1860 Muenchen
17 paź
Luebeck
0-1
Dynamo Dresden
17 paź
Wehen Wiesbaden
0-1
Waldhof Mannheim
17 paź
1-2
KFC Uerdingen
18 paź
Meppen
0-1
Viktoria Koeln 1904
18 paź
Saarbruecken
2-1
Unterhaching
17 lis
MSV Duisburg
0-0
Hallescher FC
Kolejka 6
20 paź
Waldhof Mannheim
1-2
20 paź
KFC Uerdingen
0-4
Wehen Wiesbaden
20 paź
Dynamo Dresden
1-2
20 paź
Tuerkguecue Muenchen
4-3
Luebeck
20 paź
SC Verl
3-1
21 paź
Kaiserslautern
1-1
21 paź
Viktoria Koeln 1904
3-2
Bayern Munich II
21 paź
Unterhaching
0-1
MSV Duisburg
21 paź
1860 Muenchen
1-2
Saarbruecken
21 paź
Hallescher FC
4-1
Meppen
Kolejka 7
24 paź
Meppen
3-2
Kaiserslautern
24 paź
1-0
Dynamo Dresden
24 paź
5-1
Viktoria Koeln 1904
24 paź
Luebeck
2-3
Hallescher FC
24 paź
MSV Duisburg
0-2
KFC Uerdingen
24 paź
1-2
Wehen Wiesbaden
25 paź
Bayern Munich II
2-0
Waldhof Mannheim
25 paź
Saarbruecken
1-2
SC Verl
26 paź
Unterhaching
0-2
1860 Muenchen
4 lis
0-1
Tuerkguecue Muenchen
Kolejka 8
30 paź
Viktoria Koeln 1904
0-2
Luebeck
31 paź
Dynamo Dresden
3-0
Meppen
31 paź
Waldhof Mannheim
5-2
31 paź
KFC Uerdingen
1-0
Saarbruecken
31 paź
1860 Muenchen
0-2
MSV Duisburg
1 lis
Wehen Wiesbaden
2-4
Bayern Munich II
1 lis
Tuerkguecue Muenchen
1-1
2 lis
Kaiserslautern
0-0
2 gru
Hallescher FC
2-0
Unterhaching
19 sty
SC Verl
1-1
Kolejka 9
6 lis
4-1
Wehen Wiesbaden
7 lis
2-1
Bayern Munich II
7 lis
1-2
Kaiserslautern
7 lis
Saarbruecken
2-1
Dynamo Dresden
7 lis
1860 Muenchen
6-1
Hallescher FC
8 lis
Luebeck
1-0
KFC Uerdingen
9 lis
MSV Duisburg
1-3
Viktoria Koeln 1904
2 gru
2-0
Tuerkguecue Muenchen
8 gru
Meppen
2-0
Waldhof Mannheim
12 sty
Unterhaching
3-4
SC Verl
Kolejka 10
13 lis
Viktoria Koeln 1904
0-2
Saarbruecken
14 lis
Kaiserslautern
1-1
14 lis
KFC Uerdingen
3-1
Unterhaching
14 lis
Hallescher FC
1-1
14 lis
Tuerkguecue Muenchen
2-1
MSV Duisburg
14 lis
Waldhof Mannheim
4-1
14 lis
Wehen Wiesbaden
3-1
15 lis
Dynamo Dresden
2-1
1860 Muenchen
16 lis
SC Verl
1-2
Luebeck
12 sty
Bayern Munich II
2-0
Meppen
Kolejka 11
20 lis
MSV Duisburg
0-4
SC Verl
21 lis
1860 Muenchen
0-0
KFC Uerdingen
21 lis
Hallescher FC
1-1
Kaiserslautern
21 lis
Saarbruecken
3-3
Wehen Wiesbaden
21 lis
1-3
Dynamo Dresden
21 lis
0-0
Waldhof Mannheim
22 lis
Luebeck
3-0
Bayern Munich II
22 lis
Unterhaching
2-2
Viktoria Koeln 1904
23 gru
Meppen
1-4
Tuerkguecue Muenchen
Kolejka 12
24 lis
Wehen Wiesbaden
1-0
Meppen
24 lis
KFC Uerdingen
0-1
Hallescher FC
24 lis
SC Verl
1-1
1860 Muenchen
24 lis
Waldhof Mannheim
2-2
MSV Duisburg
24 lis
Tuerkguecue Muenchen
1-1
Saarbruecken
25 lis
Bayern Munich II
1-3
25 lis
Kaiserslautern
1-0
Luebeck
25 lis
Dynamo Dresden
2-0
Unterhaching
25 lis
Viktoria Koeln 1904
1-1
Kolejka 13
27 lis
KFC Uerdingen
1-2
SC Verl
28 lis
Hallescher FC
2-0
Viktoria Koeln 1904
28 lis
Unterhaching
2-1
Wehen Wiesbaden
28 lis
1860 Muenchen
2-2
Tuerkguecue Muenchen
28 lis
2-0
Bayern Munich II
29 lis
Saarbruecken
1-1
Kaiserslautern
29 lis
MSV Duisburg
0-3
Dynamo Dresden
30 lis
Meppen
2-0
13 sty
Luebeck
0-1
Waldhof Mannheim
Kolejka 14
4 gru
0-0
Meppen
5 gru
1-1
Luebeck
5 gru
Dynamo Dresden
0-0
KFC Uerdingen
5 gru
Waldhof Mannheim
4-1
Saarbruecken
5 gru
Viktoria Koeln 1904
2-1
1860 Muenchen
5 gru
Kaiserslautern
2-2
MSV Duisburg
6 gru
Wehen Wiesbaden
2-1
6 gru
SC Verl
4-2
Hallescher FC
19 sty
Tuerkguecue Muenchen
0-0
Unterhaching
Kolejka 15
11 gru
Unterhaching
2-0
Kaiserslautern
12 gru
KFC Uerdingen
1-0
Tuerkguecue Muenchen
12 gru
MSV Duisburg
4-1
Wehen Wiesbaden
12 gru
1860 Muenchen
5-0
Waldhof Mannheim
12 gru
Hallescher FC
1-3
Dynamo Dresden
12 gru
SC Verl
1-1
Viktoria Koeln 1904
12 gru
Luebeck
1-1
13 gru
Saarbruecken
1-2
Bayern Munich II
13 gru
0-2
Meppen
Kolejka 16
15 gru
Dynamo Dresden
4-1
SC Verl
15 gru
Tuerkguecue Muenchen
0-3
Hallescher FC
15 gru
Wehen Wiesbaden
4-2
Luebeck
15 gru
Waldhof Mannheim
1-4
Unterhaching
15 gru
Kaiserslautern
0-3
1860 Muenchen
16 gru
Bayern Munich II
1-1
MSV Duisburg
16 gru
Viktoria Koeln 1904
0-2
KFC Uerdingen
16 gru
Meppen
1-2
12 sty
1-2
Saarbruecken
Kolejka 17
18 gru
1860 Muenchen
2-2
Wehen Wiesbaden
19 gru
Viktoria Koeln 1904
2-4
Dynamo Dresden
19 gru
Unterhaching
1-1
Bayern Munich II
19 gru
Saarbruecken
3-3
19 gru
Luebeck
0-2
Meppen
19 gru
KFC Uerdingen
0-2
Kaiserslautern
20 gru
SC Verl
0-1
Tuerkguecue Muenchen
wczoraj
Hallescher FC
0-0
Waldhof Mannheim
wczoraj
MSV Duisburg
1-2
Kolejka 18
8 sty
Waldhof Mannheim
2-2
SC Verl
9 sty
Wehen Wiesbaden
1-1
Hallescher FC
9 sty
Bayern Munich II
0-2
1860 Muenchen
9 sty
Meppen
1-0
Saarbruecken
9 sty
1-1
KFC Uerdingen
9 sty
1-0
Unterhaching
9 sty
Kaiserslautern
0-0
Viktoria Koeln 1904
10 sty
2-1
MSV Duisburg
10 sty
2-1
Luebeck
11 sty
Tuerkguecue Muenchen
1-0
Dynamo Dresden
Kolejka 19
15 sty
Viktoria Koeln 1904
0-2
Tuerkguecue Muenchen
16 sty
SC Verl
1-1
Kaiserslautern
16 sty
Unterhaching
0-2
16 sty
Hallescher FC
0-4
Bayern Munich II
17 sty
MSV Duisburg
1-0
Meppen
17 sty
KFC Uerdingen
1-1
Waldhof Mannheim
18 sty
1860 Muenchen
1-0
Kolejka 1
18 wrz
Kaiserslautern
0-1
Dynamo Dresden
19 wrz
3-1
MSV Duisburg
19 wrz
Meppen
1-3
1860 Muenchen
19 wrz
2-1
Unterhaching
19 wrz
Wehen Wiesbaden
0-0
SC Verl
19 wrz
Luebeck
1-1
Saarbruecken
19 wrz
Bayern Munich II
2-2
Tuerkguecue Muenchen
20 wrz
2-1
KFC Uerdingen
20 wrz
0-2
Hallescher FC
21 wrz
Waldhof Mannheim
2-2
Viktoria Koeln 1904
Kolejka 2
25 wrz
Unterhaching
1-0
Luebeck
26 wrz
MSV Duisburg
1-1
26 wrz
Viktoria Koeln 1904
0-2
Wehen Wiesbaden
26 wrz
Saarbruecken
2-0
26 wrz
SC Verl
3-0
Bayern Munich II
26 wrz
Hallescher FC
0-2
26 wrz
1860 Muenchen
1-1
27 wrz
Tuerkguecue Muenchen
3-0
Kaiserslautern
27 wrz
Dynamo Dresden
1-1
Waldhof Mannheim
28 wrz
KFC Uerdingen
0-2
Meppen
Kolejka 3
2 paź
Bayern Munich II
3-0
Dynamo Dresden
3 paź
Meppen
1-2
SC Verl
3 paź
0-2
Viktoria Koeln 1904
3 paź
1-2
1860 Muenchen
3 paź
0-1
Unterhaching
3 paź
Waldhof Mannheim
4-4
Tuerkguecue Muenchen
3 paź
Luebeck
1-1
MSV Duisburg
4 paź
0-0
KFC Uerdingen
4 paź
Saarbruecken
4-0
Hallescher FC
5 paź
Wehen Wiesbaden
2-2
Kaiserslautern
Kolejka 4
10 paź
KFC Uerdingen
1-1
Bayern Munich II
10 paź
Kaiserslautern
1-1
Waldhof Mannheim
10 paź
1860 Muenchen
4-1
Luebeck
10 paź
SC Verl
2-3
10 paź
Tuerkguecue Muenchen
0-0
Wehen Wiesbaden
10 paź
Dynamo Dresden
1-0
11 paź
Unterhaching
2-1
Meppen
11 paź
Viktoria Koeln 1904
2-0
12 paź
Hallescher FC
0-2
4 lis
MSV Duisburg
2-3
Saarbruecken
Kolejka 5
16 paź
2-0
Tuerkguecue Muenchen
17 paź
Bayern Munich II
0-0
Kaiserslautern
17 paź
2-1
SC Verl
17 paź
1-1
1860 Muenchen
17 paź
Luebeck
0-1
Dynamo Dresden
17 paź
Wehen Wiesbaden
0-1
Waldhof Mannheim
17 paź
1-2
KFC Uerdingen
18 paź
Meppen
0-1
Viktoria Koeln 1904
18 paź
Saarbruecken
2-1
Unterhaching
17 lis
MSV Duisburg
0-0
Hallescher FC
Kolejka 6
20 paź
Waldhof Mannheim
1-2
20 paź
KFC Uerdingen
0-4
Wehen Wiesbaden
20 paź
Dynamo Dresden
1-2
20 paź
Tuerkguecue Muenchen
4-3
Luebeck
20 paź
SC Verl
3-1
21 paź
Kaiserslautern
1-1
21 paź
Viktoria Koeln 1904
3-2
Bayern Munich II
21 paź
Unterhaching
0-1
MSV Duisburg
21 paź
1860 Muenchen
1-2
Saarbruecken
21 paź
Hallescher FC
4-1
Meppen
Kolejka 7
24 paź
Meppen
3-2
Kaiserslautern
24 paź
1-0
Dynamo Dresden
24 paź
5-1
Viktoria Koeln 1904
24 paź
Luebeck
2-3
Hallescher FC
24 paź
MSV Duisburg
0-2
KFC Uerdingen
24 paź
1-2
Wehen Wiesbaden
25 paź
Bayern Munich II
2-0
Waldhof Mannheim
25 paź
Saarbruecken
1-2
SC Verl
26 paź
Unterhaching
0-2
1860 Muenchen
4 lis
0-1
Tuerkguecue Muenchen
Kolejka 8
30 paź
Viktoria Koeln 1904
0-2
Luebeck
31 paź
Dynamo Dresden
3-0
Meppen
31 paź
Waldhof Mannheim
5-2
31 paź
KFC Uerdingen
1-0
Saarbruecken
31 paź
1860 Muenchen
0-2
MSV Duisburg
1 lis
Wehen Wiesbaden
2-4
Bayern Munich II
1 lis
Tuerkguecue Muenchen
1-1
2 lis
Kaiserslautern
0-0
2 gru
Hallescher FC
2-0
Unterhaching
19 sty
SC Verl
1-1
Kolejka 9
6 lis
4-1
Wehen Wiesbaden
7 lis
2-1
Bayern Munich II
7 lis
1-2
Kaiserslautern
7 lis
Saarbruecken
2-1
Dynamo Dresden
7 lis
1860 Muenchen
6-1
Hallescher FC
8 lis
Luebeck
1-0
KFC Uerdingen
9 lis
MSV Duisburg
1-3
Viktoria Koeln 1904
2 gru
2-0
Tuerkguecue Muenchen
8 gru
Meppen
2-0
Waldhof Mannheim
12 sty
Unterhaching
3-4
SC Verl
Kolejka 10
13 lis
Viktoria Koeln 1904
0-2
Saarbruecken
14 lis
Kaiserslautern
1-1
14 lis
KFC Uerdingen
3-1
Unterhaching
14 lis
Hallescher FC
1-1
14 lis
Tuerkguecue Muenchen
2-1
MSV Duisburg
14 lis
Waldhof Mannheim
4-1
14 lis
Wehen Wiesbaden
3-1
15 lis
Dynamo Dresden
2-1
1860 Muenchen
16 lis
SC Verl
1-2
Luebeck
12 sty
Bayern Munich II
2-0
Meppen
Kolejka 11
20 lis
MSV Duisburg
0-4
SC Verl
21 lis
1860 Muenchen
0-0
KFC Uerdingen
21 lis
Hallescher FC
1-1
Kaiserslautern
21 lis
Saarbruecken
3-3
Wehen Wiesbaden
21 lis
1-3
Dynamo Dresden
21 lis
0-0
Waldhof Mannheim
22 lis
Luebeck
3-0
Bayern Munich II
22 lis
Unterhaching
2-2
Viktoria Koeln 1904
23 gru
Meppen
1-4
Tuerkguecue Muenchen
Kolejka 12
24 lis
Wehen Wiesbaden
1-0
Meppen
24 lis
KFC Uerdingen
0-1
Hallescher FC
24 lis
SC Verl
1-1
1860 Muenchen
24 lis
Waldhof Mannheim
2-2
MSV Duisburg
24 lis
Tuerkguecue Muenchen
1-1
Saarbruecken
25 lis
Bayern Munich II
1-3
25 lis
Kaiserslautern
1-0
Luebeck
25 lis
Dynamo Dresden
2-0
Unterhaching
25 lis
Viktoria Koeln 1904
1-1
Kolejka 13
27 lis
KFC Uerdingen
1-2
SC Verl
28 lis
Hallescher FC
2-0
Viktoria Koeln 1904
28 lis
Unterhaching
2-1
Wehen Wiesbaden
28 lis
1860 Muenchen
2-2
Tuerkguecue Muenchen
28 lis
2-0
Bayern Munich II
29 lis
Saarbruecken
1-1
Kaiserslautern
29 lis
MSV Duisburg
0-3
Dynamo Dresden
30 lis
Meppen
2-0
13 sty
Luebeck
0-1
Waldhof Mannheim
Kolejka 14
4 gru
0-0
Meppen
5 gru
1-1
Luebeck
5 gru
Dynamo Dresden
0-0
KFC Uerdingen
5 gru
Waldhof Mannheim
4-1
Saarbruecken
5 gru
Viktoria Koeln 1904
2-1
1860 Muenchen
5 gru
Kaiserslautern
2-2
MSV Duisburg
6 gru
Wehen Wiesbaden
2-1
6 gru
SC Verl
4-2
Hallescher FC
Bayern Munich II
-
19 sty
Tuerkguecue Muenchen
0-0
Unterhaching
Kolejka 15
11 gru
Unterhaching
2-0
Kaiserslautern
12 gru
KFC Uerdingen
1-0
Tuerkguecue Muenchen
12 gru
MSV Duisburg
4-1
Wehen Wiesbaden
12 gru
1860 Muenchen
5-0
Waldhof Mannheim
12 gru
Hallescher FC
1-3
Dynamo Dresden
12 gru
SC Verl
1-1
Viktoria Koeln 1904
12 gru
Luebeck
1-1
13 gru
Saarbruecken
1-2
Bayern Munich II
13 gru
0-2
Meppen
Kolejka 16
15 gru
Dynamo Dresden
4-1
SC Verl
15 gru
Tuerkguecue Muenchen
0-3
Hallescher FC
15 gru
Wehen Wiesbaden
4-2
Luebeck
15 gru
Waldhof Mannheim
1-4
Unterhaching
15 gru
Kaiserslautern
0-3
1860 Muenchen
16 gru
Bayern Munich II
1-1
MSV Duisburg
16 gru
Viktoria Koeln 1904
0-2
KFC Uerdingen
16 gru
Meppen
1-2
12 sty
1-2
Saarbruecken
Kolejka 17
18 gru
1860 Muenchen
2-2
Wehen Wiesbaden
19 gru
Viktoria Koeln 1904
2-4
Dynamo Dresden
19 gru
Unterhaching
1-1
Bayern Munich II
19 gru
Saarbruecken
3-3
19 gru
Luebeck
0-2
Meppen
19 gru
KFC Uerdingen
0-2
Kaiserslautern
20 gru
SC Verl
0-1
Tuerkguecue Muenchen
wczoraj
Hallescher FC
0-0
Waldhof Mannheim
wczoraj
MSV Duisburg
1-2
Kolejka 18
8 sty
Waldhof Mannheim
2-2
SC Verl
9 sty
Wehen Wiesbaden
1-1
Hallescher FC
9 sty
Bayern Munich II
0-2
1860 Muenchen
9 sty
Meppen
1-0
Saarbruecken
9 sty
1-1
KFC Uerdingen
9 sty
1-0
Unterhaching
9 sty
Kaiserslautern
0-0
Viktoria Koeln 1904
10 sty
2-1
MSV Duisburg
10 sty
2-1
Luebeck
11 sty
Tuerkguecue Muenchen
1-0
Dynamo Dresden
Kolejka 19
15 sty
Viktoria Koeln 1904
0-2
Tuerkguecue Muenchen
16 sty
SC Verl
1-1
Kaiserslautern
16 sty
Unterhaching
0-2
Dynamo Dresden
-
Wehen Wiesbaden
Saarbruecken
-
16 sty
Hallescher FC
0-4
Bayern Munich II
17 sty
MSV Duisburg
1-0
Meppen
17 sty
KFC Uerdingen
1-1
Waldhof Mannheim
18 sty
1860 Muenchen
1-0
Kolejka 20
jutro 19:00
Tuerkguecue Muenchen
-
Bayern Munich II
23 sty 14:00
MSV Duisburg
-
23 sty 14:00
Unterhaching
-
23 sty 14:00
Hallescher FC
-
23 sty 14:00
Dynamo Dresden
-
Kaiserslautern
23 sty 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
Waldhof Mannheim
23 sty 14:00
SC Verl
-
Wehen Wiesbaden
24 sty 13:00
1860 Muenchen
-
Meppen
24 sty 15:00
KFC Uerdingen
-
24 sty 14:00
Saarbruecken
-
Luebeck
Kolejka 21
26 sty 19:00
-
MSV Duisburg
26 sty 19:00
Wehen Wiesbaden
-
Viktoria Koeln 1904
26 sty 19:00
Bayern Munich II
-
SC Verl
26 sty 19:00
Waldhof Mannheim
-
Dynamo Dresden
26 sty 19:00
Kaiserslautern
-
Tuerkguecue Muenchen
27 sty 19:00
-
Hallescher FC
27 sty 19:00
-
Saarbruecken
27 sty 19:00
-
1860 Muenchen
27 sty 19:00
Meppen
-
KFC Uerdingen
27 sty 19:00
Luebeck
-
Unterhaching
Kolejka 22
29 sty 19:00
Dynamo Dresden
-
Bayern Munich II
30 sty 14:00
Kaiserslautern
-
Wehen Wiesbaden
30 sty 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
30 sty 14:00
KFC Uerdingen
-
30 sty 14:00
SC Verl
-
Meppen
30 sty 14:00
Tuerkguecue Muenchen
-
Waldhof Mannheim
30 sty 14:00
Unterhaching
-
31 sty 13:00
MSV Duisburg
-
Luebeck
31 sty 14:00
1860 Muenchen
-
1 lut 19:00
Hallescher FC
-
Saarbruecken
Kolejka 23
5 lut 19:00
-
SC Verl
6 lut 14:00
Waldhof Mannheim
-
Kaiserslautern
6 lut 14:00
Meppen
-
Unterhaching
6 lut 14:00
Luebeck
-
1860 Muenchen
6 lut 14:00
-
Viktoria Koeln 1904
6 lut 14:00
-
Hallescher FC
6 lut 14:00
-
Dynamo Dresden
7 lut 13:00
Bayern Munich II
-
KFC Uerdingen
7 lut 14:00
Wehen Wiesbaden
-
Tuerkguecue Muenchen
8 lut 19:00
Saarbruecken
-
MSV Duisburg
Kolejka 24
12 lut 19:00
Viktoria Koeln 1904
-
Meppen
13 lut 14:00
SC Verl
-
13 lut 14:00
Kaiserslautern
-
Bayern Munich II
13 lut 14:00
KFC Uerdingen
-
13 lut 14:00
Hallescher FC
-
MSV Duisburg
13 lut 14:00
1860 Muenchen
-
13 lut 14:00
Waldhof Mannheim
-
Wehen Wiesbaden
14 lut 14:00
Dynamo Dresden
-
Luebeck
14 lut 13:00
Unterhaching
-
Saarbruecken
15 lut 19:00
Tuerkguecue Muenchen
-
Kolejka 25
19 lut 19:00
Meppen
-
Hallescher FC
20 lut 14:00
Saarbruecken
-
1860 Muenchen
20 lut 14:00
-
Dynamo Dresden
20 lut 14:00
Luebeck
-
Tuerkguecue Muenchen
20 lut 14:00
-
Kaiserslautern
20 lut 14:00
MSV Duisburg
-
Unterhaching
20 lut 14:00
-
Waldhof Mannheim
21 lut 14:00
-
SC Verl
21 lut 13:00
Bayern Munich II
-
Viktoria Koeln 1904
22 lut 19:00
Wehen Wiesbaden
-
KFC Uerdingen
Kolejka 26
26 lut 19:00
1860 Muenchen
-
Unterhaching
27 lut 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
27 lut 14:00
Dynamo Dresden
-
27 lut 14:00
Kaiserslautern
-
Meppen
27 lut 14:00
Hallescher FC
-
Luebeck
27 lut 14:00
Wehen Wiesbaden
-
27 lut 14:00
SC Verl
-
Saarbruecken
28 lut 13:00
Tuerkguecue Muenchen
-
28 lut 14:00
KFC Uerdingen
-
MSV Duisburg
1 mar 19:00
Waldhof Mannheim
-
Bayern Munich II
Kolejka 27
6 mar 14:00
Unterhaching
-
Hallescher FC
6 mar 14:00
Luebeck
-
Viktoria Koeln 1904
6 mar 14:00
MSV Duisburg
-
1860 Muenchen
6 mar 14:00
-
SC Verl
6 mar 14:00
Bayern Munich II
-
Wehen Wiesbaden
6 mar 14:00
-
Waldhof Mannheim
6 mar 14:00
-
Tuerkguecue Muenchen
6 mar 14:00
-
Kaiserslautern
6 mar 14:00
Meppen
-
Dynamo Dresden
7 mar 14:00
Saarbruecken
-
KFC Uerdingen
Kolejka 28
13 mar 14:00
KFC Uerdingen
-
Luebeck
13 mar 14:00
Waldhof Mannheim
-
Meppen
13 mar 14:00
Kaiserslautern
-
13 mar 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
MSV Duisburg
13 mar 14:00
Hallescher FC
-
1860 Muenchen
13 mar 14:00
SC Verl
-
Unterhaching
13 mar 14:00
Tuerkguecue Muenchen
-
13 mar 14:00
Dynamo Dresden
-
Saarbruecken
13 mar 14:00
Wehen Wiesbaden
-
14 mar 14:00
Bayern Munich II
-
Kolejka 29
20 mar 14:00
Meppen
-
Bayern Munich II
20 mar 14:00
-
Waldhof Mannheim
20 mar 14:00
-
Hallescher FC
20 mar 14:00
1860 Muenchen
-
Dynamo Dresden
20 mar 14:00
Unterhaching
-
KFC Uerdingen
20 mar 14:00
-
Wehen Wiesbaden
20 mar 14:00
Saarbruecken
-
Viktoria Koeln 1904
20 mar 14:00
MSV Duisburg
-
Tuerkguecue Muenchen
20 mar 14:00
-
Kaiserslautern
20 mar 14:00
Luebeck
-
SC Verl
Kolejka 30
3 kwi 14:00
Waldhof Mannheim
-
3 kwi 14:00
Kaiserslautern
-
Hallescher FC
3 kwi 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
Unterhaching
3 kwi 14:00
KFC Uerdingen
-
1860 Muenchen
3 kwi 14:00
Tuerkguecue Muenchen
-
Meppen
3 kwi 14:00
Dynamo Dresden
-
3 kwi 14:00
SC Verl
-
MSV Duisburg
3 kwi 14:00
Wehen Wiesbaden
-
Saarbruecken
4 kwi 14:00
Bayern Munich II
-
Luebeck
Kolejka 31
10 kwi 14:00
Hallescher FC
-
KFC Uerdingen
10 kwi 14:00
MSV Duisburg
-
Waldhof Mannheim
10 kwi 14:00
Meppen
-
Wehen Wiesbaden
10 kwi 14:00
Unterhaching
-
Dynamo Dresden
10 kwi 14:00
-
Viktoria Koeln 1904
10 kwi 14:00
Luebeck
-
Kaiserslautern
10 kwi 14:00
1860 Muenchen
-
SC Verl
10 kwi 14:00
Saarbruecken
-
Tuerkguecue Muenchen
10 kwi 14:00
-
Bayern Munich II
Kolejka 32
17 kwi 14:00
Wehen Wiesbaden
-
Unterhaching
17 kwi 14:00
Dynamo Dresden
-
MSV Duisburg
17 kwi 14:00
Bayern Munich II
-
17 kwi 14:00
SC Verl
-
KFC Uerdingen
17 kwi 14:00
-
Meppen
17 kwi 14:00
Waldhof Mannheim
-
Luebeck
17 kwi 14:00
Kaiserslautern
-
Saarbruecken
18 kwi 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
Hallescher FC
18 kwi 14:00
Tuerkguecue Muenchen
-
1860 Muenchen
Kolejka 33
20 kwi 19:00
KFC Uerdingen
-
Dynamo Dresden
21 kwi 19:00
-
Wehen Wiesbaden
21 kwi 19:00
1860 Muenchen
-
Viktoria Koeln 1904
21 kwi 19:00
Hallescher FC
-
SC Verl
21 kwi 19:00
-
Bayern Munich II
21 kwi 19:00
MSV Duisburg
-
Kaiserslautern
21 kwi 19:00
Meppen
-
21 kwi 19:00
Unterhaching
-
Tuerkguecue Muenchen
21 kwi 19:00
Luebeck
-
21 kwi 19:00
Saarbruecken
-
Waldhof Mannheim
Kolejka 34
24 kwi 14:00
Dynamo Dresden
-
Hallescher FC
24 kwi 14:00
Wehen Wiesbaden
-
MSV Duisburg
24 kwi 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
SC Verl
24 kwi 14:00
Meppen
-
24 kwi 14:00
Kaiserslautern
-
Unterhaching
24 kwi 14:00
Tuerkguecue Muenchen
-
KFC Uerdingen
24 kwi 14:00
Waldhof Mannheim
-
1860 Muenchen
24 kwi 14:00
-
Luebeck
25 kwi 14:00
Bayern Munich II
-
Saarbruecken
Kolejka 35
5 maj 19:00
1860 Muenchen
-
Kaiserslautern
5 maj 19:00
KFC Uerdingen
-
Viktoria Koeln 1904
5 maj 19:00
Hallescher FC
-
Tuerkguecue Muenchen
5 maj 19:00
SC Verl
-
Dynamo Dresden
5 maj 19:00
MSV Duisburg
-
Bayern Munich II
5 maj 19:00
Unterhaching
-
Waldhof Mannheim
5 maj 19:00
-
Meppen
5 maj 19:00
Saarbruecken
-
5 maj 19:00
Luebeck
-
Wehen Wiesbaden
Kolejka 36
8 maj 14:00
Tuerkguecue Muenchen
-
SC Verl
8 maj 14:00
Wehen Wiesbaden
-
1860 Muenchen
8 maj 14:00
Dynamo Dresden
-
Viktoria Koeln 1904
8 maj 14:00
Waldhof Mannheim
-
Hallescher FC
8 maj 14:00
Meppen
-
Luebeck
8 maj 14:00
Kaiserslautern
-
KFC Uerdingen
8 maj 14:00
-
MSV Duisburg
8 maj 14:00
-
Saarbruecken
9 maj 14:00
Bayern Munich II
-
Unterhaching
Kolejka 37
15 maj 14:00
KFC Uerdingen
-
15 maj 14:00
MSV Duisburg
-
15 maj 14:00
Unterhaching
-
15 maj 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
Kaiserslautern
15 maj 14:00
Hallescher FC
-
Wehen Wiesbaden
15 maj 14:00
Saarbruecken
-
Meppen
15 maj 14:00
Luebeck
-
15 maj 14:00
Dynamo Dresden
-
Tuerkguecue Muenchen
15 maj 14:00
1860 Muenchen
-
Bayern Munich II
15 maj 14:00
SC Verl
-
Waldhof Mannheim
Kolejka 38
22 maj 14:00
Wehen Wiesbaden
-
Dynamo Dresden
22 maj 14:00
Bayern Munich II
-
Hallescher FC
22 maj 14:00
-
1860 Muenchen
22 maj 14:00
-
Luebeck
22 maj 14:00
Waldhof Mannheim
-
KFC Uerdingen
22 maj 14:00
Meppen
-
MSV Duisburg
22 maj 14:00
Kaiserslautern
-
SC Verl
22 maj 14:00
-
Unterhaching
22 maj 14:00
-
Saarbruecken
22 maj 14:00
Tuerkguecue Muenchen
-
Viktoria Koeln 1904
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Dynamo Dresden18351125301614
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • R
2 Ingolstadt1934104527216
?
  • P
  • W
  • W
  • R
  • W
3 1860 Muenchen1933964381919
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
4 Tuerkguecue Muenchen193187428235
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
5 SC Verl193086535278
?
  • R
  • R
  • W
  • R
  • P
6 Hansa Rostock182985525187
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
7 Saarbruecken182985531256
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
8 Wehen Wiesbaden182776531283
?
  • R
  • R
  • W
  • P
  • W
9 Hallescher FC19267572431-7
?
  • R
  • P
  • R
  • W
  • P
10 Waldhof Mannheim19245953032-2
?
  • R
  • R
  • W
  • R
  • P
11 KFC Uerdingen19246671619-3
?
  • R
  • R
  • P
  • W
  • W
12 Bayern Munich II182365726260
?
  • W
  • W
  • P
  • R
  • R
13 Viktoria Koeln 190419236582231-9
?
  • P
  • R
  • P
  • P
  • R
14 Meppen192271112027-7
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
15 Unterhaching192163102127-6
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • R
16 Magdeburg19215681925-6
?
  • W
  • W
  • P
  • R
  • R
17 Kaiserslautern192031151723-6
?
  • R
  • R
  • W
  • P
  • P
18 FSV Zwickau17195481722-5
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
19 MSV Duisburg19184692232-10
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • W
20 Luebeck181644102128-7
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
Zawodnik Drużyna Bramki
Sascha Moelders 1860 Muenchen13
Petar SliskovicTuerkguecue Muenchen12
Zlatko Janjic SC Verl9
Terrence BoydHallescher FC9
Sebastian Jacob Saarbruecken8
Niclas Shipnoski Saarbruecken8
Marvin Pourie Kaiserslautern7
Joseph Boyamba Waldhof Mannheim7
Dominik Martinovic Waldhof Mannheim7
Aygun Yildirim SC Verl7
Maurice Malone Wehen Wiesbaden7
Vincent Vermeij MSV Duisburg7
Timo Kern Bayern Munich II7
Dennis Dressel 1860 Muenchen6
John Verhoek Hansa Rostock6
Julian-Maurice DerstroffHallescher FC6
Sercan SararerTuerkguecue Muenchen6
Lucas CuetoViktoria Koeln 19046
Philipp Hosiner Dynamo Dresden6
Christoph Daferner Dynamo Dresden5
Patrick Hasenhuettl Unterhaching5
Dennis Eckert Ingolstadt5
Kasim Rabihic SC Verl5
Stefan Kutschke Ingolstadt5
Ronny Koenig FSV Zwickau5
Ahmet Engin MSV Duisburg4
Muhammed KipritKFC Uerdingen4
Phillip Tietz Wehen Wiesbaden4
Gianluca Korte Wehen Wiesbaden4
Ransford Koenigsdoerffer Dynamo Dresden4
Nikolas-Gerrit Kuehn Bayern Munich II4
Arianit Ferati Waldhof Mannheim4
Andreas Mueller Magdeburg4
Mike WunderlichViktoria Koeln 19044
Yannick Deichmann Luebeck4
Raphael Obermair Magdeburg4
Bentley Bahn Hansa Rostock4
Markus Mendler Saarbruecken4
Heinz MoerschelKFC Uerdingen4
Johannes Wurtz Wehen Wiesbaden4
Berkan Taz SC Verl4
Stefan Lex 1860 Muenchen3
Yannick Stark Dynamo Dresden3
Lenn Jastremski Bayern Munich II3
Paterson Chato Wehen Wiesbaden3
Valdet RamaMeppen3
Niclas Anspach Unterhaching3
Phillipp Steinhart 1860 Muenchen3
Julius Kade Dynamo Dresden3
Timmy ThieleViktoria Koeln 19043

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK