Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Bundesliga 3  
Piłka nożna / Niemcy / Bundesliga 3 / 2016/2017


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec id luctus velit, non dapibus magna. Proin at lacinia nisi. Nulla consectetur, sem in scelerisque ornare, turpis diam suscipit nisi, vel tempor est tortor id lorem. Pellentesque dolor orci, rhoncus et sapien ut, tempus varius libero. Suspendisse lorem nisi, efficitur sed posuere ut, scelerisque nec orci. Donec nec ipsum vitae velit finibus tempor. Donec imperdiet dignissim augue dignissim accumsan.
Dzisiejsze mecze
Kolejka
18:30
Oldenburg
2-3
Elversberg
19:00
Freiburg II
2-0
Hallescher FC
19:00
0-1
MSV Duisburg
19:00
1860 Munich
4-0
Meppen
19:00
RW Essen
1-4
Viktoria Koeln 1904
Najświeższe wyniki
Kolejka
7 sie
  
SC Verl
2-2
Waldhof Mannheim
7 sie
  
Erzgebirge Aue
1-1
Osnabrueck
7 sie
  
Borussia Dortmund II
0-4
6 sie
  
Hallescher FC
0-2
Dynamo Dresden
6 sie
  
SpVgg Bayreuth
0-1
Freiburg II
6 sie
  
Meppen
3-0
6 sie
  
Viktoria Koeln 1904
1-0
Wehen Wiesbaden
6 sie
  
Elversberg
0-2
Saarbruecken
6 sie
  
1860 Munich
1-0
Oldenburg
5 sie
  
MSV Duisburg
2-2
RW Essen
Tabela ligi

Tabela ligi jest niedostępna. Brak rozegranych meczów.

Kolejka 1
22 lip
Osnabrueck
1-0
MSV Duisburg
23 lip
Oldenburg
1-1
Meppen
23 lip
1-0
SpVgg Bayreuth
23 lip
Waldhof Mannheim
3-1
Viktoria Koeln 1904
23 lip
RW Essen
1-5
Elversberg
23 lip
Dynamo Dresden
3-4
1860 Munich
23 lip
Saarbruecken
1-0
SC Verl
24 lip
3-2
Hallescher FC
24 lip
Freiburg II
1-1
Erzgebirge Aue
25 lip
Wehen Wiesbaden
1-1
Borussia Dortmund II
Kolejka 2
5 sie
MSV Duisburg
2-2
RW Essen
6 sie
Hallescher FC
0-2
Dynamo Dresden
6 sie
SpVgg Bayreuth
0-1
Freiburg II
6 sie
Meppen
3-0
6 sie
Viktoria Koeln 1904
1-0
Wehen Wiesbaden
6 sie
Elversberg
0-2
Saarbruecken
6 sie
1860 Munich
1-0
Oldenburg
7 sie
Erzgebirge Aue
1-1
Osnabrueck
7 sie
SC Verl
2-2
Waldhof Mannheim
7 sie
Borussia Dortmund II
0-4
Kolejka 3
19:00
Freiburg II
2-0
Hallescher FC
19:00
0-1
MSV Duisburg
18:30
Oldenburg
2-3
Elversberg
19:00
1860 Munich
4-0
Meppen
19:00
RW Essen
1-4
Viktoria Koeln 1904
Kolejka 1
22 lip
Osnabrueck
1-0
MSV Duisburg
23 lip
Oldenburg
1-1
Meppen
23 lip
1-0
SpVgg Bayreuth
23 lip
Waldhof Mannheim
3-1
Viktoria Koeln 1904
23 lip
RW Essen
1-5
Elversberg
23 lip
Dynamo Dresden
3-4
1860 Munich
23 lip
Saarbruecken
1-0
SC Verl
24 lip
3-2
Hallescher FC
24 lip
Freiburg II
1-1
Erzgebirge Aue
25 lip
Wehen Wiesbaden
1-1
Borussia Dortmund II
Kolejka 2
5 sie
MSV Duisburg
2-2
RW Essen
6 sie
Hallescher FC
0-2
Dynamo Dresden
6 sie
SpVgg Bayreuth
0-1
Freiburg II
6 sie
Meppen
3-0
6 sie
Viktoria Koeln 1904
1-0
Wehen Wiesbaden
6 sie
Elversberg
0-2
Saarbruecken
6 sie
1860 Munich
1-0
Oldenburg
7 sie
Erzgebirge Aue
1-1
Osnabrueck
7 sie
SC Verl
2-2
Waldhof Mannheim
7 sie
Borussia Dortmund II
0-4
Kolejka 3
19:00
Freiburg II
2-0
Hallescher FC
19:00
0-1
MSV Duisburg
18:30
Oldenburg
2-3
Elversberg
19:00
1860 Munich
4-0
Meppen
19:00
RW Essen
1-4
Viktoria Koeln 1904
jutro 19:00
Saarbruecken
-
Borussia Dortmund II
jutro 19:00
Wehen Wiesbaden
-
SpVgg Bayreuth
jutro 19:00
Osnabrueck
-
jutro 19:00
Waldhof Mannheim
-
Erzgebirge Aue
jutro 19:00
Dynamo Dresden
-
SC Verl
Kolejka 4
12 sie 19:00
Hallescher FC
-
Oldenburg
13 sie 14:00
SC Verl
-
1860 Munich
13 sie 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
Dynamo Dresden
13 sie 14:00
Borussia Dortmund II
-
RW Essen
13 sie 14:00
Elversberg
-
13 sie 14:00
-
Saarbruecken
13 sie 14:00
SpVgg Bayreuth
-
Osnabrueck
14 sie 13:00
Meppen
-
Waldhof Mannheim
14 sie 14:00
Erzgebirge Aue
-
Wehen Wiesbaden
15 sie 19:00
MSV Duisburg
-
Freiburg II
Kolejka 5
19 sie 19:00
1860 Munich
-
Hallescher FC
20 sie 14:00
Wehen Wiesbaden
-
Osnabrueck
20 sie 14:00
Waldhof Mannheim
-
Borussia Dortmund II
20 sie 14:00
RW Essen
-
20 sie 14:00
Saarbruecken
-
Erzgebirge Aue
20 sie 14:00
Dynamo Dresden
-
Elversberg
20 sie 14:00
Freiburg II
-
Viktoria Koeln 1904
21 sie 13:00
Oldenburg
-
SC Verl
21 sie 14:00
Meppen
-
MSV Duisburg
22 sie 19:00
-
SpVgg Bayreuth
Kolejka 6
26 sie 19:00
Hallescher FC
-
Meppen
27 sie 14:00
SpVgg Bayreuth
-
RW Essen
27 sie 14:00
SC Verl
-
27 sie 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
1860 Munich
27 sie 14:00
-
Wehen Wiesbaden
27 sie 14:00
Osnabrueck
-
Saarbruecken
27 sie 14:00
Elversberg
-
Waldhof Mannheim
28 sie 14:00
Erzgebirge Aue
-
Dynamo Dresden
28 sie 13:00
Borussia Dortmund II
-
Freiburg II
29 sie 19:00
MSV Duisburg
-
Oldenburg
Kolejka 7
2 wrz 19:00
RW Essen
-
Erzgebirge Aue
3 wrz 14:00
Freiburg II
-
3 wrz 14:00
Dynamo Dresden
-
Borussia Dortmund II
3 wrz 14:00
Hallescher FC
-
SC Verl
3 wrz 14:00
Waldhof Mannheim
-
SpVgg Bayreuth
3 wrz 14:00
Oldenburg
-
Osnabrueck
3 wrz 14:00
1860 Munich
-
MSV Duisburg
4 wrz 14:00
-
Viktoria Koeln 1904
4 wrz 13:00
Meppen
-
Elversberg
5 wrz 19:00
Saarbruecken
-
Wehen Wiesbaden
Kolejka 8
9 wrz 19:00
Osnabrueck
-
RW Essen
10 wrz 14:00
Wehen Wiesbaden
-
Freiburg II
10 wrz 14:00
Elversberg
-
1860 Munich
10 wrz 14:00
Borussia Dortmund II
-
Oldenburg
10 wrz 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
Hallescher FC
10 wrz 14:00
SpVgg Bayreuth
-
Saarbruecken
10 wrz 14:00
-
Waldhof Mannheim
11 wrz 14:00
Erzgebirge Aue
-
11 wrz 13:00
MSV Duisburg
-
Dynamo Dresden
12 wrz 19:00
SC Verl
-
Meppen
Kolejka 9
16 wrz 19:00
1860 Munich
-
Erzgebirge Aue
17 wrz 14:00
Meppen
-
Viktoria Koeln 1904
17 wrz 14:00
Waldhof Mannheim
-
Wehen Wiesbaden
17 wrz 14:00
Oldenburg
-
SpVgg Bayreuth
17 wrz 14:00
-
Borussia Dortmund II
17 wrz 14:00
Dynamo Dresden
-
17 wrz 14:00
Hallescher FC
-
Elversberg
18 wrz 13:00
Freiburg II
-
Osnabrueck
18 wrz 14:00
SC Verl
-
MSV Duisburg
19 wrz 19:00
RW Essen
-
Saarbruecken
Kolejka 10
1 paź 14:00
MSV Duisburg
-
Hallescher FC
1 paź 14:00
Erzgebirge Aue
-
Meppen
1 paź 14:00
Osnabrueck
-
Waldhof Mannheim
1 paź 14:00
Wehen Wiesbaden
-
RW Essen
1 paź 14:00
Elversberg
-
SC Verl
1 paź 14:00
Borussia Dortmund II
-
1860 Munich
1 paź 14:00
SpVgg Bayreuth
-
Dynamo Dresden
1 paź 14:00
Saarbruecken
-
Freiburg II
1 paź 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
Oldenburg
Kolejka 11
8 paź 14:00
Oldenburg
-
Erzgebirge Aue
8 paź 14:00
1860 Munich
-
8 paź 14:00
Waldhof Mannheim
-
Saarbruecken
8 paź 14:00
Elversberg
-
MSV Duisburg
8 paź 14:00
Meppen
-
SpVgg Bayreuth
8 paź 14:00
Hallescher FC
-
Borussia Dortmund II
8 paź 14:00
Dynamo Dresden
-
Osnabrueck
8 paź 14:00
-
Wehen Wiesbaden
8 paź 14:00
Freiburg II
-
RW Essen
8 paź 14:00
SC Verl
-
Viktoria Koeln 1904
Kolejka 12
15 paź 14:00
RW Essen
-
Dynamo Dresden
15 paź 14:00
Borussia Dortmund II
-
MSV Duisburg
15 paź 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
Elversberg
15 paź 14:00
Saarbruecken
-
15 paź 14:00
Freiburg II
-
Waldhof Mannheim
15 paź 14:00
SpVgg Bayreuth
-
SC Verl
15 paź 14:00
Wehen Wiesbaden
-
Oldenburg
15 paź 14:00
Osnabrueck
-
1860 Munich
15 paź 14:00
Erzgebirge Aue
-
Hallescher FC
15 paź 14:00
-
Meppen
Kolejka 13
22 paź 14:00
Oldenburg
-
22 paź 14:00
MSV Duisburg
-
Viktoria Koeln 1904
22 paź 14:00
SC Verl
-
Erzgebirge Aue
22 paź 14:00
Dynamo Dresden
-
Saarbruecken
22 paź 14:00
Hallescher FC
-
SpVgg Bayreuth
22 paź 14:00
Meppen
-
Borussia Dortmund II
22 paź 14:00
Elversberg
-
Osnabrueck
22 paź 14:00
Waldhof Mannheim
-
RW Essen
22 paź 14:00
1860 Munich
-
Wehen Wiesbaden
22 paź 14:00
-
Freiburg II
Kolejka 14
29 paź 14:00
Saarbruecken
-
Meppen
29 paź 14:00
Freiburg II
-
Oldenburg
29 paź 14:00
SpVgg Bayreuth
-
1860 Munich
29 paź 14:00
-
Viktoria Koeln 1904
29 paź 14:00
Borussia Dortmund II
-
SC Verl
29 paź 14:00
RW Essen
-
29 paź 14:00
Waldhof Mannheim
-
Dynamo Dresden
29 paź 14:00
Erzgebirge Aue
-
Elversberg
29 paź 14:00
Osnabrueck
-
Hallescher FC
29 paź 14:00
Wehen Wiesbaden
-
MSV Duisburg
Kolejka 15
5 lis 14:00
Oldenburg
-
RW Essen
5 lis 14:00
MSV Duisburg
-
SpVgg Bayreuth
5 lis 14:00
SC Verl
-
5 lis 14:00
-
Osnabrueck
5 lis 14:00
Dynamo Dresden
-
Freiburg II
5 lis 14:00
Hallescher FC
-
Waldhof Mannheim
5 lis 14:00
Meppen
-
Wehen Wiesbaden
5 lis 14:00
Elversberg
-
Borussia Dortmund II
5 lis 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
Erzgebirge Aue
6 lis 14:00
1860 Munich
-
Saarbruecken
Kolejka 16
8 lis 19:00
Wehen Wiesbaden
-
Dynamo Dresden
8 lis 19:00
Osnabrueck
-
SC Verl
8 lis 19:00
Erzgebirge Aue
-
MSV Duisburg
8 lis 19:00
-
Hallescher FC
8 lis 19:00
SpVgg Bayreuth
-
Elversberg
8 lis 19:00
Freiburg II
-
1860 Munich
8 lis 19:00
Saarbruecken
-
Oldenburg
8 lis 19:00
Borussia Dortmund II
-
Viktoria Koeln 1904
8 lis 19:00
RW Essen
-
Meppen
8 lis 19:00
Waldhof Mannheim
-
Kolejka 17
12 lis 14:00
SC Verl
-
Wehen Wiesbaden
12 lis 14:00
Dynamo Dresden
-
12 lis 14:00
Hallescher FC
-
Saarbruecken
12 lis 14:00
Meppen
-
Osnabrueck
12 lis 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
SpVgg Bayreuth
12 lis 14:00
Borussia Dortmund II
-
Erzgebirge Aue
12 lis 14:00
Elversberg
-
Freiburg II
12 lis 14:00
1860 Munich
-
RW Essen
12 lis 14:00
MSV Duisburg
-
12 lis 14:00
Oldenburg
-
Waldhof Mannheim
Kolejka 18
14 sty 14:00
-
Oldenburg
14 sty 14:00
Saarbruecken
-
MSV Duisburg
14 sty 14:00
SpVgg Bayreuth
-
Borussia Dortmund II
14 sty 14:00
Freiburg II
-
SC Verl
14 sty 14:00
Dynamo Dresden
-
Meppen
14 sty 14:00
RW Essen
-
Hallescher FC
14 sty 14:00
Waldhof Mannheim
-
1860 Munich
14 sty 14:00
-
Erzgebirge Aue
14 sty 14:00
Osnabrueck
-
Viktoria Koeln 1904
14 sty 14:00
Wehen Wiesbaden
-
Elversberg
Kolejka 19
21 sty 14:00
SC Verl
-
RW Essen
21 sty 14:00
Hallescher FC
-
Wehen Wiesbaden
21 sty 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
Saarbruecken
21 sty 14:00
Borussia Dortmund II
-
Osnabrueck
21 sty 14:00
Elversberg
-
21 sty 14:00
1860 Munich
-
21 sty 14:00
MSV Duisburg
-
Waldhof Mannheim
21 sty 14:00
Oldenburg
-
Dynamo Dresden
21 sty 14:00
Erzgebirge Aue
-
SpVgg Bayreuth
21 sty 14:00
Meppen
-
Freiburg II
Kolejka 20
28 sty 14:00
SC Verl
-
Saarbruecken
28 sty 14:00
Hallescher FC
-
28 sty 14:00
Meppen
-
Oldenburg
28 sty 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
Waldhof Mannheim
28 sty 14:00
Borussia Dortmund II
-
Wehen Wiesbaden
28 sty 14:00
Elversberg
-
RW Essen
28 sty 14:00
1860 Munich
-
Dynamo Dresden
28 sty 14:00
MSV Duisburg
-
Osnabrueck
28 sty 14:00
Erzgebirge Aue
-
Freiburg II
28 sty 14:00
SpVgg Bayreuth
-
Kolejka 21
4 lut 14:00
Oldenburg
-
1860 Munich
4 lut 14:00
Osnabrueck
-
Erzgebirge Aue
4 lut 14:00
Wehen Wiesbaden
-
Viktoria Koeln 1904
4 lut 14:00
RW Essen
-
MSV Duisburg
4 lut 14:00
Waldhof Mannheim
-
SC Verl
4 lut 14:00
-
Borussia Dortmund II
4 lut 14:00
-
Meppen
4 lut 14:00
Dynamo Dresden
-
Hallescher FC
4 lut 14:00
Saarbruecken
-
Elversberg
4 lut 14:00
Freiburg II
-
SpVgg Bayreuth
Kolejka 22
11 lut 14:00
Erzgebirge Aue
-
Waldhof Mannheim
11 lut 14:00
MSV Duisburg
-
11 lut 14:00
-
Osnabrueck
11 lut 14:00
Elversberg
-
Oldenburg
11 lut 14:00
SpVgg Bayreuth
-
Wehen Wiesbaden
11 lut 14:00
SC Verl
-
Dynamo Dresden
11 lut 14:00
Hallescher FC
-
Freiburg II
11 lut 14:00
Meppen
-
1860 Munich
11 lut 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
RW Essen
11 lut 14:00
Borussia Dortmund II
-
Saarbruecken
Kolejka 23
18 lut 14:00
Wehen Wiesbaden
-
Erzgebirge Aue
18 lut 14:00
Osnabrueck
-
SpVgg Bayreuth
18 lut 14:00
Oldenburg
-
Hallescher FC
18 lut 14:00
1860 Munich
-
SC Verl
18 lut 14:00
Waldhof Mannheim
-
Meppen
18 lut 14:00
RW Essen
-
Borussia Dortmund II
18 lut 14:00
Dynamo Dresden
-
Viktoria Koeln 1904
18 lut 14:00
-
Elversberg
18 lut 14:00
Saarbruecken
-
18 lut 14:00
Freiburg II
-
MSV Duisburg
Kolejka 24
25 lut 14:00
Elversberg
-
Dynamo Dresden
25 lut 14:00
-
RW Essen
25 lut 14:00
MSV Duisburg
-
Meppen
25 lut 14:00
Borussia Dortmund II
-
Waldhof Mannheim
25 lut 14:00
Osnabrueck
-
Wehen Wiesbaden
25 lut 14:00
Erzgebirge Aue
-
Saarbruecken
25 lut 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
Freiburg II
25 lut 14:00
Hallescher FC
-
1860 Munich
25 lut 14:00
SC Verl
-
Oldenburg
25 lut 14:00
SpVgg Bayreuth
-
Kolejka 25
4 mar 14:00
Wehen Wiesbaden
-
4 mar 14:00
Oldenburg
-
MSV Duisburg
4 mar 14:00
1860 Munich
-
Viktoria Koeln 1904
4 mar 14:00
Waldhof Mannheim
-
Elversberg
4 mar 14:00
RW Essen
-
SpVgg Bayreuth
4 mar 14:00
Meppen
-
Hallescher FC
4 mar 14:00
Dynamo Dresden
-
Erzgebirge Aue
4 mar 14:00
-
SC Verl
4 mar 14:00
Saarbruecken
-
Osnabrueck
4 mar 14:00
Freiburg II
-
Borussia Dortmund II
Kolejka 26
11 mar 14:00
SpVgg Bayreuth
-
Waldhof Mannheim
11 mar 14:00
Wehen Wiesbaden
-
Saarbruecken
11 mar 14:00
Osnabrueck
-
Oldenburg
11 mar 14:00
Erzgebirge Aue
-
RW Essen
11 mar 14:00
MSV Duisburg
-
1860 Munich
11 mar 14:00
-
Freiburg II
11 mar 14:00
Elversberg
-
Meppen
11 mar 14:00
Borussia Dortmund II
-
Dynamo Dresden
11 mar 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
11 mar 14:00
SC Verl
-
Hallescher FC
Kolejka 27
14 mar 19:00
Oldenburg
-
Borussia Dortmund II
14 mar 19:00
1860 Munich
-
Elversberg
14 mar 19:00
RW Essen
-
Osnabrueck
14 mar 19:00
Meppen
-
SC Verl
14 mar 19:00
Hallescher FC
-
Viktoria Koeln 1904
14 mar 19:00
Dynamo Dresden
-
MSV Duisburg
14 mar 19:00
-
Erzgebirge Aue
14 mar 19:00
Saarbruecken
-
SpVgg Bayreuth
14 mar 19:00
Freiburg II
-
Wehen Wiesbaden
14 mar 19:00
Waldhof Mannheim
-
Kolejka 28
18 mar 14:00
Wehen Wiesbaden
-
Waldhof Mannheim
18 mar 14:00
Osnabrueck
-
Freiburg II
18 mar 14:00
Erzgebirge Aue
-
1860 Munich
18 mar 14:00
MSV Duisburg
-
SC Verl
18 mar 14:00
-
Dynamo Dresden
18 mar 14:00
Borussia Dortmund II
-
18 mar 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
Meppen
18 mar 14:00
Saarbruecken
-
RW Essen
18 mar 14:00
SpVgg Bayreuth
-
Oldenburg
18 mar 14:00
Elversberg
-
Hallescher FC
Kolejka 29
25 mar 14:00
RW Essen
-
Wehen Wiesbaden
25 mar 14:00
Waldhof Mannheim
-
Osnabrueck
25 mar 14:00
1860 Munich
-
Borussia Dortmund II
25 mar 14:00
Oldenburg
-
Viktoria Koeln 1904
25 mar 14:00
Hallescher FC
-
MSV Duisburg
25 mar 14:00
Meppen
-
Erzgebirge Aue
25 mar 14:00
Freiburg II
-
Saarbruecken
25 mar 14:00
SC Verl
-
Elversberg
25 mar 14:00
Dynamo Dresden
-
SpVgg Bayreuth
Kolejka 30
1 kwi 14:00
Borussia Dortmund II
-
Hallescher FC
1 kwi 14:00
RW Essen
-
Freiburg II
1 kwi 14:00
-
1860 Munich
1 kwi 14:00
SpVgg Bayreuth
-
Meppen
1 kwi 14:00
Saarbruecken
-
Waldhof Mannheim
1 kwi 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
SC Verl
1 kwi 14:00
MSV Duisburg
-
Elversberg
1 kwi 14:00
Erzgebirge Aue
-
Oldenburg
1 kwi 14:00
Osnabrueck
-
Dynamo Dresden
1 kwi 14:00
Wehen Wiesbaden
-
Kolejka 31
8 kwi 14:00
SC Verl
-
SpVgg Bayreuth
8 kwi 14:00
-
Saarbruecken
8 kwi 14:00
Dynamo Dresden
-
RW Essen
8 kwi 14:00
Elversberg
-
Viktoria Koeln 1904
8 kwi 14:00
Waldhof Mannheim
-
Freiburg II
8 kwi 14:00
1860 Munich
-
Osnabrueck
8 kwi 14:00
MSV Duisburg
-
Borussia Dortmund II
8 kwi 14:00
Oldenburg
-
Wehen Wiesbaden
8 kwi 14:00
Meppen
-
8 kwi 14:00
Hallescher FC
-
Erzgebirge Aue
Kolejka 32
15 kwi 14:00
Osnabrueck
-
Elversberg
15 kwi 14:00
Wehen Wiesbaden
-
1860 Munich
15 kwi 14:00
Erzgebirge Aue
-
SC Verl
15 kwi 14:00
-
Oldenburg
15 kwi 14:00
Borussia Dortmund II
-
Meppen
15 kwi 14:00
RW Essen
-
Waldhof Mannheim
15 kwi 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
MSV Duisburg
15 kwi 14:00
Saarbruecken
-
Dynamo Dresden
15 kwi 14:00
Freiburg II
-
15 kwi 14:00
SpVgg Bayreuth
-
Hallescher FC
Kolejka 33
22 kwi 14:00
Hallescher FC
-
Osnabrueck
22 kwi 14:00
Meppen
-
Saarbruecken
22 kwi 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
22 kwi 14:00
Elversberg
-
Erzgebirge Aue
22 kwi 14:00
Dynamo Dresden
-
Waldhof Mannheim
22 kwi 14:00
-
RW Essen
22 kwi 14:00
SC Verl
-
Borussia Dortmund II
22 kwi 14:00
1860 Munich
-
SpVgg Bayreuth
22 kwi 14:00
MSV Duisburg
-
Wehen Wiesbaden
22 kwi 14:00
Oldenburg
-
Freiburg II
Kolejka 34
29 kwi 14:00
SpVgg Bayreuth
-
MSV Duisburg
29 kwi 14:00
Freiburg II
-
Dynamo Dresden
29 kwi 14:00
Saarbruecken
-
1860 Munich
29 kwi 14:00
Borussia Dortmund II
-
Elversberg
29 kwi 14:00
RW Essen
-
Oldenburg
29 kwi 14:00
Wehen Wiesbaden
-
Meppen
29 kwi 14:00
Osnabrueck
-
29 kwi 14:00
Erzgebirge Aue
-
Viktoria Koeln 1904
29 kwi 14:00
Waldhof Mannheim
-
Hallescher FC
29 kwi 14:00
-
SC Verl
Kolejka 35
6 maj 14:00
Meppen
-
RW Essen
6 maj 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
Borussia Dortmund II
6 maj 14:00
Elversberg
-
SpVgg Bayreuth
6 maj 14:00
1860 Munich
-
Freiburg II
6 maj 14:00
MSV Duisburg
-
Erzgebirge Aue
6 maj 14:00
Oldenburg
-
Saarbruecken
6 maj 14:00
Hallescher FC
-
6 maj 14:00
Dynamo Dresden
-
Wehen Wiesbaden
6 maj 14:00
-
Waldhof Mannheim
6 maj 14:00
SC Verl
-
Osnabrueck
Kolejka 36
13 maj 14:00
Osnabrueck
-
Meppen
13 maj 14:00
Wehen Wiesbaden
-
SC Verl
13 maj 14:00
SpVgg Bayreuth
-
Viktoria Koeln 1904
13 maj 14:00
Freiburg II
-
Elversberg
13 maj 14:00
Saarbruecken
-
Hallescher FC
13 maj 14:00
-
Dynamo Dresden
13 maj 14:00
RW Essen
-
1860 Munich
13 maj 14:00
Waldhof Mannheim
-
Oldenburg
13 maj 14:00
-
MSV Duisburg
13 maj 14:00
Erzgebirge Aue
-
Borussia Dortmund II
Kolejka 37
20 maj 14:00
Erzgebirge Aue
-
20 maj 14:00
Oldenburg
-
20 maj 14:00
MSV Duisburg
-
Saarbruecken
20 maj 14:00
SC Verl
-
Freiburg II
20 maj 14:00
Hallescher FC
-
RW Essen
20 maj 14:00
Meppen
-
Dynamo Dresden
20 maj 14:00
Viktoria Koeln 1904
-
Osnabrueck
20 maj 14:00
Borussia Dortmund II
-
SpVgg Bayreuth
20 maj 14:00
Elversberg
-
Wehen Wiesbaden
20 maj 14:00
1860 Munich
-
Waldhof Mannheim
Kolejka 38
27 maj 14:00
Wehen Wiesbaden
-
Hallescher FC
27 maj 14:00
RW Essen
-
SC Verl
27 maj 14:00
Waldhof Mannheim
-
MSV Duisburg
27 maj 14:00
-
Elversberg
27 maj 14:00
Osnabrueck
-
Borussia Dortmund II
27 maj 14:00
Dynamo Dresden
-
Oldenburg
27 maj 14:00
-
1860 Munich
27 maj 14:00
Saarbruecken
-
Viktoria Koeln 1904
27 maj 14:00
Freiburg II
-
Meppen
27 maj 14:00
SpVgg Bayreuth
-
Erzgebirge Aue

Tabela ligi jest niedostępna. Brak rozegranych meczów.

Zawodnik Drużyna Bramki
Marvin PourieMeppen3
Dennis Borkowski Dynamo Dresden2
Simon Engelmann RW Essen2
Kevin Koffi Elversberg2
Luca Schnellbacher Elversberg2
Fynn Lakenmacher 1860 Munich2
Marvin Stefaniak Erzgebirge Aue2
Marcel Baer 1860 Munich2
Patrick Schmidt Ingolstadt2
Baris Ekincier Waldhof Mannheim1
Felix Higl Osnabrueck1
Sinan Tekerci Elversberg1
Marvin Bakalorz MSV Duisburg1
Dominik Kother Waldhof Mannheim1
Mael Corboz SC Verl1
Adriano Grimaldi Saarbruecken1
Valdrin Mustafa Elversberg1
Gerrit Gohlke Waldhof Mannheim1
Eduard Probst SC Verl1
Davy Frick FSV Zwickau1
Robert ZietarskiOldenburg1
Lawrence Ennali RW Essen1
Youssef AmynViktoria Koeln 19041
Alexander Rossipal Waldhof Mannheim1
Dominic Baumann FSV Zwickau1
Kebba BadjieOldenburg1
Patrick Weihrauch Dynamo Dresden1
Stefano Russo Waldhof Mannheim1
Noel Eichinger FSV Zwickau1
Martin Kobylanski 1860 Munich1
Vincent Vermeij Freiburg II1
Pascal Testroet Ingolstadt1
Nico HugHallescher FC1
Stefan Lex 1860 Munich1
Semih Sahin Elversberg1
Hans Nunoo Sarpei Ingolstadt1
Sebastian MuellerHallescher FC1
Sven Koehler Osnabrueck1
Patrick KoronkiewiczViktoria Koeln 19041
Ron Berlinski RW Essen1
Merlin Roehl Ingolstadt1
Marcel RisseViktoria Koeln 19041
Christoph HemleinMeppen1
Julian Guenther-Schmidt Saarbruecken1
Tim Rieder 1860 Munich1
Davino Knappe Freiburg II1
Rodney Elongo-Yombo Borussia Dortmund II1
Simon HandleViktoria Koeln 19041
Manfred StarkeOldenburg1
Pius Kraetschmer Saarbruecken1

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK