Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Eredivisie  
Piłka nożna / Holandia / Eredivisie / 2016/2017


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec id luctus velit, non dapibus magna. Proin at lacinia nisi. Nulla consectetur, sem in scelerisque ornare, turpis diam suscipit nisi, vel tempor est tortor id lorem. Pellentesque dolor orci, rhoncus et sapien ut, tempus varius libero. Suspendisse lorem nisi, efficitur sed posuere ut, scelerisque nec orci. Donec nec ipsum vitae velit finibus tempor. Donec imperdiet dignissim augue dignissim accumsan.
Najświeższe wyniki
Kolejka
29 lis
  
1-0
Sparta Rotterdam
29 lis
  
1-2
AZ Alkmaar
29 lis
  
FC Groningen
1-0
29 lis
  
1-1
FC Utrecht
29 lis
  
2-0
Fortuna Sittard
28 lis
  
VVV-Venlo
2-2
PEC Zwolle
28 lis
  
ADO Den Haag
1-1
SC Heerenveen
28 lis
  
FC Emmen
0-5
27 lis
  
FC Twente
0-2
RKC Waalwijk
22 lis
  
AZ Alkmaar
1-0
FC Emmen
Nadchodzące mecze
Kolejka
4 gru 20:00
  
Sparta Rotterdam
-
FC Emmen
5 gru 16:30
  
RKC Waalwijk
-
VVV-Venlo
5 gru 18:45
  
Fortuna Sittard
-
5 gru 20:00
  
-
FC Twente
5 gru 21:00
  
PEC Zwolle
-
6 gru 12:15
  
-
6 gru 14:30
  
AZ Alkmaar
-
FC Groningen
6 gru 14:30
  
FC Utrecht
-
ADO Den Haag
6 gru 16:45
  
SC Heerenveen
-
11 gru 20:00
  
-
Fortuna Sittard
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Ajax102790142537
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Vitesse102581120614
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
3 PSV Eindhoven102372121615
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • P
4 Feyenoord1022640231112
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • R
5 FC Twente1018532211110
?
  • P
  • R
  • W
  • W
  • P
6 SC Heerenveen101853218135
?
  • R
  • R
  • P
  • W
  • W
7 AZ Alkmaar91745021138
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
8 FC Groningen101752311110
?
  • W
  • R
  • P
  • W
  • W
9 FC Utrecht9112521013-3
?
  • R
  • R
  • P
  • P
  • W
10 Sparta Rotterdam1092351518-3
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
11 PEC Zwolle1091631217-5
?
  • R
  • R
  • R
  • P
  • R
12 RKC Waalwijk109235816-8
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • R
13 VVV-Venlo1092351630-14
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
14 Willem II108226918-9
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • R
15 Heracles1082261121-10
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • R
16 ADO Den Haag105127927-18
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • R
17 Fortuna Sittard1030371227-15
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
18 FC Emmen1030371127-16
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Kolejka 1
12 wrz
PEC Zwolle
0-2
12 wrz
FC Twente
2-0
Fortuna Sittard
12 wrz
SC Heerenveen
2-0
13 wrz
FC Emmen
3-5
VVV-Venlo
13 wrz
2-0
ADO Den Haag
13 wrz
Sparta Rotterdam
0-1
13 wrz
FC Groningen
1-3
13 wrz
RKC Waalwijk
0-1
Kolejka 2
18 wrz
VVV-Venlo
1-1
FC Utrecht
19 wrz
AZ Alkmaar
1-1
PEC Zwolle
19 wrz
2-0
Sparta Rotterdam
19 wrz
Fortuna Sittard
1-3
SC Heerenveen
19 wrz
2-1
FC Emmen
20 wrz
3-0
RKC Waalwijk
20 wrz
ADO Den Haag
0-1
FC Groningen
20 wrz
1-1
FC Twente
Kolejka 3
25 wrz
FC Twente
3-1
FC Groningen
26 wrz
PEC Zwolle
4-0
Sparta Rotterdam
26 wrz
Fortuna Sittard
3-3
AZ Alkmaar
26 wrz
SC Heerenveen
1-0
VVV-Venlo
26 wrz
2-1
27 wrz
FC Emmen
1-1
27 wrz
4-2
ADO Den Haag
27 wrz
FC Utrecht
3-1
RKC Waalwijk
Kolejka 4
2 paź
FC Utrecht
1-1
SC Heerenveen
3 paź
FC Twente
1-1
FC Emmen
3 paź
VVV-Venlo
1-2
ADO Den Haag
4 paź
FC Groningen
1-0
4 paź
Sparta Rotterdam
4-4
AZ Alkmaar
4 paź
2-0
Fortuna Sittard
21 paź
RKC Waalwijk
1-1
PEC Zwolle
Kolejka 5
17 paź
0-3
FC Twente
17 paź
0-1
RKC Waalwijk
17 paź
AZ Alkmaar
2-2
VVV-Venlo
18 paź
5-1
SC Heerenveen
18 paź
PEC Zwolle
0-3
18 paź
FC Groningen
0-0
FC Utrecht
18 paź
FC Emmen
2-2
Fortuna Sittard
18 paź
ADO Den Haag
0-2
18 paź
1-1
Sparta Rotterdam
Kolejka 6
24 paź
FC Utrecht
2-1
FC Twente
24 paź
SC Heerenveen
4-0
FC Emmen
24 paź
VVV-Venlo
0-13
24 paź
PEC Zwolle
0-0
25 paź
ADO Den Haag
2-2
AZ Alkmaar
25 paź
RKC Waalwijk
2-2
25 paź
Sparta Rotterdam
1-1
25 paź
Fortuna Sittard
1-3
FC Groningen
Kolejka 7
31 paź
FC Groningen
2-1
VVV-Venlo
31 paź
FC Twente
5-1
PEC Zwolle
31 paź
5-2
Fortuna Sittard
1 lis
AZ Alkmaar
3-0
RKC Waalwijk
1 lis
4-1
FC Utrecht
1 lis
4-0
ADO Den Haag
1 lis
Sparta Rotterdam
1-4
SC Heerenveen
1 lis
FC Emmen
2-3
Kolejka 8
6 lis
Fortuna Sittard
2-2
PEC Zwolle
7 lis
ADO Den Haag
2-4
FC Twente
7 lis
VVV-Venlo
3-2
7 lis
RKC Waalwijk
0-2
Sparta Rotterdam
8 lis
SC Heerenveen
0-3
AZ Alkmaar
8 lis
FC Utrecht
0-3
8 lis
3-1
FC Emmen
8 lis
2-0
FC Groningen
Kolejka 9
21 lis
2-1
VVV-Venlo
21 lis
FC Groningen
1-1
21 lis
PEC Zwolle
1-1
FC Utrecht
22 lis
AZ Alkmaar
1-0
FC Emmen
22 lis
Fortuna Sittard
1-3
22 lis
FC Twente
1-1
22 lis
RKC Waalwijk
1-1
SC Heerenveen
22 lis
Sparta Rotterdam
6-0
ADO Den Haag
Kolejka 10
27 lis
FC Twente
0-2
RKC Waalwijk
28 lis
VVV-Venlo
2-2
PEC Zwolle
28 lis
FC Emmen
0-5
28 lis
ADO Den Haag
1-1
SC Heerenveen
29 lis
FC Groningen
1-0
29 lis
2-0
Fortuna Sittard
29 lis
1-2
AZ Alkmaar
29 lis
1-0
Sparta Rotterdam
29 lis
1-1
FC Utrecht
Kolejka 1
12 wrz
PEC Zwolle
0-2
12 wrz
FC Twente
2-0
Fortuna Sittard
12 wrz
SC Heerenveen
2-0
13 wrz
FC Emmen
3-5
VVV-Venlo
13 wrz
2-0
ADO Den Haag
13 wrz
Sparta Rotterdam
0-1
13 wrz
FC Groningen
1-3
13 wrz
RKC Waalwijk
0-1
27 gru 14:30
FC Utrecht
-
AZ Alkmaar
Kolejka 2
18 wrz
VVV-Venlo
1-1
FC Utrecht
19 wrz
AZ Alkmaar
1-1
PEC Zwolle
19 wrz
2-0
Sparta Rotterdam
19 wrz
Fortuna Sittard
1-3
SC Heerenveen
19 wrz
2-1
FC Emmen
20 wrz
3-0
RKC Waalwijk
20 wrz
ADO Den Haag
0-1
FC Groningen
20 wrz
1-1
FC Twente
Kolejka 3
25 wrz
FC Twente
3-1
FC Groningen
26 wrz
PEC Zwolle
4-0
Sparta Rotterdam
26 wrz
Fortuna Sittard
3-3
AZ Alkmaar
26 wrz
SC Heerenveen
1-0
VVV-Venlo
26 wrz
2-1
27 wrz
FC Emmen
1-1
27 wrz
4-2
ADO Den Haag
27 wrz
FC Utrecht
3-1
RKC Waalwijk
Kolejka 4
2 paź
FC Utrecht
1-1
SC Heerenveen
3 paź
FC Twente
1-1
FC Emmen
3 paź
VVV-Venlo
1-2
ADO Den Haag
4 paź
FC Groningen
1-0
4 paź
Sparta Rotterdam
4-4
AZ Alkmaar
4 paź
2-0
Fortuna Sittard
21 paź
RKC Waalwijk
1-1
PEC Zwolle
Kolejka 5
17 paź
0-3
FC Twente
17 paź
0-1
RKC Waalwijk
17 paź
AZ Alkmaar
2-2
VVV-Venlo
18 paź
5-1
SC Heerenveen
18 paź
PEC Zwolle
0-3
18 paź
FC Groningen
0-0
FC Utrecht
18 paź
FC Emmen
2-2
Fortuna Sittard
18 paź
ADO Den Haag
0-2
18 paź
1-1
Sparta Rotterdam
Kolejka 6
24 paź
FC Utrecht
2-1
FC Twente
24 paź
SC Heerenveen
4-0
FC Emmen
24 paź
VVV-Venlo
0-13
24 paź
PEC Zwolle
0-0
25 paź
ADO Den Haag
2-2
AZ Alkmaar
25 paź
RKC Waalwijk
2-2
25 paź
Sparta Rotterdam
1-1
25 paź
Fortuna Sittard
1-3
FC Groningen
Kolejka 7
31 paź
FC Groningen
2-1
VVV-Venlo
31 paź
FC Twente
5-1
PEC Zwolle
31 paź
5-2
Fortuna Sittard
1 lis
AZ Alkmaar
3-0
RKC Waalwijk
1 lis
4-1
FC Utrecht
1 lis
4-0
ADO Den Haag
1 lis
Sparta Rotterdam
1-4
SC Heerenveen
1 lis
FC Emmen
2-3
Kolejka 8
6 lis
Fortuna Sittard
2-2
PEC Zwolle
7 lis
ADO Den Haag
2-4
FC Twente
7 lis
VVV-Venlo
3-2
7 lis
RKC Waalwijk
0-2
Sparta Rotterdam
8 lis
SC Heerenveen
0-3
AZ Alkmaar
8 lis
FC Utrecht
0-3
8 lis
3-1
FC Emmen
8 lis
2-0
FC Groningen
Kolejka 9
21 lis
2-1
VVV-Venlo
21 lis
FC Groningen
1-1
21 lis
PEC Zwolle
1-1
FC Utrecht
22 lis
AZ Alkmaar
1-0
FC Emmen
22 lis
Fortuna Sittard
1-3
22 lis
FC Twente
1-1
22 lis
RKC Waalwijk
1-1
SC Heerenveen
22 lis
Sparta Rotterdam
6-0
ADO Den Haag
Kolejka 10
27 lis
FC Twente
0-2
RKC Waalwijk
28 lis
VVV-Venlo
2-2
PEC Zwolle
28 lis
FC Emmen
0-5
28 lis
ADO Den Haag
1-1
SC Heerenveen
29 lis
FC Groningen
1-0
29 lis
2-0
Fortuna Sittard
29 lis
1-2
AZ Alkmaar
29 lis
1-0
Sparta Rotterdam
29 lis
1-1
FC Utrecht
Kolejka 11
4 gru 20:00
Sparta Rotterdam
-
FC Emmen
5 gru 20:00
-
FC Twente
5 gru 18:45
Fortuna Sittard
-
5 gru 16:30
RKC Waalwijk
-
VVV-Venlo
5 gru 21:00
PEC Zwolle
-
6 gru 14:30
AZ Alkmaar
-
FC Groningen
6 gru 14:30
FC Utrecht
-
ADO Den Haag
6 gru 12:15
-
6 gru 16:45
SC Heerenveen
-
Kolejka 12
11 gru 20:00
-
Fortuna Sittard
12 gru 16:30
FC Groningen
-
RKC Waalwijk
12 gru 20:00
-
PEC Zwolle
12 gru 18:45
FC Emmen
-
ADO Den Haag
13 gru 20:00
FC Twente
-
AZ Alkmaar
13 gru 12:15
-
SC Heerenveen
13 gru 14:30
VVV-Venlo
-
13 gru 14:30
-
Sparta Rotterdam
13 gru 16:45
-
FC Utrecht
Kolejka 13
18 gru 20:00
PEC Zwolle
-
FC Emmen
19 gru 16:30
Sparta Rotterdam
-
FC Groningen
19 gru 18:45
VVV-Venlo
-
FC Twente
19 gru 20:00
RKC Waalwijk
-
19 gru 21:00
FC Utrecht
-
Fortuna Sittard
20 gru 16:45
AZ Alkmaar
-
20 gru 14:30
SC Heerenveen
-
20 gru 14:30
ADO Den Haag
-
20 gru 12:15
-
Kolejka 14
22 gru 21:00
FC Twente
-
Sparta Rotterdam
22 gru 20:00
-
VVV-Venlo
22 gru 18:45
FC Emmen
-
FC Utrecht
22 gru 16:30
Fortuna Sittard
-
RKC Waalwijk
23 gru 16:30
AZ Alkmaar
-
23 gru 18:45
-
23 gru 20:00
FC Groningen
-
23 gru 20:00
ADO Den Haag
-
PEC Zwolle
23 gru 21:00
-
SC Heerenveen
Kolejka 15
9 sty 16:30
RKC Waalwijk
-
ADO Den Haag
9 sty 21:00
FC Utrecht
-
FC Groningen
9 sty 20:00
PEC Zwolle
-
AZ Alkmaar
9 sty 20:00
-
9 sty 18:45
FC Emmen
-
FC Twente
10 sty 14:30
SC Heerenveen
-
Fortuna Sittard
10 sty 12:15
Sparta Rotterdam
-
10 sty 16:45
-
10 sty 14:30
VVV-Venlo
-
Kolejka 16
12 sty 21:00
-
FC Emmen
12 sty 18:45
-
FC Utrecht
13 sty 18:45
-
AZ Alkmaar
13 sty 20:00
Fortuna Sittard
-
Sparta Rotterdam
13 sty 20:00
ADO Den Haag
-
VVV-Venlo
13 sty 21:00
-
PEC Zwolle
14 sty 21:00
-
FC Groningen
14 sty 20:00
FC Twente
-
14 sty 18:45
SC Heerenveen
-
RKC Waalwijk
Kolejka 17
16 sty 21:00
PEC Zwolle
-
Fortuna Sittard
16 sty 20:00
AZ Alkmaar
-
ADO Den Haag
16 sty 18:45
FC Utrecht
-
16 sty 16:30
FC Emmen
-
17 sty 12:15
RKC Waalwijk
-
17 sty 14:30
FC Groningen
-
FC Twente
17 sty 16:45
VVV-Venlo
-
SC Heerenveen
17 sty 16:45
-
17 sty 14:30
Sparta Rotterdam
-
Kolejka 18
22 sty 20:00
ADO Den Haag
-
FC Emmen
23 sty 21:00
-
SC Heerenveen
23 sty 20:00
-
RKC Waalwijk
23 sty 18:45
-
FC Groningen
23 sty 16:30
-
PEC Zwolle
24 sty 12:15
Fortuna Sittard
-
24 sty 14:30
FC Twente
-
VVV-Venlo
24 sty 14:30
FC Utrecht
-
Sparta Rotterdam
24 sty 16:45
-
AZ Alkmaar
Kolejka 19
26 sty 21:00
FC Groningen
-
ADO Den Haag
26 sty 20:00
FC Emmen
-
26 sty 18:45
PEC Zwolle
-
27 sty 21:00
SC Heerenveen
-
27 sty 20:00
VVV-Venlo
-
27 sty 20:00
RKC Waalwijk
-
Fortuna Sittard
27 sty 18:45
AZ Alkmaar
-
FC Utrecht
28 sty 18:45
Sparta Rotterdam
-
FC Twente
28 sty 21:00
-
Kolejka 20
30 sty 16:30
-
FC Groningen
30 sty 18:45
FC Utrecht
-
PEC Zwolle
30 sty 20:00
Fortuna Sittard
-
VVV-Venlo
30 sty 21:00
-
RKC Waalwijk
31 sty 16:45
ADO Den Haag
-
Sparta Rotterdam
31 sty 16:45
AZ Alkmaar
-
31 sty 14:30
-
FC Emmen
31 sty 12:15
FC Twente
-
SC Heerenveen
Kolejka 21
5 lut 20:00
Fortuna Sittard
-
6 lut 21:00
SC Heerenveen
-
6 lut 20:00
FC Emmen
-
AZ Alkmaar
6 lut 18:45
PEC Zwolle
-
RKC Waalwijk
6 lut 16:30
-
FC Twente
7 lut 14:30
FC Groningen
-
7 lut 12:15
-
FC Utrecht
7 lut 14:30
-
ADO Den Haag
7 lut 16:45
VVV-Venlo
-
Sparta Rotterdam
Kolejka 22
14 lut 14:30
ADO Den Haag
-
14 lut 14:30
AZ Alkmaar
-
SC Heerenveen
14 lut 14:30
-
FC Twente
14 lut 14:30
Sparta Rotterdam
-
Fortuna Sittard
14 lut 14:30
RKC Waalwijk
-
FC Emmen
14 lut 14:30
-
14 lut 14:30
FC Utrecht
-
VVV-Venlo
14 lut 14:30
FC Groningen
-
PEC Zwolle
Kolejka 23
21 lut 14:30
-
Sparta Rotterdam
21 lut 14:30
FC Emmen
-
PEC Zwolle
21 lut 14:30
FC Twente
-
21 lut 14:30
Fortuna Sittard
-
ADO Den Haag
21 lut 14:30
RKC Waalwijk
-
21 lut 14:30
VVV-Venlo
-
AZ Alkmaar
21 lut 14:30
SC Heerenveen
-
FC Groningen
21 lut 14:30
-
FC Utrecht
Kolejka 24
28 lut 14:30
ADO Den Haag
-
RKC Waalwijk
28 lut 14:30
AZ Alkmaar
-
28 lut 14:30
FC Groningen
-
Fortuna Sittard
28 lut 14:30
FC Utrecht
-
FC Emmen
28 lut 14:30
-
28 lut 14:30
Sparta Rotterdam
-
28 lut 14:30
-
VVV-Venlo
28 lut 14:30
PEC Zwolle
-
SC Heerenveen
28 lut 14:30
-
FC Twente
Kolejka 25
7 mar 14:30
SC Heerenveen
-
ADO Den Haag
7 mar 14:30
RKC Waalwijk
-
FC Utrecht
7 mar 14:30
-
PEC Zwolle
7 mar 14:30
Fortuna Sittard
-
7 mar 14:30
-
VVV-Venlo
7 mar 14:30
FC Twente
-
7 mar 14:30
FC Emmen
-
Sparta Rotterdam
7 mar 14:30
-
FC Groningen
7 mar 14:30
-
AZ Alkmaar
Kolejka 26
14 mar 14:30
PEC Zwolle
-
14 mar 14:30
Sparta Rotterdam
-
RKC Waalwijk
14 mar 14:30
VVV-Venlo
-
Fortuna Sittard
14 mar 14:30
-
SC Heerenveen
14 mar 14:30
FC Utrecht
-
14 mar 14:30
FC Groningen
-
FC Emmen
14 mar 14:30
AZ Alkmaar
-
FC Twente
14 mar 14:30
ADO Den Haag
-
Kolejka 27
21 mar 14:30
-
ADO Den Haag
21 mar 14:30
AZ Alkmaar
-
21 mar 14:30
-
FC Emmen
21 mar 14:30
Fortuna Sittard
-
FC Utrecht
21 mar 14:30
-
21 mar 14:30
SC Heerenveen
-
FC Twente
21 mar 14:30
RKC Waalwijk
-
FC Groningen
21 mar 14:30
PEC Zwolle
-
VVV-Venlo
21 mar 14:30
-
Sparta Rotterdam
Kolejka 28
4 kwi 14:30
ADO Den Haag
-
FC Utrecht
4 kwi 14:30
FC Emmen
-
RKC Waalwijk
4 kwi 14:30
FC Twente
-
4 kwi 14:30
-
Fortuna Sittard
4 kwi 14:30
SC Heerenveen
-
4 kwi 14:30
Sparta Rotterdam
-
PEC Zwolle
4 kwi 14:30
VVV-Venlo
-
FC Groningen
4 kwi 14:30
-
AZ Alkmaar
Kolejka 29
11 kwi 14:30
AZ Alkmaar
-
Sparta Rotterdam
11 kwi 14:30
FC Groningen
-
SC Heerenveen
11 kwi 14:30
FC Utrecht
-
11 kwi 14:30
RKC Waalwijk
-
11 kwi 14:30
-
ADO Den Haag
11 kwi 14:30
VVV-Venlo
-
11 kwi 14:30
PEC Zwolle
-
FC Twente
11 kwi 14:30
-
11 kwi 14:30
Fortuna Sittard
-
FC Emmen
Kolejka 30
25 kwi 14:30
ADO Den Haag
-
Fortuna Sittard
25 kwi 14:30
-
AZ Alkmaar
25 kwi 14:30
FC Emmen
-
25 kwi 14:30
FC Twente
-
FC Utrecht
25 kwi 14:30
-
25 kwi 14:30
-
FC Groningen
25 kwi 14:30
-
RKC Waalwijk
25 kwi 14:30
SC Heerenveen
-
PEC Zwolle
25 kwi 14:30
Sparta Rotterdam
-
VVV-Venlo
Kolejka 31
2 maj 14:30
FC Groningen
-
Sparta Rotterdam
2 maj 14:30
FC Utrecht
-
2 maj 14:30
Fortuna Sittard
-
FC Twente
2 maj 14:30
-
VVV-Venlo
2 maj 14:30
-
SC Heerenveen
2 maj 14:30
RKC Waalwijk
-
AZ Alkmaar
2 maj 14:30
-
PEC Zwolle
2 maj 14:30
-
FC Emmen
2 maj 14:30
ADO Den Haag
-
Kolejka 32
9 maj 14:30
AZ Alkmaar
-
Fortuna Sittard
9 maj 14:30
FC Emmen
-
FC Groningen
9 maj 14:30
FC Twente
-
9 maj 14:30
-
9 maj 14:30
PEC Zwolle
-
ADO Den Haag
9 maj 14:30
Sparta Rotterdam
-
9 maj 14:30
VVV-Venlo
-
RKC Waalwijk
9 maj 14:30
SC Heerenveen
-
FC Utrecht
Kolejka 33
13 maj 14:30
ADO Den Haag
-
13 maj 14:30
-
VVV-Venlo
13 maj 14:30
FC Emmen
-
SC Heerenveen
13 maj 14:30
FC Groningen
-
AZ Alkmaar
13 maj 14:30
Fortuna Sittard
-
13 maj 14:30
-
13 maj 14:30
-
PEC Zwolle
13 maj 14:30
RKC Waalwijk
-
FC Twente
13 maj 14:30
Sparta Rotterdam
-
FC Utrecht
Kolejka 34
16 maj 14:30
-
16 maj 14:30
AZ Alkmaar
-
16 maj 14:30
VVV-Venlo
-
FC Emmen
16 maj 14:30
FC Utrecht
-
16 maj 14:30
-
RKC Waalwijk
16 maj 14:30
PEC Zwolle
-
FC Groningen
16 maj 14:30
SC Heerenveen
-
Sparta Rotterdam
16 maj 14:30
FC Twente
-
ADO Den Haag
16 maj 14:30
-
Fortuna Sittard
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Ajax102790142537
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Vitesse102581120614
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
3 PSV Eindhoven102372121615
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • P
4 Feyenoord1022640231112
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • R
5 FC Twente1018532211110
?
  • P
  • R
  • W
  • W
  • P
6 SC Heerenveen101853218135
?
  • R
  • R
  • P
  • W
  • W
7 AZ Alkmaar91745021138
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
8 FC Groningen101752311110
?
  • W
  • R
  • P
  • W
  • W
9 FC Utrecht9112521013-3
?
  • R
  • R
  • P
  • P
  • W
10 Sparta Rotterdam1092351518-3
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
11 PEC Zwolle1091631217-5
?
  • R
  • R
  • R
  • P
  • R
12 RKC Waalwijk109235816-8
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • R
13 VVV-Venlo1092351630-14
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
14 Willem II108226918-9
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • R
15 Heracles1082261121-10
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • R
16 ADO Den Haag105127927-18
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • R
17 Fortuna Sittard1030371227-15
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
18 FC Emmen1030371127-16
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Georgios Giakoumakis VVV-Venlo9
Steven Berghuis Feyenoord9
Danilo FC Twente9
Henk Veerman SC Heerenveen8
Dusan Tadic Ajax7
Lassina Traore Ajax7
Rai Vloet Heracles7
Lennart Thy Sparta Rotterdam6
Donyell Malen PSV Eindhoven6
Davy Klaassen Ajax5
Armando Broja Vitesse5
Michael de Leeuw FC Emmen5
Ikoma Lois Openda Vitesse5
Zakaria Labyad Ajax4
Oussama Tannane Vitesse4
Vaclav Cerny FC Twente4
Abdou Harroui Sparta Rotterdam4
Evangelos Pavlidis Willem II4
Antony Ajax4
Quincy Promes Ajax4
Noni Madueke PSV Eindhoven4
Dani de Wit AZ Alkmaar3
Myron Boadu AZ Alkmaar3
Joergen Strand Larsen FC Groningen3
Jafar Arias VVV-Venlo3
Teun Koopmeiners AZ Alkmaar3
Lutsharel Geertruida Feyenoord3
Silvester van der Water Heracles3
Jurgen Ekkelenkamp Ajax3
Zian Flemming Fortuna Sittard3
Albert Gudmundsson AZ Alkmaar3
Queensy Menig FC Twente3
Ridgeciano Haps Feyenoord3
Joey Veerman SC Heerenveen3
Cody Gakpo PSV Eindhoven3
Oussama Darfalou Vitesse3
Jesper Karlsson AZ Alkmaar3
George Cox Fortuna Sittard3
Klaas Jan Huntelaar Ajax2
Zakaria Aboukhlal AZ Alkmaar2
Marcos Senesi Feyenoord2
Clint Leemans PEC Zwolle2
Lisandro Martinez Ajax2
Emil Hansson Fortuna Sittard2
Gyrano Kerk FC Utrecht2
Mario Goetze PSV Eindhoven2
Sander van de Streek FC Utrecht2
Sven Mijnans Sparta Rotterdam2
Patrick Joosten FC Groningen2
Sebastian Polter Fortuna Sittard2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK