Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





2 Liga Polska  
Piłka nożna / Polska / 2 Liga Polska / 2016/2017


lorem ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
0-3
Olimpia Elbląg
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
0-3
Olimpia Elbląg
18 lis
  
ROW 1964 Rybnik
2-2
ŁKS Łódź
18 lis
  
0-1
GKS Jastrzebie
18 lis
  
Gwardia Koszalin
2-2
18 lis
  
Garbarnia
1-1
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1GKS Jastrzebie18401242311120
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2ŁKS Łódź183598120119
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
3Radomiak Radom1834972271611
?
  • R
  • W
  • P
  • R
  • W
4Warta Poznan18331035241212
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • W
5Olimpia Elbląg182985523194
?
  • W
  • W
  • W
  • R
  • P
6Siarka Tarnobrzeg182992728244
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • W
7Znicz Pruszków18257472225-3
?
  • R
  • R
  • W
  • W
  • P
8GKS Bełchatów182574729263
?
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
9Garbarnia182365721201
?
  • R
  • R
  • P
  • R
  • P
10ROW 1964 Rybnik18225762627-1
?
  • R
  • R
  • P
  • W
  • R
11Stal Stalowa Wola18225761820-2
?
  • W
  • R
  • W
  • P
  • W
12Błękitni Stargard18215671819-1
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
13Wisła Puławy18204862021-1
?
  • P
  • R
  • W
  • W
  • P
14KS Legionovia Legionowo181853101824-6
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
15Rozwój Katowice18174591627-11
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
16MKS Kluczbork18152971326-13
?
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
17Gwardia Koszalin18153691532-17
?
  • R
  • P
  • P
  • W
  • W
18Gryf Wejherowo18132791827-9
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
Kolejka 1
28 lip
1-0
Garbarnia
29 lip
GKS Jastrzebie
5-1
29 lip
1-2
Gwardia Koszalin
29 lip
ŁKS Łódź
0-0
ROW 1964 Rybnik
30 lip
Olimpia Elbląg
2-1
Kolejka 2
4 sie
ROW 1964 Rybnik
3-1
Olimpia Elbląg
5 sie
3-1
Garbarnia
5 sie
0-2
GKS Jastrzebie
5 sie
ŁKS Łódź
1-0
Gwardia Koszalin
Kolejka 3
11 sie
ŁKS Łódź
1-0
11 sie
2-0
ROW 1964 Rybnik
12 sie
GKS Jastrzebie
0-0
12 sie
Garbarnia
3-1
13 sie
Olimpia Elbląg
2-0
Gwardia Koszalin
Kolejka 4
18 sie
Gwardia Koszalin
0-3
18 sie
1-1
Olimpia Elbląg
19 sie
1-1
Garbarnia
19 sie
ROW 1964 Rybnik
4-2
19 sie
1-1
ŁKS Łódź
19 sie
0-2
GKS Jastrzebie
Kolejka 5
23 sie
GKS Jastrzebie
2-0
23 sie
ŁKS Łódź
2-1
23 sie
Olimpia Elbląg
1-3
23 sie
3-0
Gwardia Koszalin
23 sie
1-0
ROW 1964 Rybnik
23 sie
Garbarnia
1-2
Kolejka 6
26 sie
ROW 1964 Rybnik
1-4
Garbarnia
26 sie
1-1
ŁKS Łódź
26 sie
GKS Jastrzebie
2-1
27 sie
0-0
Olimpia Elbląg
28 sie
Gwardia Koszalin
1-4
Kolejka 7
2 wrz
ŁKS Łódź
1-1
GKS Jastrzebie
2 wrz
Garbarnia
3-1
Gwardia Koszalin
2 wrz
2-1
ROW 1964 Rybnik
3 wrz
Olimpia Elbląg
2-2
Kolejka 8
8 wrz
ROW 1964 Rybnik
2-2
8 wrz
1-2
ŁKS Łódź
9 wrz
4-1
Gwardia Koszalin
9 wrz
1-1
Garbarnia
9 wrz
GKS Jastrzebie
2-1
Olimpia Elbląg
Kolejka 9
16 wrz
Olimpia Elbląg
0-1
16 wrz
1-0
GKS Jastrzebie
16 wrz
Garbarnia
1-0
16 wrz
0-0
Gwardia Koszalin
16 wrz
3-1
ROW 1964 Rybnik
17 wrz
ŁKS Łódź
1-1
Kolejka 10
23 wrz
1-2
ROW 1964 Rybnik
23 wrz
2-0
Garbarnia
23 wrz
GKS Jastrzebie
1-1
23 wrz
ŁKS Łódź
1-2
Olimpia Elbląg
24 wrz
Gwardia Koszalin
1-1
Kolejka 11
29 wrz
ROW 1964 Rybnik
0-0
Gwardia Koszalin
30 wrz
Olimpia Elbląg
1-0
30 wrz
0-0
ŁKS Łódź
30 wrz
Garbarnia
1-0
1 paź
1-1
GKS Jastrzebie
Kolejka 12
7 paź
2-2
ROW 1964 Rybnik
7 paź
GKS Jastrzebie
1-2
Garbarnia
7 paź
ŁKS Łódź
1-0
7 paź
Olimpia Elbląg
1-0
18 paź
2-2
Gwardia Koszalin
Kolejka 13
14 paź
0-0
Olimpia Elbląg
14 paź
1-1
ŁKS Łódź
14 paź
Garbarnia
0-1
14 paź
0-2
GKS Jastrzebie
14 paź
ROW 1964 Rybnik
3-0
15 paź
1-1
Gwardia Koszalin
Kolejka 14
21 paź
1-2
Gwardia Koszalin
21 paź
2-2
ROW 1964 Rybnik
21 paź
GKS Jastrzebie
3-1
21 paź
ŁKS Łódź
1-0
Garbarnia
21 paź
Olimpia Elbląg
1-2
Kolejka 15
28 paź
Garbarnia
1-1
Olimpia Elbląg
28 paź
0-1
ŁKS Łódź
28 paź
0-2
GKS Jastrzebie
28 paź
ROW 1964 Rybnik
1-0
28 paź
Gwardia Koszalin
2-0
Kolejka 16
4 lis
GKS Jastrzebie
2-1
ROW 1964 Rybnik
4 lis
ŁKS Łódź
1-0
4 lis
1-0
Garbarnia
5 lis
2-0
Gwardia Koszalin
5 lis
Olimpia Elbląg
2-1
Kolejka 17
11 lis
Garbarnia
1-1
11 lis
1-2
Olimpia Elbląg
11 lis
ROW 1964 Rybnik
1-1
11 lis
Gwardia Koszalin
0-2
GKS Jastrzebie
12 lis
0-2
ŁKS Łódź
Kolejka 18
18 lis
0-1
GKS Jastrzebie
18 lis
Gwardia Koszalin
2-2
18 lis
ROW 1964 Rybnik
2-2
ŁKS Łódź
18 lis
Garbarnia
1-1
wczoraj
0-3
Olimpia Elbląg
Kolejka 1
28 lip
1-0
Garbarnia
29 lip
GKS Jastrzebie
5-1
29 lip
1-2
Gwardia Koszalin
29 lip
ŁKS Łódź
0-0
ROW 1964 Rybnik
30 lip
Olimpia Elbląg
2-1
Kolejka 2
4 sie
ROW 1964 Rybnik
3-1
Olimpia Elbląg
5 sie
3-1
Garbarnia
5 sie
0-2
GKS Jastrzebie
5 sie
ŁKS Łódź
1-0
Gwardia Koszalin
Kolejka 3
11 sie
ŁKS Łódź
1-0
11 sie
2-0
ROW 1964 Rybnik
12 sie
GKS Jastrzebie
0-0
12 sie
Garbarnia
3-1
13 sie
Olimpia Elbląg
2-0
Gwardia Koszalin
Kolejka 4
18 sie
Gwardia Koszalin
0-3
18 sie
1-1
Olimpia Elbląg
19 sie
1-1
Garbarnia
19 sie
ROW 1964 Rybnik
4-2
19 sie
1-1
ŁKS Łódź
19 sie
0-2
GKS Jastrzebie
Kolejka 5
23 sie
GKS Jastrzebie
2-0
23 sie
ŁKS Łódź
2-1
23 sie
Olimpia Elbląg
1-3
23 sie
3-0
Gwardia Koszalin
23 sie
1-0
ROW 1964 Rybnik
23 sie
Garbarnia
1-2
Kolejka 6
26 sie
ROW 1964 Rybnik
1-4
Garbarnia
26 sie
1-1
ŁKS Łódź
26 sie
GKS Jastrzebie
2-1
27 sie
0-0
Olimpia Elbląg
28 sie
Gwardia Koszalin
1-4
Kolejka 7
2 wrz
ŁKS Łódź
1-1
GKS Jastrzebie
2 wrz
Garbarnia
3-1
Gwardia Koszalin
2 wrz
2-1
ROW 1964 Rybnik
3 wrz
Olimpia Elbląg
2-2
Kolejka 8
8 wrz
ROW 1964 Rybnik
2-2
8 wrz
1-2
ŁKS Łódź
9 wrz
4-1
Gwardia Koszalin
9 wrz
1-1
Garbarnia
9 wrz
GKS Jastrzebie
2-1
Olimpia Elbląg
Kolejka 9
16 wrz
Olimpia Elbląg
0-1
16 wrz
1-0
GKS Jastrzebie
16 wrz
Garbarnia
1-0
16 wrz
0-0
Gwardia Koszalin
16 wrz
3-1
ROW 1964 Rybnik
17 wrz
ŁKS Łódź
1-1
Kolejka 10
23 wrz
1-2
ROW 1964 Rybnik
23 wrz
2-0
Garbarnia
23 wrz
GKS Jastrzebie
1-1
23 wrz
ŁKS Łódź
1-2
Olimpia Elbląg
24 wrz
Gwardia Koszalin
1-1
Kolejka 11
29 wrz
ROW 1964 Rybnik
0-0
Gwardia Koszalin
30 wrz
Olimpia Elbląg
1-0
30 wrz
0-0
ŁKS Łódź
30 wrz
Garbarnia
1-0
1 paź
1-1
GKS Jastrzebie
Kolejka 12
7 paź
2-2
ROW 1964 Rybnik
7 paź
GKS Jastrzebie
1-2
Garbarnia
7 paź
ŁKS Łódź
1-0
7 paź
Olimpia Elbląg
1-0
18 paź
2-2
Gwardia Koszalin
Kolejka 13
14 paź
0-0
Olimpia Elbląg
14 paź
1-1
ŁKS Łódź
14 paź
Garbarnia
0-1
14 paź
0-2
GKS Jastrzebie
14 paź
ROW 1964 Rybnik
3-0
15 paź
1-1
Gwardia Koszalin
Kolejka 14
21 paź
1-2
Gwardia Koszalin
21 paź
2-2
ROW 1964 Rybnik
21 paź
GKS Jastrzebie
3-1
21 paź
ŁKS Łódź
1-0
Garbarnia
21 paź
Olimpia Elbląg
1-2
Kolejka 15
28 paź
Garbarnia
1-1
Olimpia Elbląg
28 paź
0-1
ŁKS Łódź
28 paź
0-2
GKS Jastrzebie
28 paź
ROW 1964 Rybnik
1-0
28 paź
Gwardia Koszalin
2-0
Kolejka 16
4 lis
GKS Jastrzebie
2-1
ROW 1964 Rybnik
4 lis
ŁKS Łódź
1-0
4 lis
1-0
Garbarnia
5 lis
2-0
Gwardia Koszalin
5 lis
Olimpia Elbląg
2-1
Kolejka 17
11 lis
Garbarnia
1-1
11 lis
1-2
Olimpia Elbląg
11 lis
ROW 1964 Rybnik
1-1
11 lis
Gwardia Koszalin
0-2
GKS Jastrzebie
12 lis
0-2
ŁKS Łódź
Kolejka 18
18 lis
0-1
GKS Jastrzebie
18 lis
Gwardia Koszalin
2-2
18 lis
ROW 1964 Rybnik
2-2
ŁKS Łódź
18 lis
Garbarnia
1-1
wczoraj
0-3
Olimpia Elbląg
Kolejka 19
25 lis 13:00
Garbarnia
-
25 lis 13:00
GKS Jastrzebie
-
26 lis 13:00
Gwardia Koszalin
-
ŁKS Łódź
26 lis 13:00
Olimpia Elbląg
-
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 20
3 mar 17:00
-
GKS Jastrzebie
3 mar 17:00
-
ŁKS Łódź
3 mar 17:00
Gwardia Koszalin
-
Olimpia Elbląg
3 mar 17:00
ROW 1964 Rybnik
-
3 mar 17:00
-
Garbarnia
Kolejka 21
10 mar 17:00
Garbarnia
-
10 mar 17:00
-
ROW 1964 Rybnik
10 mar 17:00
-
Gwardia Koszalin
10 mar 17:00
Olimpia Elbląg
-
10 mar 17:00
ŁKS Łódź
-
10 mar 17:00
GKS Jastrzebie
-
Kolejka 22
17 mar 17:00
-
GKS Jastrzebie
17 mar 17:00
-
ŁKS Łódź
17 mar 17:00
-
Olimpia Elbląg
17 mar 17:00
Gwardia Koszalin
-
17 mar 17:00
ROW 1964 Rybnik
-
17 mar 17:00
-
Garbarnia
Kolejka 23
24 mar 17:00
Garbarnia
-
ROW 1964 Rybnik
24 mar 17:00
-
Gwardia Koszalin
24 mar 17:00
Olimpia Elbląg
-
24 mar 17:00
ŁKS Łódź
-
24 mar 17:00
-
GKS Jastrzebie
Kolejka 24
31 mar 17:00
GKS Jastrzebie
-
ŁKS Łódź
31 mar 17:00
-
Olimpia Elbląg
31 mar 17:00
Gwardia Koszalin
-
Garbarnia
31 mar 17:00
ROW 1964 Rybnik
-
Kolejka 25
7 kwi 17:00
-
ROW 1964 Rybnik
7 kwi 18:00
Gwardia Koszalin
-
7 kwi 17:00
Garbarnia
-
7 kwi 17:00
Olimpia Elbląg
-
GKS Jastrzebie
7 kwi 17:00
ŁKS Łódź
-
Kolejka 26
14 kwi 17:00
-
ŁKS Łódź
14 kwi 17:00
-
Olimpia Elbląg
14 kwi 17:00
GKS Jastrzebie
-
14 kwi 17:00
-
Garbarnia
14 kwi 17:00
Gwardia Koszalin
-
14 kwi 17:00
ROW 1964 Rybnik
-
Kolejka 27
21 kwi 17:00
ROW 1964 Rybnik
-
21 kwi 17:00
-
Gwardia Koszalin
21 kwi 17:00
Garbarnia
-
21 kwi 17:00
-
GKS Jastrzebie
21 kwi 17:00
Olimpia Elbląg
-
ŁKS Łódź
Kolejka 28
28 kwi 17:00
-
Olimpia Elbląg
28 kwi 17:00
ŁKS Łódź
-
28 kwi 17:00
GKS Jastrzebie
-
28 kwi 17:00
-
Garbarnia
28 kwi 17:00
Gwardia Koszalin
-
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 29
5 maj 17:00
Gwardia Koszalin
-
5 maj 17:00
ROW 1964 Rybnik
-
5 maj 17:00
Garbarnia
-
GKS Jastrzebie
5 maj 17:00
-
ŁKS Łódź
5 maj 17:00
-
Olimpia Elbląg
Kolejka 30
9 maj 17:00
Olimpia Elbląg
-
9 maj 17:00
ŁKS Łódź
-
9 maj 17:00
-
Garbarnia
9 maj 17:00
GKS Jastrzebie
-
9 maj 17:00
-
ROW 1964 Rybnik
9 maj 17:00
-
Gwardia Koszalin
Kolejka 31
12 maj 17:00
Gwardia Koszalin
-
12 maj 17:00
ROW 1964 Rybnik
-
12 maj 17:00
-
GKS Jastrzebie
12 maj 17:00
Garbarnia
-
ŁKS Łódź
12 maj 17:00
-
Olimpia Elbląg
Kolejka 32
19 maj 17:00
Olimpia Elbląg
-
Garbarnia
19 maj 17:00
ŁKS Łódź
-
19 maj 17:00
GKS Jastrzebie
-
19 maj 17:00
-
ROW 1964 Rybnik
19 maj 17:00
-
Gwardia Koszalin
Kolejka 33
26 maj 17:00
Gwardia Koszalin
-
26 maj 17:00
ROW 1964 Rybnik
-
GKS Jastrzebie
26 maj 17:00
-
ŁKS Łódź
26 maj 17:00
-
Olimpia Elbląg
26 maj 17:00
Garbarnia
-
Kolejka 34
2 cze 17:00
-
Garbarnia
2 cze 17:00
Olimpia Elbląg
-
2 cze 17:00
ŁKS Łódź
-
2 cze 17:00
-
ROW 1964 Rybnik
2 cze 17:00
GKS Jastrzebie
-
Gwardia Koszalin
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1GKS Jastrzebie18401242311120
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2ŁKS Łódź183598120119
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
3Radomiak Radom1834972271611
?
  • R
  • W
  • P
  • R
  • W
4Warta Poznan18331035241212
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • W
5Olimpia Elbląg182985523194
?
  • W
  • W
  • W
  • R
  • P
6Siarka Tarnobrzeg182992728244
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • W
7Znicz Pruszków18257472225-3
?
  • R
  • R
  • W
  • W
  • P
8GKS Bełchatów182574729263
?
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
9Garbarnia182365721201
?
  • R
  • R
  • P
  • R
  • P
10ROW 1964 Rybnik18225762627-1
?
  • R
  • R
  • P
  • W
  • R
11Stal Stalowa Wola18225761820-2
?
  • W
  • R
  • W
  • P
  • W
12Błękitni Stargard18215671819-1
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
13Wisła Puławy18204862021-1
?
  • P
  • R
  • W
  • W
  • P
14KS Legionovia Legionowo181853101824-6
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
15Rozwój Katowice18174591627-11
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
16MKS Kluczbork18152971326-13
?
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
17Gwardia Koszalin18153691532-17
?
  • R
  • P
  • P
  • W
  • W
18Gryf Wejherowo18132791827-9
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Leandro Radomiak Radom12
Piotr Giel GKS Bełchatów10
Kamil JadachGKS Jastrzebie7
Mateusz ZebrowskiKS Legionovia Legionowo7
Evgen Radionov ŁKS Łódź7
Damian Szuprytowski Olimpia Elbląg6
Mateusz Wesierski Błękitni Stargard6
Jakub Bojas Olimpia Elbląg5
Krzysztof RopskiSiarka Tarnobrzeg5
Daniel SzczepanGKS Jastrzebie5
Adrian LaskowskiWarta Poznan5
Dawid Flaszka GKS Bełchatów5
Grzegorz MazurekKS Legionovia Legionowo4
Przemyslaw RybkiewiczKS Legionovia Legionowo4
Mateusz Stryjewski Znicz Pruszków4
Lukasz Pietron GKS Bełchatów4
Michal PlonkaRozwój Katowice4
Niklas Zulciak Wisła Puławy4
Bartlomiej Bartosiak GKS Bełchatów4
Mateusz BrozSiarka Tarnobrzeg4
Lukasz Zagdanski ŁKS Łódź4
Patrick Kubicki Znicz Pruszków4
Patryk MikitaSiarka Tarnobrzeg4
Przemyslaw BrzezianskiGwardia Koszalin4
Kamil AdamekGKS Jastrzebie4
Adrian DziubinskiStal Stalowa Wola4
Przemyslaw KitaWarta Poznan4
Tomasz OgarGarbarnia4
Farid AliGKS Jastrzebie4
Wojciech CanibolGKS Jastrzebie3
Kamil RaduljSiarka Tarnobrzeg3
Patryk SerafinGarbarnia3
Patryk Skorecki Błękitni Stargard3
Maciej Swidzikowski Radomiak Radom3
Adrian GebalskiStal Stalowa Wola3
Przemyslaw Brychlik ROW 1964 Rybnik3
Lukasz Nadolski Gryf Wejherowo3
Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork3
Anton Kolosow Olimpia Elbląg3
Serhij KrykunGarbarnia3
Maciej Machalski Znicz Pruszków3
Dawid Bober ROW 1964 Rybnik3
Jakub Smektala Wisła Puławy3
Piotr Pyrdol ŁKS Łódź3
Alen Ploj Wisła Puławy3
Sebastian ZalepaStal Stalowa Wola3
Mateusz StaporskiStal Stalowa Wola3
Mariusz Muszalik ROW 1964 Rybnik3
Piotr Okuniewicz Gryf Wejherowo3
Adrian CierpkaWarta Poznan3

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.