Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





2 Liga Polska  
Piłka nożna / Polska / 2 Liga Polska / 2016/2017


lorem ipsum
Najświeższe wyniki
Kolejka
29 lis
  
2-1
Motor Lublin
28 lis
  
Sokół Ostróda
3-0
28 lis
  
1-2
Garbarnia
28 lis
  
Górnik Polkowice
2-1
KKS 1925 Kalisz
28 lis
  
Hutnik Nowa Huta
3-1
28 lis
  
Lech Poznan ll
1-1
28 lis
  
1-2
Śląsk Wrocław ll
28 lis
  
Olimpia Elbląg
4-2
27 lis
  
0-5
SKRA Czestochowa
22 lis
  
Motor Lublin
3-0
Hutnik Nowa Huta
Nadchodzące mecze
Kolejka
jutro 12:00
  
Śląsk Wrocław ll
-
jutro 12:00
  
SKRA Czestochowa
-
Olimpia Elbląg
jutro 12:00
  
Garbarnia
-
jutro 17:00
  
-
Hutnik Nowa Huta
jutro 17:30
  
Motor Lublin
-
Lech Poznan ll
jutro 18:00
  
KKS 1925 Kalisz
-
jutro 18:00
  
Sokół Ostróda
-
Stal Rzeszów
jutro 18:00
  
-
Górnik Polkowice
5 gru 12:00
  
Olimpia Elbląg
-
Garbarnia
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Górnik Polkowice14341112311120
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
2 GKS Katowice14321022331419
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3 Wigry Suwałki1429923221210
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
4 SKRA Czestochowa1528915251411
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
5 Chojniczanka Chojnice142473421147
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • R
6 Sokół Ostróda152372621192
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • W
7 Stal Rzeszów142163521156
?
  • P
  • R
  • P
  • P
  • W
8 KKS 1925 Kalisz142170723194
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
9 Bytovia Bytów141954523212
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • W
10 Śląsk Wrocław ll14185361920-1
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • W
11 Motor Lublin141745516160
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
12 Pogoń Siedlce14176262325-2
?
  • P
  • R
  • P
  • W
  • W
13 Znicz Pruszków14164461325-12
?
  • P
  • W
  • R
  • R
  • P
14 Garbarnia14143561724-7
?
  • W
  • R
  • R
  • P
  • P
15 Błękitni Stargard15144291633-17
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
16 Lech Poznan ll14134192229-7
?
  • R
  • P
  • P
  • W
  • W
17 Olimpia Elbląg14133472025-5
?
  • W
  • R
  • W
  • P
  • W
18 Hutnik Nowa Huta151341102035-15
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
19 Olimpia Grudziądz14123381328-15
?
  • P
  • P
  • R
  • R
  • P
Kolejka 1
28 sie
Sokół Ostróda
2-0
Lech Poznan ll
28 sie
2-1
Olimpia Elbląg
29 sie
Stal Rzeszów
2-1
Górnik Polkowice
29 sie
Motor Lublin
1-2
29 sie
KKS 1925 Kalisz
2-0
30 sie
Hutnik Nowa Huta
3-2
30 sie
Śląsk Wrocław ll
0-1
SKRA Czestochowa
Kolejka 2
5 wrz
Lech Poznan ll
6-3
Hutnik Nowa Huta
5 wrz
Olimpia Elbląg
1-3
Motor Lublin
5 wrz
SKRA Czestochowa
1-0
KKS 1925 Kalisz
5 wrz
Garbarnia
1-3
Śląsk Wrocław ll
5 wrz
Górnik Polkowice
3-0
Sokół Ostróda
5 wrz
0-2
Stal Rzeszów
Kolejka 3
11 wrz
2-1
SKRA Czestochowa
12 wrz
KKS 1925 Kalisz
1-2
Garbarnia
12 wrz
Motor Lublin
2-2
12 wrz
1-0
Olimpia Elbląg
12 wrz
Stal Rzeszów
0-1
12 wrz
Sokół Ostróda
0-1
13 wrz
Górnik Polkowice
3-0
Hutnik Nowa Huta
13 wrz
3-1
Lech Poznan ll
Kolejka 4
19 wrz
0-2
Stal Rzeszów
19 wrz
Olimpia Elbląg
0-0
19 wrz
SKRA Czestochowa
1-1
Motor Lublin
19 wrz
Garbarnia
1-3
19 wrz
0-4
Sokół Ostróda
19 wrz
2-1
Hutnik Nowa Huta
19 wrz
Górnik Polkowice
0-2
20 wrz
Śląsk Wrocław ll
0-3
KKS 1925 Kalisz
Kolejka 5
25 wrz
2-0
Śląsk Wrocław ll
25 wrz
Motor Lublin
1-1
Garbarnia
25 wrz
Stal Rzeszów
0-0
Olimpia Elbląg
25 wrz
Hutnik Nowa Huta
2-2
26 wrz
0-1
SKRA Czestochowa
26 wrz
Sokół Ostróda
2-0
26 wrz
Lech Poznan ll
1-3
Górnik Polkowice
Kolejka 6
29 wrz
1-0
Hutnik Nowa Huta
29 wrz
Olimpia Elbląg
3-3
Sokół Ostróda
30 wrz
KKS 1925 Kalisz
0-3
30 wrz
Śląsk Wrocław ll
1-1
Motor Lublin
30 wrz
Garbarnia
2-2
30 wrz
4-2
Lech Poznan ll
30 wrz
0-5
Stal Rzeszów
30 wrz
SKRA Czestochowa
1-0
Kolejka 7
3 paź
3-1
Garbarnia
3 paź
2-2
Śląsk Wrocław ll
3 paź
Górnik Polkowice
4-2
3 paź
Olimpia Elbląg
0-1
Hutnik Nowa Huta
3 paź
Sokół Ostróda
0-2
4 paź
Motor Lublin
0-3
KKS 1925 Kalisz
4 paź
Stal Rzeszów
3-2
SKRA Czestochowa
4 paź
Lech Poznan ll
1-2
Kolejka 8
9 paź
2-1
Lech Poznan ll
10 paź
KKS 1925 Kalisz
2-1
10 paź
SKRA Czestochowa
3-0
Sokół Ostróda
10 paź
1-0
Hutnik Nowa Huta
10 paź
Olimpia Elbląg
1-2
10 paź
0-1
Górnik Polkowice
10 paź
Garbarnia
0-0
Stal Rzeszów
10 paź
Śląsk Wrocław ll
2-0
10 paź
1-0
Motor Lublin
Kolejka 9
16 paź
3-0
KKS 1925 Kalisz
17 paź
Stal Rzeszów
0-3
Śląsk Wrocław ll
17 paź
Hutnik Nowa Huta
3-1
SKRA Czestochowa
17 paź
Górnik Polkowice
4-0
29 paź
Lech Poznan ll
2-3
Olimpia Elbląg
18 lis
Sokół Ostróda
1-1
Garbarnia
Kolejka 10
24 paź
Olimpia Elbląg
0-3
Górnik Polkowice
24 paź
SKRA Czestochowa
1-0
24 paź
Garbarnia
2-1
Hutnik Nowa Huta
24 paź
KKS 1925 Kalisz
0-2
Stal Rzeszów
25 paź
Śląsk Wrocław ll
0-2
Sokół Ostróda
18 lis
1-0
Lech Poznan ll
18 lis
Motor Lublin
2-1
Kolejka 11
4 lis
0-0
Motor Lublin
4 lis
Stal Rzeszów
1-2
4 lis
Sokół Ostróda
1-4
KKS 1925 Kalisz
4 lis
2-1
Garbarnia
4 lis
Lech Poznan ll
1-0
SKRA Czestochowa
4 lis
Górnik Polkowice
2-1
4 lis
4-3
Olimpia Elbląg
11 lis
Hutnik Nowa Huta
2-5
Śląsk Wrocław ll
Kolejka 12
7 lis
Olimpia Elbląg
3-1
7 lis
SKRA Czestochowa
1-3
Górnik Polkowice
7 lis
Garbarnia
2-4
Lech Poznan ll
7 lis
KKS 1925 Kalisz
4-0
Hutnik Nowa Huta
7 lis
Motor Lublin
1-0
Stal Rzeszów
8 lis
1-2
Sokół Ostróda
18 lis
Śląsk Wrocław ll
0-3
Kolejka 13
14 lis
Stal Rzeszów
3-3
14 lis
Sokół Ostróda
1-0
Motor Lublin
14 lis
4-1
KKS 1925 Kalisz
14 lis
Lech Poznan ll
2-1
Śląsk Wrocław ll
14 lis
Górnik Polkowice
2-1
Garbarnia
14 lis
1-2
SKRA Czestochowa
15 lis
Hutnik Nowa Huta
1-2
15 lis
1-1
Olimpia Elbląg
Kolejka 14
21 lis
KKS 1925 Kalisz
2-0
Lech Poznan ll
21 lis
2-1
Stal Rzeszów
22 lis
SKRA Czestochowa
4-0
22 lis
Garbarnia
0-0
22 lis
Śląsk Wrocław ll
0-0
Górnik Polkowice
22 lis
Motor Lublin
3-0
Hutnik Nowa Huta
22 lis
1-0
Sokół Ostróda
Kolejka 15
27 lis
0-5
SKRA Czestochowa
28 lis
Sokół Ostróda
3-0
28 lis
Hutnik Nowa Huta
3-1
28 lis
Lech Poznan ll
1-1
28 lis
Górnik Polkowice
2-1
KKS 1925 Kalisz
28 lis
1-2
Śląsk Wrocław ll
28 lis
1-2
Garbarnia
28 lis
Olimpia Elbląg
4-2
29 lis
2-1
Motor Lublin
Kolejka 1
28 sie
Sokół Ostróda
2-0
Lech Poznan ll
28 sie
2-1
Olimpia Elbląg
29 sie
Stal Rzeszów
2-1
Górnik Polkowice
29 sie
Motor Lublin
1-2
29 sie
KKS 1925 Kalisz
2-0
30 sie
Hutnik Nowa Huta
3-2
30 sie
Śląsk Wrocław ll
0-1
SKRA Czestochowa
Kolejka 2
5 wrz
Lech Poznan ll
6-3
Hutnik Nowa Huta
5 wrz
Olimpia Elbląg
1-3
Motor Lublin
5 wrz
SKRA Czestochowa
1-0
KKS 1925 Kalisz
5 wrz
Garbarnia
1-3
Śląsk Wrocław ll
5 wrz
Górnik Polkowice
3-0
Sokół Ostróda
5 wrz
0-2
Stal Rzeszów
Kolejka 3
11 wrz
2-1
SKRA Czestochowa
12 wrz
KKS 1925 Kalisz
1-2
Garbarnia
12 wrz
Motor Lublin
2-2
12 wrz
1-0
Olimpia Elbląg
12 wrz
Stal Rzeszów
0-1
12 wrz
Sokół Ostróda
0-1
13 wrz
Górnik Polkowice
3-0
Hutnik Nowa Huta
13 wrz
3-1
Lech Poznan ll
Kolejka 4
19 wrz
0-2
Stal Rzeszów
19 wrz
Olimpia Elbląg
0-0
19 wrz
SKRA Czestochowa
1-1
Motor Lublin
19 wrz
Garbarnia
1-3
19 wrz
0-4
Sokół Ostróda
19 wrz
2-1
Hutnik Nowa Huta
19 wrz
Górnik Polkowice
0-2
20 wrz
Śląsk Wrocław ll
0-3
KKS 1925 Kalisz
Kolejka 5
25 wrz
2-0
Śląsk Wrocław ll
25 wrz
Motor Lublin
1-1
Garbarnia
25 wrz
Stal Rzeszów
0-0
Olimpia Elbląg
25 wrz
Hutnik Nowa Huta
2-2
26 wrz
0-1
SKRA Czestochowa
26 wrz
Sokół Ostróda
2-0
26 wrz
Lech Poznan ll
1-3
Górnik Polkowice
Kolejka 6
29 wrz
1-0
Hutnik Nowa Huta
29 wrz
Olimpia Elbląg
3-3
Sokół Ostróda
30 wrz
KKS 1925 Kalisz
0-3
30 wrz
Śląsk Wrocław ll
1-1
Motor Lublin
30 wrz
Garbarnia
2-2
30 wrz
4-2
Lech Poznan ll
30 wrz
0-5
Stal Rzeszów
30 wrz
SKRA Czestochowa
1-0
Kolejka 7
3 paź
3-1
Garbarnia
3 paź
2-2
Śląsk Wrocław ll
3 paź
Górnik Polkowice
4-2
3 paź
Olimpia Elbląg
0-1
Hutnik Nowa Huta
3 paź
Sokół Ostróda
0-2
4 paź
Motor Lublin
0-3
KKS 1925 Kalisz
4 paź
Stal Rzeszów
3-2
SKRA Czestochowa
4 paź
Lech Poznan ll
1-2
Kolejka 8
9 paź
2-1
Lech Poznan ll
10 paź
KKS 1925 Kalisz
2-1
10 paź
SKRA Czestochowa
3-0
Sokół Ostróda
10 paź
1-0
Hutnik Nowa Huta
10 paź
Olimpia Elbląg
1-2
10 paź
0-1
Górnik Polkowice
10 paź
Garbarnia
0-0
Stal Rzeszów
10 paź
Śląsk Wrocław ll
2-0
10 paź
1-0
Motor Lublin
Kolejka 9
16 paź
3-0
KKS 1925 Kalisz
17 paź
Stal Rzeszów
0-3
Śląsk Wrocław ll
17 paź
Hutnik Nowa Huta
3-1
SKRA Czestochowa
17 paź
Górnik Polkowice
4-0
29 paź
Lech Poznan ll
2-3
Olimpia Elbląg
18 lis
Sokół Ostróda
1-1
Garbarnia
Kolejka 10
24 paź
Olimpia Elbląg
0-3
Górnik Polkowice
24 paź
SKRA Czestochowa
1-0
24 paź
Garbarnia
2-1
Hutnik Nowa Huta
24 paź
KKS 1925 Kalisz
0-2
Stal Rzeszów
25 paź
Śląsk Wrocław ll
0-2
Sokół Ostróda
18 lis
1-0
Lech Poznan ll
18 lis
Motor Lublin
2-1
Kolejka 11
4 lis
0-0
Motor Lublin
4 lis
Stal Rzeszów
1-2
4 lis
Sokół Ostróda
1-4
KKS 1925 Kalisz
4 lis
2-1
Garbarnia
4 lis
Lech Poznan ll
1-0
SKRA Czestochowa
4 lis
Górnik Polkowice
2-1
4 lis
4-3
Olimpia Elbląg
11 lis
Hutnik Nowa Huta
2-5
Śląsk Wrocław ll
Kolejka 12
7 lis
Olimpia Elbląg
3-1
7 lis
SKRA Czestochowa
1-3
Górnik Polkowice
7 lis
Garbarnia
2-4
Lech Poznan ll
7 lis
KKS 1925 Kalisz
4-0
Hutnik Nowa Huta
7 lis
Motor Lublin
1-0
Stal Rzeszów
8 lis
1-2
Sokół Ostróda
18 lis
Śląsk Wrocław ll
0-3
Kolejka 13
14 lis
Stal Rzeszów
3-3
14 lis
Sokół Ostróda
1-0
Motor Lublin
14 lis
4-1
KKS 1925 Kalisz
14 lis
Lech Poznan ll
2-1
Śląsk Wrocław ll
14 lis
Górnik Polkowice
2-1
Garbarnia
14 lis
1-2
SKRA Czestochowa
15 lis
Hutnik Nowa Huta
1-2
15 lis
1-1
Olimpia Elbląg
Kolejka 14
21 lis
KKS 1925 Kalisz
2-0
Lech Poznan ll
21 lis
2-1
Stal Rzeszów
22 lis
SKRA Czestochowa
4-0
22 lis
Garbarnia
0-0
22 lis
Śląsk Wrocław ll
0-0
Górnik Polkowice
22 lis
Motor Lublin
3-0
Hutnik Nowa Huta
22 lis
1-0
Sokół Ostróda
Kolejka 15
27 lis
0-5
SKRA Czestochowa
28 lis
Sokół Ostróda
3-0
28 lis
Hutnik Nowa Huta
3-1
28 lis
Lech Poznan ll
1-1
28 lis
Górnik Polkowice
2-1
KKS 1925 Kalisz
28 lis
1-2
Śląsk Wrocław ll
28 lis
1-2
Garbarnia
28 lis
Olimpia Elbląg
4-2
29 lis
2-1
Motor Lublin
Kolejka 16
jutro 12:00
Śląsk Wrocław ll
-
jutro 12:00
SKRA Czestochowa
-
Olimpia Elbląg
jutro 12:00
Garbarnia
-
jutro 18:00
KKS 1925 Kalisz
-
jutro 18:00
Sokół Ostróda
-
Stal Rzeszów
jutro 17:00
-
Hutnik Nowa Huta
jutro 17:30
Motor Lublin
-
Lech Poznan ll
jutro 18:00
-
Górnik Polkowice
Kolejka 17
5 gru 17:00
-
Śląsk Wrocław ll
5 gru 12:00
Olimpia Elbląg
-
Garbarnia
5 gru 13:00
-
SKRA Czestochowa
5 gru 14:00
Górnik Polkowice
-
Motor Lublin
6 gru 18:00
-
KKS 1925 Kalisz
6 gru 13:00
Hutnik Nowa Huta
-
Stal Rzeszów
6 gru 13:00
Lech Poznan ll
-
Kolejka 18
12 gru 12:00
Garbarnia
-
12 gru 17:00
Śląsk Wrocław ll
-
Olimpia Elbląg
12 gru 16:00
KKS 1925 Kalisz
-
12 gru 14:00
Motor Lublin
-
12 gru 17:00
-
Górnik Polkowice
12 gru 16:00
-
Lech Poznan ll
12 gru 18:00
Sokół Ostróda
-
Hutnik Nowa Huta
13 gru 12:15
Stal Rzeszów
-
Kolejka 19
27 lut 18:00
-
Sokół Ostróda
27 lut 18:00
Lech Poznan ll
-
Stal Rzeszów
27 lut 18:00
Górnik Polkowice
-
27 lut 18:00
-
Motor Lublin
27 lut 18:00
Olimpia Elbląg
-
KKS 1925 Kalisz
27 lut 18:00
-
Śląsk Wrocław ll
27 lut 18:00
SKRA Czestochowa
-
Garbarnia
Kolejka 20
6 mar 18:00
SKRA Czestochowa
-
Śląsk Wrocław ll
6 mar 18:00
-
KKS 1925 Kalisz
6 mar 18:00
Olimpia Elbląg
-
6 mar 18:00
-
Motor Lublin
6 mar 18:00
Górnik Polkowice
-
Stal Rzeszów
6 mar 18:00
Lech Poznan ll
-
Sokół Ostróda
6 mar 18:00
-
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 21
13 mar 18:00
Hutnik Nowa Huta
-
Lech Poznan ll
13 mar 18:00
Sokół Ostróda
-
Górnik Polkowice
13 mar 18:00
Stal Rzeszów
-
13 mar 18:00
Motor Lublin
-
Olimpia Elbląg
13 mar 18:00
Śląsk Wrocław ll
-
Garbarnia
13 mar 18:00
KKS 1925 Kalisz
-
SKRA Czestochowa
Kolejka 22
17 mar 18:00
SKRA Czestochowa
-
17 mar 18:00
-
Motor Lublin
17 mar 18:00
Olimpia Elbląg
-
17 mar 18:00
-
Stal Rzeszów
17 mar 18:00
-
Sokół Ostróda
17 mar 18:00
Hutnik Nowa Huta
-
Górnik Polkowice
17 mar 18:00
Lech Poznan ll
-
17 mar 18:00
Garbarnia
-
KKS 1925 Kalisz
Kolejka 23
20 mar 18:00
-
Górnik Polkowice
20 mar 18:00
Hutnik Nowa Huta
-
20 mar 18:00
Sokół Ostróda
-
20 mar 18:00
Stal Rzeszów
-
20 mar 18:00
-
Olimpia Elbląg
20 mar 18:00
Motor Lublin
-
SKRA Czestochowa
20 mar 18:00
-
Garbarnia
20 mar 18:00
KKS 1925 Kalisz
-
Śląsk Wrocław ll
Kolejka 24
27 mar 18:00
Śląsk Wrocław ll
-
27 mar 18:00
Garbarnia
-
Motor Lublin
27 mar 18:00
SKRA Czestochowa
-
27 mar 18:00
Olimpia Elbląg
-
Stal Rzeszów
27 mar 18:00
-
Sokół Ostróda
27 mar 18:00
-
Hutnik Nowa Huta
27 mar 18:00
Górnik Polkowice
-
Lech Poznan ll
Kolejka 25
3 kwi 18:00
Lech Poznan ll
-
3 kwi 18:00
-
Garbarnia
3 kwi 18:00
Motor Lublin
-
Śląsk Wrocław ll
3 kwi 18:00
-
KKS 1925 Kalisz
3 kwi 18:00
Hutnik Nowa Huta
-
3 kwi 18:00
Sokół Ostróda
-
Olimpia Elbląg
3 kwi 18:00
Stal Rzeszów
-
3 kwi 18:00
-
SKRA Czestochowa
Kolejka 26
10 kwi 18:00
KKS 1925 Kalisz
-
Motor Lublin
10 kwi 18:00
Śląsk Wrocław ll
-
10 kwi 18:00
Garbarnia
-
10 kwi 18:00
SKRA Czestochowa
-
Stal Rzeszów
10 kwi 18:00
-
Sokół Ostróda
10 kwi 18:00
Hutnik Nowa Huta
-
Olimpia Elbląg
10 kwi 18:00
-
Lech Poznan ll
10 kwi 18:00
-
Górnik Polkowice
Kolejka 27
14 kwi 18:00
Lech Poznan ll
-
14 kwi 18:00
Górnik Polkowice
-
14 kwi 18:00
-
Olimpia Elbląg
14 kwi 18:00
Hutnik Nowa Huta
-
14 kwi 18:00
Sokół Ostróda
-
SKRA Czestochowa
14 kwi 18:00
Stal Rzeszów
-
Garbarnia
14 kwi 18:00
-
Śląsk Wrocław ll
14 kwi 18:00
-
KKS 1925 Kalisz
14 kwi 18:00
Motor Lublin
-
Kolejka 28
17 kwi 18:00
KKS 1925 Kalisz
-
17 kwi 18:00
Śląsk Wrocław ll
-
Stal Rzeszów
17 kwi 18:00
Garbarnia
-
Sokół Ostróda
17 kwi 18:00
SKRA Czestochowa
-
Hutnik Nowa Huta
17 kwi 18:00
Olimpia Elbląg
-
Lech Poznan ll
17 kwi 18:00
-
Górnik Polkowice
Kolejka 29
24 kwi 18:00
Górnik Polkowice
-
Olimpia Elbląg
24 kwi 18:00
Lech Poznan ll
-
24 kwi 18:00
-
SKRA Czestochowa
24 kwi 18:00
Hutnik Nowa Huta
-
Garbarnia
24 kwi 18:00
Sokół Ostróda
-
Śląsk Wrocław ll
24 kwi 18:00
Stal Rzeszów
-
KKS 1925 Kalisz
24 kwi 18:00
-
Motor Lublin
Kolejka 30
28 kwi 18:00
Motor Lublin
-
28 kwi 18:00
-
Stal Rzeszów
28 kwi 18:00
KKS 1925 Kalisz
-
Sokół Ostróda
28 kwi 18:00
Śląsk Wrocław ll
-
Hutnik Nowa Huta
28 kwi 18:00
Garbarnia
-
28 kwi 18:00
SKRA Czestochowa
-
Lech Poznan ll
28 kwi 18:00
-
Górnik Polkowice
28 kwi 18:00
Olimpia Elbląg
-
Kolejka 31
1 maj 18:00
-
Olimpia Elbląg
1 maj 18:00
Górnik Polkowice
-
SKRA Czestochowa
1 maj 18:00
Lech Poznan ll
-
Garbarnia
1 maj 18:00
-
Śląsk Wrocław ll
1 maj 18:00
Hutnik Nowa Huta
-
KKS 1925 Kalisz
1 maj 18:00
Sokół Ostróda
-
1 maj 18:00
Stal Rzeszów
-
Motor Lublin
Kolejka 32
8 maj 18:00
-
Stal Rzeszów
8 maj 18:00
Motor Lublin
-
Sokół Ostróda
8 maj 18:00
-
Hutnik Nowa Huta
8 maj 18:00
KKS 1925 Kalisz
-
8 maj 18:00
Śląsk Wrocław ll
-
Lech Poznan ll
8 maj 18:00
Garbarnia
-
Górnik Polkowice
8 maj 18:00
SKRA Czestochowa
-
8 maj 18:00
Olimpia Elbląg
-
Kolejka 33
15 maj 18:00
-
SKRA Czestochowa
15 maj 18:00
-
Garbarnia
15 maj 18:00
Górnik Polkowice
-
Śląsk Wrocław ll
15 maj 18:00
Lech Poznan ll
-
KKS 1925 Kalisz
15 maj 18:00
Hutnik Nowa Huta
-
Motor Lublin
15 maj 18:00
Sokół Ostróda
-
15 maj 18:00
Stal Rzeszów
-
Kolejka 34
19 maj 18:00
-
Olimpia Elbląg
19 maj 18:00
SKRA Czestochowa
-
19 maj 18:00
Garbarnia
-
19 maj 18:00
-
Sokół Ostróda
19 maj 18:00
-
Hutnik Nowa Huta
19 maj 18:00
Motor Lublin
-
19 maj 18:00
-
Lech Poznan ll
19 maj 18:00
KKS 1925 Kalisz
-
Górnik Polkowice
19 maj 18:00
Śląsk Wrocław ll
-
Kolejka 35
22 maj 18:00
Olimpia Elbląg
-
SKRA Czestochowa
22 maj 18:00
-
Garbarnia
22 maj 18:00
-
Śląsk Wrocław ll
22 maj 18:00
-
KKS 1925 Kalisz
22 maj 18:00
Górnik Polkowice
-
22 maj 18:00
Lech Poznan ll
-
Motor Lublin
22 maj 18:00
Hutnik Nowa Huta
-
22 maj 18:00
Stal Rzeszów
-
Sokół Ostróda
Kolejka 36
29 maj 18:00
Stal Rzeszów
-
Hutnik Nowa Huta
29 maj 18:00
-
Lech Poznan ll
29 maj 18:00
Motor Lublin
-
Górnik Polkowice
29 maj 18:00
KKS 1925 Kalisz
-
29 maj 18:00
Śląsk Wrocław ll
-
29 maj 18:00
Garbarnia
-
Olimpia Elbląg
29 maj 18:00
SKRA Czestochowa
-
Kolejka 37
5 cze 18:00
-
Garbarnia
5 cze 18:00
Olimpia Elbląg
-
Śląsk Wrocław ll
5 cze 18:00
-
KKS 1925 Kalisz
5 cze 18:00
-
Motor Lublin
5 cze 18:00
Górnik Polkowice
-
5 cze 18:00
Lech Poznan ll
-
5 cze 18:00
-
Stal Rzeszów
5 cze 18:00
Hutnik Nowa Huta
-
Sokół Ostróda
Kolejka 38
12 cze 18:00
Sokół Ostróda
-
12 cze 18:00
Stal Rzeszów
-
Lech Poznan ll
12 cze 18:00
-
Górnik Polkowice
12 cze 18:00
Motor Lublin
-
12 cze 18:00
Śląsk Wrocław ll
-
12 cze 18:00
KKS 1925 Kalisz
-
Olimpia Elbląg
12 cze 18:00
Garbarnia
-
SKRA Czestochowa
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Górnik Polkowice14341112311120
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
2 GKS Katowice14321022331419
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3 Wigry Suwałki1429923221210
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
4 SKRA Czestochowa1528915251411
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
5 Chojniczanka Chojnice142473421147
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • R
6 Sokół Ostróda152372621192
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • W
7 Stal Rzeszów142163521156
?
  • P
  • R
  • P
  • P
  • W
8 KKS 1925 Kalisz142170723194
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
9 Bytovia Bytów141954523212
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • W
10 Śląsk Wrocław ll14185361920-1
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • W
11 Motor Lublin141745516160
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
12 Pogoń Siedlce14176262325-2
?
  • P
  • R
  • P
  • W
  • W
13 Znicz Pruszków14164461325-12
?
  • P
  • W
  • R
  • R
  • P
14 Garbarnia14143561724-7
?
  • W
  • R
  • R
  • P
  • P
15 Błękitni Stargard15144291633-17
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
16 Lech Poznan ll14134192229-7
?
  • R
  • P
  • P
  • W
  • W
17 Olimpia Elbląg14133472025-5
?
  • W
  • R
  • W
  • P
  • W
18 Hutnik Nowa Huta151341102035-15
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
19 Olimpia Grudziądz14123381328-15
?
  • P
  • P
  • R
  • R
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Kamil Wojtyra SKRA Czestochowa14
Marcin Urynowicz GKS Katowice10
Piotr Giel Bytovia Bytów9
Eryk Sobkow Górnik Polkowice9
Dawid Wolny Sokół Ostróda9
Janusz Surdykowski Olimpia Elbląg8
Kamil Adamek Wigry Suwałki8
Hubert Sobol Lech Poznan ll7
Sebastian Bergier Śląsk Wrocław ll7
Bartosz Brodzinski Pogoń Siedlce6
Adrian Blad GKS Katowice6
Wojciech Reiman Stal Rzeszów5
Szymon Skrzypczak Chojniczanka Chojnice5
Krzysztof Swiatek Hutnik Nowa Huta5
Piotr Nocon SKRA Czestochowa5
Pawel Zawistowski Bytovia Bytów5
Filip Kozlowski GKS Katowice5
Piotr Janczukowicz Olimpia Grudziądz5
Krystian Sanocki GKS Katowice4
Bartlomiej Macczak KKS 1925 Kalisz4
Aleksandr Yatsenko Lech Poznan ll4
Maciej Machalski Znicz Pruszków4
Tomasz Swedrowski Motor Lublin4
Kacper Welniak Wigry Suwałki4
Robert Tunkiewicz KKS 1925 Kalisz4
Marcin Bawolik Olimpia Elbląg4
Dawid Olejarka Stal Rzeszów4
Mateusz Piatkowski Górnik Polkowice4
Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice4
Patryk Kielis Hutnik Nowa Huta3
Mateusz Bochnak Błękitni Stargard3
Kacper Sezonienko Bytovia Bytów3
Przemyslaw Brzezianski Błękitni Stargard3
Arkadiusz Wozniak GKS Katowice3
Daniel Swiderski Motor Lublin3
Mateusz Klichowicz Chojniczanka Chojnice3
Dawid Polkowski Błękitni Stargard3
Jakub Kowalski Garbarnia3
Ernest Terpilowski Górnik Polkowice3
Mateusz Majewski KKS 1925 Kalisz3
Jose Embalo Olimpia Grudziądz3
Tomasz Gajda Sokół Ostróda3
Jakub Bak Garbarnia2
Mariusz Gabrych Znicz Pruszków2
Bruno Waclawek Garbarnia2
Blazej Radwanek Garbarnia2
Franciszek Wroblewski Pogoń Siedlce2
Tymoteusz Klups Lech Poznan ll2
Robert Zietarski Chojniczanka Chojnice2
Abdallah Hafez Hutnik Nowa Huta2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK