Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





2 Liga Polska  
Piłka nożna / Polska / 2 Liga Polska / 2016/2017


lorem ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
12:00
Lech Poznan ll
-
Olimpia Elbląg
Najświeższe wyniki
Kolejka
24 lut
  
1-1
Zaglebie II Lubin
24 lut
  
KKS 1925 Kalisz
5-1
24 lut
  
Hutnik Nowa Huta
1-1
GKS Jastrzębie
24 lut
  
Lech Poznan ll
0-0
24 lut
  
Olimpia Elbląg
2-1
SKRA Czestochowa
23 lut
  
2-1
Radunia Stezyca
23 lut
  
1-0
ŁKS Łódź II
17 lut
  
2-2
SKRA Czestochowa
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Kotwica Kołobrzeg21401245453015
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
2 KKS 1925 Kalisz20371145331815
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • R
3 Pogoń Siedlce203396533276
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • W
4 Hutnik Nowa Huta213194831292
?
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
5 Radunia Stezyca203187526242
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
6 Stal Stalowa Wola20319482324-1
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
7 Olimpia Elbląg193086625223
?
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
8 Chojniczanka Chojnice213086729281
?
  • P
  • W
  • W
  • R
  • P
9 Zaglebie II Lubin212985832293
?
  • R
  • W
  • P
  • W
  • W
10 SKRA Czestochowa212877728244
?
  • P
  • R
  • P
  • R
  • W
11 ŁKS Łódź II212884932311
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
12 Lech Poznan ll20277682332-9
?
  • R
  • W
  • P
  • W
  • W
13 Polonia Bytom21256782530-5
?
  • W
  • R
  • W
  • R
  • P
14 Wisła Puławy20245972931-2
?
  • R
  • P
  • R
  • R
  • R
15 Stomil Olsztyn202473102127-6
?
  • R
  • W
  • P
  • P
  • P
16 GKS Jastrzębie20225782229-7
?
  • R
  • P
  • P
  • W
  • R
17 Sandecja Nowy Sącz201846101829-11
?
  • R
  • R
  • W
  • P
  • R
18 Olimpia Grudziądz201745112132-11
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • R
Kolejka 1
21 lip
1-1
ŁKS Łódź II
22 lip
Olimpia Elbląg
2-2
Lech Poznan ll
22 lip
Hutnik Nowa Huta
3-0
SKRA Czestochowa
22 lip
GKS Jastrzębie
0-0
22 lip
KKS 1925 Kalisz
0-1
Radunia Stezyca
23 lip
1-2
Zaglebie II Lubin
Kolejka 2
28 lip
3-1
ŁKS Łódź II
28 lip
SKRA Czestochowa
1-0
28 lip
1-0
Lech Poznan ll
29 lip
2-0
Olimpia Elbląg
30 lip
Radunia Stezyca
1-1
Hutnik Nowa Huta
30 lip
Zaglebie II Lubin
0-0
KKS 1925 Kalisz
31 lip
GKS Jastrzębie
1-2
Kolejka 3
4 sie
KKS 1925 Kalisz
3-1
GKS Jastrzębie
4 sie
SKRA Czestochowa
1-0
5 sie
Lech Poznan ll
1-5
5 sie
ŁKS Łódź II
3-2
5 sie
Olimpia Elbląg
1-0
6 sie
Hutnik Nowa Huta
1-1
Zaglebie II Lubin
6 sie
Radunia Stezyca
1-1
Kolejka 4
11 sie
SKRA Czestochowa
1-2
Olimpia Elbląg
12 sie
Zaglebie II Lubin
2-1
12 sie
0-2
KKS 1925 Kalisz
13 sie
ŁKS Łódź II
3-0
13 sie
1-2
Lech Poznan ll
13 sie
Radunia Stezyca
1-1
13 sie
GKS Jastrzębie
1-0
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 5
19 sie
KKS 1925 Kalisz
1-0
19 sie
Hutnik Nowa Huta
1-1
19 sie
GKS Jastrzębie
0-0
19 sie
Zaglebie II Lubin
3-0
19 sie
Olimpia Elbląg
0-1
Radunia Stezyca
20 sie
Lech Poznan ll
1-1
SKRA Czestochowa
20 sie
0-1
ŁKS Łódź II
Kolejka 6
25 sie
Radunia Stezyca
1-0
Lech Poznan ll
25 sie
SKRA Czestochowa
1-0
26 sie
Zaglebie II Lubin
2-1
Olimpia Elbląg
26 sie
GKS Jastrzębie
4-2
26 sie
0-1
Hutnik Nowa Huta
27 sie
ŁKS Łódź II
3-0
KKS 1925 Kalisz
Kolejka 7
2 wrz
0-0
SKRA Czestochowa
2 wrz
Olimpia Elbląg
2-1
GKS Jastrzębie
2 wrz
KKS 1925 Kalisz
1-0
3 wrz
Lech Poznan ll
2-1
Zaglebie II Lubin
3 wrz
Hutnik Nowa Huta
4-1
ŁKS Łódź II
4 wrz
1-1
Radunia Stezyca
Kolejka 8
8 wrz
GKS Jastrzębie
0-2
Lech Poznan ll
8 wrz
0-0
SKRA Czestochowa
9 wrz
Radunia Stezyca
5-1
10 wrz
ŁKS Łódź II
1-0
10 wrz
2-1
Hutnik Nowa Huta
11 wrz
0-3
KKS 1925 Kalisz
20 wrz
Zaglebie II Lubin
2-3
20 wrz
Olimpia Elbląg
1-0
Kolejka 9
15 wrz
SKRA Czestochowa
1-1
Radunia Stezyca
15 wrz
Olimpia Elbląg
3-2
16 wrz
0-2
Zaglebie II Lubin
16 wrz
2-0
GKS Jastrzębie
17 wrz
KKS 1925 Kalisz
0-1
17 wrz
Lech Poznan ll
0-4
17 wrz
Hutnik Nowa Huta
2-1
17 wrz
2-1
ŁKS Łódź II
Kolejka 10
22 wrz
2-2
Lech Poznan ll
22 wrz
5-1
Radunia Stezyca
22 wrz
KKS 1925 Kalisz
3-0
Hutnik Nowa Huta
23 wrz
Zaglebie II Lubin
0-2
SKRA Czestochowa
24 wrz
ŁKS Łódź II
1-1
Olimpia Elbląg
25 wrz
GKS Jastrzębie
3-2
Kolejka 11
30 wrz
Hutnik Nowa Huta
0-2
30 wrz
0-2
KKS 1925 Kalisz
30 wrz
Lech Poznan ll
0-3
ŁKS Łódź II
30 wrz
Olimpia Elbląg
0-0
30 wrz
SKRA Czestochowa
0-0
GKS Jastrzębie
1 paź
Radunia Stezyca
3-0
Zaglebie II Lubin
Kolejka 12
6 paź
ŁKS Łódź II
2-3
6 paź
3-1
Lech Poznan ll
6 paź
GKS Jastrzębie
1-1
Radunia Stezyca
7 paź
Hutnik Nowa Huta
1-2
7 paź
2-1
SKRA Czestochowa
7 paź
2-1
Zaglebie II Lubin
8 paź
1-1
Olimpia Elbląg
8 paź
KKS 1925 Kalisz
0-0
Kolejka 13
13 paź
Olimpia Elbląg
0-0
KKS 1925 Kalisz
13 paź
SKRA Czestochowa
4-1
14 paź
0-1
Hutnik Nowa Huta
15 paź
Radunia Stezyca
1-2
16 paź
1-1
ŁKS Łódź II
26 paź
Zaglebie II Lubin
1-1
GKS Jastrzębie
8 lis
Lech Poznan ll
1-0
Kolejka 14
20 paź
0-1
Radunia Stezyca
20 paź
KKS 1925 Kalisz
2-1
Lech Poznan ll
21 paź
Hutnik Nowa Huta
1-0
Olimpia Elbląg
22 paź
1-0
GKS Jastrzębie
22 paź
ŁKS Łódź II
1-3
SKRA Czestochowa
23 paź
2-1
Zaglebie II Lubin
Kolejka 15
27 paź
SKRA Czestochowa
1-2
28 paź
Olimpia Elbląg
4-1
28 paź
2-1
KKS 1925 Kalisz
29 paź
Lech Poznan ll
4-3
Hutnik Nowa Huta
29 paź
Radunia Stezyca
0-0
ŁKS Łódź II
29 paź
GKS Jastrzębie
2-1
29 paź
3-3
Zaglebie II Lubin
Kolejka 16
3 lis
2-2
GKS Jastrzębie
3 lis
2-1
Olimpia Elbląg
4 lis
2-1
SKRA Czestochowa
4 lis
KKS 1925 Kalisz
2-2
4 lis
0-0
Lech Poznan ll
5 lis
1-2
Radunia Stezyca
5 lis
Hutnik Nowa Huta
3-5
6 lis
ŁKS Łódź II
2-1
Zaglebie II Lubin
Kolejka 17
11 lis
Olimpia Elbląg
2-1
11 lis
0-2
Hutnik Nowa Huta
12 lis
Lech Poznan ll
1-0
12 lis
Radunia Stezyca
1-0
12 lis
Zaglebie II Lubin
4-0
12 lis
GKS Jastrzębie
3-2
ŁKS Łódź II
13 lis
SKRA Czestochowa
4-1
KKS 1925 Kalisz
Kolejka 18
18 lis
3-1
GKS Jastrzębie
18 lis
Zaglebie II Lubin
2-1
19 lis
Radunia Stezyca
1-4
KKS 1925 Kalisz
20 lis
ŁKS Łódź II
1-2
29 lis
SKRA Czestochowa
1-2
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 19
24 lis
Olimpia Elbląg
2-3
25 lis
Lech Poznan ll
1-2
25 lis
2-2
SKRA Czestochowa
25 lis
Hutnik Nowa Huta
3-1
Radunia Stezyca
25 lis
KKS 1925 Kalisz
3-1
Zaglebie II Lubin
25 lis
2-0
GKS Jastrzębie
26 lis
ŁKS Łódź II
2-1
Kolejka 20
2 gru
3-2
ŁKS Łódź II
2 gru
Zaglebie II Lubin
2-0
Hutnik Nowa Huta
3 gru
1-2
Lech Poznan ll
17 lut
2-2
SKRA Czestochowa
Kolejka 21
23 lut
2-1
Radunia Stezyca
23 lut
1-0
ŁKS Łódź II
24 lut
Lech Poznan ll
0-0
24 lut
Olimpia Elbląg
2-1
SKRA Czestochowa
24 lut
1-1
Zaglebie II Lubin
24 lut
Hutnik Nowa Huta
1-1
GKS Jastrzębie
24 lut
KKS 1925 Kalisz
5-1
Kolejka 1
21 lip
1-1
ŁKS Łódź II
22 lip
Olimpia Elbląg
2-2
Lech Poznan ll
22 lip
Hutnik Nowa Huta
3-0
SKRA Czestochowa
22 lip
GKS Jastrzębie
0-0
22 lip
KKS 1925 Kalisz
0-1
Radunia Stezyca
23 lip
1-2
Zaglebie II Lubin
Kolejka 2
28 lip
3-1
ŁKS Łódź II
28 lip
SKRA Czestochowa
1-0
28 lip
1-0
Lech Poznan ll
29 lip
2-0
Olimpia Elbląg
30 lip
Radunia Stezyca
1-1
Hutnik Nowa Huta
30 lip
Zaglebie II Lubin
0-0
KKS 1925 Kalisz
31 lip
GKS Jastrzębie
1-2
Kolejka 3
4 sie
KKS 1925 Kalisz
3-1
GKS Jastrzębie
4 sie
SKRA Czestochowa
1-0
5 sie
Lech Poznan ll
1-5
5 sie
ŁKS Łódź II
3-2
5 sie
Olimpia Elbląg
1-0
6 sie
Hutnik Nowa Huta
1-1
Zaglebie II Lubin
6 sie
Radunia Stezyca
1-1
Kolejka 4
11 sie
SKRA Czestochowa
1-2
Olimpia Elbląg
12 sie
Zaglebie II Lubin
2-1
12 sie
0-2
KKS 1925 Kalisz
13 sie
ŁKS Łódź II
3-0
13 sie
1-2
Lech Poznan ll
13 sie
Radunia Stezyca
1-1
13 sie
GKS Jastrzębie
1-0
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 5
19 sie
KKS 1925 Kalisz
1-0
19 sie
Hutnik Nowa Huta
1-1
19 sie
GKS Jastrzębie
0-0
19 sie
Zaglebie II Lubin
3-0
19 sie
Olimpia Elbląg
0-1
Radunia Stezyca
20 sie
Lech Poznan ll
1-1
SKRA Czestochowa
20 sie
0-1
ŁKS Łódź II
Kolejka 6
25 sie
Radunia Stezyca
1-0
Lech Poznan ll
25 sie
SKRA Czestochowa
1-0
26 sie
Zaglebie II Lubin
2-1
Olimpia Elbląg
26 sie
GKS Jastrzębie
4-2
26 sie
0-1
Hutnik Nowa Huta
27 sie
ŁKS Łódź II
3-0
KKS 1925 Kalisz
Kolejka 7
2 wrz
0-0
SKRA Czestochowa
2 wrz
Olimpia Elbląg
2-1
GKS Jastrzębie
2 wrz
KKS 1925 Kalisz
1-0
3 wrz
Lech Poznan ll
2-1
Zaglebie II Lubin
3 wrz
Hutnik Nowa Huta
4-1
ŁKS Łódź II
4 wrz
1-1
Radunia Stezyca
Kolejka 8
8 wrz
GKS Jastrzębie
0-2
Lech Poznan ll
8 wrz
0-0
SKRA Czestochowa
9 wrz
Radunia Stezyca
5-1
10 wrz
ŁKS Łódź II
1-0
10 wrz
2-1
Hutnik Nowa Huta
11 wrz
0-3
KKS 1925 Kalisz
20 wrz
Zaglebie II Lubin
2-3
20 wrz
Olimpia Elbląg
1-0
Kolejka 9
15 wrz
SKRA Czestochowa
1-1
Radunia Stezyca
15 wrz
Olimpia Elbląg
3-2
16 wrz
0-2
Zaglebie II Lubin
16 wrz
2-0
GKS Jastrzębie
17 wrz
KKS 1925 Kalisz
0-1
17 wrz
Lech Poznan ll
0-4
17 wrz
Hutnik Nowa Huta
2-1
17 wrz
2-1
ŁKS Łódź II
Kolejka 10
22 wrz
2-2
Lech Poznan ll
22 wrz
5-1
Radunia Stezyca
22 wrz
KKS 1925 Kalisz
3-0
Hutnik Nowa Huta
23 wrz
Zaglebie II Lubin
0-2
SKRA Czestochowa
24 wrz
ŁKS Łódź II
1-1
Olimpia Elbląg
25 wrz
GKS Jastrzębie
3-2
Kolejka 11
30 wrz
Hutnik Nowa Huta
0-2
30 wrz
0-2
KKS 1925 Kalisz
30 wrz
Lech Poznan ll
0-3
ŁKS Łódź II
30 wrz
Olimpia Elbląg
0-0
30 wrz
SKRA Czestochowa
0-0
GKS Jastrzębie
1 paź
Radunia Stezyca
3-0
Zaglebie II Lubin
Kolejka 12
6 paź
ŁKS Łódź II
2-3
6 paź
3-1
Lech Poznan ll
6 paź
GKS Jastrzębie
1-1
Radunia Stezyca
7 paź
Hutnik Nowa Huta
1-2
7 paź
2-1
SKRA Czestochowa
7 paź
2-1
Zaglebie II Lubin
8 paź
1-1
Olimpia Elbląg
8 paź
KKS 1925 Kalisz
0-0
Kolejka 13
13 paź
Olimpia Elbląg
0-0
KKS 1925 Kalisz
13 paź
SKRA Czestochowa
4-1
14 paź
0-1
Hutnik Nowa Huta
15 paź
Radunia Stezyca
1-2
16 paź
1-1
ŁKS Łódź II
26 paź
Zaglebie II Lubin
1-1
GKS Jastrzębie
8 lis
Lech Poznan ll
1-0
Kolejka 14
20 paź
0-1
Radunia Stezyca
20 paź
KKS 1925 Kalisz
2-1
Lech Poznan ll
21 paź
Hutnik Nowa Huta
1-0
Olimpia Elbląg
22 paź
1-0
GKS Jastrzębie
22 paź
ŁKS Łódź II
1-3
SKRA Czestochowa
23 paź
2-1
Zaglebie II Lubin
Kolejka 15
27 paź
SKRA Czestochowa
1-2
28 paź
Olimpia Elbląg
4-1
28 paź
2-1
KKS 1925 Kalisz
29 paź
Lech Poznan ll
4-3
Hutnik Nowa Huta
29 paź
Radunia Stezyca
0-0
ŁKS Łódź II
29 paź
GKS Jastrzębie
2-1
29 paź
3-3
Zaglebie II Lubin
Kolejka 16
3 lis
2-2
GKS Jastrzębie
3 lis
2-1
Olimpia Elbląg
4 lis
2-1
SKRA Czestochowa
4 lis
KKS 1925 Kalisz
2-2
4 lis
0-0
Lech Poznan ll
5 lis
1-2
Radunia Stezyca
5 lis
Hutnik Nowa Huta
3-5
6 lis
ŁKS Łódź II
2-1
Zaglebie II Lubin
Kolejka 17
11 lis
Olimpia Elbląg
2-1
11 lis
0-2
Hutnik Nowa Huta
12 lis
Lech Poznan ll
1-0
12 lis
Radunia Stezyca
1-0
12 lis
Zaglebie II Lubin
4-0
12 lis
GKS Jastrzębie
3-2
ŁKS Łódź II
13 lis
SKRA Czestochowa
4-1
KKS 1925 Kalisz
Kolejka 18
18 lis
3-1
GKS Jastrzębie
18 lis
Zaglebie II Lubin
2-1
19 lis
Radunia Stezyca
1-4
KKS 1925 Kalisz
20 lis
ŁKS Łódź II
1-2
29 lis
SKRA Czestochowa
1-2
Hutnik Nowa Huta
12:00
Lech Poznan ll
-
Olimpia Elbląg
Kolejka 19
24 lis
Olimpia Elbląg
2-3
25 lis
Lech Poznan ll
1-2
25 lis
2-2
SKRA Czestochowa
25 lis
Hutnik Nowa Huta
3-1
Radunia Stezyca
25 lis
KKS 1925 Kalisz
3-1
Zaglebie II Lubin
25 lis
2-0
GKS Jastrzębie
26 lis
ŁKS Łódź II
2-1
Kolejka 20
2 gru
3-2
ŁKS Łódź II
2 gru
Zaglebie II Lubin
2-0
Hutnik Nowa Huta
3 gru
1-2
Lech Poznan ll
17 lut
2-2
SKRA Czestochowa
5 mar 13:00
-
Radunia Stezyca
6 mar 18:00
-
Olimpia Elbląg
13 mar 20:15
GKS Jastrzębie
-
KKS 1925 Kalisz
Kolejka 21
23 lut
2-1
Radunia Stezyca
23 lut
1-0
ŁKS Łódź II
24 lut
Lech Poznan ll
0-0
24 lut
Olimpia Elbląg
2-1
SKRA Czestochowa
24 lut
1-1
Zaglebie II Lubin
24 lut
Hutnik Nowa Huta
1-1
GKS Jastrzębie
24 lut
KKS 1925 Kalisz
5-1
Kolejka 22
1 mar 17:45
-
Hutnik Nowa Huta
2 mar 12:00
-
GKS Jastrzębie
2 mar 17:00
-
Zaglebie II Lubin
2 mar 12:00
Radunia Stezyca
-
Olimpia Elbląg
2 mar 16:30
SKRA Czestochowa
-
Lech Poznan ll
4 mar 16:30
ŁKS Łódź II
-
4 mar 18:15
-
KKS 1925 Kalisz
Kolejka 23
8 mar 18:00
-
GKS Jastrzębie
8 mar 18:00
KKS 1925 Kalisz
-
ŁKS Łódź II
9 mar 01:00
Olimpia Elbląg
-
Zaglebie II Lubin
9 mar 14:00
Hutnik Nowa Huta
-
10 mar 14:15
-
SKRA Czestochowa
10 mar 13:00
Lech Poznan ll
-
Radunia Stezyca
Kolejka 24
16 mar 01:00
GKS Jastrzębie
-
Olimpia Elbląg
16 mar 13:00
Zaglebie II Lubin
-
Lech Poznan ll
16 mar 01:00
Radunia Stezyca
-
16 mar 01:00
SKRA Czestochowa
-
17 mar 19:30
-
KKS 1925 Kalisz
18 mar 18:15
ŁKS Łódź II
-
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 25
23 mar 01:00
SKRA Czestochowa
-
23 mar 01:00
-
Radunia Stezyca
23 mar 01:00
-
Zaglebie II Lubin
23 mar 01:00
Lech Poznan ll
-
GKS Jastrzębie
23 mar 01:00
-
ŁKS Łódź II
23 mar 01:00
Hutnik Nowa Huta
-
23 mar 14:00
-
Olimpia Elbląg
24 mar 16:00
KKS 1925 Kalisz
-
Kolejka 26
30 mar 01:00
-
KKS 1925 Kalisz
30 mar 01:00
-
Hutnik Nowa Huta
30 mar 01:00
ŁKS Łódź II
-
30 mar 01:00
-
Olimpia Elbląg
30 mar 15:00
-
Lech Poznan ll
30 mar 01:00
GKS Jastrzębie
-
30 mar 01:00
Zaglebie II Lubin
-
30 mar 01:00
Radunia Stezyca
-
SKRA Czestochowa
Kolejka 27
6 kwi 02:00
Radunia Stezyca
-
6 kwi 02:00
SKRA Czestochowa
-
Zaglebie II Lubin
6 kwi 02:00
-
GKS Jastrzębie
6 kwi 02:00
Lech Poznan ll
-
6 kwi 02:00
Olimpia Elbląg
-
ŁKS Łódź II
6 kwi 02:00
Hutnik Nowa Huta
-
KKS 1925 Kalisz
Kolejka 28
13 kwi 02:00
-
Hutnik Nowa Huta
13 kwi 17:00
KKS 1925 Kalisz
-
13 kwi 02:00
-
Olimpia Elbląg
13 kwi 02:00
ŁKS Łódź II
-
Lech Poznan ll
13 kwi 02:00
GKS Jastrzębie
-
SKRA Czestochowa
13 kwi 02:00
Zaglebie II Lubin
-
Radunia Stezyca
Kolejka 29
20 kwi 02:00
Zaglebie II Lubin
-
20 kwi 02:00
Radunia Stezyca
-
GKS Jastrzębie
20 kwi 02:00
SKRA Czestochowa
-
20 kwi 02:00
-
ŁKS Łódź II
20 kwi 02:00
Lech Poznan ll
-
20 kwi 02:00
Olimpia Elbląg
-
20 kwi 02:00
-
KKS 1925 Kalisz
20 kwi 02:00
-
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 30
27 kwi 02:00
Hutnik Nowa Huta
-
27 kwi 02:00
-
Lech Poznan ll
27 kwi 02:00
ŁKS Łódź II
-
27 kwi 02:00
-
SKRA Czestochowa
27 kwi 17:00
-
Radunia Stezyca
27 kwi 02:00
GKS Jastrzębie
-
Zaglebie II Lubin
27 kwi 17:00
KKS 1925 Kalisz
-
Olimpia Elbląg
Kolejka 31
4 maj 02:00
GKS Jastrzębie
-
4 maj 02:00
Zaglebie II Lubin
-
4 maj 02:00
Radunia Stezyca
-
4 maj 02:00
SKRA Czestochowa
-
ŁKS Łódź II
4 maj 02:00
Lech Poznan ll
-
KKS 1925 Kalisz
4 maj 02:00
Olimpia Elbląg
-
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 32
11 maj 02:00
Zaglebie II Lubin
-
11 maj 02:00
-
Olimpia Elbląg
11 maj 02:00
Hutnik Nowa Huta
-
Lech Poznan ll
11 maj 02:00
-
SKRA Czestochowa
11 maj 02:00
ŁKS Łódź II
-
Radunia Stezyca
11 maj 17:00
KKS 1925 Kalisz
-
11 maj 17:00
-
GKS Jastrzębie
Kolejka 33
18 maj 02:00
GKS Jastrzębie
-
18 maj 02:00
Zaglebie II Lubin
-
ŁKS Łódź II
18 maj 02:00
Radunia Stezyca
-
18 maj 02:00
SKRA Czestochowa
-
18 maj 02:00
-
KKS 1925 Kalisz
18 maj 02:00
-
Hutnik Nowa Huta
18 maj 02:00
Lech Poznan ll
-
18 maj 02:00
Olimpia Elbląg
-
Kolejka 34
25 maj 02:00
-
Olimpia Elbląg
25 maj 02:00
-
Lech Poznan ll
25 maj 02:00
Hutnik Nowa Huta
-
25 maj 02:00
-
Radunia Stezyca
25 maj 02:00
-
Zaglebie II Lubin
25 maj 02:00
ŁKS Łódź II
-
GKS Jastrzębie
25 maj 17:00
KKS 1925 Kalisz
-
SKRA Czestochowa
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Kotwica Kołobrzeg21401245453015
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
2 KKS 1925 Kalisz20371145331815
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • R
3 Pogoń Siedlce203396533276
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • W
4 Hutnik Nowa Huta213194831292
?
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
5 Radunia Stezyca203187526242
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
6 Stal Stalowa Wola20319482324-1
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
7 Olimpia Elbląg193086625223
?
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
8 Chojniczanka Chojnice213086729281
?
  • P
  • W
  • W
  • R
  • P
9 Zaglebie II Lubin212985832293
?
  • R
  • W
  • P
  • W
  • W
10 SKRA Czestochowa212877728244
?
  • P
  • R
  • P
  • R
  • W
11 ŁKS Łódź II212884932311
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
12 Lech Poznan ll20277682332-9
?
  • R
  • W
  • P
  • W
  • W
13 Polonia Bytom21256782530-5
?
  • W
  • R
  • W
  • R
  • P
14 Wisła Puławy20245972931-2
?
  • R
  • P
  • R
  • R
  • R
15 Stomil Olsztyn202473102127-6
?
  • R
  • W
  • P
  • P
  • P
16 GKS Jastrzębie20225782229-7
?
  • R
  • P
  • P
  • W
  • R
17 Sandecja Nowy Sącz201846101829-11
?
  • R
  • R
  • W
  • P
  • R
18 Olimpia Grudziądz201745112132-11
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • R
Zawodnik Drużyna Bramki
Hubert Sobol KKS 1925 Kalisz15
Jonathan Luiz Moreira Rosa Junior Kotwica Kołobrzeg13
Mateusz KuzimskiRadunia Stezyca12
Cezary Demianiuk Pogoń Siedlce9
Dawid RetlewskiWisła Puławy8
Tomasz Mikołajczak Chojniczanka Chojnice8
Néstor Jesús Gordillo Benítez KKS 1925 Kalisz7
Oskar KoprowskiŁKS Łódź II7
Dawid WolnyPolonia Bytom7
Michal Cywiński Kotwica Kołobrzeg7
Jan Ciucka SKRA Czestochowa6
Konstantin Cherny Olimpia Grudziądz6
Adam ImielaStal Stalowa Wola6
Rafal AdamskiZaglebie II Lubin6
Deniss Rakels Hutnik Nowa Huta6
Michał Bednarski GKS Jastrzębie5
Michał BiskupRadunia Stezyca5
Mateusz KlichowiczWisła Puławy5
Oskar Sikorski Olimpia Grudziądz5
Marcin Wrobel Hutnik Nowa Huta5
Szymon Pawlowski Lech Poznan ll5
Tomasz GajdaPolonia Bytom5
Patryk KusztalZaglebie II Lubin5
Nikola Jovicevic SKRA Czestochowa5
Jędrzej ZającŁKS Łódź II4
Mikolaj Kwietniewski Sandecja Nowy Sącz4
Maciej Famulak Olimpia Elbląg4
Dominik Kozera Olimpia Elbląg4
Olivier Wypart SKRA Czestochowa4
Jakub Sinior Pogoń Siedlce4
Filipe Oliveira Kotwica Kołobrzeg4
Maciej Mas Sandecja Nowy Sącz4
Olaf Nowak Kotwica Kołobrzeg4
Lucjan KlisiewiczStal Stalowa Wola4
João Luís Araújo Guilherme GKS Jastrzębie4
Grzegorz Szymusik Chojniczanka Chojnice4
Mate Szolgai Kotwica Kołobrzeg4
Przemysław Sajdak SKRA Czestochowa4
Antoni Prałat Chojniczanka Chojnice4
Damian Nowak Pogoń Siedlce4
Michał Kuczałek Olimpia Elbląg4
Michal Karlikowski Stomil Olsztyn4
Maksymilian Dziuba Lech Poznan ll4
Wojciech Szumilas Chojniczanka Chojnice4
Aron Stasiak Kotwica Kołobrzeg4
Piotr Pyrdol Pogoń Siedlce3
Bartłomiej Putno KKS 1925 Kalisz3
Jakhongir Urozov Sandecja Nowy Sącz3
Szymon KarasińskiZaglebie II Lubin3
Adam Żak Olimpia Elbląg3

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK