Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga czarnogórska  
Piłka nożna / Czarnogóra / Liga czarnogórska / 2016/2017


Pierwsza liga piłki nożnej w Czarnogórze powstała w 2006 r. Pierwszym zwycięzcą został klub Zeta Golubovci. 26 stycznia 2007 roku UEFA podjęła decyzję, w myśl której zwycięzca rozgrywek wystąpi w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, a wicemistrz i zwycięzca Pucharu awansuje do Pucharu UEFA. Ostatnia drużyna spada do drugiej ligi, a kluby, które zajmą miejsca 10. i 11., grają baraże z drużynami 2. i 3. drugiej ligi.
Najświeższe wyniki
Kolejka
10 lis
  
Sutjeska
2-0
Kom
9 lis
  
OFK Titograd
1-2
Petrovac
9 lis
  
FK Iskra
2-1
OFK Mladost Ljeskopolje
9 lis
  
Rudar P.
1-1
Zeta
2 lis
  
OFK Mladost Ljeskopolje
2-2
Sutjeska
2 lis
  
Rudar P.
1-1
FK Iskra
2 lis
  
Kom
1-2
OFK Titograd
2 lis
  
Petrovac
2-0
Grbalj Radanovici
2 lis
  
Zeta
2-1
Buducnost P
27 paź
  
Sutjeska
3-0
Rudar P.
Nadchodzące mecze
Kolejka
23 lis 13:00
  
Zeta
-
Grbalj Radanovici
23 lis 13:00
  
OFK Mladost Ljeskopolje
-
Rudar P.
23 lis 13:00
  
Kom
-
FK Iskra
23 lis 13:00
  
Petrovac
-
Sutjeska
23 lis 13:00
  
Buducnost P
-
OFK Titograd
1 gru 13:00
  
Rudar P.
-
Kom
1 gru 13:00
  
OFK Mladost Ljeskopolje
-
Zeta
1 gru 13:00
  
OFK Titograd
-
Grbalj Radanovici
1 gru 13:00
  
FK Iskra
-
Petrovac
1 gru 13:00
  
Sutjeska
-
Buducnost P
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Sutjeska1531942331221
?
  • W
  • R
  • W
  • P
  • W
2 FK Iskra153194221138
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
3 Buducnost P1429923301713
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
4 Zeta152257313112
?
  • R
  • W
  • P
  • R
  • P
5 OFK Titograd151853716151
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
6 OFK Mladost Ljeskopolje15184651718-1
?
  • P
  • R
  • W
  • R
  • P
7 Rudar P.15154381630-14
?
  • R
  • R
  • P
  • W
  • R
8 Kom15143572124-3
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
9 Petrovac15144291228-16
?
  • W
  • W
  • P
  • R
  • W
10 Grbalj Radanovici1491671425-11
?
  • P
  • R
  • R
  • R
  • P
Kolejka 1
3 sie
Kom
0-0
Zeta
3 sie
OFK Titograd
0-1
Sutjeska
3 sie
Grbalj Radanovici
2-3
FK Iskra
3 sie
Petrovac
1-1
OFK Mladost Ljeskopolje
5 sie
Buducnost P
2-0
Rudar P.
Kolejka 2
9 sie
Zeta
0-0
Sutjeska
10 sie
FK Iskra
0-0
OFK Titograd
10 sie
Kom
3-2
Petrovac
10 sie
OFK Mladost Ljeskopolje
1-3
Buducnost P
10 sie
Rudar P.
1-3
Grbalj Radanovici
Kolejka 3
14 sie
OFK Titograd
0-1
Rudar P.
14 sie
Grbalj Radanovici
1-1
OFK Mladost Ljeskopolje
14 sie
Buducnost P
3-1
Kom
14 sie
Petrovac
0-2
Zeta
28 sie
Sutjeska
4-2
FK Iskra
Kolejka 4
18 sie
Zeta
0-1
FK Iskra
18 sie
Rudar P.
0-4
Sutjeska
18 sie
OFK Mladost Ljeskopolje
0-0
OFK Titograd
18 sie
Kom
1-1
Grbalj Radanovici
18 sie
Petrovac
0-3
Buducnost P
Kolejka 5
24 sie
Grbalj Radanovici
1-2
Petrovac
24 sie
OFK Titograd
3-1
Kom
24 sie
Sutjeska
1-2
OFK Mladost Ljeskopolje
24 sie
FK Iskra
2-0
Rudar P.
25 sie
Buducnost P
1-1
Zeta
Kolejka 6
31 sie
Zeta
2-1
Rudar P.
31 sie
Petrovac
0-3
OFK Titograd
31 sie
Buducnost P
3-2
Grbalj Radanovici
31 sie
Kom
1-1
Sutjeska
31 sie
OFK Mladost Ljeskopolje
0-0
FK Iskra
Kolejka 7
14 wrz
Grbalj Radanovici
0-0
Zeta
14 wrz
OFK Titograd
2-1
Buducnost P
14 wrz
Sutjeska
3-0
Petrovac
14 wrz
FK Iskra
0-2
Kom
14 wrz
Rudar P.
2-1
OFK Mladost Ljeskopolje
Kolejka 8
18 wrz
Zeta
1-0
OFK Mladost Ljeskopolje
18 wrz
Grbalj Radanovici
0-2
OFK Titograd
18 wrz
Buducnost P
1-4
Sutjeska
18 wrz
Petrovac
0-1
FK Iskra
18 wrz
Kom
5-0
Rudar P.
Kolejka 9
22 wrz
Sutjeska
5-0
Grbalj Radanovici
22 wrz
OFK Titograd
0-1
Zeta
22 wrz
FK Iskra
2-2
Buducnost P
22 wrz
Rudar P.
4-0
Petrovac
22 wrz
OFK Mladost Ljeskopolje
4-2
Kom
Kolejka 10
28 wrz
Zeta
0-0
Kom
28 wrz
OFK Mladost Ljeskopolje
1-0
Petrovac
28 wrz
Rudar P.
0-3
Buducnost P
28 wrz
FK Iskra
1-0
Grbalj Radanovici
28 wrz
Sutjeska
1-1
OFK Titograd
Kolejka 11
5 paź
Sutjeska
2-1
Zeta
5 paź
Petrovac
2-1
Kom
5 paź
Buducnost P
1-0
OFK Mladost Ljeskopolje
5 paź
Grbalj Radanovici
2-2
Rudar P.
6 paź
OFK Titograd
0-1
FK Iskra
Kolejka 12
19 paź
Zeta
1-1
Petrovac
19 paź
Kom
2-3
Buducnost P
19 paź
OFK Mladost Ljeskopolje
1-1
Grbalj Radanovici
19 paź
Rudar P.
3-1
OFK Titograd
19 paź
FK Iskra
2-0
Sutjeska
Kolejka 13
26 paź
Buducnost P
3-0
Petrovac
26 paź
FK Iskra
3-1
Zeta
26 paź
OFK Titograd
1-2
OFK Mladost Ljeskopolje
26 paź
Grbalj Radanovici
1-1
Kom
27 paź
Sutjeska
3-0
Rudar P.
Kolejka 14
2 lis
Rudar P.
1-1
FK Iskra
2 lis
OFK Mladost Ljeskopolje
2-2
Sutjeska
2 lis
Kom
1-2
OFK Titograd
2 lis
Petrovac
2-0
Grbalj Radanovici
2 lis
Zeta
2-1
Buducnost P
Kolejka 15
9 lis
FK Iskra
2-1
OFK Mladost Ljeskopolje
9 lis
Rudar P.
1-1
Zeta
9 lis
OFK Titograd
1-2
Petrovac
10 lis
Sutjeska
2-0
Kom
Kolejka 1
3 sie
Kom
0-0
Zeta
3 sie
OFK Titograd
0-1
Sutjeska
3 sie
Grbalj Radanovici
2-3
FK Iskra
3 sie
Petrovac
1-1
OFK Mladost Ljeskopolje
5 sie
Buducnost P
2-0
Rudar P.
Kolejka 2
9 sie
Zeta
0-0
Sutjeska
10 sie
FK Iskra
0-0
OFK Titograd
10 sie
Kom
3-2
Petrovac
10 sie
OFK Mladost Ljeskopolje
1-3
Buducnost P
10 sie
Rudar P.
1-3
Grbalj Radanovici
Kolejka 3
14 sie
OFK Titograd
0-1
Rudar P.
14 sie
Grbalj Radanovici
1-1
OFK Mladost Ljeskopolje
14 sie
Buducnost P
3-1
Kom
14 sie
Petrovac
0-2
Zeta
28 sie
Sutjeska
4-2
FK Iskra
Kolejka 4
18 sie
Zeta
0-1
FK Iskra
18 sie
Rudar P.
0-4
Sutjeska
18 sie
OFK Mladost Ljeskopolje
0-0
OFK Titograd
18 sie
Kom
1-1
Grbalj Radanovici
18 sie
Petrovac
0-3
Buducnost P
Kolejka 5
24 sie
Grbalj Radanovici
1-2
Petrovac
24 sie
OFK Titograd
3-1
Kom
24 sie
Sutjeska
1-2
OFK Mladost Ljeskopolje
24 sie
FK Iskra
2-0
Rudar P.
25 sie
Buducnost P
1-1
Zeta
Kolejka 6
31 sie
Zeta
2-1
Rudar P.
31 sie
Petrovac
0-3
OFK Titograd
31 sie
Buducnost P
3-2
Grbalj Radanovici
31 sie
Kom
1-1
Sutjeska
31 sie
OFK Mladost Ljeskopolje
0-0
FK Iskra
Kolejka 7
14 wrz
Grbalj Radanovici
0-0
Zeta
14 wrz
OFK Titograd
2-1
Buducnost P
14 wrz
Sutjeska
3-0
Petrovac
14 wrz
FK Iskra
0-2
Kom
14 wrz
Rudar P.
2-1
OFK Mladost Ljeskopolje
Kolejka 8
18 wrz
Zeta
1-0
OFK Mladost Ljeskopolje
18 wrz
Grbalj Radanovici
0-2
OFK Titograd
18 wrz
Buducnost P
1-4
Sutjeska
18 wrz
Petrovac
0-1
FK Iskra
18 wrz
Kom
5-0
Rudar P.
Kolejka 9
22 wrz
Sutjeska
5-0
Grbalj Radanovici
22 wrz
OFK Titograd
0-1
Zeta
22 wrz
FK Iskra
2-2
Buducnost P
22 wrz
Rudar P.
4-0
Petrovac
22 wrz
OFK Mladost Ljeskopolje
4-2
Kom
Kolejka 10
28 wrz
Zeta
0-0
Kom
28 wrz
OFK Mladost Ljeskopolje
1-0
Petrovac
28 wrz
Rudar P.
0-3
Buducnost P
28 wrz
FK Iskra
1-0
Grbalj Radanovici
28 wrz
Sutjeska
1-1
OFK Titograd
Kolejka 11
5 paź
Sutjeska
2-1
Zeta
5 paź
Petrovac
2-1
Kom
5 paź
Buducnost P
1-0
OFK Mladost Ljeskopolje
5 paź
Grbalj Radanovici
2-2
Rudar P.
6 paź
OFK Titograd
0-1
FK Iskra
Kolejka 12
19 paź
Zeta
1-1
Petrovac
19 paź
Kom
2-3
Buducnost P
19 paź
OFK Mladost Ljeskopolje
1-1
Grbalj Radanovici
19 paź
Rudar P.
3-1
OFK Titograd
19 paź
FK Iskra
2-0
Sutjeska
Kolejka 13
26 paź
Buducnost P
3-0
Petrovac
26 paź
FK Iskra
3-1
Zeta
26 paź
OFK Titograd
1-2
OFK Mladost Ljeskopolje
26 paź
Grbalj Radanovici
1-1
Kom
27 paź
Sutjeska
3-0
Rudar P.
Kolejka 14
2 lis
Rudar P.
1-1
FK Iskra
2 lis
OFK Mladost Ljeskopolje
2-2
Sutjeska
2 lis
Kom
1-2
OFK Titograd
2 lis
Petrovac
2-0
Grbalj Radanovici
2 lis
Zeta
2-1
Buducnost P
Kolejka 15
9 lis
FK Iskra
2-1
OFK Mladost Ljeskopolje
9 lis
Rudar P.
1-1
Zeta
9 lis
OFK Titograd
1-2
Petrovac
Grbalj Radanovici
-
Buducnost P
10 lis
Sutjeska
2-0
Kom
Kolejka 16
23 lis 13:00
Zeta
-
Grbalj Radanovici
23 lis 13:00
OFK Mladost Ljeskopolje
-
Rudar P.
23 lis 13:00
Kom
-
FK Iskra
23 lis 13:00
Petrovac
-
Sutjeska
23 lis 13:00
Buducnost P
-
OFK Titograd
Kolejka 17
1 gru 13:00
Rudar P.
-
Kom
1 gru 13:00
OFK Mladost Ljeskopolje
-
Zeta
1 gru 13:00
OFK Titograd
-
Grbalj Radanovici
1 gru 13:00
FK Iskra
-
Petrovac
1 gru 13:00
Sutjeska
-
Buducnost P
Kolejka 18
5 gru 13:00
Zeta
-
OFK Titograd
5 gru 13:00
Kom
-
OFK Mladost Ljeskopolje
5 gru 13:00
Petrovac
-
Rudar P.
5 gru 13:00
Buducnost P
-
FK Iskra
5 gru 13:00
Grbalj Radanovici
-
Sutjeska
Kolejka 19
10 gru 13:00
Grbalj Radanovici
-
FK Iskra
10 gru 13:00
Buducnost P
-
Rudar P.
10 gru 13:00
Petrovac
-
OFK Mladost Ljeskopolje
10 gru 13:00
Kom
-
Zeta
10 gru 13:00
OFK Titograd
-
Sutjeska
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Sutjeska1531942331221
?
  • W
  • R
  • W
  • P
  • W
2 FK Iskra153194221138
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
3 Buducnost P1429923301713
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
4 Zeta152257313112
?
  • R
  • W
  • P
  • R
  • P
5 OFK Titograd151853716151
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
6 OFK Mladost Ljeskopolje15184651718-1
?
  • P
  • R
  • W
  • R
  • P
7 Rudar P.15154381630-14
?
  • R
  • R
  • P
  • W
  • R
8 Kom15143572124-3
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
9 Petrovac15144291228-16
?
  • W
  • W
  • P
  • R
  • W
10 Grbalj Radanovici1491671425-11
?
  • P
  • R
  • R
  • R
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Boban DordevicGrbalj Radanovici7
Sava Gardasevic Kom6
Marko CetkovicSutjeska6
Igor Ivanovic Buducnost P5
Velizar JanketicRudar P.5
Milan DjurisicFK Iskra5
Drasko Bozovic Buducnost P5
Goran Vujovic Kom4
Jovan VujovicOFK Mladost Ljeskopolje4
Stefan NikolicSutjeska4
Vule VujacicRudar P.4
Boris KopitovicPetrovac4
Damir KojasevicSutjeska4
Marko VucicSutjeska4
Milos Mijic Buducnost P3
Zarko Popovic Kom3
Milos KalezicPetrovac3
Dejan Zarubica Buducnost P3
Bozo MarkovicSutjeska3
Mihailo Perovic Buducnost P3
Bogdan MilicFK Iskra3
Saleta KordicOFK Mladost Ljeskopolje3
Ivan VukcevicZeta3
Igor VukcevicOFK Titograd3
Aleksa MarusicSutjeska3
Branislav JankovicSutjeska2
Petar Grbic Buducnost P2
Aleksandar Vujacic Buducnost P2
Halil MuharemovicPetrovac2
Dejan Boljevic Buducnost P2
Nikola KaraklajicFK Iskra2
Arihiro Sentoku Kom2
Vuk Orlandic Kom2
Alex YamoahZeta2
Luka MalesevicFK Iskra2
Ivan NovovicOFK Titograd2
Keita SuzukiOFK Mladost Ljeskopolje2
Luka MerdovicOFK Titograd2
Nikola VujnovicOFK Mladost Ljeskopolje2
Bojan BozovicSutjeska2
Chinedu AjanahOFK Titograd2
Balsa SekulicOFK Mladost Ljeskopolje2
Dusan Stoiljkovic Buducnost P2
Nemanja KartalGrbalj Radanovici1
Marko KrasicRudar P.1
Darko BulatovicSutjeska1
Vladislav RogosicFK Iskra1
Novica ErakovicSutjeska1
Nikola Djurkovic Kom1
Marko MilickovicOFK Titograd1

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK