Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga czarnogórska  
Piłka nożna / Czarnogóra / Liga czarnogórska / 2016/2017


Pierwsza liga piłki nożnej w Czarnogórze powstała w 2006 r. Pierwszym zwycięzcą został klub Zeta Golubovci. 26 stycznia 2007 roku UEFA podjęła decyzję, w myśl której zwycięzca rozgrywek wystąpi w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, a wicemistrz i zwycięzca Pucharu awansuje do Pucharu UEFA. Ostatnia drużyna spada do drugiej ligi, a kluby, które zajmą miejsca 10. i 11., grają baraże z drużynami 2. i 3. drugiej ligi.
Najświeższe wyniki

Brak ostatnich wyników. Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Nadchodzące mecze
Kolejka
3 sie 17:30
  
Kom
-
Zeta
3 sie 17:30
  
Mladost Podgorica
-
Sutjeska
3 sie 17:30
  
Grbalj Radanovici
-
FK Iskra
3 sie 17:30
  
Buducnost P
-
Rudar P.
3 sie 17:30
  
Petrovac
-
OFK Mladost Ljeskopolje
10 sie 17:30
  
FK Iskra
-
Mladost Podgorica
10 sie 17:30
  
Zeta
-
Sutjeska
10 sie 17:30
  
Kom
-
Petrovac
10 sie 17:30
  
OFK Mladost Ljeskopolje
-
Buducnost P
10 sie 17:30
  
Rudar P.
-
Grbalj Radanovici
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Sutjeska00000000
?
    2 Zeta00000000
    ?
      3 Petrovac00000000
      ?
        4 Rudar P.00000000
        ?
          5 OFK Mladost Ljeskopolje00000000
          ?
            6 Mladost Podgorica00000000
            ?
              7 Kom00000000
              ?
                8 Buducnost P00000000
                ?
                  9 FK Iskra00000000
                  ?
                    10 Grbalj Radanovici00000000
                    ?
                      Kolejka 1
                      3 sie 17:30
                      Kom
                      -
                      Zeta
                      3 sie 17:30
                      Mladost Podgorica
                      -
                      Sutjeska
                      3 sie 17:30
                      Grbalj Radanovici
                      -
                      FK Iskra
                      3 sie 17:30
                      Buducnost P
                      -
                      Rudar P.
                      3 sie 17:30
                      Petrovac
                      -
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      Kolejka 2
                      10 sie 17:30
                      FK Iskra
                      -
                      Mladost Podgorica
                      10 sie 17:30
                      Zeta
                      -
                      Sutjeska
                      10 sie 17:30
                      Kom
                      -
                      Petrovac
                      10 sie 17:30
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      -
                      Buducnost P
                      10 sie 17:30
                      Rudar P.
                      -
                      Grbalj Radanovici
                      Kolejka 3
                      14 sie 17:30
                      Sutjeska
                      -
                      FK Iskra
                      14 sie 17:30
                      Mladost Podgorica
                      -
                      Rudar P.
                      14 sie 17:30
                      Grbalj Radanovici
                      -
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      14 sie 17:30
                      Buducnost P
                      -
                      Kom
                      14 sie 17:30
                      Petrovac
                      -
                      Zeta
                      Kolejka 4
                      18 sie 17:00
                      Zeta
                      -
                      FK Iskra
                      18 sie 17:00
                      Rudar P.
                      -
                      Sutjeska
                      18 sie 17:00
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      -
                      Mladost Podgorica
                      18 sie 17:00
                      Kom
                      -
                      Grbalj Radanovici
                      18 sie 17:00
                      Petrovac
                      -
                      Buducnost P
                      Kolejka 5
                      24 sie 17:00
                      Buducnost P
                      -
                      Zeta
                      24 sie 17:00
                      Grbalj Radanovici
                      -
                      Petrovac
                      24 sie 17:00
                      Mladost Podgorica
                      -
                      Kom
                      24 sie 17:00
                      Sutjeska
                      -
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      24 sie 17:00
                      FK Iskra
                      -
                      Rudar P.
                      Kolejka 6
                      31 sie 16:00
                      Zeta
                      -
                      Rudar P.
                      31 sie 16:00
                      Petrovac
                      -
                      Mladost Podgorica
                      31 sie 16:00
                      Buducnost P
                      -
                      Grbalj Radanovici
                      31 sie 16:00
                      Kom
                      -
                      Sutjeska
                      31 sie 16:00
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      -
                      FK Iskra
                      Kolejka 7
                      14 wrz 15:30
                      Grbalj Radanovici
                      -
                      Zeta
                      14 wrz 15:30
                      Mladost Podgorica
                      -
                      Buducnost P
                      14 wrz 15:30
                      Sutjeska
                      -
                      Petrovac
                      14 wrz 15:30
                      FK Iskra
                      -
                      Kom
                      14 wrz 15:30
                      Rudar P.
                      -
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      Kolejka 8
                      18 wrz 15:00
                      Zeta
                      -
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      18 wrz 15:00
                      Grbalj Radanovici
                      -
                      Mladost Podgorica
                      18 wrz 15:00
                      Buducnost P
                      -
                      Sutjeska
                      18 wrz 15:00
                      Petrovac
                      -
                      FK Iskra
                      18 wrz 15:00
                      Kom
                      -
                      Rudar P.
                      Kolejka 9
                      22 wrz 15:00
                      Sutjeska
                      -
                      Grbalj Radanovici
                      22 wrz 15:00
                      Mladost Podgorica
                      -
                      Zeta
                      22 wrz 15:00
                      FK Iskra
                      -
                      Buducnost P
                      22 wrz 15:00
                      Rudar P.
                      -
                      Petrovac
                      22 wrz 15:00
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      -
                      Kom
                      Kolejka 10
                      28 wrz 15:00
                      Zeta
                      -
                      Kom
                      28 wrz 15:00
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      -
                      Petrovac
                      28 wrz 15:00
                      Rudar P.
                      -
                      Buducnost P
                      28 wrz 15:00
                      FK Iskra
                      -
                      Grbalj Radanovici
                      28 wrz 15:00
                      Sutjeska
                      -
                      Mladost Podgorica
                      Kolejka 11
                      5 paź 14:30
                      Sutjeska
                      -
                      Zeta
                      5 paź 14:30
                      Petrovac
                      -
                      Kom
                      5 paź 14:30
                      Buducnost P
                      -
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      5 paź 14:30
                      Grbalj Radanovici
                      -
                      Rudar P.
                      5 paź 14:30
                      Mladost Podgorica
                      -
                      FK Iskra
                      Kolejka 12
                      19 paź 13:30
                      Zeta
                      -
                      Petrovac
                      19 paź 13:30
                      Kom
                      -
                      Buducnost P
                      19 paź 13:30
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      -
                      Grbalj Radanovici
                      19 paź 13:30
                      Rudar P.
                      -
                      Mladost Podgorica
                      19 paź 13:30
                      FK Iskra
                      -
                      Sutjeska
                      Kolejka 13
                      26 paź 13:30
                      Buducnost P
                      -
                      Petrovac
                      26 paź 13:30
                      FK Iskra
                      -
                      Zeta
                      26 paź 13:30
                      Sutjeska
                      -
                      Rudar P.
                      26 paź 13:30
                      Mladost Podgorica
                      -
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      26 paź 13:30
                      Grbalj Radanovici
                      -
                      Kom
                      Kolejka 14
                      2 lis 13:30
                      Rudar P.
                      -
                      FK Iskra
                      2 lis 13:30
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      -
                      Sutjeska
                      2 lis 13:30
                      Kom
                      -
                      Mladost Podgorica
                      2 lis 13:30
                      Petrovac
                      -
                      Grbalj Radanovici
                      2 lis 13:30
                      Zeta
                      -
                      Buducnost P
                      Kolejka 15
                      9 lis 13:00
                      Sutjeska
                      -
                      Kom
                      9 lis 13:00
                      FK Iskra
                      -
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      9 lis 13:00
                      Rudar P.
                      -
                      Zeta
                      9 lis 13:00
                      Mladost Podgorica
                      -
                      Petrovac
                      9 lis 13:00
                      Grbalj Radanovici
                      -
                      Buducnost P
                      Kolejka 16
                      23 lis 13:00
                      Zeta
                      -
                      Grbalj Radanovici
                      23 lis 13:00
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      -
                      Rudar P.
                      23 lis 13:00
                      Kom
                      -
                      FK Iskra
                      23 lis 13:00
                      Petrovac
                      -
                      Sutjeska
                      23 lis 13:00
                      Buducnost P
                      -
                      Mladost Podgorica
                      Kolejka 17
                      1 gru 13:00
                      Rudar P.
                      -
                      Kom
                      1 gru 13:00
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      -
                      Zeta
                      1 gru 13:00
                      Mladost Podgorica
                      -
                      Grbalj Radanovici
                      1 gru 13:00
                      FK Iskra
                      -
                      Petrovac
                      1 gru 13:00
                      Sutjeska
                      -
                      Buducnost P
                      Kolejka 18
                      5 gru 13:00
                      Zeta
                      -
                      Mladost Podgorica
                      5 gru 13:00
                      Kom
                      -
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      5 gru 13:00
                      Petrovac
                      -
                      Rudar P.
                      5 gru 13:00
                      Buducnost P
                      -
                      FK Iskra
                      5 gru 13:00
                      Grbalj Radanovici
                      -
                      Sutjeska
                      Kolejka 19
                      10 gru 13:00
                      Grbalj Radanovici
                      -
                      FK Iskra
                      10 gru 13:00
                      Buducnost P
                      -
                      Rudar P.
                      10 gru 13:00
                      Petrovac
                      -
                      OFK Mladost Ljeskopolje
                      10 gru 13:00
                      Kom
                      -
                      Zeta
                      10 gru 13:00
                      Mladost Podgorica
                      -
                      Sutjeska
                      LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
                      1 Sutjeska00000000
                      ?
                        2 Zeta00000000
                        ?
                          3 Petrovac00000000
                          ?
                            4 Rudar P.00000000
                            ?
                              5 OFK Mladost Ljeskopolje00000000
                              ?
                                6 Mladost Podgorica00000000
                                ?
                                  7 Kom00000000
                                  ?
                                    8 Buducnost P00000000
                                    ?
                                      9 FK Iskra00000000
                                      ?
                                        10 Grbalj Radanovici00000000
                                        ?
                                          Zawodnik Drużyna Bramki

                                          Totalscore

                                          Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

                                          Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
                                          Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

                                          Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
                                          Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
                                          Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
                                          TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
                                          E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
                                          forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
                                          LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK