Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga czarnogórska  
Piłka nożna / Czarnogóra / Liga czarnogórska / 2016/2017


Pierwsza liga piłki nożnej w Czarnogórze powstała w 2006 r. Pierwszym zwycięzcą został klub Zeta Golubovci. 26 stycznia 2007 roku UEFA podjęła decyzję, w myśl której zwycięzca rozgrywek wystąpi w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, a wicemistrz i zwycięzca Pucharu awansuje do Pucharu UEFA. Ostatnia drużyna spada do drugiej ligi, a kluby, które zajmą miejsca 10. i 11., grają baraże z drużynami 2. i 3. drugiej ligi.
Najświeższe wyniki
Kolejka
15 gru
  
Grbalj Radanovici
0-4
Buducnost Podgorica
11 gru
  
Buducnost Podgorica
2-0
Rudar Pljevlja
11 gru
  
OFK Titograd
1-1
Sutjeska
11 gru
  
Grbalj Radanovici
3-1
FK Iskra
11 gru
  
Petrovac
1-1
OFK Mladost Ljeskopolje
11 gru
  
Kom
1-0
Zeta
5 gru
  
Buducnost Podgorica
1-0
FK Iskra
5 gru
  
Zeta
1-0
OFK Titograd
5 gru
  
Kom
1-1
OFK Mladost Ljeskopolje
5 gru
  
Petrovac
1-4
Rudar Pljevlja
Nadchodzące mecze
Kolejka
18 lut 16:00
  
Zeta
-
Sutjeska
18 lut 16:00
  
FK Iskra
-
OFK Titograd
18 lut 16:00
  
Rudar Pljevlja
-
Grbalj Radanovici
18 lut 16:00
  
OFK Mladost Ljeskopolje
-
Buducnost Podgorica
18 lut 16:00
  
Kom
-
Petrovac
22 lut 16:00
  
Buducnost Podgorica
-
Kom
22 lut 16:00
  
Petrovac
-
Zeta
22 lut 16:00
  
OFK Titograd
-
Rudar Pljevlja
22 lut 16:00
  
Sutjeska
-
FK Iskra
22 lut 16:00
  
Grbalj Radanovici
-
OFK Mladost Ljeskopolje
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Buducnost Podgorica19441423411823
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Sutjeska19361063391623
?
  • R
  • R
  • P
  • W
  • W
3 FK Iskra193295524204
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
4 Zeta192877516142
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • R
5 OFK Mladost Ljeskopolje192668524204
?
  • R
  • R
  • W
  • W
  • P
6 OFK Titograd192264919190
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
7 Rudar Pljevlja192163102338-15
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
8 Kom19194782629-3
?
  • W
  • R
  • P
  • R
  • P
9 Petrovac191853111638-22
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
10 Grbalj Radanovici191327101834-16
?
  • P
  • W
  • R
  • P
  • P
Kolejka 1
3 sie
Kom
0-0
Zeta
3 sie
OFK Titograd
0-1
Sutjeska
3 sie
Grbalj Radanovici
2-3
FK Iskra
3 sie
Petrovac
1-1
OFK Mladost Ljeskopolje
5 sie
Buducnost Podgorica
2-0
Rudar Pljevlja
Kolejka 2
9 sie
Zeta
0-0
Sutjeska
10 sie
FK Iskra
0-0
OFK Titograd
10 sie
Kom
3-2
Petrovac
10 sie
OFK Mladost Ljeskopolje
1-3
Buducnost Podgorica
10 sie
Rudar Pljevlja
1-3
Grbalj Radanovici
Kolejka 3
14 sie
OFK Titograd
0-1
Rudar Pljevlja
14 sie
Grbalj Radanovici
1-1
OFK Mladost Ljeskopolje
14 sie
Buducnost Podgorica
3-1
Kom
14 sie
Petrovac
0-2
Zeta
28 sie
Sutjeska
4-2
FK Iskra
Kolejka 4
18 sie
Zeta
0-1
FK Iskra
18 sie
Rudar Pljevlja
0-4
Sutjeska
18 sie
OFK Mladost Ljeskopolje
0-0
OFK Titograd
18 sie
Kom
1-1
Grbalj Radanovici
18 sie
Petrovac
0-3
Buducnost Podgorica
Kolejka 5
24 sie
Grbalj Radanovici
1-2
Petrovac
24 sie
OFK Titograd
3-1
Kom
24 sie
Sutjeska
1-2
OFK Mladost Ljeskopolje
24 sie
FK Iskra
2-0
Rudar Pljevlja
25 sie
Buducnost Podgorica
1-1
Zeta
Kolejka 6
31 sie
Zeta
2-1
Rudar Pljevlja
31 sie
Petrovac
0-3
OFK Titograd
31 sie
Buducnost Podgorica
3-2
Grbalj Radanovici
31 sie
Kom
1-1
Sutjeska
31 sie
OFK Mladost Ljeskopolje
0-0
FK Iskra
Kolejka 7
14 wrz
Grbalj Radanovici
0-0
Zeta
14 wrz
OFK Titograd
2-1
Buducnost Podgorica
14 wrz
Sutjeska
3-0
Petrovac
14 wrz
FK Iskra
0-2
Kom
14 wrz
Rudar Pljevlja
2-1
OFK Mladost Ljeskopolje
Kolejka 8
18 wrz
Zeta
1-0
OFK Mladost Ljeskopolje
18 wrz
Grbalj Radanovici
0-2
OFK Titograd
18 wrz
Buducnost Podgorica
1-4
Sutjeska
18 wrz
Petrovac
0-1
FK Iskra
18 wrz
Kom
5-0
Rudar Pljevlja
Kolejka 9
22 wrz
Sutjeska
5-0
Grbalj Radanovici
22 wrz
OFK Titograd
0-1
Zeta
22 wrz
FK Iskra
2-2
Buducnost Podgorica
22 wrz
Rudar Pljevlja
4-0
Petrovac
22 wrz
OFK Mladost Ljeskopolje
4-2
Kom
Kolejka 10
28 wrz
Zeta
0-0
Kom
28 wrz
OFK Mladost Ljeskopolje
1-0
Petrovac
28 wrz
Rudar Pljevlja
0-3
Buducnost Podgorica
28 wrz
FK Iskra
1-0
Grbalj Radanovici
28 wrz
Sutjeska
1-1
OFK Titograd
Kolejka 11
5 paź
Sutjeska
2-1
Zeta
5 paź
Petrovac
2-1
Kom
5 paź
Buducnost Podgorica
1-0
OFK Mladost Ljeskopolje
5 paź
Grbalj Radanovici
2-2
Rudar Pljevlja
6 paź
OFK Titograd
0-1
FK Iskra
Kolejka 12
19 paź
Zeta
1-1
Petrovac
19 paź
Kom
2-3
Buducnost Podgorica
19 paź
OFK Mladost Ljeskopolje
1-1
Grbalj Radanovici
19 paź
Rudar Pljevlja
3-1
OFK Titograd
19 paź
FK Iskra
2-0
Sutjeska
Kolejka 13
26 paź
Buducnost Podgorica
3-0
Petrovac
26 paź
FK Iskra
3-1
Zeta
26 paź
OFK Titograd
1-2
OFK Mladost Ljeskopolje
26 paź
Grbalj Radanovici
1-1
Kom
27 paź
Sutjeska
3-0
Rudar Pljevlja
Kolejka 14
2 lis
Rudar Pljevlja
1-1
FK Iskra
2 lis
OFK Mladost Ljeskopolje
2-2
Sutjeska
2 lis
Kom
1-2
OFK Titograd
2 lis
Petrovac
2-0
Grbalj Radanovici
2 lis
Zeta
2-1
Buducnost Podgorica
Kolejka 15
9 lis
FK Iskra
2-1
OFK Mladost Ljeskopolje
9 lis
Rudar Pljevlja
1-1
Zeta
9 lis
OFK Titograd
1-2
Petrovac
10 lis
Sutjeska
2-0
Kom
15 gru
Grbalj Radanovici
0-4
Buducnost Podgorica
Kolejka 16
23 lis
Zeta
2-0
Grbalj Radanovici
23 lis
OFK Mladost Ljeskopolje
3-0
Rudar Pljevlja
23 lis
Kom
1-1
FK Iskra
23 lis
Petrovac
0-4
Sutjeska
23 lis
Buducnost Podgorica
2-1
OFK Titograd
Kolejka 17
1 gru
Rudar Pljevlja
3-2
Kom
1 gru
OFK Mladost Ljeskopolje
2-0
Zeta
1 gru
OFK Titograd
1-0
Grbalj Radanovici
1 gru
FK Iskra
1-2
Petrovac
1 gru
Sutjeska
0-2
Buducnost Podgorica
Kolejka 18
5 gru
Zeta
1-0
OFK Titograd
5 gru
Kom
1-1
OFK Mladost Ljeskopolje
5 gru
Petrovac
1-4
Rudar Pljevlja
5 gru
Buducnost Podgorica
1-0
FK Iskra
5 gru
Grbalj Radanovici
1-1
Sutjeska
Kolejka 19
11 gru
Grbalj Radanovici
3-1
FK Iskra
11 gru
Buducnost Podgorica
2-0
Rudar Pljevlja
11 gru
Petrovac
1-1
OFK Mladost Ljeskopolje
11 gru
Kom
1-0
Zeta
11 gru
OFK Titograd
1-1
Sutjeska
Kolejka 1
3 sie
Kom
0-0
Zeta
3 sie
OFK Titograd
0-1
Sutjeska
3 sie
Grbalj Radanovici
2-3
FK Iskra
3 sie
Petrovac
1-1
OFK Mladost Ljeskopolje
5 sie
Buducnost Podgorica
2-0
Rudar Pljevlja
Kolejka 2
9 sie
Zeta
0-0
Sutjeska
10 sie
FK Iskra
0-0
OFK Titograd
10 sie
Kom
3-2
Petrovac
10 sie
OFK Mladost Ljeskopolje
1-3
Buducnost Podgorica
10 sie
Rudar Pljevlja
1-3
Grbalj Radanovici
Kolejka 3
14 sie
OFK Titograd
0-1
Rudar Pljevlja
14 sie
Grbalj Radanovici
1-1
OFK Mladost Ljeskopolje
14 sie
Buducnost Podgorica
3-1
Kom
14 sie
Petrovac
0-2
Zeta
28 sie
Sutjeska
4-2
FK Iskra
Kolejka 4
18 sie
Zeta
0-1
FK Iskra
18 sie
Rudar Pljevlja
0-4
Sutjeska
18 sie
OFK Mladost Ljeskopolje
0-0
OFK Titograd
18 sie
Kom
1-1
Grbalj Radanovici
18 sie
Petrovac
0-3
Buducnost Podgorica
Kolejka 5
24 sie
Grbalj Radanovici
1-2
Petrovac
24 sie
OFK Titograd
3-1
Kom
24 sie
Sutjeska
1-2
OFK Mladost Ljeskopolje
24 sie
FK Iskra
2-0
Rudar Pljevlja
25 sie
Buducnost Podgorica
1-1
Zeta
Kolejka 6
31 sie
Zeta
2-1
Rudar Pljevlja
31 sie
Petrovac
0-3
OFK Titograd
31 sie
Buducnost Podgorica
3-2
Grbalj Radanovici
31 sie
Kom
1-1
Sutjeska
31 sie
OFK Mladost Ljeskopolje
0-0
FK Iskra
Kolejka 7
14 wrz
Grbalj Radanovici
0-0
Zeta
14 wrz
OFK Titograd
2-1
Buducnost Podgorica
14 wrz
Sutjeska
3-0
Petrovac
14 wrz
FK Iskra
0-2
Kom
14 wrz
Rudar Pljevlja
2-1
OFK Mladost Ljeskopolje
Kolejka 8
18 wrz
Zeta
1-0
OFK Mladost Ljeskopolje
18 wrz
Grbalj Radanovici
0-2
OFK Titograd
18 wrz
Buducnost Podgorica
1-4
Sutjeska
18 wrz
Petrovac
0-1
FK Iskra
18 wrz
Kom
5-0
Rudar Pljevlja
Kolejka 9
22 wrz
Sutjeska
5-0
Grbalj Radanovici
22 wrz
OFK Titograd
0-1
Zeta
22 wrz
FK Iskra
2-2
Buducnost Podgorica
22 wrz
Rudar Pljevlja
4-0
Petrovac
22 wrz
OFK Mladost Ljeskopolje
4-2
Kom
Kolejka 10
28 wrz
Zeta
0-0
Kom
28 wrz
OFK Mladost Ljeskopolje
1-0
Petrovac
28 wrz
Rudar Pljevlja
0-3
Buducnost Podgorica
28 wrz
FK Iskra
1-0
Grbalj Radanovici
28 wrz
Sutjeska
1-1
OFK Titograd
Kolejka 11
5 paź
Sutjeska
2-1
Zeta
5 paź
Petrovac
2-1
Kom
5 paź
Buducnost Podgorica
1-0
OFK Mladost Ljeskopolje
5 paź
Grbalj Radanovici
2-2
Rudar Pljevlja
6 paź
OFK Titograd
0-1
FK Iskra
Kolejka 12
19 paź
Zeta
1-1
Petrovac
19 paź
Kom
2-3
Buducnost Podgorica
19 paź
OFK Mladost Ljeskopolje
1-1
Grbalj Radanovici
19 paź
Rudar Pljevlja
3-1
OFK Titograd
19 paź
FK Iskra
2-0
Sutjeska
Kolejka 13
26 paź
Buducnost Podgorica
3-0
Petrovac
26 paź
FK Iskra
3-1
Zeta
26 paź
OFK Titograd
1-2
OFK Mladost Ljeskopolje
26 paź
Grbalj Radanovici
1-1
Kom
27 paź
Sutjeska
3-0
Rudar Pljevlja
Kolejka 14
2 lis
Rudar Pljevlja
1-1
FK Iskra
2 lis
OFK Mladost Ljeskopolje
2-2
Sutjeska
2 lis
Kom
1-2
OFK Titograd
2 lis
Petrovac
2-0
Grbalj Radanovici
2 lis
Zeta
2-1
Buducnost Podgorica
Kolejka 15
9 lis
FK Iskra
2-1
OFK Mladost Ljeskopolje
9 lis
Rudar Pljevlja
1-1
Zeta
9 lis
OFK Titograd
1-2
Petrovac
10 lis
Sutjeska
2-0
Kom
15 gru
Grbalj Radanovici
0-4
Buducnost Podgorica
Kolejka 16
23 lis
Zeta
2-0
Grbalj Radanovici
23 lis
OFK Mladost Ljeskopolje
3-0
Rudar Pljevlja
23 lis
Kom
1-1
FK Iskra
23 lis
Petrovac
0-4
Sutjeska
23 lis
Buducnost Podgorica
2-1
OFK Titograd
Kolejka 17
1 gru
Rudar Pljevlja
3-2
Kom
1 gru
OFK Mladost Ljeskopolje
2-0
Zeta
1 gru
OFK Titograd
1-0
Grbalj Radanovici
1 gru
FK Iskra
1-2
Petrovac
1 gru
Sutjeska
0-2
Buducnost Podgorica
Kolejka 18
5 gru
Zeta
1-0
OFK Titograd
5 gru
Kom
1-1
OFK Mladost Ljeskopolje
5 gru
Petrovac
1-4
Rudar Pljevlja
5 gru
Buducnost Podgorica
1-0
FK Iskra
5 gru
Grbalj Radanovici
1-1
Sutjeska
Kolejka 19
11 gru
Grbalj Radanovici
3-1
FK Iskra
11 gru
Buducnost Podgorica
2-0
Rudar Pljevlja
11 gru
Petrovac
1-1
OFK Mladost Ljeskopolje
11 gru
Kom
1-0
Zeta
11 gru
OFK Titograd
1-1
Sutjeska
Kolejka 20
18 lut 16:00
Zeta
-
Sutjeska
18 lut 16:00
FK Iskra
-
OFK Titograd
18 lut 16:00
Rudar Pljevlja
-
Grbalj Radanovici
18 lut 16:00
OFK Mladost Ljeskopolje
-
Buducnost Podgorica
18 lut 16:00
Kom
-
Petrovac
Kolejka 21
22 lut 16:00
Buducnost Podgorica
-
Kom
22 lut 16:00
Petrovac
-
Zeta
22 lut 16:00
OFK Titograd
-
Rudar Pljevlja
22 lut 16:00
Sutjeska
-
FK Iskra
22 lut 16:00
Grbalj Radanovici
-
OFK Mladost Ljeskopolje
Kolejka 22
29 lut 16:00
Zeta
-
FK Iskra
29 lut 16:00
Rudar Pljevlja
-
Sutjeska
29 lut 16:00
OFK Mladost Ljeskopolje
-
OFK Titograd
29 lut 16:00
Petrovac
-
Buducnost Podgorica
29 lut 16:00
Kom
-
Grbalj Radanovici
Kolejka 23
7 mar 16:00
Buducnost Podgorica
-
Zeta
7 mar 16:00
Grbalj Radanovici
-
Petrovac
7 mar 16:00
OFK Titograd
-
Kom
7 mar 16:00
FK Iskra
-
Rudar Pljevlja
7 mar 16:00
Sutjeska
-
OFK Mladost Ljeskopolje
Kolejka 24
14 mar 16:00
Zeta
-
Rudar Pljevlja
14 mar 16:00
OFK Mladost Ljeskopolje
-
FK Iskra
14 mar 16:00
Petrovac
-
OFK Titograd
14 mar 16:00
Buducnost Podgorica
-
Grbalj Radanovici
14 mar 16:00
Kom
-
Sutjeska
Kolejka 25
18 mar 16:00
Grbalj Radanovici
-
Zeta
18 mar 16:00
OFK Titograd
-
Buducnost Podgorica
18 mar 16:00
Sutjeska
-
Petrovac
18 mar 16:00
FK Iskra
-
Kom
18 mar 16:00
Rudar Pljevlja
-
OFK Mladost Ljeskopolje
Kolejka 26
22 mar 16:00
Zeta
-
OFK Mladost Ljeskopolje
22 mar 16:00
Grbalj Radanovici
-
OFK Titograd
22 mar 16:00
Buducnost Podgorica
-
Sutjeska
22 mar 16:00
Petrovac
-
FK Iskra
22 mar 16:00
Kom
-
Rudar Pljevlja
Kolejka 27
4 kwi 16:00
OFK Titograd
-
Zeta
4 kwi 16:00
Sutjeska
-
Grbalj Radanovici
4 kwi 16:00
FK Iskra
-
Buducnost Podgorica
4 kwi 16:00
Rudar Pljevlja
-
Petrovac
4 kwi 16:00
OFK Mladost Ljeskopolje
-
Kom
Kolejka 28
12 kwi 16:00
Zeta
-
Kom
12 kwi 16:00
Rudar Pljevlja
-
Buducnost Podgorica
12 kwi 16:00
FK Iskra
-
Grbalj Radanovici
12 kwi 16:00
Sutjeska
-
OFK Titograd
12 kwi 16:00
OFK Mladost Ljeskopolje
-
Petrovac
Kolejka 29
18 kwi 16:00
Buducnost Podgorica
-
OFK Mladost Ljeskopolje
18 kwi 16:00
Grbalj Radanovici
-
Rudar Pljevlja
18 kwi 16:00
OFK Titograd
-
FK Iskra
18 kwi 16:00
Sutjeska
-
Zeta
18 kwi 16:00
Petrovac
-
Kom
Kolejka 30
26 kwi 16:00
Zeta
-
Petrovac
26 kwi 16:00
Kom
-
Buducnost Podgorica
26 kwi 16:00
Rudar Pljevlja
-
OFK Titograd
26 kwi 16:00
FK Iskra
-
Sutjeska
26 kwi 16:00
OFK Mladost Ljeskopolje
-
Grbalj Radanovici
Kolejka 31
2 maj 16:00
FK Iskra
-
Zeta
2 maj 16:00
Sutjeska
-
Rudar Pljevlja
2 maj 16:00
OFK Titograd
-
OFK Mladost Ljeskopolje
2 maj 16:00
Buducnost Podgorica
-
Petrovac
2 maj 16:00
Grbalj Radanovici
-
Kom
Kolejka 32
6 maj 16:00
Zeta
-
Buducnost Podgorica
6 maj 16:00
Petrovac
-
Grbalj Radanovici
6 maj 16:00
Kom
-
OFK Titograd
6 maj 16:00
Rudar Pljevlja
-
FK Iskra
6 maj 16:00
OFK Mladost Ljeskopolje
-
Sutjeska
Kolejka 33
10 maj 16:00
Rudar Pljevlja
-
Zeta
10 maj 16:00
FK Iskra
-
OFK Mladost Ljeskopolje
10 maj 16:00
OFK Titograd
-
Petrovac
10 maj 16:00
Grbalj Radanovici
-
Buducnost Podgorica
10 maj 16:00
Sutjeska
-
Kom
Kolejka 34
16 maj 16:00
Zeta
-
Grbalj Radanovici
16 maj 16:00
Buducnost Podgorica
-
OFK Titograd
16 maj 16:00
Petrovac
-
Sutjeska
16 maj 16:00
Kom
-
FK Iskra
16 maj 16:00
OFK Mladost Ljeskopolje
-
Rudar Pljevlja
Kolejka 35
22 maj 16:00
OFK Mladost Ljeskopolje
-
Zeta
22 maj 16:00
FK Iskra
-
Petrovac
22 maj 16:00
Sutjeska
-
Buducnost Podgorica
22 maj 16:00
OFK Titograd
-
Grbalj Radanovici
22 maj 16:00
Rudar Pljevlja
-
Kom
Kolejka 36
26 maj 16:00
Zeta
-
OFK Titograd
26 maj 16:00
Grbalj Radanovici
-
Sutjeska
26 maj 16:00
Kom
-
OFK Mladost Ljeskopolje
26 maj 16:00
Petrovac
-
Rudar Pljevlja
26 maj 16:00
Buducnost Podgorica
-
FK Iskra
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Buducnost Podgorica19441423411823
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Sutjeska19361063391623
?
  • R
  • R
  • P
  • W
  • W
3 FK Iskra193295524204
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
4 Zeta192877516142
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • R
5 OFK Mladost Ljeskopolje192668524204
?
  • R
  • R
  • W
  • W
  • P
6 OFK Titograd192264919190
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
7 Rudar Pljevlja192163102338-15
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
8 Kom19194782629-3
?
  • W
  • R
  • P
  • R
  • P
9 Petrovac191853111638-22
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
10 Grbalj Radanovici191327101834-16
?
  • P
  • W
  • R
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Boban DordevicGrbalj Radanovici9
Igor Ivanovic Buducnost Podgorica8
Boris KopitovicPetrovac8
Marko CetkovicSutjeska7
Drasko Bozovic Buducnost Podgorica7
Sava Gardasevic Kom6
Velizar JanketicRudar Pljevlja6
Damir KojasevicSutjeska6
Goran Vujovic Kom6
Stefan NikolicSutjeska5
Bozo MarkovicSutjeska5
Vule VujacicRudar Pljevlja5
Milan DjurisicFK Iskra5
Dusan Stoiljkovic Buducnost Podgorica5
Jovan VujovicOFK Mladost Ljeskopolje5
Mihailo Perovic Buducnost Podgorica4
Saleta KordicOFK Mladost Ljeskopolje4
Nikola VujnovicOFK Mladost Ljeskopolje4
Marko VucicSutjeska4
Zarko Popovic Kom4
Petar Grbic Buducnost Podgorica3
Milos KalezicPetrovac3
Dejan Zarubica Buducnost Podgorica3
Bogdan MilicFK Iskra3
Srdjan KrstovicZeta3
Ivan VukcevicZeta3
Igor VukcevicOFK Titograd3
Aleksa MarusicSutjeska3
Balsa SekulicOFK Mladost Ljeskopolje3
Milos Mijic Buducnost Podgorica3
Marko KrasicRudar Pljevlja3
Branislav JankovicSutjeska2
Djordjije VukcevicZeta2
Aleksandar Vujacic Buducnost Podgorica2
Milos Vucic Buducnost Podgorica2
Halil MuharemovicPetrovac2
Dejan Boljevic Buducnost Podgorica2
Nikola KaraklajicFK Iskra2
Arihiro Sentoku Kom2
Vuk Orlandic Kom2
Tiago FariaRudar Pljevlja2
Alex YamoahZeta2
Dejan RacicGrbalj Radanovici2
Andelko JovanovicOFK Mladost Ljeskopolje2
Luka MalesevicFK Iskra2
Ivan NovovicOFK Titograd2
Keita SuzukiOFK Mladost Ljeskopolje2
Luka MerdovicOFK Titograd2
Luka MerdovicOFK Titograd2
Bojan BozovicSutjeska2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK