Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga czarnogórska  
Piłka nożna / Czarnogóra / Liga czarnogórska / 2016/2017


Pierwsza liga piłki nożnej w Czarnogórze powstała w 2006 r. Pierwszym zwycięzcą został klub Zeta Golubovci. 26 stycznia 2007 roku UEFA podjęła decyzję, w myśl której zwycięzca rozgrywek wystąpi w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, a wicemistrz i zwycięzca Pucharu awansuje do Pucharu UEFA. Ostatnia drużyna spada do drugiej ligi, a kluby, które zajmą miejsca 10. i 11., grają baraże z drużynami 2. i 3. drugiej ligi.
Najświeższe wyniki
Kolejka
7 mar
  
Buducnost Podgorica
4-1
Zeta
7 mar
  
FK Iskra
0-2
Rudar Pljevlja
7 mar
  
OFK Titograd
2-3
Kom
7 mar
  
Grbalj Radanovici
0-0
Petrovac
7 mar
  
Sutjeska
1-0
FK Podgorica
29 lut
  
Zeta
1-1
FK Iskra
29 lut
  
FK Podgorica
1-1
OFK Titograd
29 lut
  
Rudar Pljevlja
5-1
Sutjeska
29 lut
  
Petrovac
0-1
Buducnost Podgorica
29 lut
  
Kom
0-1
Grbalj Radanovici
Nadchodzące mecze
Kolejka
  
OFK Titograd
-
Zeta
  
Sutjeska
-
Grbalj Radanovici
  
FK Iskra
-
Buducnost Podgorica
  
Rudar Pljevlja
-
Petrovac
  
FK Podgorica
-
Kom
  
Zeta
-
Kom
  
Rudar Pljevlja
-
Buducnost Podgorica
  
FK Iskra
-
Grbalj Radanovici
  
Sutjeska
-
OFK Titograd
  
FK Podgorica
-
Petrovac
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Buducnost Podgorica23541733492029
?
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
2 Sutjeska23431274452322
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • R
3 FK Iskra2337107629245
?
  • P
  • R
  • R
  • W
  • P
4 Rudar Pljevlja2333103103641-5
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
5 Zeta23307972124-3
?
  • P
  • R
  • R
  • P
  • P
6 FK Podgorica2329611626233
?
  • P
  • R
  • R
  • R
  • R
7 OFK Titograd232365122329-6
?
  • P
  • R
  • P
  • P
  • R
8 Petrovac232365121941-22
?
  • R
  • P
  • R
  • W
  • R
9 Kom232257112935-6
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • W
10 Grbalj Radanovici231839112037-17
?
  • R
  • W
  • R
  • P
  • P
Kolejka 1
3 sie
Kom
0-0
Zeta
3 sie
OFK Titograd
0-1
Sutjeska
3 sie
Grbalj Radanovici
2-3
FK Iskra
3 sie
Petrovac
1-1
FK Podgorica
5 sie
Buducnost Podgorica
2-0
Rudar Pljevlja
Kolejka 2
9 sie
Zeta
0-0
Sutjeska
10 sie
FK Iskra
0-0
OFK Titograd
10 sie
Kom
3-2
Petrovac
10 sie
FK Podgorica
1-3
Buducnost Podgorica
10 sie
Rudar Pljevlja
1-3
Grbalj Radanovici
Kolejka 3
14 sie
OFK Titograd
0-1
Rudar Pljevlja
14 sie
Grbalj Radanovici
1-1
FK Podgorica
14 sie
Buducnost Podgorica
3-1
Kom
14 sie
Petrovac
0-2
Zeta
28 sie
Sutjeska
4-2
FK Iskra
Kolejka 4
18 sie
Zeta
0-1
FK Iskra
18 sie
Rudar Pljevlja
0-4
Sutjeska
18 sie
FK Podgorica
0-0
OFK Titograd
18 sie
Kom
1-1
Grbalj Radanovici
18 sie
Petrovac
0-3
Buducnost Podgorica
Kolejka 5
24 sie
Grbalj Radanovici
1-2
Petrovac
24 sie
OFK Titograd
3-1
Kom
24 sie
Sutjeska
1-2
FK Podgorica
24 sie
FK Iskra
2-0
Rudar Pljevlja
25 sie
Buducnost Podgorica
1-1
Zeta
Kolejka 6
31 sie
Zeta
2-1
Rudar Pljevlja
31 sie
Petrovac
0-3
OFK Titograd
31 sie
Buducnost Podgorica
3-2
Grbalj Radanovici
31 sie
Kom
1-1
Sutjeska
31 sie
FK Podgorica
0-0
FK Iskra
Kolejka 7
14 wrz
Grbalj Radanovici
0-0
Zeta
14 wrz
OFK Titograd
2-1
Buducnost Podgorica
14 wrz
Sutjeska
3-0
Petrovac
14 wrz
FK Iskra
0-2
Kom
14 wrz
Rudar Pljevlja
2-1
FK Podgorica
Kolejka 8
18 wrz
Zeta
1-0
FK Podgorica
18 wrz
Grbalj Radanovici
0-2
OFK Titograd
18 wrz
Buducnost Podgorica
1-4
Sutjeska
18 wrz
Petrovac
0-1
FK Iskra
18 wrz
Kom
5-0
Rudar Pljevlja
Kolejka 9
22 wrz
Sutjeska
5-0
Grbalj Radanovici
22 wrz
OFK Titograd
0-1
Zeta
22 wrz
FK Iskra
2-2
Buducnost Podgorica
22 wrz
Rudar Pljevlja
4-0
Petrovac
22 wrz
FK Podgorica
4-2
Kom
Kolejka 10
28 wrz
Zeta
0-0
Kom
28 wrz
FK Podgorica
1-0
Petrovac
28 wrz
Rudar Pljevlja
0-3
Buducnost Podgorica
28 wrz
FK Iskra
1-0
Grbalj Radanovici
28 wrz
Sutjeska
1-1
OFK Titograd
Kolejka 11
5 paź
Sutjeska
2-1
Zeta
5 paź
Petrovac
2-1
Kom
5 paź
Buducnost Podgorica
1-0
FK Podgorica
5 paź
Grbalj Radanovici
2-2
Rudar Pljevlja
6 paź
OFK Titograd
0-1
FK Iskra
Kolejka 12
19 paź
Zeta
1-1
Petrovac
19 paź
Kom
2-3
Buducnost Podgorica
19 paź
FK Podgorica
1-1
Grbalj Radanovici
19 paź
Rudar Pljevlja
3-1
OFK Titograd
19 paź
FK Iskra
2-0
Sutjeska
Kolejka 13
26 paź
Buducnost Podgorica
3-0
Petrovac
26 paź
FK Iskra
3-1
Zeta
26 paź
OFK Titograd
1-2
FK Podgorica
26 paź
Grbalj Radanovici
1-1
Kom
27 paź
Sutjeska
3-0
Rudar Pljevlja
Kolejka 14
2 lis
Rudar Pljevlja
1-1
FK Iskra
2 lis
FK Podgorica
2-2
Sutjeska
2 lis
Kom
1-2
OFK Titograd
2 lis
Petrovac
2-0
Grbalj Radanovici
2 lis
Zeta
2-1
Buducnost Podgorica
Kolejka 15
9 lis
FK Iskra
2-1
FK Podgorica
9 lis
Rudar Pljevlja
1-1
Zeta
9 lis
OFK Titograd
1-2
Petrovac
10 lis
Sutjeska
2-0
Kom
15 gru
Grbalj Radanovici
0-4
Buducnost Podgorica
Kolejka 16
23 lis
Zeta
2-0
Grbalj Radanovici
23 lis
FK Podgorica
3-0
Rudar Pljevlja
23 lis
Kom
1-1
FK Iskra
23 lis
Petrovac
0-4
Sutjeska
23 lis
Buducnost Podgorica
2-1
OFK Titograd
Kolejka 17
1 gru
Rudar Pljevlja
3-2
Kom
1 gru
FK Podgorica
2-0
Zeta
1 gru
OFK Titograd
1-0
Grbalj Radanovici
1 gru
FK Iskra
1-2
Petrovac
1 gru
Sutjeska
0-2
Buducnost Podgorica
Kolejka 18
5 gru
Zeta
1-0
OFK Titograd
5 gru
Kom
1-1
FK Podgorica
5 gru
Petrovac
1-4
Rudar Pljevlja
5 gru
Buducnost Podgorica
1-0
FK Iskra
5 gru
Grbalj Radanovici
1-1
Sutjeska
Kolejka 19
11 gru
Grbalj Radanovici
3-1
FK Iskra
11 gru
Buducnost Podgorica
2-0
Rudar Pljevlja
11 gru
Petrovac
1-1
FK Podgorica
11 gru
Kom
1-0
Zeta
11 gru
OFK Titograd
1-1
Sutjeska
Kolejka 20
17 lut
FK Iskra
3-0
OFK Titograd
18 lut
Zeta
1-3
Sutjeska
18 lut
Rudar Pljevlja
3-1
Grbalj Radanovici
18 lut
FK Podgorica
1-1
Buducnost Podgorica
18 lut
Kom
0-1
Petrovac
Kolejka 21
22 lut
Petrovac
2-2
Zeta
22 lut
Sutjeska
1-1
FK Iskra
22 lut
Grbalj Radanovici
0-0
FK Podgorica
23 lut
Buducnost Podgorica
2-0
Kom
23 lut
OFK Titograd
1-3
Rudar Pljevlja
Kolejka 22
29 lut
Zeta
1-1
FK Iskra
29 lut
Rudar Pljevlja
5-1
Sutjeska
29 lut
FK Podgorica
1-1
OFK Titograd
29 lut
Petrovac
0-1
Buducnost Podgorica
29 lut
Kom
0-1
Grbalj Radanovici
Kolejka 23
7 mar
Buducnost Podgorica
4-1
Zeta
7 mar
Grbalj Radanovici
0-0
Petrovac
7 mar
OFK Titograd
2-3
Kom
7 mar
FK Iskra
0-2
Rudar Pljevlja
7 mar
Sutjeska
1-0
FK Podgorica
Kolejka 1
3 sie
Kom
0-0
Zeta
3 sie
OFK Titograd
0-1
Sutjeska
3 sie
Grbalj Radanovici
2-3
FK Iskra
3 sie
Petrovac
1-1
FK Podgorica
5 sie
Buducnost Podgorica
2-0
Rudar Pljevlja
Kolejka 2
9 sie
Zeta
0-0
Sutjeska
10 sie
FK Iskra
0-0
OFK Titograd
10 sie
Kom
3-2
Petrovac
10 sie
FK Podgorica
1-3
Buducnost Podgorica
10 sie
Rudar Pljevlja
1-3
Grbalj Radanovici
Kolejka 3
14 sie
OFK Titograd
0-1
Rudar Pljevlja
14 sie
Grbalj Radanovici
1-1
FK Podgorica
14 sie
Buducnost Podgorica
3-1
Kom
14 sie
Petrovac
0-2
Zeta
28 sie
Sutjeska
4-2
FK Iskra
Kolejka 4
18 sie
Zeta
0-1
FK Iskra
18 sie
Rudar Pljevlja
0-4
Sutjeska
18 sie
FK Podgorica
0-0
OFK Titograd
18 sie
Kom
1-1
Grbalj Radanovici
18 sie
Petrovac
0-3
Buducnost Podgorica
Kolejka 5
24 sie
Grbalj Radanovici
1-2
Petrovac
24 sie
OFK Titograd
3-1
Kom
24 sie
Sutjeska
1-2
FK Podgorica
24 sie
FK Iskra
2-0
Rudar Pljevlja
25 sie
Buducnost Podgorica
1-1
Zeta
Kolejka 6
31 sie
Zeta
2-1
Rudar Pljevlja
31 sie
Petrovac
0-3
OFK Titograd
31 sie
Buducnost Podgorica
3-2
Grbalj Radanovici
31 sie
Kom
1-1
Sutjeska
31 sie
FK Podgorica
0-0
FK Iskra
Kolejka 7
14 wrz
Grbalj Radanovici
0-0
Zeta
14 wrz
OFK Titograd
2-1
Buducnost Podgorica
14 wrz
Sutjeska
3-0
Petrovac
14 wrz
FK Iskra
0-2
Kom
14 wrz
Rudar Pljevlja
2-1
FK Podgorica
Kolejka 8
18 wrz
Zeta
1-0
FK Podgorica
18 wrz
Grbalj Radanovici
0-2
OFK Titograd
18 wrz
Buducnost Podgorica
1-4
Sutjeska
18 wrz
Petrovac
0-1
FK Iskra
18 wrz
Kom
5-0
Rudar Pljevlja
Kolejka 9
22 wrz
Sutjeska
5-0
Grbalj Radanovici
22 wrz
OFK Titograd
0-1
Zeta
22 wrz
FK Iskra
2-2
Buducnost Podgorica
22 wrz
Rudar Pljevlja
4-0
Petrovac
22 wrz
FK Podgorica
4-2
Kom
Kolejka 10
28 wrz
Zeta
0-0
Kom
28 wrz
FK Podgorica
1-0
Petrovac
28 wrz
Rudar Pljevlja
0-3
Buducnost Podgorica
28 wrz
FK Iskra
1-0
Grbalj Radanovici
28 wrz
Sutjeska
1-1
OFK Titograd
Kolejka 11
5 paź
Sutjeska
2-1
Zeta
5 paź
Petrovac
2-1
Kom
5 paź
Buducnost Podgorica
1-0
FK Podgorica
5 paź
Grbalj Radanovici
2-2
Rudar Pljevlja
6 paź
OFK Titograd
0-1
FK Iskra
Kolejka 12
19 paź
Zeta
1-1
Petrovac
19 paź
Kom
2-3
Buducnost Podgorica
19 paź
FK Podgorica
1-1
Grbalj Radanovici
19 paź
Rudar Pljevlja
3-1
OFK Titograd
19 paź
FK Iskra
2-0
Sutjeska
Kolejka 13
26 paź
Buducnost Podgorica
3-0
Petrovac
26 paź
FK Iskra
3-1
Zeta
26 paź
OFK Titograd
1-2
FK Podgorica
26 paź
Grbalj Radanovici
1-1
Kom
27 paź
Sutjeska
3-0
Rudar Pljevlja
Kolejka 14
2 lis
Rudar Pljevlja
1-1
FK Iskra
2 lis
FK Podgorica
2-2
Sutjeska
2 lis
Kom
1-2
OFK Titograd
2 lis
Petrovac
2-0
Grbalj Radanovici
2 lis
Zeta
2-1
Buducnost Podgorica
Kolejka 15
9 lis
FK Iskra
2-1
FK Podgorica
9 lis
Rudar Pljevlja
1-1
Zeta
9 lis
OFK Titograd
1-2
Petrovac
10 lis
Sutjeska
2-0
Kom
15 gru
Grbalj Radanovici
0-4
Buducnost Podgorica
Kolejka 16
23 lis
Zeta
2-0
Grbalj Radanovici
23 lis
FK Podgorica
3-0
Rudar Pljevlja
23 lis
Kom
1-1
FK Iskra
23 lis
Petrovac
0-4
Sutjeska
23 lis
Buducnost Podgorica
2-1
OFK Titograd
Kolejka 17
1 gru
Rudar Pljevlja
3-2
Kom
1 gru
FK Podgorica
2-0
Zeta
1 gru
OFK Titograd
1-0
Grbalj Radanovici
1 gru
FK Iskra
1-2
Petrovac
1 gru
Sutjeska
0-2
Buducnost Podgorica
Kolejka 18
5 gru
Zeta
1-0
OFK Titograd
5 gru
Kom
1-1
FK Podgorica
5 gru
Petrovac
1-4
Rudar Pljevlja
5 gru
Buducnost Podgorica
1-0
FK Iskra
5 gru
Grbalj Radanovici
1-1
Sutjeska
Kolejka 19
11 gru
Grbalj Radanovici
3-1
FK Iskra
11 gru
Buducnost Podgorica
2-0
Rudar Pljevlja
11 gru
Petrovac
1-1
FK Podgorica
11 gru
Kom
1-0
Zeta
11 gru
OFK Titograd
1-1
Sutjeska
Kolejka 20
17 lut
FK Iskra
3-0
OFK Titograd
18 lut
Zeta
1-3
Sutjeska
18 lut
Rudar Pljevlja
3-1
Grbalj Radanovici
18 lut
FK Podgorica
1-1
Buducnost Podgorica
18 lut
Kom
0-1
Petrovac
Kolejka 21
22 lut
Petrovac
2-2
Zeta
22 lut
Sutjeska
1-1
FK Iskra
22 lut
Grbalj Radanovici
0-0
FK Podgorica
23 lut
Buducnost Podgorica
2-0
Kom
23 lut
OFK Titograd
1-3
Rudar Pljevlja
Kolejka 22
29 lut
Zeta
1-1
FK Iskra
29 lut
Rudar Pljevlja
5-1
Sutjeska
29 lut
FK Podgorica
1-1
OFK Titograd
29 lut
Petrovac
0-1
Buducnost Podgorica
29 lut
Kom
0-1
Grbalj Radanovici
Kolejka 23
7 mar
Buducnost Podgorica
4-1
Zeta
7 mar
Grbalj Radanovici
0-0
Petrovac
7 mar
OFK Titograd
2-3
Kom
7 mar
FK Iskra
0-2
Rudar Pljevlja
7 mar
Sutjeska
1-0
FK Podgorica
Kolejka 24
Zeta
-
Rudar Pljevlja
FK Podgorica
-
FK Iskra
Petrovac
-
OFK Titograd
Buducnost Podgorica
-
Grbalj Radanovici
Kom
-
Sutjeska
Kolejka 25
Grbalj Radanovici
-
Zeta
OFK Titograd
-
Buducnost Podgorica
Sutjeska
-
Petrovac
FK Iskra
-
Kom
Rudar Pljevlja
-
FK Podgorica
Kolejka 26
Zeta
-
FK Podgorica
Grbalj Radanovici
-
OFK Titograd
Buducnost Podgorica
-
Sutjeska
Petrovac
-
FK Iskra
Kom
-
Rudar Pljevlja
Kolejka 27
OFK Titograd
-
Zeta
Sutjeska
-
Grbalj Radanovici
FK Iskra
-
Buducnost Podgorica
Rudar Pljevlja
-
Petrovac
FK Podgorica
-
Kom
Kolejka 28
Zeta
-
Kom
Rudar Pljevlja
-
Buducnost Podgorica
FK Iskra
-
Grbalj Radanovici
Sutjeska
-
OFK Titograd
FK Podgorica
-
Petrovac
Kolejka 29
18 kwi 16:30
Buducnost Podgorica
-
FK Podgorica
18 kwi 16:30
Grbalj Radanovici
-
Rudar Pljevlja
18 kwi 16:30
OFK Titograd
-
FK Iskra
18 kwi 16:30
Sutjeska
-
Zeta
18 kwi 16:30
Petrovac
-
Kom
Kolejka 30
26 kwi 16:30
Zeta
-
Petrovac
26 kwi 16:30
Kom
-
Buducnost Podgorica
26 kwi 16:30
Rudar Pljevlja
-
OFK Titograd
26 kwi 16:30
FK Iskra
-
Sutjeska
26 kwi 16:30
FK Podgorica
-
Grbalj Radanovici
Kolejka 31
2 maj 17:00
FK Iskra
-
Zeta
2 maj 17:00
Sutjeska
-
Rudar Pljevlja
2 maj 17:00
OFK Titograd
-
FK Podgorica
2 maj 17:00
Buducnost Podgorica
-
Petrovac
2 maj 17:00
Grbalj Radanovici
-
Kom
Kolejka 32
6 maj 17:00
Zeta
-
Buducnost Podgorica
6 maj 17:00
Petrovac
-
Grbalj Radanovici
6 maj 17:00
Kom
-
OFK Titograd
6 maj 17:00
Rudar Pljevlja
-
FK Iskra
6 maj 17:00
FK Podgorica
-
Sutjeska
Kolejka 33
10 maj 17:00
Rudar Pljevlja
-
Zeta
10 maj 17:00
FK Iskra
-
FK Podgorica
10 maj 17:00
OFK Titograd
-
Petrovac
10 maj 17:00
Grbalj Radanovici
-
Buducnost Podgorica
10 maj 17:00
Sutjeska
-
Kom
Kolejka 34
16 maj 17:30
Zeta
-
Grbalj Radanovici
16 maj 17:30
Buducnost Podgorica
-
OFK Titograd
16 maj 17:30
Petrovac
-
Sutjeska
16 maj 17:30
Kom
-
FK Iskra
16 maj 17:30
FK Podgorica
-
Rudar Pljevlja
Kolejka 35
22 maj 17:30
FK Podgorica
-
Zeta
22 maj 17:30
FK Iskra
-
Petrovac
22 maj 17:30
Sutjeska
-
Buducnost Podgorica
22 maj 17:30
OFK Titograd
-
Grbalj Radanovici
22 maj 17:30
Rudar Pljevlja
-
Kom
Kolejka 36
26 maj 17:30
Zeta
-
OFK Titograd
26 maj 17:30
Grbalj Radanovici
-
Sutjeska
26 maj 17:30
Kom
-
FK Podgorica
26 maj 17:30
Petrovac
-
Rudar Pljevlja
26 maj 17:30
Buducnost Podgorica
-
FK Iskra
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Buducnost Podgorica23541733492029
?
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
2 Sutjeska23431274452322
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • R
3 FK Iskra2337107629245
?
  • P
  • R
  • R
  • W
  • P
4 Rudar Pljevlja2333103103641-5
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
5 Zeta23307972124-3
?
  • P
  • R
  • R
  • P
  • P
6 FK Podgorica2329611626233
?
  • P
  • R
  • R
  • R
  • R
7 OFK Titograd232365122329-6
?
  • P
  • R
  • P
  • P
  • R
8 Petrovac232365121941-22
?
  • R
  • P
  • R
  • W
  • R
9 Kom232257112935-6
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • W
10 Grbalj Radanovici231839112037-17
?
  • R
  • W
  • R
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Boban DordevicGrbalj Radanovici9
Boris KopitovicPetrovac8
Drasko Bozovic Buducnost Podgorica8
Marko CetkovicSutjeska8
Igor Ivanovic Buducnost Podgorica8
Vule VujacicRudar Pljevlja8
Velizar JanketicRudar Pljevlja8
Damir KojasevicSutjeska7
Sava Gardasevic Kom7
Stefan NikolicSutjeska7
Goran Vujovic Kom6
Milan DjurisicFK Iskra5
Dusan Stoiljkovic Buducnost Podgorica5
Marko VucicSutjeska5
Zarko Popovic Kom5
Jovan VujovicFK Podgorica5
Bozo MarkovicSutjeska5
Tiago FariaRudar Pljevlja5
Panagiotis Moraitis Buducnost Podgorica5
Saleta KordicFK Podgorica5
Igor VukcevicOFK Titograd4
Nikola VujnovicFK Podgorica4
Petar Grbic Buducnost Podgorica4
Milos KalezicPetrovac4
Mihailo Perovic Buducnost Podgorica4
Srdjan KrstovicZeta4
Ivan VukcevicZeta3
Aleksa MarusicSutjeska3
Ivan VukovicFK Iskra3
Balsa SekulicFK Podgorica3
Milos Mijic Buducnost Podgorica3
Marko KrasicRudar Pljevlja3
Dejan Zarubica Buducnost Podgorica3
Bogdan MilicFK Iskra3
Ivan NovovicOFK Titograd3
Vladan KordicGrbalj Radanovici2
Goran MilojkoZeta2
Keita SuzukiFK Podgorica2
Luka MerdovicOFK Titograd2
Luka MerdovicOFK Titograd2
Bojan BozovicSutjeska2
Igor CukovicRudar Pljevlja2
Chinedu AjanahOFK Titograd2
Marko MilickovicOFK Titograd2
Branislav JankovicSutjeska2
Djordjije VukcevicZeta2
Jovan BaosicZeta2
Petar VukcevicPetrovac2
Aleksandar Vujacic Buducnost Podgorica2
Milos Vucic Buducnost Podgorica2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK