Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga rosyjska  
Piłka nożna / Rosja / Liga rosyjska / 2016/2017


LOREM ipsum
Najświeższe wyniki
Kolejka
10 gru
  
FC Krasnodar
1-0
CSKA Moscow
10 gru
  
Baltika
0-1
Rubin Kazan
10 gru
  
PFC Sochi
1-1
FC Orenburg
10 gru
  
Fakel
1-1
Dinamo Moscow
9 gru
  
Zenit St. Petersburg
1-0
Nizhny Novgorod
9 gru
  
FK Akhmat
0-0
FC Rostov
9 gru
  
Spartak Moscow
3-0
Krylya Sovetov Samara
8 gru
  
Lokomotiv Moscow
2-0
Ural
4 gru
  
Dinamo Moscow
1-0
Rubin Kazan
3 gru
  
FK Akhmat
2-1
Spartak Moscow
Nadchodzące mecze
Kolejka
1 mar 17:00
  
FC Rostov
-
Krylya Sovetov Samara
2 mar 12:00
  
CSKA Moscow
-
FC Orenburg
2 mar 14:30
  
FC Krasnodar
-
Rubin Kazan
2 mar 17:00
  
FK Akhmat
-
Ural
2 mar 17:30
  
Zenit St. Petersburg
-
Spartak Moscow
3 mar 12:00
  
Nizhny Novgorod
-
Fakel
3 mar 14:30
  
Dinamo Moscow
-
Lokomotiv Moscow
3 mar 17:00
  
Baltika
-
PFC Sochi
8 mar 12:00
  
Krylya Sovetov Samara
-
CSKA Moscow
8 mar 16:30
  
FC Rostov
-
FC Krasnodar
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 FC Krasnodar18381152281414
?
  • W
  • W
  • P
  • R
  • W
2 Zenit St. Petersburg18361134351718
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
3 Dinamo Moscow183288229227
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • R
4 Lokomotiv Moscow183187329236
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • R
5 Spartak Moscow183093627243
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • R
6 Krylya Sovetov Samara182985536279
?
  • P
  • W
  • R
  • W
  • P
7 CSKA Moscow182877431247
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • W
8 Rubin Kazan18288461721-4
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
9 Nizhny Novgorod18247381516-1
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
10 Fakel18215671519-4
?
  • R
  • R
  • P
  • R
  • W
11 FC Rostov18215672429-5
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • R
12 Ural18195491828-10
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
13 FK Akhmat18174591823-5
?
  • R
  • W
  • R
  • P
  • P
14 FC Orenburg18153691928-9
?
  • R
  • P
  • R
  • P
  • R
15 Baltika181334111224-12
?
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
16 PFC Sochi181132131731-14
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • R
Kolejka 1
21 lip
Dinamo Moscow
1-3
FC Krasnodar
22 lip
Ural
2-1
CSKA Moscow
22 lip
Nizhny Novgorod
0-2
Zenit St. Petersburg
22 lip
Lokomotiv Moscow
2-2
Rubin Kazan
22 lip
FK Akhmat
1-2
Krylya Sovetov Samara
23 lip
Spartak Moscow
3-2
FC Orenburg
23 lip
FC Rostov
2-1
Fakel
23 lip
PFC Sochi
2-0
Baltika
Kolejka 2
29 lip
Krylya Sovetov Samara
3-3
Dinamo Moscow
29 lip
Ural
0-0
Nizhny Novgorod
29 lip
FC Rostov
1-1
Zenit St. Petersburg
30 lip
Rubin Kazan
1-1
FC Orenburg
30 lip
Fakel
1-4
Lokomotiv Moscow
30 lip
FC Krasnodar
2-0
PFC Sochi
30 lip
FK Akhmat
2-3
CSKA Moscow
31 lip
Spartak Moscow
2-1
Baltika
Kolejka 3
4 sie
FC Krasnodar
1-0
Nizhny Novgorod
5 sie
Krylya Sovetov Samara
5-1
FC Rostov
5 sie
Rubin Kazan
1-4
Spartak Moscow
5 sie
FC Orenburg
0-2
Ural
5 sie
CSKA Moscow
4-1
Lokomotiv Moscow
6 sie
Zenit St. Petersburg
2-3
Dinamo Moscow
6 sie
Baltika
2-1
Fakel
6 sie
PFC Sochi
1-2
FK Akhmat
Kolejka 4
11 sie
Ural
3-2
Spartak Moscow
12 sie
Lokomotiv Moscow
1-1
Krylya Sovetov Samara
12 sie
FC Orenburg
0-2
FC Krasnodar
12 sie
FC Rostov
3-0
Rubin Kazan
13 sie
Dinamo Moscow
2-0
Baltika
13 sie
Zenit St. Petersburg
2-0
Fakel
13 sie
CSKA Moscow
3-1
PFC Sochi
14 sie
Nizhny Novgorod
2-0
FK Akhmat
Kolejka 5
18 sie
Rubin Kazan
2-1
Krylya Sovetov Samara
19 sie
Dinamo Moscow
2-1
CSKA Moscow
19 sie
Baltika
0-1
Ural
19 sie
FC Krasnodar
1-1
Lokomotiv Moscow
19 sie
PFC Sochi
4-0
FC Rostov
20 sie
Fakel
2-0
Nizhny Novgorod
20 sie
Spartak Moscow
1-3
Zenit St. Petersburg
20 sie
FK Akhmat
4-0
FC Orenburg
Kolejka 6
25 sie
FC Orenburg
1-1
CSKA Moscow
25 sie
Fakel
0-0
FC Krasnodar
26 sie
Zenit St. Petersburg
4-0
Ural
26 sie
Rubin Kazan
2-2
Dinamo Moscow
26 sie
Spartak Moscow
0-0
FK Akhmat
26 sie
Nizhny Novgorod
1-0
FC Rostov
27 sie
Krylya Sovetov Samara
2-1
Baltika
27 sie
PFC Sochi
0-1
Lokomotiv Moscow
Kolejka 7
2 wrz
Ural
0-1
FK Akhmat
2 wrz
Nizhny Novgorod
2-1
Rubin Kazan
2 wrz
Krylya Sovetov Samara
3-0
Fakel
2 wrz
FC Krasnodar
2-0
Spartak Moscow
3 wrz
FC Orenburg
3-0
PFC Sochi
3 wrz
Lokomotiv Moscow
3-2
Baltika
3 wrz
CSKA Moscow
1-1
Zenit St. Petersburg
3 wrz
FC Rostov
1-2
Dinamo Moscow
Kolejka 8
15 wrz
Dinamo Moscow
1-1
Nizhny Novgorod
16 wrz
CSKA Moscow
2-2
Krylya Sovetov Samara
16 wrz
FK Akhmat
1-1
FC Krasnodar
16 wrz
Baltika
2-2
FC Rostov
16 wrz
Spartak Moscow
1-0
PFC Sochi
17 wrz
Lokomotiv Moscow
0-2
FC Orenburg
17 wrz
Rubin Kazan
0-3
Zenit St. Petersburg
17 wrz
Ural
0-0
Fakel
Kolejka 9
23 wrz
Spartak Moscow
1-0
Dinamo Moscow
23 wrz
Krylya Sovetov Samara
2-1
PFC Sochi
23 wrz
Baltika
1-0
FK Akhmat
24 wrz
Zenit St. Petersburg
1-2
Lokomotiv Moscow
24 wrz
FC Rostov
3-3
CSKA Moscow
24 wrz
FC Krasnodar
2-0
Ural
24 wrz
Nizhny Novgorod
3-1
FC Orenburg
25 wrz
Fakel
0-1
Rubin Kazan
Kolejka 10
29 wrz
FC Rostov
2-2
Ural
30 wrz
CSKA Moscow
1-0
Baltika
30 wrz
Lokomotiv Moscow
1-0
Nizhny Novgorod
30 wrz
Rubin Kazan
0-2
FC Krasnodar
30 wrz
FC Orenburg
3-1
Zenit St. Petersburg
1 paź
Krylya Sovetov Samara
4-0
Spartak Moscow
1 paź
FK Akhmat
1-1
Dinamo Moscow
1 paź
Fakel
2-0
PFC Sochi
Kolejka 11
7 paź
FC Krasnodar
3-2
FC Rostov
7 paź
PFC Sochi
0-2
Zenit St. Petersburg
7 paź
Baltika
1-0
FC Orenburg
7 paź
Ural
2-2
Lokomotiv Moscow
8 paź
Spartak Moscow
2-2
CSKA Moscow
8 paź
Dinamo Moscow
0-0
Fakel
8 paź
FK Akhmat
0-1
Rubin Kazan
8 paź
Nizhny Novgorod
2-0
Krylya Sovetov Samara
Kolejka 12
21 paź
Lokomotiv Moscow
0-0
Dinamo Moscow
21 paź
Rubin Kazan
0-0
CSKA Moscow
21 paź
Baltika
2-2
FC Krasnodar
21 paź
FC Orenburg
1-2
Fakel
22 paź
Zenit St. Petersburg
3-1
Krylya Sovetov Samara
22 paź
Spartak Moscow
2-0
Nizhny Novgorod
22 paź
FC Rostov
3-0
FK Akhmat
22 paź
Ural
1-4
PFC Sochi
Kolejka 13
27 paź
Rubin Kazan
1-0
Baltika
28 paź
Zenit St. Petersburg
2-1
FK Akhmat
28 paź
FC Rostov
1-0
Lokomotiv Moscow
28 paź
Krylya Sovetov Samara
1-1
FC Orenburg
28 paź
Fakel
2-0
Spartak Moscow
29 paź
CSKA Moscow
1-0
FC Krasnodar
29 paź
Dinamo Moscow
2-1
Ural
29 paź
Nizhny Novgorod
1-0
PFC Sochi
Kolejka 14
4 lis
FK Akhmat
1-2
Fakel
4 lis
Baltika
0-2
Zenit St. Petersburg
5 lis
FC Krasnodar
2-1
Krylya Sovetov Samara
5 lis
CSKA Moscow
3-2
Nizhny Novgorod
5 lis
Lokomotiv Moscow
1-1
Spartak Moscow
6 lis
PFC Sochi
3-3
Dinamo Moscow
6 lis
Ural
0-1
Rubin Kazan
6 lis
FC Orenburg
1-1
FC Rostov
Kolejka 15
11 lis
Zenit St. Petersburg
1-1
FC Krasnodar
11 lis
Krylya Sovetov Samara
3-1
Ural
11 lis
Lokomotiv Moscow
2-1
FK Akhmat
11 lis
Fakel
1-1
CSKA Moscow
12 lis
Spartak Moscow
2-1
FC Rostov
12 lis
Dinamo Moscow
2-0
FC Orenburg
12 lis
PFC Sochi
0-2
Rubin Kazan
12 lis
Nizhny Novgorod
0-0
Baltika
Kolejka 16
25 lis
Zenit St. Petersburg
3-0
PFC Sochi
25 lis
Krylya Sovetov Samara
3-3
Lokomotiv Moscow
25 lis
CSKA Moscow
2-3
Dinamo Moscow
25 lis
Baltika
0-2
Spartak Moscow
26 lis
FC Rostov
1-0
Nizhny Novgorod
26 lis
Rubin Kazan
1-0
Fakel
26 lis
Ural
3-1
FC Krasnodar
26 lis
FC Orenburg
1-1
FK Akhmat
Kolejka 17
2 gru
PFC Sochi
0-2
Krylya Sovetov Samara
2 gru
Nizhny Novgorod
1-0
Ural
2 gru
Fakel
0-0
Baltika
3 gru
FC Krasnodar
2-1
FC Orenburg
3 gru
CSKA Moscow
2-0
FC Rostov
3 gru
Lokomotiv Moscow
3-1
Zenit St. Petersburg
3 gru
FK Akhmat
2-1
Spartak Moscow
4 gru
Dinamo Moscow
1-0
Rubin Kazan
Kolejka 18
8 gru
Lokomotiv Moscow
2-0
Ural
9 gru
Zenit St. Petersburg
1-0
Nizhny Novgorod
9 gru
Spartak Moscow
3-0
Krylya Sovetov Samara
9 gru
FK Akhmat
0-0
FC Rostov
10 gru
FC Krasnodar
1-0
CSKA Moscow
10 gru
PFC Sochi
1-1
FC Orenburg
10 gru
Baltika
0-1
Rubin Kazan
10 gru
Fakel
1-1
Dinamo Moscow
Kolejka 1
21 lip
Dinamo Moscow
1-3
FC Krasnodar
22 lip
Ural
2-1
CSKA Moscow
22 lip
Nizhny Novgorod
0-2
Zenit St. Petersburg
22 lip
Lokomotiv Moscow
2-2
Rubin Kazan
22 lip
FK Akhmat
1-2
Krylya Sovetov Samara
23 lip
Spartak Moscow
3-2
FC Orenburg
23 lip
FC Rostov
2-1
Fakel
23 lip
PFC Sochi
2-0
Baltika
Kolejka 2
29 lip
Krylya Sovetov Samara
3-3
Dinamo Moscow
29 lip
Ural
0-0
Nizhny Novgorod
29 lip
FC Rostov
1-1
Zenit St. Petersburg
30 lip
Rubin Kazan
1-1
FC Orenburg
30 lip
Fakel
1-4
Lokomotiv Moscow
30 lip
FC Krasnodar
2-0
PFC Sochi
30 lip
FK Akhmat
2-3
CSKA Moscow
31 lip
Spartak Moscow
2-1
Baltika
Kolejka 3
4 sie
FC Krasnodar
1-0
Nizhny Novgorod
5 sie
Krylya Sovetov Samara
5-1
FC Rostov
5 sie
Rubin Kazan
1-4
Spartak Moscow
5 sie
FC Orenburg
0-2
Ural
5 sie
CSKA Moscow
4-1
Lokomotiv Moscow
6 sie
Zenit St. Petersburg
2-3
Dinamo Moscow
6 sie
Baltika
2-1
Fakel
6 sie
PFC Sochi
1-2
FK Akhmat
Kolejka 4
11 sie
Ural
3-2
Spartak Moscow
12 sie
Lokomotiv Moscow
1-1
Krylya Sovetov Samara
12 sie
FC Orenburg
0-2
FC Krasnodar
12 sie
FC Rostov
3-0
Rubin Kazan
13 sie
Dinamo Moscow
2-0
Baltika
13 sie
Zenit St. Petersburg
2-0
Fakel
13 sie
CSKA Moscow
3-1
PFC Sochi
14 sie
Nizhny Novgorod
2-0
FK Akhmat
Kolejka 5
18 sie
Rubin Kazan
2-1
Krylya Sovetov Samara
19 sie
Dinamo Moscow
2-1
CSKA Moscow
19 sie
Baltika
0-1
Ural
19 sie
FC Krasnodar
1-1
Lokomotiv Moscow
19 sie
PFC Sochi
4-0
FC Rostov
20 sie
Fakel
2-0
Nizhny Novgorod
20 sie
Spartak Moscow
1-3
Zenit St. Petersburg
20 sie
FK Akhmat
4-0
FC Orenburg
Kolejka 6
25 sie
FC Orenburg
1-1
CSKA Moscow
25 sie
Fakel
0-0
FC Krasnodar
26 sie
Zenit St. Petersburg
4-0
Ural
26 sie
Rubin Kazan
2-2
Dinamo Moscow
26 sie
Spartak Moscow
0-0
FK Akhmat
26 sie
Nizhny Novgorod
1-0
FC Rostov
27 sie
Krylya Sovetov Samara
2-1
Baltika
27 sie
PFC Sochi
0-1
Lokomotiv Moscow
Kolejka 7
2 wrz
Ural
0-1
FK Akhmat
2 wrz
Nizhny Novgorod
2-1
Rubin Kazan
2 wrz
Krylya Sovetov Samara
3-0
Fakel
2 wrz
FC Krasnodar
2-0
Spartak Moscow
3 wrz
FC Orenburg
3-0
PFC Sochi
3 wrz
Lokomotiv Moscow
3-2
Baltika
3 wrz
CSKA Moscow
1-1
Zenit St. Petersburg
3 wrz
FC Rostov
1-2
Dinamo Moscow
Kolejka 8
15 wrz
Dinamo Moscow
1-1
Nizhny Novgorod
16 wrz
CSKA Moscow
2-2
Krylya Sovetov Samara
16 wrz
FK Akhmat
1-1
FC Krasnodar
16 wrz
Baltika
2-2
FC Rostov
16 wrz
Spartak Moscow
1-0
PFC Sochi
17 wrz
Lokomotiv Moscow
0-2
FC Orenburg
17 wrz
Rubin Kazan
0-3
Zenit St. Petersburg
17 wrz
Ural
0-0
Fakel
Kolejka 9
23 wrz
Spartak Moscow
1-0
Dinamo Moscow
23 wrz
Krylya Sovetov Samara
2-1
PFC Sochi
23 wrz
Baltika
1-0
FK Akhmat
24 wrz
Zenit St. Petersburg
1-2
Lokomotiv Moscow
24 wrz
FC Rostov
3-3
CSKA Moscow
24 wrz
FC Krasnodar
2-0
Ural
24 wrz
Nizhny Novgorod
3-1
FC Orenburg
25 wrz
Fakel
0-1
Rubin Kazan
Kolejka 10
29 wrz
FC Rostov
2-2
Ural
30 wrz
CSKA Moscow
1-0
Baltika
30 wrz
Lokomotiv Moscow
1-0
Nizhny Novgorod
30 wrz
Rubin Kazan
0-2
FC Krasnodar
30 wrz
FC Orenburg
3-1
Zenit St. Petersburg
1 paź
Krylya Sovetov Samara
4-0
Spartak Moscow
1 paź
FK Akhmat
1-1
Dinamo Moscow
1 paź
Fakel
2-0
PFC Sochi
Kolejka 11
7 paź
FC Krasnodar
3-2
FC Rostov
7 paź
PFC Sochi
0-2
Zenit St. Petersburg
7 paź
Baltika
1-0
FC Orenburg
7 paź
Ural
2-2
Lokomotiv Moscow
8 paź
Spartak Moscow
2-2
CSKA Moscow
8 paź
Dinamo Moscow
0-0
Fakel
8 paź
FK Akhmat
0-1
Rubin Kazan
8 paź
Nizhny Novgorod
2-0
Krylya Sovetov Samara
Kolejka 12
21 paź
Lokomotiv Moscow
0-0
Dinamo Moscow
21 paź
Rubin Kazan
0-0
CSKA Moscow
21 paź
Baltika
2-2
FC Krasnodar
21 paź
FC Orenburg
1-2
Fakel
22 paź
Zenit St. Petersburg
3-1
Krylya Sovetov Samara
22 paź
Spartak Moscow
2-0
Nizhny Novgorod
22 paź
FC Rostov
3-0
FK Akhmat
22 paź
Ural
1-4
PFC Sochi
Kolejka 13
27 paź
Rubin Kazan
1-0
Baltika
28 paź
Zenit St. Petersburg
2-1
FK Akhmat
28 paź
FC Rostov
1-0
Lokomotiv Moscow
28 paź
Krylya Sovetov Samara
1-1
FC Orenburg
28 paź
Fakel
2-0
Spartak Moscow
29 paź
CSKA Moscow
1-0
FC Krasnodar
29 paź
Dinamo Moscow
2-1
Ural
29 paź
Nizhny Novgorod
1-0
PFC Sochi
Kolejka 14
4 lis
FK Akhmat
1-2
Fakel
4 lis
Baltika
0-2
Zenit St. Petersburg
5 lis
FC Krasnodar
2-1
Krylya Sovetov Samara
5 lis
CSKA Moscow
3-2
Nizhny Novgorod
5 lis
Lokomotiv Moscow
1-1
Spartak Moscow
6 lis
PFC Sochi
3-3
Dinamo Moscow
6 lis
Ural
0-1
Rubin Kazan
6 lis
FC Orenburg
1-1
FC Rostov
Kolejka 15
11 lis
Zenit St. Petersburg
1-1
FC Krasnodar
11 lis
Krylya Sovetov Samara
3-1
Ural
11 lis
Lokomotiv Moscow
2-1
FK Akhmat
11 lis
Fakel
1-1
CSKA Moscow
12 lis
Spartak Moscow
2-1
FC Rostov
12 lis
Dinamo Moscow
2-0
FC Orenburg
12 lis
PFC Sochi
0-2
Rubin Kazan
12 lis
Nizhny Novgorod
0-0
Baltika
Kolejka 16
25 lis
Zenit St. Petersburg
3-0
PFC Sochi
25 lis
Krylya Sovetov Samara
3-3
Lokomotiv Moscow
25 lis
CSKA Moscow
2-3
Dinamo Moscow
25 lis
Baltika
0-2
Spartak Moscow
26 lis
FC Rostov
1-0
Nizhny Novgorod
26 lis
Rubin Kazan
1-0
Fakel
26 lis
Ural
3-1
FC Krasnodar
26 lis
FC Orenburg
1-1
FK Akhmat
Kolejka 17
2 gru
PFC Sochi
0-2
Krylya Sovetov Samara
2 gru
Nizhny Novgorod
1-0
Ural
2 gru
Fakel
0-0
Baltika
3 gru
FC Krasnodar
2-1
FC Orenburg
3 gru
CSKA Moscow
2-0
FC Rostov
3 gru
Lokomotiv Moscow
3-1
Zenit St. Petersburg
3 gru
FK Akhmat
2-1
Spartak Moscow
4 gru
Dinamo Moscow
1-0
Rubin Kazan
Kolejka 18
8 gru
Lokomotiv Moscow
2-0
Ural
9 gru
Zenit St. Petersburg
1-0
Nizhny Novgorod
9 gru
Spartak Moscow
3-0
Krylya Sovetov Samara
9 gru
FK Akhmat
0-0
FC Rostov
10 gru
FC Krasnodar
1-0
CSKA Moscow
10 gru
PFC Sochi
1-1
FC Orenburg
10 gru
Baltika
0-1
Rubin Kazan
10 gru
Fakel
1-1
Dinamo Moscow
Kolejka 19
1 mar 17:00
FC Rostov
-
Krylya Sovetov Samara
2 mar 17:30
Zenit St. Petersburg
-
Spartak Moscow
2 mar 14:30
FC Krasnodar
-
Rubin Kazan
2 mar 12:00
CSKA Moscow
-
FC Orenburg
2 mar 17:00
FK Akhmat
-
Ural
3 mar 14:30
Dinamo Moscow
-
Lokomotiv Moscow
3 mar 17:00
Baltika
-
PFC Sochi
3 mar 12:00
Nizhny Novgorod
-
Fakel
Kolejka 20
8 mar 16:30
FC Rostov
-
FC Krasnodar
8 mar 12:00
Krylya Sovetov Samara
-
CSKA Moscow
9 mar 17:00
Dinamo Moscow
-
FK Akhmat
9 mar 14:30
Rubin Kazan
-
Nizhny Novgorod
9 mar 12:00
Ural
-
Zenit St. Petersburg
10 mar 17:00
Spartak Moscow
-
Fakel
10 mar 14:30
Lokomotiv Moscow
-
PFC Sochi
10 mar 12:00
FC Orenburg
-
Baltika
Kolejka 21
25 kwi 02:00
Zenit St. Petersburg
-
Rubin Kazan
25 kwi 02:00
FC Krasnodar
-
Baltika
25 kwi 02:00
CSKA Moscow
-
Spartak Moscow
25 kwi 02:00
FK Akhmat
-
PFC Sochi
25 kwi 02:00
Nizhny Novgorod
-
Lokomotiv Moscow
25 kwi 02:00
Fakel
-
Krylya Sovetov Samara
25 kwi 02:00
Ural
-
FC Rostov
25 kwi 02:00
FC Orenburg
-
Dinamo Moscow
Kolejka 22
31 mar 01:00
Spartak Moscow
-
Ural
31 mar 01:00
Krylya Sovetov Samara
-
Zenit St. Petersburg
31 mar 01:00
Dinamo Moscow
-
FC Rostov
31 mar 01:00
Lokomotiv Moscow
-
FC Krasnodar
31 mar 01:00
PFC Sochi
-
CSKA Moscow
31 mar 01:00
Rubin Kazan
-
FK Akhmat
31 mar 01:00
Baltika
-
Nizhny Novgorod
31 mar 01:00
Fakel
-
FC Orenburg
Kolejka 23
7 kwi 02:00
Zenit St. Petersburg
-
Baltika
7 kwi 02:00
FC Rostov
-
PFC Sochi
7 kwi 02:00
CSKA Moscow
-
Fakel
7 kwi 02:00
Dinamo Moscow
-
Spartak Moscow
7 kwi 02:00
FK Akhmat
-
Lokomotiv Moscow
7 kwi 02:00
Nizhny Novgorod
-
FC Krasnodar
7 kwi 02:00
Ural
-
Krylya Sovetov Samara
7 kwi 02:00
FC Orenburg
-
Rubin Kazan
Kolejka 24
14 kwi 02:00
PFC Sochi
-
Spartak Moscow
14 kwi 02:00
FC Krasnodar
-
Zenit St. Petersburg
14 kwi 02:00
Krylya Sovetov Samara
-
Rubin Kazan
14 kwi 02:00
Lokomotiv Moscow
-
CSKA Moscow
14 kwi 02:00
FK Akhmat
-
Baltika
14 kwi 02:00
Fakel
-
FC Rostov
14 kwi 02:00
Ural
-
Dinamo Moscow
14 kwi 02:00
FC Orenburg
-
Nizhny Novgorod
Kolejka 25
21 kwi 02:00
Zenit St. Petersburg
-
FC Orenburg
21 kwi 02:00
FC Rostov
-
Spartak Moscow
21 kwi 02:00
FC Krasnodar
-
Fakel
21 kwi 02:00
CSKA Moscow
-
FK Akhmat
21 kwi 02:00
PFC Sochi
-
Ural
21 kwi 02:00
Rubin Kazan
-
Lokomotiv Moscow
21 kwi 02:00
Baltika
-
Krylya Sovetov Samara
21 kwi 02:00
Nizhny Novgorod
-
Dinamo Moscow
Kolejka 26
28 kwi 02:00
Spartak Moscow
-
Lokomotiv Moscow
28 kwi 02:00
FC Rostov
-
FC Orenburg
28 kwi 02:00
Krylya Sovetov Samara
-
FC Krasnodar
28 kwi 02:00
Dinamo Moscow
-
Zenit St. Petersburg
28 kwi 02:00
FK Akhmat
-
Nizhny Novgorod
28 kwi 02:00
PFC Sochi
-
Fakel
28 kwi 02:00
Rubin Kazan
-
Ural
28 kwi 02:00
Baltika
-
CSKA Moscow
Kolejka 27
5 maj 02:00
FC Krasnodar
-
FK Akhmat
5 maj 02:00
CSKA Moscow
-
Rubin Kazan
5 maj 02:00
Dinamo Moscow
-
PFC Sochi
5 maj 02:00
Lokomotiv Moscow
-
FC Rostov
5 maj 02:00
Nizhny Novgorod
-
Spartak Moscow
5 maj 02:00
Fakel
-
Zenit St. Petersburg
5 maj 02:00
Ural
-
Baltika
5 maj 02:00
FC Orenburg
-
Krylya Sovetov Samara
Kolejka 28
12 maj 02:00
Zenit St. Petersburg
-
CSKA Moscow
12 maj 02:00
Spartak Moscow
-
FC Krasnodar
12 maj 02:00
Krylya Sovetov Samara
-
FK Akhmat
12 maj 02:00
PFC Sochi
-
Nizhny Novgorod
12 maj 02:00
Rubin Kazan
-
FC Rostov
12 maj 02:00
Baltika
-
Dinamo Moscow
12 maj 02:00
Fakel
-
Ural
12 maj 02:00
FC Orenburg
-
Lokomotiv Moscow
Kolejka 29
19 maj 02:00
Spartak Moscow
-
Rubin Kazan
19 maj 02:00
FC Rostov
-
Baltika
19 maj 02:00
Dinamo Moscow
-
Krylya Sovetov Samara
19 maj 02:00
Lokomotiv Moscow
-
Fakel
19 maj 02:00
FK Akhmat
-
Zenit St. Petersburg
19 maj 02:00
PFC Sochi
-
FC Krasnodar
19 maj 02:00
Nizhny Novgorod
-
CSKA Moscow
19 maj 02:00
Ural
-
FC Orenburg
Kolejka 30
25 maj 02:00
Zenit St. Petersburg
-
FC Rostov
25 maj 02:00
FC Krasnodar
-
Dinamo Moscow
25 maj 02:00
Krylya Sovetov Samara
-
Nizhny Novgorod
25 maj 02:00
CSKA Moscow
-
Ural
25 maj 02:00
Rubin Kazan
-
PFC Sochi
25 maj 02:00
Baltika
-
Lokomotiv Moscow
25 maj 02:00
Fakel
-
FK Akhmat
25 maj 02:00
FC Orenburg
-
Spartak Moscow
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 FC Krasnodar18381152281414
?
  • W
  • W
  • P
  • R
  • W
2 Zenit St. Petersburg18361134351718
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
3 Dinamo Moscow183288229227
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • R
4 Lokomotiv Moscow183187329236
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • R
5 Spartak Moscow183093627243
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • R
6 Krylya Sovetov Samara182985536279
?
  • P
  • W
  • R
  • W
  • P
7 CSKA Moscow182877431247
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • W
8 Rubin Kazan18288461721-4
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
9 Nizhny Novgorod18247381516-1
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
10 Fakel18215671519-4
?
  • R
  • R
  • P
  • R
  • W
11 FC Rostov18215672429-5
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • R
12 Ural18195491828-10
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
13 FK Akhmat18174591823-5
?
  • R
  • W
  • R
  • P
  • P
14 FC Orenburg18153691928-9
?
  • R
  • P
  • R
  • P
  • R
15 Baltika181334111224-12
?
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
16 PFC Sochi181132131731-14
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • R
Zawodnik Drużyna Bramki
Mateo Cassierra Zenit St. Petersburg14
Fedor Chalov CSKA Moscow9
Eduard Spertsyan FC Krasnodar8
Jhon Cordoba FC Krasnodar8
Benjamin Garre Krylya Sovetov Samara8
Konstantin Tyukavin Dinamo Moscow8
Anton Zabolotny CSKA Moscow6
Quincy Promes Spartak Moscow6
Evgeni MarkovFakel6
Nayair Tiknizyan Lokomotiv Moscow6
Maksim Osipenko FC Rostov6
Dmitri VorobyovFC Orenburg5
Egor Golenkov FC Rostov5
Ivan Sergeyev Zenit St. Petersburg5
Mohamed Konaté FK Akhmat5
Andrey Egorychev Ural5
Wendel Zenit St. Petersburg4
Theo Bongonda Spartak Moscow4
Edgar SevikyanNizhny Novgorod4
Matias PerezFC Orenburg4
Artem Dzyuba Lokomotiv Moscow4
Nikita Saltykov Krylya Sovetov Samara4
Fedor Smolov Dinamo Moscow4
Mirlind Daku Rubin Kazan4
Martin KramaricPFC Sochi4
Maksim Glushenkov Lokomotiv Moscow4
Aleksey Kashtanov Ural3
Valentin Vada Rubin Kazan3
Aleksandr Sobolev Spartak Moscow3
Vladislav Shitov Krylya Sovetov Samara3
Timur SuleymanovNizhny Novgorod3
Milan Gajic CSKA Moscow3
Fernando Costanza Krylya Sovetov Samara3
Simo Paakkanen Dinamo Moscow3
Víctor Alejandro Dávila Zavala CSKA Moscow3
Nikolai Komlichenko FC Rostov3
Roman Ezhov Krylya Sovetov Samara3
Daniil Khlusevich Spartak Moscow3
Rifat Zhemaletdinov Lokomotiv Moscow3
Wilson Isidor Lokomotiv Moscow3
Vladimir Sychevoi Krylya Sovetov Samara3
Claudinho Zenit St. Petersburg3
Joel Fameyeh Rubin Kazan3
Denis Makarov Dinamo Moscow3
Vyacheslav YakimovFakel3
Nikolay KalinskiyNizhny Novgorod3
Angelo Henriquez Baltika3
Gamid Agalarov FK Akhmat3
Danijel Miskic Ural2
Maksim MaksimovFakel2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK