Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





2 liga brazylijska  
Piłka nożna / Brazylia / 2 liga brazylijska / 2016/2017


Lorem ipsum
Najświeższe wyniki

Brak ostatnich wyników. Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Nadchodzące mecze
Kolejka
27 kwi 00:15
  
Operario Ferroviario
-
America MG
27 kwi 00:15
  
Brasil
-
Bragantino
27 kwi 02:30
  
Sao Bento
-
Atletico GO
27 kwi 02:30
  
Sport
-
Oeste FC
27 kwi 16:00
  
Botafogo SP
-
Vitoria
27 kwi 21:30
  
Guarani
-
Figueirense
27 kwi 21:30
  
Criciuma
-
Cuiaba
28 kwi 02:00
  
Vila Nova
-
Parana Clube
28 kwi 21:00
  
CRB
-
Londrina EC
30 kwi 01:00
  
Coritiba
-
Ponte Preta
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Cuiaba00000000
?
    2 Atletico GO00000000
    ?
      3 Botafogo SP00000000
      ?
        4 Bragantino00000000
        ?
          5 Criciuma00000000
          ?
            6 CRB00000000
            ?
              7 Coritiba00000000
              ?
                8 Brasil00000000
                ?
                  9 America MG00000000
                  ?
                    10 Figueirense00000000
                    ?
                      11 Guarani00000000
                      ?
                        12 Londrina EC00000000
                        ?
                          13 Oeste FC00000000
                          ?
                            14 Operario Ferroviario00000000
                            ?
                              15 Sport00000000
                              ?
                                16 Vila Nova00000000
                                ?
                                  17 Vitoria00000000
                                  ?
                                    18 Parana Clube00000000
                                    ?
                                      19 Ponte Preta00000000
                                      ?
                                        20 Sao Bento00000000
                                        ?
                                          Kolejka 1
                                          27 kwi 21:30
                                          Guarani
                                          -
                                          Figueirense
                                          27 kwi 16:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Vitoria
                                          27 kwi 02:30
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Atletico GO
                                          27 kwi 00:15
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          America MG
                                          27 kwi 02:30
                                          Sport
                                          -
                                          Oeste FC
                                          27 kwi 00:15
                                          Brasil
                                          -
                                          Bragantino
                                          27 kwi 21:30
                                          Criciuma
                                          -
                                          Cuiaba
                                          28 kwi 02:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Parana Clube
                                          28 kwi 21:00
                                          CRB
                                          -
                                          Londrina EC
                                          30 kwi 01:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          Kolejka 2
                                          1 maj 02:30
                                          America MG
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          1 maj 21:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Guarani
                                          3 maj 02:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Criciuma
                                          4 maj 00:15
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Brasil
                                          4 maj 16:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          Sao Bento
                                          4 maj 21:30
                                          Vitoria
                                          -
                                          Vila Nova
                                          4 maj 02:30
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Coritiba
                                          5 maj 00:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          CRB
                                          5 maj 00:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          7 maj 01:00
                                          Bragantino
                                          -
                                          Sport
                                          Kolejka 3
                                          10 maj 02:30
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          10 maj 00:15
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          11 maj 02:30
                                          Coritiba
                                          -
                                          Londrina EC
                                          11 maj 00:15
                                          Bragantino
                                          -
                                          Atletico GO
                                          11 maj 16:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          America MG
                                          11 maj 21:30
                                          Sport
                                          -
                                          Figueirense
                                          11 maj 21:30
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Parana Clube
                                          12 maj 00:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Oeste FC
                                          12 maj 00:00
                                          Brasil
                                          -
                                          CRB
                                          14 maj 01:00
                                          Guarani
                                          -
                                          Vitoria
                                          Kolejka 4
                                          15 maj 00:15
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Cuiaba
                                          15 maj 02:30
                                          Figueirense
                                          -
                                          Brasil
                                          18 maj 00:15
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          18 maj 02:30
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Criciuma
                                          18 maj 21:30
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Guarani
                                          18 maj 16:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Bragantino
                                          19 maj 00:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Vila Nova
                                          19 maj 21:00
                                          America MG
                                          -
                                          Sport
                                          19 maj 02:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          Sao Bento
                                          21 maj 01:00
                                          CRB
                                          -
                                          Coritiba
                                          Kolejka 5
                                          22 maj 02:30
                                          Bragantino
                                          -
                                          Figueirense
                                          22 maj 00:15
                                          Criciuma
                                          -
                                          Guarani
                                          25 maj 21:30
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Parana Clube
                                          25 maj 16:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Oeste FC
                                          25 maj 21:30
                                          Coritiba
                                          -
                                          Cuiaba
                                          25 maj 02:30
                                          Sport
                                          -
                                          Londrina EC
                                          25 maj 00:15
                                          CRB
                                          -
                                          Vila Nova
                                          26 maj 21:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Vitoria
                                          26 maj 00:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          26 maj 00:00
                                          Brasil
                                          -
                                          America MG
                                          Kolejka 6
                                          29 maj 02:30
                                          Guarani
                                          -
                                          Brasil
                                          29 maj 00:15
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Oeste FC
                                          1 cze 21:30
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Criciuma
                                          1 cze 21:30
                                          Sao Bento
                                          -
                                          CRB
                                          1 cze 00:15
                                          Figueirense
                                          -
                                          Atletico GO
                                          1 cze 16:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Sport
                                          1 cze 21:30
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Londrina EC
                                          1 cze 02:30
                                          Vitoria
                                          -
                                          Bragantino
                                          2 cze 00:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          4 cze 01:00
                                          America MG
                                          -
                                          Coritiba
                                          Kolejka 7
                                          5 cze 00:15
                                          Bragantino
                                          -
                                          Sao Bento
                                          7 cze 00:15
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Guarani
                                          8 cze 16:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Figueirense
                                          8 cze 21:30
                                          Brasil
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          8 cze 21:30
                                          Criciuma
                                          -
                                          Vila Nova
                                          8 cze 00:15
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Cuiaba
                                          8 cze 23:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          Parana Clube
                                          8 cze 00:15
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          9 cze 01:30
                                          CRB
                                          -
                                          America MG
                                          9 cze 01:30
                                          Sport
                                          -
                                          Vitoria
                                          Kolejka 8
                                          11 cze 01:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          12 cze 02:30
                                          Guarani
                                          -
                                          Coritiba
                                          12 cze 02:30
                                          Bragantino
                                          -
                                          America MG
                                          12 cze 00:15
                                          Brasil
                                          -
                                          Criciuma
                                          12 cze 00:15
                                          Figueirense
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          12 cze 01:30
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          12 cze 01:30
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Sao Bento
                                          12 cze 00:15
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Vitoria
                                          12 cze 01:30
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Atletico GO
                                          12 cze 02:30
                                          Sport
                                          -
                                          CRB
                                          Kolejka 9
                                          13 lip 22:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Oeste FC
                                          13 lip 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Brasil
                                          13 lip 22:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Sport
                                          13 lip 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Vila Nova
                                          13 lip 22:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Bragantino
                                          13 lip 22:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Londrina EC
                                          13 lip 22:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          Coritiba
                                          13 lip 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Figueirense
                                          13 lip 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          Cuiaba
                                          13 lip 22:00
                                          CRB
                                          -
                                          Guarani
                                          Kolejka 10
                                          20 lip 22:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Atletico GO
                                          20 lip 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Guarani
                                          20 lip 22:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Bragantino
                                          20 lip 22:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          America MG
                                          20 lip 22:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          Sao Bento
                                          20 lip 22:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          CRB
                                          20 lip 22:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          Londrina EC
                                          20 lip 22:00
                                          Brasil
                                          -
                                          Parana Clube
                                          20 lip 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          Criciuma
                                          20 lip 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Sport
                                          Kolejka 11
                                          23 lip 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          23 lip 22:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          23 lip 22:00
                                          Guarani
                                          -
                                          Cuiaba
                                          23 lip 22:00
                                          Bragantino
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          23 lip 22:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          Vila Nova
                                          23 lip 22:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Vitoria
                                          23 lip 22:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          Parana Clube
                                          23 lip 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Oeste FC
                                          23 lip 22:00
                                          Sport
                                          -
                                          Brasil
                                          23 lip 22:00
                                          CRB
                                          -
                                          Criciuma
                                          Kolejka 12
                                          27 lip 22:00
                                          Guarani
                                          -
                                          Sao Bento
                                          27 lip 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          CRB
                                          27 lip 22:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Londrina EC
                                          27 lip 22:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Bragantino
                                          27 lip 22:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Sport
                                          27 lip 22:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          Figueirense
                                          27 lip 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Atletico GO
                                          27 lip 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          27 lip 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Brasil
                                          27 lip 22:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Coritiba
                                          Kolejka 13
                                          30 lip 22:00
                                          Sport
                                          -
                                          Guarani
                                          30 lip 22:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          America MG
                                          30 lip 22:00
                                          Bragantino
                                          -
                                          Cuiaba
                                          30 lip 22:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Criciuma
                                          30 lip 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          30 lip 22:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          30 lip 22:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Parana Clube
                                          30 lip 22:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          Vitoria
                                          30 lip 22:00
                                          Brasil
                                          -
                                          Vila Nova
                                          30 lip 22:00
                                          CRB
                                          -
                                          Oeste FC
                                          Kolejka 14
                                          3 sie 22:00
                                          Guarani
                                          -
                                          Bragantino
                                          3 sie 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Oeste FC
                                          3 sie 22:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          3 sie 22:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Figueirense
                                          3 sie 22:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          America MG
                                          3 sie 22:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Atletico GO
                                          3 sie 22:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          3 sie 22:00
                                          Brasil
                                          -
                                          Vitoria
                                          3 sie 22:00
                                          Sport
                                          -
                                          Coritiba
                                          3 sie 22:00
                                          CRB
                                          -
                                          Cuiaba
                                          Kolejka 15
                                          10 sie 22:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Brasil
                                          10 sie 22:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Guarani
                                          10 sie 22:00
                                          Bragantino
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          10 sie 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          CRB
                                          10 sie 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Sao Bento
                                          10 sie 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          Parana Clube
                                          10 sie 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Londrina EC
                                          10 sie 22:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          Sport
                                          10 sie 22:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Vila Nova
                                          10 sie 22:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          Figueirense
                                          Kolejka 16
                                          17 sie 22:00
                                          Guarani
                                          -
                                          Vila Nova
                                          17 sie 22:00
                                          Bragantino
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          17 sie 22:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Parana Clube
                                          17 sie 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Oeste FC
                                          17 sie 22:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          Brasil
                                          17 sie 22:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Criciuma
                                          17 sie 22:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          17 sie 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Cuiaba
                                          17 sie 22:00
                                          Sport
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          17 sie 22:00
                                          CRB
                                          -
                                          Vitoria
                                          Kolejka 17
                                          20 sie 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          America MG
                                          20 sie 22:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          CRB
                                          20 sie 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Londrina EC
                                          20 sie 22:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Coritiba
                                          20 sie 22:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Sport
                                          20 sie 22:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Atletico GO
                                          20 sie 22:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Guarani
                                          20 sie 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Figueirense
                                          20 sie 22:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          Bragantino
                                          20 sie 22:00
                                          Brasil
                                          -
                                          Sao Bento
                                          Kolejka 18
                                          24 sie 22:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Sport
                                          24 sie 22:00
                                          Bragantino
                                          -
                                          Coritiba
                                          24 sie 22:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Vila Nova
                                          24 sie 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Brasil
                                          24 sie 22:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Criciuma
                                          24 sie 22:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Sao Bento
                                          24 sie 22:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          CRB
                                          24 sie 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Guarani
                                          24 sie 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          24 sie 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          Kolejka 19
                                          27 sie 22:00
                                          Guarani
                                          -
                                          Londrina EC
                                          27 sie 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Parana Clube
                                          27 sie 22:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          America MG
                                          27 sie 22:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          Vitoria
                                          27 sie 22:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Cuiaba
                                          27 sie 22:00
                                          CRB
                                          -
                                          Bragantino
                                          27 sie 22:00
                                          Sport
                                          -
                                          Atletico GO
                                          27 sie 22:00
                                          Brasil
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          27 sie 22:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          Oeste FC
                                          27 sie 22:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Figueirense
                                          Kolejka 20
                                          31 sie 22:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Vila Nova
                                          31 sie 22:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          CRB
                                          31 sie 22:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          Guarani
                                          31 sie 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          31 sie 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          31 sie 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Criciuma
                                          31 sie 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Sao Bento
                                          31 sie 22:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Sport
                                          31 sie 22:00
                                          Bragantino
                                          -
                                          Brasil
                                          31 sie 22:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Coritiba
                                          Kolejka 21
                                          7 wrz 22:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          7 wrz 22:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Cuiaba
                                          7 wrz 22:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          Atletico GO
                                          7 wrz 22:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Vitoria
                                          7 wrz 22:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Figueirense
                                          7 wrz 22:00
                                          Guarani
                                          -
                                          Oeste FC
                                          7 wrz 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          America MG
                                          7 wrz 22:00
                                          Brasil
                                          -
                                          Londrina EC
                                          7 wrz 22:00
                                          Sport
                                          -
                                          Bragantino
                                          7 wrz 22:00
                                          CRB
                                          -
                                          Parana Clube
                                          Kolejka 22
                                          14 wrz 22:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Vila Nova
                                          14 wrz 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Sao Bento
                                          14 wrz 22:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          14 wrz 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Bragantino
                                          14 wrz 22:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Cuiaba
                                          14 wrz 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Criciuma
                                          14 wrz 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          Guarani
                                          14 wrz 22:00
                                          CRB
                                          -
                                          Brasil
                                          14 wrz 22:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          Sport
                                          14 wrz 22:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Coritiba
                                          Kolejka 23
                                          21 wrz 22:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          21 wrz 22:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          Atletico GO
                                          21 wrz 22:00
                                          Brasil
                                          -
                                          Figueirense
                                          21 wrz 22:00
                                          Sport
                                          -
                                          America MG
                                          21 wrz 22:00
                                          Guarani
                                          -
                                          Parana Clube
                                          21 wrz 22:00
                                          Bragantino
                                          -
                                          Londrina EC
                                          21 wrz 22:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Vitoria
                                          21 wrz 22:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          21 wrz 22:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          CRB
                                          21 wrz 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Oeste FC
                                          Kolejka 24
                                          24 wrz 22:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Sao Bento
                                          24 wrz 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          24 wrz 22:00
                                          Guarani
                                          -
                                          Criciuma
                                          24 wrz 22:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          CRB
                                          24 wrz 22:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Sport
                                          24 wrz 22:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          Bragantino
                                          24 wrz 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Brasil
                                          24 wrz 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          Atletico GO
                                          24 wrz 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Coritiba
                                          24 wrz 22:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          Kolejka 25
                                          28 wrz 22:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Cuiaba
                                          28 wrz 22:00
                                          Bragantino
                                          -
                                          Vitoria
                                          28 wrz 22:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Parana Clube
                                          28 wrz 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Figueirense
                                          28 wrz 22:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          America MG
                                          28 wrz 22:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Vila Nova
                                          28 wrz 22:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          28 wrz 22:00
                                          Brasil
                                          -
                                          Guarani
                                          28 wrz 22:00
                                          Sport
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          28 wrz 22:00
                                          CRB
                                          -
                                          Sao Bento
                                          Kolejka 26
                                          5 paź 22:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Bragantino
                                          5 paź 22:00
                                          Guarani
                                          -
                                          Atletico GO
                                          5 paź 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          5 paź 22:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Criciuma
                                          5 paź 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Londrina EC
                                          5 paź 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          Sport
                                          5 paź 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          CRB
                                          5 paź 22:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          Oeste FC
                                          5 paź 22:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Brasil
                                          5 paź 22:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Coritiba
                                          Kolejka 27
                                          8 paź 22:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Londrina EC
                                          8 paź 22:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Vila Nova
                                          8 paź 22:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          Brasil
                                          8 paź 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Bragantino
                                          8 paź 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          Oeste FC
                                          8 paź 22:00
                                          CRB
                                          -
                                          Sport
                                          8 paź 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Figueirense
                                          8 paź 22:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Parana Clube
                                          8 paź 22:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          Guarani
                                          8 paź 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Cuiaba
                                          Kolejka 28
                                          12 paź 22:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          Criciuma
                                          12 paź 22:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          12 paź 22:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          America MG
                                          12 paź 22:00
                                          Brasil
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          12 paź 22:00
                                          Sport
                                          -
                                          Sao Bento
                                          12 paź 22:00
                                          Guarani
                                          -
                                          CRB
                                          12 paź 22:00
                                          Bragantino
                                          -
                                          Parana Clube
                                          12 paź 22:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          12 paź 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Vitoria
                                          12 paź 22:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Atletico GO
                                          Kolejka 29
                                          15 paź 22:00
                                          Guarani
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          15 paź 22:00
                                          Bragantino
                                          -
                                          Oeste FC
                                          15 paź 22:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Coritiba
                                          15 paź 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          15 paź 22:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Brasil
                                          15 paź 22:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Figueirense
                                          15 paź 22:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          Vitoria
                                          15 paź 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Vila Nova
                                          15 paź 22:00
                                          Sport
                                          -
                                          Cuiaba
                                          15 paź 22:00
                                          CRB
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          Kolejka 30
                                          19 paź 22:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Bragantino
                                          19 paź 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Atletico GO
                                          19 paź 22:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          America MG
                                          19 paź 22:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Coritiba
                                          19 paź 22:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Figueirense
                                          19 paź 22:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Sao Bento
                                          19 paź 22:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          CRB
                                          19 paź 22:00
                                          Brasil
                                          -
                                          Sport
                                          19 paź 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          Londrina EC
                                          19 paź 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Guarani
                                          Kolejka 31
                                          26 paź 22:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Vitoria
                                          26 paź 22:00
                                          Bragantino
                                          -
                                          Vila Nova
                                          26 paź 22:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Guarani
                                          26 paź 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          America MG
                                          26 paź 22:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          26 paź 22:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Oeste FC
                                          26 paź 22:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          Criciuma
                                          26 paź 22:00
                                          Brasil
                                          -
                                          Cuiaba
                                          26 paź 22:00
                                          Sport
                                          -
                                          Parana Clube
                                          26 paź 22:00
                                          CRB
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          Kolejka 32
                                          2 lis 22:00
                                          Guarani
                                          -
                                          Sport
                                          2 lis 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Coritiba
                                          2 lis 22:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          CRB
                                          2 lis 22:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Brasil
                                          2 lis 22:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Londrina EC
                                          2 lis 22:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Atletico GO
                                          2 lis 22:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          Sao Bento
                                          2 lis 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          2 lis 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          Figueirense
                                          2 lis 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Bragantino
                                          Kolejka 33
                                          5 lis 22:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Sao Bento
                                          5 lis 22:00
                                          Bragantino
                                          -
                                          Guarani
                                          5 lis 22:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          5 lis 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Londrina EC
                                          5 lis 22:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          Sport
                                          5 lis 22:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Criciuma
                                          5 lis 22:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          Vila Nova
                                          5 lis 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Parana Clube
                                          5 lis 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          Brasil
                                          5 lis 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          CRB
                                          Kolejka 34
                                          9 lis 22:00
                                          Guarani
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          9 lis 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Bragantino
                                          9 lis 22:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Cuiaba
                                          9 lis 22:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          9 lis 22:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Vitoria
                                          9 lis 22:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          America MG
                                          9 lis 22:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          Coritiba
                                          9 lis 22:00
                                          Brasil
                                          -
                                          Oeste FC
                                          9 lis 22:00
                                          Sport
                                          -
                                          Criciuma
                                          9 lis 22:00
                                          CRB
                                          -
                                          Atletico GO
                                          Kolejka 35
                                          12 lis 22:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Figueirense
                                          12 lis 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Sport
                                          12 lis 22:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Atletico GO
                                          12 lis 22:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Guarani
                                          12 lis 22:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Sao Bento
                                          12 lis 22:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Bragantino
                                          12 lis 22:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          Londrina EC
                                          12 lis 22:00
                                          Brasil
                                          -
                                          Coritiba
                                          12 lis 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          CRB
                                          12 lis 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          America MG
                                          Kolejka 36
                                          16 lis 22:00
                                          Guarani
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          16 lis 22:00
                                          Bragantino
                                          -
                                          Criciuma
                                          16 lis 22:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Brasil
                                          16 lis 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Parana Clube
                                          16 lis 22:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          Oeste FC
                                          16 lis 22:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          16 lis 22:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          Cuiaba
                                          16 lis 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Vitoria
                                          16 lis 22:00
                                          Sport
                                          -
                                          Vila Nova
                                          16 lis 22:00
                                          CRB
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          Kolejka 37
                                          23 lis 22:00
                                          Guarani
                                          -
                                          America MG
                                          23 lis 22:00
                                          Botafogo SP
                                          -
                                          Cuiaba
                                          23 lis 22:00
                                          Sao Bento
                                          -
                                          Londrina EC
                                          23 lis 22:00
                                          Vila Nova
                                          -
                                          Oeste FC
                                          23 lis 22:00
                                          Coritiba
                                          -
                                          Bragantino
                                          23 lis 22:00
                                          Sport
                                          -
                                          Ponte Preta
                                          23 lis 22:00
                                          Brasil
                                          -
                                          Atletico GO
                                          23 lis 22:00
                                          Criciuma
                                          -
                                          Parana Clube
                                          23 lis 22:00
                                          Operario Ferroviario
                                          -
                                          Vitoria
                                          23 lis 22:00
                                          CRB
                                          -
                                          Figueirense
                                          Kolejka 38
                                          30 lis 22:00
                                          Vitoria
                                          -
                                          Coritiba
                                          30 lis 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Sao Bento
                                          30 lis 22:00
                                          Figueirense
                                          -
                                          Operario Ferroviario
                                          30 lis 22:00
                                          Londrina EC
                                          -
                                          Guarani
                                          30 lis 22:00
                                          Ponte Preta
                                          -
                                          Brasil
                                          30 lis 22:00
                                          Bragantino
                                          -
                                          CRB
                                          30 lis 22:00
                                          Oeste FC
                                          -
                                          Criciuma
                                          30 lis 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Sport
                                          30 lis 22:00
                                          Parana Clube
                                          -
                                          Botafogo SP
                                          30 lis 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Vila Nova
                                          LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
                                          1 Cuiaba00000000
                                          ?
                                            2 Atletico GO00000000
                                            ?
                                              3 Botafogo SP00000000
                                              ?
                                                4 Bragantino00000000
                                                ?
                                                  5 Criciuma00000000
                                                  ?
                                                    6 CRB00000000
                                                    ?
                                                      7 Coritiba00000000
                                                      ?
                                                        8 Brasil00000000
                                                        ?
                                                          9 America MG00000000
                                                          ?
                                                            10 Figueirense00000000
                                                            ?
                                                              11 Guarani00000000
                                                              ?
                                                                12 Londrina EC00000000
                                                                ?
                                                                  13 Oeste FC00000000
                                                                  ?
                                                                    14 Operario Ferroviario00000000
                                                                    ?
                                                                      15 Sport00000000
                                                                      ?
                                                                        16 Vila Nova00000000
                                                                        ?
                                                                          17 Vitoria00000000
                                                                          ?
                                                                            18 Parana Clube00000000
                                                                            ?
                                                                              19 Ponte Preta00000000
                                                                              ?
                                                                                20 Sao Bento00000000
                                                                                ?
                                                                                  Zawodnik Drużyna Bramki

                                                                                  Totalscore

                                                                                  Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

                                                                                  Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
                                                                                  Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

                                                                                  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
                                                                                  Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
                                                                                  Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
                                                                                  TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
                                                                                  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
                                                                                  forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
                                                                                  LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK