Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





2 liga brazylijska  
Piłka nożna / Brazylia / 2 liga brazylijska / 2016/2017


Lorem ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
Coritiba
0-2
CRB
wczoraj
Cuiaba
2-0
Oeste FC
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
Coritiba
0-2
CRB
wczoraj
  
Cuiaba
2-0
Oeste FC
21 wrz
  
Bragantino
4-1
Londrina EC
21 wrz
  
Guarani
1-0
Parana Clube
21 wrz
  
Sport
0-2
America MG
21 wrz
  
Criciuma
0-1
Atletico GO
20 wrz
  
Brasil
2-2
Figueirense
18 wrz
  
Sao Bento
2-0
Vitoria
18 wrz
  
Vila Nova
0-2
Botafogo SP
17 wrz
  
Operario Ferroviario
2-1
Ponte Preta
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Bragantino23451364371423
?
  • W
  • R
  • P
  • W
  • W
2 Atletico GO23411184271710
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • R
3 Sport2338911330219
?
  • P
  • W
  • W
  • R
  • R
4 CRB2337114828244
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
5 Botafogo SP2335105823221
?
  • W
  • W
  • R
  • R
  • P
6 Operario Ferroviario233510582125-4
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
7 Coritiba233497729236
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
8 Cuiaba233389626206
?
  • W
  • R
  • P
  • R
  • R
9 Parana Clube23338961820-2
?
  • P
  • R
  • W
  • R
  • W
10 America MG233288723230
?
  • W
  • W
  • R
  • R
  • W
11 Ponte Preta233187823212
?
  • P
  • P
  • R
  • W
  • P
12 Brasil232985101925-6
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
13 Londrina EC232884112732-5
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
14 Oeste FC232651172324-1
?
  • P
  • W
  • W
  • R
  • P
15 Guarani232574121724-7
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
16 Vila Nova23245991421-7
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • R
17 Figueirense232441271823-5
?
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
18 Sao Bento232365122531-6
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
19 Criciuma232358101523-8
?
  • P
  • P
  • R
  • R
  • W
20 Vitoria232257112030-10
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • R
Kolejka 1
27 kwi
Guarani
0-0
Figueirense
27 kwi
Botafogo SP
3-1
Vitoria
27 kwi
Sao Bento
1-3
Atletico GO
27 kwi
Operario Ferroviario
1-0
America MG
27 kwi
Sport
1-1
Oeste FC
27 kwi
Brasil
0-1
Bragantino
27 kwi
Criciuma
0-1
Cuiaba
28 kwi
Vila Nova
1-1
Parana Clube
28 kwi
CRB
1-2
Londrina EC
30 kwi
Coritiba
2-0
Ponte Preta
Kolejka 2
1 maj
America MG
0-1
Botafogo SP
1 maj
Oeste FC
2-0
Guarani
3 maj
Ponte Preta
1-1
Criciuma
4 maj
Londrina EC
1-0
Brasil
4 maj
Figueirense
2-2
Sao Bento
4 maj
Vitoria
2-1
Vila Nova
4 maj
Atletico GO
1-1
Coritiba
5 maj
Parana Clube
1-0
CRB
5 maj
Cuiaba
2-1
Operario Ferroviario
7 maj
Bragantino
1-1
Sport
Kolejka 3
10 maj
Coritiba
0-0
Londrina EC
10 maj
Sao Bento
0-1
Botafogo SP
11 maj
Vila Nova
0-0
Ponte Preta
11 maj
Bragantino
3-0
Atletico GO
11 maj
Criciuma
0-0
America MG
11 maj
Sport
0-0
Figueirense
12 maj
Operario Ferroviario
0-0
Oeste FC
12 maj
Brasil
0-2
CRB
12 maj
Cuiaba
1-1
Parana Clube
14 maj
Guarani
3-2
Vitoria
Kolejka 4
15 maj
Oeste FC
1-1
Cuiaba
15 maj
Figueirense
1-0
Brasil
18 maj
Ponte Preta
1-0
Operario Ferroviario
18 maj
Atletico GO
3-1
Criciuma
18 maj
Parana Clube
0-0
Guarani
18 maj
Londrina EC
1-0
Bragantino
18 maj
Vitoria
1-3
Sao Bento
19 maj
Botafogo SP
0-1
Vila Nova
19 maj
America MG
1-2
Sport
21 maj
CRB
1-0
Coritiba
Kolejka 5
22 maj
Bragantino
2-0
Figueirense
22 maj
Criciuma
1-0
Guarani
25 maj
Ponte Preta
4-2
Parana Clube
25 maj
Sao Bento
1-0
Oeste FC
25 maj
Coritiba
2-1
Cuiaba
25 maj
Sport
3-2
Londrina EC
25 maj
CRB
1-1
Vila Nova
26 maj
Atletico GO
1-1
Vitoria
26 maj
Operario Ferroviario
0-2
Botafogo SP
26 maj
Brasil
2-1
America MG
Kolejka 6
29 maj
Guarani
1-2
Brasil
29 maj
Operario Ferroviario
2-1
Sport
1 cze
Botafogo SP
1-0
Criciuma
1 cze
Sao Bento
1-2
CRB
1 cze
Figueirense
1-0
Atletico GO
1 cze
Parana Clube
0-0
Oeste FC
1 cze
Vila Nova
0-1
Londrina EC
1 cze
Vitoria
0-2
Bragantino
2 cze
Cuiaba
1-3
Ponte Preta
4 cze
America MG
1-1
Coritiba
Kolejka 7
5 cze
Bragantino
2-0
Sao Bento
7 cze
Atletico GO
1-0
Guarani
8 cze
Oeste FC
0-0
Figueirense
8 cze
Brasil
1-0
Operario Ferroviario
8 cze
Criciuma
1-1
Vila Nova
8 cze
Londrina EC
1-0
Cuiaba
8 cze
Coritiba
2-3
Parana Clube
8 cze
Ponte Preta
0-0
Botafogo SP
9 cze
CRB
1-3
America MG
9 cze
Sport
3-1
Vitoria
Kolejka 8
11 cze
Londrina EC
1-3
Ponte Preta
12 cze
Guarani
0-1
Coritiba
12 cze
Bragantino
2-0
America MG
12 cze
Brasil
0-1
Criciuma
12 cze
Figueirense
2-1
Botafogo SP
12 cze
Parana Clube
1-0
Operario Ferroviario
12 cze
Vila Nova
1-0
Sao Bento
12 cze
Oeste FC
3-0
Vitoria
12 cze
Cuiaba
0-1
Atletico GO
12 cze
Sport
1-0
CRB
Kolejka 9
9 lip
Sao Bento
2-2
Sport
10 lip
Criciuma
2-1
Coritiba
10 lip
Vitoria
0-1
Cuiaba
13 lip
Ponte Preta
3-2
Oeste FC
13 lip
Botafogo SP
2-3
Brasil
13 lip
Atletico GO
2-0
Vila Nova
13 lip
America MG
0-4
Figueirense
13 lip
CRB
2-1
Guarani
14 lip
Parana Clube
2-1
Bragantino
14 lip
Operario Ferroviario
2-0
Londrina EC
Kolejka 10
16 lip
Cuiaba
1-1
Sport
17 lip
Ponte Preta
0-0
Atletico GO
17 lip
Coritiba
2-1
Sao Bento
19 lip
Brasil
0-1
Parana Clube
20 lip
Oeste FC
0-0
Bragantino
20 lip
Vila Nova
1-1
America MG
20 lip
Figueirense
1-1
Londrina EC
20 lip
Vitoria
2-0
Criciuma
21 lip
Botafogo SP
0-0
Guarani
21 lip
Operario Ferroviario
2-1
CRB
Kolejka 11
23 lip
Sport
0-0
Brasil
24 lip
Atletico GO
1-2
Botafogo SP
24 lip
Sao Bento
1-1
Operario Ferroviario
24 lip
Guarani
0-1
Cuiaba
24 lip
Bragantino
2-1
Ponte Preta
24 lip
Coritiba
2-0
Vila Nova
24 lip
Londrina EC
3-1
Vitoria
24 lip
Figueirense
0-1
Parana Clube
24 lip
America MG
0-0
Oeste FC
24 lip
CRB
2-0
Criciuma
Kolejka 12
27 lip
Guarani
2-1
Sao Bento
27 lip
Botafogo SP
0-2
CRB
27 lip
Oeste FC
1-0
Londrina EC
27 lip
Parana Clube
0-1
Sport
27 lip
Criciuma
1-1
Figueirense
27 lip
America MG
0-1
Atletico GO
27 lip
Vitoria
2-1
Ponte Preta
27 lip
Operario Ferroviario
1-1
Coritiba
28 lip
Vila Nova
0-1
Bragantino
28 lip
Cuiaba
1-1
Brasil
Kolejka 13
30 lip
Sport
1-1
Guarani
30 lip
Coritiba
3-2
Botafogo SP
31 lip
Ponte Preta
0-1
America MG
31 lip
Bragantino
2-2
Cuiaba
31 lip
Sao Bento
1-0
Criciuma
31 lip
Atletico GO
4-2
Operario Ferroviario
31 lip
Londrina EC
3-0
Parana Clube
31 lip
Figueirense
1-1
Vitoria
31 lip
Brasil
0-2
Vila Nova
31 lip
CRB
2-2
Oeste FC
Kolejka 14
2 sie
Sport
1-1
Coritiba
3 sie
Guarani
1-0
Bragantino
3 sie
Botafogo SP
3-2
Oeste FC
3 sie
Sao Bento
0-0
Ponte Preta
3 sie
Parana Clube
0-0
America MG
3 sie
Londrina EC
1-1
Atletico GO
3 sie
Criciuma
1-2
Operario Ferroviario
3 sie
Brasil
1-0
Vitoria
4 sie
Vila Nova
0-0
Figueirense
4 sie
CRB
0-1
Cuiaba
Kolejka 15
7 sie
Atletico GO
0-1
CRB
7 sie
America MG
4-3
Londrina EC
9 sie
Oeste FC
1-1
Brasil
10 sie
Bragantino
0-0
Botafogo SP
10 sie
Operario Ferroviario
1-0
Vila Nova
10 sie
Coritiba
2-0
Figueirense
11 sie
Ponte Preta
1-0
Guarani
11 sie
Cuiaba
3-2
Sao Bento
11 sie
Vitoria
2-0
Parana Clube
11 sie
Criciuma
1-0
Sport
Kolejka 16
13 sie
Bragantino
4-0
Operario Ferroviario
14 sie
Atletico GO
2-0
Oeste FC
14 sie
Coritiba
2-0
Brasil
16 sie
Figueirense
0-1
Ponte Preta
17 sie
Guarani
0-2
Vila Nova
17 sie
Sao Bento
2-1
Parana Clube
17 sie
Londrina EC
1-1
Criciuma
17 sie
Sport
3-0
Botafogo SP
18 sie
America MG
2-1
Cuiaba
18 sie
CRB
-
Vitoria
Kolejka 17
20 sie
Oeste FC
0-2
Coritiba
20 sie
Criciuma
0-2
Bragantino
21 sie
Botafogo SP
2-1
Londrina EC
21 sie
Vila Nova
0-2
Sport
21 sie
Parana Clube
0-0
Atletico GO
21 sie
Operario Ferroviario
1-0
Guarani
Cuiaba
-
Figueirense
21 sie
Brasil
2-1
Sao Bento
22 sie
Vitoria
0-0
America MG
22 sie
Ponte Preta
0-1
CRB
Kolejka 18
23 sie
Bragantino
1-1
Coritiba
24 sie
Oeste FC
1-1
Vila Nova
24 sie
Atletico GO
0-0
Brasil
24 sie
Parana Clube
0-0
Criciuma
24 sie
Londrina EC
2-4
Sao Bento
24 sie
Vitoria
0-0
Operario Ferroviario
24 sie
Cuiaba
2-0
Botafogo SP
25 sie
Ponte Preta
2-2
Sport
25 sie
Figueirense
2-2
CRB
25 sie
America MG
3-2
Guarani
Kolejka 19
27 sie
CRB
0-3
Bragantino
28 sie
Botafogo SP
0-1
Parana Clube
28 sie
Coritiba
1-1
Vitoria
28 sie
Vila Nova
0-0
Cuiaba
28 sie
Sport
1-1
Atletico GO
28 sie
Brasil
1-0
Ponte Preta
28 sie
Criciuma
3-1
Oeste FC
28 sie
Operario Ferroviario
1-0
Figueirense
29 sie
Guarani
1-0
Londrina EC
29 sie
Sao Bento
0-2
America MG
Kolejka 20
31 sie
Parana Clube
1-1
Vila Nova
31 sie
Londrina EC
0-1
CRB
31 sie
Figueirense
0-1
Guarani
31 sie
Vitoria
0-0
Botafogo SP
31 sie
Cuiaba
0-0
Criciuma
31 sie
Atletico GO
1-0
Sao Bento
31 sie
Oeste FC
0-0
Sport
31 sie
Ponte Preta
1-0
Coritiba
1 wrz
America MG
0-0
Operario Ferroviario
1 wrz
Bragantino
2-1
Brasil
Kolejka 21
4 wrz
Criciuma
0-0
Ponte Preta
4 wrz
Vila Nova
0-2
Vitoria
4 wrz
Brasil
1-0
Londrina EC
6 wrz
Sao Bento
0-0
Figueirense
6 wrz
CRB
1-2
Parana Clube
7 wrz
Operario Ferroviario
2-1
Cuiaba
7 wrz
Guarani
2-3
Oeste FC
7 wrz
Botafogo SP
0-0
America MG
8 wrz
Coritiba
1-2
Atletico GO
8 wrz
Sport
2-1
Bragantino
Kolejka 22
10 wrz
CRB
3-1
Brasil
11 wrz
America MG
2-1
Criciuma
13 wrz
Ponte Preta
0-1
Vila Nova
14 wrz
Botafogo SP
1-0
Sao Bento
14 wrz
Oeste FC
3-0
Operario Ferroviario
14 wrz
Atletico GO
1-1
Bragantino
14 wrz
Vitoria
0-1
Guarani
14 wrz
Londrina EC
2-1
Coritiba
15 wrz
Parana Clube
0-0
Cuiaba
15 wrz
Figueirense
1-2
Sport
Kolejka 23
17 wrz
Operario Ferroviario
2-1
Ponte Preta
18 wrz
Sao Bento
2-0
Vitoria
18 wrz
Vila Nova
0-2
Botafogo SP
20 wrz
Brasil
2-2
Figueirense
21 wrz
Criciuma
0-1
Atletico GO
21 wrz
Sport
0-2
America MG
21 wrz
Guarani
1-0
Parana Clube
21 wrz
Bragantino
4-1
Londrina EC
wczoraj
Coritiba
0-2
CRB
wczoraj
Cuiaba
2-0
Oeste FC
Kolejka 1
27 kwi
Guarani
0-0
Figueirense
27 kwi
Botafogo SP
3-1
Vitoria
27 kwi
Sao Bento
1-3
Atletico GO
27 kwi
Operario Ferroviario
1-0
America MG
27 kwi
Sport
1-1
Oeste FC
27 kwi
Brasil
0-1
Bragantino
27 kwi
Criciuma
0-1
Cuiaba
28 kwi
Vila Nova
1-1
Parana Clube
28 kwi
CRB
1-2
Londrina EC
30 kwi
Coritiba
2-0
Ponte Preta
Kolejka 2
1 maj
America MG
0-1
Botafogo SP
1 maj
Oeste FC
2-0
Guarani
3 maj
Ponte Preta
1-1
Criciuma
4 maj
Londrina EC
1-0
Brasil
4 maj
Figueirense
2-2
Sao Bento
4 maj
Vitoria
2-1
Vila Nova
4 maj
Atletico GO
1-1
Coritiba
5 maj
Parana Clube
1-0
CRB
5 maj
Cuiaba
2-1
Operario Ferroviario
7 maj
Bragantino
1-1
Sport
Kolejka 3
10 maj
Coritiba
0-0
Londrina EC
10 maj
Sao Bento
0-1
Botafogo SP
11 maj
Vila Nova
0-0
Ponte Preta
11 maj
Bragantino
3-0
Atletico GO
11 maj
Criciuma
0-0
America MG
11 maj
Sport
0-0
Figueirense
12 maj
Operario Ferroviario
0-0
Oeste FC
12 maj
Brasil
0-2
CRB
12 maj
Cuiaba
1-1
Parana Clube
14 maj
Guarani
3-2
Vitoria
Kolejka 4
15 maj
Oeste FC
1-1
Cuiaba
15 maj
Figueirense
1-0
Brasil
18 maj
Ponte Preta
1-0
Operario Ferroviario
18 maj
Atletico GO
3-1
Criciuma
18 maj
Parana Clube
0-0
Guarani
18 maj
Londrina EC
1-0
Bragantino
18 maj
Vitoria
1-3
Sao Bento
19 maj
Botafogo SP
0-1
Vila Nova
19 maj
America MG
1-2
Sport
21 maj
CRB
1-0
Coritiba
Kolejka 5
22 maj
Bragantino
2-0
Figueirense
22 maj
Criciuma
1-0
Guarani
25 maj
Ponte Preta
4-2
Parana Clube
25 maj
Sao Bento
1-0
Oeste FC
25 maj
Coritiba
2-1
Cuiaba
25 maj
Sport
3-2
Londrina EC
25 maj
CRB
1-1
Vila Nova
26 maj
Atletico GO
1-1
Vitoria
26 maj
Operario Ferroviario
0-2
Botafogo SP
26 maj
Brasil
2-1
America MG
Kolejka 6
29 maj
Guarani
1-2
Brasil
29 maj
Operario Ferroviario
2-1
Sport
1 cze
Botafogo SP
1-0
Criciuma
1 cze
Sao Bento
1-2
CRB
1 cze
Figueirense
1-0
Atletico GO
1 cze
Parana Clube
0-0
Oeste FC
1 cze
Vila Nova
0-1
Londrina EC
1 cze
Vitoria
0-2
Bragantino
2 cze
Cuiaba
1-3
Ponte Preta
4 cze
America MG
1-1
Coritiba
Kolejka 7
5 cze
Bragantino
2-0
Sao Bento
7 cze
Atletico GO
1-0
Guarani
8 cze
Oeste FC
0-0
Figueirense
8 cze
Brasil
1-0
Operario Ferroviario
8 cze
Criciuma
1-1
Vila Nova
8 cze
Londrina EC
1-0
Cuiaba
8 cze
Coritiba
2-3
Parana Clube
8 cze
Ponte Preta
0-0
Botafogo SP
9 cze
CRB
1-3
America MG
9 cze
Sport
3-1
Vitoria
Kolejka 8
11 cze
Londrina EC
1-3
Ponte Preta
12 cze
Guarani
0-1
Coritiba
12 cze
Bragantino
2-0
America MG
12 cze
Brasil
0-1
Criciuma
12 cze
Figueirense
2-1
Botafogo SP
12 cze
Parana Clube
1-0
Operario Ferroviario
12 cze
Vila Nova
1-0
Sao Bento
12 cze
Oeste FC
3-0
Vitoria
12 cze
Cuiaba
0-1
Atletico GO
12 cze
Sport
1-0
CRB
Kolejka 9
9 lip
Sao Bento
2-2
Sport
10 lip
Criciuma
2-1
Coritiba
10 lip
Vitoria
0-1
Cuiaba
13 lip
Ponte Preta
3-2
Oeste FC
13 lip
Botafogo SP
2-3
Brasil
13 lip
Atletico GO
2-0
Vila Nova
13 lip
America MG
0-4
Figueirense
13 lip
CRB
2-1
Guarani
14 lip
Parana Clube
2-1
Bragantino
14 lip
Operario Ferroviario
2-0
Londrina EC
Kolejka 10
16 lip
Cuiaba
1-1
Sport
17 lip
Ponte Preta
0-0
Atletico GO
17 lip
Coritiba
2-1
Sao Bento
19 lip
Brasil
0-1
Parana Clube
20 lip
Oeste FC
0-0
Bragantino
20 lip
Vila Nova
1-1
America MG
20 lip
Figueirense
1-1
Londrina EC
20 lip
Vitoria
2-0
Criciuma
21 lip
Botafogo SP
0-0
Guarani
21 lip
Operario Ferroviario
2-1
CRB
Kolejka 11
23 lip
Sport
0-0
Brasil
24 lip
Atletico GO
1-2
Botafogo SP
24 lip
Sao Bento
1-1
Operario Ferroviario
24 lip
Guarani
0-1
Cuiaba
24 lip
Bragantino
2-1
Ponte Preta
24 lip
Coritiba
2-0
Vila Nova
24 lip
Londrina EC
3-1
Vitoria
24 lip
Figueirense
0-1
Parana Clube
24 lip
America MG
0-0
Oeste FC
24 lip
CRB
2-0
Criciuma
Kolejka 12
27 lip
Guarani
2-1
Sao Bento
27 lip
Botafogo SP
0-2
CRB
27 lip
Oeste FC
1-0
Londrina EC
27 lip
Parana Clube
0-1
Sport
27 lip
Criciuma
1-1
Figueirense
27 lip
America MG
0-1
Atletico GO
27 lip
Vitoria
2-1
Ponte Preta
27 lip
Operario Ferroviario
1-1
Coritiba
28 lip
Vila Nova
0-1
Bragantino
28 lip
Cuiaba
1-1
Brasil
Kolejka 13
30 lip
Sport
1-1
Guarani
30 lip
Coritiba
3-2
Botafogo SP
31 lip
Ponte Preta
0-1
America MG
31 lip
Bragantino
2-2
Cuiaba
31 lip
Sao Bento
1-0
Criciuma
31 lip
Atletico GO
4-2
Operario Ferroviario
31 lip
Londrina EC
3-0
Parana Clube
31 lip
Figueirense
1-1
Vitoria
31 lip
Brasil
0-2
Vila Nova
31 lip
CRB
2-2
Oeste FC
Kolejka 14
2 sie
Sport
1-1
Coritiba
3 sie
Guarani
1-0
Bragantino
3 sie
Botafogo SP
3-2
Oeste FC
3 sie
Sao Bento
0-0
Ponte Preta
3 sie
Parana Clube
0-0
America MG
3 sie
Londrina EC
1-1
Atletico GO
3 sie
Criciuma
1-2
Operario Ferroviario
3 sie
Brasil
1-0
Vitoria
4 sie
Vila Nova
0-0
Figueirense
4 sie
CRB
0-1
Cuiaba
Kolejka 15
7 sie
Atletico GO
0-1
CRB
7 sie
America MG
4-3
Londrina EC
9 sie
Oeste FC
1-1
Brasil
10 sie
Bragantino
0-0
Botafogo SP
10 sie
Operario Ferroviario
1-0
Vila Nova
10 sie
Coritiba
2-0
Figueirense
11 sie
Ponte Preta
1-0
Guarani
11 sie
Cuiaba
3-2
Sao Bento
11 sie
Vitoria
2-0
Parana Clube
11 sie
Criciuma
1-0
Sport
Kolejka 16
13 sie
Bragantino
4-0
Operario Ferroviario
14 sie
Atletico GO
2-0
Oeste FC
14 sie
Coritiba
2-0
Brasil
16 sie
Figueirense
0-1
Ponte Preta
17 sie
Guarani
0-2
Vila Nova
17 sie
Sao Bento
2-1
Parana Clube
17 sie
Londrina EC
1-1
Criciuma
17 sie
Sport
3-0
Botafogo SP
18 sie
America MG
2-1
Cuiaba
18 sie
CRB
-
Vitoria
Kolejka 17
20 sie
Oeste FC
0-2
Coritiba
20 sie
Criciuma
0-2
Bragantino
21 sie
Botafogo SP
2-1
Londrina EC
21 sie
Vila Nova
0-2
Sport
21 sie
Parana Clube
0-0
Atletico GO
21 sie
Operario Ferroviario
1-0
Guarani
Cuiaba
-
Figueirense
21 sie
Brasil
2-1
Sao Bento
22 sie
Vitoria
0-0
America MG
22 sie
Ponte Preta
0-1
CRB
Kolejka 18
23 sie
Bragantino
1-1
Coritiba
24 sie
Oeste FC
1-1
Vila Nova
24 sie
Atletico GO
0-0
Brasil
24 sie
Parana Clube
0-0
Criciuma
24 sie
Londrina EC
2-4
Sao Bento
24 sie
Vitoria
0-0
Operario Ferroviario
24 sie
Cuiaba
2-0
Botafogo SP
25 sie
Ponte Preta
2-2
Sport
25 sie
Figueirense
2-2
CRB
25 sie
America MG
3-2
Guarani
Kolejka 19
27 sie
CRB
0-3
Bragantino
28 sie
Botafogo SP
0-1
Parana Clube
28 sie
Coritiba
1-1
Vitoria
28 sie
Vila Nova
0-0
Cuiaba
28 sie
Sport
1-1
Atletico GO
28 sie
Brasil
1-0
Ponte Preta
28 sie
Criciuma
3-1
Oeste FC
28 sie
Operario Ferroviario
1-0
Figueirense
29 sie
Guarani
1-0
Londrina EC
29 sie
Sao Bento
0-2
America MG
Kolejka 20
31 sie
Parana Clube
1-1
Vila Nova
31 sie
Londrina EC
0-1
CRB
31 sie
Figueirense
0-1
Guarani
31 sie
Vitoria
0-0
Botafogo SP
31 sie
Cuiaba
0-0
Criciuma
31 sie
Atletico GO
1-0
Sao Bento
31 sie
Oeste FC
0-0
Sport
31 sie
Ponte Preta
1-0
Coritiba
1 wrz
America MG
0-0
Operario Ferroviario
1 wrz
Bragantino
2-1
Brasil
Kolejka 21
4 wrz
Criciuma
0-0
Ponte Preta
4 wrz
Vila Nova
0-2
Vitoria
4 wrz
Brasil
1-0
Londrina EC
6 wrz
Sao Bento
0-0
Figueirense
6 wrz
CRB
1-2
Parana Clube
7 wrz
Operario Ferroviario
2-1
Cuiaba
7 wrz
Guarani
2-3
Oeste FC
7 wrz
Botafogo SP
0-0
America MG
8 wrz
Coritiba
1-2
Atletico GO
8 wrz
Sport
2-1
Bragantino
Kolejka 22
10 wrz
CRB
3-1
Brasil
11 wrz
America MG
2-1
Criciuma
13 wrz
Ponte Preta
0-1
Vila Nova
14 wrz
Botafogo SP
1-0
Sao Bento
14 wrz
Oeste FC
3-0
Operario Ferroviario
14 wrz
Atletico GO
1-1
Bragantino
14 wrz
Vitoria
0-1
Guarani
14 wrz
Londrina EC
2-1
Coritiba
15 wrz
Parana Clube
0-0
Cuiaba
15 wrz
Figueirense
1-2
Sport
Kolejka 23
17 wrz
Operario Ferroviario
2-1
Ponte Preta
18 wrz
Sao Bento
2-0
Vitoria
18 wrz
Vila Nova
0-2
Botafogo SP
20 wrz
Brasil
2-2
Figueirense
21 wrz
Criciuma
0-1
Atletico GO
21 wrz
Sport
0-2
America MG
21 wrz
Guarani
1-0
Parana Clube
21 wrz
Bragantino
4-1
Londrina EC
wczoraj
Coritiba
0-2
CRB
wczoraj
Cuiaba
2-0
Oeste FC
Kolejka 24
25 wrz 01:30
Oeste FC
-
Sao Bento
25 wrz 00:15
Botafogo SP
-
Operario Ferroviario
25 wrz 00:15
Guarani
-
Criciuma
25 wrz 01:30
Vila Nova
-
CRB
25 wrz 00:15
Londrina EC
-
Sport
25 wrz 02:30
Figueirense
-
Bragantino
25 wrz 01:30
America MG
-
Brasil
25 wrz 02:30
Vitoria
-
Atletico GO
Cuiaba
-
Coritiba
26 wrz 00:15
Parana Clube
-
Ponte Preta
Kolejka 25
28 wrz 21:30
Ponte Preta
-
Cuiaba
28 wrz 02:30
Atletico GO
-
Figueirense
28 wrz 21:30
Coritiba
-
America MG
28 wrz 00:15
Londrina EC
-
Vila Nova
28 wrz 16:00
Criciuma
-
Botafogo SP
28 wrz 01:30
Brasil
-
Guarani
29 wrz 21:00
Bragantino
-
Vitoria
29 wrz 00:00
Oeste FC
-
Parana Clube
29 wrz 00:00
Sport
-
Operario Ferroviario
29 wrz 02:00
CRB
-
Sao Bento
Kolejka 26
1 paź 01:00
Guarani
-
Atletico GO
2 paź 00:15
Vila Nova
-
Criciuma
4 paź 02:30
Vitoria
-
Sport
4 paź 00:15
America MG
-
CRB
5 paź 02:30
Sao Bento
-
Bragantino
5 paź 16:00
Botafogo SP
-
Ponte Preta
5 paź 00:15
Figueirense
-
Oeste FC
5 paź 21:30
Operario Ferroviario
-
Brasil
5 paź 21:30
Parana Clube
-
Coritiba
6 paź 00:00
Cuiaba
-
Londrina EC
Kolejka 27
8 paź 01:00
Sao Bento
-
Vila Nova
8 paź 01:00
CRB
-
Sport
9 paź 02:30
Ponte Preta
-
Londrina EC
9 paź 01:30
Criciuma
-
Brasil
9 paź 02:30
America MG
-
Bragantino
9 paź 02:30
Vitoria
-
Oeste FC
9 paź 00:15
Botafogo SP
-
Figueirense
9 paź 00:15
Operario Ferroviario
-
Parana Clube
9 paź 00:15
Coritiba
-
Guarani
9 paź 01:30
Atletico GO
-
Cuiaba
Kolejka 28
11 paź 00:00
Sport
-
Sao Bento
12 paź 21:30
Coritiba
-
Criciuma
12 paź 21:30
Londrina EC
-
Operario Ferroviario
12 paź 00:15
Brasil
-
Botafogo SP
12 paź 02:30
Guarani
-
CRB
12 paź 21:30
Bragantino
-
Parana Clube
12 paź 02:30
Oeste FC
-
Ponte Preta
12 paź 02:30
Cuiaba
-
Vitoria
12 paź 00:15
Vila Nova
-
Atletico GO
13 paź 00:00
Figueirense
-
America MG
Kolejka 29
15 paź 01:00
Guarani
-
Botafogo SP
15 paź 01:00
Atletico GO
-
Ponte Preta
15 paź 01:00
Sport
-
Cuiaba
16 paź 02:30
Bragantino
-
Oeste FC
16 paź 02:30
Sao Bento
-
Coritiba
16 paź 00:15
Parana Clube
-
Brasil
16 paź 00:15
Londrina EC
-
Figueirense
16 paź 00:15
Criciuma
-
Vitoria
16 paź 01:30
America MG
-
Vila Nova
16 paź 02:30
CRB
-
Operario Ferroviario
Kolejka 30
18 paź 00:15
Botafogo SP
-
Atletico GO
18 paź 02:30
Cuiaba
-
Guarani
19 paź 21:30
Ponte Preta
-
Bragantino
19 paź 21:30
Oeste FC
-
America MG
19 paź 21:30
Vila Nova
-
Coritiba
19 paź 00:15
Criciuma
-
CRB
19 paź 02:30
Vitoria
-
Londrina EC
20 paź 00:00
Parana Clube
-
Figueirense
20 paź 00:00
Operario Ferroviario
-
Sao Bento
20 paź 21:00
Brasil
-
Sport
Kolejka 31
26 paź 22:00
Ponte Preta
-
Vitoria
26 paź 22:00
Bragantino
-
Vila Nova
26 paź 22:00
Sao Bento
-
Guarani
26 paź 22:00
Atletico GO
-
America MG
26 paź 22:00
Coritiba
-
Operario Ferroviario
26 paź 22:00
Londrina EC
-
Oeste FC
26 paź 22:00
Figueirense
-
Criciuma
26 paź 22:00
Brasil
-
Cuiaba
26 paź 22:00
Sport
-
Parana Clube
26 paź 22:00
CRB
-
Botafogo SP
Kolejka 32
2 lis 22:00
Guarani
-
Sport
2 lis 22:00
Botafogo SP
-
Coritiba
2 lis 22:00
Oeste FC
-
CRB
2 lis 22:00
Vila Nova
-
Brasil
2 lis 22:00
Parana Clube
-
Londrina EC
2 lis 22:00
Operario Ferroviario
-
Atletico GO
2 lis 22:00
Criciuma
-
Sao Bento
2 lis 22:00
America MG
-
Ponte Preta
2 lis 22:00
Vitoria
-
Figueirense
2 lis 22:00
Cuiaba
-
Bragantino
Kolejka 33
5 lis 22:00
Ponte Preta
-
Sao Bento
5 lis 22:00
Bragantino
-
Guarani
5 lis 22:00
Oeste FC
-
Botafogo SP
5 lis 22:00
Atletico GO
-
Londrina EC
5 lis 22:00
Coritiba
-
Sport
5 lis 22:00
Operario Ferroviario
-
Criciuma
5 lis 22:00
Figueirense
-
Vila Nova
5 lis 22:00
America MG
-
Parana Clube
5 lis 22:00
Vitoria
-
Brasil
5 lis 22:00
Cuiaba
-
CRB
Kolejka 34
9 lis 22:00
Guarani
-
Ponte Preta
9 lis 22:00
Botafogo SP
-
Bragantino
9 lis 22:00
Sao Bento
-
Cuiaba
9 lis 22:00
Vila Nova
-
Operario Ferroviario
9 lis 22:00
Parana Clube
-
Vitoria
9 lis 22:00
Londrina EC
-
America MG
9 lis 22:00
Figueirense
-
Coritiba
9 lis 22:00
Brasil
-
Oeste FC
9 lis 22:00
Sport
-
Criciuma
9 lis 22:00
CRB
-
Atletico GO
Kolejka 35
12 lis 22:00
Ponte Preta
-
Figueirense
12 lis 22:00
Botafogo SP
-
Sport
12 lis 22:00
Oeste FC
-
Atletico GO
12 lis 22:00
Vila Nova
-
Guarani
12 lis 22:00
Parana Clube
-
Sao Bento
12 lis 22:00
Operario Ferroviario
-
Bragantino
12 lis 22:00
Criciuma
-
Londrina EC
12 lis 22:00
Brasil
-
Coritiba
12 lis 22:00
Vitoria
-
CRB
12 lis 22:00
Cuiaba
-
America MG
Kolejka 36
16 lis 22:00
Guarani
-
Operario Ferroviario
16 lis 22:00
Bragantino
-
Criciuma
16 lis 22:00
Sao Bento
-
Brasil
16 lis 22:00
Atletico GO
-
Parana Clube
16 lis 22:00
Coritiba
-
Oeste FC
16 lis 22:00
Londrina EC
-
Botafogo SP
16 lis 22:00
Figueirense
-
Cuiaba
16 lis 22:00
America MG
-
Vitoria
16 lis 22:00
Sport
-
Vila Nova
16 lis 22:00
CRB
-
Ponte Preta
Kolejka 37
23 lis 22:00
Guarani
-
America MG
23 lis 22:00
Botafogo SP
-
Cuiaba
23 lis 22:00
Sao Bento
-
Londrina EC
23 lis 22:00
Vila Nova
-
Oeste FC
23 lis 22:00
Coritiba
-
Bragantino
23 lis 22:00
Sport
-
Ponte Preta
23 lis 22:00
Brasil
-
Atletico GO
23 lis 22:00
Criciuma
-
Parana Clube
23 lis 22:00
Operario Ferroviario
-
Vitoria
23 lis 22:00
CRB
-
Figueirense
Kolejka 38
30 lis 22:00
Vitoria
-
Coritiba
30 lis 22:00
America MG
-
Sao Bento
30 lis 22:00
Figueirense
-
Operario Ferroviario
30 lis 22:00
Londrina EC
-
Guarani
30 lis 22:00
Ponte Preta
-
Brasil
30 lis 22:00
Bragantino
-
CRB
30 lis 22:00
Oeste FC
-
Criciuma
30 lis 22:00
Atletico GO
-
Sport
30 lis 22:00
Parana Clube
-
Botafogo SP
30 lis 22:00
Cuiaba
-
Vila Nova
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Bragantino23451364371423
?
  • W
  • R
  • P
  • W
  • W
2 Atletico GO23411184271710
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • R
3 Sport2338911330219
?
  • P
  • W
  • W
  • R
  • R
4 CRB2337114828244
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
5 Botafogo SP2335105823221
?
  • W
  • W
  • R
  • R
  • P
6 Operario Ferroviario233510582125-4
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
7 Coritiba233497729236
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
8 Cuiaba233389626206
?
  • W
  • R
  • P
  • R
  • R
9 Parana Clube23338961820-2
?
  • P
  • R
  • W
  • R
  • W
10 America MG233288723230
?
  • W
  • W
  • R
  • R
  • W
11 Ponte Preta233187823212
?
  • P
  • P
  • R
  • W
  • P
12 Brasil232985101925-6
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
13 Londrina EC232884112732-5
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
14 Oeste FC232651172324-1
?
  • P
  • W
  • W
  • R
  • P
15 Guarani232574121724-7
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
16 Vila Nova23245991421-7
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • R
17 Figueirense232441271823-5
?
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
18 Sao Bento232365122531-6
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
19 Criciuma232358101523-8
?
  • P
  • P
  • R
  • R
  • W
20 Vitoria232257112030-10
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • R
Zawodnik Drużyna Bramki
Rodrigao Coritiba11
Hernane Sport10
Ze RobertoSao Bento8
Felipe AugustoOperario Ferroviario8
Ytalo Bragantino8
Guilherme Augusto Sport8
Mike Atletico GO8
Alisson SafiraLondrina EC6
Leo Gamalho Criciuma6
Felipe Ferreira CRB6
William Popp Figueirense6
Junior TodinhoCuiaba6
Leo CRB6
Roger Ponte Preta5
FabioOeste FC5
Matheus Peixoto Bragantino5
Junior Vicosa America MG5
Henan Faria Botafogo SP5
Michel Guarani5
Rafael Costa Botafogo SP5
Jenison Parana Clube5
Murilo Botafogo SP5
Claudinho Bragantino4
Joao Pedro Parana Clube4
Anselmo Vitoria4
Arthur Guarani4
Juan Coritiba4
Willie CRB4
Ferrugem CRB4
Felipe Gedoz Vitoria3
Bruno LopesOeste FC3
Pedro Raul Atletico GO3
Robson Coritiba3
Wesley Vitoria3
Edson Ponte Preta3
Matheus Ponte Preta3
Bruno ParaibaOeste FC3
Bruno Tubarao Bragantino3
Anderson OliveiraLondrina EC3
Alisson Farias CRB3
Hyuri Sport3
Thiago Ribeiro Bragantino3
Jean PatrickCuiaba3
Wesley Bragantino3
Neto Vila Nova3
Ruan Vitoria2
CaculeLondrina EC2
Nicolas Vichiatto Atletico GO2
Edimar Fraga Bragantino2
Rafael GrampolaBrasil2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK