Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





3 Liga argentyńska  
Piłka nożna / Argentyna / 3 Liga argentyńska / 2016/2017


lorem ipsum...
Najświeższe wyniki
Kolejka
19 sty
  
Justo Jose de Urquiza
0-4
San Telmo
18 sty
  
Tristan Suarez
1-0
Comunicaciones
12 sty
  
Villa San Carlos
2-4
San Telmo
12 sty
  
karne 11-10
1-1
Tristan Suarez
12 sty
  
Comunicaciones
2-0
Acassuso
18 sty
  
CA Chaco For Ever
2-0
Sansinena BB
18 sty
  
Sarmiento de Resistencia
2-1
Huracan Las Heras
18 sty
  
karne 4-5
3-3
Olimpo
17 sty
  
karne 4-5
1-1
Juventud Unida Universitario
17 sty
  
karne 2-4
3-3
Central Norte
17 sty
  
Deportivo Maipu
1-0
CASD Camioneros
17 sty
  
Douglas Haig
2-1
Defensores de Pronunciamiento
18 sty
  
karne 4-2
1-1
Atletico Guemes
11 sty
  
CA Chaco For Ever
0-2
Sarmiento de Resistencia
11 sty
  
Defensores de Pronunciamiento
0-2
Atletico Guemes
10 sty
  
Central Norte
1-0
Sportivo Las Parejas
4 sty
  
Atletico Guemes
2-1
Central Norte
4 sty
  
Sportivo Las Parejas
0-2
CA Chaco For Ever
3 sty
  
Douglas Haig
0-0
Defensores de Pronunciamiento
28 gru
  
Sarmiento de Resistencia
1-1
Sportivo Las Parejas
28 gru
  
Central Norte
1-1
Douglas Haig
27 gru
  
CA Chaco For Ever
2-0
Atletico Guemes
21 gru
  
Atletico Guemes
1-0
Sarmiento de Resistencia
10 sty
  
Juventud Unida Universitario
2-0
Olimpo
10 sty
  
Huracan Las Heras
2-2
Villa Mitre
10 sty
  
Deportivo Maipu
3-0
Deportivo Madryn
4 sty
  
Villa Mitre
1-0
Deportivo Maipu
4 sty
  
Olimpo
2-0
Huracan Las Heras
3 sty
  
Sansinena BB
0-2
Juventud Unida Universitario
27 gru
  
Huracan Las Heras
1-0
Sansinena BB
27 gru
  
Deportivo Maipu
0-1
Olimpo
27 gru
  
Deportivo Madryn
1-2
Villa Mitre
20 gru
  
Juventud Unida Universitario
0-1
Huracan Las Heras
10 sty
  
Sol de Mayo
1-4
Desamparados
10 sty
  
CASD Camioneros
1-0
Circulo Deportivo
9 sty
  
Club Cipolletti
0-0
Sportivo Estudiantes
3 sty
  
Sportivo Estudiantes
2-2
Sol de Mayo
3 sty
  
Club Sportivo Penarol
1-1
Club Cipolletti
3 sty
  
Desamparados
0-0
CASD Camioneros
27 gru
  
Sol de Mayo
0-4
Club Sportivo Penarol
27 gru
  
CASD Camioneros
2-0
Sportivo Estudiantes
27 gru
  
Circulo Deportivo
0-0
Desamparados
20 gru
  
Club Cipolletti
0-1
Sol de Mayo
5 sty
  
Colegiales
0-0
Flandria
5 sty
  
Sacachispas FC
2-0
Los Andes
5 sty
  
CD UAI Urquiza
3-3
Argentino de Quilmes
29 gru
  
Los Andes
2-0
Colegiales
28 gru
  
Argentino de Quilmes
2-1
Sacachispas FC
27 gru
  
Flandria
0-1
CD UAI Urquiza
20 gru
  
Sacachispas FC
2-1
Colegiales
20 gru
  
CD UAI Urquiza
0-2
Los Andes
19 gru
  
Argentino de Quilmes
0-0
Flandria
13 gru
  
Flandria
2-0
Sacachispas FC
4 sty
  
CA Fenix
1-1
Deportivo Armenio
4 sty
  
CA Talleres Remedios de Escalada
2-3
San Telmo
4 sty
  
CA Defensores Unidos
2-2
CA San Miguel
29 gru
  
CA San Miguel
2-1
CA Fenix
29 gru
  
San Telmo
4-1
CA Defensores Unidos
28 gru
  
Deportivo Armenio
1-2
CA Talleres Remedios de Escalada
21 gru
  
CA Fenix
1-2
CA Talleres Remedios de Escalada
21 gru
  
CA Defensores Unidos
2-2
Deportivo Armenio
19 gru
  
CA San Miguel
0-0
San Telmo
12 gru
  
Deportivo Armenio
1-1
CA San Miguel
Nadchodzące mecze
Kolejka
26 sty 01:10
  
Tristan Suarez
-
San Telmo
24 sty 22:00
  
Douglas Haig
-
Sarmiento de Resistencia
24 sty 22:00
  
Villa Mitre
-
Sportivo Belgrano
24 sty 22:00
  
CA Chaco For Ever
-
Deportivo Madryn
24 sty 22:00
  
Deportivo Maipu
-
Sportivo Las Parejas
Tabela ligi

Tabela ligi jest niedostępna. Brak rozegranych meczów.

Kolejka 0
12 sty
Villa San Carlos
2-4
San Telmo
12 sty
karne 11-10
1-1
Tristan Suarez
12 sty
Comunicaciones
2-0
Acassuso
Kolejka pófinały
18 sty
Tristan Suarez
1-0
Comunicaciones
19 sty
Justo Jose de Urquiza
0-4
San Telmo
Kolejka 1/8
17 sty
karne 2-4
3-3
Central Norte
17 sty
Douglas Haig
2-1
Defensores de Pronunciamiento
17 sty
karne 4-5
1-1
Juventud Unida Universitario
17 sty
Deportivo Maipu
1-0
CASD Camioneros
18 sty
CA Chaco For Ever
2-0
Sansinena BB
18 sty
Sarmiento de Resistencia
2-1
Huracan Las Heras
18 sty
karne 4-5
3-3
Olimpo
Kolejka finał
18 sty
karne 4-2
1-1
Atletico Guemes
Kolejka 1
4 gru
Sarmiento de Resistencia
1-0
Central Norte
5 gru
Sportivo Las Parejas
1-1
Defensores de Pronunciamiento
6 gru
Atletico Guemes
1-0
Douglas Haig
Kolejka 2
9 gru
Douglas Haig
2-2
Sportivo Las Parejas
9 gru
Defensores de Pronunciamiento
2-0
Sarmiento de Resistencia
9 gru
Central Norte
2-1
CA Chaco For Ever
Kolejka 3
13 gru
CA Chaco For Ever
3-1
Defensores de Pronunciamiento
14 gru
Sarmiento de Resistencia
0-1
Douglas Haig
14 gru
Sportivo Las Parejas
2-4
Atletico Guemes
Kolejka 4
20 gru
Douglas Haig
1-0
CA Chaco For Ever
20 gru
Defensores de Pronunciamiento
1-2
Central Norte
21 gru
Atletico Guemes
1-0
Sarmiento de Resistencia
Kolejka 5
27 gru
CA Chaco For Ever
2-0
Atletico Guemes
28 gru
Central Norte
1-1
Douglas Haig
28 gru
Sarmiento de Resistencia
1-1
Sportivo Las Parejas
Kolejka 6
3 sty
Douglas Haig
0-0
Defensores de Pronunciamiento
4 sty
Atletico Guemes
2-1
Central Norte
4 sty
Sportivo Las Parejas
0-2
CA Chaco For Ever
Kolejka 7
10 sty
Central Norte
1-0
Sportivo Las Parejas
11 sty
CA Chaco For Ever
0-2
Sarmiento de Resistencia
11 sty
Defensores de Pronunciamiento
0-2
Atletico Guemes
Kolejka 1
4 gru
Deportivo Madryn
1-0
Huracan Las Heras
4 gru
Olimpo
0-0
Sansinena BB
5 gru
Villa Mitre
1-1
Juventud Unida Universitario
Kolejka 2
9 gru
Sansinena BB
0-0
Villa Mitre
9 gru
Huracan Las Heras
0-1
Deportivo Maipu
9 gru
Juventud Unida Universitario
2-2
Deportivo Madryn
Kolejka 3
13 gru
Deportivo Maipu
2-1
Juventud Unida Universitario
13 gru
Villa Mitre
3-1
Olimpo
14 gru
Deportivo Madryn
2-1
Sansinena BB
Kolejka 4
20 gru
Olimpo
2-0
Deportivo Madryn
20 gru
Sansinena BB
1-1
Deportivo Maipu
20 gru
Juventud Unida Universitario
0-1
Huracan Las Heras
Kolejka 5
27 gru
Huracan Las Heras
1-0
Sansinena BB
27 gru
Deportivo Maipu
0-1
Olimpo
27 gru
Deportivo Madryn
1-2
Villa Mitre
Kolejka 6
3 sty
Sansinena BB
0-2
Juventud Unida Universitario
4 sty
Villa Mitre
1-0
Deportivo Maipu
4 sty
Olimpo
2-0
Huracan Las Heras
Kolejka 7
10 sty
Juventud Unida Universitario
2-0
Olimpo
10 sty
Huracan Las Heras
2-2
Villa Mitre
10 sty
Deportivo Maipu
3-0
Deportivo Madryn
Kolejka 1
4 gru
Circulo Deportivo
0-0
Sol de Mayo
4 gru
Desamparados
1-1
Club Cipolletti
4 gru
Sportivo Estudiantes
1-0
Club Sportivo Penarol
Kolejka 2
9 gru
Club Cipolletti
1-0
Circulo Deportivo
9 gru
Club Sportivo Penarol
0-2
Desamparados
9 gru
Sol de Mayo
0-1
CASD Camioneros
Kolejka 3
13 gru
CASD Camioneros
0-0
Club Cipolletti
13 gru
Circulo Deportivo
0-1
Club Sportivo Penarol
13 gru
Desamparados
1-0
Sportivo Estudiantes
Kolejka 4
19 gru
Sportivo Estudiantes
2-0
Circulo Deportivo
19 gru
Club Sportivo Penarol
0-1
CASD Camioneros
20 gru
Club Cipolletti
0-1
Sol de Mayo
Kolejka 5
27 gru
Sol de Mayo
0-4
Club Sportivo Penarol
27 gru
CASD Camioneros
2-0
Sportivo Estudiantes
27 gru
Circulo Deportivo
0-0
Desamparados
Kolejka 6
3 sty
Desamparados
0-0
CASD Camioneros
3 sty
Sportivo Estudiantes
2-2
Sol de Mayo
3 sty
Club Sportivo Penarol
1-1
Club Cipolletti
Kolejka 7
9 sty
Club Cipolletti
0-0
Sportivo Estudiantes
10 sty
Sol de Mayo
1-4
Desamparados
10 sty
CASD Camioneros
1-0
Circulo Deportivo
Kolejka 1
6 gru
Argentino de Quilmes
3-1
Colegiales
6 gru
Sacachispas FC
1-1
CD UAI Urquiza
6 gru
Flandria
1-1
Los Andes
Kolejka 2
12 gru
Los Andes
1-1
Argentino de Quilmes
13 gru
Flandria
2-0
Sacachispas FC
13 gru
Colegiales
2-2
CD UAI Urquiza
Kolejka 3
19 gru
Argentino de Quilmes
0-0
Flandria
20 gru
Sacachispas FC
2-1
Colegiales
20 gru
CD UAI Urquiza
0-2
Los Andes
Kolejka 4
27 gru
Flandria
0-1
CD UAI Urquiza
28 gru
Argentino de Quilmes
2-1
Sacachispas FC
29 gru
Los Andes
2-0
Colegiales
Kolejka 5
5 sty
Colegiales
0-0
Flandria
5 sty
Sacachispas FC
2-0
Los Andes
5 sty
CD UAI Urquiza
3-3
Argentino de Quilmes
Kolejka 1
4 gru
San Telmo
0-2
Deportivo Armenio
5 gru
CA San Miguel
0-0
CA Talleres Remedios de Escalada
6 gru
CA Fenix
2-0
CA Defensores Unidos
Kolejka 2
11 gru
San Telmo
2-1
CA Fenix
11 gru
CA Talleres Remedios de Escalada
1-1
CA Defensores Unidos
12 gru
Deportivo Armenio
1-1
CA San Miguel
Kolejka 3
19 gru
CA San Miguel
0-0
San Telmo
21 gru
CA Fenix
1-2
CA Talleres Remedios de Escalada
21 gru
CA Defensores Unidos
2-2
Deportivo Armenio
Kolejka 4
28 gru
Deportivo Armenio
1-2
CA Talleres Remedios de Escalada
29 gru
CA San Miguel
2-1
CA Fenix
29 gru
San Telmo
4-1
CA Defensores Unidos
Kolejka 5
4 sty
CA Fenix
1-1
Deportivo Armenio
4 sty
CA Talleres Remedios de Escalada
2-3
San Telmo
4 sty
CA Defensores Unidos
2-2
CA San Miguel
Kolejka 0
12 sty
Villa San Carlos
2-4
San Telmo
12 sty
karne 11-10
1-1
Tristan Suarez
12 sty
Comunicaciones
2-0
Acassuso
Kolejka pófinały
18 sty
Tristan Suarez
1-0
Comunicaciones
19 sty
Justo Jose de Urquiza
0-4
San Telmo
Kolejka finał
26 sty 01:10
Tristan Suarez
-
San Telmo
Kolejka 0
24 sty 22:00
Douglas Haig
-
Sarmiento de Resistencia
24 sty 22:00
Villa Mitre
-
Sportivo Belgrano
24 sty 22:00
CA Chaco For Ever
-
Deportivo Madryn
24 sty 22:00
Deportivo Maipu
-
Sportivo Las Parejas
Kolejka 1/8
17 sty
karne 2-4
3-3
Central Norte
17 sty
Douglas Haig
2-1
Defensores de Pronunciamiento
17 sty
karne 4-5
1-1
Juventud Unida Universitario
17 sty
Deportivo Maipu
1-0
CASD Camioneros
18 sty
CA Chaco For Ever
2-0
Sansinena BB
18 sty
Sarmiento de Resistencia
2-1
Huracan Las Heras
18 sty
karne 4-5
3-3
Olimpo
Kolejka finał
18 sty
karne 4-2
1-1
Atletico Guemes
Kolejka 1
4 gru
Sarmiento de Resistencia
1-0
Central Norte
5 gru
Sportivo Las Parejas
1-1
Defensores de Pronunciamiento
6 gru
Atletico Guemes
1-0
Douglas Haig
Kolejka 2
9 gru
Douglas Haig
2-2
Sportivo Las Parejas
9 gru
Defensores de Pronunciamiento
2-0
Sarmiento de Resistencia
9 gru
Central Norte
2-1
CA Chaco For Ever
Kolejka 3
13 gru
CA Chaco For Ever
3-1
Defensores de Pronunciamiento
14 gru
Sarmiento de Resistencia
0-1
Douglas Haig
14 gru
Sportivo Las Parejas
2-4
Atletico Guemes
Kolejka 4
20 gru
Douglas Haig
1-0
CA Chaco For Ever
20 gru
Defensores de Pronunciamiento
1-2
Central Norte
21 gru
Atletico Guemes
1-0
Sarmiento de Resistencia
Kolejka 5
27 gru
CA Chaco For Ever
2-0
Atletico Guemes
28 gru
Central Norte
1-1
Douglas Haig
28 gru
Sarmiento de Resistencia
1-1
Sportivo Las Parejas
Kolejka 6
3 sty
Douglas Haig
0-0
Defensores de Pronunciamiento
4 sty
Atletico Guemes
2-1
Central Norte
4 sty
Sportivo Las Parejas
0-2
CA Chaco For Ever
Kolejka 7
10 sty
Central Norte
1-0
Sportivo Las Parejas
11 sty
CA Chaco For Ever
0-2
Sarmiento de Resistencia
11 sty
Defensores de Pronunciamiento
0-2
Atletico Guemes
Kolejka 1
4 gru
Deportivo Madryn
1-0
Huracan Las Heras
4 gru
Olimpo
0-0
Sansinena BB
5 gru
Villa Mitre
1-1
Juventud Unida Universitario
Kolejka 2
9 gru
Sansinena BB
0-0
Villa Mitre
9 gru
Huracan Las Heras
0-1
Deportivo Maipu
9 gru
Juventud Unida Universitario
2-2
Deportivo Madryn
Kolejka 3
13 gru
Deportivo Maipu
2-1
Juventud Unida Universitario
13 gru
Villa Mitre
3-1
Olimpo
14 gru
Deportivo Madryn
2-1
Sansinena BB
Kolejka 4
20 gru
Olimpo
2-0
Deportivo Madryn
20 gru
Sansinena BB
1-1
Deportivo Maipu
20 gru
Juventud Unida Universitario
0-1
Huracan Las Heras
Kolejka 5
27 gru
Huracan Las Heras
1-0
Sansinena BB
27 gru
Deportivo Maipu
0-1
Olimpo
27 gru
Deportivo Madryn
1-2
Villa Mitre
Kolejka 6
3 sty
Sansinena BB
0-2
Juventud Unida Universitario
4 sty
Villa Mitre
1-0
Deportivo Maipu
4 sty
Olimpo
2-0
Huracan Las Heras
Kolejka 7
10 sty
Juventud Unida Universitario
2-0
Olimpo
10 sty
Huracan Las Heras
2-2
Villa Mitre
10 sty
Deportivo Maipu
3-0
Deportivo Madryn
Kolejka 1
4 gru
Circulo Deportivo
0-0
Sol de Mayo
4 gru
Desamparados
1-1
Club Cipolletti
4 gru
Sportivo Estudiantes
1-0
Club Sportivo Penarol
Kolejka 2
9 gru
Club Cipolletti
1-0
Circulo Deportivo
9 gru
Club Sportivo Penarol
0-2
Desamparados
9 gru
Sol de Mayo
0-1
CASD Camioneros
Kolejka 3
13 gru
CASD Camioneros
0-0
Club Cipolletti
13 gru
Circulo Deportivo
0-1
Club Sportivo Penarol
13 gru
Desamparados
1-0
Sportivo Estudiantes
Kolejka 4
19 gru
Sportivo Estudiantes
2-0
Circulo Deportivo
19 gru
Club Sportivo Penarol
0-1
CASD Camioneros
20 gru
Club Cipolletti
0-1
Sol de Mayo
Kolejka 5
27 gru
Sol de Mayo
0-4
Club Sportivo Penarol
27 gru
CASD Camioneros
2-0
Sportivo Estudiantes
27 gru
Circulo Deportivo
0-0
Desamparados
Kolejka 6
3 sty
Desamparados
0-0
CASD Camioneros
3 sty
Sportivo Estudiantes
2-2
Sol de Mayo
3 sty
Club Sportivo Penarol
1-1
Club Cipolletti
Kolejka 7
9 sty
Club Cipolletti
0-0
Sportivo Estudiantes
10 sty
Sol de Mayo
1-4
Desamparados
10 sty
CASD Camioneros
1-0
Circulo Deportivo
Kolejka 1
6 gru
Argentino de Quilmes
3-1
Colegiales
6 gru
Sacachispas FC
1-1
CD UAI Urquiza
6 gru
Flandria
1-1
Los Andes
Kolejka 2
12 gru
Los Andes
1-1
Argentino de Quilmes
13 gru
Flandria
2-0
Sacachispas FC
13 gru
Colegiales
2-2
CD UAI Urquiza
Kolejka 3
19 gru
Argentino de Quilmes
0-0
Flandria
20 gru
Sacachispas FC
2-1
Colegiales
20 gru
CD UAI Urquiza
0-2
Los Andes
Kolejka 4
27 gru
Flandria
0-1
CD UAI Urquiza
28 gru
Argentino de Quilmes
2-1
Sacachispas FC
29 gru
Los Andes
2-0
Colegiales
Kolejka 5
5 sty
Colegiales
0-0
Flandria
5 sty
Sacachispas FC
2-0
Los Andes
5 sty
CD UAI Urquiza
3-3
Argentino de Quilmes
Kolejka 1
4 gru
San Telmo
0-2
Deportivo Armenio
5 gru
CA San Miguel
0-0
CA Talleres Remedios de Escalada
6 gru
CA Fenix
2-0
CA Defensores Unidos
Kolejka 2
11 gru
San Telmo
2-1
CA Fenix
11 gru
CA Talleres Remedios de Escalada
1-1
CA Defensores Unidos
12 gru
Deportivo Armenio
1-1
CA San Miguel
Kolejka 3
19 gru
CA San Miguel
0-0
San Telmo
21 gru
CA Fenix
1-2
CA Talleres Remedios de Escalada
21 gru
CA Defensores Unidos
2-2
Deportivo Armenio
Kolejka 4
28 gru
Deportivo Armenio
1-2
CA Talleres Remedios de Escalada
29 gru
CA San Miguel
2-1
CA Fenix
29 gru
San Telmo
4-1
CA Defensores Unidos
Kolejka 5
4 sty
CA Fenix
1-1
Deportivo Armenio
4 sty
CA Talleres Remedios de Escalada
2-3
San Telmo
4 sty
CA Defensores Unidos
2-2
CA San Miguel

Tabela ligi jest niedostępna. Brak rozegranych meczów.

Zawodnik Drużyna Bramki
David RomeroAtletico Guemes6
Gonzalo RiosDeportivo Armenio5
Ramiro LopezSan Telmo5
Javier Ruben VelazquezSan Telmo5
Franco LonardiJuventud Unida Gualeguaychu4
Maximiliano TunessiVilla Mitre4
Ivan SandovalArgentino de Quilmes4
Julio Cesar CaceresCA Chaco For Ever4
Leandro LeguizamonCA San Miguel4
Pablo MirandaVilla San Carlos3
Leonel AlvarezDeportivo Armenio3
Marcos GodoyColegiales3
Martin Ferreyra Olimpo3
Guillermo SanchezClub Sportivo Penarol3
Brian ConberseCA Fenix3
Maximiliano ZarateComunicaciones3
Daniel SalvatierraSportivo Las Parejas3
Enzo AvaroSportivo Belgrano3
Julian VivasArgentino de Quilmes3
Diego GarciaAlmirante Brown3
Damian De HoyosJuventud Unida Universitario3
Nicolas Miguel SainzCA Talleres Remedios de Escalada3
Franco StellaDouglas Haig3
Facundo PumpidoComunicaciones2
Gonzalo VivancoCA Talleres Remedios de Escalada2
Martin BravoCentral Norte2
Matias PersiaDeportivo Maipu2
Federico PazDesamparados2
Luciano Ramon HerreraCentral Norte2
Emanuel DecimoDesamparados2
Pio BonacciJusto Jose de Urquiza2
Agustin GalloCA Fenix2
Tomas LupiSacachispas FC2
Braian Guille Olimpo2
Josue SalvadoresCA Defensores Unidos2
Fabio Rodrigo GimenezDeportivo Madryn2
Jose MichelenaDeportivo Madryn2
Daniel CarrascoCentral Norte2
Hernan GonzalezJuventud Unida Universitario2
Cristian CampozanoSportivo Belgrano2
Renzo RiquelmeCA Chaco For Ever2
Gonzalo ParisiCASD Camioneros2
Sebastian PareraSarmiento de Resistencia2
Santiago PrimCD UAI Urquiza2
Delfor Minervino Los Andes2
Axel Rodriguez Olimpo2
Francisco EstecheBoca Unidos2
Lautaro RoblesDefensores de Pronunciamiento2
Tomas AttisUnion de Sunchales2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK