Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Super Liga  
Piłka nożna / Słowacja / Super Liga / 2016/2017


lorem ipsum
Najświeższe wyniki
Kolejka
10 lis
  
Zlate Moravce
0-1
Slovan Bratysława
9 lis
  
DAC 1904 Dunajska Streda
3-1
Trencin
9 lis
  
Spartak Trnava
3-2
FK Pohronie
9 lis
  
FK Senica
4-0
Zemplin Michalovce
9 lis
  
SKF Sered
0-1
Nitra
9 lis
  
Zilina
1-2
Ruzomberok
3 lis
  
Trencin
3-0
Zilina
2 lis
  
Slovan Bratysława
2-0
FK Senica
2 lis
  
FK Pohronie
1-2
Ruzomberok
2 lis
  
DAC 1904 Dunajska Streda
0-0
SKF Sered
Nadchodzące mecze
Kolejka
23 lis 14:00
  
FK Pohronie
-
Zlate Moravce
23 lis 14:00
  
Zemplin Michalovce
-
DAC 1904 Dunajska Streda
23 lis 14:00
  
Nitra
-
Zilina
23 lis 14:00
  
Trencin
-
Spartak Trnava
23 lis 15:00
  
Ruzomberok
-
FK Senica
23 lis 16:00
  
Slovan Bratysława
-
SKF Sered
29 lis 18:00
  
Spartak Trnava
-
Ruzomberok
30 lis 13:30
  
DAC 1904 Dunajska Streda
-
Nitra
30 lis 14:00
  
Zlate Moravce
-
FK Senica
30 lis 14:00
  
SKF Sered
-
Zemplin Michalovce
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Slovan Bratysława15381221381127
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
2 DAC 1904 Dunajska Streda15321023281513
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
3 Zilina1530933271413
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • W
4 Ruzomberok152365420191
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • R
5 Spartak Trnava152062720200
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
6 Zlate Moravce15205551719-2
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • R
7 SKF Sered15184651620-4
?
  • P
  • R
  • W
  • W
  • P
8 FK Senica15175281926-7
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
9 Trencin151745627270
?
  • P
  • W
  • R
  • P
  • R
10 Zemplin Michalovce15143571523-8
?
  • P
  • R
  • P
  • R
  • R
11 Nitra151341101327-14
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
12 FK Pohronie15714101534-19
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
Kolejka 1
20 lip
Zemplin Michalovce
0-3
Zilina
20 lip
FK Senica
3-1
Trencin
20 lip
FK Pohronie
1-3
Slovan Bratysława
21 lip
Zlate Moravce
1-2
DAC 1904 Dunajska Streda
21 lip
Ruzomberok
1-0
Nitra
21 lip
Spartak Trnava
2-0
SKF Sered
Kolejka 2
27 lip
Nitra
0-1
Zlate Moravce
27 lip
Slovan Bratysława
3-0
Zemplin Michalovce
27 lip
Trencin
1-1
Ruzomberok
27 lip
SKF Sered
2-1
FK Senica
28 lip
Zilina
4-2
Spartak Trnava
28 lip
DAC 1904 Dunajska Streda
5-1
FK Pohronie
Kolejka 3
3 sie
Zilina
2-1
Trencin
3 sie
Ruzomberok
0-1
FK Pohronie
3 sie
Zlate Moravce
1-0
Zemplin Michalovce
3 sie
FK Senica
0-3
Slovan Bratysława
4 sie
Spartak Trnava
2-0
Nitra
4 sie
SKF Sered
3-1
DAC 1904 Dunajska Streda
Kolejka 4
10 sie
Ruzomberok
2-3
Zilina
10 sie
Slovan Bratysława
4-0
Zlate Moravce
10 sie
Trencin
2-1
DAC 1904 Dunajska Streda
10 sie
Zemplin Michalovce
3-0
FK Senica
10 sie
Nitra
3-2
SKF Sered
11 sie
FK Pohronie
2-2
Spartak Trnava
Kolejka 5
17 sie
Spartak Trnava
1-2
Trencin
17 sie
FK Senica
2-2
Ruzomberok
17 sie
Zlate Moravce
0-0
FK Pohronie
17 sie
Zilina
3-0
Nitra
17 sie
SKF Sered
0-4
Slovan Bratysława
18 sie
DAC 1904 Dunajska Streda
1-1
Zemplin Michalovce
Kolejka 6
23 sie
FK Senica
1-3
Zlate Moravce
24 sie
FK Pohronie
0-4
Trencin
24 sie
Zemplin Michalovce
1-1
SKF Sered
24 sie
Ruzomberok
0-1
Spartak Trnava
25 sie
Nitra
1-2
DAC 1904 Dunajska Streda
25 sie
Slovan Bratysława
1-1
Zilina
Kolejka 7
31 sie
Zilina
5-0
FK Senica
31 sie
Spartak Trnava
2-1
Zemplin Michalovce
31 sie
Zlate Moravce
4-2
Ruzomberok
31 sie
SKF Sered
3-3
FK Pohronie
1 wrz
Trencin
2-2
Nitra
1 wrz
DAC 1904 Dunajska Streda
5-2
Slovan Bratysława
Kolejka 8
14 wrz
Zemplin Michalovce
2-1
Trencin
14 wrz
FK Senica
0-1
DAC 1904 Dunajska Streda
14 wrz
Zlate Moravce
0-0
Zilina
14 wrz
FK Pohronie
0-3
Nitra
14 wrz
Ruzomberok
1-1
SKF Sered
15 wrz
Slovan Bratysława
2-0
Spartak Trnava
Kolejka 9
18 wrz
Spartak Trnava
0-0
FK Senica
21 wrz
Nitra
0-2
Zemplin Michalovce
21 wrz
SKF Sered
0-0
Zlate Moravce
21 wrz
DAC 1904 Dunajska Streda
0-1
Ruzomberok
21 wrz
Zilina
2-1
FK Pohronie
22 wrz
Trencin
2-4
Slovan Bratysława
Kolejka 10
28 wrz
FK Senica
1-0
FK Pohronie
28 wrz
Slovan Bratysława
5-0
Nitra
28 wrz
SKF Sered
1-1
Trencin
28 wrz
Zemplin Michalovce
0-1
Ruzomberok
29 wrz
Zlate Moravce
1-3
Spartak Trnava
29 wrz
DAC 1904 Dunajska Streda
1-0
Zilina
Kolejka 11
5 paź
Nitra
1-4
FK Senica
5 paź
Spartak Trnava
1-2
DAC 1904 Dunajska Streda
5 paź
FK Pohronie
2-2
Zemplin Michalovce
5 paź
Zilina
1-0
SKF Sered
6 paź
Ruzomberok
1-1
Slovan Bratysława
6 paź
Trencin
2-2
Zlate Moravce
Kolejka 12
19 paź
Slovan Bratysława
2-1
FK Pohronie
19 paź
Zilina
1-1
Zemplin Michalovce
19 paź
Nitra
1-2
Ruzomberok
19 paź
SKF Sered
2-1
Spartak Trnava
20 paź
Trencin
2-3
FK Senica
20 paź
DAC 1904 Dunajska Streda
2-1
Zlate Moravce
Kolejka 13
26 paź
FK Pohronie
0-2
DAC 1904 Dunajska Streda
26 paź
Ruzomberok
2-2
Trencin
26 paź
FK Senica
0-1
SKF Sered
26 paź
Zlate Moravce
1-0
Nitra
27 paź
Zemplin Michalovce
0-1
Slovan Bratysława
27 paź
Spartak Trnava
0-1
Zilina
Kolejka 14
2 lis
Slovan Bratysława
2-0
FK Senica
2 lis
FK Pohronie
1-2
Ruzomberok
2 lis
Nitra
1-0
Spartak Trnava
2 lis
DAC 1904 Dunajska Streda
0-0
SKF Sered
2 lis
Zemplin Michalovce
2-2
Zlate Moravce
3 lis
Trencin
3-0
Zilina
Kolejka 15
9 lis
DAC 1904 Dunajska Streda
3-1
Trencin
9 lis
Zilina
1-2
Ruzomberok
9 lis
Spartak Trnava
3-2
FK Pohronie
9 lis
FK Senica
4-0
Zemplin Michalovce
9 lis
SKF Sered
0-1
Nitra
10 lis
Zlate Moravce
0-1
Slovan Bratysława
Kolejka 1
20 lip
Zemplin Michalovce
0-3
Zilina
20 lip
FK Senica
3-1
Trencin
20 lip
FK Pohronie
1-3
Slovan Bratysława
21 lip
Zlate Moravce
1-2
DAC 1904 Dunajska Streda
21 lip
Ruzomberok
1-0
Nitra
21 lip
Spartak Trnava
2-0
SKF Sered
Kolejka 2
27 lip
Nitra
0-1
Zlate Moravce
27 lip
Slovan Bratysława
3-0
Zemplin Michalovce
27 lip
Trencin
1-1
Ruzomberok
27 lip
SKF Sered
2-1
FK Senica
28 lip
Zilina
4-2
Spartak Trnava
28 lip
DAC 1904 Dunajska Streda
5-1
FK Pohronie
Kolejka 3
3 sie
Zilina
2-1
Trencin
3 sie
Ruzomberok
0-1
FK Pohronie
3 sie
Zlate Moravce
1-0
Zemplin Michalovce
3 sie
FK Senica
0-3
Slovan Bratysława
4 sie
Spartak Trnava
2-0
Nitra
4 sie
SKF Sered
3-1
DAC 1904 Dunajska Streda
Kolejka 4
10 sie
Ruzomberok
2-3
Zilina
10 sie
Slovan Bratysława
4-0
Zlate Moravce
10 sie
Trencin
2-1
DAC 1904 Dunajska Streda
10 sie
Zemplin Michalovce
3-0
FK Senica
10 sie
Nitra
3-2
SKF Sered
11 sie
FK Pohronie
2-2
Spartak Trnava
Kolejka 5
17 sie
Spartak Trnava
1-2
Trencin
17 sie
FK Senica
2-2
Ruzomberok
17 sie
Zlate Moravce
0-0
FK Pohronie
17 sie
Zilina
3-0
Nitra
17 sie
SKF Sered
0-4
Slovan Bratysława
18 sie
DAC 1904 Dunajska Streda
1-1
Zemplin Michalovce
Kolejka 6
23 sie
FK Senica
1-3
Zlate Moravce
24 sie
FK Pohronie
0-4
Trencin
24 sie
Zemplin Michalovce
1-1
SKF Sered
24 sie
Ruzomberok
0-1
Spartak Trnava
25 sie
Nitra
1-2
DAC 1904 Dunajska Streda
25 sie
Slovan Bratysława
1-1
Zilina
Kolejka 7
31 sie
Zilina
5-0
FK Senica
31 sie
Spartak Trnava
2-1
Zemplin Michalovce
31 sie
Zlate Moravce
4-2
Ruzomberok
31 sie
SKF Sered
3-3
FK Pohronie
1 wrz
Trencin
2-2
Nitra
1 wrz
DAC 1904 Dunajska Streda
5-2
Slovan Bratysława
Kolejka 8
14 wrz
Zemplin Michalovce
2-1
Trencin
14 wrz
FK Senica
0-1
DAC 1904 Dunajska Streda
14 wrz
Zlate Moravce
0-0
Zilina
14 wrz
FK Pohronie
0-3
Nitra
14 wrz
Ruzomberok
1-1
SKF Sered
15 wrz
Slovan Bratysława
2-0
Spartak Trnava
Kolejka 9
18 wrz
Spartak Trnava
0-0
FK Senica
21 wrz
Nitra
0-2
Zemplin Michalovce
21 wrz
SKF Sered
0-0
Zlate Moravce
21 wrz
DAC 1904 Dunajska Streda
0-1
Ruzomberok
21 wrz
Zilina
2-1
FK Pohronie
22 wrz
Trencin
2-4
Slovan Bratysława
Kolejka 10
28 wrz
FK Senica
1-0
FK Pohronie
28 wrz
Slovan Bratysława
5-0
Nitra
28 wrz
SKF Sered
1-1
Trencin
28 wrz
Zemplin Michalovce
0-1
Ruzomberok
29 wrz
Zlate Moravce
1-3
Spartak Trnava
29 wrz
DAC 1904 Dunajska Streda
1-0
Zilina
Kolejka 11
5 paź
Nitra
1-4
FK Senica
5 paź
Spartak Trnava
1-2
DAC 1904 Dunajska Streda
5 paź
FK Pohronie
2-2
Zemplin Michalovce
5 paź
Zilina
1-0
SKF Sered
6 paź
Ruzomberok
1-1
Slovan Bratysława
6 paź
Trencin
2-2
Zlate Moravce
Kolejka 12
19 paź
Slovan Bratysława
2-1
FK Pohronie
19 paź
Zilina
1-1
Zemplin Michalovce
19 paź
Nitra
1-2
Ruzomberok
19 paź
SKF Sered
2-1
Spartak Trnava
20 paź
Trencin
2-3
FK Senica
20 paź
DAC 1904 Dunajska Streda
2-1
Zlate Moravce
Kolejka 13
26 paź
FK Pohronie
0-2
DAC 1904 Dunajska Streda
26 paź
Ruzomberok
2-2
Trencin
26 paź
FK Senica
0-1
SKF Sered
26 paź
Zlate Moravce
1-0
Nitra
27 paź
Zemplin Michalovce
0-1
Slovan Bratysława
27 paź
Spartak Trnava
0-1
Zilina
Kolejka 14
2 lis
Slovan Bratysława
2-0
FK Senica
2 lis
FK Pohronie
1-2
Ruzomberok
2 lis
Nitra
1-0
Spartak Trnava
2 lis
DAC 1904 Dunajska Streda
0-0
SKF Sered
2 lis
Zemplin Michalovce
2-2
Zlate Moravce
3 lis
Trencin
3-0
Zilina
Kolejka 15
9 lis
DAC 1904 Dunajska Streda
3-1
Trencin
9 lis
Zilina
1-2
Ruzomberok
9 lis
Spartak Trnava
3-2
FK Pohronie
9 lis
FK Senica
4-0
Zemplin Michalovce
9 lis
SKF Sered
0-1
Nitra
10 lis
Zlate Moravce
0-1
Slovan Bratysława
Kolejka 16
23 lis 15:00
Ruzomberok
-
FK Senica
23 lis 16:00
Slovan Bratysława
-
SKF Sered
23 lis 14:00
FK Pohronie
-
Zlate Moravce
23 lis 14:00
Zemplin Michalovce
-
DAC 1904 Dunajska Streda
23 lis 14:00
Nitra
-
Zilina
23 lis 14:00
Trencin
-
Spartak Trnava
Kolejka 17
29 lis 18:00
Spartak Trnava
-
Ruzomberok
30 lis 13:30
DAC 1904 Dunajska Streda
-
Nitra
30 lis 14:00
Zlate Moravce
-
FK Senica
30 lis 14:00
SKF Sered
-
Zemplin Michalovce
1 gru 14:00
Trencin
-
FK Pohronie
1 gru 15:00
Zilina
-
Slovan Bratysława
Kolejka 18
7 gru 14:00
Ruzomberok
-
Zlate Moravce
7 gru 14:00
Nitra
-
Trencin
7 gru 15:30
Slovan Bratysława
-
DAC 1904 Dunajska Streda
7 gru 14:00
FK Pohronie
-
SKF Sered
7 gru 14:00
Zemplin Michalovce
-
Spartak Trnava
8 gru 15:00
FK Senica
-
Zilina
Kolejka 19
15 lut 14:00
Trencin
-
Zemplin Michalovce
15 lut 14:00
Spartak Trnava
-
Slovan Bratysława
15 lut 14:00
SKF Sered
-
Ruzomberok
15 lut 14:00
DAC 1904 Dunajska Streda
-
FK Senica
15 lut 14:00
Zilina
-
Zlate Moravce
15 lut 14:00
Nitra
-
FK Pohronie
Kolejka 20
22 lut 14:00
FK Senica
-
Spartak Trnava
22 lut 14:00
Zlate Moravce
-
SKF Sered
22 lut 14:00
Ruzomberok
-
DAC 1904 Dunajska Streda
22 lut 14:00
FK Pohronie
-
Zilina
22 lut 14:00
Slovan Bratysława
-
Trencin
22 lut 14:00
Zemplin Michalovce
-
Nitra
Kolejka 21
29 lut 14:00
FK Pohronie
-
FK Senica
29 lut 14:00
Nitra
-
Slovan Bratysława
29 lut 14:00
Trencin
-
SKF Sered
29 lut 14:00
Ruzomberok
-
Zemplin Michalovce
29 lut 14:00
Spartak Trnava
-
Zlate Moravce
29 lut 14:00
Zilina
-
DAC 1904 Dunajska Streda
Kolejka 22
7 mar 14:00
DAC 1904 Dunajska Streda
-
Spartak Trnava
7 mar 14:00
SKF Sered
-
Zilina
7 mar 14:00
Zemplin Michalovce
-
FK Pohronie
7 mar 14:00
Slovan Bratysława
-
Ruzomberok
7 mar 14:00
FK Senica
-
Nitra
7 mar 14:00
Zlate Moravce
-
Trencin
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Slovan Bratysława15381221381127
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
2 DAC 1904 Dunajska Streda15321023281513
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
3 Zilina1530933271413
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • W
4 Ruzomberok152365420191
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • R
5 Spartak Trnava152062720200
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
6 Zlate Moravce15205551719-2
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • R
7 SKF Sered15184651620-4
?
  • P
  • R
  • W
  • W
  • P
8 FK Senica15175281926-7
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
9 Trencin151745627270
?
  • P
  • W
  • R
  • P
  • R
10 Zemplin Michalovce15143571523-8
?
  • P
  • R
  • P
  • R
  • R
11 Nitra151341101327-14
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
12 FK Pohronie15714101534-19
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
Zawodnik Drużyna Bramki
Andraz Sporar Slovan Bratysława9
Jan Bernat Zilina7
Kristopher Vida DAC 1904 Dunajska Streda7
Frank Castaneda FK Senica7
Milan Ristovski Nitra7
Tomas Dubek Zlate Moravce6
Zsolt Kalmar DAC 1904 Dunajska Streda6
David Holman Slovan Bratysława5
Rafael Ratao Slovan Bratysława5
Hamza Catakovic Trencin5
Alex Sobczyk Spartak Trnava5
Bogdan Mitrea Spartak Trnava5
Ante Roguljic Trencin4
David Strelec Slovan Bratysława4
Filip Twardzik Ruzomberok4
Modibo SidibeZemplin Michalovce4
Lukas PelegriniFK Pohronie3
Martin Kralik Zilina3
Osman Bukari Trencin3
Dalibor Takac Ruzomberok3
Nono Slovan Bratysława3
Michal KlecFK Pohronie3
Eric Ramirez DAC 1904 Dunajska Streda3
Andrej Fabry DAC 1904 Dunajska Streda3
Miroslav Kacer Zilina3
Marian Chobot Nitra3
Keston Julien Trencin3
Senad Jarovic Zlate Moravce3
Patrik AbrahamFK Pohronie3
Robert Bozenik Zilina3
Tidiane Djibi BaSKF Sered3
Gino van Kessel Trencin3
Rafael Tavares Spartak Trnava2
Alexander Mojzis Ruzomberok2
Besir Demiri Zilina2
Emir Halilovic Spartak Trnava2
Ryan Koolwijk Trencin2
Eric Davis DAC 1904 Dunajska Streda2
Samson Akinyoola FK Senica2
Mate Vida DAC 1904 Dunajska Streda2
David Duris Zilina2
Tomas HuckoSKF Sered2
Dejan Drazic Slovan Bratysława2
Matej TrusaZemplin Michalovce2
Abdulrahman Taiwo DAC 1904 Dunajska Streda2
Kenan Bajric Slovan Bratysława2
Sofiane El Moudane FK Senica2
Dino SpeharSKF Sered2
Moha Slovan Bratysława2
Sadam Sulley FK Senica2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK