Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Super Liga  
Piłka nożna / Słowacja / Super Liga / 2016/2017


lorem ipsum
Najświeższe wyniki
Kolejka
7 mar
  
DAC 1904 Dunajska Streda
0-1
Spartak Trnava
7 mar
  
SKF Sered
0-3
Zilina
7 mar
  
Zemplin Michalovce
1-0
FK Pohronie
7 mar
  
Slovan Bratislava
1-0
Ruzomberok
7 mar
  
FK Senica
0-3
Nitra
7 mar
  
Zlate Moravce
2-0
Trencin
1 mar
  
FK Pohronie
0-0
FK Senica
1 mar
  
Nitra
0-1
Slovan Bratislava
1 mar
  
Trencin
2-1
SKF Sered
1 mar
  
Ruzomberok
1-1
Zemplin Michalovce
Nadchodzące mecze
Kolejka
  
Ruzomberok
-
Zemplin Michalovce
  
Slovan Bratislava
-
Spartak Trnava
  
DAC 1904 Dunajska Streda
-
Zilina
  
Zemplin Michalovce
-
Spartak Trnava
  
Zilina
-
Slovan Bratislava
  
Ruzomberok
-
DAC 1904 Dunajska Streda
  
Spartak Trnava
-
DAC 1904 Dunajska Streda
  
Slovan Bratislava
-
Zemplin Michalovce
  
Zilina
-
Ruzomberok
  
Spartak Trnava
-
Zilina
  
Zlate Moravce
-
Trencin
  
FK Pohronie
-
SKF Sered
  
FK Senica
-
Nitra
  
Nitra
-
Trencin
  
SKF Sered
-
Zlate Moravce
  
FK Senica
-
FK Pohronie
  
Zlate Moravce
-
Nitra
  
Trencin
-
FK Pohronie
  
SKF Sered
-
FK Senica
  
Trencin
-
SKF Sered
Tabela ligi

Tabela ligi jest niedostępna. Brak rozegranych meczów.

Kolejka 1
20 lip
Zemplin Michalovce
0-3
Zilina
20 lip
FK Senica
3-1
Trencin
20 lip
FK Pohronie
1-3
Slovan Bratislava
21 lip
Zlate Moravce
1-2
DAC 1904 Dunajska Streda
21 lip
Ruzomberok
1-0
Nitra
21 lip
Spartak Trnava
2-0
SKF Sered
Kolejka 2
27 lip
Nitra
0-1
Zlate Moravce
27 lip
Slovan Bratislava
3-0
Zemplin Michalovce
27 lip
Trencin
1-1
Ruzomberok
27 lip
SKF Sered
2-1
FK Senica
28 lip
Zilina
4-2
Spartak Trnava
28 lip
DAC 1904 Dunajska Streda
5-1
FK Pohronie
Kolejka 3
3 sie
Zilina
2-1
Trencin
3 sie
Ruzomberok
0-1
FK Pohronie
3 sie
Zlate Moravce
1-0
Zemplin Michalovce
3 sie
FK Senica
0-3
Slovan Bratislava
4 sie
Spartak Trnava
2-0
Nitra
4 sie
SKF Sered
3-1
DAC 1904 Dunajska Streda
Kolejka 4
10 sie
Ruzomberok
2-3
Zilina
10 sie
Slovan Bratislava
4-0
Zlate Moravce
10 sie
Trencin
2-1
DAC 1904 Dunajska Streda
10 sie
Zemplin Michalovce
3-0
FK Senica
10 sie
Nitra
3-2
SKF Sered
11 sie
FK Pohronie
2-2
Spartak Trnava
Kolejka 5
17 sie
Spartak Trnava
1-2
Trencin
17 sie
FK Senica
2-2
Ruzomberok
17 sie
Zlate Moravce
0-0
FK Pohronie
17 sie
Zilina
3-0
Nitra
17 sie
SKF Sered
0-4
Slovan Bratislava
18 sie
DAC 1904 Dunajska Streda
1-1
Zemplin Michalovce
Kolejka 6
23 sie
FK Senica
1-3
Zlate Moravce
24 sie
FK Pohronie
0-4
Trencin
24 sie
Zemplin Michalovce
1-1
SKF Sered
24 sie
Ruzomberok
0-1
Spartak Trnava
25 sie
Nitra
1-2
DAC 1904 Dunajska Streda
25 sie
Slovan Bratislava
1-1
Zilina
Kolejka 7
31 sie
Zilina
5-0
FK Senica
31 sie
Spartak Trnava
2-1
Zemplin Michalovce
31 sie
Zlate Moravce
4-2
Ruzomberok
31 sie
SKF Sered
3-3
FK Pohronie
1 wrz
Trencin
2-2
Nitra
1 wrz
DAC 1904 Dunajska Streda
5-2
Slovan Bratislava
Kolejka 8
14 wrz
Zemplin Michalovce
2-1
Trencin
14 wrz
FK Senica
0-1
DAC 1904 Dunajska Streda
14 wrz
Zlate Moravce
0-0
Zilina
14 wrz
FK Pohronie
0-3
Nitra
14 wrz
Ruzomberok
1-1
SKF Sered
15 wrz
Slovan Bratislava
2-0
Spartak Trnava
Kolejka 9
18 wrz
Spartak Trnava
0-0
FK Senica
21 wrz
Nitra
0-2
Zemplin Michalovce
21 wrz
SKF Sered
0-0
Zlate Moravce
21 wrz
DAC 1904 Dunajska Streda
0-1
Ruzomberok
21 wrz
Zilina
2-1
FK Pohronie
22 wrz
Trencin
2-4
Slovan Bratislava
Kolejka 10
28 wrz
FK Senica
1-0
FK Pohronie
28 wrz
Slovan Bratislava
5-0
Nitra
28 wrz
SKF Sered
1-1
Trencin
28 wrz
Zemplin Michalovce
0-1
Ruzomberok
29 wrz
Zlate Moravce
1-3
Spartak Trnava
29 wrz
DAC 1904 Dunajska Streda
1-0
Zilina
Kolejka 11
5 paź
Nitra
1-4
FK Senica
5 paź
Spartak Trnava
1-2
DAC 1904 Dunajska Streda
5 paź
FK Pohronie
2-2
Zemplin Michalovce
5 paź
Zilina
1-0
SKF Sered
6 paź
Ruzomberok
1-1
Slovan Bratislava
6 paź
Trencin
2-2
Zlate Moravce
Kolejka 12
19 paź
Slovan Bratislava
2-1
FK Pohronie
19 paź
Zilina
1-1
Zemplin Michalovce
19 paź
Nitra
1-2
Ruzomberok
19 paź
SKF Sered
2-1
Spartak Trnava
20 paź
Trencin
2-3
FK Senica
20 paź
DAC 1904 Dunajska Streda
2-1
Zlate Moravce
Kolejka 13
26 paź
FK Pohronie
0-2
DAC 1904 Dunajska Streda
26 paź
Ruzomberok
2-2
Trencin
26 paź
FK Senica
0-1
SKF Sered
26 paź
Zlate Moravce
1-0
Nitra
27 paź
Zemplin Michalovce
0-1
Slovan Bratislava
27 paź
Spartak Trnava
0-1
Zilina
Kolejka 14
2 lis
Slovan Bratislava
2-0
FK Senica
2 lis
FK Pohronie
1-2
Ruzomberok
2 lis
Nitra
1-0
Spartak Trnava
2 lis
DAC 1904 Dunajska Streda
0-0
SKF Sered
2 lis
Zemplin Michalovce
2-2
Zlate Moravce
3 lis
Trencin
3-0
Zilina
Kolejka 15
9 lis
DAC 1904 Dunajska Streda
3-1
Trencin
9 lis
Zilina
1-2
Ruzomberok
9 lis
Spartak Trnava
3-2
FK Pohronie
9 lis
FK Senica
4-0
Zemplin Michalovce
9 lis
SKF Sered
0-1
Nitra
10 lis
Zlate Moravce
0-1
Slovan Bratislava
Kolejka 16
23 lis
Ruzomberok
1-2
FK Senica
23 lis
Slovan Bratislava
2-0
SKF Sered
23 lis
FK Pohronie
1-1
Zlate Moravce
23 lis
Zemplin Michalovce
5-0
DAC 1904 Dunajska Streda
23 lis
Nitra
0-0
Zilina
23 lis
Trencin
1-0
Spartak Trnava
Kolejka 17
29 lis
Spartak Trnava
2-0
Ruzomberok
30 lis
DAC 1904 Dunajska Streda
1-0
Nitra
30 lis
Trencin
0-1
FK Pohronie
30 lis
Zlate Moravce
0-0
FK Senica
30 lis
SKF Sered
0-2
Zemplin Michalovce
1 gru
Zilina
0-0
Slovan Bratislava
Kolejka 18
7 gru
Ruzomberok
0-0
Zlate Moravce
7 gru
Nitra
1-1
Trencin
7 gru
Slovan Bratislava
2-0
DAC 1904 Dunajska Streda
7 gru
FK Pohronie
2-1
SKF Sered
7 gru
Zemplin Michalovce
2-0
Spartak Trnava
8 gru
FK Senica
1-2
Zilina
Kolejka 19
15 lut
Trencin
8-1
Zemplin Michalovce
15 lut
SKF Sered
2-2
Ruzomberok
15 lut
Nitra
0-0
FK Pohronie
16 lut
Spartak Trnava
0-0
Slovan Bratislava
16 lut
DAC 1904 Dunajska Streda
0-0
FK Senica
16 lut
Zilina
3-0
Zlate Moravce
Kolejka 20
22 lut
Zlate Moravce
1-3
SKF Sered
22 lut
Ruzomberok
0-0
DAC 1904 Dunajska Streda
22 lut
FK Pohronie
0-1
Zilina
22 lut
Slovan Bratislava
2-0
Trencin
22 lut
Zemplin Michalovce
1-0
Nitra
23 lut
FK Senica
2-0
Spartak Trnava
Kolejka 21
1 mar
FK Pohronie
0-0
FK Senica
1 mar
Nitra
0-1
Slovan Bratislava
1 mar
Trencin
2-1
SKF Sered
1 mar
Ruzomberok
1-1
Zemplin Michalovce
1 mar
Spartak Trnava
2-1
Zlate Moravce
1 mar
Zilina
2-2
DAC 1904 Dunajska Streda
Kolejka 22
7 mar
DAC 1904 Dunajska Streda
0-1
Spartak Trnava
7 mar
SKF Sered
0-3
Zilina
7 mar
Zemplin Michalovce
1-0
FK Pohronie
7 mar
Slovan Bratislava
1-0
Ruzomberok
7 mar
FK Senica
0-3
Nitra
7 mar
Zlate Moravce
2-0
Trencin
Kolejka 23
Ruzomberok
-
Slovan Bratislava
Zilina
-
Spartak Trnava
DAC 1904 Dunajska Streda
-
Zemplin Michalovce
Kolejka 24
Slovan Bratislava
-
DAC 1904 Dunajska Streda
Zemplin Michalovce
-
Zilina
Spartak Trnava
-
Ruzomberok
Kolejka 25
Ruzomberok
-
Zemplin Michalovce
Slovan Bratislava
-
Spartak Trnava
DAC 1904 Dunajska Streda
-
Zilina
Kolejka 26
Zemplin Michalovce
-
Spartak Trnava
Zilina
-
Slovan Bratislava
Ruzomberok
-
DAC 1904 Dunajska Streda
Kolejka 27
Spartak Trnava
-
DAC 1904 Dunajska Streda
Slovan Bratislava
-
Zemplin Michalovce
Zilina
-
Ruzomberok
Kolejka 28
Spartak Trnava
-
Zilina
DAC 1904 Dunajska Streda
-
Slovan Bratislava
Zemplin Michalovce
-
Ruzomberok
Kolejka 29
Zemplin Michalovce
-
Slovan Bratislava
Ruzomberok
-
Spartak Trnava
Zilina
-
DAC 1904 Dunajska Streda
Kolejka 30
Slovan Bratislava
-
Zilina
Spartak Trnava
-
Zemplin Michalovce
DAC 1904 Dunajska Streda
-
Ruzomberok
Kolejka 31
Zemplin Michalovce
-
DAC 1904 Dunajska Streda
Spartak Trnava
-
Slovan Bratislava
Ruzomberok
-
Zilina
Kolejka 32
Zilina
-
Zemplin Michalovce
DAC 1904 Dunajska Streda
-
Spartak Trnava
Slovan Bratislava
-
Ruzomberok
Kolejka 23
FK Senica
-
Zlate Moravce
SKF Sered
-
Trencin
FK Pohronie
-
Nitra
Kolejka 24
Zlate Moravce
-
FK Pohronie
Trencin
-
FK Senica
Nitra
-
SKF Sered
Kolejka 25
Zlate Moravce
-
Trencin
FK Pohronie
-
SKF Sered
FK Senica
-
Nitra
Kolejka 26
Nitra
-
Trencin
SKF Sered
-
Zlate Moravce
FK Senica
-
FK Pohronie
Kolejka 27
Zlate Moravce
-
Nitra
Trencin
-
FK Pohronie
SKF Sered
-
FK Senica
Kolejka 28
Trencin
-
SKF Sered
Nitra
-
FK Senica
FK Pohronie
-
Zlate Moravce
Kolejka 29
Nitra
-
Zlate Moravce
FK Senica
-
Trencin
SKF Sered
-
FK Pohronie
Kolejka 30
FK Pohronie
-
FK Senica
Trencin
-
Nitra
Zlate Moravce
-
SKF Sered
Kolejka 31
Nitra
-
FK Pohronie
Trencin
-
Zlate Moravce
FK Senica
-
SKF Sered
Kolejka 32
SKF Sered
-
Nitra
FK Pohronie
-
Trencin
Zlate Moravce
-
FK Senica
Kolejka 1
20 lip
Zemplin Michalovce
0-3
Zilina
20 lip
FK Senica
3-1
Trencin
20 lip
FK Pohronie
1-3
Slovan Bratislava
21 lip
Zlate Moravce
1-2
DAC 1904 Dunajska Streda
21 lip
Ruzomberok
1-0
Nitra
21 lip
Spartak Trnava
2-0
SKF Sered
Kolejka 2
27 lip
Nitra
0-1
Zlate Moravce
27 lip
Slovan Bratislava
3-0
Zemplin Michalovce
27 lip
Trencin
1-1
Ruzomberok
27 lip
SKF Sered
2-1
FK Senica
28 lip
Zilina
4-2
Spartak Trnava
28 lip
DAC 1904 Dunajska Streda
5-1
FK Pohronie
Kolejka 3
3 sie
Zilina
2-1
Trencin
3 sie
Ruzomberok
0-1
FK Pohronie
3 sie
Zlate Moravce
1-0
Zemplin Michalovce
3 sie
FK Senica
0-3
Slovan Bratislava
4 sie
Spartak Trnava
2-0
Nitra
4 sie
SKF Sered
3-1
DAC 1904 Dunajska Streda
Kolejka 4
10 sie
Ruzomberok
2-3
Zilina
10 sie
Slovan Bratislava
4-0
Zlate Moravce
10 sie
Trencin
2-1
DAC 1904 Dunajska Streda
10 sie
Zemplin Michalovce
3-0
FK Senica
10 sie
Nitra
3-2
SKF Sered
11 sie
FK Pohronie
2-2
Spartak Trnava
Kolejka 5
17 sie
Spartak Trnava
1-2
Trencin
17 sie
FK Senica
2-2
Ruzomberok
17 sie
Zlate Moravce
0-0
FK Pohronie
17 sie
Zilina
3-0
Nitra
17 sie
SKF Sered
0-4
Slovan Bratislava
18 sie
DAC 1904 Dunajska Streda
1-1
Zemplin Michalovce
Kolejka 6
23 sie
FK Senica
1-3
Zlate Moravce
24 sie
FK Pohronie
0-4
Trencin
24 sie
Zemplin Michalovce
1-1
SKF Sered
24 sie
Ruzomberok
0-1
Spartak Trnava
25 sie
Nitra
1-2
DAC 1904 Dunajska Streda
25 sie
Slovan Bratislava
1-1
Zilina
Kolejka 7
31 sie
Zilina
5-0
FK Senica
31 sie
Spartak Trnava
2-1
Zemplin Michalovce
31 sie
Zlate Moravce
4-2
Ruzomberok
31 sie
SKF Sered
3-3
FK Pohronie
1 wrz
Trencin
2-2
Nitra
1 wrz
DAC 1904 Dunajska Streda
5-2
Slovan Bratislava
Kolejka 8
14 wrz
Zemplin Michalovce
2-1
Trencin
14 wrz
FK Senica
0-1
DAC 1904 Dunajska Streda
14 wrz
Zlate Moravce
0-0
Zilina
14 wrz
FK Pohronie
0-3
Nitra
14 wrz
Ruzomberok
1-1
SKF Sered
15 wrz
Slovan Bratislava
2-0
Spartak Trnava
Kolejka 9
18 wrz
Spartak Trnava
0-0
FK Senica
21 wrz
Nitra
0-2
Zemplin Michalovce
21 wrz
SKF Sered
0-0
Zlate Moravce
21 wrz
DAC 1904 Dunajska Streda
0-1
Ruzomberok
21 wrz
Zilina
2-1
FK Pohronie
22 wrz
Trencin
2-4
Slovan Bratislava
Kolejka 10
28 wrz
FK Senica
1-0
FK Pohronie
28 wrz
Slovan Bratislava
5-0
Nitra
28 wrz
SKF Sered
1-1
Trencin
28 wrz
Zemplin Michalovce
0-1
Ruzomberok
29 wrz
Zlate Moravce
1-3
Spartak Trnava
29 wrz
DAC 1904 Dunajska Streda
1-0
Zilina
Kolejka 11
5 paź
Nitra
1-4
FK Senica
5 paź
Spartak Trnava
1-2
DAC 1904 Dunajska Streda
5 paź
FK Pohronie
2-2
Zemplin Michalovce
5 paź
Zilina
1-0
SKF Sered
6 paź
Ruzomberok
1-1
Slovan Bratislava
6 paź
Trencin
2-2
Zlate Moravce
Kolejka 12
19 paź
Slovan Bratislava
2-1
FK Pohronie
19 paź
Zilina
1-1
Zemplin Michalovce
19 paź
Nitra
1-2
Ruzomberok
19 paź
SKF Sered
2-1
Spartak Trnava
20 paź
Trencin
2-3
FK Senica
20 paź
DAC 1904 Dunajska Streda
2-1
Zlate Moravce
Kolejka 13
26 paź
FK Pohronie
0-2
DAC 1904 Dunajska Streda
26 paź
Ruzomberok
2-2
Trencin
26 paź
FK Senica
0-1
SKF Sered
26 paź
Zlate Moravce
1-0
Nitra
27 paź
Zemplin Michalovce
0-1
Slovan Bratislava
27 paź
Spartak Trnava
0-1
Zilina
Kolejka 14
2 lis
Slovan Bratislava
2-0
FK Senica
2 lis
FK Pohronie
1-2
Ruzomberok
2 lis
Nitra
1-0
Spartak Trnava
2 lis
DAC 1904 Dunajska Streda
0-0
SKF Sered
2 lis
Zemplin Michalovce
2-2
Zlate Moravce
3 lis
Trencin
3-0
Zilina
Kolejka 15
9 lis
DAC 1904 Dunajska Streda
3-1
Trencin
9 lis
Zilina
1-2
Ruzomberok
9 lis
Spartak Trnava
3-2
FK Pohronie
9 lis
FK Senica
4-0
Zemplin Michalovce
9 lis
SKF Sered
0-1
Nitra
10 lis
Zlate Moravce
0-1
Slovan Bratislava
Kolejka 16
23 lis
Ruzomberok
1-2
FK Senica
23 lis
Slovan Bratislava
2-0
SKF Sered
23 lis
FK Pohronie
1-1
Zlate Moravce
23 lis
Zemplin Michalovce
5-0
DAC 1904 Dunajska Streda
23 lis
Nitra
0-0
Zilina
23 lis
Trencin
1-0
Spartak Trnava
Kolejka 17
29 lis
Spartak Trnava
2-0
Ruzomberok
30 lis
DAC 1904 Dunajska Streda
1-0
Nitra
30 lis
Trencin
0-1
FK Pohronie
30 lis
Zlate Moravce
0-0
FK Senica
30 lis
SKF Sered
0-2
Zemplin Michalovce
1 gru
Zilina
0-0
Slovan Bratislava
Kolejka 18
7 gru
Ruzomberok
0-0
Zlate Moravce
7 gru
Nitra
1-1
Trencin
7 gru
Slovan Bratislava
2-0
DAC 1904 Dunajska Streda
7 gru
FK Pohronie
2-1
SKF Sered
7 gru
Zemplin Michalovce
2-0
Spartak Trnava
8 gru
FK Senica
1-2
Zilina
Kolejka 19
15 lut
Trencin
8-1
Zemplin Michalovce
15 lut
SKF Sered
2-2
Ruzomberok
15 lut
Nitra
0-0
FK Pohronie
16 lut
Spartak Trnava
0-0
Slovan Bratislava
16 lut
DAC 1904 Dunajska Streda
0-0
FK Senica
16 lut
Zilina
3-0
Zlate Moravce
Kolejka 20
22 lut
Zlate Moravce
1-3
SKF Sered
22 lut
Ruzomberok
0-0
DAC 1904 Dunajska Streda
22 lut
FK Pohronie
0-1
Zilina
22 lut
Slovan Bratislava
2-0
Trencin
22 lut
Zemplin Michalovce
1-0
Nitra
23 lut
FK Senica
2-0
Spartak Trnava
Kolejka 21
1 mar
FK Pohronie
0-0
FK Senica
1 mar
Nitra
0-1
Slovan Bratislava
1 mar
Trencin
2-1
SKF Sered
1 mar
Ruzomberok
1-1
Zemplin Michalovce
1 mar
Spartak Trnava
2-1
Zlate Moravce
1 mar
Zilina
2-2
DAC 1904 Dunajska Streda
Kolejka 22
7 mar
DAC 1904 Dunajska Streda
0-1
Spartak Trnava
7 mar
SKF Sered
0-3
Zilina
7 mar
Zemplin Michalovce
1-0
FK Pohronie
7 mar
Slovan Bratislava
1-0
Ruzomberok
7 mar
FK Senica
0-3
Nitra
7 mar
Zlate Moravce
2-0
Trencin

Tabela ligi jest niedostępna. Brak rozegranych meczów.

Zawodnik Drużyna Bramki
Andraz Sporar Slovan Bratislava12
Milan Ristovski Nitra9
Modibo SidibeZemplin Michalovce8
Frank Castaneda FK Senica8
Tomas Dubek Zlate Moravce7
Rafael Ratao Slovan Bratislava7
Osman Bukari Trencin7
Alex Sobczyk Spartak Trnava7
Kristopher Vida DAC 1904 Dunajska Streda7
Jan Bernat Zilina7
Ante Roguljic Trencin6
Zsolt Kalmar DAC 1904 Dunajska Streda6
Hamza Catakovic Trencin6
Filip Twardzik Ruzomberok6
Bogdan Mitrea Spartak Trnava6
David Holman Slovan Bratislava5
Eric Ramirez DAC 1904 Dunajska Streda5
Marian Chobot Nitra4
Senad Jarovic Zlate Moravce4
Gino van Kessel Trencin4
David Strelec Slovan Bratislava4
Samson Akinyoola FK Senica4
David Duris Zilina4
Miroslav Kacer Zilina4
Anton Sloboda Zlate Moravce3
Moha Slovan Bratislava3
Dawid Kurminowski Zilina3
Stefan Gerec Ruzomberok3
Adam MorongSKF Sered3
Robert Bozenik Zilina3
Keston Julien Trencin3
Patrik AbrahamFK Pohronie3
Tidiane Djibi BaSKF Sered3
Lukas PelegriniFK Pohronie3
Lukas Janosik Zilina3
Martin Kralik Zilina3
Nono Slovan Bratislava3
Dalibor Takac Ruzomberok3
Filip Balaj Zilina3
Michal KlecFK Pohronie3
Kubilay Yilmaz Spartak Trnava3
Peter Eneji FK Senica3
Tomas HuckoSKF Sered3
Andrej Fabry DAC 1904 Dunajska Streda3
Dino SpeharSKF Sered3
Sadam Sulley FK Senica2
Matej VukSKF Sered2
David Depetris Trencin2
Kristi Qose Ruzomberok2
Peter KolesarZemplin Michalovce2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK