Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





2. Lig  
Piłka nożna / Turcja / 2. Lig / 2016/2017


lorem ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
Sancaktepe FK
-
Nigde Anadolu FK
Afjet Afyonspor
-
Sanliurfaspor
Najświeższe wyniki
Kolejka
18 sty
  
Sakaryaspor
1-1
Serik Belediyespor
14 sty
  
Bayburt Ozel Idarespor
2-4
Sakaryaspor
10 sty
  
Pazarspor
1-1
Pendikspor
10 sty
  
3-2
Bayburt Ozel Idarespor
10 sty
  
Tarsus Idman Yurdu
2-0
Kastamonuspor 1966
6 sty
  
Kirsehir Belediyespor
4-0
6 sty
  
Sivas Belediye Spor
1-2
6 sty
  
Belediyesi Bodrumspor
4-1
Turgutluspor
6 sty
  
1-1
Tarsus Idman Yurdu
6 sty
  
Pendikspor
2-0
Bayburt Ozel Idarespor
18 sty
  
4-1
Sancaktepe FK
17 sty
  
Kahramanmarasspor
2-3
Corum FK
17 sty
  
Sanliurfaspor
1-1
Kocaelispor
14 sty
  
Corum FK
2-2
Amed Sportif
14 sty
  
Ankara Demirspor
0-0
14 sty
  
Kocaelispor
1-1
Hekimoglu Trabzon
10 sty
  
Sancaktepe FK
0-6
Corum FK
10 sty
  
Afjet Afyonspor
2-2
Ankara Demirspor
10 sty
  
24 Erzincanspor
0-0
Kocaelispor
6 sty
  
Hekimoglu Trabzon
2-0
Ankara Demirspor
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Eyupspor19471522451431
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
2 Van Spor Kulubu19371144301812
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
3 Turgutluspor193612072329-6
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
4 Sakaryaspor19351054322012
?
  • R
  • W
  • P
  • W
  • P
5 Kirsehir Belediyespor1933964271512
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • R
6 Pazarspor1933103632257
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • P
7 Kirklarelispor193079323158
?
  • W
  • R
  • P
  • R
  • R
8 Belediyesi Bodrumspor1929856443014
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • R
9 Serik Belediyespor192978429227
?
  • R
  • P
  • W
  • R
  • W
10 Tarsus Idman Yurdu192776628208
?
  • W
  • R
  • P
  • R
  • P
11 Karacabey Belediye Spor192675723203
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • R
12 Sivas Belediye Spor192668532248
?
  • P
  • R
  • W
  • R
  • W
13 Etimesgut Belediyespor19246671820-2
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
14 Pendikspor1920621126251
?
  • R
  • W
  • W
  • P
  • W
15 Mamak FK191954102044-24
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • P
16 1922 Konyaspor1919541022220
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
17 Kastamonuspor 1966191954101829-11
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
18 Elazigspor191863102636-10
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
19 Bayburt Ozel Idarespor191442131534-19
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
20 Karabukspor19-10217657-51
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Kolejka 1
20 wrz
4-1
Pazarspor
20 wrz
Serik Belediyespor
2-0
Pendikspor
20 wrz
1922 Konyaspor
0-1
Sakaryaspor
20 wrz
Tarsus Idman Yurdu
1-1
Van Spor Kulubu
20 wrz
0-3
Mamak FK
20 wrz
Turgutluspor
1-0
Kirsehir Belediyespor
20 wrz
1-0
Belediyesi Bodrumspor
20 wrz
1-1
Sivas Belediye Spor
21 wrz
Kastamonuspor 1966
1-1
Karacabey Belediye Spor
24 paź
Bayburt Ozel Idarespor
2-0
Kolejka 2
26 wrz
Pazarspor
1-3
Tarsus Idman Yurdu
26 wrz
Pendikspor
4-0
26 wrz
Van Spor Kulubu
0-0
26 wrz
Mamak FK
0-1
Turgutluspor
26 wrz
Sakaryaspor
1-1
26 wrz
1-1
Serik Belediyespor
26 wrz
Belediyesi Bodrumspor
4-1
Kastamonuspor 1966
26 wrz
Karacabey Belediye Spor
1-0
1922 Konyaspor
24 paź
Kirsehir Belediyespor
0-0
19 gru
Sivas Belediye Spor
4-0
Bayburt Ozel Idarespor
Kolejka 3
4 paź
Serik Belediyespor
4-1
Bayburt Ozel Idarespor
4 paź
0-2
Karacabey Belediye Spor
4 paź
Tarsus Idman Yurdu
1-1
Sakaryaspor
4 paź
Turgutluspor
2-1
Pendikspor
4 paź
4-0
Pazarspor
4 paź
1-1
Mamak FK
4 paź
Kastamonuspor 1966
0-1
Kirsehir Belediyespor
4 paź
1922 Konyaspor
2-0
Belediyesi Bodrumspor
4 paź
Van Spor Kulubu
1-0
Sivas Belediye Spor
Kolejka 4
10 paź
Sakaryaspor
0-0
10 paź
0-1
Turgutluspor
10 paź
Karacabey Belediye Spor
3-0
Tarsus Idman Yurdu
10 paź
Pazarspor
2-0
Van Spor Kulubu
10 paź
Belediyesi Bodrumspor
1-2
10 paź
Sivas Belediye Spor
0-0
Serik Belediyespor
10 paź
Pendikspor
0-2
10 paź
Mamak FK
1-1
Kastamonuspor 1966
10 paź
Kirsehir Belediyespor
1-0
1922 Konyaspor
10 paź
Bayburt Ozel Idarespor
2-0
Kolejka 5
14 paź
Kastamonuspor 1966
1-4
Pendikspor
14 paź
Turgutluspor
1-0
Bayburt Ozel Idarespor
14 paź
2-0
Karacabey Belediye Spor
14 paź
Van Spor Kulubu
1-0
Sakaryaspor
14 paź
0-2
Serik Belediyespor
14 paź
1922 Konyaspor
0-1
Mamak FK
14 paź
2-1
Kirsehir Belediyespor
14 paź
Tarsus Idman Yurdu
3-2
Belediyesi Bodrumspor
14 paź
Pazarspor
4-2
Sivas Belediye Spor
Kolejka 6
20 paź
Kirsehir Belediyespor
2-2
Tarsus Idman Yurdu
20 paź
Bayburt Ozel Idarespor
1-0
20 paź
3-2
Kastamonuspor 1966
21 paź
Sivas Belediye Spor
4-1
21 paź
Belediyesi Bodrumspor
0-0
21 paź
Serik Belediyespor
2-0
Turgutluspor
21 paź
Karacabey Belediye Spor
0-1
Van Spor Kulubu
21 paź
Mamak FK
0-3
21 paź
Sakaryaspor
2-1
Pazarspor
21 paź
Pendikspor
1-1
1922 Konyaspor
Kolejka 7
28 paź
Turgutluspor
2-1
28 paź
1922 Konyaspor
3-0
28 paź
Kastamonuspor 1966
1-0
Bayburt Ozel Idarespor
28 paź
Pazarspor
1-1
Karacabey Belediye Spor
28 paź
1-0
Pendikspor
28 paź
2-0
Serik Belediyespor
28 paź
Tarsus Idman Yurdu
4-0
Mamak FK
28 paź
0-1
Kirsehir Belediyespor
28 paź
Van Spor Kulubu
1-1
Belediyesi Bodrumspor
28 paź
Sakaryaspor
2-2
Sivas Belediye Spor
Kolejka 8
31 paź
Mamak FK
1-0
31 paź
Sivas Belediye Spor
4-0
Turgutluspor
31 paź
Pendikspor
1-0
Tarsus Idman Yurdu
31 paź
Kirsehir Belediyespor
1-0
Van Spor Kulubu
31 paź
Karacabey Belediye Spor
0-3
Sakaryaspor
31 paź
Belediyesi Bodrumspor
1-2
Pazarspor
31 paź
Bayburt Ozel Idarespor
0-2
1922 Konyaspor
31 paź
Serik Belediyespor
1-1
Kastamonuspor 1966
Kolejka 9
11 lis
Kastamonuspor 1966
1-0
11 lis
Tarsus Idman Yurdu
1-2
11 lis
2-1
Turgutluspor
11 lis
2-0
Bayburt Ozel Idarespor
11 lis
1-0
Pendikspor
11 lis
1922 Konyaspor
1-1
Serik Belediyespor
11 lis
Van Spor Kulubu
3-0
Mamak FK
11 lis
Sakaryaspor
2-6
Belediyesi Bodrumspor
11 lis
Karacabey Belediye Spor
4-0
Sivas Belediye Spor
19 gru
Pazarspor
0-0
Kirsehir Belediyespor
Kolejka 10
14 lis
Pendikspor
3-5
Van Spor Kulubu
14 lis
Belediyesi Bodrumspor
2-1
Karacabey Belediye Spor
14 lis
Kirsehir Belediyespor
0-1
Sakaryaspor
14 lis
Serik Belediyespor
0-3
14 lis
Sivas Belediye Spor
0-0
14 lis
Turgutluspor
2-1
Kastamonuspor 1966
14 lis
0-5
1922 Konyaspor
2 sty
Bayburt Ozel Idarespor
1-0
Tarsus Idman Yurdu
3 sty
Mamak FK
0-2
Pazarspor
Kolejka 11
18 lis
Van Spor Kulubu
2-1
18 lis
1922 Konyaspor
1-2
Turgutluspor
18 lis
Tarsus Idman Yurdu
1-3
Serik Belediyespor
18 lis
Kastamonuspor 1966
2-1
18 lis
Sakaryaspor
3-1
Mamak FK
18 lis
Karacabey Belediye Spor
2-2
Kirsehir Belediyespor
18 lis
Belediyesi Bodrumspor
2-2
Sivas Belediye Spor
10 sty
Pazarspor
1-1
Pendikspor
10 sty
3-2
Bayburt Ozel Idarespor
Kolejka 12
29 lis
Serik Belediyespor
1-1
29 lis
0-3
Tarsus Idman Yurdu
29 lis
Bayburt Ozel Idarespor
2-3
Van Spor Kulubu
29 lis
Mamak FK
0-2
Karacabey Belediye Spor
29 lis
Pendikspor
0-2
Sakaryaspor
29 lis
Turgutluspor
2-1
29 lis
0-3
Pazarspor
29 lis
Sivas Belediye Spor
2-0
Kastamonuspor 1966
29 lis
4-1
1922 Konyaspor
29 lis
Kirsehir Belediyespor
3-0
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 13
3 gru
Tarsus Idman Yurdu
4-0
Turgutluspor
3 gru
Pazarspor
4-0
Bayburt Ozel Idarespor
3 gru
Karacabey Belediye Spor
1-0
Pendikspor
3 gru
Van Spor Kulubu
2-2
Serik Belediyespor
3 gru
1922 Konyaspor
1-0
Kastamonuspor 1966
3 gru
Belediyesi Bodrumspor
7-2
Mamak FK
3 gru
Kirsehir Belediyespor
3-1
Sivas Belediye Spor
19 gru
Sakaryaspor
2-0
Kolejka 14
9 gru
Turgutluspor
1-3
9 gru
0-0
Tarsus Idman Yurdu
9 gru
0-2
Van Spor Kulubu
9 gru
2-1
Karacabey Belediye Spor
9 gru
Serik Belediyespor
2-3
Pazarspor
9 gru
Mamak FK
1-1
Kirsehir Belediyespor
9 gru
Sivas Belediye Spor
1-1
1922 Konyaspor
9 gru
Pendikspor
1-2
Belediyesi Bodrumspor
2 sty
Kastamonuspor 1966
0-1
14 sty
Bayburt Ozel Idarespor
2-4
Sakaryaspor
Kolejka 15
13 gru
Pazarspor
2-1
13 gru
Belediyesi Bodrumspor
2-2
13 gru
Van Spor Kulubu
3-0
Turgutluspor
13 gru
Karacabey Belediye Spor
0-0
Bayburt Ozel Idarespor
13 gru
Kirsehir Belediyespor
1-0
Pendikspor
13 gru
2-1
1922 Konyaspor
13 gru
Mamak FK
1-4
Sivas Belediye Spor
10 sty
Tarsus Idman Yurdu
2-0
Kastamonuspor 1966
18 sty
Sakaryaspor
1-1
Serik Belediyespor
Kolejka 16
23 gru
Kastamonuspor 1966
2-2
23 gru
1922 Konyaspor
1-2
Tarsus Idman Yurdu
23 gru
0-2
Van Spor Kulubu
23 gru
Serik Belediyespor
2-0
Karacabey Belediye Spor
23 gru
0-4
Sakaryaspor
23 gru
Sivas Belediye Spor
2-2
23 gru
Turgutluspor
2-1
Pazarspor
23 gru
Pendikspor
7-1
Mamak FK
23 gru
3-5
Kirsehir Belediyespor
23 gru
Bayburt Ozel Idarespor
1-2
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 17
26 gru
Kirsehir Belediyespor
0-0
Bayburt Ozel Idarespor
26 gru
Sakaryaspor
1-2
Turgutluspor
26 gru
Mamak FK
3-3
26 gru
Karacabey Belediye Spor
3-1
26 gru
Tarsus Idman Yurdu
0-1
26 gru
Belediyesi Bodrumspor
2-2
Serik Belediyespor
26 gru
Pazarspor
1-2
26 gru
Van Spor Kulubu
1-2
Kastamonuspor 1966
26 gru
1-1
1922 Konyaspor
26 gru
Pendikspor
0-2
Sivas Belediye Spor
Kolejka 18
30 gru
1922 Konyaspor
1-2
Van Spor Kulubu
30 gru
Turgutluspor
2-0
Karacabey Belediye Spor
30 gru
0-1
Sakaryaspor
30 gru
0-1
Pendikspor
30 gru
Kastamonuspor 1966
0-1
Pazarspor
30 gru
Bayburt Ozel Idarespor
1-2
Mamak FK
30 gru
Serik Belediyespor
2-1
Kirsehir Belediyespor
30 gru
1-6
Belediyesi Bodrumspor
30 gru
Tarsus Idman Yurdu
0-0
Sivas Belediye Spor
Kolejka 19
6 sty
Kirsehir Belediyespor
4-0
6 sty
Sivas Belediye Spor
1-2
6 sty
Belediyesi Bodrumspor
4-1
Turgutluspor
6 sty
1-1
Tarsus Idman Yurdu
6 sty
Pendikspor
2-0
Bayburt Ozel Idarespor
6 sty
Van Spor Kulubu
0-2
6 sty
Mamak FK
2-1
Serik Belediyespor
6 sty
Karacabey Belediye Spor
1-1
6 sty
Sakaryaspor
1-2
Kastamonuspor 1966
6 sty
Pazarspor
2-0
1922 Konyaspor
Kolejka 1
20 wrz
Ankara Demirspor
7-0
Sanliurfaspor
20 wrz
Afjet Afyonspor
1-0
20 wrz
Nigde Anadolu FK
1-1
Hacettepe Spor Kulubu
20 wrz
Amed Sportif
0-1
24 Erzincanspor
20 wrz
Sancaktepe FK
0-0
Hekimoglu Trabzon
20 wrz
0-0
Zonguldak Komurspor
20 wrz
Corum FK
1-3
Manisa Futbol Kulubu
20 wrz
Kocaelispor
0-0
20 wrz
Ergene Velimese Spor
1-3
Usakspor
Kolejka 2
25 wrz
Hekimoglu Trabzon
4-1
Amed Sportif
26 wrz
Usakspor
3-1
Ankara Demirspor
26 wrz
Manisa Futbol Kulubu
6-1
Kocaelispor
26 wrz
Sanliurfaspor
0-8
Sancaktepe FK
26 wrz
1-1
Afjet Afyonspor
26 wrz
Zonguldak Komurspor
2-1
Nigde Anadolu FK
26 wrz
Hacettepe Spor Kulubu
2-1
Ergene Velimese Spor
26 wrz
24 Erzincanspor
2-1
Kahramanmarasspor
Kolejka 3
4 paź
Amed Sportif
2-1
Sanliurfaspor
4 paź
Nigde Anadolu FK
1-0
4 paź
Ankara Demirspor
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
4 paź
Kahramanmarasspor
0-0
Hekimoglu Trabzon
4 paź
Ergene Velimese Spor
1-1
Zonguldak Komurspor
4 paź
Afjet Afyonspor
0-4
Manisa Futbol Kulubu
4 paź
Kocaelispor
3-0
Corum FK
4 paź
Sancaktepe FK
1-1
Usakspor
Kolejka 4
10 paź
Sanliurfaspor
1-1
Kahramanmarasspor
10 paź
Manisa Futbol Kulubu
5-1
10 paź
Hacettepe Spor Kulubu
0-1
Sancaktepe FK
10 paź
Hekimoglu Trabzon
1-1
24 Erzincanspor
10 paź
Corum FK
1-1
Afjet Afyonspor
10 paź
Usakspor
3-0
Amed Sportif
10 paź
3-0
Nigde Anadolu FK
10 paź
3-3
Ergene Velimese Spor
10 paź
Zonguldak Komurspor
0-2
Ankara Demirspor
Kolejka 5
14 paź
24 Erzincanspor
4-1
Sanliurfaspor
14 paź
Afjet Afyonspor
0-1
Kocaelispor
14 paź
Ankara Demirspor
2-2
14 paź
Amed Sportif
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
14 paź
Nigde Anadolu FK
0-4
Manisa Futbol Kulubu
14 paź
2-3
Corum FK
14 paź
Ergene Velimese Spor
0-1
14 paź
Kahramanmarasspor
2-1
Usakspor
14 paź
Sancaktepe FK
1-0
Zonguldak Komurspor
Kolejka 6
21 paź
Hacettepe Spor Kulubu
3-3
Kahramanmarasspor
21 paź
Kocaelispor
1-0
21 paź
1-5
Sancaktepe FK
21 paź
Usakspor
1-3
24 Erzincanspor
21 paź
Sanliurfaspor
0-2
Hekimoglu Trabzon
21 paź
Zonguldak Komurspor
0-1
Amed Sportif
21 paź
Corum FK
4-0
Nigde Anadolu FK
21 paź
Manisa Futbol Kulubu
1-1
Ergene Velimese Spor
19 gru
1-0
Ankara Demirspor
Kolejka 7
28 paź
Nigde Anadolu FK
0-0
Kocaelispor
28 paź
24 Erzincanspor
2-0
Hacettepe Spor Kulubu
28 paź
Ankara Demirspor
0-1
Manisa Futbol Kulubu
28 paź
Ergene Velimese Spor
1-0
Corum FK
28 paź
2-2
Afjet Afyonspor
28 paź
Hekimoglu Trabzon
1-2
Usakspor
28 paź
Amed Sportif
2-1
19 gru
Kahramanmarasspor
2-2
Zonguldak Komurspor
3 sty
Sancaktepe FK
1-3
Kolejka 8
31 paź
2-0
Amed Sportif
31 paź
Corum FK
2-3
Ankara Demirspor
31 paź
Usakspor
2-1
Sanliurfaspor
31 paź
Manisa Futbol Kulubu
2-0
Sancaktepe FK
31 paź
Zonguldak Komurspor
0-0
24 Erzincanspor
31 paź
Hacettepe Spor Kulubu
0-3
Hekimoglu Trabzon
31 paź
Afjet Afyonspor
2-1
Nigde Anadolu FK
31 paź
Kocaelispor
2-1
Ergene Velimese Spor
3 sty
2-3
Kahramanmarasspor
Kolejka 9
11 lis
Nigde Anadolu FK
1-1
11 lis
24 Erzincanspor
2-1
11 lis
Sanliurfaspor
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
11 lis
Hekimoglu Trabzon
3-0
Zonguldak Komurspor
11 lis
Amed Sportif
3-4
Manisa Futbol Kulubu
11 lis
Ergene Velimese Spor
0-2
Afjet Afyonspor
11 lis
Kahramanmarasspor
0-0
2 sty
Ankara Demirspor
1-3
Kocaelispor
10 sty
Sancaktepe FK
0-6
Corum FK
Kolejka 10
14 lis
Manisa Futbol Kulubu
3-1
Kahramanmarasspor
14 lis
Zonguldak Komurspor
2-0
Sanliurfaspor
14 lis
Kocaelispor
0-1
Sancaktepe FK
14 lis
1-0
24 Erzincanspor
14 lis
1-4
Hekimoglu Trabzon
14 lis
1-0
Ergene Velimese Spor
14 lis
Hacettepe Spor Kulubu
1-1
Usakspor
10 sty
Afjet Afyonspor
2-2
Ankara Demirspor
14 sty
Corum FK
2-2
Amed Sportif
Kolejka 11
18 lis
Amed Sportif
3-0
Kocaelispor
18 lis
Usakspor
3-2
Zonguldak Komurspor
18 lis
24 Erzincanspor
2-3
Manisa Futbol Kulubu
18 lis
Sancaktepe FK
0-2
Afjet Afyonspor
18 lis
Hekimoglu Trabzon
2-0
18 lis
Ergene Velimese Spor
3-2
Nigde Anadolu FK
19 lis
Sanliurfaspor
1-1
14 sty
Ankara Demirspor
0-0
17 sty
Kahramanmarasspor
2-3
Corum FK
Kolejka 12
29 lis
Nigde Anadolu FK
0-2
Ankara Demirspor
29 lis
Kocaelispor
3-0
Kahramanmarasspor
29 lis
3-0
Sanliurfaspor
29 lis
Zonguldak Komurspor
4-1
Hacettepe Spor Kulubu
29 lis
Corum FK
2-2
24 Erzincanspor
29 lis
Manisa Futbol Kulubu
6-1
Hekimoglu Trabzon
29 lis
Afjet Afyonspor
2-2
Amed Sportif
29 lis
0-3
Usakspor
18 sty
4-1
Sancaktepe FK
Kolejka 13
3 gru
Amed Sportif
3-1
3 gru
Hacettepe Spor Kulubu
3-0
3 gru
Sanliurfaspor
0-2
Manisa Futbol Kulubu
3 gru
Hekimoglu Trabzon
1-0
Corum FK
3 gru
Kahramanmarasspor
2-1
Afjet Afyonspor
3 gru
Usakspor
1-1
3 gru
Ankara Demirspor
3-3
Ergene Velimese Spor
10 sty
24 Erzincanspor
0-0
Kocaelispor
Kolejka 14
8 gru
Afjet Afyonspor
1-1
24 Erzincanspor
9 gru
0-1
Kahramanmarasspor
9 gru
Corum FK
5-1
Sanliurfaspor
9 gru
Ergene Velimese Spor
0-1
Sancaktepe FK
9 gru
3-0
Hacettepe Spor Kulubu
9 gru
4-2
Zonguldak Komurspor
9 gru
Nigde Anadolu FK
0-0
Amed Sportif
9 gru
Manisa Futbol Kulubu
1-1
Usakspor
14 sty
Kocaelispor
1-1
Hekimoglu Trabzon
Kolejka 15
12 gru
Hekimoglu Trabzon
4-1
Afjet Afyonspor
13 gru
Sancaktepe FK
1-2
Ankara Demirspor
13 gru
24 Erzincanspor
1-0
13 gru
Hacettepe Spor Kulubu
0-4
Manisa Futbol Kulubu
13 gru
Usakspor
2-2
Corum FK
13 gru
Amed Sportif
3-1
Ergene Velimese Spor
13 gru
Kahramanmarasspor
1-1
Nigde Anadolu FK
13 gru
Zonguldak Komurspor
0-0
17 sty
Sanliurfaspor
1-1
Kocaelispor
Kolejka 16
23 gru
Ergene Velimese Spor
1-0
Kahramanmarasspor
23 gru
Corum FK
2-0
Hacettepe Spor Kulubu
23 gru
Nigde Anadolu FK
0-1
24 Erzincanspor
23 gru
0-1
Hekimoglu Trabzon
23 gru
Manisa Futbol Kulubu
4-0
Zonguldak Komurspor
23 gru
Ankara Demirspor
0-0
Amed Sportif
23 gru
Kocaelispor
2-0
Usakspor
Kolejka 17
26 gru
Kahramanmarasspor
2-2
Ankara Demirspor
26 gru
Sanliurfaspor
4-5
26 gru
Hacettepe Spor Kulubu
0-1
Kocaelispor
26 gru
Amed Sportif
3-1
Sancaktepe FK
26 gru
1-2
Manisa Futbol Kulubu
26 gru
Zonguldak Komurspor
1-0
Corum FK
26 gru
Usakspor
3-0
Afjet Afyonspor
26 gru
Hekimoglu Trabzon
2-3
Nigde Anadolu FK
26 gru
24 Erzincanspor
6-2
Ergene Velimese Spor
Kolejka 18
30 gru
Sancaktepe FK
1-1
Kahramanmarasspor
30 gru
Nigde Anadolu FK
2-2
Sanliurfaspor
30 gru
Corum FK
4-0
30 gru
Afjet Afyonspor
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
30 gru
Ankara Demirspor
0-0
24 Erzincanspor
30 gru
Ergene Velimese Spor
0-5
Hekimoglu Trabzon
30 gru
Kocaelispor
3-1
Zonguldak Komurspor
30 gru
Manisa Futbol Kulubu
1-1
30 gru
1-1
Usakspor
Kolejka 19
6 sty
Hekimoglu Trabzon
2-0
Ankara Demirspor
6 sty
Hacettepe Spor Kulubu
1-2
6 sty
1-0
Kocaelispor
6 sty
24 Erzincanspor
5-3
Sancaktepe FK
6 sty
1-1
Corum FK
6 sty
Zonguldak Komurspor
1-2
Afjet Afyonspor
6 sty
Kahramanmarasspor
1-0
Amed Sportif
6 sty
Usakspor
2-1
Nigde Anadolu FK
6 sty
Sanliurfaspor
2-2
Ergene Velimese Spor
Kolejka 1
20 wrz
4-1
Pazarspor
20 wrz
Serik Belediyespor
2-0
Pendikspor
20 wrz
1922 Konyaspor
0-1
Sakaryaspor
20 wrz
Tarsus Idman Yurdu
1-1
Van Spor Kulubu
20 wrz
0-3
Mamak FK
20 wrz
Turgutluspor
1-0
Kirsehir Belediyespor
20 wrz
1-0
Belediyesi Bodrumspor
20 wrz
1-1
Sivas Belediye Spor
21 wrz
Kastamonuspor 1966
1-1
Karacabey Belediye Spor
24 paź
Bayburt Ozel Idarespor
2-0
Kolejka 2
26 wrz
Pazarspor
1-3
Tarsus Idman Yurdu
26 wrz
Pendikspor
4-0
26 wrz
Van Spor Kulubu
0-0
26 wrz
Mamak FK
0-1
Turgutluspor
26 wrz
Sakaryaspor
1-1
26 wrz
1-1
Serik Belediyespor
26 wrz
Belediyesi Bodrumspor
4-1
Kastamonuspor 1966
26 wrz
Karacabey Belediye Spor
1-0
1922 Konyaspor
24 paź
Kirsehir Belediyespor
0-0
19 gru
Sivas Belediye Spor
4-0
Bayburt Ozel Idarespor
Kolejka 3
4 paź
Serik Belediyespor
4-1
Bayburt Ozel Idarespor
4 paź
0-2
Karacabey Belediye Spor
4 paź
Tarsus Idman Yurdu
1-1
Sakaryaspor
4 paź
Turgutluspor
2-1
Pendikspor
4 paź
4-0
Pazarspor
4 paź
1-1
Mamak FK
4 paź
Kastamonuspor 1966
0-1
Kirsehir Belediyespor
4 paź
1922 Konyaspor
2-0
Belediyesi Bodrumspor
4 paź
Van Spor Kulubu
1-0
Sivas Belediye Spor
Kolejka 4
10 paź
Sakaryaspor
0-0
10 paź
0-1
Turgutluspor
10 paź
Karacabey Belediye Spor
3-0
Tarsus Idman Yurdu
10 paź
Pazarspor
2-0
Van Spor Kulubu
10 paź
Belediyesi Bodrumspor
1-2
10 paź
Sivas Belediye Spor
0-0
Serik Belediyespor
10 paź
Pendikspor
0-2
10 paź
Mamak FK
1-1
Kastamonuspor 1966
10 paź
Kirsehir Belediyespor
1-0
1922 Konyaspor
10 paź
Bayburt Ozel Idarespor
2-0
Kolejka 5
14 paź
Kastamonuspor 1966
1-4
Pendikspor
14 paź
Turgutluspor
1-0
Bayburt Ozel Idarespor
14 paź
2-0
Karacabey Belediye Spor
14 paź
Van Spor Kulubu
1-0
Sakaryaspor
14 paź
0-2
Serik Belediyespor
14 paź
1922 Konyaspor
0-1
Mamak FK
14 paź
2-1
Kirsehir Belediyespor
14 paź
Tarsus Idman Yurdu
3-2
Belediyesi Bodrumspor
14 paź
Pazarspor
4-2
Sivas Belediye Spor
Kolejka 6
20 paź
Kirsehir Belediyespor
2-2
Tarsus Idman Yurdu
20 paź
Bayburt Ozel Idarespor
1-0
20 paź
3-2
Kastamonuspor 1966
21 paź
Sivas Belediye Spor
4-1
21 paź
Belediyesi Bodrumspor
0-0
21 paź
Serik Belediyespor
2-0
Turgutluspor
21 paź
Karacabey Belediye Spor
0-1
Van Spor Kulubu
21 paź
Mamak FK
0-3
21 paź
Sakaryaspor
2-1
Pazarspor
21 paź
Pendikspor
1-1
1922 Konyaspor
Kolejka 7
28 paź
Turgutluspor
2-1
28 paź
1922 Konyaspor
3-0
28 paź
Kastamonuspor 1966
1-0
Bayburt Ozel Idarespor
28 paź
Pazarspor
1-1
Karacabey Belediye Spor
28 paź
1-0
Pendikspor
28 paź
2-0
Serik Belediyespor
28 paź
Tarsus Idman Yurdu
4-0
Mamak FK
28 paź
0-1
Kirsehir Belediyespor
28 paź
Van Spor Kulubu
1-1
Belediyesi Bodrumspor
28 paź
Sakaryaspor
2-2
Sivas Belediye Spor
Kolejka 8
31 paź
Mamak FK
1-0
31 paź
Sivas Belediye Spor
4-0
Turgutluspor
31 paź
Pendikspor
1-0
Tarsus Idman Yurdu
31 paź
Kirsehir Belediyespor
1-0
Van Spor Kulubu
31 paź
Karacabey Belediye Spor
0-3
Sakaryaspor
31 paź
Belediyesi Bodrumspor
1-2
Pazarspor
31 paź
Bayburt Ozel Idarespor
0-2
1922 Konyaspor
31 paź
Serik Belediyespor
1-1
Kastamonuspor 1966
Kolejka 9
11 lis
Kastamonuspor 1966
1-0
11 lis
Tarsus Idman Yurdu
1-2
11 lis
2-1
Turgutluspor
11 lis
2-0
Bayburt Ozel Idarespor
11 lis
1-0
Pendikspor
11 lis
1922 Konyaspor
1-1
Serik Belediyespor
11 lis
Van Spor Kulubu
3-0
Mamak FK
11 lis
Sakaryaspor
2-6
Belediyesi Bodrumspor
11 lis
Karacabey Belediye Spor
4-0
Sivas Belediye Spor
19 gru
Pazarspor
0-0
Kirsehir Belediyespor
Kolejka 10
14 lis
Pendikspor
3-5
Van Spor Kulubu
14 lis
Belediyesi Bodrumspor
2-1
Karacabey Belediye Spor
14 lis
Kirsehir Belediyespor
0-1
Sakaryaspor
14 lis
Serik Belediyespor
0-3
14 lis
Sivas Belediye Spor
0-0
14 lis
Turgutluspor
2-1
Kastamonuspor 1966
14 lis
0-5
1922 Konyaspor
2 sty
Bayburt Ozel Idarespor
1-0
Tarsus Idman Yurdu
3 sty
Mamak FK
0-2
Pazarspor
Kolejka 11
18 lis
Van Spor Kulubu
2-1
18 lis
1922 Konyaspor
1-2
Turgutluspor
18 lis
Tarsus Idman Yurdu
1-3
Serik Belediyespor
18 lis
Kastamonuspor 1966
2-1
18 lis
Sakaryaspor
3-1
Mamak FK
18 lis
Karacabey Belediye Spor
2-2
Kirsehir Belediyespor
18 lis
Belediyesi Bodrumspor
2-2
Sivas Belediye Spor
10 sty
Pazarspor
1-1
Pendikspor
10 sty
3-2
Bayburt Ozel Idarespor
Kolejka 12
29 lis
Serik Belediyespor
1-1
29 lis
0-3
Tarsus Idman Yurdu
29 lis
Bayburt Ozel Idarespor
2-3
Van Spor Kulubu
29 lis
Mamak FK
0-2
Karacabey Belediye Spor
29 lis
Pendikspor
0-2
Sakaryaspor
29 lis
Turgutluspor
2-1
29 lis
0-3
Pazarspor
29 lis
Sivas Belediye Spor
2-0
Kastamonuspor 1966
29 lis
4-1
1922 Konyaspor
29 lis
Kirsehir Belediyespor
3-0
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 13
3 gru
Tarsus Idman Yurdu
4-0
Turgutluspor
3 gru
Pazarspor
4-0
Bayburt Ozel Idarespor
3 gru
Karacabey Belediye Spor
1-0
Pendikspor
3 gru
Van Spor Kulubu
2-2
Serik Belediyespor
3 gru
1922 Konyaspor
1-0
Kastamonuspor 1966
3 gru
Belediyesi Bodrumspor
7-2
Mamak FK
3 gru
Kirsehir Belediyespor
3-1
Sivas Belediye Spor
19 gru
Sakaryaspor
2-0
Kolejka 14
9 gru
Turgutluspor
1-3
9 gru
0-0
Tarsus Idman Yurdu
9 gru
0-2
Van Spor Kulubu
9 gru
2-1
Karacabey Belediye Spor
9 gru
Serik Belediyespor
2-3
Pazarspor
9 gru
Mamak FK
1-1
Kirsehir Belediyespor
9 gru
Sivas Belediye Spor
1-1
1922 Konyaspor
9 gru
Pendikspor
1-2
Belediyesi Bodrumspor
2 sty
Kastamonuspor 1966
0-1
14 sty
Bayburt Ozel Idarespor
2-4
Sakaryaspor
Kolejka 15
13 gru
Pazarspor
2-1
13 gru
Belediyesi Bodrumspor
2-2
13 gru
Van Spor Kulubu
3-0
Turgutluspor
13 gru
Karacabey Belediye Spor
0-0
Bayburt Ozel Idarespor
13 gru
Kirsehir Belediyespor
1-0
Pendikspor
13 gru
2-1
1922 Konyaspor
13 gru
Mamak FK
1-4
Sivas Belediye Spor
10 sty
Tarsus Idman Yurdu
2-0
Kastamonuspor 1966
18 sty
Sakaryaspor
1-1
Serik Belediyespor
Kolejka 16
23 gru
Kastamonuspor 1966
2-2
23 gru
1922 Konyaspor
1-2
Tarsus Idman Yurdu
23 gru
0-2
Van Spor Kulubu
23 gru
Serik Belediyespor
2-0
Karacabey Belediye Spor
23 gru
0-4
Sakaryaspor
23 gru
Sivas Belediye Spor
2-2
23 gru
Turgutluspor
2-1
Pazarspor
23 gru
Pendikspor
7-1
Mamak FK
23 gru
3-5
Kirsehir Belediyespor
23 gru
Bayburt Ozel Idarespor
1-2
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 17
26 gru
Kirsehir Belediyespor
0-0
Bayburt Ozel Idarespor
26 gru
Sakaryaspor
1-2
Turgutluspor
26 gru
Mamak FK
3-3
26 gru
Karacabey Belediye Spor
3-1
26 gru
Tarsus Idman Yurdu
0-1
26 gru
Belediyesi Bodrumspor
2-2
Serik Belediyespor
26 gru
Pazarspor
1-2
26 gru
Van Spor Kulubu
1-2
Kastamonuspor 1966
26 gru
1-1
1922 Konyaspor
26 gru
Pendikspor
0-2
Sivas Belediye Spor
Kolejka 18
30 gru
1922 Konyaspor
1-2
Van Spor Kulubu
30 gru
Turgutluspor
2-0
Karacabey Belediye Spor
30 gru
0-1
Sakaryaspor
30 gru
0-1
Pendikspor
30 gru
Kastamonuspor 1966
0-1
Pazarspor
30 gru
Bayburt Ozel Idarespor
1-2
Mamak FK
30 gru
Serik Belediyespor
2-1
Kirsehir Belediyespor
30 gru
1-6
Belediyesi Bodrumspor
30 gru
Tarsus Idman Yurdu
0-0
Sivas Belediye Spor
Kolejka 19
6 sty
Kirsehir Belediyespor
4-0
6 sty
Sivas Belediye Spor
1-2
6 sty
Belediyesi Bodrumspor
4-1
Turgutluspor
6 sty
1-1
Tarsus Idman Yurdu
6 sty
Pendikspor
2-0
Bayburt Ozel Idarespor
6 sty
Van Spor Kulubu
0-2
6 sty
Mamak FK
2-1
Serik Belediyespor
6 sty
Karacabey Belediye Spor
1-1
6 sty
Sakaryaspor
1-2
Kastamonuspor 1966
6 sty
Pazarspor
2-0
1922 Konyaspor
Kolejka 20
Mamak FK
-
Sivas Belediye Spor
-
Kirsehir Belediyespor
-
Turgutluspor
Van Spor Kulubu
-
Tarsus Idman Yurdu
-
Bayburt Ozel Idarespor
Pazarspor
-
Pendikspor
-
Serik Belediyespor
Belediyesi Bodrumspor
-
Karacabey Belediye Spor
-
Kastamonuspor 1966
Sakaryaspor
-
1922 Konyaspor
Kolejka 21
Turgutluspor
-
Mamak FK
-
Kirsehir Belediyespor
Kastamonuspor 1966
-
Belediyesi Bodrumspor
Serik Belediyespor
-
Tarsus Idman Yurdu
-
Pazarspor
-
Pendikspor
-
Sakaryaspor
1922 Konyaspor
-
Karacabey Belediye Spor
-
Van Spor Kulubu
Bayburt Ozel Idarespor
-
Sivas Belediye Spor
Kolejka 22
Pazarspor
-
Pendikspor
-
Turgutluspor
Sakaryaspor
-
Tarsus Idman Yurdu
Sivas Belediye Spor
-
Van Spor Kulubu
Karacabey Belediye Spor
-
Bayburt Ozel Idarespor
-
Serik Belediyespor
Kirsehir Belediyespor
-
Kastamonuspor 1966
Belediyesi Bodrumspor
-
1922 Konyaspor
Kolejka 23
Turgutluspor
-
-
Bayburt Ozel Idarespor
Tarsus Idman Yurdu
-
Karacabey Belediye Spor
-
Sakaryaspor
Kastamonuspor 1966
-
Mamak FK
1922 Konyaspor
-
Kirsehir Belediyespor
-
Belediyesi Bodrumspor
Serik Belediyespor
-
Sivas Belediye Spor
Van Spor Kulubu
-
Pazarspor
Kolejka 24
Serik Belediyespor
-
Karacabey Belediye Spor
-
Bayburt Ozel Idarespor
-
Turgutluspor
Belediyesi Bodrumspor
-
Tarsus Idman Yurdu
Sakaryaspor
-
Van Spor Kulubu
Kirsehir Belediyespor
-
Sivas Belediye Spor
-
Pazarspor
Pendikspor
-
Kastamonuspor 1966
Mamak FK
-
1922 Konyaspor
Kolejka 25
Kastamonuspor 1966
-
Pazarspor
-
Sakaryaspor
1922 Konyaspor
-
Pendikspor
Turgutluspor
-
Serik Belediyespor
-
Mamak FK
Tarsus Idman Yurdu
-
Kirsehir Belediyespor
-
Belediyesi Bodrumspor
-
Sivas Belediye Spor
Van Spor Kulubu
-
Karacabey Belediye Spor
-
Bayburt Ozel Idarespor
Kolejka 26
Kirsehir Belediyespor
-
-
Turgutluspor
Mamak FK
-
Tarsus Idman Yurdu
Belediyesi Bodrumspor
-
Van Spor Kulubu
Sivas Belediye Spor
-
Sakaryaspor
Pendikspor
-
Karacabey Belediye Spor
-
Pazarspor
Serik Belediyespor
-
Bayburt Ozel Idarespor
-
Kastamonuspor 1966
-
1922 Konyaspor
Kolejka 27
1922 Konyaspor
-
Bayburt Ozel Idarespor
Sakaryaspor
-
Karacabey Belediye Spor
Tarsus Idman Yurdu
-
Pendikspor
Kastamonuspor 1966
-
Serik Belediyespor
-
Mamak FK
Van Spor Kulubu
-
Kirsehir Belediyespor
Pazarspor
-
Belediyesi Bodrumspor
Turgutluspor
-
Sivas Belediye Spor
Kolejka 28
Pendikspor
-
-
Tarsus Idman Yurdu
Mamak FK
-
Van Spor Kulubu
Sivas Belediye Spor
-
Karacabey Belediye Spor
Belediyesi Bodrumspor
-
Sakaryaspor
Bayburt Ozel Idarespor
-
Kirsehir Belediyespor
-
Pazarspor
-
Kastamonuspor 1966
Serik Belediyespor
-
1922 Konyaspor
Kolejka 29
Tarsus Idman Yurdu
-
Bayburt Ozel Idarespor
Kastamonuspor 1966
-
Turgutluspor
1922 Konyaspor
-
Van Spor Kulubu
-
Pendikspor
-
Serik Belediyespor
Pazarspor
-
Mamak FK
Sakaryaspor
-
Kirsehir Belediyespor
Karacabey Belediye Spor
-
Belediyesi Bodrumspor
-
Sivas Belediye Spor
Kolejka 30
Bayburt Ozel Idarespor
-
Serik Belediyespor
-
Tarsus Idman Yurdu
-
Van Spor Kulubu
Kirsehir Belediyespor
-
Karacabey Belediye Spor
Mamak FK
-
Sakaryaspor
Pendikspor
-
Pazarspor
-
Kastamonuspor 1966
Turgutluspor
-
1922 Konyaspor
Sivas Belediye Spor
-
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 31
Tarsus Idman Yurdu
-
Pazarspor
-
-
Turgutluspor
Sakaryaspor
-
Pendikspor
-
Serik Belediyespor
1922 Konyaspor
-
Karacabey Belediye Spor
-
Mamak FK
Belediyesi Bodrumspor
-
Kirsehir Belediyespor
Kastamonuspor 1966
-
Sivas Belediye Spor
Van Spor Kulubu
-
Bayburt Ozel Idarespor
Kolejka 32
Turgutluspor
-
Tarsus Idman Yurdu
Serik Belediyespor
-
Van Spor Kulubu
Pendikspor
-
Karacabey Belediye Spor
-
Sakaryaspor
Bayburt Ozel Idarespor
-
Pazarspor
Sivas Belediye Spor
-
Kirsehir Belediyespor
Kastamonuspor 1966
-
1922 Konyaspor
Mamak FK
-
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 33
Van Spor Kulubu
-
Karacabey Belediye Spor
-
-
Turgutluspor
Sakaryaspor
-
Bayburt Ozel Idarespor
Belediyesi Bodrumspor
-
Pendikspor
Pazarspor
-
Serik Belediyespor
Tarsus Idman Yurdu
-
-
Kastamonuspor 1966
Kirsehir Belediyespor
-
Mamak FK
1922 Konyaspor
-
Sivas Belediye Spor
Kolejka 34
Turgutluspor
-
Van Spor Kulubu
Bayburt Ozel Idarespor
-
Karacabey Belediye Spor
Serik Belediyespor
-
Sakaryaspor
1922 Konyaspor
-
-
Pazarspor
Sivas Belediye Spor
-
Mamak FK
Pendikspor
-
Kirsehir Belediyespor
-
Belediyesi Bodrumspor
Kastamonuspor 1966
-
Tarsus Idman Yurdu
Kolejka 35
Karacabey Belediye Spor
-
Serik Belediyespor
Sakaryaspor
-
Kirsehir Belediyespor
-
Pazarspor
-
Turgutluspor
Belediyesi Bodrumspor
-
Bayburt Ozel Idarespor
Mamak FK
-
Pendikspor
-
Kastamonuspor 1966
Tarsus Idman Yurdu
-
1922 Konyaspor
-
Sivas Belediye Spor
Van Spor Kulubu
-
Kolejka 36
1922 Konyaspor
-
-
Tarsus Idman Yurdu
Kastamonuspor 1966
-
Van Spor Kulubu
-
Karacabey Belediye Spor
Turgutluspor
-
Sakaryaspor
Sivas Belediye Spor
-
Pendikspor
-
Mamak FK
Bayburt Ozel Idarespor
-
Kirsehir Belediyespor
Serik Belediyespor
-
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 37
Belediyesi Bodrumspor
-
Pendikspor
-
Karacabey Belediye Spor
-
Turgutluspor
Sivas Belediye Spor
-
Tarsus Idman Yurdu
Mamak FK
-
Bayburt Ozel Idarespor
Kirsehir Belediyespor
-
Serik Belediyespor
Pazarspor
-
Kastamonuspor 1966
Van Spor Kulubu
-
1922 Konyaspor
Kolejka 38
Tarsus Idman Yurdu
-
-
Van Spor Kulubu
-
Karacabey Belediye Spor
Kastamonuspor 1966
-
Sakaryaspor
Bayburt Ozel Idarespor
-
Pendikspor
1922 Konyaspor
-
Pazarspor
Serik Belediyespor
-
Mamak FK
-
Kirsehir Belediyespor
Turgutluspor
-
Belediyesi Bodrumspor
-
Sivas Belediye Spor
Kolejka 1
20 wrz
Ankara Demirspor
7-0
Sanliurfaspor
20 wrz
Afjet Afyonspor
1-0
20 wrz
Nigde Anadolu FK
1-1
Hacettepe Spor Kulubu
20 wrz
Amed Sportif
0-1
24 Erzincanspor
20 wrz
Sancaktepe FK
0-0
Hekimoglu Trabzon
20 wrz
0-0
Zonguldak Komurspor
20 wrz
Corum FK
1-3
Manisa Futbol Kulubu
20 wrz
Kocaelispor
0-0
20 wrz
Ergene Velimese Spor
1-3
Usakspor
Kolejka 2
25 wrz
Hekimoglu Trabzon
4-1
Amed Sportif
26 wrz
Usakspor
3-1
Ankara Demirspor
26 wrz
Manisa Futbol Kulubu
6-1
Kocaelispor
26 wrz
Sanliurfaspor
0-8
Sancaktepe FK
26 wrz
1-1
Afjet Afyonspor
26 wrz
Zonguldak Komurspor
2-1
Nigde Anadolu FK
26 wrz
Hacettepe Spor Kulubu
2-1
Ergene Velimese Spor
26 wrz
24 Erzincanspor
2-1
Kahramanmarasspor
Kolejka 3
4 paź
Amed Sportif
2-1
Sanliurfaspor
4 paź
Nigde Anadolu FK
1-0
4 paź
Ankara Demirspor
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
4 paź
Kahramanmarasspor
0-0
Hekimoglu Trabzon
4 paź
Ergene Velimese Spor
1-1
Zonguldak Komurspor
4 paź
Afjet Afyonspor
0-4
Manisa Futbol Kulubu
4 paź
Kocaelispor
3-0
Corum FK
4 paź
Sancaktepe FK
1-1
Usakspor
Kolejka 4
10 paź
Sanliurfaspor
1-1
Kahramanmarasspor
10 paź
Manisa Futbol Kulubu
5-1
10 paź
Hacettepe Spor Kulubu
0-1
Sancaktepe FK
10 paź
Hekimoglu Trabzon
1-1
24 Erzincanspor
10 paź
Corum FK
1-1
Afjet Afyonspor
10 paź
Usakspor
3-0
Amed Sportif
10 paź
3-0
Nigde Anadolu FK
10 paź
3-3
Ergene Velimese Spor
10 paź
Zonguldak Komurspor
0-2
Ankara Demirspor
Kolejka 5
14 paź
24 Erzincanspor
4-1
Sanliurfaspor
14 paź
Afjet Afyonspor
0-1
Kocaelispor
14 paź
Ankara Demirspor
2-2
14 paź
Amed Sportif
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
14 paź
Nigde Anadolu FK
0-4
Manisa Futbol Kulubu
14 paź
2-3
Corum FK
14 paź
Ergene Velimese Spor
0-1
14 paź
Kahramanmarasspor
2-1
Usakspor
14 paź
Sancaktepe FK
1-0
Zonguldak Komurspor
Kolejka 6
21 paź
Hacettepe Spor Kulubu
3-3
Kahramanmarasspor
21 paź
Kocaelispor
1-0
21 paź
1-5
Sancaktepe FK
21 paź
Usakspor
1-3
24 Erzincanspor
21 paź
Sanliurfaspor
0-2
Hekimoglu Trabzon
21 paź
Zonguldak Komurspor
0-1
Amed Sportif
21 paź
Corum FK
4-0
Nigde Anadolu FK
21 paź
Manisa Futbol Kulubu
1-1
Ergene Velimese Spor
19 gru
1-0
Ankara Demirspor
Kolejka 7
28 paź
Nigde Anadolu FK
0-0
Kocaelispor
28 paź
24 Erzincanspor
2-0
Hacettepe Spor Kulubu
28 paź
Ankara Demirspor
0-1
Manisa Futbol Kulubu
28 paź
Ergene Velimese Spor
1-0
Corum FK
28 paź
2-2
Afjet Afyonspor
28 paź
Hekimoglu Trabzon
1-2
Usakspor
28 paź
Amed Sportif
2-1
19 gru
Kahramanmarasspor
2-2
Zonguldak Komurspor
3 sty
Sancaktepe FK
1-3
Kolejka 8
31 paź
2-0
Amed Sportif
31 paź
Corum FK
2-3
Ankara Demirspor
31 paź
Usakspor
2-1
Sanliurfaspor
31 paź
Manisa Futbol Kulubu
2-0
Sancaktepe FK
31 paź
Zonguldak Komurspor
0-0
24 Erzincanspor
31 paź
Hacettepe Spor Kulubu
0-3
Hekimoglu Trabzon
31 paź
Afjet Afyonspor
2-1
Nigde Anadolu FK
31 paź
Kocaelispor
2-1
Ergene Velimese Spor
3 sty
2-3
Kahramanmarasspor
Kolejka 9
11 lis
Nigde Anadolu FK
1-1
11 lis
24 Erzincanspor
2-1
11 lis
Sanliurfaspor
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
11 lis
Hekimoglu Trabzon
3-0
Zonguldak Komurspor
11 lis
Amed Sportif
3-4
Manisa Futbol Kulubu
11 lis
Ergene Velimese Spor
0-2
Afjet Afyonspor
11 lis
Kahramanmarasspor
0-0
2 sty
Ankara Demirspor
1-3
Kocaelispor
10 sty
Sancaktepe FK
0-6
Corum FK
Kolejka 10
14 lis
Manisa Futbol Kulubu
3-1
Kahramanmarasspor
14 lis
Zonguldak Komurspor
2-0
Sanliurfaspor
14 lis
Kocaelispor
0-1
Sancaktepe FK
14 lis
1-0
24 Erzincanspor
14 lis
1-4
Hekimoglu Trabzon
14 lis
1-0
Ergene Velimese Spor
14 lis
Hacettepe Spor Kulubu
1-1
Usakspor
10 sty
Afjet Afyonspor
2-2
Ankara Demirspor
14 sty
Corum FK
2-2
Amed Sportif
Kolejka 11
18 lis
Amed Sportif
3-0
Kocaelispor
18 lis
Usakspor
3-2
Zonguldak Komurspor
18 lis
24 Erzincanspor
2-3
Manisa Futbol Kulubu
18 lis
Sancaktepe FK
0-2
Afjet Afyonspor
18 lis
Hekimoglu Trabzon
2-0
18 lis
Ergene Velimese Spor
3-2
Nigde Anadolu FK
19 lis
Sanliurfaspor
1-1
14 sty
Ankara Demirspor
0-0
17 sty
Kahramanmarasspor
2-3
Corum FK
Kolejka 12
29 lis
Nigde Anadolu FK
0-2
Ankara Demirspor
29 lis
Kocaelispor
3-0
Kahramanmarasspor
29 lis
3-0
Sanliurfaspor
29 lis
Zonguldak Komurspor
4-1
Hacettepe Spor Kulubu
29 lis
Corum FK
2-2
24 Erzincanspor
29 lis
Manisa Futbol Kulubu
6-1
Hekimoglu Trabzon
29 lis
Afjet Afyonspor
2-2
Amed Sportif
29 lis
0-3
Usakspor
18 sty
4-1
Sancaktepe FK
Kolejka 13
3 gru
Amed Sportif
3-1
3 gru
Hacettepe Spor Kulubu
3-0
3 gru
Sanliurfaspor
0-2
Manisa Futbol Kulubu
3 gru
Hekimoglu Trabzon
1-0
Corum FK
3 gru
Kahramanmarasspor
2-1
Afjet Afyonspor
3 gru
Usakspor
1-1
3 gru
Ankara Demirspor
3-3
Ergene Velimese Spor
10 sty
24 Erzincanspor
0-0
Kocaelispor
Sancaktepe FK
-
Nigde Anadolu FK
Kolejka 14
8 gru
Afjet Afyonspor
1-1
24 Erzincanspor
9 gru
0-1
Kahramanmarasspor
9 gru
Corum FK
5-1
Sanliurfaspor
9 gru
Ergene Velimese Spor
0-1
Sancaktepe FK
9 gru
3-0
Hacettepe Spor Kulubu
9 gru
4-2
Zonguldak Komurspor
9 gru
Nigde Anadolu FK
0-0
Amed Sportif
9 gru
Manisa Futbol Kulubu
1-1
Usakspor
14 sty
Kocaelispor
1-1
Hekimoglu Trabzon
Kolejka 15
12 gru
Hekimoglu Trabzon
4-1
Afjet Afyonspor
13 gru
Sancaktepe FK
1-2
Ankara Demirspor
13 gru
24 Erzincanspor
1-0
13 gru
Hacettepe Spor Kulubu
0-4
Manisa Futbol Kulubu
13 gru
Usakspor
2-2
Corum FK
13 gru
Amed Sportif
3-1
Ergene Velimese Spor
13 gru
Kahramanmarasspor
1-1
Nigde Anadolu FK
13 gru
Zonguldak Komurspor
0-0
17 sty
Sanliurfaspor
1-1
Kocaelispor
Kolejka 16
23 gru
Ergene Velimese Spor
1-0
Kahramanmarasspor
23 gru
Corum FK
2-0
Hacettepe Spor Kulubu
23 gru
Nigde Anadolu FK
0-1
24 Erzincanspor
23 gru
0-1
Hekimoglu Trabzon
23 gru
Manisa Futbol Kulubu
4-0
Zonguldak Komurspor
23 gru
Ankara Demirspor
0-0
Amed Sportif
23 gru
Kocaelispor
2-0
Usakspor
Afjet Afyonspor
-
Sanliurfaspor
Kolejka 17
26 gru
Kahramanmarasspor
2-2
Ankara Demirspor
26 gru
Sanliurfaspor
4-5
26 gru
Hacettepe Spor Kulubu
0-1
Kocaelispor
26 gru
Amed Sportif
3-1
Sancaktepe FK
26 gru
1-2
Manisa Futbol Kulubu
26 gru
Zonguldak Komurspor
1-0
Corum FK
26 gru
Usakspor
3-0
Afjet Afyonspor
26 gru
Hekimoglu Trabzon
2-3
Nigde Anadolu FK
26 gru
24 Erzincanspor
6-2
Ergene Velimese Spor
Kolejka 18
30 gru
Sancaktepe FK
1-1
Kahramanmarasspor
30 gru
Nigde Anadolu FK
2-2
Sanliurfaspor
30 gru
Corum FK
4-0
30 gru
Afjet Afyonspor
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
30 gru
Ankara Demirspor
0-0
24 Erzincanspor
30 gru
Ergene Velimese Spor
0-5
Hekimoglu Trabzon
30 gru
Kocaelispor
3-1
Zonguldak Komurspor
30 gru
Manisa Futbol Kulubu
1-1
30 gru
1-1
Usakspor
Kolejka 19
6 sty
Hekimoglu Trabzon
2-0
Ankara Demirspor
6 sty
Hacettepe Spor Kulubu
1-2
6 sty
1-0
Kocaelispor
6 sty
24 Erzincanspor
5-3
Sancaktepe FK
6 sty
1-1
Corum FK
6 sty
Zonguldak Komurspor
1-2
Afjet Afyonspor
6 sty
Kahramanmarasspor
1-0
Amed Sportif
6 sty
Usakspor
2-1
Nigde Anadolu FK
6 sty
Sanliurfaspor
2-2
Ergene Velimese Spor
Kolejka 20
24 Erzincanspor
-
Amed Sportif
-
Kocaelispor
Zonguldak Komurspor
-
Sanliurfaspor
-
Ankara Demirspor
Hekimoglu Trabzon
-
Sancaktepe FK
Manisa Futbol Kulubu
-
Corum FK
-
Afjet Afyonspor
Hacettepe Spor Kulubu
-
Nigde Anadolu FK
Usakspor
-
Ergene Velimese Spor
Kolejka 21
Sancaktepe FK
-
Sanliurfaspor
Ergene Velimese Spor
-
Hacettepe Spor Kulubu
Kahramanmarasspor
-
24 Erzincanspor
Amed Sportif
-
Hekimoglu Trabzon
Nigde Anadolu FK
-
Zonguldak Komurspor
Kocaelispor
-
Manisa Futbol Kulubu
Afjet Afyonspor
-
Ankara Demirspor
-
Usakspor
Kolejka 22
Hacettepe Spor Kulubu
-
Ankara Demirspor
Hekimoglu Trabzon
-
Kahramanmarasspor
Corum FK
-
Kocaelispor
Usakspor
-
Sancaktepe FK
Manisa Futbol Kulubu
-
Afjet Afyonspor
Sanliurfaspor
-
Amed Sportif
-
Nigde Anadolu FK
Zonguldak Komurspor
-
Ergene Velimese Spor
Kolejka 23
Kahramanmarasspor
-
Sanliurfaspor
Ergene Velimese Spor
-
Sancaktepe FK
-
Hacettepe Spor Kulubu
24 Erzincanspor
-
Hekimoglu Trabzon
Ankara Demirspor
-
Zonguldak Komurspor
-
Manisa Futbol Kulubu
Afjet Afyonspor
-
Corum FK
Amed Sportif
-
Usakspor
Nigde Anadolu FK
-
Kolejka 24
Sanliurfaspor
-
24 Erzincanspor
Zonguldak Komurspor
-
Sancaktepe FK
Corum FK
-
Usakspor
-
Kahramanmarasspor
-
Ankara Demirspor
Kocaelispor
-
Afjet Afyonspor
Hacettepe Spor Kulubu
-
Amed Sportif
Manisa Futbol Kulubu
-
Nigde Anadolu FK
-
Ergene Velimese Spor
Kolejka 25
Hekimoglu Trabzon
-
Sanliurfaspor
-
Kocaelispor
Sancaktepe FK
-
Kahramanmarasspor
-
Hacettepe Spor Kulubu
Ergene Velimese Spor
-
Manisa Futbol Kulubu
Nigde Anadolu FK
-
Corum FK
Ankara Demirspor
-
24 Erzincanspor
-
Usakspor
Amed Sportif
-
Zonguldak Komurspor
Kolejka 26
Manisa Futbol Kulubu
-
Ankara Demirspor
Zonguldak Komurspor
-
Kahramanmarasspor
Afjet Afyonspor
-
-
Sancaktepe FK
Hacettepe Spor Kulubu
-
24 Erzincanspor
Usakspor
-
Hekimoglu Trabzon
-
Amed Sportif
Kocaelispor
-
Nigde Anadolu FK
Corum FK
-
Ergene Velimese Spor
Kolejka 27
Ergene Velimese Spor
-
Kocaelispor
Hekimoglu Trabzon
-
Hacettepe Spor Kulubu
24 Erzincanspor
-
Zonguldak Komurspor
Sancaktepe FK
-
Manisa Futbol Kulubu
Ankara Demirspor
-
Corum FK
Nigde Anadolu FK
-
Afjet Afyonspor
Amed Sportif
-
Sanliurfaspor
-
Usakspor
Kahramanmarasspor
-
Kolejka 28
Kocaelispor
-
Ankara Demirspor
-
Kahramanmarasspor
Hacettepe Spor Kulubu
-
Sanliurfaspor
Corum FK
-
Sancaktepe FK
-
24 Erzincanspor
Zonguldak Komurspor
-
Hekimoglu Trabzon
Manisa Futbol Kulubu
-
Amed Sportif
Afjet Afyonspor
-
Ergene Velimese Spor
-
Nigde Anadolu FK
Kolejka 29
Sanliurfaspor
-
Zonguldak Komurspor
Usakspor
-
Hacettepe Spor Kulubu
Hekimoglu Trabzon
-
Sancaktepe FK
-
Kocaelispor
Ergene Velimese Spor
-
Kahramanmarasspor
-
Manisa Futbol Kulubu
Amed Sportif
-
Corum FK
Ankara Demirspor
-
Afjet Afyonspor
24 Erzincanspor
-
Kolejka 30
-
Ankara Demirspor
Corum FK
-
Kahramanmarasspor
-
Sanliurfaspor
Afjet Afyonspor
-
Sancaktepe FK
Manisa Futbol Kulubu
-
24 Erzincanspor
-
Hekimoglu Trabzon
Kocaelispor
-
Amed Sportif
Nigde Anadolu FK
-
Ergene Velimese Spor
Zonguldak Komurspor
-
Usakspor
Kolejka 31
Sancaktepe FK
-
Kahramanmarasspor
-
Kocaelispor
Usakspor
-
Hacettepe Spor Kulubu
-
Zonguldak Komurspor
Hekimoglu Trabzon
-
Manisa Futbol Kulubu
24 Erzincanspor
-
Corum FK
Amed Sportif
-
Afjet Afyonspor
Sanliurfaspor
-
Ankara Demirspor
-
Nigde Anadolu FK
Kolejka 32
Ergene Velimese Spor
-
Ankara Demirspor
Afjet Afyonspor
-
Kahramanmarasspor
Manisa Futbol Kulubu
-
Sanliurfaspor
Nigde Anadolu FK
-
Sancaktepe FK
-
Hacettepe Spor Kulubu
Kocaelispor
-
24 Erzincanspor
Corum FK
-
Hekimoglu Trabzon
-
Amed Sportif
-
Usakspor
Kolejka 33
24 Erzincanspor
-
Afjet Afyonspor
Kahramanmarasspor
-
Hekimoglu Trabzon
-
Kocaelispor
Zonguldak Komurspor
-
Usakspor
-
Manisa Futbol Kulubu
Sanliurfaspor
-
Corum FK
Hacettepe Spor Kulubu
-
Amed Sportif
-
Nigde Anadolu FK
Sancaktepe FK
-
Ergene Velimese Spor
Kolejka 34
Ankara Demirspor
-
Sancaktepe FK
Manisa Futbol Kulubu
-
Hacettepe Spor Kulubu
-
24 Erzincanspor
Afjet Afyonspor
-
Hekimoglu Trabzon
-
Zonguldak Komurspor
Ergene Velimese Spor
-
Amed Sportif
Corum FK
-
Usakspor
Kocaelispor
-
Sanliurfaspor
Nigde Anadolu FK
-
Kahramanmarasspor
Kolejka 35
Amed Sportif
-
Ankara Demirspor
Hekimoglu Trabzon
-
Usakspor
-
Kocaelispor
Zonguldak Komurspor
-
Manisa Futbol Kulubu
Hacettepe Spor Kulubu
-
Corum FK
Sanliurfaspor
-
Afjet Afyonspor
24 Erzincanspor
-
Nigde Anadolu FK
Kahramanmarasspor
-
Ergene Velimese Spor
Kolejka 36
Ankara Demirspor
-
Kahramanmarasspor
-
Sanliurfaspor
Manisa Futbol Kulubu
-
Kocaelispor
-
Hacettepe Spor Kulubu
Ergene Velimese Spor
-
24 Erzincanspor
Nigde Anadolu FK
-
Hekimoglu Trabzon
Corum FK
-
Zonguldak Komurspor
Sancaktepe FK
-
Amed Sportif
Afjet Afyonspor
-
Usakspor
Kolejka 37
24 Erzincanspor
-
Ankara Demirspor
Usakspor
-
Zonguldak Komurspor
-
Kocaelispor
Kahramanmarasspor
-
Sancaktepe FK
-
Manisa Futbol Kulubu
-
Corum FK
Hacettepe Spor Kulubu
-
Afjet Afyonspor
Sanliurfaspor
-
Nigde Anadolu FK
Hekimoglu Trabzon
-
Ergene Velimese Spor
Kolejka 38
Amed Sportif
-
Kahramanmarasspor
Ergene Velimese Spor
-
Sanliurfaspor
Kocaelispor
-
-
Hacettepe Spor Kulubu
Sancaktepe FK
-
24 Erzincanspor
Ankara Demirspor
-
Hekimoglu Trabzon
Afjet Afyonspor
-
Zonguldak Komurspor
Corum FK
-
Nigde Anadolu FK
-
Usakspor
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Eyupspor19471522451431
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
2 Van Spor Kulubu19371144301812
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
3 Turgutluspor193612072329-6
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
4 Sakaryaspor19351054322012
?
  • R
  • W
  • P
  • W
  • P
5 Kirsehir Belediyespor1933964271512
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • R
6 Pazarspor1933103632257
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • P
7 Kirklarelispor193079323158
?
  • W
  • R
  • P
  • R
  • R
8 Belediyesi Bodrumspor1929856443014
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • R
9 Serik Belediyespor192978429227
?
  • R
  • P
  • W
  • R
  • W
10 Tarsus Idman Yurdu192776628208
?
  • W
  • R
  • P
  • R
  • P
11 Karacabey Belediye Spor192675723203
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • R
12 Sivas Belediye Spor192668532248
?
  • P
  • R
  • W
  • R
  • W
13 Etimesgut Belediyespor19246671820-2
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
14 Pendikspor1920621126251
?
  • R
  • W
  • W
  • P
  • W
15 Mamak FK191954102044-24
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • P
16 1922 Konyaspor1919541022220
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
17 Kastamonuspor 1966191954101829-11
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
18 Elazigspor191863102636-10
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
19 Bayburt Ozel Idarespor191442131534-19
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
20 Karabukspor19-10217657-51
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK