Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





2. Lig  
Piłka nożna / Turcja / 2. Lig / 2016/2017


lorem ipsum
Najświeższe wyniki
Kolejka
15 kwi
  
Turgutluspor
2-1
Van Spor Kulubu
15 kwi
  
Serik Belediyespor
0-3
Sakaryaspor
15 kwi
  
1-2
Pazarspor
15 kwi
  
Sivas Belediye Spor
7-1
Mamak FK
15 kwi
  
Pendikspor
2-1
Kirsehir Belediyespor
15 kwi
  
4-3
Belediyesi Bodrumspor
15 kwi
  
Kastamonuspor 1966
2-0
Tarsus Idman Yurdu
15 kwi
  
Bayburt Ozel Idarespor
0-0
Karacabey Belediye Spor
15 kwi
  
1922 Konyaspor
0-1
15 kwi
  
Ankara Demirspor
2-1
Sancaktepe FK
15 kwi
  
Manisa Futbol Kulubu
0-0
Hacettepe Spor Kulubu
15 kwi
  
0-0
24 Erzincanspor
15 kwi
  
1-1
Zonguldak Komurspor
15 kwi
  
Ergene Velimese Spor
2-0
Amed Sportif
15 kwi
  
Corum FK
0-1
Usakspor
15 kwi
  
Kocaelispor
2-1
Sanliurfaspor
15 kwi
  
Nigde Anadolu FK
4-1
Kahramanmarasspor
15 kwi
  
Afjet Afyonspor
3-3
Hekimoglu Trabzon
11 kwi
  
Kahramanmarasspor
0-1
Nadchodzące mecze
Kolejka
  
Belediyesi Bodrumspor
-
Bayburt Ozel Idarespor
  
Karacabey Belediye Spor
-
Serik Belediyespor
  
Sakaryaspor
-
  
Kirsehir Belediyespor
-
  
Pazarspor
-
Turgutluspor
  
Mamak FK
-
Pendikspor
  
-
Kastamonuspor 1966
  
Tarsus Idman Yurdu
-
1922 Konyaspor
  
-
Sivas Belediye Spor
  
Van Spor Kulubu
-
  
Amed Sportif
-
Ankara Demirspor
  
Hekimoglu Trabzon
-
  
Usakspor
-
Kocaelispor
  
Zonguldak Komurspor
-
Manisa Futbol Kulubu
  
Hacettepe Spor Kulubu
-
Corum FK
  
Sanliurfaspor
-
Afjet Afyonspor
  
24 Erzincanspor
-
Nigde Anadolu FK
  
Kahramanmarasspor
-
Ergene Velimese Spor
  
Ankara Demirspor
-
Kahramanmarasspor
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Eyupspor34822572722151
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
2 Sakaryaspor346317125603228
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
3 Kirsehir Belediyespor34621888472720
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
4 Kirklarelispor346016126533023
?
  • P
  • W
  • W
  • R
  • W
5 Van Spor Kulubu346018610533122
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • W
6 Belediyesi Bodrumspor345817710734528
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
7 Etimesgut Belediyespor345817710552827
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • W
8 Turgutluspor3452164144451-7
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • R
9 Karacabey Belediye Spor34481391246379
?
  • R
  • W
  • R
  • W
  • P
10 Tarsus Idman Yurdu34481391251456
?
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
11 Serik Belediyespor344812121045441
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
12 Pendikspor34441351652466
?
  • W
  • P
  • R
  • R
  • W
13 Pazarspor3444135165456-2
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
14 Bayburt Ozel Idarespor3441125174253-11
?
  • R
  • W
  • W
  • R
  • P
15 Sivas Belediye Spor34409131250446
?
  • W
  • P
  • P
  • R
  • P
16 1922 Konyaspor3438108164143-2
?
  • P
  • W
  • R
  • W
  • R
17 Kastamonuspor 19663436812142946-17
?
  • W
  • R
  • R
  • R
  • P
18 Elazigspor342995204777-30
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
19 Mamak FK3424662229102-73
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
20 Karabukspor34212311297-85
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Kolejka 1
20 wrz
4-1
Pazarspor
20 wrz
Serik Belediyespor
2-0
Pendikspor
20 wrz
1922 Konyaspor
0-1
Sakaryaspor
20 wrz
Tarsus Idman Yurdu
1-1
Van Spor Kulubu
20 wrz
0-3
Mamak FK
20 wrz
Turgutluspor
1-0
Kirsehir Belediyespor
20 wrz
1-0
Belediyesi Bodrumspor
20 wrz
1-1
Sivas Belediye Spor
21 wrz
Kastamonuspor 1966
1-1
Karacabey Belediye Spor
24 paź
Bayburt Ozel Idarespor
2-0
Kolejka 2
26 wrz
Pazarspor
1-3
Tarsus Idman Yurdu
26 wrz
Pendikspor
4-0
26 wrz
Van Spor Kulubu
0-0
26 wrz
Mamak FK
0-1
Turgutluspor
26 wrz
Sakaryaspor
1-1
26 wrz
1-1
Serik Belediyespor
26 wrz
Belediyesi Bodrumspor
4-1
Kastamonuspor 1966
26 wrz
Karacabey Belediye Spor
1-0
1922 Konyaspor
24 paź
Kirsehir Belediyespor
0-0
19 gru
Sivas Belediye Spor
4-0
Bayburt Ozel Idarespor
Kolejka 3
4 paź
Serik Belediyespor
4-1
Bayburt Ozel Idarespor
4 paź
0-2
Karacabey Belediye Spor
4 paź
Tarsus Idman Yurdu
1-1
Sakaryaspor
4 paź
Turgutluspor
2-1
Pendikspor
4 paź
4-0
Pazarspor
4 paź
1-1
Mamak FK
4 paź
Kastamonuspor 1966
0-1
Kirsehir Belediyespor
4 paź
1922 Konyaspor
2-0
Belediyesi Bodrumspor
4 paź
Van Spor Kulubu
1-0
Sivas Belediye Spor
Kolejka 4
10 paź
Sakaryaspor
0-0
10 paź
0-1
Turgutluspor
10 paź
Karacabey Belediye Spor
3-0
Tarsus Idman Yurdu
10 paź
Pazarspor
2-0
Van Spor Kulubu
10 paź
Belediyesi Bodrumspor
1-2
10 paź
Sivas Belediye Spor
0-0
Serik Belediyespor
10 paź
Pendikspor
0-2
10 paź
Mamak FK
1-1
Kastamonuspor 1966
10 paź
Kirsehir Belediyespor
1-0
1922 Konyaspor
10 paź
Bayburt Ozel Idarespor
2-0
Kolejka 5
14 paź
Kastamonuspor 1966
1-4
Pendikspor
14 paź
Turgutluspor
1-0
Bayburt Ozel Idarespor
14 paź
2-0
Karacabey Belediye Spor
14 paź
Van Spor Kulubu
1-0
Sakaryaspor
14 paź
0-2
Serik Belediyespor
14 paź
1922 Konyaspor
0-1
Mamak FK
14 paź
2-1
Kirsehir Belediyespor
14 paź
Tarsus Idman Yurdu
3-2
Belediyesi Bodrumspor
14 paź
Pazarspor
4-2
Sivas Belediye Spor
Kolejka 6
20 paź
Kirsehir Belediyespor
2-2
Tarsus Idman Yurdu
20 paź
Bayburt Ozel Idarespor
1-0
20 paź
3-2
Kastamonuspor 1966
21 paź
Sivas Belediye Spor
4-1
21 paź
Belediyesi Bodrumspor
0-0
21 paź
Serik Belediyespor
2-0
Turgutluspor
21 paź
Karacabey Belediye Spor
0-1
Van Spor Kulubu
21 paź
Mamak FK
0-3
21 paź
Sakaryaspor
2-1
Pazarspor
21 paź
Pendikspor
1-1
1922 Konyaspor
Kolejka 7
28 paź
Turgutluspor
2-1
28 paź
1922 Konyaspor
3-0
28 paź
Kastamonuspor 1966
1-0
Bayburt Ozel Idarespor
28 paź
Pazarspor
1-1
Karacabey Belediye Spor
28 paź
1-0
Pendikspor
28 paź
2-0
Serik Belediyespor
28 paź
Tarsus Idman Yurdu
4-0
Mamak FK
28 paź
0-1
Kirsehir Belediyespor
28 paź
Van Spor Kulubu
1-1
Belediyesi Bodrumspor
28 paź
Sakaryaspor
2-2
Sivas Belediye Spor
Kolejka 8
31 paź
Mamak FK
1-0
31 paź
Sivas Belediye Spor
4-0
Turgutluspor
31 paź
Pendikspor
1-0
Tarsus Idman Yurdu
31 paź
Kirsehir Belediyespor
1-0
Van Spor Kulubu
31 paź
Karacabey Belediye Spor
0-3
Sakaryaspor
31 paź
Belediyesi Bodrumspor
1-2
Pazarspor
31 paź
Bayburt Ozel Idarespor
0-2
1922 Konyaspor
31 paź
Serik Belediyespor
1-1
Kastamonuspor 1966
Kolejka 9
11 lis
Kastamonuspor 1966
1-0
11 lis
Tarsus Idman Yurdu
1-2
11 lis
2-1
Turgutluspor
11 lis
2-0
Bayburt Ozel Idarespor
11 lis
1-0
Pendikspor
11 lis
1922 Konyaspor
1-1
Serik Belediyespor
11 lis
Van Spor Kulubu
3-0
Mamak FK
11 lis
Sakaryaspor
2-6
Belediyesi Bodrumspor
11 lis
Karacabey Belediye Spor
4-0
Sivas Belediye Spor
19 gru
Pazarspor
0-0
Kirsehir Belediyespor
Kolejka 10
14 lis
Pendikspor
3-5
Van Spor Kulubu
14 lis
Belediyesi Bodrumspor
2-1
Karacabey Belediye Spor
14 lis
Kirsehir Belediyespor
0-1
Sakaryaspor
14 lis
Serik Belediyespor
0-3
14 lis
Sivas Belediye Spor
0-0
14 lis
Turgutluspor
2-1
Kastamonuspor 1966
14 lis
0-5
1922 Konyaspor
2 sty
Bayburt Ozel Idarespor
1-0
Tarsus Idman Yurdu
3 sty
Mamak FK
0-2
Pazarspor
Kolejka 11
18 lis
Van Spor Kulubu
2-1
18 lis
1922 Konyaspor
1-2
Turgutluspor
18 lis
Tarsus Idman Yurdu
1-3
Serik Belediyespor
18 lis
Kastamonuspor 1966
2-1
18 lis
Sakaryaspor
3-1
Mamak FK
18 lis
Karacabey Belediye Spor
2-2
Kirsehir Belediyespor
18 lis
Belediyesi Bodrumspor
2-2
Sivas Belediye Spor
10 sty
Pazarspor
1-1
Pendikspor
10 sty
3-2
Bayburt Ozel Idarespor
Kolejka 12
29 lis
Serik Belediyespor
1-1
29 lis
0-3
Tarsus Idman Yurdu
29 lis
Bayburt Ozel Idarespor
2-3
Van Spor Kulubu
29 lis
Mamak FK
0-2
Karacabey Belediye Spor
29 lis
Pendikspor
0-2
Sakaryaspor
29 lis
Turgutluspor
2-1
29 lis
0-3
Pazarspor
29 lis
Sivas Belediye Spor
2-0
Kastamonuspor 1966
29 lis
4-1
1922 Konyaspor
29 lis
Kirsehir Belediyespor
3-0
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 13
3 gru
Tarsus Idman Yurdu
4-0
Turgutluspor
3 gru
Pazarspor
4-0
Bayburt Ozel Idarespor
3 gru
Karacabey Belediye Spor
1-0
Pendikspor
3 gru
Van Spor Kulubu
2-2
Serik Belediyespor
3 gru
1922 Konyaspor
1-0
Kastamonuspor 1966
3 gru
Belediyesi Bodrumspor
7-2
Mamak FK
3 gru
Kirsehir Belediyespor
3-1
Sivas Belediye Spor
19 gru
Sakaryaspor
2-0
Kolejka 14
9 gru
Turgutluspor
1-3
9 gru
0-0
Tarsus Idman Yurdu
9 gru
0-2
Van Spor Kulubu
9 gru
2-1
Karacabey Belediye Spor
9 gru
Serik Belediyespor
2-3
Pazarspor
9 gru
Mamak FK
1-1
Kirsehir Belediyespor
9 gru
Sivas Belediye Spor
1-1
1922 Konyaspor
9 gru
Pendikspor
1-2
Belediyesi Bodrumspor
2 sty
Kastamonuspor 1966
0-1
14 sty
Bayburt Ozel Idarespor
2-4
Sakaryaspor
Kolejka 15
13 gru
Pazarspor
2-1
13 gru
Belediyesi Bodrumspor
2-2
13 gru
Van Spor Kulubu
3-0
Turgutluspor
13 gru
Karacabey Belediye Spor
0-0
Bayburt Ozel Idarespor
13 gru
Kirsehir Belediyespor
1-0
Pendikspor
13 gru
2-1
1922 Konyaspor
13 gru
Mamak FK
1-4
Sivas Belediye Spor
10 sty
Tarsus Idman Yurdu
2-0
Kastamonuspor 1966
18 sty
Sakaryaspor
1-1
Serik Belediyespor
Kolejka 16
23 gru
Kastamonuspor 1966
2-2
23 gru
1922 Konyaspor
1-2
Tarsus Idman Yurdu
23 gru
0-2
Van Spor Kulubu
23 gru
Serik Belediyespor
2-0
Karacabey Belediye Spor
23 gru
0-4
Sakaryaspor
23 gru
Sivas Belediye Spor
2-2
23 gru
Turgutluspor
2-1
Pazarspor
23 gru
Pendikspor
7-1
Mamak FK
23 gru
3-5
Kirsehir Belediyespor
23 gru
Bayburt Ozel Idarespor
1-2
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 17
26 gru
Kirsehir Belediyespor
0-0
Bayburt Ozel Idarespor
26 gru
Sakaryaspor
1-2
Turgutluspor
26 gru
Mamak FK
3-3
26 gru
Karacabey Belediye Spor
3-1
26 gru
Tarsus Idman Yurdu
0-1
26 gru
Belediyesi Bodrumspor
2-2
Serik Belediyespor
26 gru
Pazarspor
1-2
26 gru
Van Spor Kulubu
1-2
Kastamonuspor 1966
26 gru
1-1
1922 Konyaspor
26 gru
Pendikspor
0-2
Sivas Belediye Spor
Kolejka 18
30 gru
1922 Konyaspor
1-2
Van Spor Kulubu
30 gru
Turgutluspor
2-0
Karacabey Belediye Spor
30 gru
0-1
Sakaryaspor
30 gru
0-1
Pendikspor
30 gru
Kastamonuspor 1966
0-1
Pazarspor
30 gru
Bayburt Ozel Idarespor
1-2
Mamak FK
30 gru
Serik Belediyespor
2-1
Kirsehir Belediyespor
30 gru
1-6
Belediyesi Bodrumspor
30 gru
Tarsus Idman Yurdu
0-0
Sivas Belediye Spor
Kolejka 19
6 sty
Kirsehir Belediyespor
4-0
6 sty
Sivas Belediye Spor
1-2
6 sty
Belediyesi Bodrumspor
4-1
Turgutluspor
6 sty
1-1
Tarsus Idman Yurdu
6 sty
Pendikspor
2-0
Bayburt Ozel Idarespor
6 sty
Van Spor Kulubu
0-2
6 sty
Mamak FK
2-1
Serik Belediyespor
6 sty
Karacabey Belediye Spor
1-1
6 sty
Sakaryaspor
1-2
Kastamonuspor 1966
6 sty
Pazarspor
2-0
1922 Konyaspor
Kolejka 20
27 sty
Mamak FK
2-1
27 sty
Sivas Belediye Spor
1-1
27 sty
Kirsehir Belediyespor
2-0
Turgutluspor
27 sty
Van Spor Kulubu
3-0
Tarsus Idman Yurdu
27 sty
3-2
Bayburt Ozel Idarespor
27 sty
Pazarspor
3-3
27 sty
Pendikspor
4-1
Serik Belediyespor
27 sty
Belediyesi Bodrumspor
1-0
27 sty
Karacabey Belediye Spor
1-1
Kastamonuspor 1966
27 sty
Sakaryaspor
1-1
1922 Konyaspor
Kolejka 21
3 lut
Turgutluspor
6-0
Mamak FK
3 lut
0-0
Kirsehir Belediyespor
3 lut
Kastamonuspor 1966
0-1
Belediyesi Bodrumspor
3 lut
Serik Belediyespor
2-1
3 lut
Tarsus Idman Yurdu
1-0
Pazarspor
3 lut
0-3
Pendikspor
3 lut
1-1
Sakaryaspor
3 lut
1922 Konyaspor
2-0
Karacabey Belediye Spor
3 lut
1-0
Van Spor Kulubu
3 lut
Bayburt Ozel Idarespor
2-1
Sivas Belediye Spor
Kolejka 22
7 lut
Pazarspor
0-2
7 lut
Pendikspor
3-0
Turgutluspor
7 lut
Sakaryaspor
3-1
Tarsus Idman Yurdu
7 lut
Sivas Belediye Spor
1-2
Van Spor Kulubu
7 lut
Karacabey Belediye Spor
0-2
7 lut
Bayburt Ozel Idarespor
4-1
Serik Belediyespor
7 lut
Mamak FK
1-5
7 lut
Kirsehir Belediyespor
2-0
Kastamonuspor 1966
7 lut
Belediyesi Bodrumspor
5-2
1922 Konyaspor
Kolejka 23
13 lut
0-0
Belediyesi Bodrumspor
14 lut
Turgutluspor
3-1
14 lut
0-3
Bayburt Ozel Idarespor
14 lut
Tarsus Idman Yurdu
3-2
Karacabey Belediye Spor
14 lut
0-0
Sakaryaspor
14 lut
3-1
Pendikspor
14 lut
Kastamonuspor 1966
0-0
Mamak FK
14 lut
1922 Konyaspor
0-1
Kirsehir Belediyespor
14 lut
Serik Belediyespor
2-0
Sivas Belediye Spor
14 lut
Van Spor Kulubu
3-0
Pazarspor
Kolejka 24
18 lut
Serik Belediyespor
4-0
18 lut
Karacabey Belediye Spor
3-1
18 lut
Bayburt Ozel Idarespor
2-1
Turgutluspor
18 lut
Belediyesi Bodrumspor
3-1
Tarsus Idman Yurdu
18 lut
Sakaryaspor
1-1
Van Spor Kulubu
18 lut
Kirsehir Belediyespor
0-2
18 lut
Sivas Belediye Spor
2-0
Pazarspor
18 lut
Pendikspor
4-1
Kastamonuspor 1966
18 lut
Mamak FK
1-3
1922 Konyaspor
Kolejka 25
24 lut
Kastamonuspor 1966
2-0
24 lut
Pazarspor
2-3
Sakaryaspor
24 lut
1922 Konyaspor
1-3
Pendikspor
24 lut
Turgutluspor
1-1
Serik Belediyespor
24 lut
4-0
Mamak FK
24 lut
Tarsus Idman Yurdu
2-1
Kirsehir Belediyespor
24 lut
1-2
Belediyesi Bodrumspor
24 lut
1-2
Sivas Belediye Spor
24 lut
Van Spor Kulubu
1-2
Karacabey Belediye Spor
24 lut
3-1
Bayburt Ozel Idarespor
Kolejka 26
4 mar
Kirsehir Belediyespor
2-3
4 mar
0-4
Turgutluspor
4 mar
Mamak FK
2-2
Tarsus Idman Yurdu
4 mar
Belediyesi Bodrumspor
1-0
Van Spor Kulubu
4 mar
Sivas Belediye Spor
2-2
Sakaryaspor
4 mar
Pendikspor
0-3
4 mar
Karacabey Belediye Spor
1-0
Pazarspor
4 mar
Serik Belediyespor
0-3
4 mar
Bayburt Ozel Idarespor
1-1
Kastamonuspor 1966
4 mar
1-1
1922 Konyaspor
Kolejka 27
10 mar
1922 Konyaspor
1-3
Bayburt Ozel Idarespor
10 mar
Sakaryaspor
1-0
Karacabey Belediye Spor
10 mar
Tarsus Idman Yurdu
3-3
Pendikspor
10 mar
Kastamonuspor 1966
1-1
Serik Belediyespor
10 mar
7-0
Mamak FK
10 mar
Van Spor Kulubu
1-2
Kirsehir Belediyespor
10 mar
Pazarspor
3-3
Belediyesi Bodrumspor
10 mar
Turgutluspor
0-0
Sivas Belediye Spor
Kolejka 28
14 mar
Pendikspor
0-1
14 mar
2-2
Tarsus Idman Yurdu
14 mar
Mamak FK
1-5
Van Spor Kulubu
14 mar
Sivas Belediye Spor
1-1
Karacabey Belediye Spor
14 mar
Belediyesi Bodrumspor
0-1
Sakaryaspor
14 mar
Bayburt Ozel Idarespor
1-3
14 mar
Kirsehir Belediyespor
3-0
Pazarspor
14 mar
Turgutluspor
0-1
14 mar
0-1
Kastamonuspor 1966
14 mar
Serik Belediyespor
2-1
1922 Konyaspor
Kolejka 29
18 mar
Tarsus Idman Yurdu
1-2
Bayburt Ozel Idarespor
18 mar
Kastamonuspor 1966
1-1
Turgutluspor
18 mar
1922 Konyaspor
2-0
18 mar
Van Spor Kulubu
2-0
Pendikspor
18 mar
1-1
Serik Belediyespor
18 mar
Pazarspor
6-1
Mamak FK
18 mar
Sakaryaspor
1-1
Kirsehir Belediyespor
18 mar
Karacabey Belediye Spor
2-1
Belediyesi Bodrumspor
18 mar
2-0
Sivas Belediye Spor
Kolejka 30
24 mar
Bayburt Ozel Idarespor
1-2
24 mar
Serik Belediyespor
0-1
Tarsus Idman Yurdu
24 mar
0-2
Van Spor Kulubu
24 mar
Kirsehir Belediyespor
2-1
Karacabey Belediye Spor
24 mar
Mamak FK
0-4
Sakaryaspor
24 mar
Pendikspor
3-2
Pazarspor
24 mar
5-0
Kastamonuspor 1966
24 mar
Turgutluspor
1-1
1922 Konyaspor
24 mar
Sivas Belediye Spor
0-3
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 31
1 kwi
Tarsus Idman Yurdu
4-0
1 kwi
Pazarspor
2-3
1 kwi
2-0
Turgutluspor
1 kwi
Sakaryaspor
0-0
Pendikspor
1 kwi
0-0
Serik Belediyespor
1 kwi
1922 Konyaspor
1-0
1 kwi
Karacabey Belediye Spor
4-0
Mamak FK
1 kwi
Belediyesi Bodrumspor
0-1
Kirsehir Belediyespor
1 kwi
Kastamonuspor 1966
0-0
Sivas Belediye Spor
1 kwi
Van Spor Kulubu
1-1
Bayburt Ozel Idarespor
Kolejka 32
7 kwi
Turgutluspor
0-2
Tarsus Idman Yurdu
7 kwi
Serik Belediyespor
1-0
Van Spor Kulubu
7 kwi
Pendikspor
0-0
Karacabey Belediye Spor
7 kwi
1-6
Sakaryaspor
7 kwi
Bayburt Ozel Idarespor
2-0
Pazarspor
7 kwi
Sivas Belediye Spor
0-1
Kirsehir Belediyespor
7 kwi
Kastamonuspor 1966
1-1
1922 Konyaspor
7 kwi
Mamak FK
0-3
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 33
11 kwi
Van Spor Kulubu
1-0
11 kwi
Karacabey Belediye Spor
6-2
11 kwi
5-2
Turgutluspor
11 kwi
Sakaryaspor
1-2
Bayburt Ozel Idarespor
11 kwi
Belediyesi Bodrumspor
3-0
Pendikspor
11 kwi
Pazarspor
2-0
Serik Belediyespor
11 kwi
Tarsus Idman Yurdu
0-2
11 kwi
0-0
Kastamonuspor 1966
11 kwi
Kirsehir Belediyespor
1-0
Mamak FK
11 kwi
1922 Konyaspor
2-1
Sivas Belediye Spor
Kolejka 34
15 kwi
Turgutluspor
2-1
Van Spor Kulubu
15 kwi
Bayburt Ozel Idarespor
0-0
Karacabey Belediye Spor
15 kwi
Serik Belediyespor
0-3
Sakaryaspor
15 kwi
1922 Konyaspor
0-1
15 kwi
1-2
Pazarspor
15 kwi
Sivas Belediye Spor
7-1
Mamak FK
15 kwi
Pendikspor
2-1
Kirsehir Belediyespor
15 kwi
4-3
Belediyesi Bodrumspor
15 kwi
Kastamonuspor 1966
2-0
Tarsus Idman Yurdu
Kolejka 1
20 wrz
Ankara Demirspor
7-0
Sanliurfaspor
20 wrz
Afjet Afyonspor
1-0
20 wrz
Nigde Anadolu FK
1-1
Hacettepe Spor Kulubu
20 wrz
Amed Sportif
0-1
24 Erzincanspor
20 wrz
Sancaktepe FK
0-0
Hekimoglu Trabzon
20 wrz
0-0
Zonguldak Komurspor
20 wrz
Corum FK
1-3
Manisa Futbol Kulubu
20 wrz
Kocaelispor
0-0
20 wrz
Ergene Velimese Spor
1-3
Usakspor
Kolejka 2
25 wrz
Hekimoglu Trabzon
4-1
Amed Sportif
26 wrz
Usakspor
3-1
Ankara Demirspor
26 wrz
Manisa Futbol Kulubu
6-1
Kocaelispor
26 wrz
Sanliurfaspor
0-8
Sancaktepe FK
26 wrz
1-1
Afjet Afyonspor
26 wrz
Zonguldak Komurspor
2-1
Nigde Anadolu FK
26 wrz
Hacettepe Spor Kulubu
2-1
Ergene Velimese Spor
26 wrz
24 Erzincanspor
2-1
Kahramanmarasspor
Kolejka 3
4 paź
Amed Sportif
2-1
Sanliurfaspor
4 paź
Nigde Anadolu FK
1-0
4 paź
Ankara Demirspor
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
4 paź
Kahramanmarasspor
0-0
Hekimoglu Trabzon
4 paź
Ergene Velimese Spor
1-1
Zonguldak Komurspor
4 paź
Afjet Afyonspor
0-4
Manisa Futbol Kulubu
4 paź
Kocaelispor
3-0
Corum FK
4 paź
Sancaktepe FK
1-1
Usakspor
Kolejka 4
10 paź
Sanliurfaspor
1-1
Kahramanmarasspor
10 paź
Manisa Futbol Kulubu
5-1
10 paź
Hacettepe Spor Kulubu
0-1
Sancaktepe FK
10 paź
Hekimoglu Trabzon
1-1
24 Erzincanspor
10 paź
Corum FK
1-1
Afjet Afyonspor
10 paź
Usakspor
3-0
Amed Sportif
10 paź
3-0
Nigde Anadolu FK
10 paź
3-3
Ergene Velimese Spor
10 paź
Zonguldak Komurspor
0-2
Ankara Demirspor
Kolejka 5
14 paź
24 Erzincanspor
4-1
Sanliurfaspor
14 paź
Afjet Afyonspor
0-1
Kocaelispor
14 paź
Ankara Demirspor
2-2
14 paź
Amed Sportif
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
14 paź
Nigde Anadolu FK
0-4
Manisa Futbol Kulubu
14 paź
2-3
Corum FK
14 paź
Ergene Velimese Spor
0-1
14 paź
Kahramanmarasspor
2-1
Usakspor
14 paź
Sancaktepe FK
1-0
Zonguldak Komurspor
Kolejka 6
21 paź
Hacettepe Spor Kulubu
3-3
Kahramanmarasspor
21 paź
Kocaelispor
1-0
21 paź
1-5
Sancaktepe FK
21 paź
Usakspor
1-3
24 Erzincanspor
21 paź
Sanliurfaspor
0-2
Hekimoglu Trabzon
21 paź
Zonguldak Komurspor
0-1
Amed Sportif
21 paź
Corum FK
4-0
Nigde Anadolu FK
21 paź
Manisa Futbol Kulubu
1-1
Ergene Velimese Spor
19 gru
1-0
Ankara Demirspor
Kolejka 7
28 paź
Nigde Anadolu FK
0-0
Kocaelispor
28 paź
24 Erzincanspor
2-0
Hacettepe Spor Kulubu
28 paź
Ankara Demirspor
0-1
Manisa Futbol Kulubu
28 paź
Ergene Velimese Spor
1-0
Corum FK
28 paź
2-2
Afjet Afyonspor
28 paź
Hekimoglu Trabzon
1-2
Usakspor
28 paź
Amed Sportif
2-1
19 gru
Kahramanmarasspor
2-2
Zonguldak Komurspor
3 sty
Sancaktepe FK
1-3
Kolejka 8
31 paź
2-0
Amed Sportif
31 paź
Corum FK
2-3
Ankara Demirspor
31 paź
Usakspor
2-1
Sanliurfaspor
31 paź
Manisa Futbol Kulubu
2-0
Sancaktepe FK
31 paź
Zonguldak Komurspor
0-0
24 Erzincanspor
31 paź
Hacettepe Spor Kulubu
0-3
Hekimoglu Trabzon
31 paź
Afjet Afyonspor
2-1
Nigde Anadolu FK
31 paź
Kocaelispor
2-1
Ergene Velimese Spor
3 sty
2-3
Kahramanmarasspor
Kolejka 9
11 lis
Nigde Anadolu FK
1-1
11 lis
24 Erzincanspor
2-1
11 lis
Sanliurfaspor
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
11 lis
Hekimoglu Trabzon
3-0
Zonguldak Komurspor
11 lis
Amed Sportif
3-4
Manisa Futbol Kulubu
11 lis
Ergene Velimese Spor
0-2
Afjet Afyonspor
11 lis
Kahramanmarasspor
0-0
2 sty
Ankara Demirspor
1-3
Kocaelispor
10 sty
Sancaktepe FK
0-6
Corum FK
Kolejka 10
14 lis
Manisa Futbol Kulubu
3-1
Kahramanmarasspor
14 lis
Zonguldak Komurspor
2-0
Sanliurfaspor
14 lis
Kocaelispor
0-1
Sancaktepe FK
14 lis
1-0
24 Erzincanspor
14 lis
1-4
Hekimoglu Trabzon
14 lis
1-0
Ergene Velimese Spor
14 lis
Hacettepe Spor Kulubu
1-1
Usakspor
10 sty
Afjet Afyonspor
2-2
Ankara Demirspor
14 sty
Corum FK
2-2
Amed Sportif
Kolejka 11
18 lis
Amed Sportif
3-0
Kocaelispor
18 lis
Usakspor
3-2
Zonguldak Komurspor
18 lis
24 Erzincanspor
2-3
Manisa Futbol Kulubu
18 lis
Sancaktepe FK
0-2
Afjet Afyonspor
18 lis
Hekimoglu Trabzon
2-0
18 lis
Ergene Velimese Spor
3-2
Nigde Anadolu FK
19 lis
Sanliurfaspor
1-1
14 sty
Ankara Demirspor
0-0
17 sty
Kahramanmarasspor
2-3
Corum FK
Kolejka 12
29 lis
Nigde Anadolu FK
0-2
Ankara Demirspor
29 lis
Kocaelispor
3-0
Kahramanmarasspor
29 lis
3-0
Sanliurfaspor
29 lis
Zonguldak Komurspor
4-1
Hacettepe Spor Kulubu
29 lis
Corum FK
2-2
24 Erzincanspor
29 lis
Manisa Futbol Kulubu
6-1
Hekimoglu Trabzon
29 lis
Afjet Afyonspor
2-2
Amed Sportif
29 lis
0-3
Usakspor
18 sty
4-1
Sancaktepe FK
Kolejka 13
3 gru
Amed Sportif
3-1
3 gru
Hacettepe Spor Kulubu
3-0
3 gru
Sanliurfaspor
0-2
Manisa Futbol Kulubu
3 gru
Hekimoglu Trabzon
1-0
Corum FK
3 gru
Kahramanmarasspor
2-1
Afjet Afyonspor
3 gru
Usakspor
1-1
3 gru
Ankara Demirspor
3-3
Ergene Velimese Spor
10 sty
24 Erzincanspor
0-0
Kocaelispor
21 sty
Sancaktepe FK
0-0
Nigde Anadolu FK
Kolejka 14
8 gru
Afjet Afyonspor
1-1
24 Erzincanspor
9 gru
0-1
Kahramanmarasspor
9 gru
Corum FK
5-1
Sanliurfaspor
9 gru
Ergene Velimese Spor
0-1
Sancaktepe FK
9 gru
3-0
Hacettepe Spor Kulubu
9 gru
4-2
Zonguldak Komurspor
9 gru
Nigde Anadolu FK
0-0
Amed Sportif
9 gru
Manisa Futbol Kulubu
1-1
Usakspor
14 sty
Kocaelispor
1-1
Hekimoglu Trabzon
Kolejka 15
12 gru
Hekimoglu Trabzon
4-1
Afjet Afyonspor
13 gru
Sancaktepe FK
1-2
Ankara Demirspor
13 gru
24 Erzincanspor
1-0
13 gru
Hacettepe Spor Kulubu
0-4
Manisa Futbol Kulubu
13 gru
Usakspor
2-2
Corum FK
13 gru
Amed Sportif
3-1
Ergene Velimese Spor
13 gru
Kahramanmarasspor
1-1
Nigde Anadolu FK
13 gru
Zonguldak Komurspor
0-0
17 sty
Sanliurfaspor
1-1
Kocaelispor
Kolejka 16
23 gru
Ergene Velimese Spor
1-0
Kahramanmarasspor
23 gru
Corum FK
2-0
Hacettepe Spor Kulubu
23 gru
Nigde Anadolu FK
0-1
24 Erzincanspor
23 gru
0-1
Hekimoglu Trabzon
23 gru
Manisa Futbol Kulubu
4-0
Zonguldak Komurspor
23 gru
Ankara Demirspor
0-0
Amed Sportif
23 gru
Kocaelispor
2-0
Usakspor
21 sty
Afjet Afyonspor
3-0
Sanliurfaspor
Kolejka 17
26 gru
Kahramanmarasspor
2-2
Ankara Demirspor
26 gru
Sanliurfaspor
4-5
26 gru
Hacettepe Spor Kulubu
0-1
Kocaelispor
26 gru
Amed Sportif
3-1
Sancaktepe FK
26 gru
1-2
Manisa Futbol Kulubu
26 gru
Zonguldak Komurspor
1-0
Corum FK
26 gru
Usakspor
3-0
Afjet Afyonspor
26 gru
Hekimoglu Trabzon
2-3
Nigde Anadolu FK
26 gru
24 Erzincanspor
6-2
Ergene Velimese Spor
Kolejka 18
30 gru
Sancaktepe FK
1-1
Kahramanmarasspor
30 gru
Nigde Anadolu FK
2-2
Sanliurfaspor
30 gru
Corum FK
4-0
30 gru
Afjet Afyonspor
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
30 gru
Ankara Demirspor
0-0
24 Erzincanspor
30 gru
Ergene Velimese Spor
0-5
Hekimoglu Trabzon
30 gru
Kocaelispor
3-1
Zonguldak Komurspor
30 gru
Manisa Futbol Kulubu
1-1
30 gru
1-1
Usakspor
Kolejka 19
6 sty
Hekimoglu Trabzon
2-0
Ankara Demirspor
6 sty
Hacettepe Spor Kulubu
1-2
6 sty
1-0
Kocaelispor
6 sty
24 Erzincanspor
5-3
Sancaktepe FK
6 sty
1-1
Corum FK
6 sty
Zonguldak Komurspor
1-2
Afjet Afyonspor
6 sty
Kahramanmarasspor
1-0
Amed Sportif
6 sty
Usakspor
2-1
Nigde Anadolu FK
6 sty
Sanliurfaspor
2-2
Ergene Velimese Spor
Kolejka 20
26 sty
24 Erzincanspor
1-1
Amed Sportif
27 sty
0-3
Kocaelispor
27 sty
Zonguldak Komurspor
2-1
27 sty
Sanliurfaspor
0-1
Ankara Demirspor
27 sty
Hekimoglu Trabzon
7-0
Sancaktepe FK
27 sty
Manisa Futbol Kulubu
1-0
Corum FK
27 sty
1-3
Afjet Afyonspor
27 sty
Hacettepe Spor Kulubu
2-0
Nigde Anadolu FK
27 sty
Usakspor
3-3
Ergene Velimese Spor
Kolejka 21
3 lut
Sancaktepe FK
0-1
Sanliurfaspor
3 lut
Ergene Velimese Spor
1-1
Hacettepe Spor Kulubu
3 lut
Kahramanmarasspor
1-0
24 Erzincanspor
3 lut
Amed Sportif
3-2
Hekimoglu Trabzon
3 lut
Nigde Anadolu FK
1-1
Zonguldak Komurspor
3 lut
Kocaelispor
0-2
Manisa Futbol Kulubu
3 lut
Afjet Afyonspor
2-0
3 lut
Ankara Demirspor
3-0
Usakspor
Kolejka 22
7 lut
Hacettepe Spor Kulubu
0-1
Ankara Demirspor
7 lut
Hekimoglu Trabzon
1-1
Kahramanmarasspor
7 lut
Corum FK
0-1
Kocaelispor
7 lut
Usakspor
1-0
Sancaktepe FK
7 lut
Manisa Futbol Kulubu
1-1
Afjet Afyonspor
7 lut
Sanliurfaspor
2-1
Amed Sportif
7 lut
1-0
Nigde Anadolu FK
7 lut
Zonguldak Komurspor
1-1
Ergene Velimese Spor
Kolejka 23
14 lut
Kahramanmarasspor
1-3
Sanliurfaspor
14 lut
24 Erzincanspor
0-0
Hekimoglu Trabzon
14 lut
Ankara Demirspor
2-1
Zonguldak Komurspor
14 lut
0-2
Manisa Futbol Kulubu
14 lut
Afjet Afyonspor
0-1
Corum FK
14 lut
Amed Sportif
2-0
Usakspor
14 lut
Nigde Anadolu FK
0-2
28 lut
Ergene Velimese Spor
1-1
28 lut
Sancaktepe FK
0-3
Hacettepe Spor Kulubu
Kolejka 24
18 lut
Sanliurfaspor
0-1
24 Erzincanspor
18 lut
Corum FK
2-0
18 lut
Usakspor
3-0
Kahramanmarasspor
18 lut
2-3
Ankara Demirspor
18 lut
Hacettepe Spor Kulubu
1-2
Amed Sportif
18 lut
Manisa Futbol Kulubu
1-0
Nigde Anadolu FK
18 lut
2-3
Ergene Velimese Spor
28 lut
Kocaelispor
1-1
Afjet Afyonspor
28 mar
Zonguldak Komurspor
1-1
Sancaktepe FK
Kolejka 25
24 lut
Hekimoglu Trabzon
6-2
Sanliurfaspor
24 lut
2-2
Kocaelispor
24 lut
Sancaktepe FK
0-1
24 lut
Kahramanmarasspor
1-2
Hacettepe Spor Kulubu
24 lut
Ergene Velimese Spor
0-2
Manisa Futbol Kulubu
24 lut
Nigde Anadolu FK
0-0
Corum FK
24 lut
Ankara Demirspor
1-0
24 lut
24 Erzincanspor
2-0
Usakspor
24 lut
Amed Sportif
2-0
Zonguldak Komurspor
Kolejka 26
4 mar
Manisa Futbol Kulubu
1-1
Ankara Demirspor
4 mar
Zonguldak Komurspor
1-1
Kahramanmarasspor
4 mar
Afjet Afyonspor
2-0
4 mar
3-0
Sancaktepe FK
4 mar
Hacettepe Spor Kulubu
0-1
24 Erzincanspor
4 mar
Usakspor
0-0
Hekimoglu Trabzon
4 mar
0-2
Amed Sportif
4 mar
Kocaelispor
3-1
Nigde Anadolu FK
4 mar
Corum FK
3-0
Ergene Velimese Spor
Kolejka 27
10 mar
Ergene Velimese Spor
0-3
Kocaelispor
10 mar
Hekimoglu Trabzon
2-0
Hacettepe Spor Kulubu
10 mar
24 Erzincanspor
0-1
Zonguldak Komurspor
10 mar
Sancaktepe FK
0-3
Manisa Futbol Kulubu
10 mar
Ankara Demirspor
2-2
Corum FK
10 mar
Nigde Anadolu FK
2-2
Afjet Afyonspor
10 mar
Amed Sportif
0-3
10 mar
Sanliurfaspor
2-0
Usakspor
10 mar
Kahramanmarasspor
3-1
Kolejka 28
14 mar
Kocaelispor
3-0
Ankara Demirspor
14 mar
3-2
Kahramanmarasspor
14 mar
Hacettepe Spor Kulubu
0-0
Sanliurfaspor
14 mar
Corum FK
5-0
Sancaktepe FK
14 mar
3-1
24 Erzincanspor
14 mar
Zonguldak Komurspor
0-1
Hekimoglu Trabzon
14 mar
Manisa Futbol Kulubu
2-1
Amed Sportif
14 mar
Afjet Afyonspor
2-1
Ergene Velimese Spor
14 mar
0-2
Nigde Anadolu FK
Kolejka 29
18 mar
Sanliurfaspor
3-0
Zonguldak Komurspor
18 mar
Usakspor
2-0
Hacettepe Spor Kulubu
18 mar
Hekimoglu Trabzon
4-1
18 mar
Sancaktepe FK
0-3
Kocaelispor
18 mar
Ergene Velimese Spor
2-2
18 mar
Kahramanmarasspor
1-3
Manisa Futbol Kulubu
18 mar
Amed Sportif
1-2
Corum FK
18 mar
Ankara Demirspor
1-1
Afjet Afyonspor
18 mar
24 Erzincanspor
0-0
Kolejka 30
24 mar
0-2
Ankara Demirspor
24 mar
Corum FK
3-0
Kahramanmarasspor
24 mar
0-4
Sanliurfaspor
24 mar
Afjet Afyonspor
2-0
Sancaktepe FK
24 mar
Manisa Futbol Kulubu
1-1
24 Erzincanspor
24 mar
1-4
Hekimoglu Trabzon
24 mar
Kocaelispor
1-2
Amed Sportif
24 mar
Nigde Anadolu FK
2-2
Ergene Velimese Spor
24 mar
Zonguldak Komurspor
1-0
Usakspor
Kolejka 31
1 kwi
Sancaktepe FK
1-4
1 kwi
Kahramanmarasspor
0-2
Kocaelispor
1 kwi
Usakspor
0-2
1 kwi
Hacettepe Spor Kulubu
1-0
Zonguldak Komurspor
1 kwi
Hekimoglu Trabzon
1-1
Manisa Futbol Kulubu
1 kwi
24 Erzincanspor
0-1
Corum FK
1 kwi
Amed Sportif
1-1
Afjet Afyonspor
1 kwi
Sanliurfaspor
1-2
1 kwi
Ankara Demirspor
3-0
Nigde Anadolu FK
Kolejka 32
7 kwi
Ergene Velimese Spor
0-0
Ankara Demirspor
7 kwi
Afjet Afyonspor
4-2
Kahramanmarasspor
7 kwi
Manisa Futbol Kulubu
1-1
Sanliurfaspor
7 kwi
Nigde Anadolu FK
2-1
Sancaktepe FK
7 kwi
2-1
Hacettepe Spor Kulubu
7 kwi
Kocaelispor
1-2
24 Erzincanspor
7 kwi
Corum FK
2-3
Hekimoglu Trabzon
7 kwi
1-2
Amed Sportif
7 kwi
0-6
Usakspor
Kolejka 33
11 kwi
24 Erzincanspor
3-1
Afjet Afyonspor
11 kwi
Kahramanmarasspor
0-1
11 kwi
Hekimoglu Trabzon
0-0
Kocaelispor
11 kwi
Zonguldak Komurspor
1-1
11 kwi
Usakspor
1-1
Manisa Futbol Kulubu
11 kwi
Sanliurfaspor
1-0
Corum FK
11 kwi
Hacettepe Spor Kulubu
1-4
11 kwi
Amed Sportif
0-1
Nigde Anadolu FK
11 kwi
Sancaktepe FK
3-1
Ergene Velimese Spor
Kolejka 34
15 kwi
Ankara Demirspor
2-1
Sancaktepe FK
15 kwi
Manisa Futbol Kulubu
0-0
Hacettepe Spor Kulubu
15 kwi
0-0
24 Erzincanspor
15 kwi
Afjet Afyonspor
3-3
Hekimoglu Trabzon
15 kwi
1-1
Zonguldak Komurspor
15 kwi
Ergene Velimese Spor
2-0
Amed Sportif
15 kwi
Corum FK
0-1
Usakspor
15 kwi
Kocaelispor
2-1
Sanliurfaspor
15 kwi
Nigde Anadolu FK
4-1
Kahramanmarasspor
Kolejka 1
20 wrz
4-1
Pazarspor
20 wrz
Serik Belediyespor
2-0
Pendikspor
20 wrz
1922 Konyaspor
0-1
Sakaryaspor
20 wrz
Tarsus Idman Yurdu
1-1
Van Spor Kulubu
20 wrz
0-3
Mamak FK
20 wrz
Turgutluspor
1-0
Kirsehir Belediyespor
20 wrz
1-0
Belediyesi Bodrumspor
20 wrz
1-1
Sivas Belediye Spor
21 wrz
Kastamonuspor 1966
1-1
Karacabey Belediye Spor
24 paź
Bayburt Ozel Idarespor
2-0
Kolejka 2
26 wrz
Pazarspor
1-3
Tarsus Idman Yurdu
26 wrz
Pendikspor
4-0
26 wrz
Van Spor Kulubu
0-0
26 wrz
Mamak FK
0-1
Turgutluspor
26 wrz
Sakaryaspor
1-1
26 wrz
1-1
Serik Belediyespor
26 wrz
Belediyesi Bodrumspor
4-1
Kastamonuspor 1966
26 wrz
Karacabey Belediye Spor
1-0
1922 Konyaspor
24 paź
Kirsehir Belediyespor
0-0
19 gru
Sivas Belediye Spor
4-0
Bayburt Ozel Idarespor
Kolejka 3
4 paź
Serik Belediyespor
4-1
Bayburt Ozel Idarespor
4 paź
0-2
Karacabey Belediye Spor
4 paź
Tarsus Idman Yurdu
1-1
Sakaryaspor
4 paź
Turgutluspor
2-1
Pendikspor
4 paź
4-0
Pazarspor
4 paź
1-1
Mamak FK
4 paź
Kastamonuspor 1966
0-1
Kirsehir Belediyespor
4 paź
1922 Konyaspor
2-0
Belediyesi Bodrumspor
4 paź
Van Spor Kulubu
1-0
Sivas Belediye Spor
Kolejka 4
10 paź
Sakaryaspor
0-0
10 paź
0-1
Turgutluspor
10 paź
Karacabey Belediye Spor
3-0
Tarsus Idman Yurdu
10 paź
Pazarspor
2-0
Van Spor Kulubu
10 paź
Belediyesi Bodrumspor
1-2
10 paź
Sivas Belediye Spor
0-0
Serik Belediyespor
10 paź
Pendikspor
0-2
10 paź
Mamak FK
1-1
Kastamonuspor 1966
10 paź
Kirsehir Belediyespor
1-0
1922 Konyaspor
10 paź
Bayburt Ozel Idarespor
2-0
Kolejka 5
14 paź
Kastamonuspor 1966
1-4
Pendikspor
14 paź
Turgutluspor
1-0
Bayburt Ozel Idarespor
14 paź
2-0
Karacabey Belediye Spor
14 paź
Van Spor Kulubu
1-0
Sakaryaspor
14 paź
0-2
Serik Belediyespor
14 paź
1922 Konyaspor
0-1
Mamak FK
14 paź
2-1
Kirsehir Belediyespor
14 paź
Tarsus Idman Yurdu
3-2
Belediyesi Bodrumspor
14 paź
Pazarspor
4-2
Sivas Belediye Spor
Kolejka 6
20 paź
Kirsehir Belediyespor
2-2
Tarsus Idman Yurdu
20 paź
Bayburt Ozel Idarespor
1-0
20 paź
3-2
Kastamonuspor 1966
21 paź
Sivas Belediye Spor
4-1
21 paź
Belediyesi Bodrumspor
0-0
21 paź
Serik Belediyespor
2-0
Turgutluspor
21 paź
Karacabey Belediye Spor
0-1
Van Spor Kulubu
21 paź
Mamak FK
0-3
21 paź
Sakaryaspor
2-1
Pazarspor
21 paź
Pendikspor
1-1
1922 Konyaspor
Kolejka 7
28 paź
Turgutluspor
2-1
28 paź
1922 Konyaspor
3-0
28 paź
Kastamonuspor 1966
1-0
Bayburt Ozel Idarespor
28 paź
Pazarspor
1-1
Karacabey Belediye Spor
28 paź
1-0
Pendikspor
28 paź
2-0
Serik Belediyespor
28 paź
Tarsus Idman Yurdu
4-0
Mamak FK
28 paź
0-1
Kirsehir Belediyespor
28 paź
Van Spor Kulubu
1-1
Belediyesi Bodrumspor
28 paź
Sakaryaspor
2-2
Sivas Belediye Spor
Kolejka 8
31 paź
Mamak FK
1-0
31 paź
Sivas Belediye Spor
4-0
Turgutluspor
31 paź
Pendikspor
1-0
Tarsus Idman Yurdu
31 paź
Kirsehir Belediyespor
1-0
Van Spor Kulubu
31 paź
Karacabey Belediye Spor
0-3
Sakaryaspor
31 paź
Belediyesi Bodrumspor
1-2
Pazarspor
31 paź
Bayburt Ozel Idarespor
0-2
1922 Konyaspor
31 paź
Serik Belediyespor
1-1
Kastamonuspor 1966
Kolejka 9
11 lis
Kastamonuspor 1966
1-0
11 lis
Tarsus Idman Yurdu
1-2
11 lis
2-1
Turgutluspor
11 lis
2-0
Bayburt Ozel Idarespor
11 lis
1-0
Pendikspor
11 lis
1922 Konyaspor
1-1
Serik Belediyespor
11 lis
Van Spor Kulubu
3-0
Mamak FK
11 lis
Sakaryaspor
2-6
Belediyesi Bodrumspor
11 lis
Karacabey Belediye Spor
4-0
Sivas Belediye Spor
19 gru
Pazarspor
0-0
Kirsehir Belediyespor
Kolejka 10
14 lis
Pendikspor
3-5
Van Spor Kulubu
14 lis
Belediyesi Bodrumspor
2-1
Karacabey Belediye Spor
14 lis
Kirsehir Belediyespor
0-1
Sakaryaspor
14 lis
Serik Belediyespor
0-3
14 lis
Sivas Belediye Spor
0-0
14 lis
Turgutluspor
2-1
Kastamonuspor 1966
14 lis
0-5
1922 Konyaspor
2 sty
Bayburt Ozel Idarespor
1-0
Tarsus Idman Yurdu
3 sty
Mamak FK
0-2
Pazarspor
Kolejka 11
18 lis
Van Spor Kulubu
2-1
18 lis
1922 Konyaspor
1-2
Turgutluspor
18 lis
Tarsus Idman Yurdu
1-3
Serik Belediyespor
18 lis
Kastamonuspor 1966
2-1
18 lis
Sakaryaspor
3-1
Mamak FK
18 lis
Karacabey Belediye Spor
2-2
Kirsehir Belediyespor
18 lis
Belediyesi Bodrumspor
2-2
Sivas Belediye Spor
10 sty
Pazarspor
1-1
Pendikspor
10 sty
3-2
Bayburt Ozel Idarespor
Kolejka 12
29 lis
Serik Belediyespor
1-1
29 lis
0-3
Tarsus Idman Yurdu
29 lis
Bayburt Ozel Idarespor
2-3
Van Spor Kulubu
29 lis
Mamak FK
0-2
Karacabey Belediye Spor
29 lis
Pendikspor
0-2
Sakaryaspor
29 lis
Turgutluspor
2-1
29 lis
0-3
Pazarspor
29 lis
Sivas Belediye Spor
2-0
Kastamonuspor 1966
29 lis
4-1
1922 Konyaspor
29 lis
Kirsehir Belediyespor
3-0
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 13
3 gru
Tarsus Idman Yurdu
4-0
Turgutluspor
3 gru
Pazarspor
4-0
Bayburt Ozel Idarespor
3 gru
Karacabey Belediye Spor
1-0
Pendikspor
3 gru
Van Spor Kulubu
2-2
Serik Belediyespor
3 gru
1922 Konyaspor
1-0
Kastamonuspor 1966
3 gru
Belediyesi Bodrumspor
7-2
Mamak FK
3 gru
Kirsehir Belediyespor
3-1
Sivas Belediye Spor
19 gru
Sakaryaspor
2-0
Kolejka 14
9 gru
Turgutluspor
1-3
9 gru
0-0
Tarsus Idman Yurdu
9 gru
0-2
Van Spor Kulubu
9 gru
2-1
Karacabey Belediye Spor
9 gru
Serik Belediyespor
2-3
Pazarspor
9 gru
Mamak FK
1-1
Kirsehir Belediyespor
9 gru
Sivas Belediye Spor
1-1
1922 Konyaspor
9 gru
Pendikspor
1-2
Belediyesi Bodrumspor
2 sty
Kastamonuspor 1966
0-1
14 sty
Bayburt Ozel Idarespor
2-4
Sakaryaspor
Kolejka 15
13 gru
Pazarspor
2-1
13 gru
Belediyesi Bodrumspor
2-2
13 gru
Van Spor Kulubu
3-0
Turgutluspor
13 gru
Karacabey Belediye Spor
0-0
Bayburt Ozel Idarespor
13 gru
Kirsehir Belediyespor
1-0
Pendikspor
13 gru
2-1
1922 Konyaspor
13 gru
Mamak FK
1-4
Sivas Belediye Spor
10 sty
Tarsus Idman Yurdu
2-0
Kastamonuspor 1966
18 sty
Sakaryaspor
1-1
Serik Belediyespor
Kolejka 16
23 gru
Kastamonuspor 1966
2-2
23 gru
1922 Konyaspor
1-2
Tarsus Idman Yurdu
23 gru
0-2
Van Spor Kulubu
23 gru
Serik Belediyespor
2-0
Karacabey Belediye Spor
23 gru
0-4
Sakaryaspor
23 gru
Sivas Belediye Spor
2-2
23 gru
Turgutluspor
2-1
Pazarspor
23 gru
Pendikspor
7-1
Mamak FK
23 gru
3-5
Kirsehir Belediyespor
23 gru
Bayburt Ozel Idarespor
1-2
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 17
26 gru
Kirsehir Belediyespor
0-0
Bayburt Ozel Idarespor
26 gru
Sakaryaspor
1-2
Turgutluspor
26 gru
Mamak FK
3-3
26 gru
Karacabey Belediye Spor
3-1
26 gru
Tarsus Idman Yurdu
0-1
26 gru
Belediyesi Bodrumspor
2-2
Serik Belediyespor
26 gru
Pazarspor
1-2
26 gru
Van Spor Kulubu
1-2
Kastamonuspor 1966
26 gru
1-1
1922 Konyaspor
26 gru
Pendikspor
0-2
Sivas Belediye Spor
Kolejka 18
30 gru
1922 Konyaspor
1-2
Van Spor Kulubu
30 gru
Turgutluspor
2-0
Karacabey Belediye Spor
30 gru
0-1
Sakaryaspor
30 gru
0-1
Pendikspor
30 gru
Kastamonuspor 1966
0-1
Pazarspor
30 gru
Bayburt Ozel Idarespor
1-2
Mamak FK
30 gru
Serik Belediyespor
2-1
Kirsehir Belediyespor
30 gru
1-6
Belediyesi Bodrumspor
30 gru
Tarsus Idman Yurdu
0-0
Sivas Belediye Spor
Kolejka 19
6 sty
Kirsehir Belediyespor
4-0
6 sty
Sivas Belediye Spor
1-2
6 sty
Belediyesi Bodrumspor
4-1
Turgutluspor
6 sty
1-1
Tarsus Idman Yurdu
6 sty
Pendikspor
2-0
Bayburt Ozel Idarespor
6 sty
Van Spor Kulubu
0-2
6 sty
Mamak FK
2-1
Serik Belediyespor
6 sty
Karacabey Belediye Spor
1-1
6 sty
Sakaryaspor
1-2
Kastamonuspor 1966
6 sty
Pazarspor
2-0
1922 Konyaspor
Kolejka 20
27 sty
Mamak FK
2-1
27 sty
Sivas Belediye Spor
1-1
27 sty
Kirsehir Belediyespor
2-0
Turgutluspor
27 sty
Van Spor Kulubu
3-0
Tarsus Idman Yurdu
27 sty
3-2
Bayburt Ozel Idarespor
27 sty
Pazarspor
3-3
27 sty
Pendikspor
4-1
Serik Belediyespor
27 sty
Belediyesi Bodrumspor
1-0
27 sty
Karacabey Belediye Spor
1-1
Kastamonuspor 1966
27 sty
Sakaryaspor
1-1
1922 Konyaspor
Kolejka 21
3 lut
Turgutluspor
6-0
Mamak FK
3 lut
0-0
Kirsehir Belediyespor
3 lut
Kastamonuspor 1966
0-1
Belediyesi Bodrumspor
3 lut
Serik Belediyespor
2-1
3 lut
Tarsus Idman Yurdu
1-0
Pazarspor
3 lut
0-3
Pendikspor
3 lut
1-1
Sakaryaspor
3 lut
1922 Konyaspor
2-0
Karacabey Belediye Spor
3 lut
1-0
Van Spor Kulubu
3 lut
Bayburt Ozel Idarespor
2-1
Sivas Belediye Spor
Kolejka 22
7 lut
Pazarspor
0-2
7 lut
Pendikspor
3-0
Turgutluspor
7 lut
Sakaryaspor
3-1
Tarsus Idman Yurdu
7 lut
Sivas Belediye Spor
1-2
Van Spor Kulubu
7 lut
Karacabey Belediye Spor
0-2
7 lut
Bayburt Ozel Idarespor
4-1
Serik Belediyespor
7 lut
Mamak FK
1-5
7 lut
Kirsehir Belediyespor
2-0
Kastamonuspor 1966
7 lut
Belediyesi Bodrumspor
5-2
1922 Konyaspor
Kolejka 23
13 lut
0-0
Belediyesi Bodrumspor
14 lut
Turgutluspor
3-1
14 lut
0-3
Bayburt Ozel Idarespor
14 lut
Tarsus Idman Yurdu
3-2
Karacabey Belediye Spor
14 lut
0-0
Sakaryaspor
14 lut
3-1
Pendikspor
14 lut
Kastamonuspor 1966
0-0
Mamak FK
14 lut
1922 Konyaspor
0-1
Kirsehir Belediyespor
14 lut
Serik Belediyespor
2-0
Sivas Belediye Spor
14 lut
Van Spor Kulubu
3-0
Pazarspor
Kolejka 24
18 lut
Serik Belediyespor
4-0
18 lut
Karacabey Belediye Spor
3-1
18 lut
Bayburt Ozel Idarespor
2-1
Turgutluspor
18 lut
Belediyesi Bodrumspor
3-1
Tarsus Idman Yurdu
18 lut
Sakaryaspor
1-1
Van Spor Kulubu
18 lut
Kirsehir Belediyespor
0-2
18 lut
Sivas Belediye Spor
2-0
Pazarspor
18 lut
Pendikspor
4-1
Kastamonuspor 1966
18 lut
Mamak FK
1-3
1922 Konyaspor
Kolejka 25
24 lut
Kastamonuspor 1966
2-0
24 lut
Pazarspor
2-3
Sakaryaspor
24 lut
1922 Konyaspor
1-3
Pendikspor
24 lut
Turgutluspor
1-1
Serik Belediyespor
24 lut
4-0
Mamak FK
24 lut
Tarsus Idman Yurdu
2-1
Kirsehir Belediyespor
24 lut
1-2
Belediyesi Bodrumspor
24 lut
1-2
Sivas Belediye Spor
24 lut
Van Spor Kulubu
1-2
Karacabey Belediye Spor
24 lut
3-1
Bayburt Ozel Idarespor
Kolejka 26
4 mar
Kirsehir Belediyespor
2-3
4 mar
0-4
Turgutluspor
4 mar
Mamak FK
2-2
Tarsus Idman Yurdu
4 mar
Belediyesi Bodrumspor
1-0
Van Spor Kulubu
4 mar
Sivas Belediye Spor
2-2
Sakaryaspor
4 mar
Pendikspor
0-3
4 mar
Karacabey Belediye Spor
1-0
Pazarspor
4 mar
Serik Belediyespor
0-3
4 mar
Bayburt Ozel Idarespor
1-1
Kastamonuspor 1966
4 mar
1-1
1922 Konyaspor
Kolejka 27
10 mar
1922 Konyaspor
1-3
Bayburt Ozel Idarespor
10 mar
Sakaryaspor
1-0
Karacabey Belediye Spor
10 mar
Tarsus Idman Yurdu
3-3
Pendikspor
10 mar
Kastamonuspor 1966
1-1
Serik Belediyespor
10 mar
7-0
Mamak FK
10 mar
Van Spor Kulubu
1-2
Kirsehir Belediyespor
10 mar
Pazarspor
3-3
Belediyesi Bodrumspor
10 mar
Turgutluspor
0-0
Sivas Belediye Spor
Kolejka 28
14 mar
Pendikspor
0-1
14 mar
2-2
Tarsus Idman Yurdu
14 mar
Mamak FK
1-5
Van Spor Kulubu
14 mar
Sivas Belediye Spor
1-1
Karacabey Belediye Spor
14 mar
Belediyesi Bodrumspor
0-1
Sakaryaspor
14 mar
Bayburt Ozel Idarespor
1-3
14 mar
Kirsehir Belediyespor
3-0
Pazarspor
14 mar
Turgutluspor
0-1
14 mar
0-1
Kastamonuspor 1966
14 mar
Serik Belediyespor
2-1
1922 Konyaspor
Kolejka 29
18 mar
Tarsus Idman Yurdu
1-2
Bayburt Ozel Idarespor
18 mar
Kastamonuspor 1966
1-1
Turgutluspor
18 mar
1922 Konyaspor
2-0
18 mar
Van Spor Kulubu
2-0
Pendikspor
18 mar
1-1
Serik Belediyespor
18 mar
Pazarspor
6-1
Mamak FK
18 mar
Sakaryaspor
1-1
Kirsehir Belediyespor
18 mar
Karacabey Belediye Spor
2-1
Belediyesi Bodrumspor
18 mar
2-0
Sivas Belediye Spor
Kolejka 30
24 mar
Bayburt Ozel Idarespor
1-2
24 mar
Serik Belediyespor
0-1
Tarsus Idman Yurdu
24 mar
0-2
Van Spor Kulubu
24 mar
Kirsehir Belediyespor
2-1
Karacabey Belediye Spor
24 mar
Mamak FK
0-4
Sakaryaspor
24 mar
Pendikspor
3-2
Pazarspor
24 mar
5-0
Kastamonuspor 1966
24 mar
Turgutluspor
1-1
1922 Konyaspor
24 mar
Sivas Belediye Spor
0-3
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 31
1 kwi
Tarsus Idman Yurdu
4-0
1 kwi
Pazarspor
2-3
1 kwi
2-0
Turgutluspor
1 kwi
Sakaryaspor
0-0
Pendikspor
1 kwi
0-0
Serik Belediyespor
1 kwi
1922 Konyaspor
1-0
1 kwi
Karacabey Belediye Spor
4-0
Mamak FK
1 kwi
Belediyesi Bodrumspor
0-1
Kirsehir Belediyespor
1 kwi
Kastamonuspor 1966
0-0
Sivas Belediye Spor
1 kwi
Van Spor Kulubu
1-1
Bayburt Ozel Idarespor
Kolejka 32
7 kwi
Turgutluspor
0-2
Tarsus Idman Yurdu
7 kwi
Serik Belediyespor
1-0
Van Spor Kulubu
7 kwi
Pendikspor
0-0
Karacabey Belediye Spor
7 kwi
1-6
Sakaryaspor
7 kwi
Bayburt Ozel Idarespor
2-0
Pazarspor
7 kwi
Sivas Belediye Spor
0-1
Kirsehir Belediyespor
7 kwi
Kastamonuspor 1966
1-1
1922 Konyaspor
7 kwi
Mamak FK
0-3
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 33
11 kwi
Van Spor Kulubu
1-0
11 kwi
Karacabey Belediye Spor
6-2
11 kwi
5-2
Turgutluspor
11 kwi
Sakaryaspor
1-2
Bayburt Ozel Idarespor
11 kwi
Belediyesi Bodrumspor
3-0
Pendikspor
11 kwi
Pazarspor
2-0
Serik Belediyespor
11 kwi
Tarsus Idman Yurdu
0-2
11 kwi
0-0
Kastamonuspor 1966
11 kwi
Kirsehir Belediyespor
1-0
Mamak FK
11 kwi
1922 Konyaspor
2-1
Sivas Belediye Spor
Kolejka 34
15 kwi
Turgutluspor
2-1
Van Spor Kulubu
15 kwi
Bayburt Ozel Idarespor
0-0
Karacabey Belediye Spor
15 kwi
Serik Belediyespor
0-3
Sakaryaspor
15 kwi
1922 Konyaspor
0-1
15 kwi
1-2
Pazarspor
15 kwi
Sivas Belediye Spor
7-1
Mamak FK
15 kwi
Pendikspor
2-1
Kirsehir Belediyespor
15 kwi
4-3
Belediyesi Bodrumspor
15 kwi
Kastamonuspor 1966
2-0
Tarsus Idman Yurdu
Kolejka 35
Karacabey Belediye Spor
-
Serik Belediyespor
Sakaryaspor
-
Kirsehir Belediyespor
-
Pazarspor
-
Turgutluspor
Belediyesi Bodrumspor
-
Bayburt Ozel Idarespor
Mamak FK
-
Pendikspor
-
Kastamonuspor 1966
Tarsus Idman Yurdu
-
1922 Konyaspor
-
Sivas Belediye Spor
Van Spor Kulubu
-
Kolejka 36
1922 Konyaspor
-
-
Tarsus Idman Yurdu
Kastamonuspor 1966
-
Van Spor Kulubu
-
Karacabey Belediye Spor
Turgutluspor
-
Sakaryaspor
Sivas Belediye Spor
-
Pendikspor
-
Mamak FK
Bayburt Ozel Idarespor
-
Kirsehir Belediyespor
Serik Belediyespor
-
Belediyesi Bodrumspor
Kolejka 37
Belediyesi Bodrumspor
-
Pendikspor
-
Karacabey Belediye Spor
-
Turgutluspor
Sivas Belediye Spor
-
Tarsus Idman Yurdu
Mamak FK
-
Bayburt Ozel Idarespor
Kirsehir Belediyespor
-
Serik Belediyespor
Pazarspor
-
Kastamonuspor 1966
Van Spor Kulubu
-
1922 Konyaspor
Kolejka 38
Tarsus Idman Yurdu
-
-
Van Spor Kulubu
-
Karacabey Belediye Spor
Kastamonuspor 1966
-
Sakaryaspor
Bayburt Ozel Idarespor
-
Pendikspor
1922 Konyaspor
-
Pazarspor
Serik Belediyespor
-
Mamak FK
-
Kirsehir Belediyespor
Turgutluspor
-
Belediyesi Bodrumspor
-
Sivas Belediye Spor
Kolejka 1
20 wrz
Ankara Demirspor
7-0
Sanliurfaspor
20 wrz
Afjet Afyonspor
1-0
20 wrz
Nigde Anadolu FK
1-1
Hacettepe Spor Kulubu
20 wrz
Amed Sportif
0-1
24 Erzincanspor
20 wrz
Sancaktepe FK
0-0
Hekimoglu Trabzon
20 wrz
0-0
Zonguldak Komurspor
20 wrz
Corum FK
1-3
Manisa Futbol Kulubu
20 wrz
Kocaelispor
0-0
20 wrz
Ergene Velimese Spor
1-3
Usakspor
Kolejka 2
25 wrz
Hekimoglu Trabzon
4-1
Amed Sportif
26 wrz
Usakspor
3-1
Ankara Demirspor
26 wrz
Manisa Futbol Kulubu
6-1
Kocaelispor
26 wrz
Sanliurfaspor
0-8
Sancaktepe FK
26 wrz
1-1
Afjet Afyonspor
26 wrz
Zonguldak Komurspor
2-1
Nigde Anadolu FK
26 wrz
Hacettepe Spor Kulubu
2-1
Ergene Velimese Spor
26 wrz
24 Erzincanspor
2-1
Kahramanmarasspor
Kolejka 3
4 paź
Amed Sportif
2-1
Sanliurfaspor
4 paź
Nigde Anadolu FK
1-0
4 paź
Ankara Demirspor
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
4 paź
Kahramanmarasspor
0-0
Hekimoglu Trabzon
4 paź
Ergene Velimese Spor
1-1
Zonguldak Komurspor
4 paź
Afjet Afyonspor
0-4
Manisa Futbol Kulubu
4 paź
Kocaelispor
3-0
Corum FK
4 paź
Sancaktepe FK
1-1
Usakspor
Kolejka 4
10 paź
Sanliurfaspor
1-1
Kahramanmarasspor
10 paź
Manisa Futbol Kulubu
5-1
10 paź
Hacettepe Spor Kulubu
0-1
Sancaktepe FK
10 paź
Hekimoglu Trabzon
1-1
24 Erzincanspor
10 paź
Corum FK
1-1
Afjet Afyonspor
10 paź
Usakspor
3-0
Amed Sportif
10 paź
3-0
Nigde Anadolu FK
10 paź
3-3
Ergene Velimese Spor
10 paź
Zonguldak Komurspor
0-2
Ankara Demirspor
Kolejka 5
14 paź
24 Erzincanspor
4-1
Sanliurfaspor
14 paź
Afjet Afyonspor
0-1
Kocaelispor
14 paź
Ankara Demirspor
2-2
14 paź
Amed Sportif
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
14 paź
Nigde Anadolu FK
0-4
Manisa Futbol Kulubu
14 paź
2-3
Corum FK
14 paź
Ergene Velimese Spor
0-1
14 paź
Kahramanmarasspor
2-1
Usakspor
14 paź
Sancaktepe FK
1-0
Zonguldak Komurspor
Kolejka 6
21 paź
Hacettepe Spor Kulubu
3-3
Kahramanmarasspor
21 paź
Kocaelispor
1-0
21 paź
1-5
Sancaktepe FK
21 paź
Usakspor
1-3
24 Erzincanspor
21 paź
Sanliurfaspor
0-2
Hekimoglu Trabzon
21 paź
Zonguldak Komurspor
0-1
Amed Sportif
21 paź
Corum FK
4-0
Nigde Anadolu FK
21 paź
Manisa Futbol Kulubu
1-1
Ergene Velimese Spor
19 gru
1-0
Ankara Demirspor
Kolejka 7
28 paź
Nigde Anadolu FK
0-0
Kocaelispor
28 paź
24 Erzincanspor
2-0
Hacettepe Spor Kulubu
28 paź
Ankara Demirspor
0-1
Manisa Futbol Kulubu
28 paź
Ergene Velimese Spor
1-0
Corum FK
28 paź
2-2
Afjet Afyonspor
28 paź
Hekimoglu Trabzon
1-2
Usakspor
28 paź
Amed Sportif
2-1
19 gru
Kahramanmarasspor
2-2
Zonguldak Komurspor
3 sty
Sancaktepe FK
1-3
Kolejka 8
31 paź
2-0
Amed Sportif
31 paź
Corum FK
2-3
Ankara Demirspor
31 paź
Usakspor
2-1
Sanliurfaspor
31 paź
Manisa Futbol Kulubu
2-0
Sancaktepe FK
31 paź
Zonguldak Komurspor
0-0
24 Erzincanspor
31 paź
Hacettepe Spor Kulubu
0-3
Hekimoglu Trabzon
31 paź
Afjet Afyonspor
2-1
Nigde Anadolu FK
31 paź
Kocaelispor
2-1
Ergene Velimese Spor
3 sty
2-3
Kahramanmarasspor
Kolejka 9
11 lis
Nigde Anadolu FK
1-1
11 lis
24 Erzincanspor
2-1
11 lis
Sanliurfaspor
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
11 lis
Hekimoglu Trabzon
3-0
Zonguldak Komurspor
11 lis
Amed Sportif
3-4
Manisa Futbol Kulubu
11 lis
Ergene Velimese Spor
0-2
Afjet Afyonspor
11 lis
Kahramanmarasspor
0-0
2 sty
Ankara Demirspor
1-3
Kocaelispor
10 sty
Sancaktepe FK
0-6
Corum FK
Kolejka 10
14 lis
Manisa Futbol Kulubu
3-1
Kahramanmarasspor
14 lis
Zonguldak Komurspor
2-0
Sanliurfaspor
14 lis
Kocaelispor
0-1
Sancaktepe FK
14 lis
1-0
24 Erzincanspor
14 lis
1-4
Hekimoglu Trabzon
14 lis
1-0
Ergene Velimese Spor
14 lis
Hacettepe Spor Kulubu
1-1
Usakspor
10 sty
Afjet Afyonspor
2-2
Ankara Demirspor
14 sty
Corum FK
2-2
Amed Sportif
Kolejka 11
18 lis
Amed Sportif
3-0
Kocaelispor
18 lis
Usakspor
3-2
Zonguldak Komurspor
18 lis
24 Erzincanspor
2-3
Manisa Futbol Kulubu
18 lis
Sancaktepe FK
0-2
Afjet Afyonspor
18 lis
Hekimoglu Trabzon
2-0
18 lis
Ergene Velimese Spor
3-2
Nigde Anadolu FK
19 lis
Sanliurfaspor
1-1
14 sty
Ankara Demirspor
0-0
17 sty
Kahramanmarasspor
2-3
Corum FK
Kolejka 12
29 lis
Nigde Anadolu FK
0-2
Ankara Demirspor
29 lis
Kocaelispor
3-0
Kahramanmarasspor
29 lis
3-0
Sanliurfaspor
29 lis
Zonguldak Komurspor
4-1
Hacettepe Spor Kulubu
29 lis
Corum FK
2-2
24 Erzincanspor
29 lis
Manisa Futbol Kulubu
6-1
Hekimoglu Trabzon
29 lis
Afjet Afyonspor
2-2
Amed Sportif
29 lis
0-3
Usakspor
18 sty
4-1
Sancaktepe FK
Kolejka 13
3 gru
Amed Sportif
3-1
3 gru
Hacettepe Spor Kulubu
3-0
3 gru
Sanliurfaspor
0-2
Manisa Futbol Kulubu
3 gru
Hekimoglu Trabzon
1-0
Corum FK
3 gru
Kahramanmarasspor
2-1
Afjet Afyonspor
3 gru
Usakspor
1-1
3 gru
Ankara Demirspor
3-3
Ergene Velimese Spor
10 sty
24 Erzincanspor
0-0
Kocaelispor
21 sty
Sancaktepe FK
0-0
Nigde Anadolu FK
Kolejka 14
8 gru
Afjet Afyonspor
1-1
24 Erzincanspor
9 gru
0-1
Kahramanmarasspor
9 gru
Corum FK
5-1
Sanliurfaspor
9 gru
Ergene Velimese Spor
0-1
Sancaktepe FK
9 gru
3-0
Hacettepe Spor Kulubu
9 gru
4-2
Zonguldak Komurspor
9 gru
Nigde Anadolu FK
0-0
Amed Sportif
9 gru
Manisa Futbol Kulubu
1-1
Usakspor
14 sty
Kocaelispor
1-1
Hekimoglu Trabzon
Kolejka 15
12 gru
Hekimoglu Trabzon
4-1
Afjet Afyonspor
13 gru
Sancaktepe FK
1-2
Ankara Demirspor
13 gru
24 Erzincanspor
1-0
13 gru
Hacettepe Spor Kulubu
0-4
Manisa Futbol Kulubu
13 gru
Usakspor
2-2
Corum FK
13 gru
Amed Sportif
3-1
Ergene Velimese Spor
13 gru
Kahramanmarasspor
1-1
Nigde Anadolu FK
13 gru
Zonguldak Komurspor
0-0
17 sty
Sanliurfaspor
1-1
Kocaelispor
Kolejka 16
23 gru
Ergene Velimese Spor
1-0
Kahramanmarasspor
23 gru
Corum FK
2-0
Hacettepe Spor Kulubu
23 gru
Nigde Anadolu FK
0-1
24 Erzincanspor
23 gru
0-1
Hekimoglu Trabzon
23 gru
Manisa Futbol Kulubu
4-0
Zonguldak Komurspor
23 gru
Ankara Demirspor
0-0
Amed Sportif
23 gru
Kocaelispor
2-0
Usakspor
21 sty
Afjet Afyonspor
3-0
Sanliurfaspor
Kolejka 17
26 gru
Kahramanmarasspor
2-2
Ankara Demirspor
26 gru
Sanliurfaspor
4-5
26 gru
Hacettepe Spor Kulubu
0-1
Kocaelispor
26 gru
Amed Sportif
3-1
Sancaktepe FK
26 gru
1-2
Manisa Futbol Kulubu
26 gru
Zonguldak Komurspor
1-0
Corum FK
26 gru
Usakspor
3-0
Afjet Afyonspor
26 gru
Hekimoglu Trabzon
2-3
Nigde Anadolu FK
26 gru
24 Erzincanspor
6-2
Ergene Velimese Spor
Kolejka 18
30 gru
Sancaktepe FK
1-1
Kahramanmarasspor
30 gru
Nigde Anadolu FK
2-2
Sanliurfaspor
30 gru
Corum FK
4-0
30 gru
Afjet Afyonspor
1-0
Hacettepe Spor Kulubu
30 gru
Ankara Demirspor
0-0
24 Erzincanspor
30 gru
Ergene Velimese Spor
0-5
Hekimoglu Trabzon
30 gru
Kocaelispor
3-1
Zonguldak Komurspor
30 gru
Manisa Futbol Kulubu
1-1
30 gru
1-1
Usakspor
Kolejka 19
6 sty
Hekimoglu Trabzon
2-0
Ankara Demirspor
6 sty
Hacettepe Spor Kulubu
1-2
6 sty
1-0
Kocaelispor
6 sty
24 Erzincanspor
5-3
Sancaktepe FK
6 sty
1-1
Corum FK
6 sty
Zonguldak Komurspor
1-2
Afjet Afyonspor
6 sty
Kahramanmarasspor
1-0
Amed Sportif
6 sty
Usakspor
2-1
Nigde Anadolu FK
6 sty
Sanliurfaspor
2-2
Ergene Velimese Spor
Kolejka 20
26 sty
24 Erzincanspor
1-1
Amed Sportif
27 sty
0-3
Kocaelispor
27 sty
Zonguldak Komurspor
2-1
27 sty
Sanliurfaspor
0-1
Ankara Demirspor
27 sty
Hekimoglu Trabzon
7-0
Sancaktepe FK
27 sty
Manisa Futbol Kulubu
1-0
Corum FK
27 sty
1-3
Afjet Afyonspor
27 sty