Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga słoweńska - Prva Liga  
Piłka nożna / Słowenia / Liga słoweńska - Prva Liga / 2016/2017


lorem ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
Domzale
0-1
Rudar Velenje
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
Domzale
0-1
Rudar Velenje
23 wrz
  
NK Celje
0-0
Ol Ljubljana
23 wrz
  
Gorica
2-1
Krsko Posavje
23 wrz
  
Triglav
1-3
AH Mes Tech
22 wrz
  
Aluminij
2-3
Maribor
17 wrz
  
Gorica
0-3
Maribor
16 wrz
  
Ol Ljubljana
1-0
Domzale
16 wrz
  
Aluminij
1-1
AH Mes Tech
16 wrz
  
Triglav
1-2
Rudar Velenje
15 wrz
  
NK Celje
0-0
Krsko Posavje
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1Ol Ljubljana102473021417
?
  • R
  • W
  • W
  • R
  • W
2Maribor102473019712
?
  • W
  • W
  • R
  • R
  • W
3Gorica101651411110
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
4Rudar Velenje10165141011-1
?
  • W
  • W
  • R
  • P
  • W
5Domzale101233419136
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • R
6Krsko Posavje10123341719-2
?
  • P
  • R
  • P
  • W
  • P
7NK Celje10112531013-3
?
  • R
  • R
  • R
  • W
  • P
8Aluminij10102441316-3
?
  • P
  • R
  • R
  • W
  • R
9AH Mes Tech1061361124-13
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • P
10Triglav104046821-13
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Kolejka 1
15 lip
AH Mes Tech
0-0
Triglav
15 lip
Maribor
1-0
Aluminij
16 lip
Rudar Velenje
2-1
Domzale
16 lip
Krsko Posavje
2-1
Gorica
16 lip
Ol Ljubljana
3-1
NK Celje
Kolejka 2
21 lip
Aluminij
4-2
Krsko Posavje
22 lip
Triglav
2-3
Maribor
22 lip
Rudar Velenje
3-1
AH Mes Tech
23 lip
Gorica
0-2
Ol Ljubljana
23 lip
Domzale
4-0
NK Celje
Kolejka 3
28 lip
Krsko Posavje
1-1
Triglav
29 lip
Maribor
1-0
Rudar Velenje
30 lip
Ol Ljubljana
4-0
Aluminij
30 lip
NK Celje
1-0
Gorica
30 lip
AH Mes Tech
1-3
Domzale
Kolejka 4
4 sie
Aluminij
2-2
NK Celje
5 sie
Triglav
0-0
Ol Ljubljana
5 sie
Rudar Velenje
0-1
Krsko Posavje
6 sie
Domzale
1-1
Gorica
6 sie
AH Mes Tech
1-5
Maribor
Kolejka 5
11 sie
NK Celje
1-1
Triglav
11 sie
Maribor
0-0
Domzale
12 sie
Gorica
1-0
Aluminij
12 sie
Ol Ljubljana
4-0
Rudar Velenje
13 sie
Krsko Posavje
2-2
AH Mes Tech
Kolejka 6
19 sie
Triglav
1-3
Gorica
19 sie
Maribor
3-2
Krsko Posavje
20 sie
Domzale
2-2
Aluminij
20 sie
AH Mes Tech
1-3
Ol Ljubljana
21 sie
Rudar Velenje
2-1
NK Celje
Kolejka 7
26 sie
Gorica
1-0
Rudar Velenje
26 sie
NK Celje
4-1
AH Mes Tech
27 sie
Ol Ljubljana
0-0
Maribor
27 sie
Krsko Posavje
4-2
Domzale
27 sie
Aluminij
2-0
Triglav
Kolejka 8
8 wrz
Rudar Velenje
0-0
Aluminij
8 wrz
Maribor
0-0
NK Celje
9 wrz
Domzale
6-1
Triglav
9 wrz
AH Mes Tech
0-2
Gorica
10 wrz
Krsko Posavje
2-4
Ol Ljubljana
Kolejka 9
15 wrz
NK Celje
0-0
Krsko Posavje
16 wrz
Ol Ljubljana
1-0
Domzale
16 wrz
Triglav
1-2
Rudar Velenje
16 wrz
Aluminij
1-1
AH Mes Tech
17 wrz
Gorica
0-3
Maribor
Kolejka 10
22 wrz
Aluminij
2-3
Maribor
23 wrz
Triglav
1-3
AH Mes Tech
23 wrz
NK Celje
0-0
Ol Ljubljana
23 wrz
Gorica
2-1
Krsko Posavje
wczoraj
Domzale
0-1
Rudar Velenje
Kolejka 1
15 lip
AH Mes Tech
0-0
Triglav
15 lip
Maribor
1-0
Aluminij
16 lip
Rudar Velenje
2-1
Domzale
16 lip
Krsko Posavje
2-1
Gorica
16 lip
Ol Ljubljana
3-1
NK Celje
Kolejka 2
21 lip
Aluminij
4-2
Krsko Posavje
22 lip
Triglav
2-3
Maribor
22 lip
Rudar Velenje
3-1
AH Mes Tech
23 lip
Gorica
0-2
Ol Ljubljana
23 lip
Domzale
4-0
NK Celje
Kolejka 3
28 lip
Krsko Posavje
1-1
Triglav
29 lip
Maribor
1-0
Rudar Velenje
30 lip
Ol Ljubljana
4-0
Aluminij
30 lip
NK Celje
1-0
Gorica
30 lip
AH Mes Tech
1-3
Domzale
Kolejka 4
4 sie
Aluminij
2-2
NK Celje
5 sie
Triglav
0-0
Ol Ljubljana
5 sie
Rudar Velenje
0-1
Krsko Posavje
6 sie
Domzale
1-1
Gorica
6 sie
AH Mes Tech
1-5
Maribor
Kolejka 5
11 sie
NK Celje
1-1
Triglav
11 sie
Maribor
0-0
Domzale
12 sie
Gorica
1-0
Aluminij
12 sie
Ol Ljubljana
4-0
Rudar Velenje
13 sie
Krsko Posavje
2-2
AH Mes Tech
Kolejka 6
19 sie
Triglav
1-3
Gorica
19 sie
Maribor
3-2
Krsko Posavje
20 sie
Domzale
2-2
Aluminij
20 sie
AH Mes Tech
1-3
Ol Ljubljana
21 sie
Rudar Velenje
2-1
NK Celje
Kolejka 7
26 sie
Gorica
1-0
Rudar Velenje
26 sie
NK Celje
4-1
AH Mes Tech
27 sie
Ol Ljubljana
0-0
Maribor
27 sie
Krsko Posavje
4-2
Domzale
27 sie
Aluminij
2-0
Triglav
Kolejka 8
8 wrz
Rudar Velenje
0-0
Aluminij
8 wrz
Maribor
0-0
NK Celje
9 wrz
Domzale
6-1
Triglav
9 wrz
AH Mes Tech
0-2
Gorica
10 wrz
Krsko Posavje
2-4
Ol Ljubljana
Kolejka 9
15 wrz
NK Celje
0-0
Krsko Posavje
16 wrz
Ol Ljubljana
1-0
Domzale
16 wrz
Triglav
1-2
Rudar Velenje
16 wrz
Aluminij
1-1
AH Mes Tech
17 wrz
Gorica
0-3
Maribor
Kolejka 10
22 wrz
Aluminij
2-3
Maribor
23 wrz
Triglav
1-3
AH Mes Tech
23 wrz
NK Celje
0-0
Ol Ljubljana
23 wrz
Gorica
2-1
Krsko Posavje
wczoraj
Domzale
0-1
Rudar Velenje
Kolejka 11
29 wrz 18:45
NK Celje
-
Domzale
30 wrz 17:00
Krsko Posavje
-
Aluminij
30 wrz 20:20
Maribor
-
Triglav
30 wrz 15:00
AH Mes Tech
-
Rudar Velenje
1 paź 16:50
Ol Ljubljana
-
Gorica
Kolejka 12
14 paź 17:00
Domzale
-
AH Mes Tech
14 paź 17:00
Gorica
-
NK Celje
14 paź 17:00
Aluminij
-
Ol Ljubljana
14 paź 17:00
Triglav
-
Krsko Posavje
14 paź 17:00
Rudar Velenje
-
Maribor
Kolejka 13
21 paź 17:00
Krsko Posavje
-
Rudar Velenje
21 paź 17:00
Ol Ljubljana
-
Triglav
21 paź 17:00
NK Celje
-
Aluminij
21 paź 17:00
Gorica
-
Domzale
21 paź 17:00
Maribor
-
AH Mes Tech
Kolejka 14
28 paź 17:00
Domzale
-
Maribor
28 paź 17:00
AH Mes Tech
-
Krsko Posavje
28 paź 17:00
Rudar Velenje
-
Ol Ljubljana
28 paź 17:00
Aluminij
-
Gorica
28 paź 17:00
Triglav
-
NK Celje
Kolejka 15
4 lis 17:00
Aluminij
-
Domzale
4 lis 17:00
Gorica
-
Triglav
4 lis 17:00
Krsko Posavje
-
Maribor
4 lis 17:00
Ol Ljubljana
-
AH Mes Tech
4 lis 17:00
NK Celje
-
Rudar Velenje
Kolejka 16
18 lis 17:00
Maribor
-
Ol Ljubljana
18 lis 17:00
Domzale
-
Krsko Posavje
18 lis 17:00
Rudar Velenje
-
Gorica
18 lis 17:00
AH Mes Tech
-
NK Celje
18 lis 17:00
Triglav
-
Aluminij
Kolejka 17
25 lis 17:00
Aluminij
-
Rudar Velenje
25 lis 17:00
Triglav
-
Domzale
25 lis 17:00
Gorica
-
AH Mes Tech
25 lis 17:00
Ol Ljubljana
-
Krsko Posavje
25 lis 17:00
NK Celje
-
Maribor
Kolejka 18
29 lis 17:00
Domzale
-
Ol Ljubljana
29 lis 17:00
Krsko Posavje
-
NK Celje
29 lis 17:00
Maribor
-
Gorica
29 lis 17:00
AH Mes Tech
-
Aluminij
29 lis 17:00
Rudar Velenje
-
Triglav
Kolejka 19
2 gru 17:00
Rudar Velenje
-
Domzale
2 gru 17:00
AH Mes Tech
-
Triglav
2 gru 17:00
Maribor
-
Aluminij
2 gru 17:00
Ol Ljubljana
-
NK Celje
2 gru 17:00
Krsko Posavje
-
Gorica
Kolejka 20
9 gru 17:00
Aluminij
-
Krsko Posavje
9 gru 17:00
Gorica
-
Ol Ljubljana
9 gru 17:00
Domzale
-
NK Celje
9 gru 17:00
Rudar Velenje
-
AH Mes Tech
9 gru 17:00
Triglav
-
Maribor
Kolejka 21
16 gru 17:00
AH Mes Tech
-
Domzale
16 gru 17:00
Maribor
-
Rudar Velenje
16 gru 17:00
Krsko Posavje
-
Triglav
16 gru 17:00
Ol Ljubljana
-
Aluminij
16 gru 17:00
NK Celje
-
Gorica
Kolejka 22
24 lut 17:00
Triglav
-
Ol Ljubljana
24 lut 17:00
Rudar Velenje
-
Krsko Posavje
24 lut 17:00
Domzale
-
Gorica
24 lut 17:00
AH Mes Tech
-
Maribor
24 lut 17:00
Aluminij
-
NK Celje
Kolejka 23
3 mar 17:00
NK Celje
-
Triglav
3 mar 17:00
Gorica
-
Aluminij
3 mar 17:00
Ol Ljubljana
-
Rudar Velenje
3 mar 17:00
Krsko Posavje
-
AH Mes Tech
3 mar 17:00
Maribor
-
Domzale
Kolejka 24
10 mar 17:00
Domzale
-
Aluminij
10 mar 17:00
Triglav
-
Gorica
10 mar 17:00
Rudar Velenje
-
NK Celje
10 mar 17:00
AH Mes Tech
-
Ol Ljubljana
10 mar 17:00
Maribor
-
Krsko Posavje
Kolejka 25
17 mar 17:00
Ol Ljubljana
-
Maribor
17 mar 17:00
Krsko Posavje
-
Domzale
17 mar 17:00
NK Celje
-
AH Mes Tech
17 mar 17:00
Aluminij
-
Triglav
17 mar 17:00
Gorica
-
Rudar Velenje
Kolejka 26
31 mar 17:00
Krsko Posavje
-
Ol Ljubljana
31 mar 17:00
Maribor
-
NK Celje
31 mar 17:00
AH Mes Tech
-
Gorica
31 mar 17:00
Rudar Velenje
-
Aluminij
31 mar 17:00
Domzale
-
Triglav
Kolejka 27
7 kwi 17:00
NK Celje
-
Krsko Posavje
7 kwi 17:00
Triglav
-
Rudar Velenje
7 kwi 17:00
Aluminij
-
AH Mes Tech
7 kwi 17:00
Gorica
-
Maribor
7 kwi 17:00
Ol Ljubljana
-
Domzale
Kolejka 28
14 kwi 17:00
Domzale
-
Rudar Velenje
14 kwi 17:00
Aluminij
-
Maribor
14 kwi 17:00
Triglav
-
AH Mes Tech
14 kwi 17:00
Gorica
-
Krsko Posavje
14 kwi 17:00
NK Celje
-
Ol Ljubljana
Kolejka 29
21 kwi 17:00
AH Mes Tech
-
Rudar Velenje
21 kwi 17:00
Maribor
-
Triglav
21 kwi 17:00
Krsko Posavje
-
Aluminij
21 kwi 17:00
Ol Ljubljana
-
Gorica
21 kwi 17:00
NK Celje
-
Domzale
Kolejka 30
28 kwi 17:00
Gorica
-
NK Celje
28 kwi 17:00
Aluminij
-
Ol Ljubljana
28 kwi 17:00
Triglav
-
Krsko Posavje
28 kwi 17:00
Rudar Velenje
-
Maribor
28 kwi 17:00
Domzale
-
AH Mes Tech
Kolejka 31
2 maj 17:00
Gorica
-
Domzale
2 maj 17:00
NK Celje
-
Aluminij
2 maj 17:00
Ol Ljubljana
-
Triglav
2 maj 17:00
Krsko Posavje
-
Rudar Velenje
2 maj 17:00
Maribor
-
AH Mes Tech
Kolejka 32
5 maj 17:00
Domzale
-
Maribor
5 maj 17:00
Aluminij
-
Gorica
5 maj 17:00
Triglav
-
NK Celje
5 maj 17:00
Rudar Velenje
-
Ol Ljubljana
5 maj 17:00
AH Mes Tech
-
Krsko Posavje
Kolejka 33
9 maj 17:00
Aluminij
-
Domzale
9 maj 17:00
Gorica
-
Triglav
9 maj 17:00
Krsko Posavje
-
Maribor
9 maj 17:00
Ol Ljubljana
-
AH Mes Tech
9 maj 17:00
NK Celje
-
Rudar Velenje
Kolejka 34
12 maj 17:00
Domzale
-
Krsko Posavje
12 maj 17:00
Maribor
-
Ol Ljubljana
12 maj 17:00
AH Mes Tech
-
NK Celje
12 maj 17:00
Rudar Velenje
-
Gorica
12 maj 17:00
Triglav
-
Aluminij
Kolejka 35
19 maj 17:00
Triglav
-
Domzale
19 maj 17:00
Aluminij
-
Rudar Velenje
19 maj 17:00
Gorica
-
AH Mes Tech
19 maj 17:00
Ol Ljubljana
-
Krsko Posavje
19 maj 17:00
NK Celje
-
Maribor
Kolejka 36
27 maj 17:00
AH Mes Tech
-
Aluminij
27 maj 17:00
Maribor
-
Gorica
27 maj 17:00
Domzale
-
Ol Ljubljana
27 maj 17:00
Krsko Posavje
-
NK Celje
27 maj 17:00
Rudar Velenje
-
Triglav
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1Ol Ljubljana102473021417
?
  • R
  • W
  • W
  • R
  • W
2Maribor102473019712
?
  • W
  • W
  • R
  • R
  • W
3Gorica101651411110
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
4Rudar Velenje10165141011-1
?
  • W
  • W
  • R
  • P
  • W
5Domzale101233419136
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • R
6Krsko Posavje10123341719-2
?
  • P
  • R
  • P
  • W
  • P
7NK Celje10112531013-3
?
  • R
  • R
  • R
  • W
  • P
8Aluminij10102441316-3
?
  • P
  • R
  • R
  • W
  • R
9AH Mes Tech1061361124-13
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • P
10Triglav104046821-13
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Miljan SkrbicKrsko Posavje9
Matej PoplatnikTriglav5
Issah Abass Ol Ljubljana5
Ricardo Alves Ol Ljubljana4
Petar Franjic Domzale4
Milan Tucic Rudar Velenje3
Bede Amarachi Osuji Gorica3
Tonci MujanKrsko Posavje3
Jasmin Mesanovic Maribor3
Lovro Bizjak Domzale3
Marko NunicAluminij3
Aleks Pihler Maribor3
Luka Zinko NK Celje3
Rifet Kapic Gorica3
Rudi Pozeg Vancas NK Celje2
Damjan Bohar Maribor2
Rubin Hebaj Domzale2
Nik Kapun Ol Ljubljana2
Marin JurinaKrsko Posavje2
Donatus Edafe Gorica2
Filip Dangubic NK Celje2
Dino Hotic Maribor2
Goran Brkic Ol Ljubljana2
Alen Ozbolt Domzale2
Rok KidricAH Mes Tech2
John Mary Rudar Velenje2
Bradley MeledjeAH Mes Tech2
Leon Crncic Rudar Velenje2
Mihovil KlapanAH Mes Tech2
Vedran MesecAluminij2
Blessing Eleke Ol Ljubljana2
Matic VrbanecAluminij2
Ibrahim Arafat MensahAluminij2
Stefan Savic Ol Ljubljana2
Tavares Maribor2
Matija Rom Domzale1
Matija Sirok Domzale1
Francesco TahirajAluminij1
Mark Gulic Gorica1
Blaz Vrhovec Maribor1
Valon Ahmedi Maribor1
David KovacicKrsko Posavje1
Jean-Claude Billong Maribor1
Luka MajcenTriglav1
Gregor Bajde Maribor1
Kenan Bajric Ol Ljubljana1
Luka GajicKrsko Posavje1
Emir BurkicAH Mes Tech1
Ziga SkoflekAluminij1
Lovro Cvek NK Celje1

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.