Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga słoweńska - Prva Liga  
Piłka nożna / Słowenia / Liga słoweńska - Prva Liga / 2016/2017


lorem ipsum
Najświeższe wyniki
Kolejka
5 gru
  
Mura
1-1
NK Bravo
4 gru
  
Olimpija Ljubljana
0-1
Domzale
4 gru
  
Rudar Velenje
1-1
Maribor
4 gru
  
Aluminij
8-1
ND Triglav
4 gru
  
Tabor
0-4
NK Celje
1 gru
  
Domzale
2-1
Rudar Velenje
1 gru
  
NK Bravo
1-2
Olimpija Ljubljana
30 lis
  
Maribor
0-2
ND Triglav
30 lis
  
NK Celje
1-0
Mura
30 lis
  
Tabor
1-1
Aluminij
Nadchodzące mecze
Kolejka
22 lut 14:00
  
ND Triglav
-
Rudar Velenje
22 lut 16:00
  
NK Celje
-
Aluminij
22 lut 20:15
  
Maribor
-
Olimpija Ljubljana
23 lut 14:00
  
NK Bravo
-
Tabor
23 lut 16:00
  
Domzale
-
Mura
25 lut 16:00
  
Olimpija Ljubljana
-
ND Triglav
25 lut 18:00
  
Aluminij
-
Rudar Velenje
26 lut 14:30
  
Tabor
-
Domzale
26 lut 17:00
  
Mura
-
Maribor
26 lut 18:00
  
NK Celje
-
NK Bravo
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Olimpija Ljubljana20421334472423
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
2 Maribor20381154372017
?
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
3 Aluminij20381154391920
?
  • W
  • R
  • P
  • W
  • W
4 NK Celje2034974412219
?
  • W
  • W
  • P
  • R
  • W
5 Mura203389332248
?
  • R
  • P
  • R
  • P
  • W
6 Domzale20257492937-8
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
7 ND Triglav202062122550-25
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
8 Tabor201954112233-11
?
  • P
  • R
  • R
  • P
  • R
9 NK Bravo201745112338-15
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
10 Rudar Velenje20808122149-28
?
  • R
  • P
  • P
  • R
  • R
Kolejka 1
13 lip
Tabor
0-2
Aluminij
13 lip
Maribor
1-2
ND Triglav
14 lip
NK Celje
2-2
Mura
14 lip
NK Bravo
0-2
Olimpija Ljubljana
14 lip
Domzale
2-2
Rudar Velenje
Kolejka 2
19 lip
Aluminij
2-1
ND Triglav
20 lip
Rudar Velenje
1-1
Maribor
20 lip
Tabor
1-0
NK Celje
21 lip
Olimpija Ljubljana
4-2
Domzale
21 lip
Mura
4-3
NK Bravo
Kolejka 3
26 lip
NK Celje
0-0
Aluminij
27 lip
ND Triglav
3-2
Rudar Velenje
28 lip
NK Bravo
1-0
Tabor
28 lip
Maribor
0-0
Olimpija Ljubljana
12 wrz
Domzale
0-0
Mura
Kolejka 4
2 sie
NK Celje
2-2
NK Bravo
3 sie
Aluminij
1-1
Rudar Velenje
3 sie
Mura
1-1
Maribor
4 sie
Olimpija Ljubljana
4-2
ND Triglav
4 sie
Tabor
2-1
Domzale
Kolejka 5
9 sie
NK Bravo
0-1
Aluminij
10 sie
Maribor
4-2
Tabor
10 sie
ND Triglav
1-3
Mura
11 sie
Domzale
3-5
NK Celje
11 sie
Rudar Velenje
0-3
Olimpija Ljubljana
Kolejka 6
17 sie
Tabor
2-0
ND Triglav
17 sie
NK Celje
2-1
Maribor
18 sie
Aluminij
1-0
Olimpija Ljubljana
18 sie
Mura
2-0
Rudar Velenje
18 sie
NK Bravo
0-0
Domzale
Kolejka 7
24 sie
Olimpija Ljubljana
1-1
Mura
25 sie
Rudar Velenje
2-2
Tabor
25 sie
ND Triglav
0-6
NK Celje
25 sie
Maribor
4-0
NK Bravo
26 sie
Domzale
1-1
Aluminij
Kolejka 8
30 sie
NK Bravo
1-0
ND Triglav
31 sie
Tabor
1-2
Olimpija Ljubljana
31 sie
Aluminij
2-0
Mura
1 wrz
Domzale
0-1
Maribor
1 wrz
NK Celje
3-0
Rudar Velenje
Kolejka 9
13 wrz
Rudar Velenje
1-4
NK Bravo
14 wrz
Maribor
2-1
Aluminij
15 wrz
ND Triglav
2-3
Domzale
15 wrz
Olimpija Ljubljana
2-2
NK Celje
15 wrz
Mura
1-0
Tabor
Kolejka 10
21 wrz
Aluminij
3-0
Tabor
22 wrz
ND Triglav
1-3
Maribor
22 wrz
Mura
1-0
NK Celje
22 wrz
Olimpija Ljubljana
3-1
NK Bravo
22 wrz
Rudar Velenje
2-3
Domzale
Kolejka 11
25 wrz
Maribor
5-0
Rudar Velenje
25 wrz
Domzale
1-4
Olimpija Ljubljana
25 wrz
NK Bravo
3-3
Mura
26 wrz
ND Triglav
1-0
Aluminij
26 wrz
NK Celje
2-0
Tabor
Kolejka 12
28 wrz
Mura
3-0
Domzale
28 wrz
Olimpija Ljubljana
2-4
Maribor
29 wrz
Tabor
3-1
NK Bravo
29 wrz
Rudar Velenje
1-1
ND Triglav
30 wrz
Aluminij
0-0
NK Celje
Kolejka 13
5 paź
NK Bravo
2-2
NK Celje
5 paź
Domzale
1-0
Tabor
5 paź
Maribor
0-0
Mura
6 paź
ND Triglav
2-3
Olimpija Ljubljana
6 paź
Rudar Velenje
1-2
Aluminij
Kolejka 14
19 paź
NK Celje
2-1
Domzale
19 paź
Olimpija Ljubljana
6-0
Rudar Velenje
19 paź
Mura
2-2
ND Triglav
20 paź
Tabor
4-1
Maribor
20 paź
Aluminij
5-1
NK Bravo
Kolejka 15
26 paź
Maribor
1-0
NK Celje
26 paź
ND Triglav
3-2
Tabor
26 paź
Olimpija Ljubljana
3-1
Aluminij
27 paź
Domzale
2-0
NK Bravo
27 paź
Rudar Velenje
1-2
Mura
Kolejka 16
2 lis
NK Bravo
0-1
Maribor
2 lis
NK Celje
4-0
ND Triglav
3 lis
Aluminij
4-2
Domzale
3 lis
Mura
3-1
Olimpija Ljubljana
3 lis
Tabor
1-1
Rudar Velenje
Kolejka 17
9 lis
Maribor
4-1
Domzale
9 lis
Rudar Velenje
3-3
NK Celje
10 lis
ND Triglav
1-0
NK Bravo
10 lis
Olimpija Ljubljana
2-0
Tabor
10 lis
Mura
2-4
Aluminij
Kolejka 18
23 lis
NK Celje
1-3
Olimpija Ljubljana
23 lis
NK Bravo
2-1
Rudar Velenje
23 lis
Domzale
3-0
ND Triglav
24 lis
Tabor
1-1
Mura
24 lis
Aluminij
0-2
Maribor
Kolejka 19
30 lis
Tabor
1-1
Aluminij
30 lis
NK Celje
1-0
Mura
30 lis
Maribor
0-2
ND Triglav
1 gru
NK Bravo
1-2
Olimpija Ljubljana
1 gru
Domzale
2-1
Rudar Velenje
Kolejka 20
4 gru
Aluminij
8-1
ND Triglav
4 gru
Tabor
0-4
NK Celje
4 gru
Olimpija Ljubljana
0-1
Domzale
4 gru
Rudar Velenje
1-1
Maribor
5 gru
Mura
1-1
NK Bravo
Kolejka 1
13 lip
Tabor
0-2
Aluminij
13 lip
Maribor
1-2
ND Triglav
14 lip
NK Celje
2-2
Mura
14 lip
NK Bravo
0-2
Olimpija Ljubljana
14 lip
Domzale
2-2
Rudar Velenje
Kolejka 2
19 lip
Aluminij
2-1
ND Triglav
20 lip
Rudar Velenje
1-1
Maribor
20 lip
Tabor
1-0
NK Celje
21 lip
Olimpija Ljubljana
4-2
Domzale
21 lip
Mura
4-3
NK Bravo
Kolejka 3
26 lip
NK Celje
0-0
Aluminij
27 lip
ND Triglav
3-2
Rudar Velenje
28 lip
NK Bravo
1-0
Tabor
28 lip
Maribor
0-0
Olimpija Ljubljana
12 wrz
Domzale
0-0
Mura
Kolejka 4
2 sie
NK Celje
2-2
NK Bravo
3 sie
Aluminij
1-1
Rudar Velenje
3 sie
Mura
1-1
Maribor
4 sie
Olimpija Ljubljana
4-2
ND Triglav
4 sie
Tabor
2-1
Domzale
Kolejka 5
9 sie
NK Bravo
0-1
Aluminij
10 sie
Maribor
4-2
Tabor
10 sie
ND Triglav
1-3
Mura
11 sie
Domzale
3-5
NK Celje
11 sie
Rudar Velenje
0-3
Olimpija Ljubljana
Kolejka 6
17 sie
Tabor
2-0
ND Triglav
17 sie
NK Celje
2-1
Maribor
18 sie
Aluminij
1-0
Olimpija Ljubljana
18 sie
Mura
2-0
Rudar Velenje
18 sie
NK Bravo
0-0
Domzale
Kolejka 7
24 sie
Olimpija Ljubljana
1-1
Mura
25 sie
Rudar Velenje
2-2
Tabor
25 sie
ND Triglav
0-6
NK Celje
25 sie
Maribor
4-0
NK Bravo
26 sie
Domzale
1-1
Aluminij
Kolejka 8
30 sie
NK Bravo
1-0
ND Triglav
31 sie
Tabor
1-2
Olimpija Ljubljana
31 sie
Aluminij
2-0
Mura
1 wrz
Domzale
0-1
Maribor
1 wrz
NK Celje
3-0
Rudar Velenje
Kolejka 9
13 wrz
Rudar Velenje
1-4
NK Bravo
14 wrz
Maribor
2-1
Aluminij
15 wrz
ND Triglav
2-3
Domzale
15 wrz
Olimpija Ljubljana
2-2
NK Celje
15 wrz
Mura
1-0
Tabor
Kolejka 10
21 wrz
Aluminij
3-0
Tabor
22 wrz
ND Triglav
1-3
Maribor
22 wrz
Mura
1-0
NK Celje
22 wrz
Olimpija Ljubljana
3-1
NK Bravo
22 wrz
Rudar Velenje
2-3
Domzale
Kolejka 11
25 wrz
Maribor
5-0
Rudar Velenje
25 wrz
Domzale
1-4
Olimpija Ljubljana
25 wrz
NK Bravo
3-3
Mura
26 wrz
ND Triglav
1-0
Aluminij
26 wrz
NK Celje
2-0
Tabor
Kolejka 12
28 wrz
Mura
3-0
Domzale
28 wrz
Olimpija Ljubljana
2-4
Maribor
29 wrz
Tabor
3-1
NK Bravo
29 wrz
Rudar Velenje
1-1
ND Triglav
30 wrz
Aluminij
0-0
NK Celje
Kolejka 13
5 paź
NK Bravo
2-2
NK Celje
5 paź
Domzale
1-0
Tabor
5 paź
Maribor
0-0
Mura
6 paź
ND Triglav
2-3
Olimpija Ljubljana
6 paź
Rudar Velenje
1-2
Aluminij
Kolejka 14
19 paź
NK Celje
2-1
Domzale
19 paź
Olimpija Ljubljana
6-0
Rudar Velenje
19 paź
Mura
2-2
ND Triglav
20 paź
Tabor
4-1
Maribor
20 paź
Aluminij
5-1
NK Bravo
Kolejka 15
26 paź
Maribor
1-0
NK Celje
26 paź
ND Triglav
3-2
Tabor
26 paź
Olimpija Ljubljana
3-1
Aluminij
27 paź
Domzale
2-0
NK Bravo
27 paź
Rudar Velenje
1-2
Mura
Kolejka 16
2 lis
NK Bravo
0-1
Maribor
2 lis
NK Celje
4-0
ND Triglav
3 lis
Aluminij
4-2
Domzale
3 lis
Mura
3-1
Olimpija Ljubljana
3 lis
Tabor
1-1
Rudar Velenje
Kolejka 17
9 lis
Maribor
4-1
Domzale
9 lis
Rudar Velenje
3-3
NK Celje
10 lis
ND Triglav
1-0
NK Bravo
10 lis
Olimpija Ljubljana
2-0
Tabor
10 lis
Mura
2-4
Aluminij
Kolejka 18
23 lis
NK Celje
1-3
Olimpija Ljubljana
23 lis
NK Bravo
2-1
Rudar Velenje
23 lis
Domzale
3-0
ND Triglav
24 lis
Tabor
1-1
Mura
24 lis
Aluminij
0-2
Maribor
Kolejka 19
30 lis
Tabor
1-1
Aluminij
30 lis
NK Celje
1-0
Mura
30 lis
Maribor
0-2
ND Triglav
1 gru
NK Bravo
1-2
Olimpija Ljubljana
1 gru
Domzale
2-1
Rudar Velenje
Kolejka 20
4 gru
Aluminij
8-1
ND Triglav
4 gru
Tabor
0-4
NK Celje
4 gru
Olimpija Ljubljana
0-1
Domzale
4 gru
Rudar Velenje
1-1
Maribor
5 gru
Mura
1-1
NK Bravo
Kolejka 21
22 lut 16:00
NK Celje
-
Aluminij
22 lut 20:15
Maribor
-
Olimpija Ljubljana
22 lut 14:00
ND Triglav
-
Rudar Velenje
23 lut 14:00
NK Bravo
-
Tabor
23 lut 16:00
Domzale
-
Mura
Kolejka 22
25 lut 18:00
Aluminij
-
Rudar Velenje
25 lut 16:00
Olimpija Ljubljana
-
ND Triglav
26 lut 17:00
Mura
-
Maribor
26 lut 14:30
Tabor
-
Domzale
26 lut 18:00
NK Celje
-
NK Bravo
Kolejka 23
29 lut 14:00
Rudar Velenje
-
Olimpija Ljubljana
29 lut 18:00
Maribor
-
Tabor
29 lut 14:30
NK Bravo
-
Aluminij
1 mar 14:00
ND Triglav
-
Mura
1 mar 16:30
Domzale
-
NK Celje
Kolejka 24
3 mar 16:00
Aluminij
-
Olimpija Ljubljana
4 mar 20:00
Mura
-
Rudar Velenje
4 mar 17:30
NK Celje
-
Maribor
4 mar 15:00
NK Bravo
-
Domzale
5 mar 15:00
Tabor
-
ND Triglav
Kolejka 25
7 mar 17:15
Maribor
-
NK Bravo
7 mar 15:00
Domzale
-
Aluminij
8 mar 17:00
Rudar Velenje
-
Tabor
8 mar 15:00
ND Triglav
-
NK Celje
8 mar 20:15
Olimpija Ljubljana
-
Mura
Kolejka 26
13 mar 15:00
NK Bravo
-
ND Triglav
14 mar 17:00
Aluminij
-
Mura
14 mar 20:15
Domzale
-
Maribor
14 mar 14:30
Tabor
-
Olimpija Ljubljana
15 mar 15:00
NK Celje
-
Rudar Velenje
Kolejka 27
20 mar 17:00
Rudar Velenje
-
NK Bravo
21 mar 20:00
Mura
-
Tabor
21 mar 14:45
ND Triglav
-
Domzale
21 mar 17:00
Maribor
-
Aluminij
22 mar 17:00
Olimpija Ljubljana
-
NK Celje
Kolejka 28
4 kwi 18:00
Olimpija Ljubljana
-
NK Bravo
4 kwi 18:00
ND Triglav
-
Maribor
4 kwi 18:00
Rudar Velenje
-
Domzale
4 kwi 18:00
Aluminij
-
Tabor
4 kwi 18:00
Mura
-
NK Celje
Kolejka 29
11 kwi 18:00
NK Celje
-
Tabor
11 kwi 18:00
NK Bravo
-
Mura
11 kwi 18:00
Domzale
-
Olimpija Ljubljana
11 kwi 18:00
Maribor
-
Rudar Velenje
11 kwi 18:00
ND Triglav
-
Aluminij
Kolejka 30
18 kwi 18:00
Mura
-
Domzale
18 kwi 18:00
Tabor
-
NK Bravo
18 kwi 18:00
Aluminij
-
NK Celje
18 kwi 18:00
Olimpija Ljubljana
-
Maribor
18 kwi 18:00
Rudar Velenje
-
ND Triglav
Kolejka 31
22 kwi 18:00
NK Bravo
-
NK Celje
22 kwi 18:00
Domzale
-
Tabor
22 kwi 18:00
Maribor
-
Mura
22 kwi 18:00
ND Triglav
-
Olimpija Ljubljana
22 kwi 18:00
Rudar Velenje
-
Aluminij
Kolejka 32
25 kwi 18:00
Olimpija Ljubljana
-
Rudar Velenje
25 kwi 18:00
Mura
-
ND Triglav
25 kwi 18:00
Tabor
-
Maribor
25 kwi 18:00
NK Celje
-
Domzale
25 kwi 18:00
Aluminij
-
NK Bravo
Kolejka 33
29 kwi 18:00
Olimpija Ljubljana
-
Aluminij
29 kwi 18:00
Rudar Velenje
-
Mura
29 kwi 18:00
ND Triglav
-
Tabor
29 kwi 18:00
Maribor
-
NK Celje
29 kwi 18:00
Domzale
-
NK Bravo
Kolejka 34
2 maj 18:00
Mura
-
Olimpija Ljubljana
2 maj 18:00
Tabor
-
Rudar Velenje
2 maj 18:00
NK Celje
-
ND Triglav
2 maj 18:00
Aluminij
-
Domzale
2 maj 18:00
NK Bravo
-
Maribor
Kolejka 35
9 maj 18:00
Olimpija Ljubljana
-
Tabor
9 maj 18:00
Mura
-
Aluminij
9 maj 18:00
Rudar Velenje
-
NK Celje
9 maj 18:00
ND Triglav
-
NK Bravo
9 maj 18:00
Maribor
-
Domzale
Kolejka 36
16 maj 18:00
Aluminij
-
Maribor
16 maj 18:00
Domzale
-
ND Triglav
16 maj 18:00
NK Bravo
-
Rudar Velenje
16 maj 18:00
NK Celje
-
Olimpija Ljubljana
16 maj 18:00
Tabor
-
Mura
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Olimpija Ljubljana20421334472423
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
2 Maribor20381154372017
?
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
3 Aluminij20381154391920
?
  • W
  • R
  • P
  • W
  • W
4 NK Celje2034974412219
?
  • W
  • W
  • P
  • R
  • W
5 Mura203389332248
?
  • R
  • P
  • R
  • P
  • W
6 Domzale20257492937-8
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
7 ND Triglav202062122550-25
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
8 Tabor201954112233-11
?
  • P
  • R
  • R
  • P
  • R
9 NK Bravo201745112338-15
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
10 Rudar Velenje20808122149-28
?
  • R
  • P
  • P
  • R
  • R
Zawodnik Drużyna Bramki
Ante Vukusic Olimpija Ljubljana16
Dario Vizinger NK Celje13
Predrag Sikimic Tabor12
Rok Kronaveter Maribor10
Luka MajcenND Triglav9
Nikola LekoAluminij9
Amadej Marosa Mura9
Luka Bobicanec Mura8
Mitja Lotric NK Celje8
Luka Menalo Olimpija Ljubljana7
Slobodan Vuk Domzale7
Mihael KlepacAluminij7
Endri Cekici Olimpija Ljubljana7
Senijad Ibricic Domzale7
Luka Zahovic Maribor7
Ivan Bozic NK Celje7
Rudi Pozeg Vancas Maribor6
Ante ZivkovicAluminij6
Aljosa MatkoNK Bravo6
Dominik Radic Rudar Velenje5
Luka Susnjara Mura5
David TijanicND Triglav5
Matic VrbanecAluminij5
Luka Kerin NK Celje4
Dino Hotic Maribor4
Jucie Lupeta Olimpija Ljubljana4
Luka StorAluminij4
Mico Kuzmanovic Rudar Velenje4
Arnel Jakupovic Domzale4
Stefan Savic Olimpija Ljubljana4
Mustafa NukicNK Bravo3
Leon Sever Tabor3
Borna Petrovic Rudar Velenje3
Ibrahim Arafat MensahNK Bravo3
Louis Bongongui Tabor3
Gaber PetricND Triglav3
Egzon KryeziuND Triglav2
Zan Benedicic NK Celje2
Mario Babic Tabor2
Tilen Klemencic Domzale2
Fejsal Mulic Mura2
Alen KrajncAluminij2
Matej Podlogar Domzale2
David BosiljAluminij2
Asmir Suljic Olimpija Ljubljana2
Gasper Koritnik NK Celje2
Rauno Sappinen Domzale2
Milan DjajicNK Bravo2
Rijad Kobiljar Rudar Velenje2
Ovbokha AgboyiNK Bravo2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK