Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga białoruska  
Piłka nożna / Białoruś / Liga białoruska / 2016/2017


lorem ipsum
Najświeższe wyniki
Kolejka
23 cze
  
Gomel
2-2
Slavia Mozyr
23 cze
  
Lokomotiv Vitebsk
2-1
Transmash Mogilev
23 cze
  
FK Slutsksakhar
1-0
FC Minsk
22 cze
  
Shakhtyor Soligorsk
0-0
Dinamo Brest
22 cze
  
Dynamo Minsk
0-3
Torpedo Zhodino
22 cze
  
Isloch
0-0
BATE Borisov
21 cze
  
Neman Grodno
1-3
FK Gorodeya
21 cze
  
Zorka-BDU
2-1
FC Torpedo Minsk
16 cze
  
Dinamo Brest
3-0
Gomel
16 cze
  
Dynamo Minsk
6-1
Zorka-BDU
Nadchodzące mecze
Kolejka
28 cze 17:45
  
FC Torpedo Minsk
-
Neman Grodno
28 cze 19:45
  
Torpedo Zhodino
-
Zorka-BDU
29 cze 16:00
  
FC Minsk
-
Gomel
29 cze 18:00
  
FK Gorodeya
-
FK Slutsksakhar
29 cze 19:45
  
Dinamo Brest
-
Isloch
30 cze 16:00
  
Slavia Mozyr
-
Shakhtyor Soligorsk
30 cze 18:00
  
Transmash Mogilev
-
Dynamo Minsk
30 cze 19:45
  
BATE Borisov
-
Lokomotiv Vitebsk
5 lip 17:45
  
Dynamo Minsk
-
BATE Borisov
5 lip 19:45
  
Torpedo Zhodino
-
Transmash Mogilev
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Dinamo Brest123093026620
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
2 BATE Borisov122891219415
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
3 Shakhtyor Soligorsk12258131899
?
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
4 Torpedo Zhodino12237231789
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • W
5 Dynamo Minsk122271417125
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
6 Isloch12227141596
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
7 Slavia Mozyr121853416142
?
  • R
  • R
  • W
  • W
  • P
8 Lokomotiv Vitebsk12164441314-1
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
9 FK Gorodeya1216444912-3
?
  • W
  • R
  • R
  • W
  • W
10 Neman Grodno12134171119-8
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
11 FK Slutsksakhar12102461023-13
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • R
12 Transmash Mogilev12102461118-7
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • R
13 Zorka-BDU12102461328-15
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • R
14 FC Minsk1291651016-6
?
  • P
  • W
  • R
  • P
  • R
15 Gomel1282281923-4
?
  • R
  • P
  • P
  • R
  • P
16 FC Torpedo Minsk126138312-9
?
  • P
  • R
  • R
  • P
  • P
Kolejka 1
29 mar
Gomel
2-3
Neman Grodno
29 mar
FC Minsk
0-0
Lokomotiv Vitebsk
30 mar
Shakhtyor Soligorsk
1-0
FC Torpedo Minsk
30 mar
Isloch
2-0
FK Gorodeya
30 mar
BATE Borisov
2-0
Transmash Mogilev
31 mar
FK Slutsksakhar
0-0
Zorka-BDU
31 mar
Dynamo Minsk
1-0
Slavia Mozyr
31 mar
Torpedo Zhodino
1-2
Dinamo Brest
Kolejka 2
5 kwi
FK Gorodeya
1-1
Lokomotiv Vitebsk
5 kwi
FC Minsk
0-0
Dynamo Minsk
6 kwi
Zorka-BDU
0-4
BATE Borisov
6 kwi
FK Slutsksakhar
0-6
Gomel
6 kwi
Neman Grodno
0-3
Shakhtyor Soligorsk
6 kwi
FC Torpedo Minsk
1-0
Isloch
7 kwi
Slavia Mozyr
1-2
Torpedo Zhodino
7 kwi
Dinamo Brest
3-1
Transmash Mogilev
Kolejka 3
12 kwi
Transmash Mogilev
1-2
Slavia Mozyr
13 kwi
Gomel
3-0
Zorka-BDU
13 kwi
Torpedo Zhodino
1-1
FC Minsk
14 kwi
Dynamo Minsk
1-0
FK Gorodeya
14 kwi
Lokomotiv Vitebsk
1-1
FC Torpedo Minsk
14 kwi
Isloch
1-0
Neman Grodno
14 kwi
BATE Borisov
0-1
Dinamo Brest
15 kwi
Shakhtyor Soligorsk
1-0
FK Slutsksakhar
Kolejka 4
19 kwi
FC Minsk
0-0
Transmash Mogilev
19 kwi
Neman Grodno
1-0
Lokomotiv Vitebsk
20 kwi
Slavia Mozyr
1-2
BATE Borisov
20 kwi
FK Gorodeya
0-3
Torpedo Zhodino
20 kwi
FC Torpedo Minsk
0-1
Dynamo Minsk
21 kwi
Zorka-BDU
1-1
Dinamo Brest
21 kwi
FK Slutsksakhar
1-3
Isloch
21 kwi
Gomel
0-1
Shakhtyor Soligorsk
Kolejka 5
25 kwi
Torpedo Zhodino
2-0
FC Torpedo Minsk
25 kwi
Dinamo Brest
0-0
Slavia Mozyr
26 kwi
Lokomotiv Vitebsk
2-2
FK Slutsksakhar
26 kwi
Dynamo Minsk
0-1
Neman Grodno
26 kwi
BATE Borisov
1-0
FC Minsk
27 kwi
Shakhtyor Soligorsk
3-4
Zorka-BDU
27 kwi
Isloch
3-1
Gomel
27 kwi
Transmash Mogilev
0-0
FK Gorodeya
Kolejka 6
4 maj
FC Torpedo Minsk
0-1
Transmash Mogilev
4 maj
Neman Grodno
0-0
Torpedo Zhodino
5 maj
Zorka-BDU
1-2
Slavia Mozyr
5 maj
FC Minsk
1-2
Dinamo Brest
5 maj
FK Slutsksakhar
2-1
Dynamo Minsk
6 maj
FK Gorodeya
1-0
BATE Borisov
6 maj
Gomel
1-2
Lokomotiv Vitebsk
6 maj
Shakhtyor Soligorsk
1-0
Isloch
Kolejka 7
10 maj
Slavia Mozyr
4-3
FC Minsk
11 maj
Isloch
2-1
Zorka-BDU
11 maj
Torpedo Zhodino
1-0
FK Slutsksakhar
11 maj
Transmash Mogilev
0-3
Neman Grodno
11 maj
Dinamo Brest
4-0
FK Gorodeya
12 maj
Dynamo Minsk
3-1
Gomel
12 maj
BATE Borisov
1-0
FC Torpedo Minsk
12 maj
Lokomotiv Vitebsk
1-0
Shakhtyor Soligorsk
Kolejka 8
17 maj
Zorka-BDU
3-3
FC Minsk
17 maj
FK Gorodeya
1-0
Slavia Mozyr
17 maj
Neman Grodno
0-1
BATE Borisov
18 maj
Gomel
2-3
Torpedo Zhodino
18 maj
Shakhtyor Soligorsk
3-0
Dynamo Minsk
18 maj
Isloch
3-0
Lokomotiv Vitebsk
19 maj
FC Torpedo Minsk
0-1
Dinamo Brest
19 maj
FK Slutsksakhar
2-2
Transmash Mogilev
Kolejka 9
22 maj
Lokomotiv Vitebsk
3-0
Zorka-BDU
22 maj
Torpedo Zhodino
0-1
Shakhtyor Soligorsk
24 maj
Dynamo Minsk
1-0
Isloch
24 maj
Transmash Mogilev
1-1
Gomel
24 maj
BATE Borisov
3-0
FK Slutsksakhar
25 maj
Dinamo Brest
6-1
Neman Grodno
25 maj
Slavia Mozyr
2-0
FC Torpedo Minsk
25 maj
FC Minsk
0-3
FK Gorodeya
Kolejka 10
31 maj
Shakhtyor Soligorsk
3-1
Transmash Mogilev
31 maj
Isloch
1-0
Torpedo Zhodino
1 cze
Zorka-BDU
0-0
FK Gorodeya
1 cze
Gomel
0-2
BATE Borisov
1 cze
Lokomotiv Vitebsk
1-3
Dynamo Minsk
2 cze
FC Torpedo Minsk
0-0
FC Minsk
2 cze
Neman Grodno
0-1
Slavia Mozyr
2 cze
FK Slutsksakhar
1-3
Dinamo Brest
Kolejka 11
14 cze
FK Gorodeya
0-0
FC Torpedo Minsk
14 cze
FC Minsk
2-1
Neman Grodno
15 cze
Torpedo Zhodino
1-0
Lokomotiv Vitebsk
15 cze
Transmash Mogilev
3-0
Isloch
15 cze
Slavia Mozyr
1-1
FK Slutsksakhar
16 cze
Dynamo Minsk
6-1
Zorka-BDU
16 cze
BATE Borisov
3-1
Shakhtyor Soligorsk
16 cze
Dinamo Brest
3-0
Gomel
Kolejka 12
21 cze
Zorka-BDU
2-1
FC Torpedo Minsk
21 cze
Neman Grodno
1-3
FK Gorodeya
22 cze
Dynamo Minsk
0-3
Torpedo Zhodino
22 cze
Shakhtyor Soligorsk
0-0
Dinamo Brest
22 cze
Isloch
0-0
BATE Borisov
23 cze
FK Slutsksakhar
1-0
FC Minsk
23 cze
Gomel
2-2
Slavia Mozyr
23 cze
Lokomotiv Vitebsk
2-1
Transmash Mogilev
Kolejka 1
29 mar
Gomel
2-3
Neman Grodno
29 mar
FC Minsk
0-0
Lokomotiv Vitebsk
30 mar
Shakhtyor Soligorsk
1-0
FC Torpedo Minsk
30 mar
Isloch
2-0
FK Gorodeya
30 mar
BATE Borisov
2-0
Transmash Mogilev
31 mar
FK Slutsksakhar
0-0
Zorka-BDU
31 mar
Dynamo Minsk
1-0
Slavia Mozyr
31 mar
Torpedo Zhodino
1-2
Dinamo Brest
Kolejka 2
5 kwi
FK Gorodeya
1-1
Lokomotiv Vitebsk
5 kwi
FC Minsk
0-0
Dynamo Minsk
6 kwi
Zorka-BDU
0-4
BATE Borisov
6 kwi
FK Slutsksakhar
0-6
Gomel
6 kwi
Neman Grodno
0-3
Shakhtyor Soligorsk
6 kwi
FC Torpedo Minsk
1-0
Isloch
7 kwi
Slavia Mozyr
1-2
Torpedo Zhodino
7 kwi
Dinamo Brest
3-1
Transmash Mogilev
Kolejka 3
12 kwi
Transmash Mogilev
1-2
Slavia Mozyr
13 kwi
Gomel
3-0
Zorka-BDU
13 kwi
Torpedo Zhodino
1-1
FC Minsk
14 kwi
Dynamo Minsk
1-0
FK Gorodeya
14 kwi
Lokomotiv Vitebsk
1-1
FC Torpedo Minsk
14 kwi
Isloch
1-0
Neman Grodno
14 kwi
BATE Borisov
0-1
Dinamo Brest
15 kwi
Shakhtyor Soligorsk
1-0
FK Slutsksakhar
Kolejka 4
19 kwi
FC Minsk
0-0
Transmash Mogilev
19 kwi
Neman Grodno
1-0
Lokomotiv Vitebsk
20 kwi
Slavia Mozyr
1-2
BATE Borisov
20 kwi
FK Gorodeya
0-3
Torpedo Zhodino
20 kwi
FC Torpedo Minsk
0-1
Dynamo Minsk
21 kwi
Zorka-BDU
1-1
Dinamo Brest
21 kwi
FK Slutsksakhar
1-3
Isloch
21 kwi
Gomel
0-1
Shakhtyor Soligorsk
Kolejka 5
25 kwi
Torpedo Zhodino
2-0
FC Torpedo Minsk
25 kwi
Dinamo Brest
0-0
Slavia Mozyr
26 kwi
Lokomotiv Vitebsk
2-2
FK Slutsksakhar
26 kwi
Dynamo Minsk
0-1
Neman Grodno
26 kwi
BATE Borisov
1-0
FC Minsk
27 kwi
Shakhtyor Soligorsk
3-4
Zorka-BDU
27 kwi
Isloch
3-1
Gomel
27 kwi
Transmash Mogilev
0-0
FK Gorodeya
Kolejka 6
4 maj
FC Torpedo Minsk
0-1
Transmash Mogilev
4 maj
Neman Grodno
0-0
Torpedo Zhodino
5 maj
Zorka-BDU
1-2
Slavia Mozyr
5 maj
FC Minsk
1-2
Dinamo Brest
5 maj
FK Slutsksakhar
2-1
Dynamo Minsk
6 maj
FK Gorodeya
1-0
BATE Borisov
6 maj
Gomel
1-2
Lokomotiv Vitebsk
6 maj
Shakhtyor Soligorsk
1-0
Isloch
Kolejka 7
10 maj
Slavia Mozyr
4-3
FC Minsk
11 maj
Isloch
2-1
Zorka-BDU
11 maj
Torpedo Zhodino
1-0
FK Slutsksakhar
11 maj
Transmash Mogilev
0-3
Neman Grodno
11 maj
Dinamo Brest
4-0
FK Gorodeya
12 maj
Dynamo Minsk
3-1
Gomel
12 maj
BATE Borisov
1-0
FC Torpedo Minsk
12 maj
Lokomotiv Vitebsk
1-0
Shakhtyor Soligorsk
Kolejka 8
17 maj
Zorka-BDU
3-3
FC Minsk
17 maj
FK Gorodeya
1-0
Slavia Mozyr
17 maj
Neman Grodno
0-1
BATE Borisov
18 maj
Gomel
2-3
Torpedo Zhodino
18 maj
Shakhtyor Soligorsk
3-0
Dynamo Minsk
18 maj
Isloch
3-0
Lokomotiv Vitebsk
19 maj
FC Torpedo Minsk
0-1
Dinamo Brest
19 maj
FK Slutsksakhar
2-2
Transmash Mogilev
Kolejka 9
22 maj
Lokomotiv Vitebsk
3-0
Zorka-BDU
22 maj
Torpedo Zhodino
0-1
Shakhtyor Soligorsk
24 maj
Dynamo Minsk
1-0
Isloch
24 maj
Transmash Mogilev
1-1
Gomel
24 maj
BATE Borisov
3-0
FK Slutsksakhar
25 maj
Dinamo Brest
6-1
Neman Grodno
25 maj
Slavia Mozyr
2-0
FC Torpedo Minsk
25 maj
FC Minsk
0-3
FK Gorodeya
Kolejka 10
31 maj
Shakhtyor Soligorsk
3-1
Transmash Mogilev
31 maj
Isloch
1-0
Torpedo Zhodino
1 cze
Zorka-BDU
0-0
FK Gorodeya
1 cze
Gomel
0-2
BATE Borisov
1 cze
Lokomotiv Vitebsk
1-3
Dynamo Minsk
2 cze
FC Torpedo Minsk
0-0
FC Minsk
2 cze
Neman Grodno
0-1
Slavia Mozyr
2 cze
FK Slutsksakhar
1-3
Dinamo Brest
Kolejka 11
14 cze
FK Gorodeya
0-0
FC Torpedo Minsk
14 cze
FC Minsk
2-1
Neman Grodno
15 cze
Torpedo Zhodino
1-0
Lokomotiv Vitebsk
15 cze
Transmash Mogilev
3-0
Isloch
15 cze
Slavia Mozyr
1-1
FK Slutsksakhar
16 cze
Dynamo Minsk
6-1
Zorka-BDU
16 cze
BATE Borisov
3-1
Shakhtyor Soligorsk
16 cze
Dinamo Brest
3-0
Gomel
Kolejka 12
21 cze
Zorka-BDU
2-1
FC Torpedo Minsk
21 cze
Neman Grodno
1-3
FK Gorodeya
22 cze
Dynamo Minsk
0-3
Torpedo Zhodino
22 cze
Shakhtyor Soligorsk
0-0
Dinamo Brest
22 cze
Isloch
0-0
BATE Borisov
23 cze
FK Slutsksakhar
1-0
FC Minsk
23 cze
Gomel
2-2
Slavia Mozyr
23 cze
Lokomotiv Vitebsk
2-1
Transmash Mogilev
Kolejka 13
28 cze 19:45
Torpedo Zhodino
-
Zorka-BDU
28 cze 17:45
FC Torpedo Minsk
-
Neman Grodno
29 cze 18:00
FK Gorodeya
-
FK Slutsksakhar
29 cze 16:00
FC Minsk
-
Gomel
29 cze 19:45
Dinamo Brest
-
Isloch
30 cze 16:00
Slavia Mozyr
-
Shakhtyor Soligorsk
30 cze 19:45
BATE Borisov
-
Lokomotiv Vitebsk
30 cze 18:00
Transmash Mogilev
-
Dynamo Minsk
Kolejka 14
5 lip 19:45
Torpedo Zhodino
-
Transmash Mogilev
5 lip 17:45
Dynamo Minsk
-
BATE Borisov
6 lip 19:45
Lokomotiv Vitebsk
-
Dinamo Brest
6 lip 17:45
Shakhtyor Soligorsk
-
FC Minsk
6 lip 16:00
Zorka-BDU
-
Neman Grodno
7 lip 15:00
Isloch
-
Slavia Mozyr
7 lip 18:45
Gomel
-
FK Gorodeya
7 lip 17:00
FK Slutsksakhar
-
FC Torpedo Minsk
Kolejka 15
12 lip 19:45
FC Minsk
-
Isloch
12 lip 17:45
Transmash Mogilev
-
Zorka-BDU
13 lip 16:00
FC Torpedo Minsk
-
Gomel
13 lip 19:45
BATE Borisov
-
Torpedo Zhodino
13 lip 17:45
Neman Grodno
-
FK Slutsksakhar
14 lip 17:45
FK Gorodeya
-
Shakhtyor Soligorsk
14 lip 16:00
Slavia Mozyr
-
Lokomotiv Vitebsk
14 lip 19:45
Dinamo Brest
-
Dynamo Minsk
Kolejka 16
19 lip 17:45
Zorka-BDU
-
FK Slutsksakhar
19 lip 19:45
Neman Grodno
-
Gomel
20 lip 19:45
Dinamo Brest
-
Torpedo Zhodino
20 lip 17:45
Transmash Mogilev
-
BATE Borisov
20 lip 16:00
FK Gorodeya
-
Isloch
21 lip 18:00
Slavia Mozyr
-
Dynamo Minsk
21 lip 19:45
Lokomotiv Vitebsk
-
FC Minsk
21 lip 16:00
FC Torpedo Minsk
-
Shakhtyor Soligorsk
Kolejka 17
10 sie 18:00
Gomel
-
FK Slutsksakhar
10 sie 18:00
Shakhtyor Soligorsk
-
Neman Grodno
10 sie 18:00
Isloch
-
FC Torpedo Minsk
10 sie 18:00
BATE Borisov
-
Zorka-BDU
10 sie 18:00
Transmash Mogilev
-
Dinamo Brest
10 sie 18:00
Torpedo Zhodino
-
Slavia Mozyr
10 sie 18:00
Dynamo Minsk
-
FC Minsk
10 sie 18:00
Lokomotiv Vitebsk
-
FK Gorodeya
Kolejka 18
17 sie 18:00
FC Torpedo Minsk
-
Lokomotiv Vitebsk
17 sie 18:00
Neman Grodno
-
Isloch
17 sie 18:00
FK Slutsksakhar
-
Shakhtyor Soligorsk
17 sie 18:00
Zorka-BDU
-
Gomel
17 sie 18:00
Slavia Mozyr
-
Transmash Mogilev
17 sie 18:00
FC Minsk
-
Torpedo Zhodino
17 sie 18:00
FK Gorodeya
-
Dynamo Minsk
17 sie 18:00
Dinamo Brest
-
BATE Borisov
Kolejka 19
24 sie 18:00
Dinamo Brest
-
Zorka-BDU
24 sie 18:00
BATE Borisov
-
Slavia Mozyr
24 sie 18:00
Transmash Mogilev
-
FC Minsk
24 sie 18:00
Torpedo Zhodino
-
FK Gorodeya
24 sie 18:00
Dynamo Minsk
-
FC Torpedo Minsk
24 sie 18:00
Lokomotiv Vitebsk
-
Neman Grodno
24 sie 18:00
Isloch
-
FK Slutsksakhar
24 sie 18:00
Shakhtyor Soligorsk
-
Gomel
Kolejka 20
31 sie 18:00
Zorka-BDU
-
Shakhtyor Soligorsk
31 sie 18:00
Gomel
-
Isloch
31 sie 18:00
FK Slutsksakhar
-
Lokomotiv Vitebsk
31 sie 18:00
Neman Grodno
-
Dynamo Minsk
31 sie 18:00
FC Torpedo Minsk
-
Torpedo Zhodino
31 sie 18:00
FK Gorodeya
-
Transmash Mogilev
31 sie 18:00
FC Minsk
-
BATE Borisov
31 sie 18:00
Slavia Mozyr
-
Dinamo Brest
Kolejka 21
14 wrz 18:00
Lokomotiv Vitebsk
-
Gomel
14 wrz 18:00
Dynamo Minsk
-
FK Slutsksakhar
14 wrz 18:00
Slavia Mozyr
-
Zorka-BDU
14 wrz 18:00
Dinamo Brest
-
FC Minsk
14 wrz 18:00
BATE Borisov
-
FK Gorodeya
14 wrz 18:00
Transmash Mogilev
-
FC Torpedo Minsk
14 wrz 18:00
Torpedo Zhodino
-
Neman Grodno
14 wrz 18:00
Isloch
-
Shakhtyor Soligorsk
Kolejka 22
21 wrz 18:00
Zorka-BDU
-
Isloch
21 wrz 18:00
Shakhtyor Soligorsk
-
Lokomotiv Vitebsk
21 wrz 18:00
Gomel
-
Dynamo Minsk
21 wrz 18:00
FK Slutsksakhar
-
Torpedo Zhodino
21 wrz 18:00
Neman Grodno
-
Transmash Mogilev
21 wrz 18:00
FC Torpedo Minsk
-
BATE Borisov
21 wrz 18:00
FK Gorodeya
-
Dinamo Brest
21 wrz 18:00
FC Minsk
-
Slavia Mozyr
Kolejka 23
28 wrz 18:00
FC Minsk
-
Zorka-BDU
28 wrz 18:00
Slavia Mozyr
-
FK Gorodeya
28 wrz 18:00
Dinamo Brest
-
FC Torpedo Minsk
28 wrz 18:00
BATE Borisov
-
Neman Grodno
28 wrz 18:00
Transmash Mogilev
-
FK Slutsksakhar
28 wrz 18:00
Torpedo Zhodino
-
Gomel
28 wrz 18:00
Dynamo Minsk
-
Shakhtyor Soligorsk
28 wrz 18:00
Lokomotiv Vitebsk
-
Isloch
Kolejka 24
5 paź 18:00
Zorka-BDU
-
Lokomotiv Vitebsk
5 paź 18:00
Isloch
-
Dynamo Minsk
5 paź 18:00
Shakhtyor Soligorsk
-
Torpedo Zhodino
5 paź 18:00
Gomel
-
Transmash Mogilev
5 paź 18:00
FK Slutsksakhar
-
BATE Borisov
5 paź 18:00
Neman Grodno
-
Dinamo Brest
5 paź 18:00
FC Torpedo Minsk
-
Slavia Mozyr
5 paź 18:00
FK Gorodeya
-
FC Minsk
Kolejka 25
19 paź 18:00
FK Gorodeya
-
Zorka-BDU
19 paź 18:00
FC Minsk
-
FC Torpedo Minsk
19 paź 18:00
Slavia Mozyr
-
Neman Grodno
19 paź 18:00
Dinamo Brest
-
FK Slutsksakhar
19 paź 18:00
BATE Borisov
-
Gomel
19 paź 18:00
Transmash Mogilev
-
Shakhtyor Soligorsk
19 paź 18:00
Torpedo Zhodino
-
Isloch
19 paź 18:00
Dynamo Minsk
-
Lokomotiv Vitebsk
Kolejka 26
26 paź 18:00
Shakhtyor Soligorsk
-
BATE Borisov
26 paź 18:00
Gomel
-
Dinamo Brest
26 paź 18:00
FK Slutsksakhar
-
Slavia Mozyr
26 paź 18:00
Neman Grodno
-
FC Minsk
26 paź 18:00
FC Torpedo Minsk
-
FK Gorodeya
26 paź 18:00
Zorka-BDU
-
Dynamo Minsk
26 paź 18:00
Lokomotiv Vitebsk
-
Torpedo Zhodino
26 paź 18:00
Isloch
-
Transmash Mogilev
Kolejka 27
2 lis 18:00
Transmash Mogilev
-
Lokomotiv Vitebsk
2 lis 18:00
BATE Borisov
-
Isloch
2 lis 18:00
FC Torpedo Minsk
-
Zorka-BDU
2 lis 18:00
FK Gorodeya
-
Neman Grodno
2 lis 18:00
FC Minsk
-
FK Slutsksakhar
2 lis 18:00
Slavia Mozyr
-
Gomel
2 lis 18:00
Dinamo Brest
-
Shakhtyor Soligorsk
2 lis 18:00
Torpedo Zhodino
-
Dynamo Minsk
Kolejka 28
9 lis 18:00
Zorka-BDU
-
Torpedo Zhodino
9 lis 18:00
Gomel
-
FC Minsk
9 lis 18:00
Shakhtyor Soligorsk
-
Slavia Mozyr
9 lis 18:00
Isloch
-
Dinamo Brest
9 lis 18:00
Lokomotiv Vitebsk
-
BATE Borisov
9 lis 18:00
Dynamo Minsk
-
Transmash Mogilev
9 lis 18:00
FK Slutsksakhar
-
FK Gorodeya
9 lis 18:00
Neman Grodno
-
FC Torpedo Minsk
Kolejka 29
23 lis 18:00
FC Minsk
-
Shakhtyor Soligorsk
23 lis 18:00
Slavia Mozyr
-
Isloch
23 lis 18:00
Dinamo Brest
-
Lokomotiv Vitebsk
23 lis 18:00
BATE Borisov
-
Dynamo Minsk
23 lis 18:00
Transmash Mogilev
-
Torpedo Zhodino
23 lis 18:00
Neman Grodno
-
Zorka-BDU
23 lis 18:00
FC Torpedo Minsk
-
FK Slutsksakhar
23 lis 18:00
FK Gorodeya
-
Gomel
Kolejka 30
30 lis 18:00
Gomel
-
FC Torpedo Minsk
30 lis 18:00
Shakhtyor Soligorsk
-
FK Gorodeya
30 lis 18:00
Isloch
-
FC Minsk
30 lis 18:00
Zorka-BDU
-
Transmash Mogilev
30 lis 18:00
Torpedo Zhodino
-
BATE Borisov
30 lis 18:00
Dynamo Minsk
-
Dinamo Brest
30 lis 18:00
Lokomotiv Vitebsk
-
Slavia Mozyr
30 lis 18:00
FK Slutsksakhar
-
Neman Grodno
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Dinamo Brest123093026620
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
2 BATE Borisov122891219415
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
3 Shakhtyor Soligorsk12258131899
?
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
4 Torpedo Zhodino12237231789
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • W
5 Dynamo Minsk122271417125
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
6 Isloch12227141596
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
7 Slavia Mozyr121853416142
?
  • R
  • R
  • W
  • W
  • P
8 Lokomotiv Vitebsk12164441314-1
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
9 FK Gorodeya1216444912-3
?
  • W
  • R
  • R
  • W
  • W
10 Neman Grodno12134171119-8
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
11 FK Slutsksakhar12102461023-13
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • R
12 Transmash Mogilev12102461118-7
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • R
13 Zorka-BDU12102461328-15
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • R
14 FC Minsk1291651016-6
?
  • P
  • W
  • R
  • P
  • R
15 Gomel1282281923-4
?
  • R
  • P
  • P
  • R
  • P
16 FC Torpedo Minsk126138312-9
?
  • P
  • R
  • R
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Denis Laptev Dinamo Brest7
Vitaliy Kvashuk Gomel7
Ruslan Bolov Gomel6
Pavel Nekhaychik Dinamo Brest6
Maksim Skavysh BATE Borisov5
Yegor Zubovich Dynamo Minsk5
Bogdan Myshenko Torpedo Zhodino5
Joel Fameyeh Dinamo Brest5
Oleksandr Vasyliev FC Minsk4
Pavel Savitskiy Dinamo Brest4
Momo YansaneIsloch4
Nikolay Yanush Shakhtyor Soligorsk4
Dmitriy Bilonog Dynamo Minsk4
Aleksandr MakasIsloch4
Elis Bakaj Shakhtyor Soligorsk4
Valeri Gromyko Shakhtyor Soligorsk4
Igor Stasevich BATE Borisov3
Dmitriy Podstrelov Transmash Mogilev3
Bojan Dubajic BATE Borisov3
Stanislav Dragun BATE Borisov3
Aleksey Zalesky Transmash Mogilev3
Murat KhotovFK Slutsksakhar3
Artem Petrenko Slavia Mozyr3
Sergei PushnyakovFK Gorodeya3
Artem DudikFK Slutsksakhar3
Maksym Slyusar Slavia Mozyr3
Vsevolod SadovskiyZorka-BDU3
Valeri Gorbachik Torpedo Zhodino3
Marko Obradovic Torpedo Zhodino3
Hayk MosahanianZorka-BDU3
Vladislav Fedosov Lokomotiv Vitebsk3
Roman VolkovFK Gorodeya2
Andrey Chukhley Slavia Mozyr2
Gulzhigit Alykulov Neman Grodno2
Anton Saroka BATE Borisov2
Aleksandr Anufriev Slavia Mozyr2
Artem Vasilyev FC Minsk2
Artem Solovey Torpedo Zhodino2
Dinko Trebotic Dynamo Minsk2
Dmitri KomarovskiIsloch2
Vladislav VasiljevZorka-BDU2
Dmitri LebedevFK Gorodeya2
Nikola Antic Shakhtyor Soligorsk2
Anton Matveenko Lokomotiv Vitebsk2
Maksim Yablonskiy Neman Grodno2
Yuri Kovalev Shakhtyor Soligorsk2
Kehinde Fatai Dynamo Minsk2
Ruslan Yudenkov Gomel2
Oleksandr Noyok Dinamo Brest2
Artem Stargorodski Lokomotiv Vitebsk2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK