Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga białoruska  
Piłka nożna / Białoruś / Liga białoruska / 2016/2017


lorem ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
Slavia Mozyr
3-1
Krumkachy Minsk
wczoraj
FC Minsk
0-0
Lokomotiv Vitebsk
wczoraj
FK Gorodeya
2-0
Naftan Novopolotsk
wczoraj
Neman Grodno
0-1
Torpedo Zhodino
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
Neman Grodno
0-1
Torpedo Zhodino
wczoraj
  
FK Gorodeya
2-0
Naftan Novopolotsk
wczoraj
  
FC Minsk
0-0
Lokomotiv Vitebsk
wczoraj
  
Slavia Mozyr
3-1
Krumkachy Minsk
23 wrz
  
Shakhtyor Soligorsk
4-0
Isloch
23 wrz
  
BATE Borisov
6-0
FK Slutsksakhar
22 wrz
  
Dinamo Brest
1-0
Dynamo Minsk
22 wrz
  
Gomel
0-0
Transmash Mogilev
18 wrz
  
Isloch
0-2
BATE Borisov
17 wrz
  
Slavia Mozyr
0-3
Shakhtyor Soligorsk
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1Shakhtyor Soligorsk23531652391326
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • R
2Dynamo Minsk23521715331221
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
3BATE Borisov23511634441133
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
4Torpedo Zhodino23381085321814
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
5FK Slutsksakhar2337107623230
?
  • P
  • W
  • R
  • W
  • R
6Lokomotiv Vitebsk2336106726233
?
  • R
  • W
  • P
  • R
  • P
7Neman Grodno2336106730237
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
8Dinamo Brest2334977332310
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • R
9FK Gorodeya2331710626251
?
  • W
  • R
  • W
  • P
  • R
10Gomel232567101820-2
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
11Transmash Mogilev222156111934-15
?
  • R
  • R
  • P
  • P
  • W
12Krumkachy Minsk232048112136-15
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
13Slavia Mozyr231947122137-16
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • R
14FC Minsk2319310101329-16
?
  • R
  • P
  • R
  • R
  • R
15Isloch221543151437-23
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
16Naftan Novopolotsk231334161139-28
?
  • P
  • W
  • R
  • R
  • P
Kolejka 1
1 kwi
Transmash Mogilev
0-3
Dynamo Minsk
1 kwi
Naftan Novopolotsk
0-1
FK Slutsksakhar
1 kwi
Torpedo Zhodino
2-1
Isloch
1 kwi
FK Gorodeya
0-1
Shakhtyor Soligorsk
1 kwi
Gomel
1-1
BATE Borisov
1 kwi
FC Minsk
2-2
Dinamo Brest
2 kwi
Krumkachy Minsk
1-0
Lokomotiv Vitebsk
2 kwi
Neman Grodno
0-0
Slavia Mozyr
Kolejka 2
8 kwi
Slavia Mozyr
1-0
FK Gorodeya
8 kwi
Isloch
0-1
Neman Grodno
8 kwi
Lokomotiv Vitebsk
0-4
Transmash Mogilev
9 kwi
Krumkachy Minsk
1-1
Dinamo Brest
9 kwi
BATE Borisov
1-0
FC Minsk
9 kwi
Shakhtyor Soligorsk
0-0
Gomel
9 kwi
Dynamo Minsk
1-0
Naftan Novopolotsk
10 kwi
FK Slutsksakhar
4-1
Torpedo Zhodino
Kolejka 3
14 kwi
Transmash Mogilev
2-1
Krumkachy Minsk
14 kwi
Naftan Novopolotsk
0-0
Lokomotiv Vitebsk
15 kwi
Torpedo Zhodino
1-0
Dynamo Minsk
15 kwi
Neman Grodno
2-1
FK Slutsksakhar
15 kwi
FK Gorodeya
2-0
Isloch
15 kwi
Gomel
2-0
Slavia Mozyr
15 kwi
FC Minsk
0-1
Shakhtyor Soligorsk
15 kwi
Dinamo Brest
1-1
BATE Borisov
Kolejka 4
21 kwi
Krumkachy Minsk
2-3
BATE Borisov
21 kwi
Lokomotiv Vitebsk
1-1
Torpedo Zhodino
22 kwi
Shakhtyor Soligorsk
3-0
Dinamo Brest
22 kwi
FK Slutsksakhar
1-1
FK Gorodeya
22 kwi
Dynamo Minsk
1-0
Neman Grodno
22 kwi
Transmash Mogilev
4-0
Naftan Novopolotsk
23 kwi
Slavia Mozyr
2-2
FC Minsk
23 kwi
Isloch
0-1
Gomel
Kolejka 5
29 kwi
Naftan Novopolotsk
0-3
Krumkachy Minsk
29 kwi
Neman Grodno
1-4
Lokomotiv Vitebsk
29 kwi
FC Minsk
2-0
Isloch
30 kwi
Torpedo Zhodino
0-0
Transmash Mogilev
30 kwi
FK Gorodeya
1-0
Dynamo Minsk
30 kwi
Gomel
0-1
FK Slutsksakhar
30 kwi
Dinamo Brest
3-1
Slavia Mozyr
30 kwi
BATE Borisov
1-0
Shakhtyor Soligorsk
Kolejka 6
5 maj
Lokomotiv Vitebsk
0-0
FK Gorodeya
5 maj
Isloch
3-1
Dinamo Brest
6 maj
Dynamo Minsk
1-0
Gomel
6 maj
FK Slutsksakhar
2-0
FC Minsk
6 maj
Slavia Mozyr
0-6
BATE Borisov
7 maj
Krumkachy Minsk
0-2
Shakhtyor Soligorsk
7 maj
Naftan Novopolotsk
0-1
Torpedo Zhodino
7 maj
Transmash Mogilev
0-3
Neman Grodno
Kolejka 7
10 maj
Gomel
0-1
Lokomotiv Vitebsk
10 maj
FC Minsk
0-2
Dynamo Minsk
10 maj
Dinamo Brest
0-0
FK Slutsksakhar
10 maj
BATE Borisov
2-0
Isloch
11 maj
Torpedo Zhodino
3-0
Krumkachy Minsk
11 maj
Neman Grodno
2-1
Naftan Novopolotsk
11 maj
FK Gorodeya
2-2
Transmash Mogilev
11 maj
Shakhtyor Soligorsk
1-0
Slavia Mozyr
Kolejka 8
14 maj
FK Slutsksakhar
1-0
BATE Borisov
14 maj
Dynamo Minsk
1-0
Dinamo Brest
14 maj
Lokomotiv Vitebsk
3-0
FC Minsk
15 maj
Isloch
1-2
Shakhtyor Soligorsk
15 maj
Transmash Mogilev
0-4
Gomel
15 maj
Naftan Novopolotsk
1-0
FK Gorodeya
15 maj
Torpedo Zhodino
1-1
Neman Grodno
16 maj
Krumkachy Minsk
1-1
Slavia Mozyr
Kolejka 9
20 maj
Gomel
3-1
Naftan Novopolotsk
20 maj
FC Minsk
0-0
Transmash Mogilev
20 maj
Dinamo Brest
2-0
Lokomotiv Vitebsk
20 maj
BATE Borisov
1-0
Dynamo Minsk
20 maj
Shakhtyor Soligorsk
2-1
FK Slutsksakhar
21 maj
Neman Grodno
2-0
Krumkachy Minsk
21 maj
FK Gorodeya
3-2
Torpedo Zhodino
21 maj
Slavia Mozyr
2-3
Isloch
Kolejka 10
24 maj
Dynamo Minsk
2-2
Shakhtyor Soligorsk
24 maj
Transmash Mogilev
1-0
Dinamo Brest
26 maj
Krumkachy Minsk
2-0
Isloch
26 maj
Lokomotiv Vitebsk
1-0
BATE Borisov
26 maj
FK Gorodeya
1-0
Neman Grodno
27 maj
FK Slutsksakhar
0-0
Slavia Mozyr
27 maj
Naftan Novopolotsk
0-1
FC Minsk
27 maj
Torpedo Zhodino
1-0
Gomel
Kolejka 11
3 cze
FK Gorodeya
1-1
Krumkachy Minsk
3 cze
Gomel
2-2
Neman Grodno
3 cze
Isloch
1-2
FK Slutsksakhar
4 cze
FC Minsk
0-0
Torpedo Zhodino
4 cze
Dinamo Brest
2-0
Naftan Novopolotsk
4 cze
BATE Borisov
2-1
Transmash Mogilev
4 cze
Shakhtyor Soligorsk
2-0
Lokomotiv Vitebsk
4 cze
Slavia Mozyr
0-2
Dynamo Minsk
Kolejka 12
15 cze
Krumkachy Minsk
1-1
FK Slutsksakhar
15 cze
Neman Grodno
3-1
FC Minsk
15 cze
FK Gorodeya
0-0
Gomel
16 cze
Dynamo Minsk
1-0
Isloch
16 cze
Transmash Mogilev
0-1
Shakhtyor Soligorsk
16 cze
Naftan Novopolotsk
0-3
BATE Borisov
16 cze
Torpedo Zhodino
1-1
Dinamo Brest
17 cze
Lokomotiv Vitebsk
1-0
Slavia Mozyr
Kolejka 13
20 cze
Gomel
2-0
Krumkachy Minsk
20 cze
FC Minsk
0-0
FK Gorodeya
20 cze
BATE Borisov
0-0
Torpedo Zhodino
20 cze
Shakhtyor Soligorsk
2-1
Naftan Novopolotsk
20 cze
FK Slutsksakhar
0-3
Dynamo Minsk
21 cze
Dinamo Brest
0-2
Neman Grodno
21 cze
Slavia Mozyr
4-0
Transmash Mogilev
21 cze
Isloch
0-1
Lokomotiv Vitebsk
Kolejka 14
24 cze
Krumkachy Minsk
0-1
Dynamo Minsk
24 cze
Torpedo Zhodino
1-2
Shakhtyor Soligorsk
24 cze
Gomel
2-1
FC Minsk
25 cze
Lokomotiv Vitebsk
0-1
FK Slutsksakhar
25 cze
Neman Grodno
0-1
BATE Borisov
25 cze
FK Gorodeya
1-1
Dinamo Brest
26 cze
Naftan Novopolotsk
0-2
Slavia Mozyr
Kolejka 15
30 cze
FC Minsk
0-0
Krumkachy Minsk
1 lip
Dinamo Brest
3-0
Gomel
1 lip
BATE Borisov
2-0
FK Gorodeya
1 lip
Isloch
0-0
Naftan Novopolotsk
1 lip
FK Slutsksakhar
1-0
Transmash Mogilev
2 lip
Slavia Mozyr
0-3
Torpedo Zhodino
2 lip
Dynamo Minsk
1-3
Lokomotiv Vitebsk
3 lip
Shakhtyor Soligorsk
0-0
Neman Grodno
Kolejka 16
29 lip
Lokomotiv Vitebsk
2-2
Krumkachy Minsk
29 lip
Isloch
2-1
Torpedo Zhodino
29 lip
Slavia Mozyr
1-2
Neman Grodno
29 lip
BATE Borisov
3-0
Gomel
30 lip
Dynamo Minsk
2-1
Transmash Mogilev
30 lip
Shakhtyor Soligorsk
4-0
FK Gorodeya
30 lip
Dinamo Brest
4-0
FC Minsk
31 lip
FK Slutsksakhar
0-1
Naftan Novopolotsk
Kolejka 17
5 sie
Dinamo Brest
3-0
Krumkachy Minsk
5 sie
FK Gorodeya
0-0
Slavia Mozyr
5 sie
Transmash Mogilev
1-2
Lokomotiv Vitebsk
6 sie
FC Minsk
1-0
BATE Borisov
6 sie
Neman Grodno
1-1
Isloch
6 sie
Torpedo Zhodino
1-1
FK Slutsksakhar
7 sie
Gomel
0-0
Shakhtyor Soligorsk
7 sie
Naftan Novopolotsk
0-4
Dynamo Minsk
Kolejka 18
11 sie
Isloch
0-4
FK Gorodeya
11 sie
BATE Borisov
1-0
Dinamo Brest
12 sie
Krumkachy Minsk
0-0
Transmash Mogilev
12 sie
Lokomotiv Vitebsk
2-0
Naftan Novopolotsk
12 sie
FK Slutsksakhar
1-2
Neman Grodno
13 sie
Dynamo Minsk
1-0
Torpedo Zhodino
13 sie
Slavia Mozyr
1-1
Gomel
13 sie
Shakhtyor Soligorsk
3-0
FC Minsk
Kolejka 19
18 sie
Gomel
0-1
Isloch
18 sie
Naftan Novopolotsk
0-1
Transmash Mogilev
19 sie
FK Gorodeya
1-1
FK Slutsksakhar
19 sie
Torpedo Zhodino
2-0
Lokomotiv Vitebsk
20 sie
BATE Borisov
2-3
Krumkachy Minsk
20 sie
Dinamo Brest
2-2
Shakhtyor Soligorsk
20 sie
FC Minsk
2-2
Slavia Mozyr
20 sie
Neman Grodno
0-1
Dynamo Minsk
Kolejka 20
25 sie
Krumkachy Minsk
2-2
Naftan Novopolotsk
25 sie
Transmash Mogilev
0-5
Torpedo Zhodino
26 sie
Lokomotiv Vitebsk
2-2
Neman Grodno
26 sie
FK Slutsksakhar
1-0
Gomel
26 sie
Isloch
0-0
FC Minsk
27 sie
Dynamo Minsk
4-2
FK Gorodeya
27 sie
Slavia Mozyr
1-2
Dinamo Brest
27 sie
Shakhtyor Soligorsk
0-4
BATE Borisov
Kolejka 21
8 wrz
Gomel
0-1
Dynamo Minsk
9 wrz
Shakhtyor Soligorsk
2-0
Krumkachy Minsk
9 wrz
BATE Borisov
2-0
Slavia Mozyr
10 wrz
Dinamo Brest
4-1
Isloch
10 wrz
FC Minsk
1-1
FK Slutsksakhar
10 wrz
FK Gorodeya
3-2
Lokomotiv Vitebsk
11 wrz
Neman Grodno
2-0
Transmash Mogilev
11 wrz
Torpedo Zhodino
1-1
Naftan Novopolotsk
Kolejka 22
16 wrz
Krumkachy Minsk
0-3
Torpedo Zhodino
16 wrz
Transmash Mogilev
2-2
FK Gorodeya
16 wrz
Lokomotiv Vitebsk
1-0
Gomel
16 wrz
Dynamo Minsk
1-0
FC Minsk
17 wrz
Naftan Novopolotsk
3-2
Neman Grodno
17 wrz
FK Slutsksakhar
1-0
Dinamo Brest
17 wrz
Slavia Mozyr
0-3
Shakhtyor Soligorsk
18 wrz
Isloch
0-2
BATE Borisov
Kolejka 23
22 wrz
Dinamo Brest
1-0
Dynamo Minsk
22 wrz
Gomel
0-0
Transmash Mogilev
23 wrz
Shakhtyor Soligorsk
4-0
Isloch
23 wrz
BATE Borisov
6-0
FK Slutsksakhar
wczoraj
Slavia Mozyr
3-1
Krumkachy Minsk
wczoraj
FC Minsk
0-0
Lokomotiv Vitebsk
wczoraj
FK Gorodeya
2-0
Naftan Novopolotsk
wczoraj
Neman Grodno
0-1
Torpedo Zhodino
Kolejka 1
1 kwi
Transmash Mogilev
0-3
Dynamo Minsk
1 kwi
Naftan Novopolotsk
0-1
FK Slutsksakhar
1 kwi
Torpedo Zhodino
2-1
Isloch
1 kwi
FK Gorodeya
0-1
Shakhtyor Soligorsk
1 kwi
Gomel
1-1
BATE Borisov
1 kwi
FC Minsk
2-2
Dinamo Brest
2 kwi
Krumkachy Minsk
1-0
Lokomotiv Vitebsk
2 kwi
Neman Grodno
0-0
Slavia Mozyr
Kolejka 2
8 kwi
Slavia Mozyr
1-0
FK Gorodeya
8 kwi
Isloch
0-1
Neman Grodno
8 kwi
Lokomotiv Vitebsk
0-4
Transmash Mogilev
9 kwi
Krumkachy Minsk
1-1
Dinamo Brest
9 kwi
BATE Borisov
1-0
FC Minsk
9 kwi
Shakhtyor Soligorsk
0-0
Gomel
9 kwi
Dynamo Minsk
1-0
Naftan Novopolotsk
10 kwi
FK Slutsksakhar
4-1
Torpedo Zhodino
Kolejka 3
14 kwi
Transmash Mogilev
2-1
Krumkachy Minsk
14 kwi
Naftan Novopolotsk
0-0
Lokomotiv Vitebsk
15 kwi
Torpedo Zhodino
1-0
Dynamo Minsk
15 kwi
Neman Grodno
2-1
FK Slutsksakhar
15 kwi
FK Gorodeya
2-0
Isloch
15 kwi
Gomel
2-0
Slavia Mozyr
15 kwi
FC Minsk
0-1
Shakhtyor Soligorsk
15 kwi
Dinamo Brest
1-1
BATE Borisov
Kolejka 4
21 kwi
Krumkachy Minsk
2-3
BATE Borisov
21 kwi
Lokomotiv Vitebsk
1-1
Torpedo Zhodino
22 kwi
Shakhtyor Soligorsk
3-0
Dinamo Brest
22 kwi
FK Slutsksakhar
1-1
FK Gorodeya
22 kwi
Dynamo Minsk
1-0
Neman Grodno
22 kwi
Transmash Mogilev
4-0
Naftan Novopolotsk
23 kwi
Slavia Mozyr
2-2
FC Minsk
23 kwi
Isloch
0-1
Gomel
Kolejka 5
29 kwi
Naftan Novopolotsk
0-3
Krumkachy Minsk
29 kwi
Neman Grodno
1-4
Lokomotiv Vitebsk
29 kwi
FC Minsk
2-0
Isloch
30 kwi
Torpedo Zhodino
0-0
Transmash Mogilev
30 kwi
FK Gorodeya
1-0
Dynamo Minsk
30 kwi
Gomel
0-1
FK Slutsksakhar
30 kwi
Dinamo Brest
3-1
Slavia Mozyr
30 kwi
BATE Borisov
1-0
Shakhtyor Soligorsk
Kolejka 6
5 maj
Lokomotiv Vitebsk
0-0
FK Gorodeya
5 maj
Isloch
3-1
Dinamo Brest
6 maj
Dynamo Minsk
1-0
Gomel
6 maj
FK Slutsksakhar
2-0
FC Minsk
6 maj
Slavia Mozyr
0-6
BATE Borisov
7 maj
Krumkachy Minsk
0-2
Shakhtyor Soligorsk
7 maj
Naftan Novopolotsk
0-1
Torpedo Zhodino
7 maj
Transmash Mogilev
0-3
Neman Grodno
Kolejka 7
10 maj
Gomel
0-1
Lokomotiv Vitebsk
10 maj
FC Minsk
0-2
Dynamo Minsk
10 maj
Dinamo Brest
0-0
FK Slutsksakhar
10 maj
BATE Borisov
2-0
Isloch
11 maj
Torpedo Zhodino
3-0
Krumkachy Minsk
11 maj
Neman Grodno
2-1
Naftan Novopolotsk
11 maj
FK Gorodeya
2-2
Transmash Mogilev
11 maj
Shakhtyor Soligorsk
1-0
Slavia Mozyr
Kolejka 8
14 maj
FK Slutsksakhar
1-0
BATE Borisov
14 maj
Dynamo Minsk
1-0
Dinamo Brest
14 maj
Lokomotiv Vitebsk
3-0
FC Minsk
15 maj
Isloch
1-2
Shakhtyor Soligorsk
15 maj
Transmash Mogilev
0-4
Gomel
15 maj
Naftan Novopolotsk
1-0
FK Gorodeya
15 maj
Torpedo Zhodino
1-1
Neman Grodno
16 maj
Krumkachy Minsk
1-1
Slavia Mozyr
Kolejka 9
20 maj
Gomel
3-1
Naftan Novopolotsk
20 maj
FC Minsk
0-0
Transmash Mogilev
20 maj
Dinamo Brest
2-0
Lokomotiv Vitebsk
20 maj
BATE Borisov
1-0
Dynamo Minsk
20 maj
Shakhtyor Soligorsk
2-1
FK Slutsksakhar
21 maj
Neman Grodno
2-0
Krumkachy Minsk
21 maj
FK Gorodeya
3-2
Torpedo Zhodino
21 maj
Slavia Mozyr
2-3
Isloch
Kolejka 10
24 maj
Dynamo Minsk
2-2
Shakhtyor Soligorsk
24 maj
Transmash Mogilev
1-0
Dinamo Brest
26 maj
Krumkachy Minsk
2-0
Isloch
26 maj
Lokomotiv Vitebsk
1-0
BATE Borisov
26 maj
FK Gorodeya
1-0
Neman Grodno
27 maj
FK Slutsksakhar
0-0
Slavia Mozyr
27 maj
Naftan Novopolotsk
0-1
FC Minsk
27 maj
Torpedo Zhodino
1-0
Gomel
Kolejka 11
3 cze
FK Gorodeya
1-1
Krumkachy Minsk
3 cze
Gomel
2-2
Neman Grodno
3 cze
Isloch
1-2
FK Slutsksakhar
4 cze
FC Minsk
0-0
Torpedo Zhodino
4 cze
Dinamo Brest
2-0
Naftan Novopolotsk
4 cze
BATE Borisov
2-1
Transmash Mogilev
4 cze
Shakhtyor Soligorsk
2-0
Lokomotiv Vitebsk
4 cze
Slavia Mozyr
0-2
Dynamo Minsk
Kolejka 12
15 cze
Krumkachy Minsk
1-1
FK Slutsksakhar
15 cze
Neman Grodno
3-1
FC Minsk
15 cze
FK Gorodeya
0-0
Gomel
16 cze
Dynamo Minsk
1-0
Isloch
16 cze
Transmash Mogilev
0-1
Shakhtyor Soligorsk
16 cze
Naftan Novopolotsk
0-3
BATE Borisov
16 cze
Torpedo Zhodino
1-1
Dinamo Brest
17 cze
Lokomotiv Vitebsk
1-0
Slavia Mozyr
Kolejka 13
20 cze
Gomel
2-0
Krumkachy Minsk
20 cze
FC Minsk
0-0
FK Gorodeya
20 cze
BATE Borisov
0-0
Torpedo Zhodino
20 cze
Shakhtyor Soligorsk
2-1
Naftan Novopolotsk
20 cze
FK Slutsksakhar
0-3
Dynamo Minsk
21 cze
Dinamo Brest
0-2
Neman Grodno
21 cze
Slavia Mozyr
4-0
Transmash Mogilev
21 cze
Isloch
0-1
Lokomotiv Vitebsk
Kolejka 14
24 cze
Krumkachy Minsk
0-1
Dynamo Minsk
24 cze
Torpedo Zhodino
1-2
Shakhtyor Soligorsk
24 cze
Gomel
2-1
FC Minsk
25 cze
Lokomotiv Vitebsk
0-1
FK Slutsksakhar
25 cze
Neman Grodno
0-1
BATE Borisov
25 cze
FK Gorodeya
1-1
Dinamo Brest
26 cze
Naftan Novopolotsk
0-2
Slavia Mozyr
18 paź 14:00
Transmash Mogilev
-
Isloch
Kolejka 15
30 cze
FC Minsk
0-0
Krumkachy Minsk
1 lip
Dinamo Brest
3-0
Gomel
1 lip
BATE Borisov
2-0
FK Gorodeya
1 lip
Isloch
0-0
Naftan Novopolotsk
1 lip
FK Slutsksakhar
1-0
Transmash Mogilev
2 lip
Slavia Mozyr
0-3
Torpedo Zhodino
2 lip
Dynamo Minsk
1-3
Lokomotiv Vitebsk
3 lip
Shakhtyor Soligorsk
0-0
Neman Grodno
Kolejka 16
29 lip
Lokomotiv Vitebsk
2-2
Krumkachy Minsk
29 lip
Isloch
2-1
Torpedo Zhodino
29 lip
Slavia Mozyr
1-2
Neman Grodno
29 lip
BATE Borisov
3-0
Gomel
30 lip
Dynamo Minsk
2-1
Transmash Mogilev
30 lip
Shakhtyor Soligorsk
4-0
FK Gorodeya
30 lip
Dinamo Brest
4-0
FC Minsk
31 lip
FK Slutsksakhar
0-1
Naftan Novopolotsk
Kolejka 17
5 sie
Dinamo Brest
3-0
Krumkachy Minsk
5 sie
FK Gorodeya
0-0
Slavia Mozyr
5 sie
Transmash Mogilev
1-2
Lokomotiv Vitebsk
6 sie
FC Minsk
1-0
BATE Borisov
6 sie
Neman Grodno
1-1
Isloch
6 sie
Torpedo Zhodino
1-1
FK Slutsksakhar
7 sie
Gomel
0-0
Shakhtyor Soligorsk
7 sie
Naftan Novopolotsk
0-4
Dynamo Minsk
Kolejka 18
11 sie
Isloch
0-4
FK Gorodeya
11 sie
BATE Borisov
1-0
Dinamo Brest
12 sie
Krumkachy Minsk
0-0
Transmash Mogilev
12 sie
Lokomotiv Vitebsk
2-0
Naftan Novopolotsk
12 sie
FK Slutsksakhar
1-2
Neman Grodno
13 sie
Dynamo Minsk
1-0
Torpedo Zhodino
13 sie
Slavia Mozyr
1-1
Gomel
13 sie
Shakhtyor Soligorsk
3-0
FC Minsk
Kolejka 19
18 sie
Gomel
0-1
Isloch
18 sie
Naftan Novopolotsk
0-1
Transmash Mogilev
19 sie
FK Gorodeya
1-1
FK Slutsksakhar
19 sie
Torpedo Zhodino
2-0
Lokomotiv Vitebsk
20 sie
BATE Borisov
2-3
Krumkachy Minsk
20 sie
Dinamo Brest
2-2
Shakhtyor Soligorsk
20 sie
FC Minsk
2-2
Slavia Mozyr
20 sie
Neman Grodno
0-1
Dynamo Minsk
Kolejka 20
25 sie
Krumkachy Minsk
2-2
Naftan Novopolotsk
25 sie
Transmash Mogilev
0-5
Torpedo Zhodino
26 sie
Lokomotiv Vitebsk
2-2
Neman Grodno
26 sie
FK Slutsksakhar
1-0
Gomel
26 sie
Isloch
0-0
FC Minsk
27 sie
Dynamo Minsk
4-2
FK Gorodeya
27 sie
Slavia Mozyr
1-2
Dinamo Brest
27 sie
Shakhtyor Soligorsk
0-4
BATE Borisov
Kolejka 21
8 wrz
Gomel
0-1
Dynamo Minsk
9 wrz
Shakhtyor Soligorsk
2-0
Krumkachy Minsk
9 wrz
BATE Borisov
2-0
Slavia Mozyr
10 wrz
Dinamo Brest
4-1
Isloch
10 wrz
FC Minsk
1-1
FK Slutsksakhar
10 wrz
FK Gorodeya
3-2
Lokomotiv Vitebsk
11 wrz
Neman Grodno
2-0
Transmash Mogilev
11 wrz
Torpedo Zhodino
1-1
Naftan Novopolotsk
Kolejka 22
16 wrz
Krumkachy Minsk
0-3
Torpedo Zhodino
16 wrz
Transmash Mogilev
2-2
FK Gorodeya
16 wrz
Lokomotiv Vitebsk
1-0
Gomel
16 wrz
Dynamo Minsk
1-0
FC Minsk
17 wrz
Naftan Novopolotsk
3-2
Neman Grodno
17 wrz
FK Slutsksakhar
1-0
Dinamo Brest
17 wrz
Slavia Mozyr
0-3
Shakhtyor Soligorsk
18 wrz
Isloch
0-2
BATE Borisov
Kolejka 23
22 wrz
Dinamo Brest
1-0
Dynamo Minsk
22 wrz
Gomel
0-0
Transmash Mogilev
23 wrz
Shakhtyor Soligorsk
4-0
Isloch
23 wrz
BATE Borisov
6-0
FK Slutsksakhar
wczoraj
Slavia Mozyr
3-1
Krumkachy Minsk
wczoraj
FC Minsk
0-0
Lokomotiv Vitebsk
wczoraj
FK Gorodeya
2-0
Naftan Novopolotsk
wczoraj
Neman Grodno
0-1
Torpedo Zhodino
Kolejka 24
29 wrz 17:30
Lokomotiv Vitebsk
-
Dinamo Brest
29 wrz 19:30
Isloch
-
Slavia Mozyr
30 wrz 16:00
Krumkachy Minsk
-
Neman Grodno
30 wrz 14:00
Naftan Novopolotsk
-
Gomel
30 wrz 17:00
Transmash Mogilev
-
FC Minsk
1 paź 17:00
Torpedo Zhodino
-
FK Gorodeya
1 paź 15:00
Dynamo Minsk
-
BATE Borisov
1 paź 13:00
FK Slutsksakhar
-
Shakhtyor Soligorsk
Kolejka 25
13 paź 17:00
FK Gorodeya
-
Neman Grodno
14 paź 13:00
Isloch
-
Krumkachy Minsk
14 paź 16:00
Shakhtyor Soligorsk
-
Dynamo Minsk
14 paź 17:00
BATE Borisov
-
Lokomotiv Vitebsk
15 paź 13:00
Slavia Mozyr
-
FK Slutsksakhar
15 paź 16:00
Dinamo Brest
-
Transmash Mogilev
15 paź 14:00
FC Minsk
-
Naftan Novopolotsk
16 paź 18:00
Gomel
-
Torpedo Zhodino
Kolejka 26
20 paź 18:00
Krumkachy Minsk
-
FK Gorodeya
21 paź 14:10
Neman Grodno
-
Gomel
21 paź 13:00
Naftan Novopolotsk
-
Dinamo Brest
22 paź 15:00
Lokomotiv Vitebsk
-
Shakhtyor Soligorsk
22 paź 13:00
Dynamo Minsk
-
Slavia Mozyr
22 paź 14:00
FK Slutsksakhar
-
Isloch
23 paź 17:30
Torpedo Zhodino
-
FC Minsk
23 paź 17:00
Transmash Mogilev
-
BATE Borisov
Kolejka 27
27 paź 17:00
Shakhtyor Soligorsk
-
Transmash Mogilev
28 paź 13:00
FK Slutsksakhar
-
Krumkachy Minsk
28 paź 16:00
Isloch
-
Dynamo Minsk
28 paź 17:00
BATE Borisov
-
Naftan Novopolotsk
28 paź 15:00
Gomel
-
FK Gorodeya
29 paź 12:00
Slavia Mozyr
-
Lokomotiv Vitebsk
29 paź 15:00
Dinamo Brest
-
Torpedo Zhodino
29 paź 13:00
FC Minsk
-
Neman Grodno
Kolejka 28
3 lis 16:00
Transmash Mogilev
-
Slavia Mozyr
3 lis 16:00
Lokomotiv Vitebsk
-
Isloch
4 lis 16:00
Krumkachy Minsk
-
Gomel
4 lis 16:00
Neman Grodno
-
Dinamo Brest
4 lis 16:00
Naftan Novopolotsk
-
Shakhtyor Soligorsk
5 lis 16:00
FK Gorodeya
-
FC Minsk
5 lis 16:00
Torpedo Zhodino
-
BATE Borisov
5 lis 16:00
Dynamo Minsk
-
FK Slutsksakhar
Kolejka 29
18 lis 16:00
Dynamo Minsk
-
Krumkachy Minsk
18 lis 16:00
FK Slutsksakhar
-
Lokomotiv Vitebsk
18 lis 16:00
Isloch
-
Transmash Mogilev
18 lis 16:00
Slavia Mozyr
-
Naftan Novopolotsk
18 lis 16:00
Shakhtyor Soligorsk
-
Torpedo Zhodino
18 lis 16:00
BATE Borisov
-
Neman Grodno
18 lis 16:00
Dinamo Brest
-
FK Gorodeya
18 lis 16:00
FC Minsk
-
Gomel
Kolejka 30
26 lis 16:00
Krumkachy Minsk
-
FC Minsk
26 lis 16:00
Gomel
-
Dinamo Brest
26 lis 16:00
FK Gorodeya
-
BATE Borisov
26 lis 16:00
Neman Grodno
-
Shakhtyor Soligorsk
26 lis 16:00
Torpedo Zhodino
-
Slavia Mozyr
26 lis 16:00
Naftan Novopolotsk
-
Isloch
26 lis 16:00
Transmash Mogilev
-
FK Slutsksakhar
26 lis 16:00
Lokomotiv Vitebsk
-
Dynamo Minsk
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1Shakhtyor Soligorsk23531652391326
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • R
2Dynamo Minsk23521715331221
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
3BATE Borisov23511634441133
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
4Torpedo Zhodino23381085321814
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
5FK Slutsksakhar2337107623230
?
  • P
  • W
  • R
  • W
  • R
6Lokomotiv Vitebsk2336106726233
?
  • R
  • W
  • P
  • R
  • P
7Neman Grodno2336106730237
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
8Dinamo Brest2334977332310
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • R
9FK Gorodeya2331710626251
?
  • W
  • R
  • W
  • P
  • R
10Gomel232567101820-2
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
11Transmash Mogilev222156111934-15
?
  • R
  • R
  • P
  • P
  • W
12Krumkachy Minsk232048112136-15
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
13Slavia Mozyr231947122137-16
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • R
14FC Minsk2319310101329-16
?
  • R
  • P
  • R
  • R
  • R
15Isloch221543151437-23
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
16Naftan Novopolotsk231334161139-28
?
  • P
  • W
  • R
  • R
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Mikhail Gordeychuk BATE Borisov14
Anton Saroka Dynamo Minsk10
Pavel Savitskiy Neman Grodno10
Yegor Zubovich Torpedo Zhodino10
Bojan DubajicFK Gorodeya8
Leandro Torres Dinamo Brest7
Denis Laptev Shakhtyor Soligorsk7
Maksim Skavysh Torpedo Zhodino7
Vitali Lisakovich Shakhtyor Soligorsk6
Vladimir Khvashchinski Dynamo Minsk6
Nivaldo Ferreira Gomel6
Valeri Zhukovski Neman Grodno5
Vitali Rodionov BATE Borisov5
Igor Stasevich BATE Borisov5
Murat Khotov Transmash Mogilev5
Nikolay Signevich BATE Borisov5
Filipp IvanovKrumkachy Minsk5
Senin SebaiFK Slutsksakhar4
Vitaliy Kvashuk Lokomotiv Vitebsk4
Aleksandr Kotlyarov Slavia Mozyr4
Alexander YatskevichFK Slutsksakhar4
Aleksandr Makas Torpedo Zhodino4
Andrey Yakimov Neman Grodno4
Aleksandr BatishtevKrumkachy Minsk4
Filipp Rudik Neman Grodno4
Kirill Vergeichik Lokomotiv Vitebsk4
Artem Milevsky Dinamo Brest4
Nikolay Yanush Shakhtyor Soligorsk4
Aleksandr Karnitskiy Gomel4
Artem Solovey Lokomotiv Vitebsk4
Oleksandr SafonovFK Slutsksakhar3
Nemanja Covic FC Minsk3
Anton Matveenko Lokomotiv Vitebsk3
Dmitri IgnatenkoFK Gorodeya3
Biran Ndoye Slavia Mozyr3
Evgen Chumak Transmash Mogilev3
Roman Laktionov Neman Grodno3
Denis Trapashko Slavia Mozyr3
Pyry Soiri Shakhtyor Soligorsk3
Andrey VoronkovFK Gorodeya3
Rinar ValeyevIsloch3
Dmitri LebedevFK Gorodeya3
Dmitri Rekish Torpedo Zhodino3
Taianan WelkerFK Gorodeya3
Zakhar Volkov Naftan Novopolotsk3
Anton Shramchenko Transmash Mogilev3
Rafael Ledesma Lokomotiv Vitebsk3
Chidi Osuchukwu Dinamo Brest2
Dmitri German Dinamo Brest2
Dmytro YusovFK Slutsksakhar2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.