Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga chorwacka  
Piłka nożna / Chorwacja / Liga chorwacka / 2016/2017


Chorwacka Pierwsza Liga Piłkarska to najwyższa ligowa klasa rozgrywkowa klubów piłki nożnej w Chorwacji. Pierwszy sezon rozegrano w 1991 roku. Obecnie w najwyższej lidze występuje 10 zespołów. Najlepszy z nich zostaje na koniec sezonu mistrzem Chorwacji i kwalifikuje się do eliminacji Ligi Mistrzów, drugi i trzeci startuje w Lidze Europy UEFA, podobnie jak zwycięzca krajowego pucharu. Liga rozgrywana jest systemem jesień-wiosna.
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
Rudes
0-1
Slaven
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
Rudes
0-1
Slaven
19 maj
  
HNK Gorica
1-0
Osijek
19 maj
  
Hajduk Split
4-1
Istra Pula
18 maj
  
Rijeka
1-0
NK Lokomotiva
18 maj
  
Inter Z.
2-3
Dynamo Zagrzeb
15 maj
  
Osijek
2-1
Rijeka
15 maj
  
Dynamo Zagrzeb
3-1
HNK Gorica
15 maj
  
Slaven
1-1
NK Lokomotiva
14 maj
  
Rudes
1-4
Hajduk Split
14 maj
  
Istra Pula
0-1
Inter Z.
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Dynamo Zagrzeb35892852711952
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • P
2 Rijeka35661997693534
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • W
3 Hajduk Split356217117583622
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
4 Osijek355917810583523
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
5 HNK Gorica355616811544410
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
6 NK Lokomotiva354913101249409
?
  • P
  • R
  • P
  • P
  • R
7 Slaven3536715134052-12
?
  • W
  • R
  • P
  • W
  • W
8 Inter Z.353194223981-42
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
9 Istra Pula352257232973-44
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
10 Rudes351435272678-52
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
Kolejka 1
27 lip
Dynamo Zagrzeb
1-1
Rudes
28 lip
NK Lokomotiva
4-0
Inter Z.
28 lip
Rijeka
2-0
HNK Gorica
29 lip
Istra Pula
1-1
Slaven
29 lip
Osijek
4-1
Hajduk Split
Kolejka 2
3 sie
Rijeka
4-0
Inter Z.
3 sie
Dynamo Zagrzeb
3-0
Istra Pula
4 sie
HNK Gorica
3-3
Slaven
5 sie
Hajduk Split
1-1
NK Lokomotiva
5 sie
Osijek
3-2
Rudes
Kolejka 3
10 sie
Dynamo Zagrzeb
2-1
Slaven
11 sie
HNK Gorica
2-3
Inter Z.
11 sie
NK Lokomotiva
1-0
Rudes
12 sie
Rijeka
1-1
Hajduk Split
12 sie
Osijek
3-0
Istra Pula
Kolejka 4
17 sie
Dynamo Zagrzeb
2-1
Osijek
18 sie
Istra Pula
1-2
NK Lokomotiva
19 sie
Hajduk Split
0-2
HNK Gorica
19 sie
Rudes
1-2
Rijeka
8 wrz
Slaven
2-1
Inter Z.
Kolejka 5
24 sie
Osijek
1-1
Slaven
25 sie
Dynamo Zagrzeb
1-0
NK Lokomotiva
25 sie
HNK Gorica
2-0
Rudes
26 sie
Rijeka
3-3
Istra Pula
26 sie
Inter Z.
2-2
Hajduk Split
Kolejka 6
31 sie
Inter Z.
3-0
Rudes
1 wrz
Osijek
2-1
NK Lokomotiva
1 wrz
Slaven
1-1
Hajduk Split
2 wrz
Dynamo Zagrzeb
1-1
Rijeka
2 wrz
Istra Pula
0-2
HNK Gorica
Kolejka 7
14 wrz
Inter Z.
1-2
Istra Pula
15 wrz
HNK Gorica
0-1
Dynamo Zagrzeb
15 wrz
Hajduk Split
3-1
Rudes
16 wrz
Rijeka
1-1
Osijek
16 wrz
Slaven
2-5
NK Lokomotiva
Kolejka 8
21 wrz
Slaven
1-1
Rudes
22 wrz
NK Lokomotiva
2-0
Rijeka
22 wrz
Osijek
0-1
HNK Gorica
23 wrz
Dynamo Zagrzeb
5-3
Inter Z.
23 wrz
Istra Pula
2-4
Hajduk Split
Kolejka 9
29 wrz
Hajduk Split
0-0
Dynamo Zagrzeb
29 wrz
Inter Z.
0-3
Osijek
30 wrz
HNK Gorica
0-3
NK Lokomotiva
30 wrz
Rijeka
0-0
Slaven
1 paź
Rudes
0-3
Istra Pula
Kolejka 10
5 paź
Inter Z.
2-1
NK Lokomotiva
6 paź
Slaven
3-1
Istra Pula
6 paź
HNK Gorica
2-1
Rijeka
7 paź
Rudes
0-3
Dynamo Zagrzeb
7 paź
Hajduk Split
0-2
Osijek
Kolejka 11
19 paź
Inter Z.
1-2
Rijeka
20 paź
Rudes
1-4
Osijek
20 paź
Istra Pula
1-4
Dynamo Zagrzeb
21 paź
NK Lokomotiva
2-0
Hajduk Split
21 paź
Slaven
0-1
HNK Gorica
Kolejka 12
26 paź
Rudes
0-4
NK Lokomotiva
27 paź
Inter Z.
1-3
HNK Gorica
27 paź
Istra Pula
1-1
Osijek
28 paź
Hajduk Split
1-1
Rijeka
28 paź
Slaven
0-2
Dynamo Zagrzeb
Kolejka 13
3 lis
NK Lokomotiva
1-0
Istra Pula
4 lis
HNK Gorica
1-1
Hajduk Split
4 lis
Osijek
0-2
Dynamo Zagrzeb
5 lis
Rijeka
5-1
Rudes
5 lis
Inter Z.
0-0
Slaven
Kolejka 14
9 lis
Rudes
0-1
HNK Gorica
10 lis
Slaven
0-2
Osijek
10 lis
Hajduk Split
3-0
Inter Z.
11 lis
Istra Pula
1-2
Rijeka
11 lis
NK Lokomotiva
0-1
Dynamo Zagrzeb
Kolejka 15
23 lis
Rudes
0-1
Inter Z.
24 lis
Rijeka
1-0
Dynamo Zagrzeb
24 lis
HNK Gorica
0-2
Istra Pula
25 lis
NK Lokomotiva
2-2
Osijek
25 lis
Hajduk Split
2-2
Slaven
Kolejka 16
30 lis
Istra Pula
0-2
Inter Z.
30 lis
NK Lokomotiva
1-1
Slaven
1 gru
Rudes
1-4
Hajduk Split
1 gru
Osijek
1-2
Rijeka
2 gru
Dynamo Zagrzeb
1-0
HNK Gorica
Kolejka 17
8 gru
Hajduk Split
3-1
Istra Pula
8 gru
Rijeka
3-0
NK Lokomotiva
9 gru
Inter Z.
0-2
Dynamo Zagrzeb
9 gru
HNK Gorica
1-2
Osijek
10 gru
Rudes
1-1
Slaven
Kolejka 18
14 gru
NK Lokomotiva
2-2
HNK Gorica
16 gru
Istra Pula
1-0
Rudes
16 gru
Dynamo Zagrzeb
1-0
Hajduk Split
16 gru
Osijek
6-0
Inter Z.
30 sty
Slaven
1-1
Rijeka
Kolejka 19
1 lut
NK Lokomotiva
2-0
Inter Z.
2 lut
Dynamo Zagrzeb
7-2
Rudes
2 lut
Istra Pula
1-1
Slaven
3 lut
Osijek
0-1
Hajduk Split
3 lut
Rijeka
1-3
HNK Gorica
Kolejka 20
8 lut
Rudes
0-1
Osijek
9 lut
Slaven
2-0
HNK Gorica
9 lut
Dynamo Zagrzeb
1-0
Istra Pula
10 lut
Inter Z.
0-3
Rijeka
10 lut
Hajduk Split
2-1
NK Lokomotiva
Kolejka 21
15 lut
NK Lokomotiva
0-0
Rudes
16 lut
HNK Gorica
2-2
Inter Z.
16 lut
Rijeka
0-0
Hajduk Split
17 lut
Dynamo Zagrzeb
3-0
Slaven
17 lut
Osijek
1-0
Istra Pula
Kolejka 22
22 lut
Rudes
2-4
Rijeka
23 lut
Hajduk Split
0-0
HNK Gorica
23 lut
Slaven
0-1
Inter Z.
24 lut
Dynamo Zagrzeb
3-0
Osijek
24 lut
Istra Pula
0-0
NK Lokomotiva
Kolejka 23
1 mar
Rijeka
2-0
Istra Pula
2 mar
NK Lokomotiva
1-1
Dynamo Zagrzeb
2 mar
HNK Gorica
3-1
Rudes
3 mar
Osijek
1-1
Slaven
3 mar
Inter Z.
1-3
Hajduk Split
Kolejka 24
8 mar
Rudes
2-0
Inter Z.
9 mar
Slaven
1-2
Hajduk Split
9 mar
Istra Pula
0-3
HNK Gorica
10 mar
Dynamo Zagrzeb
3-1
Rijeka
10 mar
Osijek
1-1
NK Lokomotiva
Kolejka 25
15 mar
Inter Z.
3-1
Istra Pula
16 mar
NK Lokomotiva
3-1
Slaven
16 mar
Hajduk Split
3-0
Rudes
17 mar
HNK Gorica
1-2
Dynamo Zagrzeb
17 mar
Rijeka
3-1
Osijek
Kolejka 26
28 mar
Slaven
2-1
Rudes
29 mar
Osijek
2-2
HNK Gorica
29 mar
NK Lokomotiva
1-2
Rijeka
30 mar
Istra Pula
0-2
Hajduk Split
30 mar
Dynamo Zagrzeb
1-0
Inter Z.
Kolejka 27
2 kwi
Rijeka
2-0
Slaven
2 kwi
HNK Gorica
0-2
NK Lokomotiva
3 kwi
Inter Z.
1-3
Osijek
3 kwi
Hajduk Split
0-1
Dynamo Zagrzeb
4 kwi
Rudes
1-0
Istra Pula
Kolejka 28
6 kwi
Inter Z.
3-2
NK Lokomotiva
6 kwi
HNK Gorica
1-0
Rijeka
7 kwi
Rudes
0-2
Dynamo Zagrzeb
7 kwi
Hajduk Split
0-0
Osijek
8 kwi
Slaven
3-3
Istra Pula
Kolejka 29
12 kwi
Osijek
2-0
Rudes
13 kwi
Rijeka
7-0
Inter Z.
13 kwi
Istra Pula
0-4
Dynamo Zagrzeb
14 kwi
HNK Gorica
4-3
Slaven
14 kwi
NK Lokomotiva
0-1
Hajduk Split
Kolejka 30
19 kwi
Slaven
0-1
Dynamo Zagrzeb
19 kwi
Istra Pula
1-0
Osijek
20 kwi
Rudes
1-2
NK Lokomotiva
20 kwi
Hajduk Split
4-0
Rijeka
20 kwi
Inter Z.
2-2
HNK Gorica
Kolejka 31
26 kwi
NK Lokomotiva
1-1
Istra Pula
27 kwi
HNK Gorica
3-0
Hajduk Split
27 kwi
Osijek
2-1
Dynamo Zagrzeb
28 kwi
Inter Z.
1-3
Slaven
28 kwi
Rijeka
3-1
Rudes
Kolejka 32
3 maj
Rudes
1-1
HNK Gorica
4 maj
Istra Pula
0-7
Rijeka
4 maj
Hajduk Split
3-2
Inter Z.
5 maj
Slaven
1-0
Osijek
5 maj
Dynamo Zagrzeb
3-0
NK Lokomotiva
Kolejka 33
9 maj
Inter Z.
0-3
Rudes
10 maj
Hajduk Split
2-0
Slaven
10 maj
HNK Gorica
4-1
Istra Pula
11 maj
Rijeka
0-0
Dynamo Zagrzeb
11 maj
NK Lokomotiva
0-4
Osijek
Kolejka 34
14 maj
Istra Pula
0-1
Inter Z.
14 maj
Rudes
1-4
Hajduk Split
15 maj
Slaven
1-1
NK Lokomotiva
15 maj
Osijek
2-1
Rijeka
15 maj
Dynamo Zagrzeb
3-1
HNK Gorica
Kolejka 35
18 maj
Rijeka
1-0
NK Lokomotiva
18 maj
Inter Z.
2-3
Dynamo Zagrzeb
19 maj
HNK Gorica
1-0
Osijek
19 maj
Hajduk Split
4-1
Istra Pula
wczoraj
Rudes
0-1
Slaven
Kolejka 1
27 lip
Dynamo Zagrzeb
1-1
Rudes
28 lip
NK Lokomotiva
4-0
Inter Z.
28 lip
Rijeka
2-0
HNK Gorica
29 lip
Istra Pula
1-1
Slaven
29 lip
Osijek
4-1
Hajduk Split
Kolejka 2
3 sie
Rijeka
4-0
Inter Z.
3 sie
Dynamo Zagrzeb
3-0
Istra Pula
4 sie
HNK Gorica
3-3
Slaven
5 sie
Hajduk Split
1-1
NK Lokomotiva
5 sie
Osijek
3-2
Rudes
Kolejka 3
10 sie
Dynamo Zagrzeb
2-1
Slaven
11 sie
HNK Gorica
2-3
Inter Z.
11 sie
NK Lokomotiva
1-0
Rudes
12 sie
Rijeka
1-1
Hajduk Split
12 sie
Osijek
3-0
Istra Pula
Kolejka 4
17 sie
Dynamo Zagrzeb
2-1
Osijek
18 sie
Istra Pula
1-2
NK Lokomotiva
19 sie
Hajduk Split
0-2
HNK Gorica
19 sie
Rudes
1-2
Rijeka
8 wrz
Slaven
2-1
Inter Z.
Kolejka 5
24 sie
Osijek
1-1
Slaven
25 sie
Dynamo Zagrzeb
1-0
NK Lokomotiva
25 sie
HNK Gorica
2-0
Rudes
26 sie
Rijeka
3-3
Istra Pula
26 sie
Inter Z.
2-2
Hajduk Split
Kolejka 6
31 sie
Inter Z.
3-0
Rudes
1 wrz
Osijek
2-1
NK Lokomotiva
1 wrz
Slaven
1-1
Hajduk Split
2 wrz
Dynamo Zagrzeb
1-1
Rijeka
2 wrz
Istra Pula
0-2
HNK Gorica
Kolejka 7
14 wrz
Inter Z.
1-2
Istra Pula
15 wrz
HNK Gorica
0-1
Dynamo Zagrzeb
15 wrz
Hajduk Split
3-1
Rudes
16 wrz
Rijeka
1-1
Osijek
16 wrz
Slaven
2-5
NK Lokomotiva
Kolejka 8
21 wrz
Slaven
1-1
Rudes
22 wrz
NK Lokomotiva
2-0
Rijeka
22 wrz
Osijek
0-1
HNK Gorica
23 wrz
Dynamo Zagrzeb
5-3
Inter Z.
23 wrz
Istra Pula
2-4
Hajduk Split
Kolejka 9
29 wrz
Hajduk Split
0-0
Dynamo Zagrzeb
29 wrz
Inter Z.
0-3
Osijek
30 wrz
HNK Gorica
0-3
NK Lokomotiva
30 wrz
Rijeka
0-0
Slaven
1 paź
Rudes
0-3
Istra Pula
Kolejka 10
5 paź
Inter Z.
2-1
NK Lokomotiva
6 paź
Slaven
3-1
Istra Pula
6 paź
HNK Gorica
2-1
Rijeka
7 paź
Rudes
0-3
Dynamo Zagrzeb
7 paź
Hajduk Split
0-2
Osijek
Kolejka 11
19 paź
Inter Z.
1-2
Rijeka
20 paź
Rudes
1-4
Osijek
20 paź
Istra Pula
1-4
Dynamo Zagrzeb
21 paź
NK Lokomotiva
2-0
Hajduk Split
21 paź
Slaven
0-1
HNK Gorica
Kolejka 12
26 paź
Rudes
0-4
NK Lokomotiva
27 paź
Inter Z.
1-3
HNK Gorica
27 paź
Istra Pula
1-1
Osijek
28 paź
Hajduk Split
1-1
Rijeka
28 paź
Slaven
0-2
Dynamo Zagrzeb
Kolejka 13
3 lis
NK Lokomotiva
1-0
Istra Pula
4 lis
HNK Gorica
1-1
Hajduk Split
4 lis
Osijek
0-2
Dynamo Zagrzeb
5 lis
Rijeka
5-1
Rudes
5 lis
Inter Z.
0-0
Slaven
Kolejka 14
9 lis
Rudes
0-1
HNK Gorica
10 lis
Slaven
0-2
Osijek
10 lis
Hajduk Split
3-0
Inter Z.
11 lis
Istra Pula
1-2
Rijeka
11 lis
NK Lokomotiva
0-1
Dynamo Zagrzeb
Kolejka 15
23 lis
Rudes
0-1
Inter Z.
24 lis
Rijeka
1-0
Dynamo Zagrzeb
24 lis
HNK Gorica
0-2
Istra Pula
25 lis
NK Lokomotiva
2-2
Osijek
25 lis
Hajduk Split
2-2
Slaven
Kolejka 16
30 lis
Istra Pula
0-2
Inter Z.
30 lis
NK Lokomotiva
1-1
Slaven
1 gru
Rudes
1-4
Hajduk Split
1 gru
Osijek
1-2
Rijeka
2 gru
Dynamo Zagrzeb
1-0
HNK Gorica
Kolejka 17
8 gru
Hajduk Split
3-1
Istra Pula
8 gru
Rijeka
3-0
NK Lokomotiva
9 gru
Inter Z.
0-2
Dynamo Zagrzeb
9 gru
HNK Gorica
1-2
Osijek
10 gru
Rudes
1-1
Slaven
Kolejka 18
14 gru
NK Lokomotiva
2-2
HNK Gorica
16 gru
Istra Pula
1-0
Rudes
16 gru
Dynamo Zagrzeb
1-0
Hajduk Split
16 gru
Osijek
6-0
Inter Z.
30 sty
Slaven
1-1
Rijeka
Kolejka 19
1 lut
NK Lokomotiva
2-0
Inter Z.
2 lut
Dynamo Zagrzeb
7-2
Rudes
2 lut
Istra Pula
1-1
Slaven
3 lut
Osijek
0-1
Hajduk Split
3 lut
Rijeka
1-3
HNK Gorica
Kolejka 20
8 lut
Rudes
0-1
Osijek
9 lut
Slaven
2-0
HNK Gorica
9 lut
Dynamo Zagrzeb
1-0
Istra Pula
10 lut
Inter Z.
0-3
Rijeka
10 lut
Hajduk Split
2-1
NK Lokomotiva
Kolejka 21
15 lut
NK Lokomotiva
0-0
Rudes
16 lut
HNK Gorica
2-2
Inter Z.
16 lut
Rijeka
0-0
Hajduk Split
17 lut
Dynamo Zagrzeb
3-0
Slaven
17 lut
Osijek
1-0
Istra Pula
Kolejka 22
22 lut
Rudes
2-4
Rijeka
23 lut
Hajduk Split
0-0
HNK Gorica
23 lut
Slaven
0-1
Inter Z.
24 lut
Dynamo Zagrzeb
3-0
Osijek
24 lut
Istra Pula
0-0
NK Lokomotiva
Kolejka 23
1 mar
Rijeka
2-0
Istra Pula
2 mar
NK Lokomotiva
1-1
Dynamo Zagrzeb
2 mar
HNK Gorica
3-1
Rudes
3 mar
Osijek
1-1
Slaven
3 mar
Inter Z.
1-3
Hajduk Split
Kolejka 24
8 mar
Rudes
2-0
Inter Z.
9 mar
Slaven
1-2
Hajduk Split
9 mar
Istra Pula
0-3
HNK Gorica
10 mar
Dynamo Zagrzeb
3-1
Rijeka
10 mar
Osijek
1-1
NK Lokomotiva
Kolejka 25
15 mar
Inter Z.
3-1
Istra Pula
16 mar
NK Lokomotiva
3-1
Slaven
16 mar
Hajduk Split
3-0
Rudes
17 mar
HNK Gorica
1-2
Dynamo Zagrzeb
17 mar
Rijeka
3-1
Osijek
Kolejka 26
28 mar
Slaven
2-1
Rudes
29 mar
Osijek
2-2
HNK Gorica
29 mar
NK Lokomotiva
1-2
Rijeka
30 mar
Istra Pula
0-2
Hajduk Split
30 mar
Dynamo Zagrzeb
1-0
Inter Z.
Kolejka 27
2 kwi
Rijeka
2-0
Slaven
2 kwi
HNK Gorica
0-2
NK Lokomotiva
3 kwi
Inter Z.
1-3
Osijek
3 kwi
Hajduk Split
0-1
Dynamo Zagrzeb
4 kwi
Rudes
1-0
Istra Pula
Kolejka 28
6 kwi
Inter Z.
3-2
NK Lokomotiva
6 kwi
HNK Gorica
1-0
Rijeka
7 kwi
Rudes
0-2
Dynamo Zagrzeb
7 kwi
Hajduk Split
0-0
Osijek
8 kwi
Slaven
3-3
Istra Pula
Kolejka 29
12 kwi
Osijek
2-0
Rudes
13 kwi
Rijeka
7-0
Inter Z.
13 kwi
Istra Pula
0-4
Dynamo Zagrzeb
14 kwi
HNK Gorica
4-3
Slaven
14 kwi
NK Lokomotiva
0-1
Hajduk Split
Kolejka 30
19 kwi
Slaven
0-1
Dynamo Zagrzeb
19 kwi
Istra Pula
1-0
Osijek
20 kwi
Rudes
1-2
NK Lokomotiva
20 kwi
Hajduk Split
4-0
Rijeka
20 kwi
Inter Z.
2-2
HNK Gorica
Kolejka 31
26 kwi
NK Lokomotiva
1-1
Istra Pula
27 kwi
HNK Gorica
3-0
Hajduk Split
27 kwi
Osijek
2-1
Dynamo Zagrzeb
28 kwi
Inter Z.
1-3
Slaven
28 kwi
Rijeka
3-1
Rudes
Kolejka 32
3 maj
Rudes
1-1
HNK Gorica
4 maj
Istra Pula
0-7
Rijeka
4 maj
Hajduk Split
3-2
Inter Z.
5 maj
Slaven
1-0
Osijek
5 maj
Dynamo Zagrzeb
3-0
NK Lokomotiva
Kolejka 33
9 maj
Inter Z.
0-3
Rudes
10 maj
Hajduk Split
2-0
Slaven
10 maj
HNK Gorica
4-1
Istra Pula
11 maj
Rijeka
0-0
Dynamo Zagrzeb
11 maj
NK Lokomotiva
0-4
Osijek
Kolejka 34
14 maj
Istra Pula
0-1
Inter Z.
14 maj
Rudes
1-4
Hajduk Split
15 maj
Slaven
1-1
NK Lokomotiva
15 maj
Osijek
2-1
Rijeka
15 maj
Dynamo Zagrzeb
3-1
HNK Gorica
Kolejka 35
18 maj
Rijeka
1-0
NK Lokomotiva
18 maj
Inter Z.
2-3
Dynamo Zagrzeb
19 maj
HNK Gorica
1-0
Osijek
19 maj
Hajduk Split
4-1
Istra Pula
wczoraj
Rudes
0-1
Slaven
Kolejka 36
24 maj 18:00
Istra Pula
-
Rudes
25 maj 20:00
Slaven
-
Rijeka
26 maj 19:00
Dynamo Zagrzeb
-
Hajduk Split
26 maj 19:00
Osijek
-
Inter Z.
26 maj 19:00
NK Lokomotiva
-
HNK Gorica
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Dynamo Zagrzeb35892852711952
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • P
2 Rijeka35661997693534
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • W
3 Hajduk Split356217117583622
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
4 Osijek355917810583523
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
5 HNK Gorica355616811544410
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
6 NK Lokomotiva354913101249409
?
  • P
  • R
  • P
  • P
  • R
7 Slaven3536715134052-12
?
  • W
  • R
  • P
  • W
  • W
8 Inter Z.353194223981-42
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
9 Istra Pula352257232973-44
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
10 Rudes351435272678-52
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Mijo Caktas Hajduk Split18
Mirko Maric Osijek18
Jakov Puljic Rijeka16
Lukasz ZwolinskiHNK Gorica14
Komnen Andric Inter Z.14
Jairo Hajduk Split13
Ivan Krstanovic NK Lokomotiva13
Antonio-Mirko Colak Rijeka12
Bruno Petkovic Dynamo Zagrzeb9
Heber Rijeka9
Ramon Mierez Istra Pula9
Iyayi Believe AtiemwenHNK Gorica8
Dejan Radonjic NK Lokomotiva8
Alexander Gorgon Rijeka8
Daniel Olmo Dynamo Zagrzeb8
Kristijan LovricHNK Gorica8
Cherif NdiayeHNK Gorica8
Haris Hajradinovic Osijek7
Serder Serderov Inter Z.7
Mario Gavranovic Dynamo Zagrzeb7
Myrto Uzuni NK Lokomotiva7
Lirim Kastrati NK Lokomotiva7
Damian Kadzior Dynamo Zagrzeb6
Boadu Maxwell Acosty Rijeka6
Mateus Slaven6
Mislav Orsic Dynamo Zagrzeb6
Matej Jelic Slaven5
Mario Budimir Dynamo Zagrzeb5
Joey SukHNK Gorica5
Tomislav StrkaljRudes5
Luka Ivanusec NK Lokomotiva5
Mirko Ivanovski Hajduk Split5
Jean Philippe Mendy Slaven4
Borislav Tsonev Inter Z.4
Ivan Mamut Inter Z.4
Farouk MiyaHNK Gorica4
Ezekiel Henty Osijek4
Adam Gyurcso Hajduk Split4
Tomislav MrkonjicRudes4
Adrian Fuentes Istra Pula4
Domagoj Pavicic Rijeka4
Obeng Regan Istra Pula4
Vitali LisakovichRudes4
Matija DvornekovicHNK Gorica4
Robert Peric-Komsic Istra Pula3
Said Ahmed Said Hajduk Split3
Amir Rrahmani Dynamo Zagrzeb3
Nikola Moro Dynamo Zagrzeb3
Petar Bockaj Osijek3
Stanko Juric Hajduk Split3

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK