Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





2 liga czeska  
Piłka nożna / Czechy / 2 liga czeska / 2016/2017


lorem ipsum
Najświeższe wyniki
Kolejka
26 lis
  
Sokolov
3-0
Usti nad Labem
26 lis
  
Slovan Varnsdorf
3-2
Zizkov
26 lis
  
Olympia HK
1-0
Sezimovo Usti
25 lis
  
Budejovice
0-2
FC Vlasim
25 lis
  
Hradec Kralove
1-1
Znojmo
25 lis
  
Frydek-Mistek
0-2
Pardubice
25 lis
  
Pribram
2-1
Trinec
19 lis
  
Sokolov
1-0
Vitkovice
19 lis
  
Zizkov
0-1
FC Vlasim
18 lis
  
Sezimovo Usti
1-2
Slovan Varnsdorf
Nadchodzące mecze
Kolejka
2 mar 19:30
  
Znojmo
-
Vitkovice
3 mar 10:15
  
Pardubice
-
Hradec Kralove
3 mar 10:15
  
Trinec
-
Frydek-Mistek
3 mar 14:30
  
Sezimovo Usti
-
Sokolov
3 mar 18:00
  
Opava
-
Usti nad Labem
4 mar 10:15
  
Zizkov
-
Olympia HK
4 mar 14:30
  
FC Vlasim
-
Pribram
4 mar 17:00
  
Budejovice
-
Slovan Varnsdorf
9 mar 17:00
  
Vitkovice
-
Zizkov
9 mar 17:00
  
Hradec Kralove
-
Budejovice
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1Opava1631943422517
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
2Trinec163093423158
?
  • P
  • R
  • W
  • W
  • W
3Pribram1629925261610
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
4Budejovice1628772241113
?
  • P
  • R
  • R
  • R
  • W
5Pardubice162891622139
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • P
6Znojmo16257452125-4
?
  • R
  • W
  • P
  • W
  • P
7Sokolov162473619172
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
8Olympia HK16236552124-3
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
9FC Vlasim162372726251
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • R
10Hradec Kralove162257421192
?
  • R
  • P
  • W
  • R
  • P
11Slovan Varnsdorf16184662225-3
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
12Sezimovo Usti16184662022-2
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • R
13Zizkov16164482226-4
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
14Vitkovice16133491631-15
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
15Usti nad Labem161233101632-16
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
16Frydek-Mistek1611259823-15
?
  • P
  • W
  • R
  • P
  • P
Kolejka 1
28 lip
Hradec Kralove
1-1
Sezimovo Usti
28 lip
Vitkovice
0-0
Usti nad Labem
29 lip
Pribram
0-0
Znojmo
29 lip
Olympia HK
1-0
Pardubice
29 lip
Frydek-Mistek
1-1
Opava
30 lip
FC Vlasim
2-1
Sokolov
30 lip
Slovan Varnsdorf
0-1
Trinec
31 lip
Budejovice
1-1
Zizkov
Kolejka 2
4 sie
Usti nad Labem
2-1
Sokolov
4 sie
Znojmo
1-3
Hradec Kralove
5 sie
Opava
6-2
Vitkovice
5 sie
Pardubice
1-0
Frydek-Mistek
5 sie
Sezimovo Usti
2-2
Olympia HK
5 sie
Trinec
2-1
Pribram
6 sie
Zizkov
0-0
Slovan Varnsdorf
6 sie
FC Vlasim
0-2
Budejovice
Kolejka 3
11 sie
Vitkovice
1-1
Znojmo
11 sie
Usti nad Labem
2-5
Opava
12 sie
Pribram
2-3
FC Vlasim
12 sie
Olympia HK
2-2
Zizkov
12 sie
Frydek-Mistek
1-0
Trinec
13 sie
Sokolov
3-3
Sezimovo Usti
13 sie
Slovan Varnsdorf
2-3
Budejovice
14 sie
Hradec Kralove
2-1
Pardubice
Kolejka 4
18 sie
Znojmo
2-1
Frydek-Mistek
19 sie
Opava
0-0
Sokolov
19 sie
Pardubice
3-1
Usti nad Labem
19 sie
Sezimovo Usti
0-2
Pribram
19 sie
Trinec
2-0
Olympia HK
20 sie
Zizkov
5-0
Vitkovice
20 sie
FC Vlasim
4-1
Slovan Varnsdorf
20 sie
Budejovice
4-1
Hradec Kralove
Kolejka 5
22 sie
Opava
2-1
Sezimovo Usti
23 sie
Pribram
3-1
Slovan Varnsdorf
23 sie
Olympia HK
0-0
Budejovice
23 sie
Hradec Kralove
4-1
Zizkov
23 sie
Frydek-Mistek
1-1
FC Vlasim
23 sie
Vitkovice
0-1
Pardubice
23 sie
Sokolov
1-0
Trinec
23 sie
Usti nad Labem
4-0
Znojmo
Kolejka 6
26 sie
Pardubice
2-1
Sokolov
27 sie
Znojmo
2-1
Opava
27 sie
Trinec
0-0
Hradec Kralove
27 sie
Zizkov
1-1
Pribram
27 sie
FC Vlasim
0-1
Olympia HK
27 sie
Budejovice
2-0
Usti nad Labem
27 sie
Slovan Varnsdorf
0-0
Vitkovice
28 sie
Sezimovo Usti
3-0
Frydek-Mistek
Kolejka 7
8 wrz
Hradec Kralove
2-1
FC Vlasim
8 wrz
Usti nad Labem
0-3
Trinec
9 wrz
Frydek-Mistek
0-2
Zizkov
9 wrz
Opava
1-0
Pardubice
10 wrz
Sokolov
2-3
Znojmo
11 wrz
Pribram
1-0
Budejovice
11 wrz
Vitkovice
1-1
Sezimovo Usti
27 wrz
Olympia HK
2-2
Slovan Varnsdorf
Kolejka 8
15 wrz
FC Vlasim
3-1
Vitkovice
16 wrz
Pribram
1-3
Olympia HK
16 wrz
Pardubice
0-1
Znojmo
16 wrz
Sezimovo Usti
2-1
Usti nad Labem
16 wrz
Trinec
3-3
Opava
16 wrz
Slovan Varnsdorf
1-1
Hradec Kralove
17 wrz
Zizkov
1-2
Sokolov
17 wrz
Budejovice
1-1
Frydek-Mistek
Kolejka 9
22 wrz
Usti nad Labem
1-1
Slovan Varnsdorf
23 wrz
Vitkovice
2-3
Trinec
23 wrz
Opava
3-1
FC Vlasim
23 wrz
Pardubice
3-1
Zizkov
24 wrz
Sokolov
0-1
Budejovice
24 wrz
Znojmo
2-1
Sezimovo Usti
25 wrz
Hradec Kralove
0-2
Pribram
9 paź
Frydek-Mistek
1-2
Olympia HK
Kolejka 10
28 wrz
Zizkov
1-5
Opava
30 wrz
Pribram
2-1
Frydek-Mistek
30 wrz
Sezimovo Usti
0-3
Pardubice
30 wrz
Trinec
2-1
Znojmo
1 paź
FC Vlasim
2-1
Usti nad Labem
1 paź
Budejovice
6-0
Vitkovice
1 paź
Slovan Varnsdorf
0-1
Sokolov
18 paź
Olympia HK
1-1
Hradec Kralove
Kolejka 11
13 paź
Vitkovice
1-0
Pribram
13 paź
Usti nad Labem
0-3
Zizkov
14 paź
Frydek-Mistek
0-0
Hradec Kralove
14 paź
Opava
3-3
Slovan Varnsdorf
14 paź
Pardubice
2-0
FC Vlasim
14 paź
Sezimovo Usti
1-0
Trinec
15 paź
Sokolov
1-3
Olympia HK
15 paź
Znojmo
1-1
Budejovice
Kolejka 12
21 paź
Pribram
4-0
Usti nad Labem
21 paź
Olympia HK
0-2
Vitkovice
21 paź
Hradec Kralove
0-1
Sokolov
21 paź
Trinec
1-0
Pardubice
21 paź
Budejovice
2-1
Opava
22 paź
Zizkov
2-1
Znojmo
22 paź
FC Vlasim
2-2
Sezimovo Usti
22 paź
Slovan Varnsdorf
1-0
Frydek-Mistek
Kolejka 13
27 paź
Vitkovice
5-0
Frydek-Mistek
27 paź
Usti nad Labem
1-1
Hradec Kralove
28 paź
Opava
5-1
Olympia HK
28 paź
Pardubice
3-2
Slovan Varnsdorf
28 paź
Sezimovo Usti
0-0
Budejovice
28 paź
Trinec
1-0
Zizkov
29 paź
Sokolov
1-0
Pribram
31 paź
Znojmo
3-2
FC Vlasim
Kolejka 14
4 lis
Pribram
3-1
Opava
4 lis
Olympia HK
1-3
Usti nad Labem
4 lis
Hradec Kralove
2-0
Vitkovice
4 lis
Frydek-Mistek
0-0
Sokolov
5 lis
Zizkov
0-2
Sezimovo Usti
5 lis
FC Vlasim
2-3
Trinec
5 lis
Budejovice
0-0
Pardubice
5 lis
Slovan Varnsdorf
3-0
Znojmo
Kolejka 15
17 lis
Usti nad Labem
0-1
Frydek-Mistek
17 lis
Opava
3-2
Hradec Kralove
17 lis
Znojmo
2-1
Olympia HK
17 lis
Pardubice
1-2
Pribram
18 lis
Sezimovo Usti
1-2
Slovan Varnsdorf
18 lis
Trinec
1-1
Budejovice
19 lis
Sokolov
1-0
Vitkovice
19 lis
Zizkov
0-1
FC Vlasim
Kolejka 16
10 lis
Vitkovice
1-2
Opava
25 lis
Hradec Kralove
1-1
Znojmo
25 lis
Frydek-Mistek
0-2
Pardubice
25 lis
Pribram
2-1
Trinec
25 lis
Budejovice
0-2
FC Vlasim
26 lis
Sokolov
3-0
Usti nad Labem
26 lis
Olympia HK
1-0
Sezimovo Usti
26 lis
Slovan Varnsdorf
3-2
Zizkov
Kolejka 1
28 lip
Hradec Kralove
1-1
Sezimovo Usti
28 lip
Vitkovice
0-0
Usti nad Labem
29 lip
Pribram
0-0
Znojmo
29 lip
Olympia HK
1-0
Pardubice
29 lip
Frydek-Mistek
1-1
Opava
30 lip
FC Vlasim
2-1
Sokolov
30 lip
Slovan Varnsdorf
0-1
Trinec
31 lip
Budejovice
1-1
Zizkov
Kolejka 2
4 sie
Usti nad Labem
2-1
Sokolov
4 sie
Znojmo
1-3
Hradec Kralove
5 sie
Opava
6-2
Vitkovice
5 sie
Pardubice
1-0
Frydek-Mistek
5 sie
Sezimovo Usti
2-2
Olympia HK
5 sie
Trinec
2-1
Pribram
6 sie
Zizkov
0-0
Slovan Varnsdorf
6 sie
FC Vlasim
0-2
Budejovice
Kolejka 3
11 sie
Vitkovice
1-1
Znojmo
11 sie
Usti nad Labem
2-5
Opava
12 sie
Pribram
2-3
FC Vlasim
12 sie
Olympia HK
2-2
Zizkov
12 sie
Frydek-Mistek
1-0
Trinec
13 sie
Sokolov
3-3
Sezimovo Usti
13 sie
Slovan Varnsdorf
2-3
Budejovice
14 sie
Hradec Kralove
2-1
Pardubice
Kolejka 4
18 sie
Znojmo
2-1
Frydek-Mistek
19 sie
Opava
0-0
Sokolov
19 sie
Pardubice
3-1
Usti nad Labem
19 sie
Sezimovo Usti
0-2
Pribram
19 sie
Trinec
2-0
Olympia HK
20 sie
Zizkov
5-0
Vitkovice
20 sie
FC Vlasim
4-1
Slovan Varnsdorf
20 sie
Budejovice
4-1
Hradec Kralove
Kolejka 5
22 sie
Opava
2-1
Sezimovo Usti
23 sie
Pribram
3-1
Slovan Varnsdorf
23 sie
Olympia HK
0-0
Budejovice
23 sie
Hradec Kralove
4-1
Zizkov
23 sie
Frydek-Mistek
1-1
FC Vlasim
23 sie
Vitkovice
0-1
Pardubice
23 sie
Sokolov
1-0
Trinec
23 sie
Usti nad Labem
4-0
Znojmo
Kolejka 6
26 sie
Pardubice
2-1
Sokolov
27 sie
Znojmo
2-1
Opava
27 sie
Trinec
0-0
Hradec Kralove
27 sie
Zizkov
1-1
Pribram
27 sie
FC Vlasim
0-1
Olympia HK
27 sie
Budejovice
2-0
Usti nad Labem
27 sie
Slovan Varnsdorf
0-0
Vitkovice
28 sie
Sezimovo Usti
3-0
Frydek-Mistek
Kolejka 7
8 wrz
Hradec Kralove
2-1
FC Vlasim
8 wrz
Usti nad Labem
0-3
Trinec
9 wrz
Frydek-Mistek
0-2
Zizkov
9 wrz
Opava
1-0
Pardubice
10 wrz
Sokolov
2-3
Znojmo
11 wrz
Pribram
1-0
Budejovice
11 wrz
Vitkovice
1-1
Sezimovo Usti
27 wrz
Olympia HK
2-2
Slovan Varnsdorf
Kolejka 8
15 wrz
FC Vlasim
3-1
Vitkovice
16 wrz
Pribram
1-3
Olympia HK
16 wrz
Pardubice
0-1
Znojmo
16 wrz
Sezimovo Usti
2-1
Usti nad Labem
16 wrz
Trinec
3-3
Opava
16 wrz
Slovan Varnsdorf
1-1
Hradec Kralove
17 wrz
Zizkov
1-2
Sokolov
17 wrz
Budejovice
1-1
Frydek-Mistek
Kolejka 9
22 wrz
Usti nad Labem
1-1
Slovan Varnsdorf
23 wrz
Vitkovice
2-3
Trinec
23 wrz
Opava
3-1
FC Vlasim
23 wrz
Pardubice
3-1
Zizkov
24 wrz
Sokolov
0-1
Budejovice
24 wrz
Znojmo
2-1
Sezimovo Usti
25 wrz
Hradec Kralove
0-2
Pribram
9 paź
Frydek-Mistek
1-2
Olympia HK
Kolejka 10
28 wrz
Zizkov
1-5
Opava
30 wrz
Pribram
2-1
Frydek-Mistek
30 wrz
Sezimovo Usti
0-3
Pardubice
30 wrz
Trinec
2-1
Znojmo
1 paź
FC Vlasim
2-1
Usti nad Labem
1 paź
Budejovice
6-0
Vitkovice
1 paź
Slovan Varnsdorf
0-1
Sokolov
18 paź
Olympia HK
1-1
Hradec Kralove
Kolejka 11
13 paź
Vitkovice
1-0
Pribram
13 paź
Usti nad Labem
0-3
Zizkov
14 paź
Frydek-Mistek
0-0
Hradec Kralove
14 paź
Opava
3-3
Slovan Varnsdorf
14 paź
Pardubice
2-0
FC Vlasim
14 paź
Sezimovo Usti
1-0
Trinec
15 paź
Sokolov
1-3
Olympia HK
15 paź
Znojmo
1-1
Budejovice
Kolejka 12
21 paź
Pribram
4-0
Usti nad Labem
21 paź
Olympia HK
0-2
Vitkovice
21 paź
Hradec Kralove
0-1
Sokolov
21 paź
Trinec
1-0
Pardubice
21 paź
Budejovice
2-1
Opava
22 paź
Zizkov
2-1
Znojmo
22 paź
FC Vlasim
2-2
Sezimovo Usti
22 paź
Slovan Varnsdorf
1-0
Frydek-Mistek
Kolejka 13
27 paź
Vitkovice
5-0
Frydek-Mistek
27 paź
Usti nad Labem
1-1
Hradec Kralove
28 paź
Opava
5-1
Olympia HK
28 paź
Pardubice
3-2
Slovan Varnsdorf
28 paź
Sezimovo Usti
0-0
Budejovice
28 paź
Trinec
1-0
Zizkov
29 paź
Sokolov
1-0
Pribram
31 paź
Znojmo
3-2
FC Vlasim
Kolejka 14
4 lis
Pribram
3-1
Opava
4 lis
Olympia HK
1-3
Usti nad Labem
4 lis
Hradec Kralove
2-0
Vitkovice
4 lis
Frydek-Mistek
0-0
Sokolov
5 lis
Zizkov
0-2
Sezimovo Usti
5 lis
FC Vlasim
2-3
Trinec
5 lis
Budejovice
0-0
Pardubice
5 lis
Slovan Varnsdorf
3-0
Znojmo
Kolejka 15
17 lis
Usti nad Labem
0-1
Frydek-Mistek
17 lis
Opava
3-2
Hradec Kralove
17 lis
Znojmo
2-1
Olympia HK
17 lis
Pardubice
1-2
Pribram
18 lis
Sezimovo Usti
1-2
Slovan Varnsdorf
18 lis
Trinec
1-1
Budejovice
19 lis
Sokolov
1-0
Vitkovice
19 lis
Zizkov
0-1
FC Vlasim
Kolejka 16
10 lis
Vitkovice
1-2
Opava
25 lis
Hradec Kralove
1-1
Znojmo
25 lis
Frydek-Mistek
0-2
Pardubice
25 lis
Pribram
2-1
Trinec
25 lis
Budejovice
0-2
FC Vlasim
26 lis
Sokolov
3-0
Usti nad Labem
26 lis
Olympia HK
1-0
Sezimovo Usti
26 lis
Slovan Varnsdorf
3-2
Zizkov
Kolejka 17
2 mar 19:30
Znojmo
-
Vitkovice
3 mar 10:15
Pardubice
-
Hradec Kralove
3 mar 10:15
Trinec
-
Frydek-Mistek
3 mar 14:30
Sezimovo Usti
-
Sokolov
3 mar 18:00
Opava
-
Usti nad Labem
4 mar 14:30
FC Vlasim
-
Pribram
4 mar 10:15
Zizkov
-
Olympia HK
4 mar 17:00
Budejovice
-
Slovan Varnsdorf
Kolejka 18
9 mar 18:00
Usti nad Labem
-
Pardubice
9 mar 17:00
Vitkovice
-
Zizkov
9 mar 17:00
Hradec Kralove
-
Budejovice
10 mar 17:00
Sokolov
-
Opava
10 mar 17:00
Frydek-Mistek
-
Znojmo
10 mar 17:00
Pribram
-
Sezimovo Usti
10 mar 10:15
Olympia HK
-
Trinec
11 mar 14:30
Slovan Varnsdorf
-
FC Vlasim
Kolejka 19
16 mar 19:30
Znojmo
-
Usti nad Labem
17 mar 10:15
Pardubice
-
Vitkovice
17 mar 10:15
Trinec
-
Sokolov
17 mar 17:00
Sezimovo Usti
-
Opava
18 mar 15:00
Slovan Varnsdorf
-
Pribram
18 mar 17:00
Budejovice
-
Olympia HK
18 mar 10:15
Zizkov
-
Hradec Kralove
18 mar 15:00
FC Vlasim
-
Frydek-Mistek
Kolejka 20
30 mar 14:00
Hradec Kralove
-
Trinec
30 mar 18:00
Usti nad Labem
-
Budejovice
31 mar 18:00
Opava
-
Znojmo
31 mar 17:00
Sokolov
-
Pardubice
31 mar 17:00
Frydek-Mistek
-
Sezimovo Usti
31 mar 17:00
Pribram
-
Zizkov
31 mar 10:15
Olympia HK
-
FC Vlasim
31 mar 17:00
Vitkovice
-
Slovan Varnsdorf
Kolejka 21
6 kwi 19:30
Znojmo
-
Sokolov
7 kwi 17:00
Sezimovo Usti
-
Vitkovice
7 kwi 10:15
Trinec
-
Usti nad Labem
7 kwi 10:15
Pardubice
-
Opava
8 kwi 17:00
Budejovice
-
Pribram
8 kwi 16:30
Slovan Varnsdorf
-
Olympia HK
8 kwi 16:30
FC Vlasim
-
Hradec Kralove
8 kwi 10:15
Zizkov
-
Frydek-Mistek
Kolejka 22
13 kwi 19:30
Znojmo
-
Pardubice
13 kwi 18:00
Usti nad Labem
-
Sezimovo Usti
13 kwi 18:00
Hradec Kralove
-
Slovan Varnsdorf
14 kwi 10:15
Olympia HK
-
Pribram
14 kwi 18:00
Opava
-
Trinec
14 kwi 17:00
Sokolov
-
Zizkov
14 kwi 17:00
Vitkovice
-
FC Vlasim
14 kwi 17:00
Frydek-Mistek
-
Budejovice
Kolejka 23
20 kwi 17:00
Trinec
-
Vitkovice
21 kwi 17:00
Pribram
-
Hradec Kralove
21 kwi 10:15
Olympia HK
-
Frydek-Mistek
21 kwi 17:00
Sezimovo Usti
-
Znojmo
22 kwi 17:00
Budejovice
-
Sokolov
22 kwi 17:00
Slovan Varnsdorf
-
Usti nad Labem
22 kwi 17:00
FC Vlasim
-
Opava
22 kwi 10:15
Zizkov
-
Pardubice
Kolejka 24
24 kwi 18:00
Hradec Kralove
-
Olympia HK
25 kwi 17:00
Frydek-Mistek
-
Pribram
25 kwi 17:00
Pardubice
-
Sezimovo Usti
25 kwi 19:30
Znojmo
-
Trinec
25 kwi 18:00
Opava
-
Zizkov
25 kwi 18:00
Usti nad Labem
-
FC Vlasim
25 kwi 17:00
Vitkovice
-
Budejovice
25 kwi 17:00
Sokolov
-
Slovan Varnsdorf
Kolejka 25
28 kwi 18:00
Hradec Kralove
-
Frydek-Mistek
28 kwi 17:00
Pribram
-
Vitkovice
28 kwi 10:15
Olympia HK
-
Sokolov
28 kwi 10:15
Trinec
-
Sezimovo Usti
29 kwi 10:15
Zizkov
-
Usti nad Labem
29 kwi 17:00
Slovan Varnsdorf
-
Opava
29 kwi 17:00
Budejovice
-
Znojmo
29 kwi 17:00
FC Vlasim
-
Pardubice
Kolejka 26
4 maj 18:00
Usti nad Labem
-
Pribram
4 maj 19:30
Znojmo
-
Zizkov
5 maj 17:00
Vitkovice
-
Olympia HK
5 maj 17:00
Sokolov
-
Hradec Kralove
5 maj 10:15
Pardubice
-
Trinec
5 maj 17:00
Sezimovo Usti
-
FC Vlasim
5 maj 18:00
Opava
-
Budejovice
5 maj 17:00
Frydek-Mistek
-
Slovan Varnsdorf
Kolejka 27
11 maj 18:00
Hradec Kralove
-
Usti nad Labem
12 maj 17:00
Frydek-Mistek
-
Vitkovice
12 maj 17:00
Pribram
-
Sokolov
12 maj 10:15
Olympia HK
-
Opava
13 maj 17:00
FC Vlasim
-
Znojmo
13 maj 17:00
Slovan Varnsdorf
-
Pardubice
13 maj 17:00
Budejovice
-
Sezimovo Usti
13 maj 10:15
Zizkov
-
Trinec
Kolejka 28
16 maj 18:00
Opava
-
Pribram
16 maj 18:00
Usti nad Labem
-
Olympia HK
16 maj 18:00
Vitkovice
-
Hradec Kralove
16 maj 17:00
Sokolov
-
Frydek-Mistek
16 maj 17:00
Sezimovo Usti
-
Zizkov
16 maj 17:00
Trinec
-
FC Vlasim
16 maj 17:00
Pardubice
-
Budejovice
16 maj 19:30
Znojmo
-
Slovan Varnsdorf
Kolejka 29
20 maj 17:00
Vitkovice
-
Sokolov
20 maj 17:00
Frydek-Mistek
-
Usti nad Labem
20 maj 17:00
Hradec Kralove
-
Opava
20 maj 17:00
Olympia HK
-
Znojmo
20 maj 17:00
Pribram
-
Pardubice
20 maj 17:00
Slovan Varnsdorf
-
Sezimovo Usti
20 maj 17:00
Budejovice
-
Trinec
20 maj 17:00
FC Vlasim
-
Zizkov
Kolejka 30
25 maj 17:00
Znojmo
-
Pribram
25 maj 17:00
Pardubice
-
Olympia HK
25 maj 17:00
Sezimovo Usti
-
Hradec Kralove
25 maj 17:00
Opava
-
Frydek-Mistek
25 maj 17:00
Usti nad Labem
-
Vitkovice
25 maj 17:00
Sokolov
-
FC Vlasim
25 maj 17:00
Zizkov
-
Budejovice
25 maj 17:00
Trinec
-
Slovan Varnsdorf
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1Opava1631943422517
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
2Trinec163093423158
?
  • P
  • R
  • W
  • W
  • W
3Pribram1629925261610
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
4Budejovice1628772241113
?
  • P
  • R
  • R
  • R
  • W
5Pardubice162891622139
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • P
6Znojmo16257452125-4
?
  • R
  • W
  • P
  • W
  • P
7Sokolov162473619172
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
8Olympia HK16236552124-3
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
9FC Vlasim162372726251
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • R
10Hradec Kralove162257421192
?
  • R
  • P
  • W
  • R
  • P
11Slovan Varnsdorf16184662225-3
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
12Sezimovo Usti16184662022-2
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • R
13Zizkov16164482226-4
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
14Vitkovice16133491631-15
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
15Usti nad Labem161233101632-16
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
16Frydek-Mistek1611259823-15
?
  • P
  • W
  • R
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Jan Pazler Hradec Kralove12
Pavel VyhnalFC Vlasim11
Nemanja KuzmanovicOpava9
Joel Ngandu KayambaOpava7
Zbynek MusiolSezimovo Usti7
Tomas SmolaOpava7
Simon SumberaTrinec6
Michal Petran Pardubice6
Karsten Ayong Pribram6
Vaclav JurenaTrinec5
Pavel Cerny Pardubice5
Jan KosakSokolov5
Antonin RusekZnojmo5
Giorgos KatidisOlympia HK5
Stanislav KlobasaSlovan Varnsdorf5
Oskar FotrFC Vlasim4
Miroslav Podrazky Zizkov4
Ivo Taborsky Budejovice4
Vojtech PreucilSokolov4
Fahrudin DurdevicSlovan Varnsdorf4
Tomas MrazekVitkovice4
Zoran Danoski Pribram4
Ales NesickySezimovo Usti4
Peter Grajciar Pribram4
Vaclav JureckaOpava4
Vojtech HadascokFC Vlasim4
David BredaSlovan Varnsdorf4
Jakub Pesek Budejovice4
Rudolf Skacel Pribram3
Ondrej ZezulkaOlympia HK3
Tomas Ladra Pardubice3
Roman Wermke Budejovice3
Petr GlaserSokolov3
David StrombachZnojmo3
Jiri KaterinakTrinec3
Jakub TeplyZnojmo3
Dominik SimerskyOpava3
Petr Schwarz Hradec Kralove3
Jan ZidekOpava3
Marek Kodr Pribram3
Martin Jindracek Usti nad Labem3
Rostislav SamanekZnojmo3
David PuskacOpava3
Matej MrsicSezimovo Usti3
Elvis Mashike Sukisa Budejovice3
Jiri Piroch Pardubice3
Tomas VasiljevVitkovice3
Vladimir MisinskyVitkovice3
Josef Bazal Zizkov3
Pavel Hasek Zizkov3

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.