Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





2 liga czeska  
Piłka nożna / Czechy / 2 liga czeska / 2016/2017


lorem ipsum
Najświeższe wyniki
Kolejka
24 lip
  
Dukla Praha
2-1
Vyskov
24 lip
  
Opava
3-3
FC Vlasim
24 lip
  
SK Lisen
3-2
Zizkov
24 lip
  
SK Prostejov
1-3
Pribram
24 lip
  
Trinec
2-3
Usti nad Labem
24 lip
  
MFK Chrudim
0-1
Sparta Prague B
23 lip
  
Vysocina Jihlava
2-1
FK Varnsdorf
23 lip
  
FK MAS Taborsko
0-1
FC Zbrojovka Brno
Nadchodzące mecze
Kolejka
jutro 18:00
  
Usti nad Labem
-
Vysocina Jihlava
31 lip 10:15
  
Vyskov
-
SK Lisen
31 lip 10:15
  
Trinec
-
Dukla Praha
31 lip 17:00
  
Pribram
-
FK MAS Taborsko
1 sie 10:30
  
Sparta Prague B
-
SK Prostejov
1 sie 17:00
  
FK Varnsdorf
-
Zizkov
1 sie 17:00
  
FC Vlasim
-
MFK Chrudim
1 sie 20:00
  
FC Zbrojovka Brno
-
Opava
6 sie 18:00
  
Vysocina Jihlava
-
Dukla Praha
7 sie 10:15
  
MFK Chrudim
-
Trinec
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Pribram13100312
?
  • W
2 Usti nad Labem13100321
?
  • W
3 SK Lisen13100321
?
  • W
4 Dukla Praha13100211
?
  • W
5 Vysocina Jihlava13100211
?
  • W
6 FC Zbrojovka Brno13100101
?
  • W
7 Sparta Prague B13100101
?
  • W
8 Opava11010330
?
  • R
9 FC Vlasim11010330
?
  • R
10 Trinec1000123-1
?
  • P
11 Zizkov1000123-1
?
  • P
12 FK Varnsdorf1000112-1
?
  • P
13 Vyskov1000112-1
?
  • P
14 MFK Chrudim1000101-1
?
  • P
15 FK MAS Taborsko1000101-1
?
  • P
16 SK Prostejov1000113-2
?
  • P
Kolejka 1
23 lip
Vysocina Jihlava
2-1
FK Varnsdorf
23 lip
FK MAS Taborsko
0-1
FC Zbrojovka Brno
24 lip
Trinec
2-3
Usti nad Labem
24 lip
Dukla Praha
2-1
Vyskov
24 lip
MFK Chrudim
0-1
Sparta Prague B
24 lip
Opava
3-3
FC Vlasim
24 lip
SK Lisen
3-2
Zizkov
24 lip
SK Prostejov
1-3
Pribram
Kolejka 1
23 lip
Vysocina Jihlava
2-1
FK Varnsdorf
23 lip
FK MAS Taborsko
0-1
FC Zbrojovka Brno
24 lip
Trinec
2-3
Usti nad Labem
24 lip
Dukla Praha
2-1
Vyskov
24 lip
MFK Chrudim
0-1
Sparta Prague B
24 lip
Opava
3-3
FC Vlasim
24 lip
SK Lisen
3-2
Zizkov
24 lip
SK Prostejov
1-3
Pribram
Kolejka 2
jutro 18:00
Usti nad Labem
-
Vysocina Jihlava
31 lip 17:00
Pribram
-
FK MAS Taborsko
31 lip 10:15
Vyskov
-
SK Lisen
31 lip 10:15
Trinec
-
Dukla Praha
1 sie 17:00
FK Varnsdorf
-
Zizkov
1 sie 10:30
Sparta Prague B
-
SK Prostejov
1 sie 20:00
FC Zbrojovka Brno
-
Opava
1 sie 17:00
FC Vlasim
-
MFK Chrudim
Kolejka 3
6 sie 18:00
Vysocina Jihlava
-
Dukla Praha
7 sie 10:15
MFK Chrudim
-
Trinec
7 sie 17:00
Opava
-
Vyskov
7 sie 17:00
SK Lisen
-
Usti nad Labem
7 sie 17:00
SK Prostejov
-
FC Zbrojovka Brno
8 sie 10:15
Zizkov
-
Pribram
8 sie 17:00
FK Varnsdorf
-
Sparta Prague B
8 sie 17:00
FK MAS Taborsko
-
FC Vlasim
Kolejka 4
13 sie 18:00
Usti nad Labem
-
SK Prostejov
14 sie 17:00
Pribram
-
FK Varnsdorf
14 sie 10:15
Vyskov
-
FK MAS Taborsko
14 sie 10:15
Dukla Praha
-
MFK Chrudim
15 sie 10:30
Sparta Prague B
-
Zizkov
15 sie 20:00
FC Zbrojovka Brno
-
Vysocina Jihlava
15 sie 17:00
FC Vlasim
-
SK Lisen
17 sie 17:00
Trinec
-
Opava
Kolejka 5
20 sie 18:00
Vysocina Jihlava
-
FC Vlasim
21 sie 17:00
Pribram
-
Sparta Prague B
21 sie 17:00
Opava
-
MFK Chrudim
21 sie 17:00
SK Prostejov
-
Trinec
22 sie 10:15
Zizkov
-
Usti nad Labem
22 sie 17:00
FK Varnsdorf
-
Vyskov
22 sie 10:15
SK Lisen
-
FC Zbrojovka Brno
22 sie 17:00
FK MAS Taborsko
-
Dukla Praha
Kolejka 6
27 sie 18:00
Usti nad Labem
-
Pribram
27 sie 17:00
Dukla Praha
-
Opava
28 sie 10:15
Vyskov
-
SK Prostejov
28 sie 10:15
Trinec
-
SK Lisen
28 sie 10:15
MFK Chrudim
-
Vysocina Jihlava
29 sie 10:30
Sparta Prague B
-
FK MAS Taborsko
29 sie 20:00
FC Zbrojovka Brno
-
FK Varnsdorf
29 sie 17:00
FC Vlasim
-
Zizkov
Kolejka 7
10 wrz 18:00
Vysocina Jihlava
-
Opava
10 wrz 17:00
SK Lisen
-
Dukla Praha
11 wrz 17:00
Pribram
-
FC Zbrojovka Brno
11 wrz 17:00
SK Prostejov
-
MFK Chrudim
12 wrz 10:15
Zizkov
-
Vyskov
12 wrz 17:00
FK Varnsdorf
-
FC Vlasim
12 wrz 10:30
Sparta Prague B
-
Usti nad Labem
12 wrz 17:00
FK MAS Taborsko
-
Trinec
Kolejka 8
17 wrz 18:00
Usti nad Labem
-
FK Varnsdorf
18 wrz 10:15
Vyskov
-
Sparta Prague B
18 wrz 10:15
Trinec
-
Vysocina Jihlava
18 wrz 10:15
Dukla Praha
-
Pribram
18 wrz 10:15
MFK Chrudim
-
SK Lisen
18 wrz 16:30
Opava
-
FK MAS Taborsko
19 wrz 20:00
FC Zbrojovka Brno
-
Zizkov
19 wrz 16:30
FC Vlasim
-
SK Prostejov
Kolejka 9
24 wrz 18:00
Usti nad Labem
-
FC Zbrojovka Brno
25 wrz 16:30
Pribram
-
Vyskov
25 wrz 16:30
SK Lisen
-
Vysocina Jihlava
25 wrz 16:30
SK Prostejov
-
Opava
26 wrz 10:15
Zizkov
-
Dukla Praha
26 wrz 16:30
FK Varnsdorf
-
Trinec
26 wrz 10:30
Sparta Prague B
-
FC Vlasim
26 wrz 16:30
FK MAS Taborsko
-
MFK Chrudim
Kolejka 10
1 paź 16:00
Dukla Praha
-
SK Prostejov
1 paź 18:00
Vysocina Jihlava
-
FK MAS Taborsko
2 paź 10:15
Vyskov
-
Usti nad Labem
2 paź 10:15
Trinec
-
Zizkov
2 paź 10:15
MFK Chrudim
-
FK Varnsdorf
2 paź 16:00
Opava
-
SK Lisen
3 paź 18:00
FC Zbrojovka Brno
-
Sparta Prague B
3 paź 16:00
FC Vlasim
-
Pribram
Kolejka 11
15 paź 18:00
Usti nad Labem
-
FC Vlasim
16 paź 15:30
Pribram
-
Opava
16 paź 15:30
SK Prostejov
-
Vysocina Jihlava
17 paź 10:15
Zizkov
-
MFK Chrudim
17 paź 15:30
FK Varnsdorf
-
Dukla Praha
17 paź 10:30
Sparta Prague B
-
Trinec
17 paź 18:00
FC Zbrojovka Brno
-
Vyskov
17 paź 15:30
FK MAS Taborsko
-
SK Lisen
Kolejka 12
22 paź 18:00
Vysocina Jihlava
-
Sparta Prague B
23 paź 10:15
Trinec
-
FC Zbrojovka Brno
23 paź 10:15
Dukla Praha
-
Usti nad Labem
23 paź 10:15
MFK Chrudim
-
Pribram
23 paź 15:30
Opava
-
Zizkov
23 paź 15:30
SK Lisen
-
FK Varnsdorf
24 paź 15:30
FC Vlasim
-
Vyskov
24 paź 15:30
FK MAS Taborsko
-
SK Prostejov
Kolejka 13
29 paź 18:00
Usti nad Labem
-
FK MAS Taborsko
30 paź 14:30
Pribram
-
Trinec
30 paź 10:15
Vyskov
-
MFK Chrudim
30 paź 14:30
SK Prostejov
-
SK Lisen
31 paź 10:15
Zizkov
-
Vysocina Jihlava
31 paź 14:30
FK Varnsdorf
-
Opava
31 paź 10:30
Sparta Prague B
-
Dukla Praha
31 paź 16:00
FC Zbrojovka Brno
-
FC Vlasim
Kolejka 14
5 lis 18:00
Vysocina Jihlava
-
Vyskov
6 lis 10:15
Trinec
-
FC Vlasim
6 lis 14:00
Dukla Praha
-
FC Zbrojovka Brno
6 lis 10:15
MFK Chrudim
-
Usti nad Labem
6 lis 14:00
Opava
-
Sparta Prague B
6 lis 14:00
SK Lisen
-
Pribram
6 lis 14:00
SK Prostejov
-
Zizkov
7 lis 14:00
FK MAS Taborsko
-
FK Varnsdorf
Kolejka 15
19 lis 18:00
Usti nad Labem
-
Opava
20 lis 13:30
Pribram
-
Vysocina Jihlava
20 lis 10:15
Vyskov
-
Trinec
21 lis 10:15
Zizkov
-
FK MAS Taborsko
21 lis 13:30
FK Varnsdorf
-
SK Prostejov
21 lis 10:30
Sparta Prague B
-
SK Lisen
21 lis 16:00
FC Zbrojovka Brno
-
MFK Chrudim
21 lis 13:30
FC Vlasim
-
Dukla Praha
Kolejka 16
26 lis 18:00
Vysocina Jihlava
-
Usti nad Labem
27 lis 13:30
SK Prostejov
-
Sparta Prague B
27 lis 13:30
Opava
-
FC Zbrojovka Brno
27 lis 13:30
SK Lisen
-
Vyskov
27 lis 10:15
MFK Chrudim
-
FC Vlasim
27 lis 10:15
Dukla Praha
-
Trinec
28 lis 10:15
Zizkov
-
FK Varnsdorf
28 lis 13:30
FK MAS Taborsko
-
Pribram
Kolejka 17
4 mar 18:00
Usti nad Labem
-
SK Lisen
5 mar 14:30
Pribram
-
Zizkov
5 mar 10:15
Trinec
-
MFK Chrudim
5 mar 14:30
Vyskov
-
Opava
5 mar 14:30
Dukla Praha
-
Vysocina Jihlava
5 mar 14:30
FC Zbrojovka Brno
-
SK Prostejov
6 mar 10:30
Sparta Prague B
-
FK Varnsdorf
6 mar 14:30
FC Vlasim
-
FK MAS Taborsko
Kolejka 18
12 mar 14:30
FK Varnsdorf
-
Pribram
12 mar 14:30
SK Prostejov
-
Usti nad Labem
12 mar 18:00
Vysocina Jihlava
-
FC Zbrojovka Brno
12 mar 14:30
FK MAS Taborsko
-
Vyskov
12 mar 14:30
SK Lisen
-
FC Vlasim
12 mar 14:30
Opava
-
Trinec
12 mar 10:15
MFK Chrudim
-
Dukla Praha
13 mar 10:15
Zizkov
-
Sparta Prague B
Kolejka 19
18 mar 18:00
Usti nad Labem
-
Zizkov
19 mar 15:00
Vyskov
-
FK Varnsdorf
19 mar 10:15
MFK Chrudim
-
Opava
19 mar 15:00
FC Zbrojovka Brno
-
SK Lisen
19 mar 15:00
Dukla Praha
-
FK MAS Taborsko
19 mar 10:15
Trinec
-
SK Prostejov
20 mar 10:30
Sparta Prague B
-
Pribram
20 mar 15:00
FC Vlasim
-
Vysocina Jihlava
Kolejka 20
2 kwi 16:30
FK MAS Taborsko
-
Sparta Prague B
2 kwi 16:30
Pribram
-
Usti nad Labem
2 kwi 16:30
FK Varnsdorf
-
FC Zbrojovka Brno
2 kwi 16:30
SK Prostejov
-
Vyskov
2 kwi 16:30
SK Lisen
-
Trinec
2 kwi 16:30
Opava
-
Dukla Praha
2 kwi 16:30
Vysocina Jihlava
-
MFK Chrudim
3 kwi 10:15
Zizkov
-
FC Vlasim
Kolejka 21
8 kwi 18:00
Usti nad Labem
-
Sparta Prague B
9 kwi 16:30
Vyskov
-
Zizkov
9 kwi 16:30
FC Zbrojovka Brno
-
Pribram
9 kwi 16:30
Opava
-
Vysocina Jihlava
9 kwi 16:30
Dukla Praha
-
SK Lisen
9 kwi 10:15
Trinec
-
FK MAS Taborsko
9 kwi 10:15
MFK Chrudim
-
SK Prostejov
10 kwi 16:30
FC Vlasim
-
FK Varnsdorf
Kolejka 22
13 kwi 16:30
FK Varnsdorf
-
Usti nad Labem
13 kwi 16:30
Zizkov
-
FC Zbrojovka Brno
13 kwi 16:30
Sparta Prague B
-
Vyskov
13 kwi 16:30
SK Prostejov
-
FC Vlasim
13 kwi 16:30
Vysocina Jihlava
-
Trinec
13 kwi 16:30
Pribram
-
Dukla Praha
13 kwi 16:30
SK Lisen
-
MFK Chrudim
13 kwi 16:30
FK MAS Taborsko
-
Opava
Kolejka 23
16 kwi 17:00
Dukla Praha
-
Zizkov
16 kwi 10:15
Trinec
-
FK Varnsdorf
16 kwi 17:00
Vyskov
-
Pribram
16 kwi 17:00
FC Zbrojovka Brno
-
Usti nad Labem
16 kwi 17:00
Vysocina Jihlava
-
SK Lisen
16 kwi 10:15
MFK Chrudim
-
FK MAS Taborsko
16 kwi 17:00
Opava
-
SK Prostejov
17 kwi 17:00
FC Vlasim
-
Sparta Prague B
Kolejka 24
22 kwi 18:00
Usti nad Labem
-
Vyskov
23 kwi 17:00
Pribram
-
FC Vlasim
23 kwi 17:00
SK Prostejov
-
Dukla Praha
23 kwi 17:00
FK Varnsdorf
-
MFK Chrudim
23 kwi 17:00
SK Lisen
-
Opava
23 kwi 17:00
FK MAS Taborsko
-
Vysocina Jihlava
24 kwi 10:30
Sparta Prague B
-
FC Zbrojovka Brno
24 kwi 10:15
Zizkov
-
Trinec
Kolejka 25
27 kwi 17:00
MFK Chrudim
-
Zizkov
27 kwi 17:00
Dukla Praha
-
FK Varnsdorf
27 kwi 17:00
Opava
-
Pribram
27 kwi 17:00
Trinec
-
Sparta Prague B
27 kwi 17:00
FC Vlasim
-
Usti nad Labem
27 kwi 17:00
Vyskov
-
FC Zbrojovka Brno
27 kwi 17:00
SK Lisen
-
FK MAS Taborsko
27 kwi 17:00
Vysocina Jihlava
-
SK Prostejov
Kolejka 26
29 kwi 18:00
Usti nad Labem
-
Dukla Praha
30 kwi 17:00
Vyskov
-
FC Vlasim
30 kwi 17:00
FC Zbrojovka Brno
-
Trinec
30 kwi 17:00
Pribram
-
MFK Chrudim
30 kwi 17:00
FK Varnsdorf
-
SK Lisen
30 kwi 17:00
SK Prostejov
-
FK MAS Taborsko
1 maj 10:15
Zizkov
-
Opava
1 maj 10:30
Sparta Prague B
-
Vysocina Jihlava
Kolejka 27
7 maj 17:00
Vysocina Jihlava
-
Zizkov
7 maj 17:00
Opava
-
FK Varnsdorf
7 maj 10:15
Trinec
-
Pribram
7 maj 17:00
Dukla Praha
-
Sparta Prague B
7 maj 17:00
FK MAS Taborsko
-
Usti nad Labem
7 maj 10:15
MFK Chrudim
-
Vyskov
7 maj 17:00
SK Lisen
-
SK Prostejov
8 maj 17:00
FC Vlasim
-
FC Zbrojovka Brno
Kolejka 28
11 maj 17:00
FC Vlasim
-
Trinec
11 maj 17:00
FC Zbrojovka Brno
-
Dukla Praha
11 maj 17:00
Usti nad Labem
-
MFK Chrudim
11 maj 17:00
Sparta Prague B
-
Opava
11 maj 17:00
Vyskov
-
Vysocina Jihlava
11 maj 17:00
Pribram
-
SK Lisen
11 maj 17:00
FK Varnsdorf
-
FK MAS Taborsko
11 maj 17:00
Zizkov
-
SK Prostejov
Kolejka 29
14 maj 17:00
Trinec
-
Vyskov
14 maj 10:15
MFK Chrudim
-
FC Zbrojovka Brno
14 maj 17:00
Opava
-
Usti nad Labem
14 maj 17:00
SK Lisen
-
Sparta Prague B
14 maj 17:00
Vysocina Jihlava
-
Pribram
14 maj 17:00
SK Prostejov
-
FK Varnsdorf
14 maj 17:00
FK MAS Taborsko
-
Zizkov
14 maj 17:00
Dukla Praha
-
FC Vlasim
Kolejka 30
21 maj 17:00
Usti nad Labem
-
Trinec
21 maj 17:00
Vyskov
-
Dukla Praha
21 maj 17:00
FK Varnsdorf
-
Vysocina Jihlava
21 maj 17:00
Zizkov
-
SK Lisen
21 maj 17:00
FC Zbrojovka Brno
-
FK MAS Taborsko
21 maj 17:00
Pribram
-
SK Prostejov
22 maj 10:30
Sparta Prague B
-
MFK Chrudim
22 maj 17:00
FC Vlasim
-
Opava
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Pribram13100312
?
  • W
2 Usti nad Labem13100321
?
  • W
3 SK Lisen13100321
?
  • W
4 Dukla Praha13100211
?
  • W
5 Vysocina Jihlava13100211
?
  • W
6 FC Zbrojovka Brno13100101
?
  • W
7 Sparta Prague B13100101
?
  • W
8 Opava11010330
?
  • R
9 FC Vlasim11010330
?
  • R
10 Trinec1000123-1
?
  • P
11 Zizkov1000123-1
?
  • P
12 FK Varnsdorf1000112-1
?
  • P
13 Vyskov1000112-1
?
  • P
14 MFK Chrudim1000101-1
?
  • P
15 FK MAS Taborsko1000101-1
?
  • P
16 SK Prostejov1000113-2
?
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Jan PeterkaDukla Praha1
Simon ChwaszczSK Lisen1
Marek FabryDukla Praha1
Jan SilnySK Lisen1
Ondrej VintrVyskov1
Augusto Batioja Zizkov1
Luis ArroyoVysocina Jihlava1
Vaclav SejkSparta Prague B1
Farid Nabiyev Zizkov1
Jakub SelnarVysocina Jihlava1
Matej HelesicOpava1
Tomas Pilik Pribram1
Ondrej BlahaFK Varnsdorf1
Adam RychlyOpava1
Stanislav Vavra Pribram1
Jakub Prichystal FC Zbrojovka Brno1
Denis DarmovzalOpava1
Filip Zorvan Pribram1
Matej HyblTrinec1
Filip BlechaFC Vlasim1
Michal Bilek Usti nad Labem1
Jakub KristanFC Vlasim1
Ladislav Krobot Usti nad Labem1
Denis AlijagicFC Vlasim1
Marvis Ogiomade Usti nad Labem1
Bronislav StanaSK Lisen1

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK