Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga boliwijska Apertura  
Piłka nożna / Boliwia / Liga boliwijska Apertura / 2016/2017


lorem ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
21:00
Royal Pari
-
Always Ready
Najświeższe wyniki
Kolejka
19 wrz
  
Royal Pari
1-0
Oriente Petrolero
18 wrz
  
Bolivar
4-1
Real Tomayapo
18 wrz
  
Universitario de Vinto
0-0
Jorge Wilstermann
18 wrz
  
Blooming
1-0
Independiente Petrolero
17 wrz
  
Universitario
1-1
Guabira
17 wrz
  
Always Ready
0-1
Aurora
17 wrz
  
The Strongest
1-1
Nacional Potosi
16 wrz
  
CA Palmaflor
4-0
Real Santa Cruz
13 wrz
  
Nacional Potosi
1-1
Always Ready
13 wrz
  
Real Tomayapo
2-2
CA Palmaflor
12 cze
  
The Strongest
0-3
Bolivar
9 cze
  
Bolivar
4-0
Blooming
8 cze
  
CA Palmaflor
1-2
The Strongest
5 cze
  
Blooming
2-3
Bolivar
4 cze
  
The Strongest
2-1
CA Palmaflor
3 cze
  
karne 7-6
1-0
Bolivar
3 cze
  
karne 5-3
2-0
Blooming
2 cze
  
The Strongest
4-0
Royal Pari
1 cze
  
karne 5-4
2-1
CA Palmaflor
30 maj
  
Oriente Petrolero
1-0
Bolivar
22 maj
  
Universitario de Vinto
2-1
Always Ready
22 maj
  
Blooming
2-1
Real Tomayapo
22 maj
  
Jorge Wilstermann
1-4
Bolivar
21 maj
  
Independiente Petrolero
0-0
Royal Pari
21 maj
  
Real Santa Cruz
1-2
CA Palmaflor
21 maj
  
Nacional Potosi
4-2
Oriente Petrolero
21 maj
  
The Strongest
1-0
Aurora
20 maj
  
Guabira
1-0
Universitario
15 maj
  
Aurora
2-3
Nacional Potosi
15 maj
  
Royal Pari
2-1
Bolivar
Tabela ligi

Tabela ligi jest niedostępna. Brak rozegranych meczów.

Kolejka 1
1 lip
Real Santa Cruz
3-0
Universitario
2 lip
Independiente Petrolero
1-1
Universitario de Vinto
2 lip
Jorge Wilstermann
2-1
CA Palmaflor
2 lip
Real Tomayapo
2-1
Royal Pari
3 lip
Oriente Petrolero
3-0
The Strongest
3 lip
Nacional Potosi
3-1
Aurora
3 lip
Guabira
0-1
Always Ready
4 lip
Blooming
2-1
Bolivar
Kolejka 2
5 lip
CA Palmaflor
2-1
Real Tomayapo
6 lip
Always Ready
2-1
Nacional Potosi
6 lip
Universitario
2-0
Oriente Petrolero
6 lip
Royal Pari
3-2
Independiente Petrolero
7 lip
Universitario de Vinto
0-1
Bolivar
7 lip
Aurora
1-0
Guabira
7 lip
Blooming
5-1
Real Santa Cruz
4 sie
The Strongest
2-0
Jorge Wilstermann
Kolejka 3
9 lip
Oriente Petrolero
0-1
Royal Pari
9 lip
Aurora
1-1
Always Ready
9 lip
Real Santa Cruz
0-0
CA Palmaflor
10 lip
Real Tomayapo
0-2
Bolivar
10 lip
Nacional Potosi
1-5
The Strongest
10 lip
Independiente Petrolero
3-0
Blooming
11 lip
Jorge Wilstermann
2-0
Universitario de Vinto
12 lip
Guabira
5-0
Universitario
Kolejka 4
16 lip
Independiente Petrolero
1-4
Bolivar
16 lip
Royal Pari
2-2
Nacional Potosi
16 lip
Real Tomayapo
1-2
Real Santa Cruz
16 lip
Jorge Wilstermann
2-2
Guabira
17 lip
Always Ready
3-0
Universitario de Vinto
17 lip
Universitario
0-3
The Strongest
17 lip
CA Palmaflor
1-2
Aurora
18 lip
Blooming
2-2
Oriente Petrolero
Kolejka 5
23 lip
Royal Pari
2-2
CA Palmaflor
23 lip
Guabira
2-1
Nacional Potosi
23 lip
Real Santa Cruz
2-1
Oriente Petrolero
24 lip
The Strongest
4-0
Aurora
24 lip
Always Ready
5-0
Real Tomayapo
25 lip
Independiente Petrolero
2-0
Universitario
26 lip
Bolivar
3-0
Jorge Wilstermann
4 sie
Universitario de Vinto
2-2
Blooming
Kolejka 6
27 lip
Nacional Potosi
3-1
Real Santa Cruz
27 lip
Oriente Petrolero
4-1
Guabira
27 lip
Real Tomayapo
4-0
Universitario de Vinto
28 lip
Universitario
1-0
Royal Pari
28 lip
The Strongest
4-2
Always Ready
28 lip
Bolivar
2-2
CA Palmaflor
29 lip
Blooming
0-1
Jorge Wilstermann
30 lip
Aurora
1-0
Independiente Petrolero
Kolejka 7
30 lip
Always Ready
4-0
Universitario
30 lip
Universitario de Vinto
0-1
Guabira
31 lip
Jorge Wilstermann
0-2
Real Tomayapo
31 lip
Bolivar
0-4
The Strongest
1 sie
Royal Pari
3-1
Blooming
1 sie
Real Santa Cruz
1-1
Aurora
1 sie
CA Palmaflor
0-1
Nacional Potosi
2 sie
Independiente Petrolero
1-2
Oriente Petrolero
Kolejka 8
5 sie
Always Ready
4-0
Real Santa Cruz
6 sie
Guabira
1-0
Royal Pari
6 sie
Independiente Petrolero
4-1
Jorge Wilstermann
6 sie
Oriente Petrolero
0-0
CA Palmaflor
7 sie
Blooming
1-0
Real Tomayapo
7 sie
Nacional Potosi
2-1
Bolivar
7 sie
The Strongest
3-2
Universitario de Vinto
8 sie
Aurora
1-1
Universitario
Kolejka 9
10 sie
Real Tomayapo
1-0
Independiente Petrolero
10 sie
Jorge Wilstermann
0-1
Oriente Petrolero
10 sie
Real Santa Cruz
0-3
The Strongest
11 sie
Bolivar
3-0
Guabira
11 sie
CA Palmaflor
2-1
Blooming
12 sie
Universitario
0-1
Nacional Potosi
12 sie
Universitario de Vinto
0-3
Aurora
Kolejka 10
13 sie
The Strongest
1-1
CA Palmaflor
13 sie
Real Santa Cruz
1-2
Bolivar
14 sie
Guabira
1-1
Independiente Petrolero
14 sie
Nacional Potosi
1-0
Jorge Wilstermann
14 sie
Universitario
2-1
Universitario de Vinto
15 sie
Oriente Petrolero
3-0
Real Tomayapo
15 sie
Always Ready
5-0
Blooming
16 sie
Aurora
2-1
Royal Pari
Kolejka 11
19 sie
Universitario de Vinto
3-1
Nacional Potosi
20 sie
Bolivar
1-0
Oriente Petrolero
20 sie
Real Tomayapo
3-0
Aurora
20 sie
Independiente Petrolero
1-0
Real Santa Cruz
20 sie
Royal Pari
0-2
The Strongest
21 sie
Jorge Wilstermann
5-1
Universitario
21 sie
Blooming
1-3
Guabira
21 sie
CA Palmaflor
2-4
Always Ready
Kolejka 12
23 sie
Real Santa Cruz
2-1
Royal Pari
24 sie
Guabira
2-1
Real Tomayapo
24 sie
Aurora
1-4
Bolivar
24 sie
Oriente Petrolero
0-0
Universitario de Vinto
25 sie
Universitario
2-1
CA Palmaflor
25 sie
Always Ready
2-1
Jorge Wilstermann
25 sie
The Strongest
3-1
Blooming
26 sie
Nacional Potosi
3-2
Independiente Petrolero
Kolejka 13
26 sie
Universitario de Vinto
2-0
Real Santa Cruz
27 sie
Bolivar
3-0
Royal Pari
27 sie
CA Palmaflor
2-0
Guabira
27 sie
Real Tomayapo
0-1
The Strongest
28 sie
Blooming
1-1
Universitario
28 sie
Jorge Wilstermann
2-0
Aurora
28 sie
Independiente Petrolero
1-1
Always Ready
29 sie
Oriente Petrolero
4-0
Nacional Potosi
Kolejka 14
30 sie
Royal Pari
2-1
Universitario de Vinto
31 sie
The Strongest
2-3
Guabira
31 sie
Universitario
2-3
Bolivar
31 sie
Always Ready
3-0
Oriente Petrolero
1 wrz
CA Palmaflor
2-1
Independiente Petrolero
1 wrz
Nacional Potosi
2-1
Real Tomayapo
1 wrz
Real Santa Cruz
0-0
Jorge Wilstermann
2 wrz
Aurora
1-0
Blooming
Kolejka 15
3 wrz
Independiente Petrolero
1-1
The Strongest
4 wrz
Guabira
2-1
Real Santa Cruz
4 wrz
Real Tomayapo
1-1
Universitario
4 wrz
Universitario de Vinto
1-1
CA Palmaflor
5 wrz
Blooming
4-0
Nacional Potosi
5 wrz
Bolivar
3-0
Always Ready
6 wrz
Oriente Petrolero
2-1
Aurora
6 wrz
Jorge Wilstermann
2-1
Royal Pari
Kolejka 16
7 wrz
Always Ready
2-1
Guabira
7 wrz
Universitario de Vinto
4-1
Independiente Petrolero
8 wrz
Universitario
3-1
Real Santa Cruz
8 wrz
Bolivar
3-0
Blooming
8 wrz
Royal Pari
0-1
Real Tomayapo
9 wrz
CA Palmaflor
1-1
Jorge Wilstermann
9 wrz
The Strongest
2-1
Oriente Petrolero
10 wrz
Aurora
1-5
Nacional Potosi
Kolejka 17
10 wrz
Bolivar
2-0
Universitario de Vinto
10 wrz
Real Santa Cruz
1-3
Blooming
11 wrz
Independiente Petrolero
3-0
Royal Pari
11 wrz
Jorge Wilstermann
0-3
The Strongest
12 wrz
Oriente Petrolero
1-0
Universitario
12 wrz
Guabira
1-1
Aurora
13 wrz
Real Tomayapo
2-2
CA Palmaflor
13 wrz
Nacional Potosi
1-1
Always Ready
Kolejka 18
16 wrz
CA Palmaflor
4-0
Real Santa Cruz
17 wrz
The Strongest
1-1
Nacional Potosi
17 wrz
Always Ready
0-1
Aurora
17 wrz
Universitario
1-1
Guabira
18 wrz
Bolivar
4-1
Real Tomayapo
18 wrz
Blooming
1-0
Independiente Petrolero
18 wrz
Universitario de Vinto
0-0
Jorge Wilstermann
19 wrz
Royal Pari
1-0
Oriente Petrolero
Kolejka 0
28 maj
Nacional Potosi
3-1
Blooming
29 maj
Always Ready
2-1
CA Palmaflor
30 maj
Royal Pari
0-3
The Strongest
30 maj
Oriente Petrolero
1-0
Bolivar
1 cze
karne 5-4
2-1
CA Palmaflor
2 cze
The Strongest
4-0
Royal Pari
3 cze
karne 7-6
1-0
Bolivar
3 cze
karne 5-3
2-0
Blooming
Kolejka pófinały
4 cze
The Strongest
2-1
CA Palmaflor
5 cze
Blooming
2-3
Bolivar
8 cze
CA Palmaflor
1-2
The Strongest
9 cze
Bolivar
4-0
Blooming
Kolejka finał
12 cze
The Strongest
0-3
Bolivar
Kolejka 1
4 lut
Universitario de Vinto
1-1
Real Tomayapo
5 lut
Nacional Potosi
1-1
CA Palmaflor
6 lut
Aurora
0-0
Guabira
6 lut
The Strongest
2-0
Oriente Petrolero
6 lut
Real Santa Cruz
0-1
Universitario
6 lut
Blooming
0-7
Bolivar
6 lut
Independiente Petrolero
1-2
Always Ready
7 lut
Royal Pari
0-2
Jorge Wilstermann
Kolejka 2
12 lut
Jorge Wilstermann
0-1
Blooming
12 lut
Always Ready
2-2
Royal Pari
12 lut
Oriente Petrolero
2-0
Aurora
13 lut
Bolivar
2-0
Universitario de Vinto
13 lut
Universitario
4-3
Nacional Potosi
13 lut
CA Palmaflor
0-3
The Strongest
13 lut
Real Santa Cruz
2-2
Guabira
13 lut
Real Tomayapo
1-1
Independiente Petrolero
Kolejka 3
18 lut
Nacional Potosi
1-0
Real Santa Cruz
19 lut
The Strongest
1-1
Universitario
19 lut
Aurora
1-2
CA Palmaflor
19 lut
Always Ready
0-1
Real Tomayapo
20 lut
Royal Pari
1-1
Blooming
20 lut
Universitario de Vinto
2-0
Jorge Wilstermann
20 lut
Independiente Petrolero
1-0
Bolivar
21 lut
Oriente Petrolero
2-1
Guabira
Kolejka 4
25 lut
Nacional Potosi
3-1
Guabira
26 lut
CA Palmaflor
2-1
Oriente Petrolero
26 lut
Real Tomayapo
1-0
Royal Pari
26 lut
Real Santa Cruz
1-2
The Strongest
26 lut
Blooming
5-0
Universitario de Vinto
27 lut
Universitario
1-1
Aurora
27 lut
Bolivar
3-0
Always Ready
28 lut
Jorge Wilstermann
1-0
Independiente Petrolero
Kolejka 5
3 mar
Royal Pari
2-1
Universitario de Vinto
4 mar
Oriente Petrolero
1-0
Universitario
5 mar
CA Palmaflor
1-0
Guabira
5 mar
The Strongest
1-1
Nacional Potosi
6 mar
Real Tomayapo
1-1
Bolivar
6 mar
Real Santa Cruz
2-2
Aurora
6 mar
Always Ready
0-0
Jorge Wilstermann
6 mar
Independiente Petrolero
2-3
Blooming
Kolejka 6
12 mar
CA Palmaflor
1-0
Universitario de Vinto
12 mar
Real Santa Cruz
0-1
Always Ready
13 mar
Universitario
1-2
Independiente Petrolero
13 mar
Aurora
1-0
Jorge Wilstermann
13 mar
Nacional Potosi
5-0
Real Tomayapo
13 mar
Oriente Petrolero
1-2
Blooming
15 mar
The Strongest
0-1
Bolivar
21 mar
Guabira
0-3
Royal Pari
Kolejka 7
2 kwi
Nacional Potosi
2-1
Aurora
2 kwi
Jorge Wilstermann
1-2
Real Tomayapo
2 kwi
Universitario de Vinto
2-2
Independiente Petrolero
2 kwi
Real Santa Cruz
2-1
Oriente Petrolero
2 kwi
Blooming
1-0
Always Ready
3 kwi
Bolivar
6-0
Royal Pari
3 kwi
Guabira
1-3
The Strongest
3 kwi
Universitario
2-0
CA Palmaflor
Kolejka 8
8 kwi
Always Ready
6-2
Universitario de Vinto
9 kwi
Royal Pari
5-1
Independiente Petrolero
9 kwi
CA Palmaflor
2-1
Real Santa Cruz
9 kwi
Bolivar
0-1
Jorge Wilstermann
10 kwi
Oriente Petrolero
4-2
Nacional Potosi
10 kwi
Universitario
2-0
Guabira
10 kwi
Real Tomayapo
1-2
Blooming
12 kwi
Aurora
1-0
The Strongest
Kolejka 9
16 kwi
Real Tomayapo
0-1
Universitario de Vinto
16 kwi
Always Ready
1-1
Independiente Petrolero
16 kwi
Bolivar
6-0
Blooming
16 kwi
Universitario
2-3
Real Santa Cruz
17 kwi
CA Palmaflor
1-0
Nacional Potosi
17 kwi
Guabira
3-2
Aurora
17 kwi
Jorge Wilstermann
2-2
Royal Pari
18 kwi
Oriente Petrolero
1-1
The Strongest
Kolejka 10
20 kwi
Universitario de Vinto
1-4
Bolivar
20 kwi
Independiente Petrolero
1-1
Real Tomayapo
20 kwi
Blooming
3-3
Jorge Wilstermann
20 kwi
Royal Pari
5-1
Always Ready
21 kwi
Aurora
1-1
Oriente Petrolero
21 kwi
The Strongest
4-1
CA Palmaflor
22 kwi
Guabira
1-0
Real Santa Cruz
22 kwi
Nacional Potosi
1-1
Universitario
Kolejka 11
23 kwi
Bolivar
3-1
Independiente Petrolero
23 kwi
Jorge Wilstermann
1-1
Universitario de Vinto
23 kwi
Real Tomayapo
1-1
Always Ready
24 kwi
Universitario
0-1
The Strongest
24 kwi
CA Palmaflor
0-1
Aurora
24 kwi
Real Santa Cruz
3-2
Nacional Potosi
24 kwi
Guabira
0-0
Oriente Petrolero
25 kwi
Blooming
1-1
Royal Pari
Kolejka 12
29 kwi
Guabira
1-2
Nacional Potosi
30 kwi
Aurora
3-0
Universitario
30 kwi
The Strongest
1-1
Real Santa Cruz
1 maj
Always Ready
1-2
Bolivar
1 maj
Independiente Petrolero
3-2
Jorge Wilstermann
1 maj
Universitario de Vinto
2-1
Blooming
1 maj
Royal Pari
6-1
Real Tomayapo
2 maj
Oriente Petrolero
2-1
CA Palmaflor
Kolejka 13
7 maj
Real Tomayapo
1-0
Nacional Potosi
7 maj
Royal Pari
1-3
Guabira
7 maj
Universitario de Vinto
0-1
CA Palmaflor
8 maj
Independiente Petrolero
1-0
Universitario
8 maj
Always Ready
5-0
Real Santa Cruz
8 maj
Bolivar
1-0
The Strongest
8 maj
Jorge Wilstermann
0-0
Aurora
9 maj
Blooming
1-2
Oriente Petrolero
Kolejka 14
10 maj
Universitario de Vinto
3-2
Royal Pari
11 maj
Guabira
3-0
CA Palmaflor
12 maj
Jorge Wilstermann
1-0
Always Ready
12 maj
Universitario
1-1
Oriente Petrolero
12 maj
Nacional Potosi
1-1
The Strongest
12 maj
Aurora
2-4
Real Santa Cruz
13 maj
Bolivar
1-0
Real Tomayapo
13 maj
Blooming
4-0
Independiente Petrolero
Kolejka 15
14 maj
CA Palmaflor
3-1
Universitario
14 maj
The Strongest
0-0
Guabira
14 maj
Oriente Petrolero
1-2
Real Santa Cruz
15 maj
Aurora
2-3
Nacional Potosi
15 maj
Royal Pari
2-1
Bolivar
15 maj
Real Tomayapo
1-1
Jorge Wilstermann
15 maj
Always Ready
3-0
Blooming
15 maj
Independiente Petrolero
0-0
Universitario de Vinto
Kolejka 16
20 maj
Guabira
1-0
Universitario
21 maj
Real Santa Cruz
1-2
CA Palmaflor
21 maj
Nacional Potosi
4-2
Oriente Petrolero
21 maj
The Strongest
1-0
Aurora
21 maj
Independiente Petrolero
0-0
Royal Pari
22 maj
Universitario de Vinto
2-1
Always Ready
22 maj
Blooming
2-1
Real Tomayapo
22 maj
Jorge Wilstermann
1-4
Bolivar
Kolejka 1
1 lip
Real Santa Cruz
3-0
Universitario
2 lip
Independiente Petrolero
1-1
Universitario de Vinto
2 lip
Jorge Wilstermann
2-1
CA Palmaflor
2 lip
Real Tomayapo
2-1
Royal Pari
3 lip
Oriente Petrolero
3-0
The Strongest
3 lip
Nacional Potosi
3-1
Aurora
3 lip
Guabira
0-1
Always Ready
4 lip
Blooming
2-1
Bolivar
Kolejka 2
5 lip
CA Palmaflor
2-1
Real Tomayapo
6 lip
Always Ready
2-1
Nacional Potosi
6 lip
Universitario
2-0
Oriente Petrolero
6 lip
Royal Pari
3-2
Independiente Petrolero
7 lip
Universitario de Vinto
0-1
Bolivar
7 lip
Aurora
1-0
Guabira
7 lip
Blooming
5-1
Real Santa Cruz
4 sie
The Strongest
2-0
Jorge Wilstermann
Kolejka 3
9 lip
Oriente Petrolero
0-1
Royal Pari
9 lip
Aurora
1-1
Always Ready
9 lip
Real Santa Cruz
0-0
CA Palmaflor
10 lip
Real Tomayapo
0-2
Bolivar
10 lip
Nacional Potosi
1-5
The Strongest
10 lip
Independiente Petrolero
3-0
Blooming
11 lip
Jorge Wilstermann
2-0
Universitario de Vinto
12 lip
Guabira
5-0
Universitario
Kolejka 4
16 lip
Independiente Petrolero
1-4
Bolivar
16 lip
Royal Pari
2-2
Nacional Potosi
16 lip
Real Tomayapo
1-2
Real Santa Cruz
16 lip
Jorge Wilstermann
2-2
Guabira
17 lip
Always Ready
3-0
Universitario de Vinto
17 lip
Universitario
0-3
The Strongest
17 lip
CA Palmaflor
1-2
Aurora
18 lip
Blooming
2-2
Oriente Petrolero
Kolejka 5
23 lip
Royal Pari
2-2
CA Palmaflor
23 lip
Guabira
2-1
Nacional Potosi
23 lip
Real Santa Cruz
2-1
Oriente Petrolero
24 lip
The Strongest
4-0
Aurora
24 lip
Always Ready
5-0
Real Tomayapo
25 lip
Independiente Petrolero
2-0
Universitario
26 lip
Bolivar
3-0
Jorge Wilstermann
4 sie
Universitario de Vinto
2-2
Blooming
Kolejka 6
27 lip
Nacional Potosi
3-1
Real Santa Cruz
27 lip
Oriente Petrolero
4-1
Guabira
27 lip
Real Tomayapo
4-0
Universitario de Vinto
28 lip
Universitario
1-0
Royal Pari
28 lip
The Strongest
4-2
Always Ready
28 lip
Bolivar
2-2
CA Palmaflor
29 lip
Blooming
0-1
Jorge Wilstermann
30 lip
Aurora
1-0
Independiente Petrolero
Kolejka 7
30 lip
Always Ready
4-0
Universitario
30 lip
Universitario de Vinto
0-1
Guabira
31 lip
Jorge Wilstermann
0-2
Real Tomayapo
31 lip
Bolivar
0-4
The Strongest
1 sie
Royal Pari
3-1
Blooming
1 sie
Real Santa Cruz
1-1
Aurora
1 sie
CA Palmaflor
0-1
Nacional Potosi
2 sie
Independiente Petrolero
1-2
Oriente Petrolero
Kolejka 8
5 sie
Always Ready
4-0
Real Santa Cruz
6 sie
Guabira
1-0
Royal Pari
6 sie
Independiente Petrolero
4-1
Jorge Wilstermann
6 sie
Oriente Petrolero
0-0
CA Palmaflor
7 sie
Blooming
1-0
Real Tomayapo
7 sie
Nacional Potosi
2-1
Bolivar
7 sie
The Strongest
3-2
Universitario de Vinto
8 sie
Aurora
1-1
Universitario
Kolejka 9
10 sie
Real Tomayapo
1-0
Independiente Petrolero
10 sie
Jorge Wilstermann
0-1
Oriente Petrolero
10 sie
Real Santa Cruz
0-3
The Strongest
11 sie
Bolivar
3-0
Guabira
11 sie
CA Palmaflor
2-1
Blooming
12 sie
Universitario
0-1
Nacional Potosi
12 sie
Universitario de Vinto
0-3
Aurora
21:00
Royal Pari
-
Always Ready
Kolejka 10
13 sie
The Strongest
1-1
CA Palmaflor
13 sie
Real Santa Cruz
1-2
Bolivar
14 sie
Guabira
1-1
Independiente Petrolero
14 sie
Nacional Potosi
1-0
Jorge Wilstermann
14 sie
Universitario
2-1
Universitario de Vinto
15 sie
Oriente Petrolero
3-0
Real Tomayapo
15 sie
Always Ready
5-0
Blooming
16 sie
Aurora
2-1
Royal Pari
Kolejka 11
19 sie
Universitario de Vinto
3-1
Nacional Potosi
20 sie
Bolivar
1-0
Oriente Petrolero
20 sie
Real Tomayapo
3-0
Aurora
20 sie
Independiente Petrolero
1-0
Real Santa Cruz
20 sie
Royal Pari
0-2
The Strongest
21 sie
Jorge Wilstermann
5-1
Universitario
21 sie
Blooming
1-3
Guabira
21 sie
CA Palmaflor
2-4
Always Ready
Kolejka 12
23 sie
Real Santa Cruz
2-1
Royal Pari
24 sie
Guabira
2-1
Real Tomayapo
24 sie
Aurora
1-4
Bolivar
24 sie
Oriente Petrolero
0-0
Universitario de Vinto
25 sie
Universitario
2-1
CA Palmaflor
25 sie
Always Ready
2-1
Jorge Wilstermann
25 sie
The Strongest
3-1
Blooming
26 sie
Nacional Potosi
3-2
Independiente Petrolero
Kolejka 13
26 sie
Universitario de Vinto
2-0
Real Santa Cruz
27 sie
Bolivar
3-0
Royal Pari
27 sie
CA Palmaflor
2-0
Guabira
27 sie
Real Tomayapo
0-1
The Strongest
28 sie
Blooming
1-1
Universitario
28 sie
Jorge Wilstermann
2-0
Aurora
28 sie
Independiente Petrolero
1-1
Always Ready
29 sie
Oriente Petrolero
4-0
Nacional Potosi
Kolejka 14
30 sie
Royal Pari
2-1
Universitario de Vinto
31 sie
The Strongest
2-3
Guabira
31 sie
Universitario
2-3
Bolivar
31 sie
Always Ready
3-0
Oriente Petrolero
1 wrz
CA Palmaflor
2-1
Independiente Petrolero
1 wrz
Nacional Potosi
2-1
Real Tomayapo
1 wrz
Real Santa Cruz
0-0
Jorge Wilstermann
2 wrz
Aurora
1-0
Blooming
Kolejka 15
3 wrz
Independiente Petrolero
1-1
The Strongest
4 wrz
Guabira
2-1
Real Santa Cruz
4 wrz
Real Tomayapo
1-1
Universitario
4 wrz
Universitario de Vinto
1-1
CA Palmaflor
5 wrz
Blooming
4-0
Nacional Potosi
5 wrz
Bolivar
3-0
Always Ready
6 wrz
Oriente Petrolero
2-1
Aurora
6 wrz
Jorge Wilstermann
2-1
Royal Pari
Kolejka 16
7 wrz
Always Ready
2-1
Guabira
7 wrz
Universitario de Vinto
4-1
Independiente Petrolero
8 wrz
Universitario
3-1
Real Santa Cruz
8 wrz
Bolivar
3-0
Blooming
8 wrz
Royal Pari
0-1
Real Tomayapo
9 wrz
CA Palmaflor
1-1
Jorge Wilstermann
9 wrz
The Strongest
2-1
Oriente Petrolero
10 wrz
Aurora
1-5
Nacional Potosi
Kolejka 17
10 wrz
Bolivar
2-0
Universitario de Vinto
10 wrz
Real Santa Cruz
1-3
Blooming
11 wrz
Independiente Petrolero
3-0
Royal Pari
11 wrz
Jorge Wilstermann
0-3
The Strongest
12 wrz
Oriente Petrolero
1-0
Universitario
12 wrz
Guabira
1-1
Aurora
13 wrz
Real Tomayapo
2-2
CA Palmaflor
13 wrz
Nacional Potosi
1-1
Always Ready
Kolejka 18
16 wrz
CA Palmaflor
4-0
Real Santa Cruz
17 wrz
The Strongest
1-1
Nacional Potosi
17 wrz
Always Ready
0-1
Aurora
17 wrz
Universitario
1-1
Guabira
18 wrz
Bolivar
4-1
Real Tomayapo
18 wrz
Blooming
1-0
Independiente Petrolero
18 wrz
Universitario de Vinto
0-0
Jorge Wilstermann
19 wrz
Royal Pari
1-0
Oriente Petrolero
Kolejka 19
30 wrz 21:00
Real Santa Cruz
-
Real Tomayapo
1 paź 23:15
Aurora
-
CA Palmaflor
1 paź 21:00
Nacional Potosi
-
Royal Pari
1 paź 02:00
Guabira
-
Jorge Wilstermann
2 paź 23:15
The Strongest
-
Universitario
2 paź 21:00
Universitario de Vinto
-
Always Ready
2 paź 01:30
Bolivar
-
Independiente Petrolero
3 paź 01:30
Oriente Petrolero
-
Blooming
Kolejka 20
4 paź 21:00
CA Palmaflor
-
Royal Pari
5 paź 00:15
Nacional Potosi
-
Guabira
5 paź 02:30
Jorge Wilstermann
-
Bolivar
6 paź 00:00
Real Tomayapo
-
Always Ready
6 paź 01:30
Aurora
-
The Strongest
6 paź 02:30
Oriente Petrolero
-
Real Santa Cruz
7 paź 00:15
Blooming
-
Universitario de Vinto
7 paź 02:30
Universitario
-
Independiente Petrolero
Kolejka 21
7 paź 21:00
CA Palmaflor
-
Bolivar
8 paź 21:00
Real Santa Cruz
-
Nacional Potosi
8 paź 21:00
Always Ready
-
The Strongest
9 paź 23:15
Guabira
-
Oriente Petrolero
9 paź 21:00
Royal Pari
-
Universitario
9 paź 21:00
Universitario de Vinto
-
Real Tomayapo
10 paź 01:30
Jorge Wilstermann
-
Blooming
11 paź 02:00
Independiente Petrolero
-
Aurora
Kolejka 22
12 paź 21:00
Guabira
-
Universitario de Vinto
12 paź 02:00
Nacional Potosi
-
CA Palmaflor
13 paź 02:00
The Strongest
-
Bolivar
13 paź 00:30
Universitario
-
Always Ready
13 paź 02:00
Blooming
-
Royal Pari
13 paź 21:00
Oriente Petrolero
-
Independiente Petrolero
14 paź 00:15
Aurora
-
Real Santa Cruz
14 paź 02:00
Real Tomayapo
-
Jorge Wilstermann
Kolejka 23
15 paź 21:00
Universitario de Vinto
-
The Strongest
15 paź 23:15
Bolivar
-
Nacional Potosi
16 paź 23:15
Real Santa Cruz
-
Always Ready
16 paź 21:00
CA Palmaflor
-
Oriente Petrolero
16 paź 01:30
Royal Pari
-
Guabira
17 paź 01:30
Universitario
-
Aurora
18 paź 00:30
Jorge Wilstermann
-
Independiente Petrolero
18 paź 02:30
Real Tomayapo
-
Blooming
Kolejka 24
19 paź 21:00
Always Ready
-
Royal Pari
19 paź 23:15
The Strongest
-
Real Santa Cruz
20 paź 21:00
Aurora
-
Universitario de Vinto
20 paź 02:30
Guabira
-
Bolivar
20 paź 01:00
Nacional Potosi
-
Universitario
21 paź 00:15
Blooming
-
CA Palmaflor
21 paź 02:30
Independiente Petrolero
-
Real Tomayapo
22 paź 02:00
Oriente Petrolero
-
Jorge Wilstermann
Kolejka 25
22 paź 22:00
Bolivar
-
Real Santa Cruz
23 paź 21:00
Royal Pari
-
Aurora
23 paź 21:00
CA Palmaflor
-
The Strongest
23 paź 23:15
Independiente Petrolero
-
Guabira
24 paź 21:00
Universitario de Vinto
-
Universitario
24 paź 01:30
Blooming
-
Always Ready
25 paź 02:30
Jorge Wilstermann
-
Nacional Potosi
25 paź 00:30
Real Tomayapo
-
Oriente Petrolero
Kolejka 26
26 paź 21:00
Always Ready
-
CA Palmaflor
27 paź 02:30
Guabira
-
Blooming
27 paź 00:30
The Strongest
-
Royal Pari
28 paź 21:00
Real Santa Cruz
-
Independiente Petrolero
28 paź 02:30
Nacional Potosi
-
Universitario de Vinto
28 paź 02:30
Universitario
-
Jorge Wilstermann
28 paź 00:30
Aurora
-
Real Tomayapo
29 paź 02:00
Oriente Petrolero
-
Bolivar
Kolejka 27
29 paź 21:00
Blooming
-
The Strongest
30 paź 22:15
Real Tomayapo
-
Guabira
30 paź 20:00
CA Palmaflor
-
Universitario
31 paź 23:15
Universitario de Vinto
-
Oriente Petrolero
31 paź 20:00
Royal Pari
-
Real Santa Cruz
31 paź 00:30
Jorge Wilstermann
-
Always Ready
1 lis 01:30
Bolivar
-
Aurora
1 lis 01:30
Independiente Petrolero
-
Nacional Potosi
Kolejka 28
2 lis 20:00
The Strongest
-
Real Tomayapo
2 lis 22:15
Guabira
-
CA Palmaflor
3 lis 20:00
Always Ready
-
Independiente Petrolero
3 lis 22:15
Royal Pari
-
Bolivar
3 lis 23:30
Nacional Potosi
-
Oriente Petrolero
3 lis 20:00
Real Santa Cruz
-
Universitario de Vinto
3 lis 00:30
Universitario
-
Blooming
4 lis 01:00
Aurora
-
Jorge Wilstermann
Kolejka 0
28 maj
Nacional Potosi
3-1
Blooming
29 maj
Always Ready
2-1
CA Palmaflor
30 maj
Royal Pari
0-3
The Strongest
30 maj
Oriente Petrolero
1-0
Bolivar
1 cze
karne 5-4
2-1
CA Palmaflor
2 cze
The Strongest
4-0
Royal Pari
3 cze
karne 7-6
1-0
Bolivar
3 cze
karne 5-3
2-0
Blooming
Kolejka pófinały
4 cze
The Strongest
2-1
CA Palmaflor
5 cze
Blooming
2-3
Bolivar
8 cze
CA Palmaflor
1-2
The Strongest
9 cze
Bolivar
4-0
Blooming
Kolejka finał
12 cze
The Strongest
0-3
Bolivar
Kolejka 1
4 lut
Universitario de Vinto
1-1
Real Tomayapo
5 lut
Nacional Potosi
1-1
CA Palmaflor
6 lut
Aurora
0-0
Guabira
6 lut
The Strongest
2-0
Oriente Petrolero
6 lut
Real Santa Cruz
0-1
Universitario
6 lut
Blooming
0-7
Bolivar
6 lut
Independiente Petrolero
1-2
Always Ready
7 lut
Royal Pari
0-2
Jorge Wilstermann
Kolejka 2
12 lut
Jorge Wilstermann
0-1
Blooming
12 lut
Always Ready
2-2
Royal Pari
12 lut
Oriente Petrolero
2-0
Aurora
13 lut
Bolivar
2-0
Universitario de Vinto
13 lut
Universitario
4-3
Nacional Potosi
13 lut
CA Palmaflor
0-3
The Strongest
13 lut
Real Santa Cruz
2-2
Guabira
13 lut
Real Tomayapo
1-1
Independiente Petrolero
Kolejka 3
18 lut
Nacional Potosi
1-0
Real Santa Cruz
19 lut
The Strongest
1-1
Universitario
19 lut
Aurora
1-2
CA Palmaflor
19 lut
Always Ready
0-1
Real Tomayapo
20 lut
Royal Pari
1-1
Blooming
20 lut
Universitario de Vinto
2-0
Jorge Wilstermann
20 lut
Independiente Petrolero
1-0
Bolivar
21 lut
Oriente Petrolero
2-1
Guabira
Kolejka 4
25 lut
Nacional Potosi
3-1
Guabira
26 lut
CA Palmaflor
2-1
Oriente Petrolero
26 lut
Real Tomayapo
1-0
Royal Pari
26 lut
Real Santa Cruz
1-2
The Strongest
26 lut
Blooming
5-0
Universitario de Vinto
27 lut
Universitario
1-1
Aurora
27 lut
Bolivar
3-0
Always Ready
28 lut
Jorge Wilstermann
1-0
Independiente Petrolero
Kolejka 5
3 mar
Royal Pari
2-1
Universitario de Vinto
4 mar
Oriente Petrolero
1-0
Universitario
5 mar
CA Palmaflor
1-0
Guabira
5 mar
The Strongest
1-1
Nacional Potosi
6 mar
Real Tomayapo
1-1
Bolivar
6 mar
Real Santa Cruz
2-2
Aurora
6 mar
Always Ready
0-0
Jorge Wilstermann
6 mar
Independiente Petrolero
2-3
Blooming
Kolejka 6
12 mar
CA Palmaflor
1-0
Universitario de Vinto
12 mar
Real Santa Cruz
0-1
Always Ready
13 mar
Universitario
1-2
Independiente Petrolero
13 mar
Aurora
1-0
Jorge Wilstermann
13 mar
Nacional Potosi
5-0
Real Tomayapo
13 mar
Oriente Petrolero
1-2
Blooming
15 mar
The Strongest
0-1
Bolivar
21 mar
Guabira
0-3
Royal Pari
Kolejka 7
2 kwi
Nacional Potosi
2-1
Aurora
2 kwi
Jorge Wilstermann
1-2
Real Tomayapo
2 kwi
Universitario de Vinto
2-2
Independiente Petrolero
2 kwi
Real Santa Cruz
2-1
Oriente Petrolero
2 kwi
Blooming
1-0
Always Ready
3 kwi
Bolivar
6-0
Royal Pari
3 kwi
Guabira
1-3
The Strongest
3 kwi
Universitario
2-0
CA Palmaflor
Kolejka 8
8 kwi
Always Ready
6-2
Universitario de Vinto
9 kwi
Royal Pari
5-1
Independiente Petrolero
9 kwi
CA Palmaflor
2-1
Real Santa Cruz
9 kwi
Bolivar
0-1
Jorge Wilstermann
10 kwi
Oriente Petrolero
4-2
Nacional Potosi
10 kwi
Universitario
2-0
Guabira
10 kwi
Real Tomayapo
1-2
Blooming
12 kwi
Aurora
1-0
The Strongest
Kolejka 9
16 kwi
Real Tomayapo
0-1
Universitario de Vinto
16 kwi
Always Ready
1-1
Independiente Petrolero
16 kwi
Bolivar
6-0
Blooming
16 kwi
Universitario
2-3
Real Santa Cruz
17 kwi
CA Palmaflor
1-0
Nacional Potosi
17 kwi
Guabira
3-2
Aurora
17 kwi
Jorge Wilstermann
2-2
Royal Pari
18 kwi
Oriente Petrolero
1-1
The Strongest
Kolejka 10
20 kwi
Universitario de Vinto
1-4
Bolivar
20 kwi
Independiente Petrolero
1-1
Real Tomayapo
20 kwi
Blooming
3-3
Jorge Wilstermann
20 kwi
Royal Pari
5-1
Always Ready
21 kwi
Aurora
1-1
Oriente Petrolero
21 kwi
The Strongest
4-1
CA Palmaflor
22 kwi
Guabira
1-0
Real Santa Cruz
22 kwi
Nacional Potosi
1-1
Universitario
Kolejka 11
23 kwi
Bolivar
3-1
Independiente Petrolero
23 kwi
Jorge Wilstermann
1-1
Universitario de Vinto
23 kwi
Real Tomayapo
1-1
Always Ready
24 kwi
Universitario
0-1
The Strongest
24 kwi
CA Palmaflor
0-1
Aurora
24 kwi
Real Santa Cruz
3-2
Nacional Potosi
24 kwi
Guabira
0-0
Oriente Petrolero
25 kwi
Blooming
1-1
Royal Pari
Kolejka 12
29 kwi
Guabira
1-2
Nacional Potosi
30 kwi
Aurora
3-0
Universitario
30 kwi
The Strongest
1-1
Real Santa Cruz
1 maj
Always Ready
1-2
Bolivar
1 maj
Independiente Petrolero
3-2
Jorge Wilstermann
1 maj
Universitario de Vinto
2-1
Blooming
1 maj
Royal Pari
6-1
Real Tomayapo
2 maj
Oriente Petrolero
2-1
CA Palmaflor
Kolejka 13
7 maj
Real Tomayapo
1-0
Nacional Potosi
7 maj
Royal Pari
1-3
Guabira
7 maj
Universitario de Vinto
0-1
CA Palmaflor
8 maj
Independiente Petrolero
1-0
Universitario
8 maj
Always Ready
5-0
Real Santa Cruz
8 maj
Bolivar
1-0
The Strongest
8 maj
Jorge Wilstermann
0-0
Aurora
9 maj
Blooming
1-2
Oriente Petrolero
Kolejka 14
10 maj
Universitario de Vinto
3-2
Royal Pari
11 maj
Guabira
3-0
CA Palmaflor
12 maj
Jorge Wilstermann
1-0
Always Ready
12 maj
Universitario
1-1
Oriente Petrolero
12 maj
Nacional Potosi
1-1
The Strongest
12 maj
Aurora
2-4
Real Santa Cruz
13 maj
Bolivar
1-0
Real Tomayapo
13 maj
Blooming
4-0
Independiente Petrolero
Kolejka 15
14 maj
CA Palmaflor
3-1
Universitario
14 maj
The Strongest
0-0
Guabira
14 maj
Oriente Petrolero
1-2
Real Santa Cruz
15 maj
Aurora
2-3
Nacional Potosi
15 maj
Royal Pari
2-1
Bolivar
15 maj
Real Tomayapo
1-1
Jorge Wilstermann
15 maj
Always Ready
3-0
Blooming
15 maj
Independiente Petrolero
0-0
Universitario de Vinto
Kolejka 16
20 maj
Guabira
1-0
Universitario
21 maj
Real Santa Cruz
1-2
CA Palmaflor
21 maj
Nacional Potosi
4-2
Oriente Petrolero
21 maj
The Strongest
1-0
Aurora
21 maj
Independiente Petrolero
0-0
Royal Pari
22 maj
Universitario de Vinto
2-1
Always Ready
22 maj
Blooming
2-1
Real Tomayapo
22 maj
Jorge Wilstermann
1-4
Bolivar

Tabela ligi jest niedostępna. Brak rozegranych meczów.

Zawodnik Drużyna Bramki
Chico Bolivar21
Tommy Tobar Reyes Nacional Potosi19
Marcos RiquelmeAlways Ready19
Facundo Suarez Oriente Petrolero16
Wesley TanqueCA Palmaflor15
Bruno Savio Bolivar14
Dorny RomeroReal Santa Cruz12
Enrique Triverio The Strongest12
Rafinha Blooming12
Marcos Emanuel OvejeroReal Santa Cruz12
Bruno Miranda Bolivar11
Martin Prost The Strongest10
Joel AmorosoRoyal Pari10
Ivan HuayhuataUniversitario de Vinto10
Mauricio ChajturReal Tomayapo9
Luis Leal Guabira9
Hugo Dorrego Oriente Petrolero9
Jaime Arrascaita The Strongest9
Jose CorreaIndependiente Petrolero9
Andres Chavez Jorge Wilstermann8
Gilbert AlvarezRoyal Pari8
Freddy AbastoflorCA Palmaflor8
Mario Barbery Nacional Potosi7
Jhon GarciaRoyal Pari7
Vladimir Castellon Universitario7
Leonel ButerIndependiente Petrolero7
Jair Reinoso The Strongest7
Fernando Arismendi Blooming7
Gustavo CristaldoAlways Ready7
Rodrigo RamalloAlways Ready7
Rodrigo LlanoUniversitario de Vinto7
Juan Carlos ArceAlways Ready7
Eber Edison Caicedo PeraltaReal Tomayapo7
Nicolas AlbarracinReal Tomayapo6
Cesar GarciaReal Santa Cruz6
Serginho Jorge Wilstermann6
Denis Pinto Aurora6
Igor SoaresCA Palmaflor6
Patricio Rodriguez Bolivar6
Roberto Fernandez Bolivar6
Oswaldo Blanco Aurora6
Julio Herrera Blooming6
Jonathan CristaldoIndependiente Petrolero6
Rodrigo Ruiz Diaz Guabira6
Jefferson da Silva Blooming6
Cristian Alvarez Nacional Potosi6
Angel Prudencio Universitario5
Carlos Ardian Universitario5
Gabriel Villamil Bolivar5
Luis Hurtado Guabira5

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK