Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga duńska Superligaen  
Piłka nożna / Dania / Liga duńska Superligaen / 2016/2017


LOREM IPSUM
Dzisiejsze mecze
Kolejka
14:00
OB
-
SoenderjyskE
14:00
AC Horsens
-
Lyngby
16:00
FC Koebenhavn
-
FC Nordsjaelland
18:00
Broendby IF
-
AGF
Najświeższe wyniki
Kolejka
11 kwi
  
AGF
1-4
FC Midtjylland
11 kwi
  
Broendby IF
1-3
FC Koebenhavn
11 kwi
  
Randers FC
3-4
FC Nordsjaelland
5 kwi
  
FC Midtjylland
1-0
Broendby IF
5 kwi
  
FC Koebenhavn
2-1
Randers FC
4 kwi
  
FC Nordsjaelland
2-0
AGF
16 kwi
  
Vejle Boldklub
1-1
AaB
12 kwi
  
Lyngby
2-2
AaB
11 kwi
  
SoenderjyskE
2-3
AC Horsens
9 kwi
  
OB
0-1
Vejle Boldklub
6 kwi
  
Lyngby
0-0
Vejle Boldklub
5 kwi
  
AaB
3-2
SoenderjyskE
4 kwi
  
AC Horsens
1-1
OB
21 mar
  
Broendby IF
1-1
AGF
21 mar
  
FC Midtjylland
5-0
Vejle Boldklub
21 mar
  
Randers FC
2-1
FC Koebenhavn
21 mar
  
AC Horsens
1-2
Lyngby
21 mar
  
FC Nordsjaelland
2-1
SoenderjyskE
21 mar
  
AaB
0-2
OB
15 mar
  
AGF
1-1
Randers FC
14 mar
  
FC Koebenhavn
0-0
FC Midtjylland
14 mar
  
OB
0-3
Broendby IF
14 mar
  
Vejle Boldklub
0-2
AaB
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 FC Midtjylland26200514
?
  • W
  • W
2 FC Nordsjaelland26200633
?
  • W
  • W
3 FC Koebenhavn26200523
?
  • W
  • W
4 Randers FC2000246-2
?
  • P
  • P
5 Broendby IF2000214-3
?
  • P
  • P
6 AGF2000216-5
?
  • P
  • P
Kolejka 23
4 kwi
FC Nordsjaelland
2-0
AGF
5 kwi
FC Koebenhavn
2-1
Randers FC
5 kwi
FC Midtjylland
1-0
Broendby IF
Kolejka 24
11 kwi
Randers FC
3-4
FC Nordsjaelland
11 kwi
Broendby IF
1-3
FC Koebenhavn
11 kwi
AGF
1-4
FC Midtjylland
Kolejka 23
4 kwi
AC Horsens
1-1
OB
5 kwi
AaB
3-2
SoenderjyskE
6 kwi
Lyngby
0-0
Vejle Boldklub
Kolejka 24
9 kwi
OB
0-1
Vejle Boldklub
11 kwi
SoenderjyskE
2-3
AC Horsens
12 kwi
Lyngby
2-2
AaB
Kolejka 25
16 kwi
Vejle Boldklub
1-1
AaB
Kolejka 1
11 wrz
SoenderjyskE
2-0
FC Midtjylland
13 wrz
AC Horsens
0-3
Randers FC
13 wrz
Lyngby
0-0
AaB
13 wrz
Broendby IF
3-2
FC Nordsjaelland
13 wrz
OB
3-2
FC Koebenhavn
14 wrz
AGF
4-2
Vejle Boldklub
Kolejka 2
19 wrz
FC Midtjylland
1-0
Lyngby
20 wrz
FC Koebenhavn
1-2
Broendby IF
20 wrz
OB
1-1
FC Nordsjaelland
20 wrz
Randers FC
1-1
AGF
20 wrz
Vejle Boldklub
4-1
SoenderjyskE
21 wrz
AaB
1-0
AC Horsens
Kolejka 3
26 wrz
FC Midtjylland
1-0
Randers FC
27 wrz
SoenderjyskE
3-1
AaB
27 wrz
Broendby IF
2-1
AC Horsens
27 wrz
Vejle Boldklub
2-2
FC Koebenhavn
27 wrz
AGF
4-2
OB
28 wrz
FC Nordsjaelland
4-1
Lyngby
Kolejka 4
2 paź
Randers FC
1-2
Broendby IF
4 paź
OB
0-1
Vejle Boldklub
4 paź
Lyngby
2-2
SoenderjyskE
4 paź
AaB
1-1
AGF
4 paź
AC Horsens
2-2
FC Midtjylland
4 paź
FC Koebenhavn
3-2
FC Nordsjaelland
Kolejka 5
17 paź
FC Midtjylland
3-1
OB
18 paź
Vejle Boldklub
3-2
Lyngby
18 paź
SoenderjyskE
2-0
Broendby IF
18 paź
AGF
3-0
AC Horsens
18 paź
FC Koebenhavn
1-2
AaB
19 paź
FC Nordsjaelland
1-0
Randers FC
Kolejka 6
23 paź
Lyngby
0-3
OB
24 paź
Broendby IF
2-3
FC Midtjylland
25 paź
Randers FC
1-2
SoenderjyskE
25 paź
AGF
0-1
FC Koebenhavn
25 paź
AC Horsens
1-1
FC Nordsjaelland
26 paź
AaB
1-3
Vejle Boldklub
Kolejka 7
30 paź
Vejle Boldklub
0-3
Randers FC
31 paź
FC Nordsjaelland
4-1
FC Midtjylland
1 lis
FC Koebenhavn
4-2
Lyngby
1 lis
OB
1-0
AC Horsens
1 lis
AaB
2-1
Broendby IF
2 lis
SoenderjyskE
1-1
AGF
Kolejka 8
6 lis
Randers FC
1-2
AaB
8 lis
Broendby IF
3-1
OB
8 lis
FC Midtjylland
4-0
FC Koebenhavn
8 lis
AC Horsens
0-3
SoenderjyskE
8 lis
FC Nordsjaelland
1-1
Vejle Boldklub
8 lis
Lyngby
1-2
AGF
Kolejka 9
20 lis
Lyngby
1-1
AC Horsens
22 lis
AaB
1-1
FC Nordsjaelland
22 lis
Vejle Boldklub
0-2
Broendby IF
22 lis
OB
1-1
SoenderjyskE
22 lis
AGF
1-2
FC Midtjylland
23 lis
FC Koebenhavn
1-2
Randers FC
Kolejka 10
27 lis
Randers FC
2-1
OB
28 lis
FC Midtjylland
0-0
AaB
29 lis
SoenderjyskE
1-3
FC Koebenhavn
29 lis
FC Nordsjaelland
3-1
AGF
29 lis
AC Horsens
3-1
Vejle Boldklub
30 lis
Broendby IF
4-1
Lyngby
Kolejka 11
4 gru
OB
2-1
AaB
5 gru
Vejle Boldklub
0-2
FC Midtjylland
6 gru
Lyngby
0-3
Randers FC
6 gru
SoenderjyskE
2-1
FC Nordsjaelland
6 gru
FC Koebenhavn
2-0
AC Horsens
7 gru
AGF
3-1
Broendby IF
Kolejka 12
11 gru
Randers FC
3-1
Vejle Boldklub
13 gru
AC Horsens
1-2
AGF
13 gru
FC Nordsjaelland
0-1
FC Koebenhavn
13 gru
Broendby IF
2-1
SoenderjyskE
13 gru
AaB
3-2
Lyngby
14 gru
OB
1-1
FC Midtjylland
Kolejka 13
20 gru
AGF
3-0
AaB
20 gru
SoenderjyskE
0-1
Randers FC
20 gru
AC Horsens
1-2
Broendby IF
20 gru
Lyngby
0-0
Vejle Boldklub
20 gru
FC Koebenhavn
1-1
OB
21 gru
FC Midtjylland
3-1
FC Nordsjaelland
Kolejka 14
2 lut
Randers FC
3-0
AC Horsens
2 lut
Vejle Boldklub
0-0
AGF
3 lut
OB
0-1
Lyngby
3 lut
AaB
2-3
FC Koebenhavn
4 lut
FC Midtjylland
1-2
SoenderjyskE
4 lut
FC Nordsjaelland
0-1
Broendby IF
Kolejka 15
7 lut
SoenderjyskE
0-1
Vejle Boldklub
7 lut
FC Nordsjaelland
0-2
OB
7 lut
AC Horsens
0-2
FC Koebenhavn
7 lut
AGF
1-0
Lyngby
7 lut
Broendby IF
1-1
AaB
8 lut
Randers FC
1-2
FC Midtjylland
Kolejka 16
14 lut
AaB
0-0
Randers FC
14 lut
OB
0-0
AGF
14 lut
FC Midtjylland
1-0
AC Horsens
14 lut
Vejle Boldklub
2-2
FC Nordsjaelland
14 lut
Lyngby
0-4
Broendby IF
15 lut
FC Koebenhavn
3-2
SoenderjyskE
Kolejka 17
19 lut
AaB
0-2
FC Midtjylland
21 lut
AC Horsens
0-0
OB
21 lut
Randers FC
1-1
FC Nordsjaelland
21 lut
AGF
2-0
SoenderjyskE
21 lut
Broendby IF
2-1
Vejle Boldklub
22 lut
Lyngby
2-2
FC Koebenhavn
Kolejka 18
26 lut
Vejle Boldklub
0-0
AC Horsens
28 lut
FC Midtjylland
1-0
Broendby IF
28 lut
FC Koebenhavn
3-3
AGF
28 lut
FC Nordsjaelland
2-2
AaB
28 lut
OB
2-1
Randers FC
1 mar
SoenderjyskE
1-4
Lyngby
Kolejka 19
3 mar
FC Koebenhavn
2-1
Vejle Boldklub
3 mar
AGF
0-1
FC Nordsjaelland
3 mar
AC Horsens
2-1
AaB
4 mar
Broendby IF
0-0
Randers FC
4 mar
SoenderjyskE
1-1
OB
4 mar
Lyngby
2-0
FC Midtjylland
Kolejka 20
7 mar
Broendby IF
2-1
FC Koebenhavn
7 mar
FC Midtjylland
0-1
AGF
7 mar
Randers FC
1-2
Lyngby
7 mar
FC Nordsjaelland
2-2
AC Horsens
7 mar
Vejle Boldklub
2-0
OB
8 mar
AaB
1-0
SoenderjyskE
Kolejka 21
12 mar
Lyngby
0-3
FC Nordsjaelland
14 mar
Vejle Boldklub
0-2
AaB
14 mar
OB
0-3
Broendby IF
14 mar
SoenderjyskE
2-0
AC Horsens
14 mar
FC Koebenhavn
0-0
FC Midtjylland
15 mar
AGF
1-1
Randers FC
Kolejka 22
21 mar
Broendby IF
1-1
AGF
21 mar
FC Midtjylland
5-0
Vejle Boldklub
21 mar
Randers FC
2-1
FC Koebenhavn
21 mar
AC Horsens
1-2
Lyngby
21 mar
FC Nordsjaelland
2-1
SoenderjyskE
21 mar
AaB
0-2
OB
Kolejka 23
4 kwi
FC Nordsjaelland
2-0
AGF
5 kwi
FC Koebenhavn
2-1
Randers FC
5 kwi
FC Midtjylland
1-0
Broendby IF
Kolejka 24
11 kwi
Randers FC
3-4
FC Nordsjaelland
11 kwi
Broendby IF
1-3
FC Koebenhavn
11 kwi
AGF
1-4
FC Midtjylland
Kolejka 25
16:00
FC Koebenhavn
-
FC Nordsjaelland
18:00
Broendby IF
-
AGF
jutro 19:00
Randers FC
-
FC Midtjylland
Kolejka 26
21 kwi 20:00
FC Nordsjaelland
-
Broendby IF
22 kwi 17:45
AGF
-
Randers FC
22 kwi 20:15
FC Midtjylland
-
FC Koebenhavn
Kolejka 27
25 kwi 20:00
AGF
-
FC Koebenhavn
25 kwi 16:00
Broendby IF
-
Randers FC
26 kwi 19:00
FC Nordsjaelland
-
FC Midtjylland
Kolejka 28
2 maj 16:00
Randers FC
-
Broendby IF
2 maj 18:00
FC Midtjylland
-
FC Nordsjaelland
3 maj 19:00
FC Koebenhavn
-
AGF
Kolejka 29
9 maj 16:00
Randers FC
-
AGF
9 maj 18:00
Broendby IF
-
FC Midtjylland
10 maj 19:00
FC Nordsjaelland
-
FC Koebenhavn
Kolejka 30
16 maj 14:00
FC Midtjylland
-
Randers FC
16 maj 18:00
AGF
-
FC Nordsjaelland
16 maj 16:00
FC Koebenhavn
-
Broendby IF
Kolejka 31
19 maj 21:00
FC Koebenhavn
-
FC Midtjylland
19 maj 19:00
FC Nordsjaelland
-
Randers FC
20 maj 21:00
AGF
-
Broendby IF
Kolejka 32
24 maj 17:00
Broendby IF
-
FC Nordsjaelland
24 maj 17:00
FC Midtjylland
-
AGF
24 maj 17:00
Randers FC
-
FC Koebenhavn
Kolejka 23
4 kwi
AC Horsens
1-1
OB
5 kwi
AaB
3-2
SoenderjyskE
6 kwi
Lyngby
0-0
Vejle Boldklub
Kolejka 24
9 kwi
OB
0-1
Vejle Boldklub
11 kwi
SoenderjyskE
2-3
AC Horsens
12 kwi
Lyngby
2-2
AaB
Kolejka 25
16 kwi
Vejle Boldklub
1-1
AaB
14:00
OB
-
SoenderjyskE
14:00
AC Horsens
-
Lyngby
Kolejka 26
21 kwi 18:00
Lyngby
-
SoenderjyskE
21 kwi 18:00
AaB
-
OB
22 kwi 18:00
Vejle Boldklub
-
AC Horsens
Kolejka 27
25 kwi 14:00
AC Horsens
-
AaB
25 kwi 14:00
SoenderjyskE
-
Vejle Boldklub
25 kwi 18:00
OB
-
Lyngby
Kolejka 28
30 kwi 18:00
AaB
-
Lyngby
30 kwi 16:00
AC Horsens
-
Vejle Boldklub
2 maj 14:00
SoenderjyskE
-
OB
Kolejka 29
7 maj 19:00
OB
-
AaB
9 maj 14:00
Lyngby
-
AC Horsens
9 maj 14:00
Vejle Boldklub
-
SoenderjyskE
Kolejka 30
14 maj 19:00
Vejle Boldklub
-
OB
16 maj 14:00
AaB
-
AC Horsens
17 maj 19:00
SoenderjyskE
-
Lyngby
Kolejka 31
19 maj 17:00
AaB
-
Vejle Boldklub
20 maj 17:00
AC Horsens
-
SoenderjyskE
20 maj 19:00
Lyngby
-
OB
Kolejka 32
24 maj 14:00
SoenderjyskE
-
AaB
24 maj 14:00
Vejle Boldklub
-
Lyngby
24 maj 14:00
OB
-
AC Horsens
Kolejka 1
11 wrz
SoenderjyskE
2-0
FC Midtjylland
13 wrz
AC Horsens
0-3
Randers FC
13 wrz
Lyngby
0-0
AaB
13 wrz
Broendby IF
3-2
FC Nordsjaelland
13 wrz
OB
3-2
FC Koebenhavn
14 wrz
AGF
4-2
Vejle Boldklub
Kolejka 2
19 wrz
FC Midtjylland
1-0
Lyngby
20 wrz
FC Koebenhavn
1-2
Broendby IF
20 wrz
OB
1-1
FC Nordsjaelland
20 wrz
Randers FC
1-1
AGF
20 wrz
Vejle Boldklub
4-1
SoenderjyskE
21 wrz
AaB
1-0
AC Horsens
Kolejka 3
26 wrz
FC Midtjylland
1-0
Randers FC
27 wrz
SoenderjyskE
3-1
AaB
27 wrz
Broendby IF
2-1
AC Horsens
27 wrz
Vejle Boldklub
2-2
FC Koebenhavn
27 wrz
AGF
4-2
OB
28 wrz
FC Nordsjaelland
4-1
Lyngby
Kolejka 4
2 paź
Randers FC
1-2
Broendby IF
4 paź
OB
0-1
Vejle Boldklub
4 paź
Lyngby
2-2
SoenderjyskE
4 paź
AaB
1-1
AGF
4 paź
AC Horsens
2-2
FC Midtjylland
4 paź
FC Koebenhavn
3-2
FC Nordsjaelland
Kolejka 5
17 paź
FC Midtjylland
3-1
OB
18 paź
Vejle Boldklub
3-2
Lyngby
18 paź
SoenderjyskE
2-0
Broendby IF
18 paź
AGF
3-0
AC Horsens
18 paź
FC Koebenhavn
1-2
AaB
19 paź
FC Nordsjaelland
1-0
Randers FC
Kolejka 6
23 paź
Lyngby
0-3
OB
24 paź
Broendby IF
2-3
FC Midtjylland
25 paź
Randers FC
1-2
SoenderjyskE
25 paź
AGF
0-1
FC Koebenhavn
25 paź
AC Horsens
1-1
FC Nordsjaelland
26 paź
AaB
1-3
Vejle Boldklub
Kolejka 7
30 paź
Vejle Boldklub
0-3
Randers FC
31 paź
FC Nordsjaelland
4-1
FC Midtjylland
1 lis
FC Koebenhavn
4-2
Lyngby
1 lis
OB
1-0
AC Horsens
1 lis
AaB
2-1
Broendby IF
2 lis
SoenderjyskE
1-1
AGF
Kolejka 8
6 lis
Randers FC
1-2
AaB
8 lis
Broendby IF
3-1
OB
8 lis
FC Midtjylland
4-0
FC Koebenhavn
8 lis
AC Horsens
0-3
SoenderjyskE
8 lis
FC Nordsjaelland
1-1
Vejle Boldklub
8 lis
Lyngby
1-2
AGF
Kolejka 9
20 lis
Lyngby
1-1
AC Horsens
22 lis
AaB
1-1
FC Nordsjaelland
22 lis
Vejle Boldklub
0-2
Broendby IF
22 lis
OB
1-1
SoenderjyskE
22 lis
AGF
1-2
FC Midtjylland
23 lis
FC Koebenhavn
1-2
Randers FC
Kolejka 10
27 lis
Randers FC
2-1
OB
28 lis
FC Midtjylland
0-0
AaB
29 lis
SoenderjyskE
1-3
FC Koebenhavn
29 lis
FC Nordsjaelland
3-1
AGF
29 lis
AC Horsens
3-1
Vejle Boldklub
30 lis
Broendby IF
4-1
Lyngby
Kolejka 11
4 gru
OB
2-1
AaB
5 gru
Vejle Boldklub
0-2
FC Midtjylland
6 gru
Lyngby
0-3
Randers FC
6 gru
SoenderjyskE
2-1
FC Nordsjaelland
6 gru
FC Koebenhavn
2-0
AC Horsens
7 gru
AGF
3-1
Broendby IF
Kolejka 12
11 gru
Randers FC
3-1
Vejle Boldklub
13 gru
AC Horsens
1-2
AGF
13 gru
FC Nordsjaelland
0-1
FC Koebenhavn
13 gru
Broendby IF
2-1
SoenderjyskE
13 gru
AaB
3-2
Lyngby
14 gru
OB
1-1
FC Midtjylland
Kolejka 13
20 gru
AGF
3-0
AaB
20 gru
SoenderjyskE
0-1
Randers FC
20 gru
AC Horsens
1-2
Broendby IF
20 gru
Lyngby
0-0
Vejle Boldklub
20 gru
FC Koebenhavn
1-1
OB
21 gru
FC Midtjylland
3-1
FC Nordsjaelland
Kolejka 14
2 lut
Randers FC
3-0
AC Horsens
2 lut
Vejle Boldklub
0-0
AGF
3 lut
OB
0-1
Lyngby
3 lut
AaB
2-3
FC Koebenhavn
4 lut
FC Midtjylland
1-2
SoenderjyskE
4 lut
FC Nordsjaelland
0-1
Broendby IF
Kolejka 15
7 lut
SoenderjyskE
0-1
Vejle Boldklub
7 lut
FC Nordsjaelland
0-2
OB
7 lut
AC Horsens
0-2
FC Koebenhavn
7 lut
AGF
1-0
Lyngby
7 lut
Broendby IF
1-1
AaB
8 lut
Randers FC
1-2
FC Midtjylland
Kolejka 16
14 lut
AaB
0-0
Randers FC
14 lut
OB
0-0
AGF
14 lut
FC Midtjylland
1-0
AC Horsens
14 lut
Vejle Boldklub
2-2
FC Nordsjaelland
14 lut
Lyngby
0-4
Broendby IF
15 lut
FC Koebenhavn
3-2
SoenderjyskE
Kolejka 17
19 lut
AaB
0-2
FC Midtjylland
21 lut
AC Horsens
0-0
OB
21 lut
Randers FC
1-1
FC Nordsjaelland
21 lut
AGF
2-0
SoenderjyskE
21 lut
Broendby IF
2-1
Vejle Boldklub
22 lut
Lyngby
2-2
FC Koebenhavn
Kolejka 18
26 lut
Vejle Boldklub
0-0
AC Horsens
28 lut
FC Midtjylland
1-0
Broendby IF
28 lut
FC Koebenhavn
3-3
AGF
28 lut
FC Nordsjaelland
2-2
AaB
28 lut
OB
2-1
Randers FC
1 mar
SoenderjyskE
1-4
Lyngby
Kolejka 19
3 mar
FC Koebenhavn
2-1
Vejle Boldklub
3 mar
AGF
0-1
FC Nordsjaelland
3 mar
AC Horsens
2-1
AaB
4 mar
Broendby IF
0-0
Randers FC
4 mar
SoenderjyskE
1-1
OB
4 mar
Lyngby
2-0
FC Midtjylland
Kolejka 20
7 mar
Broendby IF
2-1
FC Koebenhavn
7 mar
FC Midtjylland
0-1
AGF
7 mar
Randers FC
1-2
Lyngby
7 mar
FC Nordsjaelland
2-2
AC Horsens
7 mar
Vejle Boldklub
2-0
OB
8 mar
AaB
1-0
SoenderjyskE
Kolejka 21
12 mar
Lyngby
0-3
FC Nordsjaelland
14 mar
Vejle Boldklub
0-2
AaB
14 mar
OB
0-3
Broendby IF
14 mar
SoenderjyskE
2-0
AC Horsens
14 mar
FC Koebenhavn
0-0
FC Midtjylland
15 mar
AGF
1-1
Randers FC
Kolejka 22
21 mar
Broendby IF
1-1
AGF
21 mar
FC Midtjylland
5-0
Vejle Boldklub
21 mar
Randers FC
2-1
FC Koebenhavn
21 mar
AC Horsens
1-2
Lyngby
21 mar
FC Nordsjaelland
2-1
SoenderjyskE
21 mar
AaB
0-2
OB
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 FC Midtjylland26200514
?
  • W
  • W
2 FC Nordsjaelland26200633
?
  • W
  • W
3 FC Koebenhavn26200523
?
  • W
  • W
4 Randers FC2000246-2
?
  • P
  • P
5 Broendby IF2000214-3
?
  • P
  • P
6 AGF2000216-5
?
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Mikael Uhre Broendby IF14
Patrick Mortensen AGF14
Jonas Wind FC Koebenhavn11
Anders K. Jacobsen SoenderjyskE10
Sory Kaba FC Midtjylland9
Jesper Lindstroem Broendby IF9
Al-Hadji Kamara Randers FC9
Kamil Wilczek FC Koebenhavn8
Haji Wright SoenderjyskE8
Iver Fossum AaB8
Allan Sousa Vejle Boldklub8
Issam Jebali OB7
Kamal-Deen Sulemana FC Nordsjaelland7
Vito Hammershoej-Mistrati Randers FC6
Pione Sisto FC Midtjylland5
Emil Nielsen Lyngby5
Anders Dreyer FC Midtjylland5
Wahid Faghir Vejle Boldklub5
Jon Thorsteinsson AGF5
Simon Hedlund Broendby IF5
Tom van Weert AaB4
Marvin Egho Randers FC4
Mathias Greve Randers FC4
Alexander Scholz FC Midtjylland4
Jens Martin Gammelby Lyngby4
Abu Francis FC Nordsjaelland4
Evander Ferreira FC Midtjylland4
Isaac Atanga FC Nordsjaelland4
Mohamed Daramy FC Koebenhavn4
Alexander Bah SoenderjyskE4
Gift Links AGF4
Emmanuel Sabbi OB4
Andre Roemer Randers FC4
Rasmus Falk FC Koebenhavn4
Magnus Warming Lyngby4
Victor Jensen FC Nordsjaelland3
Jeppe Tverskov OB3
Sigurd Rosted Broendby IF3
Andreas Schjelderup FC Nordsjaelland3
Mikkel Rygaard FC Nordsjaelland3
Mohammed Diomande FC Nordsjaelland3
Marc Dal Hende SoenderjyskE3
Jannik Pohl AC Horsens3
Viktor Fischer FC Koebenhavn3
Louka Prip AC Horsens3
Mathias Hebo Rasmussen Lyngby3
Albert Groenbaek AGF3
Ulrik Yttergaard Jenssen FC Nordsjaelland3
Magnus Kofod Andersen FC Nordsjaelland3
Victor Torp Lyngby3

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK