Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga duńska Superligaen  
Piłka nożna / Dania / Liga duńska Superligaen / 2016/2017


LOREM IPSUM
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
AaB
3-1
Lyngby
wczoraj
OB
3-1
Randers FC
wczoraj
Hobro
1-2
Brøndby IF
19:00
AGF
-
FC Midtjylland
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
Hobro
1-2
Brøndby IF
wczoraj
  
OB
3-1
Randers FC
wczoraj
  
AaB
3-1
Lyngby
23 wrz
  
FC Kopenhaga
4-0
Silkeborg
23 wrz
  
AC Horsens
2-0
Elite 3000, Helsingør
22 wrz
  
FC Nordsjælland
2-2
SønderjyskE
18 wrz
  
FC Nordsjælland
1-2
AGF
17 wrz
  
Brøndby IF
0-0
AaB
17 wrz
  
Elite 3000, Helsingør
0-4
FC Kopenhaga
17 wrz
  
FC Midtjylland
5-1
Hobro
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1FC Nordsjælland102062224168
?
  • R
  • P
  • R
  • W
  • W
2FC Kopenhaga101853220119
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
3Brøndby IF101853217107
?
  • W
  • R
  • R
  • W
  • P
4Hobro101752315132
?
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
5FC Midtjylland91651320164
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • W
6AC Horsens101644214104
?
  • W
  • R
  • R
  • P
  • R
7OB10133431091
?
  • W
  • P
  • R
  • R
  • P
8AaB10122621011-1
?
  • W
  • R
  • W
  • R
  • R
9SønderjyskE101125319163
?
  • R
  • R
  • P
  • R
  • P
10AGF911324912-3
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • R
11Silkeborg10103161016-6
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • R
12Lyngby1092351323-10
?
  • P
  • R
  • W
  • R
  • P
13Elite 3000, Helsingør109307920-11
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
14Randers FC107145714-7
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • R
Kolejka 1
14 lip
AGF
1-2
AC Horsens
15 lip
FC Kopenhaga
1-1
AaB
15 lip
SønderjyskE
0-0
Randers FC
16 lip
Brøndby IF
4-0
FC Midtjylland
16 lip
Lyngby
2-1
Silkeborg
16 lip
Hobro
2-1
Elite 3000, Helsingør
17 lip
OB
1-2
FC Nordsjælland
Kolejka 2
21 lip
AGF
2-0
Hobro
22 lip
Randers FC
0-3
FC Kopenhaga
23 lip
AC Horsens
4-1
Lyngby
23 lip
AaB
1-4
SønderjyskE
23 lip
FC Midtjylland
2-0
Silkeborg
23 lip
FC Nordsjælland
3-2
Brøndby IF
24 lip
Elite 3000, Helsingør
0-2
OB
Kolejka 3
28 lip
SønderjyskE
1-2
Elite 3000, Helsingør
29 lip
OB
1-0
AC Horsens
29 lip
FC Kopenhaga
0-0
Hobro
30 lip
FC Nordsjælland
3-2
AaB
30 lip
FC Midtjylland
2-1
Randers FC
30 lip
Brøndby IF
5-3
Lyngby
31 lip
Silkeborg
2-1
AGF
Kolejka 4
4 sie
AC Horsens
1-0
Silkeborg
5 sie
Hobro
2-0
Randers FC
6 sie
Brøndby IF
1-0
FC Kopenhaga
6 sie
Elite 3000, Helsingør
2-1
FC Midtjylland
6 sie
Lyngby
1-4
FC Nordsjælland
6 sie
OB
0-0
AaB
7 sie
SønderjyskE
3-0
AGF
Kolejka 5
11 sie
Silkeborg
4-1
Elite 3000, Helsingør
12 sie
Lyngby
1-1
SønderjyskE
12 sie
FC Kopenhaga
1-1
AC Horsens
13 sie
AGF
0-0
OB
13 sie
FC Midtjylland
4-3
FC Nordsjælland
13 sie
Randers FC
0-0
Brøndby IF
14 sie
AaB
1-1
Hobro
Kolejka 6
18 sie
AC Horsens
0-0
AaB
18 sie
Randers FC
1-1
Silkeborg
19 sie
FC Kopenhaga
3-2
SønderjyskE
20 sie
Hobro
3-0
Lyngby
20 sie
AGF
2-0
Brøndby IF
20 sie
OB
0-2
FC Midtjylland
21 sie
FC Nordsjælland
1-0
Elite 3000, Helsingør
Kolejka 7
25 sie
Silkeborg
0-2
Hobro
25 sie
SønderjyskE
2-2
OB
26 sie
AaB
0-0
AGF
26 sie
Elite 3000, Helsingør
2-0
Randers FC
27 sie
FC Midtjylland
1-1
Lyngby
27 sie
FC Nordsjælland
3-0
FC Kopenhaga
27 sie
Brøndby IF
2-0
AC Horsens
Kolejka 8
8 wrz
AC Horsens
2-2
FC Nordsjælland
8 wrz
Hobro
3-2
SønderjyskE
9 wrz
AGF
1-4
Randers FC
10 wrz
FC Kopenhaga
4-3
FC Midtjylland
10 wrz
OB
1-1
Brøndby IF
10 wrz
Lyngby
3-1
Elite 3000, Helsingør
11 wrz
AaB
2-1
Silkeborg
Kolejka 9
15 wrz
Silkeborg
1-0
OB
15 wrz
Randers FC
0-0
Lyngby
16 wrz
SønderjyskE
2-2
AC Horsens
17 wrz
Elite 3000, Helsingør
0-4
FC Kopenhaga
17 wrz
Brøndby IF
0-0
AaB
17 wrz
FC Midtjylland
5-1
Hobro
18 wrz
FC Nordsjælland
1-2
AGF
Kolejka 10
22 wrz
FC Nordsjælland
2-2
SønderjyskE
23 wrz
FC Kopenhaga
4-0
Silkeborg
23 wrz
AC Horsens
2-0
Elite 3000, Helsingør
wczoraj
AaB
3-1
Lyngby
wczoraj
OB
3-1
Randers FC
wczoraj
Hobro
1-2
Brøndby IF
Kolejka 1
14 lip
AGF
1-2
AC Horsens
15 lip
FC Kopenhaga
1-1
AaB
15 lip
SønderjyskE
0-0
Randers FC
16 lip
Brøndby IF
4-0
FC Midtjylland
16 lip
Lyngby
2-1
Silkeborg
16 lip
Hobro
2-1
Elite 3000, Helsingør
17 lip
OB
1-2
FC Nordsjælland
Kolejka 2
21 lip
AGF
2-0
Hobro
22 lip
Randers FC
0-3
FC Kopenhaga
23 lip
AC Horsens
4-1
Lyngby
23 lip
AaB
1-4
SønderjyskE
23 lip
FC Midtjylland
2-0
Silkeborg
23 lip
FC Nordsjælland
3-2
Brøndby IF
24 lip
Elite 3000, Helsingør
0-2
OB
Kolejka 3
28 lip
SønderjyskE
1-2
Elite 3000, Helsingør
29 lip
OB
1-0
AC Horsens
29 lip
FC Kopenhaga
0-0
Hobro
30 lip
FC Nordsjælland
3-2
AaB
30 lip
FC Midtjylland
2-1
Randers FC
30 lip
Brøndby IF
5-3
Lyngby
31 lip
Silkeborg
2-1
AGF
Kolejka 4
4 sie
AC Horsens
1-0
Silkeborg
5 sie
Hobro
2-0
Randers FC
6 sie
Brøndby IF
1-0
FC Kopenhaga
6 sie
Elite 3000, Helsingør
2-1
FC Midtjylland
6 sie
Lyngby
1-4
FC Nordsjælland
6 sie
OB
0-0
AaB
7 sie
SønderjyskE
3-0
AGF
Kolejka 5
11 sie
Silkeborg
4-1
Elite 3000, Helsingør
12 sie
Lyngby
1-1
SønderjyskE
12 sie
FC Kopenhaga
1-1
AC Horsens
13 sie
AGF
0-0
OB
13 sie
FC Midtjylland
4-3
FC Nordsjælland
13 sie
Randers FC
0-0
Brøndby IF
14 sie
AaB
1-1
Hobro
Kolejka 6
18 sie
AC Horsens
0-0
AaB
18 sie
Randers FC
1-1
Silkeborg
19 sie
FC Kopenhaga
3-2
SønderjyskE
20 sie
Hobro
3-0
Lyngby
20 sie
AGF
2-0
Brøndby IF
20 sie
OB
0-2
FC Midtjylland
21 sie
FC Nordsjælland
1-0
Elite 3000, Helsingør
Kolejka 7
25 sie
Silkeborg
0-2
Hobro
25 sie
SønderjyskE
2-2
OB
26 sie
AaB
0-0
AGF
26 sie
Elite 3000, Helsingør
2-0
Randers FC
27 sie
FC Midtjylland
1-1
Lyngby
27 sie
FC Nordsjælland
3-0
FC Kopenhaga
27 sie
Brøndby IF
2-0
AC Horsens
Kolejka 8
8 wrz
AC Horsens
2-2
FC Nordsjælland
8 wrz
Hobro
3-2
SønderjyskE
9 wrz
AGF
1-4
Randers FC
10 wrz
FC Kopenhaga
4-3
FC Midtjylland
10 wrz
OB
1-1
Brøndby IF
10 wrz
Lyngby
3-1
Elite 3000, Helsingør
11 wrz
AaB
2-1
Silkeborg
Kolejka 9
15 wrz
Silkeborg
1-0
OB
15 wrz
Randers FC
0-0
Lyngby
16 wrz
SønderjyskE
2-2
AC Horsens
17 wrz
Elite 3000, Helsingør
0-4
FC Kopenhaga
17 wrz
Brøndby IF
0-0
AaB
17 wrz
FC Midtjylland
5-1
Hobro
18 wrz
FC Nordsjælland
1-2
AGF
Kolejka 10
22 wrz
FC Nordsjælland
2-2
SønderjyskE
23 wrz
FC Kopenhaga
4-0
Silkeborg
23 wrz
AC Horsens
2-0
Elite 3000, Helsingør
wczoraj
AaB
3-1
Lyngby
wczoraj
OB
3-1
Randers FC
wczoraj
Hobro
1-2
Brøndby IF
19:00
AGF
-
FC Midtjylland
Kolejka 11
29 wrz 20:15
Randers FC
-
AC Horsens
29 wrz 18:00
Elite 3000, Helsingør
-
AGF
30 wrz 16:00
Hobro
-
OB
1 paź 16:00
Brøndby IF
-
SønderjyskE
1 paź 18:00
Lyngby
-
FC Kopenhaga
1 paź 14:00
FC Midtjylland
-
AaB
1 paź 12:00
Silkeborg
-
FC Nordsjælland
Kolejka 12
13 paź 19:00
SønderjyskE
-
FC Midtjylland
14 paź 16:00
FC Nordsjælland
-
Randers FC
15 paź 16:00
Brøndby IF
-
Silkeborg
15 paź 14:00
AaB
-
Elite 3000, Helsingør
15 paź 18:00
OB
-
FC Kopenhaga
15 paź 12:00
AC Horsens
-
Hobro
16 paź 19:00
AGF
-
Lyngby
Kolejka 13
20 paź 19:00
FC Midtjylland
-
AC Horsens
21 paź 15:30
Silkeborg
-
SønderjyskE
22 paź 14:00
Lyngby
-
OB
22 paź 12:00
Hobro
-
FC Nordsjælland
22 paź 18:00
FC Kopenhaga
-
AGF
22 paź 16:00
Elite 3000, Helsingør
-
Brøndby IF
23 paź 19:00
Randers FC
-
AaB
Kolejka 14
27 paź 19:00
AGF
-
FC Nordsjælland
28 paź 16:00
Elite 3000, Helsingør
-
Silkeborg
29 paź 18:00
AaB
-
OB
29 paź 12:00
SønderjyskE
-
Hobro
29 paź 14:00
Lyngby
-
FC Midtjylland
29 paź 16:00
AC Horsens
-
FC Kopenhaga
30 paź 19:00
Brøndby IF
-
Randers FC
Kolejka 15
3 lis 18:00
FC Midtjylland
-
Elite 3000, Helsingør
3 lis 20:15
Silkeborg
-
AC Horsens
4 lis 16:00
FC Nordsjælland
-
Lyngby
5 lis 18:00
Hobro
-
AaB
5 lis 14:00
OB
-
SønderjyskE
5 lis 16:00
Randers FC
-
AGF
5 lis 12:00
FC Kopenhaga
-
Brøndby IF
Kolejka 16
17 lis 19:00
Elite 3000, Helsingør
-
Hobro
18 lis 16:00
AGF
-
Silkeborg
19 lis 18:00
Brøndby IF
-
FC Nordsjælland
19 lis 14:00
AC Horsens
-
OB
19 lis 12:00
Lyngby
-
Randers FC
19 lis 16:00
SønderjyskE
-
FC Kopenhaga
20 lis 19:00
AaB
-
FC Midtjylland
Kolejka 17
24 lis 19:00
Randers FC
-
SønderjyskE
25 lis 16:00
Elite 3000, Helsingør
-
AaB
26 lis 16:00
FC Kopenhaga
-
Lyngby
26 lis 18:00
Silkeborg
-
Brøndby IF
26 lis 14:00
OB
-
Hobro
26 lis 12:00
FC Nordsjælland
-
AC Horsens
27 lis 19:00
FC Midtjylland
-
AGF
Kolejka 18
1 gru 19:00
AGF
-
Elite 3000, Helsingør
2 gru 16:00
Lyngby
-
AaB
3 gru 12:00
Hobro
-
AC Horsens
3 gru 18:00
FC Kopenhaga
-
FC Nordsjælland
3 gru 16:00
SønderjyskE
-
Brøndby IF
3 gru 14:00
Silkeborg
-
Randers FC
4 gru 19:00
FC Midtjylland
-
OB
Kolejka 19
8 gru 19:00
AC Horsens
-
SønderjyskE
9 gru 16:00
Elite 3000, Helsingør
-
Lyngby
10 gru 16:00
AaB
-
FC Kopenhaga
10 gru 12:00
OB
-
Silkeborg
10 gru 18:00
Brøndby IF
-
AGF
10 gru 14:00
FC Nordsjælland
-
Hobro
11 gru 19:00
Randers FC
-
FC Midtjylland
Kolejka 20
11 lut 15:00
AC Horsens
-
FC Midtjylland
11 lut 15:00
FC Kopenhaga
-
Randers FC
11 lut 15:00
Silkeborg
-
AaB
11 lut 15:00
SønderjyskE
-
FC Nordsjælland
11 lut 15:00
OB
-
Elite 3000, Helsingør
11 lut 15:00
Lyngby
-
Brøndby IF
11 lut 15:00
Hobro
-
AGF
Kolejka 21
18 lut 15:00
AaB
-
Brøndby IF
18 lut 15:00
AGF
-
SønderjyskE
18 lut 15:00
Elite 3000, Helsingør
-
AC Horsens
18 lut 15:00
Randers FC
-
Hobro
18 lut 15:00
FC Nordsjælland
-
OB
18 lut 15:00
Silkeborg
-
Lyngby
18 lut 15:00
FC Midtjylland
-
FC Kopenhaga
Kolejka 22
25 lut 15:00
AaB
-
FC Nordsjælland
25 lut 15:00
Hobro
-
FC Midtjylland
25 lut 15:00
Brøndby IF
-
Elite 3000, Helsingør
25 lut 15:00
FC Kopenhaga
-
OB
25 lut 15:00
Lyngby
-
AGF
25 lut 15:00
SønderjyskE
-
Silkeborg
25 lut 15:00
AC Horsens
-
Randers FC
Kolejka 23
28 lut 19:00
Hobro
-
FC Kopenhaga
28 lut 19:00
Randers FC
-
Elite 3000, Helsingør
28 lut 19:00
OB
-
Lyngby
28 lut 19:00
FC Midtjylland
-
Brøndby IF
28 lut 19:00
AC Horsens
-
AGF
28 lut 19:00
SønderjyskE
-
AaB
28 lut 19:00
FC Nordsjælland
-
Silkeborg
Kolejka 24
4 mar 15:00
Lyngby
-
Hobro
4 mar 15:00
Elite 3000, Helsingør
-
SønderjyskE
4 mar 15:00
Brøndby IF
-
OB
4 mar 15:00
AGF
-
FC Kopenhaga
4 mar 15:00
AaB
-
AC Horsens
4 mar 15:00
Silkeborg
-
FC Midtjylland
4 mar 15:00
Randers FC
-
FC Nordsjælland
Kolejka 25
11 mar 15:00
AaB
-
Randers FC
11 mar 15:00
Hobro
-
Silkeborg
11 mar 15:00
AC Horsens
-
Brøndby IF
11 mar 15:00
OB
-
AGF
11 mar 15:00
FC Nordsjælland
-
FC Midtjylland
11 mar 15:00
SønderjyskE
-
Lyngby
11 mar 15:00
FC Kopenhaga
-
Elite 3000, Helsingør
Kolejka 26
18 mar 15:00
Elite 3000, Helsingør
-
FC Nordsjælland
18 mar 15:00
Brøndby IF
-
Hobro
18 mar 15:00
Randers FC
-
OB
18 mar 15:00
Silkeborg
-
FC Kopenhaga
18 mar 15:00
Lyngby
-
AC Horsens
18 mar 15:00
AGF
-
AaB
18 mar 15:00
FC Midtjylland
-
SønderjyskE
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1FC Nordsjælland102062224168
?
  • R
  • P
  • R
  • W
  • W
2FC Kopenhaga101853220119
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
3Brøndby IF101853217107
?
  • W
  • R
  • R
  • W
  • P
4Hobro101752315132
?
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
5FC Midtjylland91651320164
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • W
6AC Horsens101644214104
?
  • W
  • R
  • R
  • P
  • R
7OB10133431091
?
  • W
  • P
  • R
  • R
  • P
8AaB10122621011-1
?
  • W
  • R
  • W
  • R
  • R
9SønderjyskE101125319163
?
  • R
  • R
  • P
  • R
  • P
10AGF911324912-3
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • R
11Silkeborg10103161016-6
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • R
12Lyngby1092351323-10
?
  • P
  • R
  • W
  • R
  • P
13Elite 3000, Helsingør109307920-11
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
14Randers FC107145714-7
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • R
Zawodnik Drużyna Bramki
Paal Alexander Kirkevold Hobro9
Ernest Asante FC Nordsjælland8
Alexander Soerloth FC Midtjylland6
Emiliano Marcondes FC Nordsjælland6
Paul Onuachu FC Midtjylland5
Benjamin Verbic FC Kopenhaga5
Godsway Donyoh FC Nordsjælland5
Pieros Sotiriou FC Kopenhaga5
Andrija Pavlovic FC Kopenhaga5
Lasse Vigen Christensen Brøndby IF4
Anders K. Jacobsen OB4
Jan Kliment Brøndby IF4
Mikael Uhre SønderjyskE4
Andre Riel Elite 3000, Helsingør4
Bubacarr Sanneh AC Horsens3
Kees Luijckx SønderjyskE3
Martin Spelmann AGF3
Christian Jakobsen SønderjyskE3
Quincy Antipas Hobro3
Kjartan Finnbogason AC Horsens3
Mathias Jensen FC Nordsjælland3
David Boysen Lyngby3
Philip Zinckernagel SønderjyskE3
Jens Martin Gammelby Silkeborg2
Nikola Djurdjic Randers FC2
Simon Okosun AC Horsens2
Jakob Blaabjerg AaB2
Tobias Arndal AC Horsens2
Federico Santander FC Kopenhaga2
Mads Aaquist Elite 3000, Helsingør2
Davit Skhirtladze Silkeborg2
Teemu Pukki Brøndby IF2
Karlo Bartolec FC Nordsjælland2
Jannik Pohl AaB2
Robert Skov Silkeborg2
Marcel Roemer SønderjyskE2
Morten Duncan Rasmussen AGF2
Besar Halimi Brøndby IF2
Rasmus Nissen FC Midtjylland2
Marc Dal Hende FC Midtjylland1
Marcus Moelvadgaard Randers FC1
Kamil Wilczek Brøndby IF1
Kim Ojo Lyngby1
Lasse Kryger AC Horsens1
Hallgrimur Jonasson Lyngby1
Jakob Poulsen FC Midtjylland1
Joseph Mensah AC Horsens1
Kasper Kusk FC Kopenhaga1
Benedikt Roecker Brøndby IF1
Mikkel Basse Elite 3000, Helsingør1

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.