Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga serbska  
Piłka nożna / Serbia and Montenegro / Liga serbska / 2016/2017


lorem ipsum
Najświeższe wyniki

Brak ostatnich wyników. Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Nadchodzące mecze
Kolejka
19 lip 19:00
  
FK Radnicki 1923
-
Zeleznicar Pancevo
19 lip 21:00
  
Napredak
-
Partizan Beograd
20 lip 20:00
  
FK Crvena Zvezda
-
Jedinstvo Ub
20 lip 20:00
  
Mladost Lucani
-
OFK Beograd
20 lip 20:00
  
Cukaricki
-
Radnicki Nis
21 lip 17:30
  
Novi Pazar
-
FK Spartak Subotica
21 lip 19:30
  
Tekstilac Odzaci
-
Vojvodina
21 lip 19:30
  
TSC Backa Topola
-
FK IMT Beograd
27 lip 02:00
  
Jedinstvo Ub
-
Partizan Beograd
27 lip 02:00
  
Zeleznicar Pancevo
-
Napredak
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Cukaricki00000000
?
    2 FK Crvena Zvezda00000000
    ?
      3 FK IMT Beograd00000000
      ?
        4 FK Radnicki 192300000000
        ?
          5 FK Spartak Subotica00000000
          ?
            6 Jedinstvo Ub00000000
            ?
              7 Mladost Lucani00000000
              ?
                8 Napredak00000000
                ?
                  9 Novi Pazar00000000
                  ?
                    10 OFK Beograd00000000
                    ?
                      11 Partizan Beograd00000000
                      ?
                        12 Radnicki Nis00000000
                        ?
                          13 Tekstilac Odzaci00000000
                          ?
                            14 TSC Backa Topola00000000
                            ?
                              15 Vojvodina00000000
                              ?
                                16 Zeleznicar Pancevo00000000
                                ?
                                  Kolejka 1
                                  19 lip 19:00
                                  FK Radnicki 1923
                                  -
                                  Zeleznicar Pancevo
                                  19 lip 21:00
                                  Napredak
                                  -
                                  Partizan Beograd
                                  20 lip 20:00
                                  FK Crvena Zvezda
                                  -
                                  Jedinstvo Ub
                                  20 lip 20:00
                                  Mladost Lucani
                                  -
                                  OFK Beograd
                                  20 lip 20:00
                                  Cukaricki
                                  -
                                  Radnicki Nis
                                  21 lip 19:30
                                  Tekstilac Odzaci
                                  -
                                  Vojvodina
                                  21 lip 17:30
                                  Novi Pazar
                                  -
                                  FK Spartak Subotica
                                  21 lip 19:30
                                  TSC Backa Topola
                                  -
                                  FK IMT Beograd
                                  Kolejka 2
                                  27 lip 02:00
                                  Jedinstvo Ub
                                  -
                                  Partizan Beograd
                                  27 lip 02:00
                                  Zeleznicar Pancevo
                                  -
                                  Napredak
                                  27 lip 02:00
                                  FK IMT Beograd
                                  -
                                  FK Radnicki 1923
                                  27 lip 02:00
                                  Radnicki Nis
                                  -
                                  TSC Backa Topola
                                  27 lip 02:00
                                  FK Spartak Subotica
                                  -
                                  Cukaricki
                                  27 lip 02:00
                                  Vojvodina
                                  -
                                  Novi Pazar
                                  27 lip 02:00
                                  OFK Beograd
                                  -
                                  Tekstilac Odzaci
                                  27 lip 02:00
                                  FK Crvena Zvezda
                                  -
                                  Mladost Lucani
                                  Kolejka 3
                                  3 sie 02:00
                                  Mladost Lucani
                                  -
                                  Jedinstvo Ub
                                  3 sie 02:00
                                  Tekstilac Odzaci
                                  -
                                  FK Crvena Zvezda
                                  3 sie 02:00
                                  Novi Pazar
                                  -
                                  OFK Beograd
                                  3 sie 02:00
                                  Cukaricki
                                  -
                                  Vojvodina
                                  3 sie 02:00
                                  TSC Backa Topola
                                  -
                                  FK Spartak Subotica
                                  3 sie 02:00
                                  FK Radnicki 1923
                                  -
                                  Radnicki Nis
                                  3 sie 02:00
                                  Napredak
                                  -
                                  FK IMT Beograd
                                  3 sie 02:00
                                  Partizan Beograd
                                  -
                                  Zeleznicar Pancevo
                                  Kolejka 4
                                  10 sie 02:00
                                  Jedinstvo Ub
                                  -
                                  Zeleznicar Pancevo
                                  10 sie 02:00
                                  FK IMT Beograd
                                  -
                                  Partizan Beograd
                                  10 sie 02:00
                                  Radnicki Nis
                                  -
                                  Napredak
                                  10 sie 02:00
                                  FK Spartak Subotica
                                  -
                                  FK Radnicki 1923
                                  10 sie 02:00
                                  Vojvodina
                                  -
                                  TSC Backa Topola
                                  10 sie 02:00
                                  OFK Beograd
                                  -
                                  Cukaricki
                                  10 sie 02:00
                                  FK Crvena Zvezda
                                  -
                                  Novi Pazar
                                  10 sie 02:00
                                  Mladost Lucani
                                  -
                                  Tekstilac Odzaci
                                  Kolejka 5
                                  17 sie 02:00
                                  Tekstilac Odzaci
                                  -
                                  Jedinstvo Ub
                                  17 sie 02:00
                                  Novi Pazar
                                  -
                                  Mladost Lucani
                                  17 sie 02:00
                                  Cukaricki
                                  -
                                  FK Crvena Zvezda
                                  17 sie 02:00
                                  TSC Backa Topola
                                  -
                                  OFK Beograd
                                  17 sie 02:00
                                  FK Radnicki 1923
                                  -
                                  Vojvodina
                                  17 sie 02:00
                                  Napredak
                                  -
                                  FK Spartak Subotica
                                  17 sie 02:00
                                  Partizan Beograd
                                  -
                                  Radnicki Nis
                                  17 sie 02:00
                                  Zeleznicar Pancevo
                                  -
                                  FK IMT Beograd
                                  Kolejka 6
                                  24 sie 02:00
                                  Jedinstvo Ub
                                  -
                                  FK IMT Beograd
                                  24 sie 02:00
                                  Radnicki Nis
                                  -
                                  Zeleznicar Pancevo
                                  24 sie 02:00
                                  FK Spartak Subotica
                                  -
                                  Partizan Beograd
                                  24 sie 02:00
                                  Vojvodina
                                  -
                                  Napredak
                                  24 sie 02:00
                                  OFK Beograd
                                  -
                                  FK Radnicki 1923
                                  24 sie 02:00
                                  FK Crvena Zvezda
                                  -
                                  TSC Backa Topola
                                  24 sie 02:00
                                  Mladost Lucani
                                  -
                                  Cukaricki
                                  24 sie 02:00
                                  Tekstilac Odzaci
                                  -
                                  Novi Pazar
                                  Kolejka 7
                                  31 sie 02:00
                                  Novi Pazar
                                  -
                                  Jedinstvo Ub
                                  31 sie 02:00
                                  Cukaricki
                                  -
                                  Tekstilac Odzaci
                                  31 sie 02:00
                                  TSC Backa Topola
                                  -
                                  Mladost Lucani
                                  31 sie 02:00
                                  FK Radnicki 1923
                                  -
                                  FK Crvena Zvezda
                                  31 sie 02:00
                                  Napredak
                                  -
                                  OFK Beograd
                                  31 sie 02:00
                                  Partizan Beograd
                                  -
                                  Vojvodina
                                  31 sie 02:00
                                  Zeleznicar Pancevo
                                  -
                                  FK Spartak Subotica
                                  31 sie 02:00
                                  FK IMT Beograd
                                  -
                                  Radnicki Nis
                                  Kolejka 8
                                  14 wrz 02:00
                                  Jedinstvo Ub
                                  -
                                  Radnicki Nis
                                  14 wrz 02:00
                                  FK Spartak Subotica
                                  -
                                  FK IMT Beograd
                                  14 wrz 02:00
                                  Vojvodina
                                  -
                                  Zeleznicar Pancevo
                                  14 wrz 02:00
                                  OFK Beograd
                                  -
                                  Partizan Beograd
                                  14 wrz 02:00
                                  FK Crvena Zvezda
                                  -
                                  Napredak
                                  14 wrz 02:00
                                  Mladost Lucani
                                  -
                                  FK Radnicki 1923
                                  14 wrz 02:00
                                  Tekstilac Odzaci
                                  -
                                  TSC Backa Topola
                                  14 wrz 02:00
                                  Novi Pazar
                                  -
                                  Cukaricki
                                  Kolejka 9
                                  21 wrz 02:00
                                  Cukaricki
                                  -
                                  Jedinstvo Ub
                                  21 wrz 02:00
                                  TSC Backa Topola
                                  -
                                  Novi Pazar
                                  21 wrz 02:00
                                  FK Radnicki 1923
                                  -
                                  Tekstilac Odzaci
                                  21 wrz 02:00
                                  Napredak
                                  -
                                  Mladost Lucani
                                  21 wrz 02:00
                                  Partizan Beograd
                                  -
                                  FK Crvena Zvezda
                                  21 wrz 02:00
                                  Zeleznicar Pancevo
                                  -
                                  OFK Beograd
                                  21 wrz 02:00
                                  FK IMT Beograd
                                  -
                                  Vojvodina
                                  21 wrz 02:00
                                  Radnicki Nis
                                  -
                                  FK Spartak Subotica
                                  Kolejka 10
                                  28 wrz 02:00
                                  Jedinstvo Ub
                                  -
                                  FK Spartak Subotica
                                  28 wrz 02:00
                                  Vojvodina
                                  -
                                  Radnicki Nis
                                  28 wrz 02:00
                                  OFK Beograd
                                  -
                                  FK IMT Beograd
                                  28 wrz 02:00
                                  FK Crvena Zvezda
                                  -
                                  Zeleznicar Pancevo
                                  28 wrz 02:00
                                  Mladost Lucani
                                  -
                                  Partizan Beograd
                                  28 wrz 02:00
                                  Tekstilac Odzaci
                                  -
                                  Napredak
                                  28 wrz 02:00
                                  Novi Pazar
                                  -
                                  FK Radnicki 1923
                                  28 wrz 02:00
                                  Cukaricki
                                  -
                                  TSC Backa Topola
                                  Kolejka 11
                                  5 paź 02:00
                                  TSC Backa Topola
                                  -
                                  Jedinstvo Ub
                                  5 paź 02:00
                                  FK Radnicki 1923
                                  -
                                  Cukaricki
                                  5 paź 02:00
                                  Napredak
                                  -
                                  Novi Pazar
                                  5 paź 02:00
                                  Partizan Beograd
                                  -
                                  Tekstilac Odzaci
                                  5 paź 02:00
                                  Zeleznicar Pancevo
                                  -
                                  Mladost Lucani
                                  5 paź 02:00
                                  FK IMT Beograd
                                  -
                                  FK Crvena Zvezda
                                  5 paź 02:00
                                  Radnicki Nis
                                  -
                                  OFK Beograd
                                  5 paź 02:00
                                  FK Spartak Subotica
                                  -
                                  Vojvodina
                                  LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
                                  1 Cukaricki00000000
                                  ?
                                    2 FK Crvena Zvezda00000000
                                    ?
                                      3 FK IMT Beograd00000000
                                      ?
                                        4 FK Radnicki 192300000000
                                        ?
                                          5 FK Spartak Subotica00000000
                                          ?
                                            6 Jedinstvo Ub00000000
                                            ?
                                              7 Mladost Lucani00000000
                                              ?
                                                8 Napredak00000000
                                                ?
                                                  9 Novi Pazar00000000
                                                  ?
                                                    10 OFK Beograd00000000
                                                    ?
                                                      11 Partizan Beograd00000000
                                                      ?
                                                        12 Radnicki Nis00000000
                                                        ?
                                                          13 Tekstilac Odzaci00000000
                                                          ?
                                                            14 TSC Backa Topola00000000
                                                            ?
                                                              15 Vojvodina00000000
                                                              ?
                                                                16 Zeleznicar Pancevo00000000
                                                                ?
                                                                  Zawodnik Drużyna Bramki

                                                                  Totalscore

                                                                  Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

                                                                  Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
                                                                  Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

                                                                  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
                                                                  Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
                                                                  Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
                                                                  TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
                                                                  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
                                                                  forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
                                                                  LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK