Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga serbska  
Piłka nożna / Serbia and Montenegro / Liga serbska / 2016/2017


lorem ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
FK Zemun
1-0
Macva Sabac
wczoraj
Javor
0-2
Partizan Belgrad
wczoraj
FK Spartak Zlatibor Voda
3-1
Borac C.
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
FK Spartak Zlatibor Voda
3-1
Borac C.
wczoraj
  
FK Zemun
1-0
Macva Sabac
wczoraj
  
Javor
0-2
Partizan Belgrad
18 lis
  
Napredak
1-2
Cukaricki
18 lis
  
Vojvodina
0-0
FK Radnik Surdulica
18 lis
  
Vozdovac
2-0
Backa Palanka
18 lis
  
R.S. Belgrad
6-1
Rad
17 lis
  
Mladost L
2-2
Radnicki N.
5 lis
  
Radnicki N.
0-4
R.S. Belgrad
5 lis
  
Macva Sabac
1-3
Partizan Belgrad
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1R.S. Belgrad1746151142438
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2Partizan Belgrad17421331371324
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3FK Spartak Zlatibor Voda1732953331914
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • R
4Vozdovac1731944281414
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • R
5Vojvodina173194421138
?
  • R
  • P
  • W
  • R
  • R
6Cukaricki173194418135
?
  • W
  • W
  • W
  • R
  • R
7Radnicki N.17246652127-6
?
  • R
  • P
  • P
  • R
  • R
8Napredak172372827252
?
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
9FK Radnik Surdulica17226471927-8
?
  • R
  • W
  • W
  • P
  • P
10Mladost L17205572223-1
?
  • R
  • R
  • W
  • P
  • W
11FK Zemun17184671220-8
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • P
12Macva Sabac171651112030-10
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
13Backa Palanka171334101430-16
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
14Javor171132121026-16
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • R
15Rad171132121537-22
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
16Borac C.171031131331-18
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
Kolejka 1
21 lip
Vojvodina
1-0
Cukaricki
22 lip
Partizan Belgrad
6-1
Macva Sabac
22 lip
Javor
1-0
Borac C.
22 lip
FK Spartak Zlatibor Voda
2-1
Backa Palanka
22 lip
Vozdovac
0-0
FK Radnik Surdulica
22 lip
Napredak
2-2
Rad
22 lip
Mladost L
1-1
FK Zemun
23 lip
R.S. Belgrad
3-0
Radnicki N.
Kolejka 2
29 lip
Macva Sabac
1-0
FK Zemun
29 lip
Cukaricki
2-0
Napredak
29 lip
FK Radnik Surdulica
0-4
Vojvodina
29 lip
Backa Palanka
0-3
Vozdovac
29 lip
Borac C.
0-4
FK Spartak Zlatibor Voda
29 lip
Partizan Belgrad
2-1
Javor
30 lip
Rad
0-2
R.S. Belgrad
23 sie
Radnicki N.
2-1
Mladost L
Kolejka 3
4 sie
Napredak
1-2
FK Radnik Surdulica
5 sie
Javor
0-4
Macva Sabac
5 sie
Vozdovac
2-1
Borac C.
5 sie
Vojvodina
1-0
Backa Palanka
5 sie
Mladost L
2-1
Rad
5 sie
FK Zemun
1-2
Radnicki N.
6 sie
FK Spartak Zlatibor Voda
0-1
Partizan Belgrad
6 sie
R.S. Belgrad
3-0
Cukaricki
Kolejka 4
9 sie
Macva Sabac
1-2
Radnicki N.
9 sie
Rad
2-0
FK Zemun
9 sie
Cukaricki
1-0
Mladost L
9 sie
Backa Palanka
1-4
Napredak
9 sie
Borac C.
0-2
Vojvodina
9 sie
Partizan Belgrad
1-3
Vozdovac
10 sie
FK Radnik Surdulica
0-5
R.S. Belgrad
10 sie
Javor
1-1
FK Spartak Zlatibor Voda
Kolejka 5
13 sie
Vojvodina
0-1
Partizan Belgrad
13 sie
Napredak
3-1
Borac C.
13 sie
R.S. Belgrad
3-1
Backa Palanka
13 sie
FK Zemun
2-0
Cukaricki
13 sie
Radnicki N.
2-0
Rad
14 sie
FK Spartak Zlatibor Voda
3-2
Macva Sabac
14 sie
Vozdovac
1-0
Javor
14 sie
Mladost L
0-0
FK Radnik Surdulica
Kolejka 6
19 sie
Macva Sabac
1-2
Rad
19 sie
Cukaricki
0-0
Radnicki N.
19 sie
Backa Palanka
1-0
Mladost L
19 sie
Javor
0-1
Vojvodina
19 sie
FK Spartak Zlatibor Voda
0-0
Vozdovac
20 sie
FK Radnik Surdulica
0-1
FK Zemun
20 wrz
Borac C.
0-2
R.S. Belgrad
20 wrz
Partizan Belgrad
1-1
Napredak
Kolejka 7
25 sie
Rad
0-1
Cukaricki
26 sie
Vozdovac
0-2
Macva Sabac
26 sie
Vojvodina
0-5
FK Spartak Zlatibor Voda
26 sie
Napredak
2-1
Javor
26 sie
Mladost L
4-1
Borac C.
26 sie
FK Zemun
1-1
Backa Palanka
26 sie
Radnicki N.
2-2
FK Radnik Surdulica
27 sie
R.S. Belgrad
0-0
Partizan Belgrad
Kolejka 8
8 wrz
Macva Sabac
0-2
Cukaricki
9 wrz
FK Radnik Surdulica
3-1
Rad
9 wrz
Backa Palanka
1-1
Radnicki N.
9 wrz
Borac C.
0-0
FK Zemun
9 wrz
Partizan Belgrad
3-0
Mladost L
9 wrz
Javor
0-2
R.S. Belgrad
9 wrz
FK Spartak Zlatibor Voda
2-1
Napredak
10 wrz
Vozdovac
1-1
Vojvodina
Kolejka 9
13 wrz
Vojvodina
1-0
Macva Sabac
13 wrz
Napredak
1-2
Vozdovac
13 wrz
Mladost L
3-0
Javor
13 wrz
Radnicki N.
1-0
Borac C.
13 wrz
Rad
0-0
Backa Palanka
13 wrz
Cukaricki
1-2
FK Radnik Surdulica
25 paź
R.S. Belgrad
1-0
FK Spartak Zlatibor Voda
25 paź
FK Zemun
1-3
Partizan Belgrad
Kolejka 10
16 wrz
Vojvodina
3-1
Napredak
17 wrz
Borac C.
3-1
Rad
17 wrz
Vozdovac
0-2
R.S. Belgrad
17 wrz
FK Spartak Zlatibor Voda
3-3
Mladost L
17 wrz
Javor
0-1
FK Zemun
17 wrz
Partizan Belgrad
3-1
Radnicki N.
17 wrz
Backa Palanka
2-3
Cukaricki
17 wrz
Macva Sabac
4-0
FK Radnik Surdulica
Kolejka 11
24 wrz
Cukaricki
2-0
Borac C.
24 wrz
Rad
2-4
Partizan Belgrad
24 wrz
Radnicki N.
1-0
Javor
24 wrz
FK Zemun
1-1
FK Spartak Zlatibor Voda
24 wrz
Mladost L
1-3
Vozdovac
24 wrz
R.S. Belgrad
2-0
Vojvodina
24 wrz
Napredak
3-1
Macva Sabac
24 wrz
FK Radnik Surdulica
3-1
Backa Palanka
Kolejka 12
29 wrz
Vojvodina
2-0
Mladost L
30 wrz
Macva Sabac
1-1
Backa Palanka
30 wrz
Borac C.
3-1
FK Radnik Surdulica
30 wrz
Javor
3-2
Rad
30 wrz
FK Spartak Zlatibor Voda
4-2
Radnicki N.
30 wrz
Vozdovac
6-1
FK Zemun
1 paź
Partizan Belgrad
0-0
Cukaricki
1 paź
Napredak
1-0
R.S. Belgrad
Kolejka 13
14 paź
FK Zemun
0-0
Vojvodina
14 paź
Radnicki N.
1-1
Vozdovac
14 paź
Rad
0-2
FK Spartak Zlatibor Voda
14 paź
Cukaricki
0-0
Javor
14 paź
R.S. Belgrad
4-0
Macva Sabac
15 paź
Mladost L
2-1
Napredak
15 paź
FK Radnik Surdulica
0-2
Partizan Belgrad
15 paź
Backa Palanka
1-0
Borac C.
Kolejka 14
20 paź
Vojvodina
1-1
Radnicki N.
21 paź
Macva Sabac
1-0
Borac C.
21 paź
Javor
1-0
FK Radnik Surdulica
21 paź
FK Spartak Zlatibor Voda
0-0
Cukaricki
21 paź
Vozdovac
3-0
Rad
21 paź
Napredak
2-1
FK Zemun
22 paź
Partizan Belgrad
3-1
Backa Palanka
22 paź
R.S. Belgrad
2-1
Mladost L
Kolejka 15
28 paź
Rad
0-3
Vojvodina
29 paź
Radnicki N.
1-3
Napredak
29 paź
Cukaricki
2-1
Vozdovac
29 paź
FK Radnik Surdulica
5-1
FK Spartak Zlatibor Voda
29 paź
Backa Palanka
2-1
Javor
29 paź
Borac C.
1-2
Partizan Belgrad
29 paź
FK Zemun
0-1
R.S. Belgrad
29 paź
Mladost L
2-0
Macva Sabac
Kolejka 16
3 lis
Cukaricki
2-1
Vojvodina
4 lis
Rad
1-0
Napredak
4 lis
FK Radnik Surdulica
1-0
Vozdovac
4 lis
Backa Palanka
0-2
FK Spartak Zlatibor Voda
4 lis
Borac C.
2-1
Javor
5 lis
Radnicki N.
0-4
R.S. Belgrad
5 lis
Macva Sabac
1-3
Partizan Belgrad
5 lis
FK Zemun
0-0
Mladost L
Kolejka 17
17 lis
Mladost L
2-2
Radnicki N.
18 lis
R.S. Belgrad
6-1
Rad
18 lis
Napredak
1-2
Cukaricki
18 lis
Vojvodina
0-0
FK Radnik Surdulica
18 lis
Vozdovac
2-0
Backa Palanka
wczoraj
FK Zemun
1-0
Macva Sabac
wczoraj
FK Spartak Zlatibor Voda
3-1
Borac C.
wczoraj
Javor
0-2
Partizan Belgrad
Kolejka 1
21 lip
Vojvodina
1-0
Cukaricki
22 lip
Partizan Belgrad
6-1
Macva Sabac
22 lip
Javor
1-0
Borac C.
22 lip
FK Spartak Zlatibor Voda
2-1
Backa Palanka
22 lip
Vozdovac
0-0
FK Radnik Surdulica
22 lip
Napredak
2-2
Rad
22 lip
Mladost L
1-1
FK Zemun
23 lip
R.S. Belgrad
3-0
Radnicki N.
Kolejka 2
29 lip
Macva Sabac
1-0
FK Zemun
29 lip
Cukaricki
2-0
Napredak
29 lip
FK Radnik Surdulica
0-4
Vojvodina
29 lip
Backa Palanka
0-3
Vozdovac
29 lip
Borac C.
0-4
FK Spartak Zlatibor Voda
29 lip
Partizan Belgrad
2-1
Javor
30 lip
Rad
0-2
R.S. Belgrad
23 sie
Radnicki N.
2-1
Mladost L
Kolejka 3
4 sie
Napredak
1-2
FK Radnik Surdulica
5 sie
Javor
0-4
Macva Sabac
5 sie
Vozdovac
2-1
Borac C.
5 sie
Vojvodina
1-0
Backa Palanka
5 sie
Mladost L
2-1
Rad
5 sie
FK Zemun
1-2
Radnicki N.
6 sie
FK Spartak Zlatibor Voda
0-1
Partizan Belgrad
6 sie
R.S. Belgrad
3-0
Cukaricki
Kolejka 4
9 sie
Macva Sabac
1-2
Radnicki N.
9 sie
Rad
2-0
FK Zemun
9 sie
Cukaricki
1-0
Mladost L
9 sie
Backa Palanka
1-4
Napredak
9 sie
Borac C.
0-2
Vojvodina
9 sie
Partizan Belgrad
1-3
Vozdovac
10 sie
FK Radnik Surdulica
0-5
R.S. Belgrad
10 sie
Javor
1-1
FK Spartak Zlatibor Voda
Kolejka 5
13 sie
Vojvodina
0-1
Partizan Belgrad
13 sie
Napredak
3-1
Borac C.
13 sie
R.S. Belgrad
3-1
Backa Palanka
13 sie
FK Zemun
2-0
Cukaricki
13 sie
Radnicki N.
2-0
Rad
14 sie
FK Spartak Zlatibor Voda
3-2
Macva Sabac
14 sie
Vozdovac
1-0
Javor
14 sie
Mladost L
0-0
FK Radnik Surdulica
Kolejka 6
19 sie
Macva Sabac
1-2
Rad
19 sie
Cukaricki
0-0
Radnicki N.
19 sie
Backa Palanka
1-0
Mladost L
19 sie
Javor
0-1
Vojvodina
19 sie
FK Spartak Zlatibor Voda
0-0
Vozdovac
20 sie
FK Radnik Surdulica
0-1
FK Zemun
20 wrz
Borac C.
0-2
R.S. Belgrad
20 wrz
Partizan Belgrad
1-1
Napredak
Kolejka 7
25 sie
Rad
0-1
Cukaricki
26 sie
Vozdovac
0-2
Macva Sabac
26 sie
Vojvodina
0-5
FK Spartak Zlatibor Voda
26 sie
Napredak
2-1
Javor
26 sie
Mladost L
4-1
Borac C.
26 sie
FK Zemun
1-1
Backa Palanka
26 sie
Radnicki N.
2-2
FK Radnik Surdulica
27 sie
R.S. Belgrad
0-0
Partizan Belgrad
Kolejka 8
8 wrz
Macva Sabac
0-2
Cukaricki
9 wrz
FK Radnik Surdulica
3-1
Rad
9 wrz
Backa Palanka
1-1
Radnicki N.
9 wrz
Borac C.
0-0
FK Zemun
9 wrz
Partizan Belgrad
3-0
Mladost L
9 wrz
Javor
0-2
R.S. Belgrad
9 wrz
FK Spartak Zlatibor Voda
2-1
Napredak
10 wrz
Vozdovac
1-1
Vojvodina
Kolejka 9
13 wrz
Vojvodina
1-0
Macva Sabac
13 wrz
Napredak
1-2
Vozdovac
13 wrz
Mladost L
3-0
Javor
13 wrz
Radnicki N.
1-0
Borac C.
13 wrz
Rad
0-0
Backa Palanka
13 wrz
Cukaricki
1-2
FK Radnik Surdulica
25 paź
R.S. Belgrad
1-0
FK Spartak Zlatibor Voda
25 paź
FK Zemun
1-3
Partizan Belgrad
Kolejka 10
16 wrz
Vojvodina
3-1
Napredak
17 wrz
Borac C.
3-1
Rad
17 wrz
Vozdovac
0-2
R.S. Belgrad
17 wrz
FK Spartak Zlatibor Voda
3-3
Mladost L
17 wrz
Javor
0-1
FK Zemun
17 wrz
Partizan Belgrad
3-1
Radnicki N.
17 wrz
Backa Palanka
2-3
Cukaricki
17 wrz
Macva Sabac
4-0
FK Radnik Surdulica
Kolejka 11
24 wrz
Cukaricki
2-0
Borac C.
24 wrz
Rad
2-4
Partizan Belgrad
24 wrz
Radnicki N.
1-0
Javor
24 wrz
FK Zemun
1-1
FK Spartak Zlatibor Voda
24 wrz
Mladost L
1-3
Vozdovac
24 wrz
R.S. Belgrad
2-0
Vojvodina
24 wrz
Napredak
3-1
Macva Sabac
24 wrz
FK Radnik Surdulica
3-1
Backa Palanka
Kolejka 12
29 wrz
Vojvodina
2-0
Mladost L
30 wrz
Macva Sabac
1-1
Backa Palanka
30 wrz
Borac C.
3-1
FK Radnik Surdulica
30 wrz
Javor
3-2
Rad
30 wrz
FK Spartak Zlatibor Voda
4-2
Radnicki N.
30 wrz
Vozdovac
6-1
FK Zemun
1 paź
Partizan Belgrad
0-0
Cukaricki
1 paź
Napredak
1-0
R.S. Belgrad
Kolejka 13
14 paź
FK Zemun
0-0
Vojvodina
14 paź
Radnicki N.
1-1
Vozdovac
14 paź
Rad
0-2
FK Spartak Zlatibor Voda
14 paź
Cukaricki
0-0
Javor
14 paź
R.S. Belgrad
4-0
Macva Sabac
15 paź
Mladost L
2-1
Napredak
15 paź
FK Radnik Surdulica
0-2
Partizan Belgrad
15 paź
Backa Palanka
1-0
Borac C.
Kolejka 14
20 paź
Vojvodina
1-1
Radnicki N.
21 paź
Macva Sabac
1-0
Borac C.
21 paź
Javor
1-0
FK Radnik Surdulica
21 paź
FK Spartak Zlatibor Voda
0-0
Cukaricki
21 paź
Vozdovac
3-0
Rad
21 paź
Napredak
2-1
FK Zemun
22 paź
Partizan Belgrad
3-1
Backa Palanka
22 paź
R.S. Belgrad
2-1
Mladost L
Kolejka 15
28 paź
Rad
0-3
Vojvodina
29 paź
Radnicki N.
1-3
Napredak
29 paź
Cukaricki
2-1
Vozdovac
29 paź
FK Radnik Surdulica
5-1
FK Spartak Zlatibor Voda
29 paź
Backa Palanka
2-1
Javor
29 paź
Borac C.
1-2
Partizan Belgrad
29 paź
FK Zemun
0-1
R.S. Belgrad
29 paź
Mladost L
2-0
Macva Sabac
Kolejka 16
3 lis
Cukaricki
2-1
Vojvodina
4 lis
Rad
1-0
Napredak
4 lis
FK Radnik Surdulica
1-0
Vozdovac
4 lis
Backa Palanka
0-2
FK Spartak Zlatibor Voda
4 lis
Borac C.
2-1
Javor
5 lis
Radnicki N.
0-4
R.S. Belgrad
5 lis
Macva Sabac
1-3
Partizan Belgrad
5 lis
FK Zemun
0-0
Mladost L
Kolejka 17
17 lis
Mladost L
2-2
Radnicki N.
18 lis
R.S. Belgrad
6-1
Rad
18 lis
Napredak
1-2
Cukaricki
18 lis
Vojvodina
0-0
FK Radnik Surdulica
18 lis
Vozdovac
2-0
Backa Palanka
wczoraj
FK Zemun
1-0
Macva Sabac
wczoraj
FK Spartak Zlatibor Voda
3-1
Borac C.
wczoraj
Javor
0-2
Partizan Belgrad
Kolejka 18
25 lis 19:00
Macva Sabac
-
Javor
25 lis 19:00
Partizan Belgrad
-
FK Spartak Zlatibor Voda
25 lis 19:00
Borac C.
-
Vozdovac
25 lis 19:00
Backa Palanka
-
Vojvodina
25 lis 19:00
FK Radnik Surdulica
-
Napredak
25 lis 19:00
Cukaricki
-
R.S. Belgrad
25 lis 19:00
Rad
-
Mladost L
25 lis 19:00
Radnicki N.
-
FK Zemun
Kolejka 19
29 lis 19:00
Radnicki N.
-
Macva Sabac
29 lis 19:00
FK Zemun
-
Rad
29 lis 19:00
Mladost L
-
Cukaricki
29 lis 19:00
R.S. Belgrad
-
FK Radnik Surdulica
29 lis 19:00
Napredak
-
Backa Palanka
29 lis 19:00
Vojvodina
-
Borac C.
29 lis 19:00
Vozdovac
-
Partizan Belgrad
29 lis 19:00
FK Spartak Zlatibor Voda
-
Javor
Kolejka 20
3 gru 19:00
Macva Sabac
-
FK Spartak Zlatibor Voda
3 gru 19:00
Javor
-
Vozdovac
3 gru 19:00
Partizan Belgrad
-
Vojvodina
3 gru 19:00
Borac C.
-
Napredak
3 gru 19:00
Backa Palanka
-
R.S. Belgrad
3 gru 19:00
FK Radnik Surdulica
-
Mladost L
3 gru 19:00
Cukaricki
-
FK Zemun
3 gru 19:00
Rad
-
Radnicki N.
Kolejka 21
9 gru 19:00
Rad
-
Macva Sabac
9 gru 19:00
Radnicki N.
-
Cukaricki
9 gru 19:00
FK Zemun
-
FK Radnik Surdulica
9 gru 19:00
Mladost L
-
Backa Palanka
9 gru 19:00
R.S. Belgrad
-
Borac C.
9 gru 19:00
Napredak
-
Partizan Belgrad
9 gru 19:00
Vojvodina
-
Javor
9 gru 19:00
Vozdovac
-
FK Spartak Zlatibor Voda
Kolejka 22
13 gru 19:00
Macva Sabac
-
Vozdovac
13 gru 19:00
FK Spartak Zlatibor Voda
-
Vojvodina
13 gru 19:00
Javor
-
Napredak
13 gru 19:00
Partizan Belgrad
-
R.S. Belgrad
13 gru 19:00
Borac C.
-
Mladost L
13 gru 19:00
Backa Palanka
-
FK Zemun
13 gru 19:00
FK Radnik Surdulica
-
Radnicki N.
13 gru 19:00
Cukaricki
-
Rad
Kolejka 23
17 lut 19:00
Cukaricki
-
Macva Sabac
17 lut 19:00
Rad
-
FK Radnik Surdulica
17 lut 19:00
Radnicki N.
-
Backa Palanka
17 lut 19:00
FK Zemun
-
Borac C.
17 lut 19:00
Mladost L
-
Partizan Belgrad
17 lut 19:00
R.S. Belgrad
-
Javor
17 lut 19:00
Napredak
-
FK Spartak Zlatibor Voda
17 lut 19:00
Vojvodina
-
Vozdovac
Kolejka 24
24 lut 19:00
Macva Sabac
-
Vojvodina
24 lut 19:00
Vozdovac
-
Napredak
24 lut 19:00
FK Spartak Zlatibor Voda
-
R.S. Belgrad
24 lut 19:00
Javor
-
Mladost L
24 lut 19:00
Partizan Belgrad
-
FK Zemun
24 lut 19:00
Borac C.
-
Radnicki N.
24 lut 19:00
Backa Palanka
-
Rad
24 lut 19:00
FK Radnik Surdulica
-
Cukaricki
Kolejka 25
28 lut 19:00
FK Radnik Surdulica
-
Macva Sabac
28 lut 19:00
Cukaricki
-
Backa Palanka
28 lut 19:00
Rad
-
Borac C.
28 lut 19:00
Radnicki N.
-
Partizan Belgrad
28 lut 19:00
FK Zemun
-
Javor
28 lut 19:00
Mladost L
-
FK Spartak Zlatibor Voda
28 lut 19:00
R.S. Belgrad
-
Vozdovac
28 lut 19:00
Napredak
-
Vojvodina
Kolejka 26
4 mar 19:00
Macva Sabac
-
Napredak
4 mar 19:00
Vojvodina
-
R.S. Belgrad
4 mar 19:00
Vozdovac
-
Mladost L
4 mar 19:00
FK Spartak Zlatibor Voda
-
FK Zemun
4 mar 19:00
Javor
-
Radnicki N.
4 mar 19:00
Partizan Belgrad
-
Rad
4 mar 19:00
Borac C.
-
Cukaricki
4 mar 19:00
Backa Palanka
-
FK Radnik Surdulica
Kolejka 27
10 mar 19:00
Backa Palanka
-
Macva Sabac
10 mar 19:00
FK Radnik Surdulica
-
Borac C.
10 mar 19:00
Cukaricki
-
Partizan Belgrad
10 mar 19:00
Rad
-
Javor
10 mar 19:00
Radnicki N.
-
FK Spartak Zlatibor Voda
10 mar 19:00
FK Zemun
-
Vozdovac
10 mar 19:00
Mladost L
-
Vojvodina
10 mar 19:00
R.S. Belgrad
-
Napredak
Kolejka 28
18 mar 19:00
Macva Sabac
-
R.S. Belgrad
18 mar 19:00
Napredak
-
Mladost L
18 mar 19:00
Vojvodina
-
FK Zemun
18 mar 19:00
Vozdovac
-
Radnicki N.
18 mar 19:00
FK Spartak Zlatibor Voda
-
Rad
18 mar 19:00
Javor
-
Cukaricki
18 mar 19:00
Partizan Belgrad
-
FK Radnik Surdulica
18 mar 19:00
Borac C.
-
Backa Palanka
Kolejka 29
31 mar 19:00
Borac C.
-
Macva Sabac
31 mar 19:00
Backa Palanka
-
Partizan Belgrad
31 mar 19:00
FK Radnik Surdulica
-
Javor
31 mar 19:00
Cukaricki
-
FK Spartak Zlatibor Voda
31 mar 19:00
Rad
-
Vozdovac
31 mar 19:00
Radnicki N.
-
Vojvodina
31 mar 19:00
FK Zemun
-
Napredak
31 mar 19:00
Mladost L
-
R.S. Belgrad
Kolejka 30
5 kwi 19:00
Macva Sabac
-
Mladost L
5 kwi 19:00
R.S. Belgrad
-
FK Zemun
5 kwi 19:00
Napredak
-
Radnicki N.
5 kwi 19:00
Vojvodina
-
Rad
5 kwi 19:00
Vozdovac
-
Cukaricki
5 kwi 19:00
FK Spartak Zlatibor Voda
-
FK Radnik Surdulica
5 kwi 19:00
Javor
-
Backa Palanka
5 kwi 19:00
Partizan Belgrad
-
Borac C.
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1R.S. Belgrad1746151142438
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2Partizan Belgrad17421331371324
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3FK Spartak Zlatibor Voda1732953331914
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • R
4Vozdovac1731944281414
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • R
5Vojvodina173194421138
?
  • R
  • P
  • W
  • R
  • R
6Cukaricki173194418135
?
  • W
  • W
  • W
  • R
  • R
7Radnicki N.17246652127-6
?
  • R
  • P
  • P
  • R
  • R
8Napredak172372827252
?
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
9FK Radnik Surdulica17226471927-8
?
  • R
  • W
  • W
  • P
  • P
10Mladost L17205572223-1
?
  • R
  • R
  • W
  • P
  • W
11FK Zemun17184671220-8
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • P
12Macva Sabac171651112030-10
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
13Backa Palanka171334101430-16
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
14Javor171132121026-16
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • R
15Rad171132121537-22
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
16Borac C.171031131331-18
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Aleksandar Pesic R.S. Belgrad12
Milan PavkovRadnicki N.10
Richmond Boakye R.S. Belgrad10
Djordje Ivanovic FK Spartak Zlatibor Voda9
Leandre Tawamba Kana Partizan Belgrad8
Dejan GeorgijevicVozdovac7
Nemanja Nikolic FK Spartak Zlatibor Voda7
Enver Alivodic Napredak7
Bojan MaticMacva Sabac6
Milos Trifunovic Mladost L6
Ognjen Ozegovic Cukaricki5
Andrija LukovicVozdovac5
Mile Savkovic FK Spartak Zlatibor Voda5
Luka MicicBacka Palanka5
Ognjen Mudrinski Cukaricki5
Aleksandar Lutovac Rad4
Mitchell Donald R.S. Belgrad4
Mateus Borac C.4
Aleksandar Pejovic Mladost L4
Mladen LazarevicMacva Sabac4
Aleksandar Radovanovic FK Spartak Zlatibor Voda4
Nenad Slivic Napredak4
Lazar ArsicRadnicki N.4
Filip Malbasic Vojvodina4
Igor ZlatanovicFK Radnik Surdulica4
Nemanja Subotic Vojvodina4
Nikola RadovicFK Radnik Surdulica4
Damir CekovicBacka Palanka3
Marko PutincaninVozdovac3
Stefan DimicFK Zemun3
Guelor Kanga R.S. Belgrad3
Uros Djeric Napredak3
Filip Ivanovski Javor3
Vladimir Radivojevic Mladost L3
Zoran Tosic Partizan Belgrad3
Slavoljub Srnic R.S. Belgrad3
Marko Jankovic Partizan Belgrad3
Vladimir Volkov Rad3
Aleksa Vukanovic Napredak3
Stefan Mihajlovic Vojvodina3
Joseph Bempah Vojvodina3
Aleksandar JesicVozdovac3
Uros Djurdjevic Partizan Belgrad3
Damir Kojasevic Vojvodina3
Milos AdamovicMacva Sabac2
Lazar Jovanovic Borac C.2
Sasa StojanovicRadnicki N.2
Bojan Cecaric FK Spartak Zlatibor Voda2
Aleksandar FilipovicVozdovac2
Danilo Pantic Partizan Belgrad2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.