Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga serbska  
Piłka nożna / Serbia and Montenegro / Liga serbska / 2016/2017


lorem ipsum
Najświeższe wyniki
Kolejka
20 gru
  
Javor
1-2
TSC Backa Topola
17 gru
  
Vojvodina
2-0
Proleter
17 gru
  
Indjija
0-3
TSC Backa Topola
16 gru
  
Napredak
0-0
Novi Pazar
16 gru
  
Javor
3-1
Vozdovac
16 gru
  
FK Radnik Surdulica
0-1
Cukaricki
16 gru
  
FK Metalac
0-1
FK Crvena Zvezda
16 gru
  
Partizan Beograd
4-0
Mladost Lucani
16 gru
  
Rad Beograd
0-1
FK Spartak Subotica
16 gru
  
Zlatibor
0-1
Macva Sabac
Nadchodzące mecze
Kolejka
6 lut 20:00
  
Novi Pazar
-
FK Crvena Zvezda
6 lut 20:00
  
FK Metalac
-
Radnicki Nis
6 lut 20:00
  
Backa Backa Palanka
-
Macva Sabac
6 lut 20:00
  
Zlatibor
-
FK Spartak Subotica
6 lut 20:00
  
Rad Beograd
-
Proleter
6 lut 20:00
  
Vojvodina
-
TSC Backa Topola
6 lut 20:00
  
Indjija
-
Cukaricki
6 lut 20:00
  
FK Radnik Surdulica
-
Vozdovac
6 lut 20:00
  
Javor
-
Mladost Lucani
6 lut 20:00
  
Partizan Beograd
-
Napredak
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 FK Crvena Zvezda1953172051744
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Partizan Beograd19441423421230
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3 Vojvodina19421333371918
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
4 Cukaricki19351054371621
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • R
5 FK Spartak Subotica19331036362313
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
6 Proleter193295517152
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
7 Radnicki Nis193093719190
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
8 TSC Backa Topola1927838403010
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
9 FK Radnik Surdulica192783827243
?
  • P
  • W
  • W
  • R
  • W
10 Vozdovac192783832320
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • R
11 Mladost Lucani19267572031-11
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • R
12 FK Metalac19256762329-6
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
13 Javor192163102432-8
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
14 Novi Pazar19215681932-13
?
  • R
  • W
  • P
  • R
  • R
15 Napredak19184691426-12
?
  • R
  • R
  • W
  • P
  • W
16 Indjija191860131634-18
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
17 Rad Beograd191651131535-20
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
18 Zlatibor191543121333-20
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
19 Macva Sabac191442131132-21
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
20 Backa Backa Palanka191125121527-12
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
Kolejka 1
31 lip
FK Spartak Subotica
3-0
Zlatibor
31 lip
TSC Backa Topola
2-2
Vojvodina
31 lip
Mladost Lucani
2-1
Javor
1 sie
FK Crvena Zvezda
3-0
Novi Pazar
1 sie
Radnicki Nis
3-0
FK Metalac
1 sie
Macva Sabac
1-0
Backa Backa Palanka
1 sie
Proleter
2-0
Rad Beograd
1 sie
Cukaricki
3-0
Indjija
1 sie
Vozdovac
1-3
FK Radnik Surdulica
1 sie
Napredak
1-3
Partizan Beograd
Kolejka 2
5 sie
Rad Beograd
1-3
TSC Backa Topola
5 sie
Novi Pazar
3-2
Partizan Beograd
5 sie
Javor
3-0
Napredak
5 sie
FK Radnik Surdulica
2-3
Mladost Lucani
5 sie
Indjija
0-1
Vozdovac
5 sie
Vojvodina
2-2
Cukaricki
5 sie
Zlatibor
0-2
Proleter
5 sie
Backa Backa Palanka
1-3
FK Spartak Subotica
5 sie
FK Metalac
2-1
Macva Sabac
5 sie
FK Crvena Zvezda
3-0
Radnicki Nis
Kolejka 3
9 sie
Radnicki Nis
2-1
Novi Pazar
9 sie
Macva Sabac
0-3
FK Crvena Zvezda
9 sie
FK Spartak Subotica
4-1
FK Metalac
9 sie
Proleter
1-1
Backa Backa Palanka
9 sie
TSC Backa Topola
5-1
Zlatibor
9 sie
Cukaricki
3-0
Rad Beograd
9 sie
Vozdovac
1-3
Vojvodina
9 sie
Mladost Lucani
2-0
Indjija
9 sie
Napredak
2-1
FK Radnik Surdulica
9 sie
Partizan Beograd
4-0
Javor
Kolejka 4
14 sie
FK Crvena Zvezda
3-2
FK Spartak Subotica
15 sie
Novi Pazar
2-3
Javor
15 sie
FK Radnik Surdulica
0-2
Partizan Beograd
15 sie
Indjija
1-0
Napredak
15 sie
Zlatibor
1-5
Cukaricki
15 sie
Radnicki Nis
1-0
Macva Sabac
16 sie
Vojvodina
3-0
Mladost Lucani
16 sie
Rad Beograd
1-3
Vozdovac
16 sie
Backa Backa Palanka
1-1
TSC Backa Topola
16 sie
FK Metalac
1-1
Proleter
Kolejka 5
21 sie
Proleter
0-1
FK Crvena Zvezda
21 sie
TSC Backa Topola
2-3
FK Metalac
22 sie
FK Spartak Subotica
2-0
Radnicki Nis
22 sie
Cukaricki
1-0
Backa Backa Palanka
22 sie
Partizan Beograd
5-0
Indjija
22 sie
Javor
2-1
FK Radnik Surdulica
23 sie
Macva Sabac
1-1
Novi Pazar
23 sie
Vozdovac
1-1
Zlatibor
23 sie
Mladost Lucani
1-0
Rad Beograd
23 sie
Napredak
0-1
Vojvodina
Kolejka 6
28 sie
Indjija
3-2
Javor
28 sie
FK Metalac
0-0
Cukaricki
29 sie
Novi Pazar
0-0
FK Radnik Surdulica
29 sie
Rad Beograd
3-1
Napredak
29 sie
Zlatibor
1-0
Mladost Lucani
29 sie
Backa Backa Palanka
2-1
Vozdovac
Radnicki Nis
3-0
Proleter
30 sie
Vojvodina
3-2
Partizan Beograd
30 sie
FK Crvena Zvezda
5-0
TSC Backa Topola
30 sie
Macva Sabac
0-4
FK Spartak Subotica
Kolejka 7
11 wrz
Cukaricki
1-3
FK Crvena Zvezda
12 wrz
FK Spartak Subotica
1-1
Novi Pazar
12 wrz
TSC Backa Topola
1-3
Radnicki Nis
12 wrz
Vozdovac
4-0
FK Metalac
12 wrz
Partizan Beograd
3-0
Rad Beograd
12 wrz
FK Radnik Surdulica
0-2
Indjija
13 wrz
Proleter
0-0
Macva Sabac
13 wrz
Mladost Lucani
2-1
Backa Backa Palanka
13 wrz
Napredak
1-1
Zlatibor
13 wrz
Javor
2-1
Vojvodina
Kolejka 8
18 wrz
Vojvodina
2-0
FK Radnik Surdulica
19 wrz
Radnicki Nis
0-0
Cukaricki
19 wrz
FK Metalac
1-1
Mladost Lucani
19 wrz
Backa Backa Palanka
0-0
Napredak
20 wrz
FK Crvena Zvezda
6-0
Vozdovac
20 wrz
Zlatibor
0-1
Partizan Beograd
20 wrz
Rad Beograd
1-0
Javor
20 wrz
Novi Pazar
1-0
Indjija
20 wrz
FK Spartak Subotica
1-2
Proleter
21 wrz
Macva Sabac
1-4
TSC Backa Topola
Kolejka 9
25 wrz
Vozdovac
5-0
Radnicki Nis
26 wrz
TSC Backa Topola
3-0
FK Spartak Subotica
26 wrz
Cukaricki
4-0
Macva Sabac
26 wrz
Mladost Lucani
0-4
FK Crvena Zvezda
26 wrz
Javor
1-1
Zlatibor
26 wrz
FK Radnik Surdulica
4-2
Rad Beograd
27 wrz
Proleter
1-0
Novi Pazar
27 wrz
Napredak
1-2
FK Metalac
28 wrz
Partizan Beograd
2-1
Backa Backa Palanka
28 wrz
Indjija
0-2
Vojvodina
Kolejka 10
2 paź
Radnicki Nis
1-1
Mladost Lucani
3 paź
Novi Pazar
3-1
Vojvodina
3 paź
Backa Backa Palanka
2-2
Javor
3 paź
FK Metalac
1-1
Partizan Beograd
3 paź
Macva Sabac
0-2
Vozdovac
3 paź
FK Spartak Subotica
4-2
Cukaricki
4 paź
Rad Beograd
2-1
Indjija
4 paź
Zlatibor
1-4
FK Radnik Surdulica
4 paź
FK Crvena Zvezda
3-0
Napredak
4 paź
Proleter
1-0
TSC Backa Topola
Kolejka 11
16 paź
TSC Backa Topola
7-0
Novi Pazar
16 paź
Cukaricki
1-2
Proleter
16 paź
FK Radnik Surdulica
1-0
Backa Backa Palanka
16 paź
Vojvodina
4-1
Rad Beograd
17 paź
Mladost Lucani
2-1
Macva Sabac
17 paź
Napredak
0-0
Radnicki Nis
17 paź
Javor
1-3
FK Metalac
17 paź
Indjija
1-0
Zlatibor
17 paź
Vozdovac
2-1
FK Spartak Subotica
18 paź
Partizan Beograd
1-1
FK Crvena Zvezda
Kolejka 12
25 paź
Novi Pazar
2-1
Rad Beograd
25 paź
Zlatibor
0-2
Vojvodina
25 paź
Backa Backa Palanka
1-2
Indjija
25 paź
FK Crvena Zvezda
0-0
Javor
25 paź
Macva Sabac
1-2
Napredak
25 paź
Proleter
1-1
Vozdovac
26 paź
FK Metalac
1-1
FK Radnik Surdulica
26 paź
Radnicki Nis
1-0
Partizan Beograd
26 paź
FK Spartak Subotica
1-0
Mladost Lucani
26 paź
TSC Backa Topola
0-0
Cukaricki
Kolejka 13
30 paź
Vojvodina
3-1
Backa Backa Palanka
31 paź
Cukaricki
4-0
Novi Pazar
31 paź
Vozdovac
2-0
TSC Backa Topola
31 paź
Partizan Beograd
2-0
Macva Sabac
31 paź
Indjija
0-1
FK Metalac
31 paź
Rad Beograd
0-2
Zlatibor
1 lis
Mladost Lucani
0-0
Proleter
1 lis
Napredak
1-1
FK Spartak Subotica
1 lis
Javor
1-0
Radnicki Nis
1 lis
FK Radnik Surdulica
1-4
FK Crvena Zvezda
Kolejka 14
6 lis
FK Metalac
3-3
Vojvodina
7 lis
Radnicki Nis
0-1
FK Radnik Surdulica
7 lis
Novi Pazar
1-2
Zlatibor
7 lis
Backa Backa Palanka
0-1
Rad Beograd
7 lis
Macva Sabac
1-0
Javor
7 lis
Proleter
1-0
Napredak
7 lis
TSC Backa Topola
5-0
Mladost Lucani
7 lis
Cukaricki
3-2
Vozdovac
7 lis
FK Spartak Subotica
1-2
Partizan Beograd
8 lis
FK Crvena Zvezda
3-2
Indjija
Kolejka 15
20 lis
Mladost Lucani
1-1
Cukaricki
20 lis
Javor
1-3
FK Spartak Subotica
20 lis
FK Radnik Surdulica
3-0
Macva Sabac
21 lis
Vozdovac
1-1
Novi Pazar
21 lis
Napredak
2-1
TSC Backa Topola
21 lis
Partizan Beograd
1-0
Proleter
21 lis
Indjija
1-0
Radnicki Nis
22 lis
Zlatibor
1-0
Backa Backa Palanka
22 lis
Vojvodina
0-2
FK Crvena Zvezda
3 gru
Rad Beograd
1-1
FK Metalac
Kolejka 16
28 lis
Macva Sabac
3-0
Indjija
29 lis
FK Metalac
2-0
Zlatibor
29 lis
Novi Pazar
0-0
Backa Backa Palanka
29 lis
FK Crvena Zvezda
3-0
Rad Beograd
29 lis
TSC Backa Topola
0-4
Partizan Beograd
29 lis
Cukaricki
3-0
Napredak
29 lis
Vozdovac
3-2
Mladost Lucani
30 lis
Radnicki Nis
0-1
Vojvodina
30 lis
FK Spartak Subotica
0-0
FK Radnik Surdulica
30 lis
Proleter
2-1
Javor
Kolejka 17
4 gru
Napredak
3-1
Vozdovac
5 gru
Partizan Beograd
1-0
Cukaricki
5 gru
Vojvodina
1-0
Macva Sabac
6 gru
Mladost Lucani
3-2
Novi Pazar
6 gru
FK Radnik Surdulica
2-0
Proleter
6 gru
Indjija
3-4
FK Spartak Subotica
6 gru
Zlatibor
0-1
FK Crvena Zvezda
7 gru
Rad Beograd
0-1
Radnicki Nis
7 gru
Backa Backa Palanka
3-1
FK Metalac
20 gru
Javor
1-2
TSC Backa Topola
Kolejka 18
11 gru
Mladost Lucani
0-0
Napredak
11 gru
Cukaricki
3-0
Javor
11 gru
TSC Backa Topola
1-3
FK Radnik Surdulica
11 gru
Proleter
1-0
Indjija
12 gru
Novi Pazar
1-0
FK Metalac
12 gru
Vozdovac
0-2
Partizan Beograd
12 gru
FK Spartak Subotica
0-1
Vojvodina
12 gru
Macva Sabac
0-1
Rad Beograd
12 gru
Radnicki Nis
2-1
Zlatibor
13 gru
FK Crvena Zvezda
2-0
Backa Backa Palanka
Kolejka 19
16 gru
Napredak
0-0
Novi Pazar
16 gru
Partizan Beograd
4-0
Mladost Lucani
16 gru
Javor
3-1
Vozdovac
16 gru
FK Radnik Surdulica
0-1
Cukaricki
16 gru
Rad Beograd
0-1
FK Spartak Subotica
16 gru
Zlatibor
0-1
Macva Sabac
16 gru
Backa Backa Palanka
1-2
Radnicki Nis
16 gru
FK Metalac
0-1
FK Crvena Zvezda
17 gru
Indjija
0-3
TSC Backa Topola
17 gru
Vojvodina
2-0
Proleter
Kolejka 1
31 lip
FK Spartak Subotica
3-0
Zlatibor
31 lip
TSC Backa Topola
2-2
Vojvodina
31 lip
Mladost Lucani
2-1
Javor
1 sie
FK Crvena Zvezda
3-0
Novi Pazar
1 sie
Radnicki Nis
3-0
FK Metalac
1 sie
Macva Sabac
1-0
Backa Backa Palanka
1 sie
Proleter
2-0
Rad Beograd
1 sie
Cukaricki
3-0
Indjija
1 sie
Vozdovac
1-3
FK Radnik Surdulica
1 sie
Napredak
1-3
Partizan Beograd
Kolejka 2
5 sie
Rad Beograd
1-3
TSC Backa Topola
5 sie
Novi Pazar
3-2
Partizan Beograd
5 sie
Javor
3-0
Napredak
5 sie
FK Radnik Surdulica
2-3
Mladost Lucani
5 sie
Indjija
0-1
Vozdovac
5 sie
Vojvodina
2-2
Cukaricki
5 sie
Zlatibor
0-2
Proleter
5 sie
Backa Backa Palanka
1-3
FK Spartak Subotica
5 sie
FK Metalac
2-1
Macva Sabac
5 sie
FK Crvena Zvezda
3-0
Radnicki Nis
Kolejka 3
9 sie
Radnicki Nis
2-1
Novi Pazar
9 sie
Macva Sabac
0-3
FK Crvena Zvezda
9 sie
FK Spartak Subotica
4-1
FK Metalac
9 sie
Proleter
1-1
Backa Backa Palanka
9 sie
TSC Backa Topola
5-1
Zlatibor
9 sie
Cukaricki
3-0
Rad Beograd
9 sie
Vozdovac
1-3
Vojvodina
9 sie
Mladost Lucani
2-0
Indjija
9 sie
Napredak
2-1
FK Radnik Surdulica
9 sie
Partizan Beograd
4-0
Javor
Kolejka 4
14 sie
FK Crvena Zvezda
3-2
FK Spartak Subotica
15 sie
Novi Pazar
2-3
Javor
15 sie
FK Radnik Surdulica
0-2
Partizan Beograd
15 sie
Indjija
1-0
Napredak
15 sie
Zlatibor
1-5
Cukaricki
15 sie
Radnicki Nis
1-0
Macva Sabac
16 sie
Vojvodina
3-0
Mladost Lucani
16 sie
Rad Beograd
1-3
Vozdovac
16 sie
Backa Backa Palanka
1-1
TSC Backa Topola
16 sie
FK Metalac
1-1
Proleter
Kolejka 5
21 sie
Proleter
0-1
FK Crvena Zvezda
21 sie
TSC Backa Topola
2-3
FK Metalac
22 sie
FK Spartak Subotica
2-0
Radnicki Nis
22 sie
Cukaricki
1-0
Backa Backa Palanka
22 sie
Partizan Beograd
5-0
Indjija
22 sie
Javor
2-1
FK Radnik Surdulica
23 sie
Macva Sabac
1-1
Novi Pazar
23 sie
Vozdovac
1-1
Zlatibor
23 sie
Mladost Lucani
1-0
Rad Beograd
23 sie
Napredak
0-1
Vojvodina
Kolejka 6
28 sie
Indjija
3-2
Javor
28 sie
FK Metalac
0-0
Cukaricki
29 sie
Novi Pazar
0-0
FK Radnik Surdulica
29 sie
Rad Beograd
3-1
Napredak
29 sie
Zlatibor
1-0
Mladost Lucani
29 sie
Backa Backa Palanka
2-1
Vozdovac
Radnicki Nis
3-0
Proleter
30 sie
Vojvodina
3-2
Partizan Beograd
30 sie
FK Crvena Zvezda
5-0
TSC Backa Topola
30 sie
Macva Sabac
0-4
FK Spartak Subotica
Kolejka 7
11 wrz
Cukaricki
1-3
FK Crvena Zvezda
12 wrz
FK Spartak Subotica
1-1
Novi Pazar
12 wrz
TSC Backa Topola
1-3
Radnicki Nis
12 wrz
Vozdovac
4-0
FK Metalac
12 wrz
Partizan Beograd
3-0
Rad Beograd
12 wrz
FK Radnik Surdulica
0-2
Indjija
13 wrz
Proleter
0-0
Macva Sabac
13 wrz
Mladost Lucani
2-1
Backa Backa Palanka
13 wrz
Napredak
1-1
Zlatibor
13 wrz
Javor
2-1
Vojvodina
Kolejka 8
18 wrz
Vojvodina
2-0
FK Radnik Surdulica
19 wrz
Radnicki Nis
0-0
Cukaricki
19 wrz
FK Metalac
1-1
Mladost Lucani
19 wrz
Backa Backa Palanka
0-0
Napredak
20 wrz
FK Crvena Zvezda
6-0
Vozdovac
20 wrz
Zlatibor
0-1
Partizan Beograd
20 wrz
Rad Beograd
1-0
Javor
20 wrz
Novi Pazar
1-0
Indjija
20 wrz
FK Spartak Subotica
1-2
Proleter
21 wrz
Macva Sabac
1-4
TSC Backa Topola
Kolejka 9
25 wrz
Vozdovac
5-0
Radnicki Nis
26 wrz
TSC Backa Topola
3-0
FK Spartak Subotica
26 wrz
Cukaricki
4-0
Macva Sabac
26 wrz
Mladost Lucani
0-4
FK Crvena Zvezda
26 wrz
Javor
1-1
Zlatibor
26 wrz
FK Radnik Surdulica
4-2
Rad Beograd
27 wrz
Proleter
1-0
Novi Pazar
27 wrz
Napredak
1-2
FK Metalac
28 wrz
Partizan Beograd
2-1
Backa Backa Palanka
28 wrz
Indjija
0-2
Vojvodina
Kolejka 10
2 paź
Radnicki Nis
1-1
Mladost Lucani
3 paź
Novi Pazar
3-1
Vojvodina
3 paź
Backa Backa Palanka
2-2
Javor
3 paź
FK Metalac
1-1
Partizan Beograd
3 paź
Macva Sabac
0-2
Vozdovac
3 paź
FK Spartak Subotica
4-2
Cukaricki
4 paź
Rad Beograd
2-1
Indjija
4 paź
Zlatibor
1-4
FK Radnik Surdulica
4 paź
FK Crvena Zvezda
3-0
Napredak
4 paź
Proleter
1-0
TSC Backa Topola
Kolejka 11
16 paź
TSC Backa Topola
7-0
Novi Pazar
16 paź
Cukaricki
1-2
Proleter
16 paź
FK Radnik Surdulica
1-0
Backa Backa Palanka
16 paź
Vojvodina
4-1
Rad Beograd
17 paź
Mladost Lucani
2-1
Macva Sabac
17 paź
Napredak
0-0
Radnicki Nis
17 paź
Javor
1-3
FK Metalac
17 paź
Indjija
1-0
Zlatibor
17 paź
Vozdovac
2-1
FK Spartak Subotica
18 paź
Partizan Beograd
1-1
FK Crvena Zvezda
Kolejka 12
25 paź
Novi Pazar
2-1
Rad Beograd
25 paź
Zlatibor
0-2
Vojvodina
25 paź
Backa Backa Palanka
1-2
Indjija
25 paź
FK Crvena Zvezda
0-0
Javor
25 paź
Macva Sabac
1-2
Napredak
25 paź
Proleter
1-1
Vozdovac
26 paź
FK Metalac
1-1
FK Radnik Surdulica
26 paź
Radnicki Nis
1-0
Partizan Beograd
26 paź
FK Spartak Subotica
1-0
Mladost Lucani
26 paź
TSC Backa Topola
0-0
Cukaricki
Kolejka 13
30 paź
Vojvodina
3-1
Backa Backa Palanka
31 paź
Cukaricki
4-0
Novi Pazar
31 paź
Vozdovac
2-0
TSC Backa Topola
31 paź
Partizan Beograd
2-0
Macva Sabac
31 paź
Indjija
0-1
FK Metalac
31 paź
Rad Beograd
0-2
Zlatibor
1 lis
Mladost Lucani
0-0
Proleter
1 lis
Napredak
1-1
FK Spartak Subotica
1 lis
Javor
1-0
Radnicki Nis
1 lis
FK Radnik Surdulica
1-4
FK Crvena Zvezda
Kolejka 14
6 lis
FK Metalac
3-3
Vojvodina
7 lis
Radnicki Nis
0-1
FK Radnik Surdulica
7 lis
Novi Pazar
1-2
Zlatibor
7 lis
Backa Backa Palanka
0-1
Rad Beograd
7 lis
Macva Sabac
1-0
Javor
7 lis
Proleter
1-0
Napredak
7 lis
TSC Backa Topola
5-0
Mladost Lucani
7 lis
Cukaricki
3-2
Vozdovac
7 lis
FK Spartak Subotica
1-2
Partizan Beograd
8 lis
FK Crvena Zvezda
3-2
Indjija
Kolejka 15
20 lis
Mladost Lucani
1-1
Cukaricki
20 lis
Javor
1-3
FK Spartak Subotica
20 lis
FK Radnik Surdulica
3-0
Macva Sabac
21 lis
Vozdovac
1-1
Novi Pazar
21 lis
Napredak
2-1
TSC Backa Topola
21 lis
Partizan Beograd
1-0
Proleter
21 lis
Indjija
1-0
Radnicki Nis
22 lis
Zlatibor
1-0
Backa Backa Palanka
22 lis
Vojvodina
0-2
FK Crvena Zvezda
3 gru
Rad Beograd
1-1
FK Metalac
Kolejka 16
28 lis
Macva Sabac
3-0
Indjija
29 lis
FK Metalac
2-0
Zlatibor
29 lis
Novi Pazar
0-0
Backa Backa Palanka
29 lis
FK Crvena Zvezda
3-0
Rad Beograd
29 lis
TSC Backa Topola
0-4
Partizan Beograd
29 lis
Cukaricki
3-0
Napredak
29 lis
Vozdovac
3-2
Mladost Lucani
30 lis
Radnicki Nis
0-1
Vojvodina
30 lis
FK Spartak Subotica
0-0
FK Radnik Surdulica
30 lis
Proleter
2-1
Javor
Kolejka 17
4 gru
Napredak
3-1
Vozdovac
5 gru
Partizan Beograd
1-0
Cukaricki
5 gru
Vojvodina
1-0
Macva Sabac
6 gru
Mladost Lucani
3-2
Novi Pazar
6 gru
FK Radnik Surdulica
2-0
Proleter
6 gru
Indjija
3-4
FK Spartak Subotica
6 gru
Zlatibor
0-1
FK Crvena Zvezda
7 gru
Rad Beograd
0-1
Radnicki Nis
7 gru
Backa Backa Palanka
3-1
FK Metalac
20 gru
Javor
1-2
TSC Backa Topola
Kolejka 18
11 gru
Mladost Lucani
0-0
Napredak
11 gru
Cukaricki
3-0
Javor
11 gru
TSC Backa Topola
1-3
FK Radnik Surdulica
11 gru
Proleter
1-0
Indjija
12 gru
Novi Pazar
1-0
FK Metalac
12 gru
Vozdovac
0-2
Partizan Beograd
12 gru
FK Spartak Subotica
0-1
Vojvodina
12 gru
Macva Sabac
0-1
Rad Beograd
12 gru
Radnicki Nis
2-1
Zlatibor
13 gru
FK Crvena Zvezda
2-0
Backa Backa Palanka
Kolejka 19
16 gru
Napredak
0-0
Novi Pazar
16 gru
Partizan Beograd
4-0
Mladost Lucani
16 gru
Javor
3-1
Vozdovac
16 gru
FK Radnik Surdulica
0-1
Cukaricki
16 gru
Rad Beograd
0-1
FK Spartak Subotica
16 gru
Zlatibor
0-1
Macva Sabac
16 gru
Backa Backa Palanka
1-2
Radnicki Nis
16 gru
FK Metalac
0-1
FK Crvena Zvezda
17 gru
Indjija
0-3
TSC Backa Topola
17 gru
Vojvodina
2-0
Proleter
Kolejka 20
6 lut 20:00
Novi Pazar
-
FK Crvena Zvezda
6 lut 20:00
FK Metalac
-
Radnicki Nis
6 lut 20:00
Backa Backa Palanka
-
Macva Sabac
6 lut 20:00
Zlatibor
-
FK Spartak Subotica
6 lut 20:00
Rad Beograd
-
Proleter
6 lut 20:00
Vojvodina
-
TSC Backa Topola
6 lut 20:00
Indjija
-
Cukaricki
6 lut 20:00
FK Radnik Surdulica
-
Vozdovac
6 lut 20:00
Javor
-
Mladost Lucani
6 lut 20:00
Partizan Beograd
-
Napredak
Kolejka 21
13 lut 20:00
Mladost Lucani
-
FK Radnik Surdulica
13 lut 20:00
Napredak
-
Javor
13 lut 20:00
Partizan Beograd
-
Novi Pazar
13 lut 20:00
Vozdovac
-
Indjija
13 lut 20:00
Cukaricki
-
Vojvodina
13 lut 20:00
Radnicki Nis
-
FK Crvena Zvezda
13 lut 20:00
Macva Sabac
-
FK Metalac
13 lut 20:00
FK Spartak Subotica
-
Backa Backa Palanka
13 lut 20:00
Proleter
-
Zlatibor
13 lut 20:00
TSC Backa Topola
-
Rad Beograd
Kolejka 22
17 lut 20:00
Novi Pazar
-
Radnicki Nis
17 lut 20:00
FK Crvena Zvezda
-
Macva Sabac
17 lut 20:00
FK Metalac
-
FK Spartak Subotica
17 lut 20:00
Backa Backa Palanka
-
Proleter
17 lut 20:00
Zlatibor
-
TSC Backa Topola
17 lut 20:00
Rad Beograd
-
Cukaricki
17 lut 20:00
Vojvodina
-
Vozdovac
17 lut 20:00
Indjija
-
Mladost Lucani
17 lut 20:00
FK Radnik Surdulica
-
Napredak
17 lut 20:00
Javor
-
Partizan Beograd
Kolejka 23
21 lut 20:00
Javor
-
Novi Pazar
21 lut 20:00
Partizan Beograd
-
FK Radnik Surdulica
21 lut 20:00
Napredak
-
Indjija
21 lut 20:00
Mladost Lucani
-
Vojvodina
21 lut 20:00
Vozdovac
-
Rad Beograd
21 lut 20:00
Cukaricki
-
Zlatibor
21 lut 20:00
TSC Backa Topola
-
Backa Backa Palanka
21 lut 20:00
Proleter
-
FK Metalac
21 lut 20:00
FK Spartak Subotica
-
FK Crvena Zvezda
21 lut 20:00
Macva Sabac
-
Radnicki Nis
Kolejka 24
27 lut 20:00
Novi Pazar
-
Macva Sabac
27 lut 20:00
Radnicki Nis
-
FK Spartak Subotica
27 lut 20:00
FK Crvena Zvezda
-
Proleter
27 lut 20:00
FK Metalac
-
TSC Backa Topola
27 lut 20:00
Backa Backa Palanka
-
Cukaricki
27 lut 20:00
Zlatibor
-
Vozdovac
27 lut 20:00
Rad Beograd
-
Mladost Lucani
27 lut 20:00
Vojvodina
-
Napredak
27 lut 20:00
Indjija
-
Partizan Beograd
27 lut 20:00
FK Radnik Surdulica
-
Javor
Kolejka 25
3 mar 20:00
FK Radnik Surdulica
-
Novi Pazar
3 mar 20:00
Javor
-
Indjija
3 mar 20:00
Partizan Beograd
-
Vojvodina
3 mar 20:00
Napredak
-
Rad Beograd
3 mar 20:00
Mladost Lucani
-
Zlatibor
3 mar 20:00
Vozdovac
-
Backa Backa Palanka
3 mar 20:00
Cukaricki
-
FK Metalac
3 mar 20:00
TSC Backa Topola
-
FK Crvena Zvezda
3 mar 20:00
Proleter
-
Radnicki Nis
3 mar 20:00
FK Spartak Subotica
-
Macva Sabac
Kolejka 26
7 mar 20:00
FK Crvena Zvezda
-
Cukaricki
7 mar 20:00
Radnicki Nis
-
TSC Backa Topola
7 mar 20:00
Macva Sabac
-
Proleter
7 mar 20:00
Novi Pazar
-
FK Spartak Subotica
7 mar 20:00
FK Metalac
-
Vozdovac
7 mar 20:00
Backa Backa Palanka
-
Mladost Lucani
7 mar 20:00
Zlatibor
-
Napredak
7 mar 20:00
Rad Beograd
-
Partizan Beograd
7 mar 20:00
Vojvodina
-
Javor
7 mar 20:00
Indjija
-
FK Radnik Surdulica
Kolejka 27
14 mar 20:00
Indjija
-
Novi Pazar
14 mar 20:00
FK Radnik Surdulica
-
Vojvodina
14 mar 20:00
Javor
-
Rad Beograd
14 mar 20:00
Partizan Beograd
-
Zlatibor
14 mar 20:00
Napredak
-
Backa Backa Palanka
14 mar 20:00
Mladost Lucani
-
FK Metalac
14 mar 20:00
Vozdovac
-
FK Crvena Zvezda
14 mar 20:00
Cukaricki
-
Radnicki Nis
14 mar 20:00
TSC Backa Topola
-
Macva Sabac
14 mar 20:00
Proleter
-
FK Spartak Subotica
Kolejka 28
20 mar 20:00
Novi Pazar
-
Proleter
20 mar 20:00
FK Spartak Subotica
-
TSC Backa Topola
20 mar 20:00
Macva Sabac
-
Cukaricki
20 mar 20:00
Radnicki Nis
-
Vozdovac
20 mar 20:00
FK Crvena Zvezda
-
Mladost Lucani
20 mar 20:00
Backa Backa Palanka
-
Partizan Beograd
20 mar 20:00
Zlatibor
-
Javor
20 mar 20:00
Rad Beograd
-
FK Radnik Surdulica
20 mar 20:00
Vojvodina
-
Indjija
20 mar 20:00
FK Metalac
-
Napredak
Kolejka 29
3 kwi 20:00
Cukaricki
-
FK Spartak Subotica
3 kwi 20:00
Vojvodina
-
Novi Pazar
3 kwi 20:00
Indjija
-
Rad Beograd
3 kwi 20:00
FK Radnik Surdulica
-
Zlatibor
3 kwi 20:00
Javor
-
Backa Backa Palanka
3 kwi 20:00
Partizan Beograd
-
FK Metalac
3 kwi 20:00
Napredak
-
FK Crvena Zvezda
3 kwi 20:00
Mladost Lucani
-
Radnicki Nis
3 kwi 20:00
Vozdovac
-
Macva Sabac
3 kwi 20:00
TSC Backa Topola
-
Proleter
Kolejka 30
7 kwi 20:00
Novi Pazar
-
TSC Backa Topola
7 kwi 20:00
Proleter
-
Cukaricki
7 kwi 20:00
FK Spartak Subotica
-
Vozdovac
7 kwi 20:00
Macva Sabac
-
Mladost Lucani
7 kwi 20:00
Radnicki Nis
-
Napredak
7 kwi 20:00
FK Crvena Zvezda
-
Partizan Beograd
7 kwi 20:00
FK Metalac
-
Javor
7 kwi 20:00
Backa Backa Palanka
-
FK Radnik Surdulica
7 kwi 20:00
Zlatibor
-
Indjija
7 kwi 20:00
Rad Beograd
-
Vojvodina
Kolejka 31
11 kwi 20:00
Rad Beograd
-
Novi Pazar
11 kwi 20:00
Vojvodina
-
Zlatibor
11 kwi 20:00
Indjija
-
Backa Backa Palanka
11 kwi 20:00
FK Radnik Surdulica
-
FK Metalac
11 kwi 20:00
Javor
-
FK Crvena Zvezda
11 kwi 20:00
Partizan Beograd
-
Radnicki Nis
11 kwi 20:00
Mladost Lucani
-
FK Spartak Subotica
11 kwi 20:00
Vozdovac
-
Proleter
11 kwi 20:00
Cukaricki
-
TSC Backa Topola
11 kwi 20:00
Napredak
-
Macva Sabac
Kolejka 32
17 kwi 20:00
Novi Pazar
-
Cukaricki
17 kwi 20:00
TSC Backa Topola
-
Vozdovac
17 kwi 20:00
Proleter
-
Mladost Lucani
17 kwi 20:00
FK Spartak Subotica
-
Napredak
17 kwi 20:00
Macva Sabac
-
Partizan Beograd
17 kwi 20:00
Radnicki Nis
-
Javor
17 kwi 20:00
FK Crvena Zvezda
-
FK Radnik Surdulica
17 kwi 20:00
FK Metalac
-
Indjija
17 kwi 20:00
Backa Backa Palanka
-
Vojvodina
17 kwi 20:00
Zlatibor
-
Rad Beograd
Kolejka 33
24 kwi 20:00
Zlatibor
-
Novi Pazar
24 kwi 20:00
Rad Beograd
-
Backa Backa Palanka
24 kwi 20:00
Vojvodina
-
FK Metalac
24 kwi 20:00
Indjija
-
FK Crvena Zvezda
24 kwi 20:00
FK Radnik Surdulica
-
Radnicki Nis
24 kwi 20:00
Javor
-
Macva Sabac
24 kwi 20:00
Partizan Beograd
-
FK Spartak Subotica
24 kwi 20:00
Napredak
-
Proleter
24 kwi 20:00
Mladost Lucani
-
TSC Backa Topola
24 kwi 20:00
Vozdovac
-
Cukaricki
Kolejka 34
29 kwi 20:00
Novi Pazar
-
Vozdovac
29 kwi 20:00
Cukaricki
-
Mladost Lucani
29 kwi 20:00
TSC Backa Topola
-
Napredak
29 kwi 20:00
Proleter
-
Partizan Beograd
29 kwi 20:00
FK Spartak Subotica
-
Javor
29 kwi 20:00
Macva Sabac
-
FK Radnik Surdulica
29 kwi 20:00
Radnicki Nis
-
Indjija
29 kwi 20:00
FK Crvena Zvezda
-
Vojvodina
29 kwi 20:00
FK Metalac
-
Rad Beograd
29 kwi 20:00
Backa Backa Palanka
-
Zlatibor
Kolejka 35
5 maj 20:00
Backa Backa Palanka
-
Novi Pazar
5 maj 20:00
Javor
-
Proleter
5 maj 20:00
Partizan Beograd
-
TSC Backa Topola
5 maj 20:00
Napredak
-
Cukaricki
5 maj 20:00
Mladost Lucani
-
Vozdovac
5 maj 20:00
Zlatibor
-
FK Metalac
5 maj 20:00
Rad Beograd
-
FK Crvena Zvezda
5 maj 20:00
Vojvodina
-
Radnicki Nis
5 maj 20:00
Indjija
-
Macva Sabac
5 maj 20:00
FK Radnik Surdulica
-
FK Spartak Subotica
Kolejka 36
9 maj 20:00
Novi Pazar
-
Mladost Lucani
9 maj 20:00
Vozdovac
-
Napredak
9 maj 20:00
Cukaricki
-
Partizan Beograd
9 maj 20:00
TSC Backa Topola
-
Javor
9 maj 20:00
Proleter
-
FK Radnik Surdulica
9 maj 20:00
FK Spartak Subotica
-
Indjija
9 maj 20:00
Macva Sabac
-
Vojvodina
9 maj 20:00
Radnicki Nis
-
Rad Beograd
9 maj 20:00
FK Crvena Zvezda
-
Zlatibor
9 maj 20:00
FK Metalac
-
Backa Backa Palanka
Kolejka 37
15 maj 20:00
FK Metalac
-
Novi Pazar
15 maj 20:00
Backa Backa Palanka
-
FK Crvena Zvezda
15 maj 20:00
Zlatibor
-
Radnicki Nis
15 maj 20:00
Rad Beograd
-
Macva Sabac
15 maj 20:00
Vojvodina
-
FK Spartak Subotica
15 maj 20:00
Indjija
-
Proleter
15 maj 20:00
FK Radnik Surdulica
-
TSC Backa Topola
15 maj 20:00
Javor
-
Cukaricki
15 maj 20:00
Partizan Beograd
-
Vozdovac
15 maj 20:00
Napredak
-
Mladost Lucani
Kolejka 38
19 maj 20:00
Novi Pazar
-
Napredak
19 maj 20:00
Mladost Lucani
-
Partizan Beograd
19 maj 20:00
Vozdovac
-
Javor
19 maj 20:00
Cukaricki
-
FK Radnik Surdulica
19 maj 20:00
TSC Backa Topola
-
Indjija
19 maj 20:00
Proleter
-
Vojvodina
19 maj 20:00
FK Spartak Subotica
-
Rad Beograd
19 maj 20:00
Macva Sabac
-
Zlatibor
19 maj 20:00
Radnicki Nis
-
Backa Backa Palanka
19 maj 20:00
FK Crvena Zvezda
-
FK Metalac
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 FK Crvena Zvezda1953172051744
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Partizan Beograd19441423421230
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3 Vojvodina19421333371918
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
4 Cukaricki19351054371621
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • R
5 FK Spartak Subotica19331036362313
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
6 Proleter193295517152
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
7 Radnicki Nis193093719190
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
8 TSC Backa Topola1927838403010
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
9 FK Radnik Surdulica192783827243
?
  • P
  • W
  • W
  • R
  • W
10 Vozdovac192783832320
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • R
11 Mladost Lucani19267572031-11
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • R
12 FK Metalac19256762329-6
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
13 Javor192163102432-8
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
14 Novi Pazar19215681932-13
?
  • R
  • W
  • P
  • R
  • R
15 Napredak19184691426-12
?
  • R
  • R
  • W
  • P
  • W
16 Indjija191860131634-18
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
17 Rad Beograd191651131535-20
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
18 Zlatibor191543121333-20
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
19 Macva Sabac191442131132-21
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
20 Backa Backa Palanka191125121527-12
?
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Milan MakaricFK Radnik Surdulica12
Nenad LukicTSC Backa Topola11
Takuma Asano Partizan Beograd10
Lazar Tufegdzic FK Spartak Subotica9
Petar Bojic Vojvodina8
Aleksandar Katai FK Crvena Zvezda7
Mirko Ivanic FK Crvena Zvezda7
Diego Falcinelli FK Crvena Zvezda7
Aleksandar Katanic FK Metalac7
Luka Lukovic Javor7
Nemanja Nikolic FK Spartak Subotica7
Miljan Vukadinovic Vojvodina6
Milan Marcic FK Spartak Subotica6
Ibrahima Ndiaye Mame Cukaricki6
Umar Sadiq Partizan Beograd6
Asmir Kajevic Cukaricki6
Veljko Birmancevic Cukaricki6
Sinisa BabicProleter5
Djuro ZecTSC Backa Topola5
Milan Bojovic Mladost Lucani5
El Fardou Ben Nabouhane FK Crvena Zvezda5
Eze Okeuhie Cukaricki5
Nemanja Covic Vojvodina5
Jovan NisicVozdovac5
Nikola VujnovicVozdovac5
Yevhen PavlovFK Radnik Surdulica5
Marko PutincaninVozdovac5
Nikola ZakulaBacka Backa Palanka5
Bebras Natcho Partizan Beograd5
Lazar Markovic Partizan Beograd4
Viktor ZivojinovicProleter4
Vladimir SiladiTSC Backa Topola4
Zeljko Gavric FK Crvena Zvezda4
Vuk MitosevicFK Radnik Surdulica4
Marko Docic Cukaricki4
Lazar Jovanovic Mladost Lucani4
Mihajlo BanjacTSC Backa Topola4
Sasa TomanovicTSC Backa Topola4
Dusan StoiljkovicRadnicki Nis4
Mihajlo NeskovicIndjija4
Igor Maksimovic FK Metalac4
Noboru Shimura FK Spartak Subotica3
Dilan OrtizMacva Sabac3
Momcilo Mrkajic Vojvodina3
Filip Stevanovic Partizan Beograd3
Sasa Jovanovic Rad Beograd3
Andrej Ilic Javor3
Milos AdamovicMacva Sabac3
Veljko Nikolic FK Crvena Zvezda3
Seydouba Soumah Partizan Beograd3

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK