Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga urugwajska - Primera Division Apertura  
Piłka nożna / Urugwaj / Liga urugwajska - Primera Division Apertura / 2016/2017


lorem ipsum
Najświeższe wyniki
Kolejka
22 kwi
  
Boston River
3-2
Progreso
22 kwi
  
Penarol
1-1
22 kwi
  
Atenas
3-1
Fenix
21 kwi
  
Cerro
1-1
Club Atletico Torque
21 kwi
  
Liverpool P.
2-1
Racing
21 kwi
  
Montevideo Wanderers
0-3
River Plate
  
El Tanque Sisley
0-0
Defensor Sporting
21 kwi
  
Danubio
3-1
Rampla Juniors
15 kwi
  
1-0
Boston River
15 kwi
  
Racing
2-3
Montevideo Wanderers
Nadchodzące mecze
Kolejka
22 lip 21:00
  
Liverpool P.
-
Cerro
  
El Tanque Sisley
-
Montevideo Wanderers
22 lip 21:00
  
Boston River
-
River Plate
22 lip 21:00
  
Penarol
-
Racing
22 lip 21:00
  
Atenas
-
Defensor Sporting
22 lip 21:00
  
Danubio
-
Progreso
22 lip 21:00
  
-
Club Atletico Torque
22 lip 21:00
  
Rampla Juniors
-
Fenix
28 kwi 20:30
  
Montevideo Wanderers
-
Cerro
28 kwi 20:30
  
Fenix
-
Danubio
  
Racing
-
El Tanque Sisley
28 kwi 23:00
  
-
Atenas
29 kwi 20:30
  
River Plate
-
Liverpool P.
29 kwi 20:30
  
Progreso
-
Penarol
29 kwi 20:30
  
Rampla Juniors
-
Club Atletico Torque
1 maj 01:15
  
Defensor Sporting
-
Boston River
5 maj 21:00
  
Cerro
-
Rampla Juniors
5 maj 21:00
  
Club Atletico Torque
-
Fenix
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1Progreso00000000
?
    2Racing00000000
    ?
      3River Plate00000000
      ?
        4Penarol00000000
        ?
          5Nacional00000000
          ?
            6Rampla Juniors00000000
            ?
              7Liverpool P.00000000
              ?
                8Fenix00000000
                ?
                  9Danubio00000000
                  ?
                    10Club Atletico Torque00000000
                    ?
                      11Atenas00000000
                      ?
                        12Boston River00000000
                        ?
                          13Defensor Sporting00000000
                          ?
                            14Cerro00000000
                            ?
                              Kolejka 1
                              Montevideo Wanderers
                              -
                              El Tanque Sisley
                              3 lut
                              River Plate
                              2-2
                              Boston River
                              3 lut
                              Fenix
                              3-1
                              Rampla Juniors
                              3 lut
                              Club Atletico Torque
                              2-4
                              4 lut
                              Cerro
                              1-1
                              Liverpool P.
                              4 lut
                              Defensor Sporting
                              3-0
                              Atenas
                              4 lut
                              Progreso
                              1-1
                              Danubio
                              4 lut
                              Racing
                              0-2
                              Penarol
                              Kolejka 2
                              10 lut
                              Rampla Juniors
                              0-3
                              10 lut
                              Club Atletico Torque
                              0-3
                              Progreso
                              10 lut
                              Boston River
                              1-3
                              Montevideo Wanderers
                              11 lut
                              Fenix
                              0-0
                              Cerro
                              11 lut
                              Danubio
                              2-1
                              Defensor Sporting
                              11 lut
                              Atenas
                              1-0
                              Racing
                              11 lut
                              Penarol
                              4-1
                              River Plate
                              El Tanque Sisley
                              0-0
                              Liverpool P.
                              Kolejka 3
                              Cerro
                              0-0
                              El Tanque Sisley
                              17 lut
                              Liverpool P.
                              2-2
                              Boston River
                              17 lut
                              Montevideo Wanderers
                              1-1
                              Penarol
                              17 lut
                              Progreso
                              4-1
                              Rampla Juniors
                              18 lut
                              River Plate
                              3-1
                              Atenas
                              18 lut
                              Racing
                              1-2
                              Danubio
                              18 lut
                              Defensor Sporting
                              2-1
                              Club Atletico Torque
                              18 lut
                              2-1
                              Fenix
                              Kolejka 4
                              24 lut
                              Rampla Juniors
                              1-1
                              Defensor Sporting
                              24 lut
                              Penarol
                              2-1
                              Liverpool P.
                              Boston River
                              0-0
                              El Tanque Sisley
                              25 lut
                              4-0
                              Cerro
                              25 lut
                              Fenix
                              2-0
                              Progreso
                              25 lut
                              Club Atletico Torque
                              2-2
                              Racing
                              25 lut
                              Danubio
                              1-0
                              River Plate
                              25 lut
                              Atenas
                              2-1
                              Montevideo Wanderers
                              Kolejka 5
                              3 mar
                              Cerro
                              2-3
                              Boston River
                              El Tanque Sisley
                              0-0
                              Penarol
                              3 mar
                              Liverpool P.
                              1-0
                              Atenas
                              3 mar
                              Montevideo Wanderers
                              0-1
                              Danubio
                              4 mar
                              River Plate
                              2-2
                              Club Atletico Torque
                              4 mar
                              Racing
                              2-1
                              Rampla Juniors
                              4 mar
                              Defensor Sporting
                              3-2
                              Fenix
                              4 mar
                              Progreso
                              2-1
                              Kolejka 6
                              10 mar
                              Progreso
                              0-1
                              Cerro
                              10 mar
                              2-0
                              Defensor Sporting
                              10 mar
                              Danubio
                              0-3
                              Liverpool P.
                              Atenas
                              0-0
                              El Tanque Sisley
                              10 mar
                              Penarol
                              2-1
                              Boston River
                              11 mar
                              Fenix
                              0-1
                              Racing
                              11 mar
                              Club Atletico Torque
                              1-2
                              Montevideo Wanderers
                              11 mar
                              Rampla Juniors
                              1-2
                              River Plate
                              Kolejka 7
                              El Tanque Sisley
                              0-0
                              Danubio
                              17 mar
                              Montevideo Wanderers
                              1-1
                              Rampla Juniors
                              17 mar
                              River Plate
                              2-1
                              Fenix
                              17 mar
                              Defensor Sporting
                              1-1
                              Progreso
                              21 mar
                              Boston River
                              1-0
                              Atenas
                              21 mar
                              Cerro
                              0-3
                              Penarol
                              22 mar
                              Liverpool P.
                              1-0
                              Club Atletico Torque
                              22 mar
                              Racing
                              0-1
                              Kolejka 8
                              24 mar
                              Defensor Sporting
                              2-1
                              Cerro
                              24 mar
                              Fenix
                              1-1
                              Montevideo Wanderers
                              Club Atletico Torque
                              0-0
                              El Tanque Sisley
                              24 mar
                              Danubio
                              0-0
                              Boston River
                              24 mar
                              Atenas
                              0-2
                              Penarol
                              25 mar
                              Progreso
                              3-0
                              Racing
                              25 mar
                              1-0
                              River Plate
                              25 mar
                              Rampla Juniors
                              1-2
                              Liverpool P.
                              Kolejka 9
                              El Tanque Sisley
                              0-0
                              Rampla Juniors
                              27 mar
                              Cerro
                              1-0
                              Atenas
                              28 mar
                              River Plate
                              4-2
                              Progreso
                              28 mar
                              Montevideo Wanderers
                              0-2
                              28 mar
                              Liverpool P.
                              1-2
                              Fenix
                              28 mar
                              Boston River
                              1-1
                              Club Atletico Torque
                              28 mar
                              Penarol
                              1-1
                              Danubio
                              28 mar
                              Racing
                              2-2
                              Defensor Sporting
                              Kolejka 10
                              31 mar
                              Progreso
                              0-1
                              Montevideo Wanderers
                              31 mar
                              0-0
                              Liverpool P.
                              Fenix
                              0-0
                              El Tanque Sisley
                              31 mar
                              Rampla Juniors
                              0-0
                              Boston River
                              1 kwi
                              Racing
                              1-2
                              Cerro
                              1 kwi
                              Defensor Sporting
                              5-2
                              River Plate
                              1 kwi
                              Danubio
                              5-0
                              Atenas
                              1 kwi
                              Club Atletico Torque
                              2-0
                              Penarol
                              Kolejka 11
                              6 kwi
                              Boston River
                              0-3
                              Fenix
                              El Tanque Sisley
                              0-0
                              7 kwi
                              Atenas
                              2-0
                              Club Atletico Torque
                              7 kwi
                              Cerro
                              3-2
                              Danubio
                              8 kwi
                              Liverpool P.
                              1-1
                              Progreso
                              8 kwi
                              Montevideo Wanderers
                              1-2
                              Defensor Sporting
                              8 kwi
                              River Plate
                              1-1
                              Racing
                              9 kwi
                              Penarol
                              2-1
                              Rampla Juniors
                              Kolejka 12
                              14 kwi
                              River Plate
                              1-1
                              Cerro
                              14 kwi
                              Defensor Sporting
                              1-0
                              Liverpool P.
                              Progreso
                              0-0
                              El Tanque Sisley
                              14 kwi
                              Fenix
                              0-3
                              Penarol
                              15 kwi
                              Racing
                              2-3
                              Montevideo Wanderers
                              15 kwi
                              1-0
                              Boston River
                              15 kwi
                              Rampla Juniors
                              1-1
                              Atenas
                              15 kwi
                              Club Atletico Torque
                              0-3
                              Danubio
                              Kolejka 13
                              21 kwi
                              Liverpool P.
                              2-1
                              Racing
                              21 kwi
                              Montevideo Wanderers
                              0-3
                              River Plate
                              El Tanque Sisley
                              0-0
                              Defensor Sporting
                              21 kwi
                              Cerro
                              1-1
                              Club Atletico Torque
                              21 kwi
                              Danubio
                              3-1
                              Rampla Juniors
                              22 kwi
                              Boston River
                              3-2
                              Progreso
                              22 kwi
                              Atenas
                              3-1
                              Fenix
                              22 kwi
                              Penarol
                              1-1
                              Racing
                              -
                              El Tanque Sisley
                              El Tanque Sisley
                              -
                              River Plate
                              Kolejka 1
                              22 lip 21:00
                              Liverpool P.
                              -
                              Cerro
                              22 lip 21:00
                              Boston River
                              -
                              River Plate
                              22 lip 21:00
                              Penarol
                              -
                              Racing
                              22 lip 21:00
                              Atenas
                              -
                              Defensor Sporting
                              22 lip 21:00
                              Danubio
                              -
                              Progreso
                              22 lip 21:00
                              -
                              Club Atletico Torque
                              22 lip 21:00
                              Rampla Juniors
                              -
                              Fenix
                              Kolejka 1
                              Montevideo Wanderers
                              -
                              El Tanque Sisley
                              3 lut
                              River Plate
                              2-2
                              Boston River
                              3 lut
                              Fenix
                              3-1
                              Rampla Juniors
                              3 lut
                              Club Atletico Torque
                              2-4
                              4 lut
                              Cerro
                              1-1
                              Liverpool P.
                              4 lut
                              Defensor Sporting
                              3-0
                              Atenas
                              4 lut
                              Progreso
                              1-1
                              Danubio
                              4 lut
                              Racing
                              0-2
                              Penarol
                              Kolejka 2
                              10 lut
                              Rampla Juniors
                              0-3
                              10 lut
                              Club Atletico Torque
                              0-3
                              Progreso
                              10 lut
                              Boston River
                              1-3
                              Montevideo Wanderers
                              11 lut
                              Fenix
                              0-0
                              Cerro
                              11 lut
                              Danubio
                              2-1
                              Defensor Sporting
                              11 lut
                              Atenas
                              1-0
                              Racing
                              11 lut
                              Penarol
                              4-1
                              River Plate
                              El Tanque Sisley
                              0-0
                              Liverpool P.
                              Kolejka 3
                              Cerro
                              0-0
                              El Tanque Sisley
                              17 lut
                              Liverpool P.
                              2-2
                              Boston River
                              17 lut
                              Montevideo Wanderers
                              1-1
                              Penarol
                              17 lut
                              Progreso
                              4-1
                              Rampla Juniors
                              18 lut
                              River Plate
                              3-1
                              Atenas
                              18 lut
                              Racing
                              1-2
                              Danubio
                              18 lut
                              Defensor Sporting
                              2-1
                              Club Atletico Torque
                              18 lut
                              2-1
                              Fenix
                              Kolejka 4
                              24 lut
                              Rampla Juniors
                              1-1
                              Defensor Sporting
                              24 lut
                              Penarol
                              2-1
                              Liverpool P.
                              Boston River
                              0-0
                              El Tanque Sisley
                              25 lut
                              4-0
                              Cerro
                              25 lut
                              Fenix
                              2-0
                              Progreso
                              25 lut
                              Club Atletico Torque
                              2-2
                              Racing
                              25 lut
                              Danubio
                              1-0
                              River Plate
                              25 lut
                              Atenas
                              2-1
                              Montevideo Wanderers
                              Kolejka 5
                              3 mar
                              Cerro
                              2-3
                              Boston River
                              El Tanque Sisley
                              0-0
                              Penarol
                              3 mar
                              Liverpool P.
                              1-0
                              Atenas
                              3 mar
                              Montevideo Wanderers
                              0-1
                              Danubio
                              4 mar
                              River Plate
                              2-2
                              Club Atletico Torque
                              4 mar
                              Racing
                              2-1
                              Rampla Juniors
                              4 mar
                              Defensor Sporting
                              3-2
                              Fenix
                              4 mar
                              Progreso
                              2-1
                              Kolejka 6
                              10 mar
                              Progreso
                              0-1
                              Cerro
                              10 mar
                              2-0
                              Defensor Sporting
                              10 mar
                              Danubio
                              0-3
                              Liverpool P.
                              Atenas
                              0-0
                              El Tanque Sisley
                              10 mar
                              Penarol
                              2-1
                              Boston River
                              11 mar
                              Fenix
                              0-1
                              Racing
                              11 mar
                              Club Atletico Torque
                              1-2
                              Montevideo Wanderers
                              11 mar
                              Rampla Juniors
                              1-2
                              River Plate
                              Kolejka 7
                              El Tanque Sisley
                              0-0
                              Danubio
                              17 mar
                              Montevideo Wanderers
                              1-1
                              Rampla Juniors
                              17 mar
                              River Plate
                              2-1
                              Fenix
                              17 mar
                              Defensor Sporting
                              1-1
                              Progreso
                              21 mar
                              Boston River
                              1-0
                              Atenas
                              21 mar
                              Cerro
                              0-3
                              Penarol
                              22 mar
                              Liverpool P.
                              1-0
                              Club Atletico Torque
                              22 mar
                              Racing
                              0-1
                              Kolejka 8
                              24 mar
                              Defensor Sporting
                              2-1
                              Cerro
                              24 mar
                              Fenix
                              1-1
                              Montevideo Wanderers
                              Club Atletico Torque
                              0-0
                              El Tanque Sisley
                              24 mar
                              Danubio
                              0-0
                              Boston River
                              24 mar
                              Atenas
                              0-2
                              Penarol
                              25 mar
                              Progreso
                              3-0
                              Racing
                              25 mar
                              1-0
                              River Plate
                              25 mar
                              Rampla Juniors
                              1-2
                              Liverpool P.
                              Kolejka 9
                              El Tanque Sisley
                              0-0
                              Rampla Juniors
                              27 mar
                              Cerro
                              1-0
                              Atenas
                              28 mar
                              River Plate
                              4-2
                              Progreso
                              28 mar
                              Montevideo Wanderers
                              0-2
                              28 mar
                              Liverpool P.
                              1-2
                              Fenix
                              28 mar
                              Boston River
                              1-1
                              Club Atletico Torque
                              28 mar
                              Penarol
                              1-1
                              Danubio
                              28 mar
                              Racing
                              2-2
                              Defensor Sporting
                              Kolejka 10
                              31 mar
                              Progreso
                              0-1
                              Montevideo Wanderers
                              31 mar
                              0-0
                              Liverpool P.
                              Fenix
                              0-0
                              El Tanque Sisley
                              31 mar
                              Rampla Juniors
                              0-0
                              Boston River
                              1 kwi
                              Racing
                              1-2
                              Cerro
                              1 kwi
                              Defensor Sporting
                              5-2
                              River Plate
                              1 kwi
                              Danubio
                              5-0
                              Atenas
                              1 kwi
                              Club Atletico Torque
                              2-0
                              Penarol
                              Kolejka 11
                              6 kwi
                              Boston River
                              0-3
                              Fenix
                              El Tanque Sisley
                              0-0
                              7 kwi
                              Atenas
                              2-0
                              Club Atletico Torque
                              7 kwi
                              Cerro
                              3-2
                              Danubio
                              8 kwi
                              Liverpool P.
                              1-1
                              Progreso
                              8 kwi
                              Montevideo Wanderers
                              1-2
                              Defensor Sporting
                              8 kwi
                              River Plate
                              1-1
                              Racing
                              9 kwi
                              Penarol
                              2-1
                              Rampla Juniors
                              Kolejka 12
                              14 kwi
                              River Plate
                              1-1
                              Cerro
                              14 kwi
                              Defensor Sporting
                              1-0
                              Liverpool P.
                              Progreso
                              0-0
                              El Tanque Sisley
                              14 kwi
                              Fenix
                              0-3
                              Penarol
                              15 kwi
                              Racing
                              2-3
                              Montevideo Wanderers
                              15 kwi
                              1-0
                              Boston River
                              15 kwi
                              Rampla Juniors
                              1-1
                              Atenas
                              15 kwi
                              Club Atletico Torque
                              0-3
                              Danubio
                              Kolejka 13
                              21 kwi
                              Liverpool P.
                              2-1
                              Racing
                              21 kwi
                              Montevideo Wanderers
                              0-3
                              River Plate
                              El Tanque Sisley
                              0-0
                              Defensor Sporting
                              21 kwi
                              Cerro
                              1-1
                              Club Atletico Torque
                              21 kwi
                              Danubio
                              3-1
                              Rampla Juniors
                              22 kwi
                              Boston River
                              3-2
                              Progreso
                              22 kwi
                              Atenas
                              3-1
                              Fenix
                              22 kwi
                              Penarol
                              1-1
                              Kolejka 14
                              28 kwi 20:30
                              Montevideo Wanderers
                              -
                              Cerro
                              Racing
                              -
                              El Tanque Sisley
                              28 kwi 23:00
                              -
                              Atenas
                              28 kwi 20:30
                              Fenix
                              -
                              Danubio
                              29 kwi 20:30
                              River Plate
                              -
                              Liverpool P.
                              29 kwi 20:30
                              Progreso
                              -
                              Penarol
                              29 kwi 20:30
                              Rampla Juniors
                              -
                              Club Atletico Torque
                              1 maj 01:15
                              Defensor Sporting
                              -
                              Boston River
                              Kolejka 15
                              5 maj 21:00
                              Cerro
                              -
                              Rampla Juniors
                              5 maj 21:00
                              Club Atletico Torque
                              -
                              Fenix
                              5 maj 21:00
                              Danubio
                              -
                              5 maj 21:00
                              Atenas
                              -
                              Progreso
                              5 maj 21:00
                              Boston River
                              -
                              Racing
                              El Tanque Sisley
                              -
                              River Plate
                              5 maj 21:00
                              Liverpool P.
                              -
                              Montevideo Wanderers
                              5 maj 21:00
                              Penarol
                              -
                              Defensor Sporting
                              LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
                              1Progreso00000000
                              ?
                                2Racing00000000
                                ?
                                  3River Plate00000000
                                  ?
                                    4Penarol00000000
                                    ?
                                      5Nacional00000000
                                      ?
                                        6Rampla Juniors00000000
                                        ?
                                          7Liverpool P.00000000
                                          ?
                                            8Fenix00000000
                                            ?
                                              9Danubio00000000
                                              ?
                                                10Club Atletico Torque00000000
                                                ?
                                                  11Atenas00000000
                                                  ?
                                                    12Boston River00000000
                                                    ?
                                                      13Defensor Sporting00000000
                                                      ?
                                                        14Cerro00000000
                                                        ?
                                                          Zawodnik Drużyna Bramki
                                                          David Terans Danubio8
                                                          Gonzalo Bergessio Nacional8
                                                          Leonardo FernandezFenix6
                                                          German RiveroDefensor Sporting6
                                                          Federico MartinezLiverpool P.5
                                                          Nicolas RodriguesRiver Plate5
                                                          Diego MartinonesRampla Juniors5
                                                          Cristian Rodriguez Penarol5
                                                          Mauro Da LuzRiver Plate4
                                                          Matias CabreraDefensor Sporting4
                                                          Joaquin GottesmanProgreso4
                                                          Maxi Rodriguez Penarol4
                                                          Matias JonesRiver Plate4
                                                          Gonzalo Bueno Nacional4
                                                          Matias AlonsoRiver Plate3
                                                          Santiago Bellini Montevideo Wanderers3
                                                          Pablo Cepellini Danubio3
                                                          Manuel Castro Montevideo Wanderers3
                                                          Michel AraujoRacing3
                                                          Matias AcunaFenix3
                                                          Maicol CabreraRacing3
                                                          Leandro OnettoProgreso3
                                                          Maureen FrancoCerro3
                                                          Ernesto GoniDefensor Sporting3
                                                          Federico Rodriguez Danubio3
                                                          Ignacio Gonzalez Montevideo Wanderers2
                                                          Nicolas OliveraFenix2
                                                          Ignacio RamirezLiverpool P.2
                                                          Diego ScottiBoston River2
                                                          Rodrigo Pastorini Montevideo Wanderers2
                                                          Matias RoskopfClub Atletico Torque2
                                                          Pablo Menendez AlvarezBoston River2
                                                          Valentin CastellanosClub Atletico Torque2
                                                          Maximiliano Callorda LafontBoston River2
                                                          Ignacio Gonzalez Danubio2
                                                          Alejandro Villoldo Montevideo Wanderers2
                                                          Nicolas SosaRacing2
                                                          Juan BoselliDefensor Sporting2
                                                          Cristian OliveraRampla Juniors2
                                                          Sebastian RamirezAtenas2
                                                          Alex SilvaProgreso2
                                                          Carlos NunezLiverpool P.2
                                                          Rodrigo Rivero Montevideo Wanderers2
                                                          Leandro PaivaCerro2
                                                          Federico CastellanosAtenas2
                                                          Juan OliveraRiver Plate2
                                                          Matias RigoletoRampla Juniors2
                                                          Nicolas GonzalezCerro2
                                                          Gabriel Fernandez Penarol2

                                                          Totalscore

                                                          Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

                                                          Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
                                                          Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.