Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga cypryjska  
Piłka nożna / Cypr / Liga cypryjska / 2016/2017


LOREM ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
Ol Nicosia
0-0
AEP Paphos
wczoraj
Ermis Aradippou
2-0
Ethnikos Achnas
18:00
Anorthosis
-
Doxa Katokopia
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
Ol Nicosia
0-0
AEP Paphos
wczoraj
  
Ermis Aradippou
2-0
Ethnikos Achnas
23 wrz
  
Nea Salamis
1-0
AEK Larnaca
23 wrz
  
AEL Limassol
1-1
Apollon Limassol
23 wrz
  
Omonia Nicosia
2-2
Alki Oroklinis
22 wrz
  
Aris L.
0-0
APOEL Nikozja
20 wrz
  
Omonia Nicosia
5-2
AEK Larnaca
18 wrz
  
Apollon Limassol
4-2
Ermis Aradippou
18 wrz
  
APOEL Nikozja
0-1
Anorthosis
17 wrz
  
Alki Oroklinis
3-3
Aris L.
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1Anorthosis410310413
?
  • W
  • W
  • W
  • R
2AEK Larnaca59302963
?
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
3AEL Limassol47211321
?
  • R
  • P
  • W
  • W
4Doxa Katokopia47211633
?
  • W
  • P
  • W
  • R
5Omonia Nicosia472111073
?
  • R
  • W
  • P
  • W
6Alki Oroklinis56131770
?
  • R
  • R
  • R
  • P
  • W
7Ol Nicosia5613134-1
?
  • R
  • W
  • R
  • P
  • R
8Apollon Limassol35120642
?
  • R
  • W
  • R
9AEP Paphos4512135-2
?
  • R
  • W
  • R
  • P
10Nea Salamis55122510-5
?
  • W
  • P
  • P
  • R
  • R
11APOEL Nikozja34111422
?
  • R
  • P
  • W
12Aris L.5303246-2
?
  • R
  • R
  • P
  • R
  • P
13Ermis Aradippou43103510-5
?
  • W
  • P
  • P
  • P
14Ethnikos Achnas5310457-2
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
Kolejka 1
19 sie
Ethnikos Achnas
0-1
Alki Oroklinis
19 sie
AEL Limassol
1-0
Aris L.
20 sie
Nea Salamis
1-1
Anorthosis
21 sie
Ol Nicosia
0-0
Doxa Katokopia
20 wrz
Omonia Nicosia
5-2
AEK Larnaca
Kolejka 2
26 sie
Ethnikos Achnas
3-0
AEP Paphos
26 sie
Aris L.
1-1
Nea Salamis
27 sie
Doxa Katokopia
2-1
Ermis Aradippou
27 sie
AEK Larnaca
2-0
Ol Nicosia
27 sie
Alki Oroklinis
0-1
Anorthosis
Kolejka 3
9 wrz
Nea Salamis
1-4
APOEL Nikozja
9 wrz
AEL Limassol
1-0
Doxa Katokopia
9 wrz
Ol Nicosia
1-1
Apollon Limassol
10 wrz
AEP Paphos
1-1
Alki Oroklinis
10 wrz
Omonia Nicosia
2-1
Ethnikos Achnas
10 wrz
Anorthosis
1-0
Aris L.
11 wrz
Ermis Aradippou
0-4
AEK Larnaca
Kolejka 4
16 wrz
Ethnikos Achnas
1-2
Ol Nicosia
16 wrz
AEK Larnaca
1-0
AEL Limassol
16 wrz
AEP Paphos
2-1
Omonia Nicosia
17 wrz
Doxa Katokopia
4-1
Nea Salamis
17 wrz
Alki Oroklinis
3-3
Aris L.
18 wrz
Apollon Limassol
4-2
Ermis Aradippou
18 wrz
APOEL Nikozja
0-1
Anorthosis
Kolejka 5
22 wrz
Aris L.
0-0
APOEL Nikozja
23 wrz
Omonia Nicosia
2-2
Alki Oroklinis
23 wrz
AEL Limassol
1-1
Apollon Limassol
23 wrz
Nea Salamis
1-0
AEK Larnaca
wczoraj
Ol Nicosia
0-0
AEP Paphos
wczoraj
Ermis Aradippou
2-0
Ethnikos Achnas
Kolejka 1
19 sie
Ethnikos Achnas
0-1
Alki Oroklinis
19 sie
AEL Limassol
1-0
Aris L.
20 sie
Nea Salamis
1-1
Anorthosis
21 sie
Ol Nicosia
0-0
Doxa Katokopia
20 wrz
Omonia Nicosia
5-2
AEK Larnaca
29 lis 18:00
Ermis Aradippou
-
APOEL Nikozja
10 sty 18:00
AEP Paphos
-
Apollon Limassol
Kolejka 2
26 sie
Ethnikos Achnas
3-0
AEP Paphos
26 sie
Aris L.
1-1
Nea Salamis
27 sie
Doxa Katokopia
2-1
Ermis Aradippou
27 sie
AEK Larnaca
2-0
Ol Nicosia
27 sie
Alki Oroklinis
0-1
Anorthosis
17 sty 16:30
APOEL Nikozja
-
AEL Limassol
17 sty 19:00
Apollon Limassol
-
Omonia Nicosia
Kolejka 3
9 wrz
Nea Salamis
1-4
APOEL Nikozja
9 wrz
AEL Limassol
1-0
Doxa Katokopia
9 wrz
Ol Nicosia
1-1
Apollon Limassol
10 wrz
AEP Paphos
1-1
Alki Oroklinis
10 wrz
Omonia Nicosia
2-1
Ethnikos Achnas
10 wrz
Anorthosis
1-0
Aris L.
11 wrz
Ermis Aradippou
0-4
AEK Larnaca
Kolejka 4
16 wrz
Ethnikos Achnas
1-2
Ol Nicosia
16 wrz
AEK Larnaca
1-0
AEL Limassol
16 wrz
AEP Paphos
2-1
Omonia Nicosia
17 wrz
Doxa Katokopia
4-1
Nea Salamis
17 wrz
Alki Oroklinis
3-3
Aris L.
18 wrz
Apollon Limassol
4-2
Ermis Aradippou
18 wrz
APOEL Nikozja
0-1
Anorthosis
Kolejka 5
22 wrz
Aris L.
0-0
APOEL Nikozja
23 wrz
Omonia Nicosia
2-2
Alki Oroklinis
23 wrz
AEL Limassol
1-1
Apollon Limassol
23 wrz
Nea Salamis
1-0
AEK Larnaca
wczoraj
Ol Nicosia
0-0
AEP Paphos
wczoraj
Ermis Aradippou
2-0
Ethnikos Achnas
18:00
Anorthosis
-
Doxa Katokopia
Kolejka 6
30 wrz 17:00
AEP Paphos
-
Ermis Aradippou
30 wrz 19:00
AEK Larnaca
-
Anorthosis
30 wrz 18:00
Omonia Nicosia
-
Ol Nicosia
1 paź 17:00
Ethnikos Achnas
-
AEL Limassol
1 paź 19:00
Alki Oroklinis
-
APOEL Nikozja
1 paź 17:00
Apollon Limassol
-
Nea Salamis
1 paź 18:00
Doxa Katokopia
-
Aris L.
Kolejka 7
13 paź 18:00
APOEL Nikozja
-
Doxa Katokopia
14 paź 17:00
Anorthosis
-
Apollon Limassol
14 paź 19:00
Aris L.
-
AEK Larnaca
15 paź 18:00
Ol Nicosia
-
Alki Oroklinis
15 paź 17:00
Ermis Aradippou
-
Omonia Nicosia
15 paź 19:00
AEL Limassol
-
AEP Paphos
16 paź 18:00
Nea Salamis
-
Ethnikos Achnas
Kolejka 8
21 paź 19:00
Ethnikos Achnas
-
Anorthosis
21 paź 18:00
AEP Paphos
-
Nea Salamis
21 paź 17:00
Omonia Nicosia
-
AEL Limassol
21 paź 17:00
Alki Oroklinis
-
Doxa Katokopia
21 paź 19:00
AEK Larnaca
-
APOEL Nikozja
22 paź 17:00
Ol Nicosia
-
Ermis Aradippou
22 paź 18:00
Apollon Limassol
-
Aris L.
Kolejka 9
24 paź 19:00
Nea Salamis
-
Omonia Nicosia
24 paź 17:00
Doxa Katokopia
-
AEK Larnaca
25 paź 19:00
Ermis Aradippou
-
Alki Oroklinis
25 paź 17:00
Anorthosis
-
AEP Paphos
25 paź 18:00
Aris L.
-
Ethnikos Achnas
25 paź 17:00
APOEL Nikozja
-
Apollon Limassol
26 paź 18:00
AEL Limassol
-
Ol Nicosia
Kolejka 10
28 paź 17:00
Ethnikos Achnas
-
APOEL Nikozja
28 paź 17:00
Omonia Nicosia
-
Anorthosis
28 paź 19:00
Alki Oroklinis
-
AEK Larnaca
29 paź 17:00
AEP Paphos
-
Aris L.
29 paź 18:00
Ol Nicosia
-
Nea Salamis
29 paź 19:00
Ermis Aradippou
-
AEL Limassol
29 paź 17:00
Apollon Limassol
-
Doxa Katokopia
Kolejka 11
4 lis 18:00
Aris L.
-
Omonia Nicosia
4 lis 16:00
Anorthosis
-
Ol Nicosia
4 lis 17:00
Doxa Katokopia
-
Ethnikos Achnas
5 lis 15:00
Nea Salamis
-
Ermis Aradippou
5 lis 16:00
AEL Limassol
-
Alki Oroklinis
5 lis 17:00
AEK Larnaca
-
Apollon Limassol
5 lis 15:00
APOEL Nikozja
-
AEP Paphos
Kolejka 12
17 lis 18:00
Omonia Nicosia
-
APOEL Nikozja
18 lis 17:00
Ethnikos Achnas
-
AEK Larnaca
18 lis 17:00
Ol Nicosia
-
Aris L.
18 lis 16:00
Alki Oroklinis
-
Apollon Limassol
19 lis 17:00
Ermis Aradippou
-
Anorthosis
19 lis 15:00
AEL Limassol
-
Nea Salamis
20 lis 18:00
AEP Paphos
-
Doxa Katokopia
Kolejka 13
25 lis 17:00
APOEL Nikozja
-
Ol Nicosia
25 lis 17:00
Aris L.
-
Ermis Aradippou
25 lis 18:00
Anorthosis
-
AEL Limassol
26 lis 17:00
Nea Salamis
-
Alki Oroklinis
26 lis 15:00
AEK Larnaca
-
AEP Paphos
26 lis 16:00
Doxa Katokopia
-
Omonia Nicosia
27 lis 18:00
Apollon Limassol
-
Ethnikos Achnas
Kolejka 14
2 gru 16:00
APOEL Nikozja
-
Ermis Aradippou
2 gru 16:00
Apollon Limassol
-
AEP Paphos
2 gru 17:00
Alki Oroklinis
-
Ethnikos Achnas
3 gru 16:00
Doxa Katokopia
-
Ol Nicosia
3 gru 15:00
Aris L.
-
AEL Limassol
3 gru 17:00
Anorthosis
-
Nea Salamis
4 gru 18:00
AEK Larnaca
-
Omonia Nicosia
Kolejka 15
9 gru 17:00
AEP Paphos
-
Ethnikos Achnas
9 gru 16:00
Ermis Aradippou
-
Doxa Katokopia
9 gru 18:00
Anorthosis
-
Alki Oroklinis
10 gru 15:00
Nea Salamis
-
Aris L.
10 gru 16:00
Ol Nicosia
-
AEK Larnaca
11 gru 19:00
AEL Limassol
-
APOEL Nikozja
11 gru 16:30
Omonia Nicosia
-
Apollon Limassol
Kolejka 16
16 gru 16:00
Ethnikos Achnas
-
Omonia Nicosia
16 gru 15:00
Aris L.
-
Anorthosis
16 gru 18:00
APOEL Nikozja
-
Nea Salamis
17 gru 16:00
Doxa Katokopia
-
AEL Limassol
17 gru 17:00
AEK Larnaca
-
Ermis Aradippou
17 gru 15:00
Apollon Limassol
-
Ol Nicosia
18 gru 18:00
Alki Oroklinis
-
AEP Paphos
Kolejka 17
20 gru 16:00
Ol Nicosia
-
Ethnikos Achnas
20 gru 18:00
Anorthosis
-
APOEL Nikozja
20 gru 17:00
AEL Limassol
-
AEK Larnaca
21 gru 18:00
Omonia Nicosia
-
AEP Paphos
21 gru 16:00
Nea Salamis
-
Doxa Katokopia
21 gru 18:00
Ermis Aradippou
-
Apollon Limassol
21 gru 17:00
Aris L.
-
Alki Oroklinis
Kolejka 18
2 sty 18:00
Alki Oroklinis
-
Omonia Nicosia
2 sty 16:00
Doxa Katokopia
-
Anorthosis
2 sty 17:00
Ethnikos Achnas
-
Ermis Aradippou
3 sty 17:00
AEP Paphos
-
Ol Nicosia
3 sty 16:00
APOEL Nikozja
-
Aris L.
3 sty 18:00
AEK Larnaca
-
Nea Salamis
3 sty 17:00
Apollon Limassol
-
AEL Limassol
Kolejka 19
6 sty 17:00
AEL Limassol
-
Ethnikos Achnas
6 sty 17:00
Ermis Aradippou
-
AEP Paphos
6 sty 17:00
Ol Nicosia
-
Omonia Nicosia
6 sty 17:00
Aris L.
-
Doxa Katokopia
6 sty 17:00
Anorthosis
-
AEK Larnaca
6 sty 17:00
Nea Salamis
-
Apollon Limassol
6 sty 17:00
APOEL Nikozja
-
Alki Oroklinis
Kolejka 20
13 sty 17:00
Alki Oroklinis
-
Ol Nicosia
13 sty 17:00
Omonia Nicosia
-
Ermis Aradippou
13 sty 17:00
AEP Paphos
-
AEL Limassol
13 sty 17:00
Doxa Katokopia
-
APOEL Nikozja
13 sty 17:00
AEK Larnaca
-
Aris L.
13 sty 17:00
Apollon Limassol
-
Anorthosis
13 sty 17:00
Ethnikos Achnas
-
Nea Salamis
Kolejka 21
20 sty 17:00
Anorthosis
-
Ethnikos Achnas
20 sty 17:00
Nea Salamis
-
AEP Paphos
20 sty 17:00
AEL Limassol
-
Omonia Nicosia
20 sty 17:00
Ermis Aradippou
-
Ol Nicosia
20 sty 17:00
APOEL Nikozja
-
AEK Larnaca
20 sty 17:00
Doxa Katokopia
-
Alki Oroklinis
20 sty 17:00
Aris L.
-
Apollon Limassol
Kolejka 22
27 sty 17:00
Omonia Nicosia
-
Nea Salamis
27 sty 17:00
Ol Nicosia
-
AEL Limassol
27 sty 17:00
Alki Oroklinis
-
Ermis Aradippou
27 sty 17:00
AEP Paphos
-
Anorthosis
27 sty 17:00
Ethnikos Achnas
-
Aris L.
27 sty 17:00
Apollon Limassol
-
APOEL Nikozja
27 sty 17:00
AEK Larnaca
-
Doxa Katokopia
Kolejka 23
3 lut 17:00
APOEL Nikozja
-
Ethnikos Achnas
3 lut 17:00
Aris L.
-
AEP Paphos
3 lut 17:00
Anorthosis
-
Omonia Nicosia
3 lut 17:00
Nea Salamis
-
Ol Nicosia
3 lut 17:00
AEL Limassol
-
Ermis Aradippou
3 lut 17:00
Doxa Katokopia
-
Apollon Limassol
3 lut 17:00
AEK Larnaca
-
Alki Oroklinis
Kolejka 24
10 lut 17:00
Ol Nicosia
-
Anorthosis
10 lut 17:00
Ermis Aradippou
-
Nea Salamis
10 lut 17:00
Alki Oroklinis
-
AEL Limassol
10 lut 17:00
Apollon Limassol
-
AEK Larnaca
10 lut 17:00
Ethnikos Achnas
-
Doxa Katokopia
10 lut 17:00
AEP Paphos
-
APOEL Nikozja
10 lut 17:00
Omonia Nicosia
-
Aris L.
Kolejka 25
17 lut 17:00
Doxa Katokopia
-
AEP Paphos
17 lut 17:00
AEK Larnaca
-
Ethnikos Achnas
17 lut 17:00
APOEL Nikozja
-
Omonia Nicosia
17 lut 17:00
Aris L.
-
Ol Nicosia
17 lut 17:00
Anorthosis
-
Ermis Aradippou
17 lut 17:00
Nea Salamis
-
AEL Limassol
17 lut 17:00
Apollon Limassol
-
Alki Oroklinis
Kolejka 26
24 lut 17:00
Alki Oroklinis
-
Nea Salamis
24 lut 17:00
AEL Limassol
-
Anorthosis
24 lut 17:00
Ermis Aradippou
-
Aris L.
24 lut 17:00
Ol Nicosia
-
APOEL Nikozja
24 lut 17:00
Omonia Nicosia
-
Doxa Katokopia
24 lut 17:00
AEP Paphos
-
AEK Larnaca
24 lut 17:00
Ethnikos Achnas
-
Apollon Limassol
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1Anorthosis410310413
?
  • W
  • W
  • W
  • R
2AEK Larnaca59302963
?
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
3AEL Limassol47211321
?
  • R
  • P
  • W
  • W
4Doxa Katokopia47211633
?
  • W
  • P
  • W
  • R
5Omonia Nicosia472111073
?
  • R
  • W
  • P
  • W
6Alki Oroklinis56131770
?
  • R
  • R
  • R
  • P
  • W
7Ol Nicosia5613134-1
?
  • R
  • W
  • R
  • P
  • R
8Apollon Limassol35120642
?
  • R
  • W
  • R
9AEP Paphos4512135-2
?
  • R
  • W
  • R
  • P
10Nea Salamis55122510-5
?
  • W
  • P
  • P
  • R
  • R
11APOEL Nikozja34111422
?
  • R
  • P
  • W
12Aris L.5303246-2
?
  • R
  • R
  • P
  • R
  • P
13Ermis Aradippou43103510-5
?
  • W
  • P
  • P
  • P
14Ethnikos Achnas5310457-2
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Fabricio SimoesAlki Oroklinis4
Matt Derbyshire Omonia Nicosia4
Nikolay Kipiani Ethnikos Achnas3
Markos Maragoudakis Aris L.2
Jorge Larena AEK Larnaca2
Emilio Jose Zelaya Apollon Limassol2
Erik Janza AEP Paphos2
Daniel Mojsov AEK Larnaca2
Innocent EmegharaErmis Aradippou2
Igor de Camargo APOEL Nikozja2
Joel Damahou Nea Salamis2
Demetris Christofi Omonia Nicosia2
Florian Taulemesse AEK Larnaca2
Dino Medjedovic Aris L.1
Roland Sallai APOEL Nikozja1
Renato Margaca Omonia Nicosia1
Eduardo Pincelli Ethnikos Achnas1
Michalis Charalampous Ethnikos Achnas1
Andreas Fragkou Aris L.1
Aldair AEL Limassol1
Alex Soares Omonia Nicosia1
Romeu Freitas Torres Ol Nicosia1
Jander Apollon Limassol1
Fabricio Omonia Nicosia1
Helder Castro Ol Nicosia1
Andreas Kyprianou Nea Salamis1
Willy SemedoAlki Oroklinis1
Giannis Pachipis Ol Nicosia1
Tiago Leonco AEL Limassol1
Tiago Filipe Gomes Doxa Katokopia1
Anton Maglica Apollon Limassol1
Abel Issa Camara AEP Paphos1
Vasilios Papafotis Doxa Katokopia1
Valentin Roberge Apollon Limassol1
Dylan DuventruAlki Oroklinis1
Constantinos Mintikkis Nea Salamis1
Berat Sadik Doxa Katokopia1
Juvhel TsoumouErmis Aradippou1
Nicolas Martinez Apollon Limassol1
ChinaErmis Aradippou1
Chafik TigroudjaAlki Oroklinis1
Luis Carlos Doxa Katokopia1
Theo WeeksErmis Aradippou1
Sekou Cisse Anorthosis1
Ismail Sassi AEL Limassol1
Benjamin Asamoah Doxa Katokopia1
Acoran Barrera AEK Larnaca1
Ivan Trickovski AEK Larnaca1
Rayo Anorthosis1
Wilson Kenidy Doxa Katokopia1

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.