Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga cypryjska  
Piłka nożna / Cypr / Liga cypryjska / 2016/2017


LOREM ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
Anorthosis
2-0
AEP Paphos
wczoraj
Ethnikos Achnas
2-0
Nea Salamis
18:00
Enosis Paralimni
-
APOEL Nikozja
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
Ethnikos Achnas
2-0
Nea Salamis
wczoraj
  
Anorthosis
2-0
AEP Paphos
21 wrz
  
AEL Limassol
1-0
Doxa Katokopia
21 wrz
  
Omonia Nicosia
1-0
Apollon Limassol
20 wrz
  
Ol Nicosia
2-2
AEK Larnaca
16 wrz
  
Nea Salamis
3-2
Ol Nicosia
15 wrz
  
Enosis Paralimni
1-2
Anorthosis
15 wrz
  
AEK Larnaca
2-2
Omonia Nicosia
15 wrz
  
Doxa Katokopia
1-1
Ethnikos Achnas
14 wrz
  
Apollon Limassol
3-2
AEP Paphos
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Omonia Nicosia410310725
?
  • W
  • R
  • W
  • W
2 Ethnikos Achnas37210743
?
  • W
  • R
  • W
3 Anorthosis37210413
?
  • W
  • W
  • R
4 AEL Limassol47211330
?
  • W
  • P
  • W
  • R
5 AEK Larnaca35120642
?
  • R
  • R
  • W
6 Apollon Limassol23101330
?
  • P
  • W
7 APOEL Nikozja13100303
?
  • W
8 Nea Salamis4310348-4
?
  • P
  • W
  • P
  • P
9 AEP Paphos4310348-4
?
  • P
  • P
  • P
  • W
10 Doxa Katokopia4202225-3
?
  • P
  • R
  • R
  • P
11 Ol Nicosia3202156-1
?
  • R
  • P
  • R
12 Enosis Paralimni3000348-4
?
  • P
  • P
  • P
Kolejka 1
23 sie
Nea Salamis
1-2
AEP Paphos
24 sie
Doxa Katokopia
0-2
Omonia Nicosia
25 sie
AEL Limassol
0-0
Anorthosis
26 sie
Enosis Paralimni
3-4
Ethnikos Achnas
Kolejka 2
30 sie
AEP Paphos
0-2
AEK Larnaca
31 sie
AEL Limassol
2-0
Enosis Paralimni
31 sie
Omonia Nicosia
2-0
Nea Salamis
1 wrz
Ol Nicosia
1-1
Doxa Katokopia
Kolejka 3
14 wrz
Apollon Limassol
3-2
AEP Paphos
14 wrz
APOEL Nikozja
3-0
AEL Limassol
15 wrz
AEK Larnaca
2-2
Omonia Nicosia
15 wrz
Doxa Katokopia
1-1
Ethnikos Achnas
15 wrz
Enosis Paralimni
1-2
Anorthosis
16 wrz
Nea Salamis
3-2
Ol Nicosia
Kolejka 4
20 wrz
Ol Nicosia
2-2
AEK Larnaca
21 wrz
Omonia Nicosia
1-0
Apollon Limassol
21 wrz
AEL Limassol
1-0
Doxa Katokopia
wczoraj
Anorthosis
2-0
AEP Paphos
wczoraj
Ethnikos Achnas
2-0
Nea Salamis
Kolejka 1
23 sie
Nea Salamis
1-2
AEP Paphos
24 sie
Doxa Katokopia
0-2
Omonia Nicosia
25 sie
AEL Limassol
0-0
Anorthosis
26 sie
Enosis Paralimni
3-4
Ethnikos Achnas
27 wrz 18:00
AEK Larnaca
-
Apollon Limassol
8 sty 18:00
APOEL Nikozja
-
Ol Nicosia
Kolejka 2
30 sie
AEP Paphos
0-2
AEK Larnaca
31 sie
AEL Limassol
2-0
Enosis Paralimni
31 sie
Omonia Nicosia
2-0
Nea Salamis
1 wrz
Ol Nicosia
1-1
Doxa Katokopia
2 paź 18:00
Anorthosis
-
Apollon Limassol
15 sty 18:00
Ethnikos Achnas
-
APOEL Nikozja
Kolejka 3
14 wrz
Apollon Limassol
3-2
AEP Paphos
14 wrz
APOEL Nikozja
3-0
AEL Limassol
15 wrz
AEK Larnaca
2-2
Omonia Nicosia
15 wrz
Doxa Katokopia
1-1
Ethnikos Achnas
15 wrz
Enosis Paralimni
1-2
Anorthosis
16 wrz
Nea Salamis
3-2
Ol Nicosia
Kolejka 4
20 wrz
Ol Nicosia
2-2
AEK Larnaca
21 wrz
Omonia Nicosia
1-0
Apollon Limassol
21 wrz
AEL Limassol
1-0
Doxa Katokopia
wczoraj
Anorthosis
2-0
AEP Paphos
wczoraj
Ethnikos Achnas
2-0
Nea Salamis
18:00
Enosis Paralimni
-
APOEL Nikozja
Kolejka 5
4 paź 18:00
AEK Larnaca
-
Ethnikos Achnas
5 paź 17:00
AEP Paphos
-
Omonia Nicosia
5 paź 19:00
Nea Salamis
-
AEL Limassol
5 paź 18:00
Doxa Katokopia
-
Enosis Paralimni
5 paź 18:00
APOEL Nikozja
-
Anorthosis
6 paź 18:00
Apollon Limassol
-
Ol Nicosia
Kolejka 6
19 paź 19:00
Ethnikos Achnas
-
Apollon Limassol
19 paź 17:30
APOEL Nikozja
-
Doxa Katokopia
20 paź 17:00
Anorthosis
-
Omonia Nicosia
20 paź 18:00
Ol Nicosia
-
AEP Paphos
20 paź 16:00
Enosis Paralimni
-
Nea Salamis
21 paź 18:00
AEL Limassol
-
AEK Larnaca
Kolejka 7
25 paź 18:00
Omonia Nicosia
-
Ol Nicosia
26 paź 17:00
AEP Paphos
-
Ethnikos Achnas
26 paź 18:00
Apollon Limassol
-
AEL Limassol
27 paź 16:00
AEK Larnaca
-
Enosis Paralimni
27 paź 18:00
Doxa Katokopia
-
Anorthosis
28 paź 18:00
Nea Salamis
-
APOEL Nikozja
Kolejka 8
1 lis 18:00
Doxa Katokopia
-
Nea Salamis
2 lis 17:00
APOEL Nikozja
-
AEK Larnaca
2 lis 18:00
Ethnikos Achnas
-
Omonia Nicosia
3 lis 16:00
Enosis Paralimni
-
Apollon Limassol
3 lis 17:00
Anorthosis
-
Ol Nicosia
4 lis 18:00
AEL Limassol
-
AEP Paphos
Kolejka 9
8 lis 18:00
AEK Larnaca
-
Doxa Katokopia
9 lis 16:00
Omonia Nicosia
-
AEL Limassol
9 lis 18:00
Nea Salamis
-
Anorthosis
10 lis 18:00
Apollon Limassol
-
APOEL Nikozja
10 lis 16:00
AEP Paphos
-
Enosis Paralimni
10 lis 17:00
Ol Nicosia
-
Ethnikos Achnas
Kolejka 10
23 lis 17:00
APOEL Nikozja
-
AEP Paphos
23 lis 16:00
Nea Salamis
-
AEK Larnaca
23 lis 18:00
Enosis Paralimni
-
Omonia Nicosia
24 lis 17:00
Anorthosis
-
Ethnikos Achnas
24 lis 16:00
AEL Limassol
-
Ol Nicosia
25 lis 18:00
Doxa Katokopia
-
Apollon Limassol
Kolejka 11
29 lis 18:00
Ol Nicosia
-
Enosis Paralimni
30 lis 18:00
Ethnikos Achnas
-
AEL Limassol
30 lis 17:00
AEK Larnaca
-
Anorthosis
1 gru 16:00
AEP Paphos
-
Doxa Katokopia
1 gru 17:00
Apollon Limassol
-
Nea Salamis
2 gru 18:00
Omonia Nicosia
-
APOEL Nikozja
Kolejka 12
6 gru 18:00
AEP Paphos
-
Nea Salamis
7 gru 16:00
Anorthosis
-
AEL Limassol
7 gru 18:00
Ol Nicosia
-
APOEL Nikozja
8 gru 16:00
Omonia Nicosia
-
Doxa Katokopia
8 gru 17:00
Apollon Limassol
-
AEK Larnaca
9 gru 18:00
Ethnikos Achnas
-
Enosis Paralimni
Kolejka 13
13 gru 18:00
Doxa Katokopia
-
Ol Nicosia
14 gru 16:00
AEK Larnaca
-
AEP Paphos
14 gru 18:00
Apollon Limassol
-
Anorthosis
15 gru 16:00
Enosis Paralimni
-
AEL Limassol
15 gru 18:00
Nea Salamis
-
Omonia Nicosia
16 gru 18:00
APOEL Nikozja
-
Ethnikos Achnas
Kolejka 14
20 gru 18:00
Anorthosis
-
Enosis Paralimni
21 gru 18:00
AEL Limassol
-
APOEL Nikozja
21 gru 16:00
AEP Paphos
-
Apollon Limassol
22 gru 16:00
Ol Nicosia
-
Nea Salamis
22 gru 16:00
Omonia Nicosia
-
AEK Larnaca
22 gru 17:00
Ethnikos Achnas
-
Doxa Katokopia
Kolejka 15
3 sty 18:00
Doxa Katokopia
-
AEL Limassol
4 sty 18:00
Apollon Limassol
-
Omonia Nicosia
4 sty 16:00
AEK Larnaca
-
Ol Nicosia
5 sty 16:00
APOEL Nikozja
-
Enosis Paralimni
5 sty 18:00
Nea Salamis
-
Ethnikos Achnas
6 sty 18:00
AEP Paphos
-
Anorthosis
Kolejka 16
11 sty 17:00
AEL Limassol
-
Nea Salamis
11 sty 17:00
Ethnikos Achnas
-
AEK Larnaca
11 sty 17:00
Enosis Paralimni
-
Doxa Katokopia
11 sty 17:00
Anorthosis
-
APOEL Nikozja
11 sty 17:00
Ol Nicosia
-
Apollon Limassol
11 sty 17:00
Omonia Nicosia
-
AEP Paphos
Kolejka 17
18 sty 17:00
AEK Larnaca
-
AEL Limassol
18 sty 17:00
Nea Salamis
-
Enosis Paralimni
18 sty 17:00
Doxa Katokopia
-
APOEL Nikozja
18 sty 17:00
AEP Paphos
-
Ol Nicosia
18 sty 17:00
Apollon Limassol
-
Ethnikos Achnas
18 sty 17:00
Omonia Nicosia
-
Anorthosis
Kolejka 18
25 sty 17:00
Anorthosis
-
Doxa Katokopia
25 sty 17:00
APOEL Nikozja
-
Nea Salamis
25 sty 17:00
Enosis Paralimni
-
AEK Larnaca
25 sty 17:00
Ol Nicosia
-
Omonia Nicosia
25 sty 17:00
AEL Limassol
-
Apollon Limassol
25 sty 17:00
Ethnikos Achnas
-
AEP Paphos
Kolejka 19
1 lut 17:00
Apollon Limassol
-
Enosis Paralimni
1 lut 17:00
AEK Larnaca
-
APOEL Nikozja
1 lut 17:00
Nea Salamis
-
Doxa Katokopia
1 lut 17:00
Omonia Nicosia
-
Ethnikos Achnas
1 lut 17:00
Ol Nicosia
-
Anorthosis
1 lut 17:00
AEP Paphos
-
AEL Limassol
Kolejka 20
8 lut 17:00
APOEL Nikozja
-
Apollon Limassol
8 lut 17:00
Enosis Paralimni
-
AEP Paphos
8 lut 17:00
AEL Limassol
-
Omonia Nicosia
8 lut 17:00
Ethnikos Achnas
-
Ol Nicosia
8 lut 17:00
Anorthosis
-
Nea Salamis
8 lut 17:00
Doxa Katokopia
-
AEK Larnaca
Kolejka 21
15 lut 17:00
AEP Paphos
-
APOEL Nikozja
15 lut 17:00
Apollon Limassol
-
Doxa Katokopia
15 lut 17:00
Omonia Nicosia
-
Enosis Paralimni
15 lut 17:00
Ol Nicosia
-
AEL Limassol
15 lut 17:00
Ethnikos Achnas
-
Anorthosis
15 lut 17:00
AEK Larnaca
-
Nea Salamis
Kolejka 22
22 lut 17:00
Anorthosis
-
AEK Larnaca
22 lut 17:00
Nea Salamis
-
Apollon Limassol
22 lut 17:00
Doxa Katokopia
-
AEP Paphos
22 lut 17:00
APOEL Nikozja
-
Omonia Nicosia
22 lut 17:00
Enosis Paralimni
-
Ol Nicosia
22 lut 17:00
AEL Limassol
-
Ethnikos Achnas
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Omonia Nicosia410310725
?
  • W
  • R
  • W
  • W
2 Ethnikos Achnas37210743
?
  • W
  • R
  • W
3 Anorthosis37210413
?
  • W
  • W
  • R
4 AEL Limassol47211330
?
  • W
  • P
  • W
  • R
5 AEK Larnaca35120642
?
  • R
  • R
  • W
6 Apollon Limassol23101330
?
  • P
  • W
7 APOEL Nikozja13100303
?
  • W
8 Nea Salamis4310348-4
?
  • P
  • W
  • P
  • P
9 AEP Paphos4310348-4
?
  • P
  • P
  • P
  • W
10 Doxa Katokopia4202225-3
?
  • P
  • R
  • R
  • P
11 Ol Nicosia3202156-1
?
  • R
  • P
  • R
12 Enosis Paralimni3000348-4
?
  • P
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Ivan Trickovski AEK Larnaca5
Miguelito Ethnikos Achnas3
Matt Derbyshire Omonia Nicosia2
Marcelo Torres AEP Paphos2
Rayo Anorthosis2
Emilio Jose Zelaya Apollon Limassol2
Mateusz Szczepaniak Enosis Paralimni2
Charalampos Mavrias Omonia Nicosia1
Carlao Doxa Katokopia1
Kingsley Onuegbu Nea Salamis1
Jonathan Ayite Ol Nicosia1
Benjamin Asamoah Doxa Katokopia1
Jovan Kostovski Ethnikos Achnas1
Panayiotis Zachariou Ol Nicosia1
Georgios Economides Ol Nicosia1
Nikolaos Kaltsas Anorthosis1
Eric Bautheac Omonia Nicosia1
Thiago Santos Omonia Nicosia1
Sito Riera Enosis Paralimni1
Gordon Schildenfeld Anorthosis1
Ernest Agyiri Enosis Paralimni1
Giannis Gianniotas Apollon Limassol1
Sasa Marjanovic Nea Salamis1
Dragan Mihajlovic APOEL Nikozja1
Tonia Tisdell Nea Salamis1
Ibra Koneh Ethnikos Achnas1
Lucas Souza APOEL Nikozja1
Anderson Correia Nea Salamis1
Andrija Pavlovic APOEL Nikozja1
Dylan Duventru Ol Nicosia1
Andreas Avraam AEL Limassol1
Dimitris Christofi Omonia Nicosia1
Adam Nemec AEP Paphos1
Fabrice Nkwoh Ol Nicosia1
Ivan Franca AEL Limassol1
Jordi Gomez Omonia Nicosia1
Kevin Berigaud AEP Paphos1
Nacho Cases AEK Larnaca1

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK