Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga cypryjska  
Piłka nożna / Cypr / Liga cypryjska / 2016/2017


LOREM ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
AEL Limassol
3-1
Nea Salamis
wczoraj
Ermis Aradippou
1-2
Anorthosis
18:00
AEP Paphos
-
Doxa Katokopia
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
Ermis Aradippou
1-2
Anorthosis
wczoraj
  
AEL Limassol
3-1
Nea Salamis
18 lis
  
Ethnikos Achnas
0-3
AEK Larnaca
18 lis
  
Ol Nicosia
0-0
Aris L.
18 lis
  
Alki Oroklinis
1-4
Apollon Limassol
17 lis
  
Omonia Nicosia
1-3
APOEL Nikozja
5 lis
  
AEK Larnaca
1-1
Apollon Limassol
5 lis
  
AEL Limassol
3-0
Alki Oroklinis
5 lis
  
Nea Salamis
1-1
Ermis Aradippou
5 lis
  
APOEL Nikozja
4-0
AEP Paphos
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1Anorthosis122675018711
?
  • W
  • W
  • R
  • R
  • W
2AEK Larnaca1226822261016
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
3AEL Limassol11227131459
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
4Apollon Limassol91954022913
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • R
5APOEL Nikozja9175221679
?
  • W
  • W
  • R
  • P
  • W
6Doxa Katokopia111651520173
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
7Omonia Nicosia111644320173
?
  • P
  • R
  • R
  • W
  • W
8AEP Paphos101644210100
?
  • P
  • R
  • R
  • W
  • W
9Ol Nicosia1212264818-10
?
  • R
  • P
  • R
  • P
  • W
10Ermis Aradippou11103171421-7
?
  • P
  • R
  • P
  • W
  • P
11Aris L.129165917-8
?
  • R
  • R
  • R
  • W
  • P
12Alki Oroklinis1292371324-11
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
13Nea Salamis128156927-18
?
  • P
  • R
  • R
  • P
  • P
14Ethnikos Achnas1251291020-10
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
Kolejka 1
19 sie
Ethnikos Achnas
0-1
Alki Oroklinis
19 sie
AEL Limassol
1-0
Aris L.
20 sie
Nea Salamis
1-1
Anorthosis
21 sie
Ol Nicosia
0-0
Doxa Katokopia
20 wrz
Omonia Nicosia
5-2
AEK Larnaca
Kolejka 2
26 sie
Ethnikos Achnas
3-0
AEP Paphos
26 sie
Aris L.
1-1
Nea Salamis
27 sie
Doxa Katokopia
2-1
Ermis Aradippou
27 sie
AEK Larnaca
2-0
Ol Nicosia
27 sie
Alki Oroklinis
0-1
Anorthosis
Kolejka 3
9 wrz
Nea Salamis
1-4
APOEL Nikozja
9 wrz
AEL Limassol
1-0
Doxa Katokopia
9 wrz
Ol Nicosia
1-1
Apollon Limassol
10 wrz
AEP Paphos
1-1
Alki Oroklinis
10 wrz
Omonia Nicosia
2-1
Ethnikos Achnas
10 wrz
Anorthosis
1-0
Aris L.
11 wrz
Ermis Aradippou
0-4
AEK Larnaca
Kolejka 4
16 wrz
Ethnikos Achnas
1-2
Ol Nicosia
16 wrz
AEK Larnaca
1-0
AEL Limassol
16 wrz
AEP Paphos
2-1
Omonia Nicosia
17 wrz
Doxa Katokopia
4-1
Nea Salamis
17 wrz
Alki Oroklinis
3-3
Aris L.
18 wrz
Apollon Limassol
4-2
Ermis Aradippou
18 wrz
APOEL Nikozja
0-1
Anorthosis
Kolejka 5
22 wrz
Aris L.
0-0
APOEL Nikozja
23 wrz
Omonia Nicosia
2-2
Alki Oroklinis
23 wrz
AEL Limassol
1-1
Apollon Limassol
23 wrz
Nea Salamis
1-0
AEK Larnaca
24 wrz
Ol Nicosia
0-0
AEP Paphos
24 wrz
Ermis Aradippou
2-0
Ethnikos Achnas
25 wrz
Anorthosis
2-0
Doxa Katokopia
Kolejka 6
30 wrz
AEP Paphos
2-1
Ermis Aradippou
30 wrz
AEK Larnaca
1-1
Anorthosis
30 wrz
Omonia Nicosia
1-1
Ol Nicosia
1 paź
Ethnikos Achnas
0-1
AEL Limassol
1 paź
Alki Oroklinis
0-1
APOEL Nikozja
1 paź
Apollon Limassol
5-0
Nea Salamis
1 paź
Doxa Katokopia
2-1
Aris L.
Kolejka 7
13 paź
APOEL Nikozja
2-0
Doxa Katokopia
14 paź
Anorthosis
1-1
Apollon Limassol
14 paź
Aris L.
0-5
AEK Larnaca
15 paź
Ol Nicosia
0-3
Alki Oroklinis
15 paź
Ermis Aradippou
2-1
Omonia Nicosia
15 paź
AEL Limassol
0-1
AEP Paphos
16 paź
Nea Salamis
0-0
Ethnikos Achnas
Kolejka 8
21 paź
Ethnikos Achnas
1-2
Anorthosis
21 paź
AEP Paphos
4-0
Nea Salamis
21 paź
Omonia Nicosia
1-0
AEL Limassol
21 paź
Alki Oroklinis
0-5
Doxa Katokopia
21 paź
AEK Larnaca
3-1
APOEL Nikozja
22 paź
Ol Nicosia
2-1
Ermis Aradippou
22 paź
Apollon Limassol
1-0
Aris L.
Kolejka 9
24 paź
Nea Salamis
1-3
Omonia Nicosia
24 paź
Doxa Katokopia
1-3
AEK Larnaca
25 paź
Ermis Aradippou
3-2
Alki Oroklinis
25 paź
Anorthosis
0-0
AEP Paphos
25 paź
Aris L.
2-1
Ethnikos Achnas
26 paź
AEL Limassol
3-0
Ol Nicosia
Kolejka 10
28 paź
Ethnikos Achnas
1-1
APOEL Nikozja
28 paź
Omonia Nicosia
1-1
Anorthosis
28 paź
Alki Oroklinis
0-1
AEK Larnaca
29 paź
AEP Paphos
0-0
Aris L.
29 paź
Ol Nicosia
1-1
Nea Salamis
29 paź
Ermis Aradippou
0-1
AEL Limassol
29 paź
Apollon Limassol
4-2
Doxa Katokopia
Kolejka 11
4 lis
Aris L.
2-2
Omonia Nicosia
4 lis
Anorthosis
5-1
Ol Nicosia
4 lis
Doxa Katokopia
4-2
Ethnikos Achnas
5 lis
Nea Salamis
1-1
Ermis Aradippou
5 lis
AEL Limassol
3-0
Alki Oroklinis
5 lis
AEK Larnaca
1-1
Apollon Limassol
5 lis
APOEL Nikozja
4-0
AEP Paphos
Kolejka 12
17 lis
Omonia Nicosia
1-3
APOEL Nikozja
18 lis
Ethnikos Achnas
0-3
AEK Larnaca
18 lis
Ol Nicosia
0-0
Aris L.
18 lis
Alki Oroklinis
1-4
Apollon Limassol
wczoraj
Ermis Aradippou
1-2
Anorthosis
wczoraj
AEL Limassol
3-1
Nea Salamis
Kolejka 1
19 sie
Ethnikos Achnas
0-1
Alki Oroklinis
19 sie
AEL Limassol
1-0
Aris L.
20 sie
Nea Salamis
1-1
Anorthosis
21 sie
Ol Nicosia
0-0
Doxa Katokopia
20 wrz
Omonia Nicosia
5-2
AEK Larnaca
29 lis 18:00
Ermis Aradippou
-
APOEL Nikozja
10 sty 18:00
AEP Paphos
-
Apollon Limassol
Kolejka 2
26 sie
Ethnikos Achnas
3-0
AEP Paphos
26 sie
Aris L.
1-1
Nea Salamis
27 sie
Doxa Katokopia
2-1
Ermis Aradippou
27 sie
AEK Larnaca
2-0
Ol Nicosia
27 sie
Alki Oroklinis
0-1
Anorthosis
17 sty 16:30
APOEL Nikozja
-
AEL Limassol
17 sty 19:00
Apollon Limassol
-
Omonia Nicosia
Kolejka 3
9 wrz
Nea Salamis
1-4
APOEL Nikozja
9 wrz
AEL Limassol
1-0
Doxa Katokopia
9 wrz
Ol Nicosia
1-1
Apollon Limassol
10 wrz
AEP Paphos
1-1
Alki Oroklinis
10 wrz
Omonia Nicosia
2-1
Ethnikos Achnas
10 wrz
Anorthosis
1-0
Aris L.
11 wrz
Ermis Aradippou
0-4
AEK Larnaca
Kolejka 4
16 wrz
Ethnikos Achnas
1-2
Ol Nicosia
16 wrz
AEK Larnaca
1-0
AEL Limassol
16 wrz
AEP Paphos
2-1
Omonia Nicosia
17 wrz
Doxa Katokopia
4-1
Nea Salamis
17 wrz
Alki Oroklinis
3-3
Aris L.
18 wrz
Apollon Limassol
4-2
Ermis Aradippou
18 wrz
APOEL Nikozja
0-1
Anorthosis
Kolejka 5
22 wrz
Aris L.
0-0
APOEL Nikozja
23 wrz
Omonia Nicosia
2-2
Alki Oroklinis
23 wrz
AEL Limassol
1-1
Apollon Limassol
23 wrz
Nea Salamis
1-0
AEK Larnaca
24 wrz
Ol Nicosia
0-0
AEP Paphos
24 wrz
Ermis Aradippou
2-0
Ethnikos Achnas
25 wrz
Anorthosis
2-0
Doxa Katokopia
Kolejka 6
30 wrz
AEP Paphos
2-1
Ermis Aradippou
30 wrz
AEK Larnaca
1-1
Anorthosis
30 wrz
Omonia Nicosia
1-1
Ol Nicosia
1 paź
Ethnikos Achnas
0-1
AEL Limassol
1 paź
Alki Oroklinis
0-1
APOEL Nikozja
1 paź
Apollon Limassol
5-0
Nea Salamis
1 paź
Doxa Katokopia
2-1
Aris L.
Kolejka 7
13 paź
APOEL Nikozja
2-0
Doxa Katokopia
14 paź
Anorthosis
1-1
Apollon Limassol
14 paź
Aris L.
0-5
AEK Larnaca
15 paź
Ol Nicosia
0-3
Alki Oroklinis
15 paź
Ermis Aradippou
2-1
Omonia Nicosia
15 paź
AEL Limassol
0-1
AEP Paphos
16 paź
Nea Salamis
0-0
Ethnikos Achnas
Kolejka 8
21 paź
Ethnikos Achnas
1-2
Anorthosis
21 paź
AEP Paphos
4-0
Nea Salamis
21 paź
Omonia Nicosia
1-0
AEL Limassol
21 paź
Alki Oroklinis
0-5
Doxa Katokopia
21 paź
AEK Larnaca
3-1
APOEL Nikozja
22 paź
Ol Nicosia
2-1
Ermis Aradippou
22 paź
Apollon Limassol
1-0
Aris L.
Kolejka 9
24 paź
Nea Salamis
1-3
Omonia Nicosia
24 paź
Doxa Katokopia
1-3
AEK Larnaca
25 paź
Ermis Aradippou
3-2
Alki Oroklinis
25 paź
Anorthosis
0-0
AEP Paphos
25 paź
Aris L.
2-1
Ethnikos Achnas
26 paź
AEL Limassol
3-0
Ol Nicosia
24 sty 17:00
APOEL Nikozja
-
Apollon Limassol
Kolejka 10
28 paź
Ethnikos Achnas
1-1
APOEL Nikozja
28 paź
Omonia Nicosia
1-1
Anorthosis
28 paź
Alki Oroklinis
0-1
AEK Larnaca
29 paź
AEP Paphos
0-0
Aris L.
29 paź
Ol Nicosia
1-1
Nea Salamis
29 paź
Ermis Aradippou
0-1
AEL Limassol
29 paź
Apollon Limassol
4-2
Doxa Katokopia
Kolejka 11
4 lis
Aris L.
2-2
Omonia Nicosia
4 lis
Anorthosis
5-1
Ol Nicosia
4 lis
Doxa Katokopia
4-2
Ethnikos Achnas
5 lis
Nea Salamis
1-1
Ermis Aradippou
5 lis
AEL Limassol
3-0
Alki Oroklinis
5 lis
AEK Larnaca
1-1
Apollon Limassol
5 lis
APOEL Nikozja
4-0
AEP Paphos
Kolejka 12
17 lis
Omonia Nicosia
1-3
APOEL Nikozja
18 lis
Ethnikos Achnas
0-3
AEK Larnaca
18 lis
Ol Nicosia
0-0
Aris L.
18 lis
Alki Oroklinis
1-4
Apollon Limassol
wczoraj
Ermis Aradippou
1-2
Anorthosis
wczoraj
AEL Limassol
3-1
Nea Salamis
18:00
AEP Paphos
-
Doxa Katokopia
Kolejka 13
25 lis 17:00
APOEL Nikozja
-
Ol Nicosia
25 lis 17:00
Aris L.
-
Ermis Aradippou
25 lis 18:00
Anorthosis
-
AEL Limassol
26 lis 17:00
Nea Salamis
-
Alki Oroklinis
26 lis 15:00
AEK Larnaca
-
AEP Paphos
26 lis 16:00
Doxa Katokopia
-
Omonia Nicosia
27 lis 18:00
Apollon Limassol
-
Ethnikos Achnas
Kolejka 14
2 gru 16:00
APOEL Nikozja
-
Ermis Aradippou
2 gru 16:00
Apollon Limassol
-
AEP Paphos
2 gru 17:00
Alki Oroklinis
-
Ethnikos Achnas
3 gru 16:00
Doxa Katokopia
-
Ol Nicosia
3 gru 15:00
Aris L.
-
AEL Limassol
3 gru 17:00
Anorthosis
-
Nea Salamis
4 gru 18:00
AEK Larnaca
-
Omonia Nicosia
Kolejka 15
9 gru 17:00
AEP Paphos
-
Ethnikos Achnas
9 gru 16:00
Ermis Aradippou
-
Doxa Katokopia
9 gru 18:00
Anorthosis
-
Alki Oroklinis
10 gru 15:00
Nea Salamis
-
Aris L.
10 gru 16:00
Ol Nicosia
-
AEK Larnaca
11 gru 19:00
AEL Limassol
-
APOEL Nikozja
11 gru 16:30
Omonia Nicosia
-
Apollon Limassol
Kolejka 16
16 gru 16:00
Ethnikos Achnas
-
Omonia Nicosia
16 gru 15:00
Aris L.
-
Anorthosis
16 gru 18:00
APOEL Nikozja
-
Nea Salamis
17 gru 16:00
Doxa Katokopia
-
AEL Limassol
17 gru 17:00
AEK Larnaca
-
Ermis Aradippou
17 gru 15:00
Apollon Limassol
-
Ol Nicosia
18 gru 18:00
Alki Oroklinis
-
AEP Paphos
Kolejka 17
20 gru 16:00
Ol Nicosia
-
Ethnikos Achnas
20 gru 18:00
Anorthosis
-
APOEL Nikozja
20 gru 17:00
AEL Limassol
-
AEK Larnaca
21 gru 18:00
Omonia Nicosia
-
AEP Paphos
21 gru 16:00
Nea Salamis
-
Doxa Katokopia
21 gru 18:00
Ermis Aradippou
-
Apollon Limassol
21 gru 17:00
Aris L.
-
Alki Oroklinis
Kolejka 18
2 sty 18:00
Alki Oroklinis
-
Omonia Nicosia
2 sty 16:00
Doxa Katokopia
-
Anorthosis
2 sty 17:00
Ethnikos Achnas
-
Ermis Aradippou
3 sty 17:00
AEP Paphos
-
Ol Nicosia
3 sty 16:00
APOEL Nikozja
-
Aris L.
3 sty 18:00
AEK Larnaca
-
Nea Salamis
3 sty 17:00
Apollon Limassol
-
AEL Limassol
Kolejka 19
6 sty 17:00
AEL Limassol
-
Ethnikos Achnas
6 sty 17:00
Ermis Aradippou
-
AEP Paphos
6 sty 17:00
Ol Nicosia
-
Omonia Nicosia
6 sty 17:00
Aris L.
-
Doxa Katokopia
6 sty 17:00
Anorthosis
-
AEK Larnaca
6 sty 17:00
Nea Salamis
-
Apollon Limassol
6 sty 17:00
APOEL Nikozja
-
Alki Oroklinis
Kolejka 20
13 sty 17:00
Alki Oroklinis
-
Ol Nicosia
13 sty 17:00
Omonia Nicosia
-
Ermis Aradippou
13 sty 17:00
AEP Paphos
-
AEL Limassol
13 sty 17:00
Doxa Katokopia
-
APOEL Nikozja
13 sty 17:00
AEK Larnaca
-
Aris L.
13 sty 17:00
Apollon Limassol
-
Anorthosis
13 sty 17:00
Ethnikos Achnas
-
Nea Salamis
Kolejka 21
20 sty 17:00
Anorthosis
-
Ethnikos Achnas
20 sty 17:00
Nea Salamis
-
AEP Paphos
20 sty 17:00
AEL Limassol
-
Omonia Nicosia
20 sty 17:00
Ermis Aradippou
-
Ol Nicosia
20 sty 17:00
APOEL Nikozja
-
AEK Larnaca
20 sty 17:00
Doxa Katokopia
-
Alki Oroklinis
20 sty 17:00
Aris L.
-
Apollon Limassol
Kolejka 22
30 sty 17:00
Omonia Nicosia
-
Nea Salamis
30 sty 17:00
Ol Nicosia
-
AEL Limassol
30 sty 17:00
Alki Oroklinis
-
Ermis Aradippou
30 sty 17:00
AEP Paphos
-
Anorthosis
30 sty 17:00
Ethnikos Achnas
-
Aris L.
30 sty 17:00
Apollon Limassol
-
APOEL Nikozja
30 sty 17:00
AEK Larnaca
-
Doxa Katokopia
Kolejka 23
6 lut 17:00
APOEL Nikozja
-
Ethnikos Achnas
6 lut 17:00
Aris L.
-
AEP Paphos
6 lut 17:00
Anorthosis
-
Omonia Nicosia
6 lut 17:00
Nea Salamis
-
Ol Nicosia
6 lut 17:00
AEL Limassol
-
Ermis Aradippou
6 lut 17:00
Doxa Katokopia
-
Apollon Limassol
6 lut 17:00
AEK Larnaca
-
Alki Oroklinis
Kolejka 24
10 lut 17:00
Ol Nicosia
-
Anorthosis
10 lut 17:00
Ermis Aradippou
-
Nea Salamis
10 lut 17:00
Alki Oroklinis
-
AEL Limassol
10 lut 17:00
Apollon Limassol
-
AEK Larnaca
10 lut 17:00
Ethnikos Achnas
-
Doxa Katokopia
10 lut 17:00
AEP Paphos
-
APOEL Nikozja
10 lut 17:00
Omonia Nicosia
-
Aris L.
Kolejka 25
17 lut 17:00
Doxa Katokopia
-
AEP Paphos
17 lut 17:00
AEK Larnaca
-
Ethnikos Achnas
17 lut 17:00
APOEL Nikozja
-
Omonia Nicosia
17 lut 17:00
Aris L.
-
Ol Nicosia
17 lut 17:00
Anorthosis
-
Ermis Aradippou
17 lut 17:00
Nea Salamis
-
AEL Limassol
17 lut 17:00
Apollon Limassol
-
Alki Oroklinis
Kolejka 26
24 lut 17:00
Alki Oroklinis
-
Nea Salamis
24 lut 17:00
AEL Limassol
-
Anorthosis
24 lut 17:00
Ermis Aradippou
-
Aris L.
24 lut 17:00
Ol Nicosia
-
APOEL Nikozja
24 lut 17:00
Omonia Nicosia
-
Doxa Katokopia
24 lut 17:00
AEP Paphos
-
AEK Larnaca
24 lut 17:00
Ethnikos Achnas
-
Apollon Limassol
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1Anorthosis122675018711
?
  • W
  • W
  • R
  • R
  • W
2AEK Larnaca1226822261016
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
3AEL Limassol11227131459
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
4Apollon Limassol91954022913
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • R
5APOEL Nikozja9175221679
?
  • W
  • W
  • R
  • P
  • W
6Doxa Katokopia111651520173
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
7Omonia Nicosia111644320173
?
  • P
  • R
  • R
  • W
  • W
8AEP Paphos101644210100
?
  • P
  • R
  • R
  • W
  • W
9Ol Nicosia1212264818-10
?
  • R
  • P
  • R
  • P
  • W
10Ermis Aradippou11103171421-7
?
  • P
  • R
  • P
  • W
  • P
11Aris L.129165917-8
?
  • R
  • R
  • R
  • W
  • P
12Alki Oroklinis1292371324-11
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
13Nea Salamis128156927-18
?
  • P
  • R
  • R
  • P
  • P
14Ethnikos Achnas1251291020-10
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Florian Taulemesse AEK Larnaca11
Fabricio SimoesAlki Oroklinis6
Anton Maglica Apollon Limassol6
Matt Derbyshire Omonia Nicosia6
Nils Zatl Doxa Katokopia5
Acoran Barrera AEK Larnaca5
Innocent EmegharaErmis Aradippou5
Mickael Pote APOEL Nikozja5
Demba Camara Anorthosis5
Mikel Arruabarrena AEL Limassol4
Berat Sadik Doxa Katokopia4
Juvhel TsoumouErmis Aradippou4
Ivan Trickovski AEK Larnaca4
Nikolay Kipiani Ethnikos Achnas4
Andreas Fragkou Aris L.3
Ghayas Zahid APOEL Nikozja3
Willy SemedoAlki Oroklinis3
Alex Da Silva Apollon Limassol3
Emilio Jose Zelaya Apollon Limassol3
Nicolas Martinez Apollon Limassol3
Benjamin Asamoah Doxa Katokopia3
Igor de Camargo APOEL Nikozja3
Joao Victor Anorthosis3
Renato Margaca Omonia Nicosia3
Valantis Kapartis Ol Nicosia2
Romeu Freitas Torres Ol Nicosia2
Leandro Gonzalez Omonia Nicosia2
Andreas Makris APOEL Nikozja2
Markos Maragoudakis Aris L.2
Jander Apollon Limassol2
Bogdan Mitrea AEL Limassol2
Helder Castro Ol Nicosia2
Tiago Leonco AEL Limassol2
Jorge Larena AEK Larnaca2
Tiago Filipe Gomes Doxa Katokopia2
Erik Janza AEP Paphos2
Douglao Anorthosis2
Dylan DuventruAlki Oroklinis2
Andre Schembri Apollon Limassol2
Daniel Mojsov AEK Larnaca2
Rafael Lopes Omonia Nicosia2
Ismail Sassi AEL Limassol2
Gordon Schildenfeld Anorthosis2
Rayo Anorthosis2
Wilson Kenidy Doxa Katokopia2
Joel Damahou Nea Salamis2
Dimitar Makriev Nea Salamis2
Gerasimos Fylaktou AEP Paphos2
Demetris Christofi Omonia Nicosia2
Christer Youssef Aris L.2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.