Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga cypryjska  
Piłka nożna / Cypr / Liga cypryjska / 2016/2017


LOREM ipsum
Najświeższe wyniki

Brak ostatnich wyników. Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Nadchodzące mecze
Kolejka
25 sie 18:00
  
AEK Larnaca
-
AEP Paphos
25 sie 18:00
  
Doxa Katokopia
-
Anorthosis
25 sie 18:00
  
Apollon Limassol
-
Enosis Paralimni
25 sie 18:00
  
Nea Salamis
-
APOEL Nikozja
25 sie 18:00
  
Omonia Nicosia
-
Alki Oroklinis
25 sie 18:00
  
Ermis Aradippou
-
AEL Limassol
1 wrz 18:00
  
AEK Larnaca
-
Apollon Limassol
1 wrz 18:00
  
AEL Limassol
-
Doxa Katokopia
1 wrz 18:00
  
Alki Oroklinis
-
Ermis Aradippou
1 wrz 18:00
  
APOEL Nikozja
-
Omonia Nicosia
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Anorthosis00000000
?
    2 AEL Limassol00000000
    ?
      3 AEK Larnaca00000000
      ?
        4 AEP Paphos00000000
        ?
          5 Alki Oroklinis00000000
          ?
            6 APOEL Nikozja00000000
            ?
              7 Apollon Limassol00000000
              ?
                8 Doxa Katokopia00000000
                ?
                  9 Omonia Nicosia00000000
                  ?
                    10 Enosis Paralimni00000000
                    ?
                      11 Ermis Aradippou00000000
                      ?
                        12 Nea Salamis00000000
                        ?
                          Kolejka 1
                          25 sie 18:00
                          AEK Larnaca
                          -
                          AEP Paphos
                          25 sie 18:00
                          Doxa Katokopia
                          -
                          Anorthosis
                          25 sie 18:00
                          Apollon Limassol
                          -
                          Enosis Paralimni
                          25 sie 18:00
                          Nea Salamis
                          -
                          APOEL Nikozja
                          25 sie 18:00
                          Omonia Nicosia
                          -
                          Alki Oroklinis
                          25 sie 18:00
                          Ermis Aradippou
                          -
                          AEL Limassol
                          Kolejka 2
                          1 wrz 18:00
                          AEK Larnaca
                          -
                          Apollon Limassol
                          1 wrz 18:00
                          AEL Limassol
                          -
                          Doxa Katokopia
                          1 wrz 18:00
                          Alki Oroklinis
                          -
                          Ermis Aradippou
                          1 wrz 18:00
                          APOEL Nikozja
                          -
                          Omonia Nicosia
                          1 wrz 18:00
                          Enosis Paralimni
                          -
                          Nea Salamis
                          1 wrz 18:00
                          AEP Paphos
                          -
                          Anorthosis
                          Kolejka 3
                          15 wrz 18:00
                          Ermis Aradippou
                          -
                          APOEL Nikozja
                          15 wrz 18:00
                          Doxa Katokopia
                          -
                          Alki Oroklinis
                          15 wrz 18:00
                          Anorthosis
                          -
                          AEL Limassol
                          15 wrz 18:00
                          Apollon Limassol
                          -
                          AEP Paphos
                          15 wrz 18:00
                          Nea Salamis
                          -
                          AEK Larnaca
                          15 wrz 18:00
                          Omonia Nicosia
                          -
                          Enosis Paralimni
                          Kolejka 4
                          22 wrz 18:00
                          Nea Salamis
                          -
                          22 wrz 18:00
                          Alki Oroklinis
                          -
                          Anorthosis
                          22 wrz 18:00
                          AEK Larnaca
                          -
                          Omonia Nicosia
                          22 wrz 18:00
                          APOEL Nikozja
                          -
                          Doxa Katokopia
                          22 wrz 18:00
                          Enosis Paralimni
                          -
                          Ermis Aradippou
                          22 wrz 18:00
                          AEP Paphos
                          -
                          AEL Limassol
                          Kolejka 5
                          6 paź 18:00
                          Doxa Katokopia
                          -
                          Enosis Paralimni
                          6 paź 18:00
                          Anorthosis
                          -
                          APOEL Nikozja
                          6 paź 18:00
                          AEL Limassol
                          -
                          Alki Oroklinis
                          6 paź 18:00
                          Nea Salamis
                          -
                          AEP Paphos
                          6 paź 18:00
                          Omonia Nicosia
                          -
                          Apollon Limassol
                          6 paź 18:00
                          Ermis Aradippou
                          -
                          AEK Larnaca
                          Kolejka 6
                          20 paź 18:00
                          AEK Larnaca
                          -
                          Doxa Katokopia
                          20 paź 18:00
                          Apollon Limassol
                          -
                          Ermis Aradippou
                          20 paź 18:00
                          Nea Salamis
                          -
                          Omonia Nicosia
                          20 paź 18:00
                          APOEL Nikozja
                          -
                          AEL Limassol
                          20 paź 18:00
                          Enosis Paralimni
                          -
                          Anorthosis
                          20 paź 18:00
                          AEP Paphos
                          -
                          Alki Oroklinis
                          Kolejka 7
                          27 paź 18:00
                          Anorthosis
                          -
                          AEK Larnaca
                          27 paź 18:00
                          Omonia Nicosia
                          -
                          AEP Paphos
                          27 paź 18:00
                          Ermis Aradippou
                          -
                          Nea Salamis
                          27 paź 18:00
                          Doxa Katokopia
                          -
                          Apollon Limassol
                          27 paź 18:00
                          AEL Limassol
                          -
                          Enosis Paralimni
                          27 paź 18:00
                          Alki Oroklinis
                          -
                          APOEL Nikozja
                          Kolejka 8
                          3 lis 18:00
                          AEK Larnaca
                          -
                          AEL Limassol
                          3 lis 18:00
                          Apollon Limassol
                          -
                          Anorthosis
                          3 lis 18:00
                          Nea Salamis
                          -
                          Doxa Katokopia
                          3 lis 18:00
                          Omonia Nicosia
                          -
                          Ermis Aradippou
                          3 lis 18:00
                          Enosis Paralimni
                          -
                          Alki Oroklinis
                          3 lis 18:00
                          AEP Paphos
                          -
                          APOEL Nikozja
                          Kolejka 9
                          10 lis 18:00
                          AEL Limassol
                          -
                          Apollon Limassol
                          10 lis 18:00
                          Alki Oroklinis
                          -
                          AEK Larnaca
                          10 lis 18:00
                          APOEL Nikozja
                          -
                          Enosis Paralimni
                          10 lis 18:00
                          Ermis Aradippou
                          -
                          AEP Paphos
                          10 lis 18:00
                          Doxa Katokopia
                          -
                          Omonia Nicosia
                          10 lis 18:00
                          Anorthosis
                          -
                          Nea Salamis
                          Kolejka 10
                          24 lis 18:00
                          AEK Larnaca
                          -
                          APOEL Nikozja
                          24 lis 18:00
                          Apollon Limassol
                          -
                          Alki Oroklinis
                          24 lis 18:00
                          Nea Salamis
                          -
                          AEL Limassol
                          24 lis 18:00
                          Omonia Nicosia
                          -
                          Anorthosis
                          24 lis 18:00
                          Ermis Aradippou
                          -
                          Doxa Katokopia
                          24 lis 18:00
                          AEP Paphos
                          -
                          Enosis Paralimni
                          Kolejka 11
                          1 gru 18:00
                          Doxa Katokopia
                          -
                          AEP Paphos
                          1 gru 18:00
                          Anorthosis
                          -
                          Ermis Aradippou
                          1 gru 18:00
                          AEL Limassol
                          -
                          Omonia Nicosia
                          1 gru 18:00
                          Alki Oroklinis
                          -
                          Nea Salamis
                          1 gru 18:00
                          APOEL Nikozja
                          -
                          Apollon Limassol
                          1 gru 18:00
                          Enosis Paralimni
                          -
                          AEK Larnaca
                          Kolejka 12
                          8 gru 18:00
                          AEP Paphos
                          -
                          AEK Larnaca
                          8 gru 18:00
                          Enosis Paralimni
                          -
                          Apollon Limassol
                          8 gru 18:00
                          APOEL Nikozja
                          -
                          Nea Salamis
                          8 gru 18:00
                          Alki Oroklinis
                          -
                          Omonia Nicosia
                          8 gru 18:00
                          AEL Limassol
                          -
                          Ermis Aradippou
                          8 gru 18:00
                          Anorthosis
                          -
                          Doxa Katokopia
                          Kolejka 13
                          15 gru 18:00
                          Apollon Limassol
                          -
                          AEK Larnaca
                          15 gru 18:00
                          Doxa Katokopia
                          -
                          AEL Limassol
                          15 gru 18:00
                          Ermis Aradippou
                          -
                          Alki Oroklinis
                          15 gru 18:00
                          Omonia Nicosia
                          -
                          APOEL Nikozja
                          15 gru 18:00
                          Nea Salamis
                          -
                          Enosis Paralimni
                          15 gru 18:00
                          Anorthosis
                          -
                          AEP Paphos
                          Kolejka 14
                          22 gru 18:00
                          AEP Paphos
                          -
                          Apollon Limassol
                          22 gru 18:00
                          AEK Larnaca
                          -
                          Nea Salamis
                          22 gru 18:00
                          Enosis Paralimni
                          -
                          Omonia Nicosia
                          22 gru 18:00
                          APOEL Nikozja
                          -
                          Ermis Aradippou
                          22 gru 18:00
                          Alki Oroklinis
                          -
                          Doxa Katokopia
                          22 gru 18:00
                          AEL Limassol
                          -
                          Anorthosis
                          Kolejka 15
                          5 sty 18:00
                          AEL Limassol
                          -
                          AEP Paphos
                          5 sty 18:00
                          Omonia Nicosia
                          -
                          AEK Larnaca
                          5 sty 18:00
                          Nea Salamis
                          -
                          Apollon Limassol
                          5 sty 18:00
                          Anorthosis
                          -
                          Alki Oroklinis
                          5 sty 18:00
                          Doxa Katokopia
                          -
                          APOEL Nikozja
                          5 sty 18:00
                          Ermis Aradippou
                          -
                          Enosis Paralimni
                          Kolejka 16
                          12 sty 18:00
                          Alki Oroklinis
                          -
                          AEL Limassol
                          12 sty 18:00
                          APOEL Nikozja
                          -
                          Anorthosis
                          12 sty 18:00
                          Enosis Paralimni
                          -
                          Doxa Katokopia
                          12 sty 18:00
                          AEK Larnaca
                          -
                          Ermis Aradippou
                          12 sty 18:00
                          Apollon Limassol
                          -
                          Omonia Nicosia
                          12 sty 18:00
                          AEP Paphos
                          -
                          Nea Salamis
                          Kolejka 17
                          19 sty 18:00
                          Ermis Aradippou
                          -
                          Apollon Limassol
                          19 sty 18:00
                          Doxa Katokopia
                          -
                          AEK Larnaca
                          19 sty 18:00
                          Alki Oroklinis
                          -
                          AEP Paphos
                          19 sty 18:00
                          Anorthosis
                          -
                          Enosis Paralimni
                          19 sty 18:00
                          AEL Limassol
                          -
                          APOEL Nikozja
                          19 sty 18:00
                          Omonia Nicosia
                          -
                          Nea Salamis
                          Kolejka 18
                          26 sty 18:00
                          AEK Larnaca
                          -
                          Anorthosis
                          26 sty 18:00
                          Apollon Limassol
                          -
                          Doxa Katokopia
                          26 sty 18:00
                          Nea Salamis
                          -
                          Ermis Aradippou
                          26 sty 18:00
                          AEP Paphos
                          -
                          Omonia Nicosia
                          26 sty 18:00
                          Enosis Paralimni
                          -
                          AEL Limassol
                          26 sty 18:00
                          APOEL Nikozja
                          -
                          Alki Oroklinis
                          Kolejka 19
                          2 lut 18:00
                          AEL Limassol
                          -
                          AEK Larnaca
                          2 lut 18:00
                          Anorthosis
                          -
                          Apollon Limassol
                          2 lut 18:00
                          Doxa Katokopia
                          -
                          Nea Salamis
                          2 lut 18:00
                          APOEL Nikozja
                          -
                          AEP Paphos
                          2 lut 18:00
                          Ermis Aradippou
                          -
                          Omonia Nicosia
                          2 lut 18:00
                          Alki Oroklinis
                          -
                          Enosis Paralimni
                          Kolejka 20
                          9 lut 18:00
                          Enosis Paralimni
                          -
                          APOEL Nikozja
                          9 lut 18:00
                          AEK Larnaca
                          -
                          Alki Oroklinis
                          9 lut 18:00
                          Apollon Limassol
                          -
                          AEL Limassol
                          9 lut 18:00
                          Nea Salamis
                          -
                          Anorthosis
                          9 lut 18:00
                          AEP Paphos
                          -
                          Ermis Aradippou
                          9 lut 18:00
                          Omonia Nicosia
                          -
                          Doxa Katokopia
                          Kolejka 21
                          16 lut 18:00
                          Alki Oroklinis
                          -
                          Apollon Limassol
                          16 lut 18:00
                          AEL Limassol
                          -
                          Nea Salamis
                          16 lut 18:00
                          APOEL Nikozja
                          -
                          AEK Larnaca
                          16 lut 18:00
                          Enosis Paralimni
                          -
                          AEP Paphos
                          16 lut 18:00
                          Doxa Katokopia
                          -
                          Ermis Aradippou
                          16 lut 18:00
                          Anorthosis
                          -
                          Omonia Nicosia
                          Kolejka 22
                          23 lut 18:00
                          AEP Paphos
                          -
                          Doxa Katokopia
                          23 lut 18:00
                          Ermis Aradippou
                          -
                          Anorthosis
                          23 lut 18:00
                          Omonia Nicosia
                          -
                          AEL Limassol
                          23 lut 18:00
                          Apollon Limassol
                          -
                          APOEL Nikozja
                          23 lut 18:00
                          Nea Salamis
                          -
                          Alki Oroklinis
                          23 lut 18:00
                          AEK Larnaca
                          -
                          Enosis Paralimni
                          LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
                          1 Anorthosis00000000
                          ?
                            2 AEL Limassol00000000
                            ?
                              3 AEK Larnaca00000000
                              ?
                                4 AEP Paphos00000000
                                ?
                                  5 Alki Oroklinis00000000
                                  ?
                                    6 APOEL Nikozja00000000
                                    ?
                                      7 Apollon Limassol00000000
                                      ?
                                        8 Doxa Katokopia00000000
                                        ?
                                          9 Omonia Nicosia00000000
                                          ?
                                            10 Enosis Paralimni00000000
                                            ?
                                              11 Ermis Aradippou00000000
                                              ?
                                                12 Nea Salamis00000000
                                                ?
                                                  Zawodnik Drużyna Bramki

                                                  Totalscore

                                                  Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

                                                  Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
                                                  Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

                                                  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
                                                  Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
                                                  Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
                                                  TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
                                                  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
                                                  forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
                                                  LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK