Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





3 liga brazylijska Serie C  
Piłka nożna / Brazylia / 3 liga brazylijska Serie C / 2016/2017


lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
Athletic Club
1-0
Aparecidense
wczoraj
  
Floresta
0-2
Figueirense
20 maj
  
Ferroviario
1-0
ABC
19 maj
  
Remo
0-0
Tombense FC
19 maj
  
Londrina EC
2-0
Sao Bernardo
19 maj
  
Ferroviaria
1-0
Confianca
18 maj
  
CS Alagoano
0-0
Sampaio Correa
18 maj
  
Volta Redonda
2-1
Nautico
14 maj
  
Aparecidense
1-1
Sao Bernardo
13 maj
  
Remo
1-0
Floresta
Nadchodzące mecze
Kolejka
25 maj 00:00
  
Floresta
-
Ferroviario
25 maj 22:00
  
Confianca
-
ABC
25 maj 22:00
  
Nautico
-
Remo
26 maj 00:30
  
Aparecidense
-
Ypiranga RS
26 maj 21:30
  
Figueirense
-
Ferroviaria
26 maj 21:30
  
Sao Bernardo
-
CS Alagoano
27 maj 00:00
  
Londrina EC
-
Volta Redonda
27 maj 00:00
  
EC Sao Jose
-
Athletic Club
28 maj 01:00
  
Tombense FC
-
Caxias
28 maj 01:00
  
Sampaio Correa
-
Botafogo PB
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Athletic Club51651014113
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Botafogo PB411320734
?
  • W
  • W
  • R
  • W
3 Ferroviaria511320945
?
  • W
  • W
  • W
  • R
  • R
4 Figueirense411320725
?
  • W
  • W
  • R
  • W
5 Tombense FC511321642
?
  • R
  • W
  • W
  • P
  • W
6 Volta Redonda410311761
?
  • W
  • P
  • W
  • W
7 Ypiranga RS210240716
?
  • W
  • W
8 Londrina EC58221770
?
  • W
  • W
  • R
  • P
  • R
9 Sao Bernardo582211165
?
  • P
  • R
  • W
  • W
  • R
10 Aparecidense5613256-1
?
  • P
  • R
  • P
  • R
  • W
11 Caxias2505115-4
?
  • R
  • P
12 Confianca4512235-2
?
  • P
  • P
  • W
  • R
13 Ferroviario4512249-5
?
  • W
  • P
  • R
  • P
14 Nautico45122651
?
  • P
  • P
  • W
  • R
15 EC Sao Jose2404213-2
?
  • P
  • P
16 Remo5411336-3
?
  • R
  • W
  • P
  • P
  • P
17 CS Alagoano53032411-7
?
  • R
  • P
  • R
  • R
  • P
18 Sampaio Correa4303214-3
?
  • R
  • P
  • R
  • P
19 ABC5101418-7
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
20 Floresta50005311-8
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Kolejka 1
20 kwi
Tombense FC
1-0
EC Sao Jose
20 kwi
Remo
1-2
Volta Redonda
21 kwi
Caxias
0-4
Athletic Club
21 kwi
Ypiranga RS
3-1
CS Alagoano
21 kwi
Nautico
1-1
Sao Bernardo
22 kwi
Floresta
1-2
Botafogo PB
21 kwi
Figueirense
2-1
Ferroviario
23 kwi
Confianca
1-1
Londrina EC
23 kwi
Ferroviaria
1-1
ABC
25 kwi
Aparecidense
2-0
Sampaio Correa
Kolejka 2
28 kwi
Athletic Club
3-1
Remo
27 kwi
Sampaio Correa
1-1
Figueirense
27 kwi
ABC
0-3
Nautico
28 kwi
Sao Bernardo
4-2
Tombense FC
28 kwi
CS Alagoano
1-1
Ferroviaria
28 kwi
Londrina EC
0-4
Ypiranga RS
29 kwi
Volta Redonda
2-1
Floresta
29 kwi
Botafogo PB
1-1
Caxias
30 kwi
Ferroviario
2-2
Aparecidense
30 kwi
EC Sao Jose
1-2
Confianca
Kolejka 3
4 maj
Confianca
0-2
Tombense FC
5 maj
Floresta
1-4
Ferroviaria
6 maj
Athletic Club
1-0
ABC
5 maj
Figueirense
2-0
Aparecidense
5 maj
Botafogo PB
1-0
Remo
7 maj
Londrina EC
2-2
CS Alagoano
7 maj
Sao Bernardo
5-0
Ferroviario
Kolejka 4
11 maj
Tombense FC
1-0
Sampaio Correa
12 maj
ABC
0-2
Londrina EC
12 maj
CS Alagoano
0-5
Athletic Club
13 maj
Remo
1-0
Floresta
13 maj
Volta Redonda
1-3
Botafogo PB
12 maj
Ferroviaria
2-1
Nautico
14 maj
Aparecidense
1-1
Sao Bernardo
Kolejka 5
18 maj
CS Alagoano
0-0
Sampaio Correa
18 maj
Volta Redonda
2-1
Nautico
19 maj
Ferroviaria
1-0
Confianca
20 maj
Ferroviario
1-0
ABC
19 maj
Remo
0-0
Tombense FC
19 maj
Londrina EC
2-0
Sao Bernardo
wczoraj
Athletic Club
1-0
Aparecidense
wczoraj
Floresta
0-2
Figueirense
Kolejka 1
20 kwi
Tombense FC
1-0
EC Sao Jose
20 kwi
Remo
1-2
Volta Redonda
21 kwi
Caxias
0-4
Athletic Club
21 kwi
Ypiranga RS
3-1
CS Alagoano
21 kwi
Nautico
1-1
Sao Bernardo
22 kwi
Floresta
1-2
Botafogo PB
21 kwi
Figueirense
2-1
Ferroviario
23 kwi
Confianca
1-1
Londrina EC
23 kwi
Ferroviaria
1-1
ABC
25 kwi
Aparecidense
2-0
Sampaio Correa
Kolejka 2
28 kwi
Athletic Club
3-1
Remo
27 kwi
Sampaio Correa
1-1
Figueirense
27 kwi
ABC
0-3
Nautico
28 kwi
Sao Bernardo
4-2
Tombense FC
28 kwi
CS Alagoano
1-1
Ferroviaria
28 kwi
Londrina EC
0-4
Ypiranga RS
29 kwi
Volta Redonda
2-1
Floresta
29 kwi
Botafogo PB
1-1
Caxias
30 kwi
Ferroviario
2-2
Aparecidense
30 kwi
EC Sao Jose
1-2
Confianca
Kolejka 3
4 maj
Confianca
0-2
Tombense FC
Nautico
-
Ypiranga RS
5 maj
Floresta
1-4
Ferroviaria
EC Sao Jose
-
Volta Redonda
6 maj
Athletic Club
1-0
ABC
Sampaio Correa
-
Caxias
5 maj
Figueirense
2-0
Aparecidense
5 maj
Botafogo PB
1-0
Remo
7 maj
Londrina EC
2-2
CS Alagoano
7 maj
Sao Bernardo
5-0
Ferroviario
Kolejka 4
11 maj
Tombense FC
1-0
Sampaio Correa
Ferroviario
-
EC Sao Jose
Caxias
-
Confianca
12 maj
ABC
0-2
Londrina EC
12 maj
CS Alagoano
0-5
Athletic Club
13 maj
Remo
1-0
Floresta
13 maj
Volta Redonda
1-3
Botafogo PB
12 maj
Ferroviaria
2-1
Nautico
Ypiranga RS
-
Figueirense
14 maj
Aparecidense
1-1
Sao Bernardo
Kolejka 5
18 maj
CS Alagoano
0-0
Sampaio Correa
18 maj
Volta Redonda
2-1
Nautico
19 maj
Ferroviaria
1-0
Confianca
Botafogo PB
-
EC Sao Jose
20 maj
Ferroviario
1-0
ABC
19 maj
Remo
0-0
Tombense FC
19 maj
Londrina EC
2-0
Sao Bernardo
Ypiranga RS
-
Caxias
wczoraj
Athletic Club
1-0
Aparecidense
wczoraj
Floresta
0-2
Figueirense
Kolejka 6
25 maj 00:00
Floresta
-
Ferroviario
25 maj 22:00
Confianca
-
ABC
25 maj 22:00
Nautico
-
Remo
26 maj 00:30
Aparecidense
-
Ypiranga RS
27 maj 00:00
Londrina EC
-
Volta Redonda
26 maj 21:30
Figueirense
-
Ferroviaria
27 maj 00:00
EC Sao Jose
-
Athletic Club
26 maj 21:30
Sao Bernardo
-
CS Alagoano
28 maj 01:00
Tombense FC
-
Caxias
28 maj 01:00
Sampaio Correa
-
Botafogo PB
Kolejka 7
2 cze 00:30
Tombense FC
-
Ferroviaria
1 cze 22:00
Confianca
-
Aparecidense
2 cze 00:30
Ferroviario
-
Londrina EC
1 cze 22:00
Sampaio Correa
-
Remo
3 cze 00:00
Caxias
-
Figueirense
2 cze 21:30
ABC
-
Floresta
3 cze 00:00
Volta Redonda
-
CS Alagoano
2 cze 21:30
Sao Bernardo
-
Ypiranga RS
4 cze 01:00
EC Sao Jose
-
Nautico
4 cze 01:00
Botafogo PB
-
Athletic Club
Kolejka 8
8 cze 22:00
Nautico
-
Caxias
9 cze 00:30
Londrina EC
-
Sampaio Correa
8 cze 22:00
Figueirense
-
ABC
9 cze 00:30
Ferroviaria
-
Aparecidense
9 cze 21:30
Athletic Club
-
Volta Redonda
10 cze 00:00
CS Alagoano
-
EC Sao Jose
10 cze 00:00
Remo
-
Sao Bernardo
9 cze 21:30
Botafogo PB
-
Ferroviario
11 cze 01:00
Floresta
-
Confianca
11 cze 01:00
Ypiranga RS
-
Tombense FC
Kolejka 9
15 cze 00:00
Athletic Club
-
Ferroviario
15 cze 00:00
CS Alagoano
-
Botafogo PB
15 cze 00:00
Nautico
-
Floresta
15 cze 00:00
Remo
-
Ypiranga RS
15 cze 00:00
Caxias
-
Ferroviaria
15 cze 00:00
ABC
-
Volta Redonda
15 cze 00:00
Figueirense
-
Confianca
15 cze 00:00
EC Sao Jose
-
Londrina EC
15 cze 00:00
Sao Bernardo
-
Sampaio Correa
15 cze 00:00
Aparecidense
-
Tombense FC
Kolejka 10
22 cze 00:00
Tombense FC
-
Floresta
22 cze 00:00
Confianca
-
CS Alagoano
22 cze 00:00
Ferroviario
-
Ferroviaria
22 cze 00:00
Sampaio Correa
-
Athletic Club
22 cze 00:00
Londrina EC
-
Botafogo PB
22 cze 00:00
ABC
-
Remo
22 cze 00:00
Volta Redonda
-
Caxias
22 cze 00:00
EC Sao Jose
-
Ypiranga RS
22 cze 00:00
Sao Bernardo
-
Figueirense
22 cze 00:00
Aparecidense
-
Nautico
Kolejka 11
29 cze 00:00
Athletic Club
-
Sao Bernardo
29 cze 00:00
CS Alagoano
-
Figueirense
29 cze 00:00
Nautico
-
Confianca
29 cze 00:00
Remo
-
Ferroviario
29 cze 00:00
Londrina EC
-
Tombense FC
29 cze 00:00
Floresta
-
Caxias
29 cze 00:00
Volta Redonda
-
Sampaio Correa
29 cze 00:00
Ypiranga RS
-
ABC
29 cze 00:00
Ferroviaria
-
EC Sao Jose
29 cze 00:00
Botafogo PB
-
Aparecidense
Kolejka 12
6 lip 00:00
Tombense FC
-
Nautico
6 lip 00:00
Confianca
-
Ypiranga RS
6 lip 00:00
Ferroviario
-
Volta Redonda
6 lip 00:00
Sampaio Correa
-
Ferroviaria
6 lip 00:00
Caxias
-
Remo
6 lip 00:00
ABC
-
CS Alagoano
6 lip 00:00
Figueirense
-
Athletic Club
6 lip 00:00
EC Sao Jose
-
Floresta
6 lip 00:00
Sao Bernardo
-
Botafogo PB
6 lip 00:00
Aparecidense
-
Londrina EC
Kolejka 13
13 lip 00:00
Athletic Club
-
Londrina EC
13 lip 00:00
CS Alagoano
-
Floresta
13 lip 00:00
Nautico
-
Figueirense
13 lip 00:00
Sampaio Correa
-
EC Sao Jose
13 lip 00:00
Caxias
-
Aparecidense
13 lip 00:00
ABC
-
Tombense FC
13 lip 00:00
Volta Redonda
-
Sao Bernardo
13 lip 00:00
Ypiranga RS
-
Ferroviario
13 lip 00:00
Ferroviaria
-
Remo
13 lip 00:00
Botafogo PB
-
Confianca
Kolejka 14
20 lip 00:00
Tombense FC
-
Figueirense
20 lip 00:00
Confianca
-
Ferroviario
20 lip 00:00
Nautico
-
Athletic Club
20 lip 00:00
Remo
-
CS Alagoano
20 lip 00:00
Londrina EC
-
Caxias
20 lip 00:00
Floresta
-
Sampaio Correa
20 lip 00:00
Volta Redonda
-
Ypiranga RS
20 lip 00:00
EC Sao Jose
-
Aparecidense
20 lip 00:00
Sao Bernardo
-
Ferroviaria
20 lip 00:00
Botafogo PB
-
ABC
Kolejka 15
27 lip 00:00
Tombense FC
-
Athletic Club
27 lip 00:00
Confianca
-
Volta Redonda
27 lip 00:00
Ferroviario
-
CS Alagoano
27 lip 00:00
Sampaio Correa
-
Nautico
27 lip 00:00
Caxias
-
EC Sao Jose
27 lip 00:00
ABC
-
Sao Bernardo
27 lip 00:00
Figueirense
-
Remo
27 lip 00:00
Ypiranga RS
-
Botafogo PB
27 lip 00:00
Ferroviaria
-
Londrina EC
27 lip 00:00
Aparecidense
-
Floresta
Kolejka 16
3 sie 00:00
Athletic Club
-
Confianca
3 sie 00:00
CS Alagoano
-
Nautico
3 sie 00:00
Ferroviario
-
Sampaio Correa
3 sie 00:00
Remo
-
Aparecidense
3 sie 00:00
Londrina EC
-
Floresta
3 sie 00:00
ABC
-
EC Sao Jose
3 sie 00:00
Volta Redonda
-
Tombense FC
3 sie 00:00
Ypiranga RS
-
Ferroviaria
3 sie 00:00
Sao Bernardo
-
Caxias
3 sie 00:00
Botafogo PB
-
Figueirense
Kolejka 17
10 sie 00:00
Tombense FC
-
CS Alagoano
10 sie 00:00
Confianca
-
Remo
10 sie 00:00
Nautico
-
Botafogo PB
10 sie 00:00
Sampaio Correa
-
ABC
10 sie 00:00
Caxias
-
Ferroviario
10 sie 00:00
Floresta
-
Ypiranga RS
10 sie 00:00
Figueirense
-
Londrina EC
10 sie 00:00
EC Sao Jose
-
Sao Bernardo
10 sie 00:00
Ferroviaria
-
Athletic Club
10 sie 00:00
Aparecidense
-
Volta Redonda
Kolejka 18
17 sie 00:00
Tombense FC
-
Botafogo PB
17 sie 00:00
Confianca
-
Sao Bernardo
17 sie 00:00
Nautico
-
Ferroviario
17 sie 00:00
Remo
-
Londrina EC
17 sie 00:00
Caxias
-
ABC
17 sie 00:00
Floresta
-
Athletic Club
17 sie 00:00
Figueirense
-
EC Sao Jose
17 sie 00:00
Ypiranga RS
-
Sampaio Correa
17 sie 00:00
Ferroviaria
-
Volta Redonda
17 sie 00:00
Aparecidense
-
CS Alagoano
Kolejka 19
25 sie 00:00
Athletic Club
-
Ypiranga RS
25 sie 00:00
CS Alagoano
-
Caxias
25 sie 00:00
Ferroviario
-
Tombense FC
25 sie 00:00
Sampaio Correa
-
Confianca
25 sie 00:00
Londrina EC
-
Nautico
25 sie 00:00
ABC
-
Aparecidense
25 sie 00:00
Volta Redonda
-
Figueirense
25 sie 00:00
EC Sao Jose
-
Remo
25 sie 00:00
Sao Bernardo
-
Floresta
25 sie 00:00
Botafogo PB
-
Ferroviaria
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Athletic Club51651014113
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Botafogo PB411320734
?
  • W
  • W
  • R
  • W
3 Ferroviaria511320945
?
  • W
  • W
  • W
  • R
  • R
4 Figueirense411320725
?
  • W
  • W
  • R
  • W
5 Tombense FC511321642
?
  • R
  • W
  • W
  • P
  • W
6 Volta Redonda410311761
?
  • W
  • P
  • W
  • W
7 Ypiranga RS210240716
?
  • W
  • W
8 Londrina EC58221770
?
  • W
  • W
  • R
  • P
  • R
9 Sao Bernardo582211165
?
  • P
  • R
  • W
  • W
  • R
10 Aparecidense5613256-1
?
  • P
  • R
  • P
  • R
  • W
11 Caxias2505115-4
?
  • R
  • P
12 Confianca4512235-2
?
  • P
  • P
  • W
  • R
13 Ferroviario4512249-5
?
  • W
  • P
  • R
  • P
14 Nautico45122651
?
  • P
  • P
  • W
  • R
15 EC Sao Jose2404213-2
?
  • P
  • P
16 Remo5411336-3
?
  • R
  • W
  • P
  • P
  • P
17 CS Alagoano53032411-7
?
  • R
  • P
  • R
  • R
  • P
18 Sampaio Correa4303214-3
?
  • R
  • P
  • R
  • P
19 ABC5101418-7
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
20 Floresta50005311-8
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
JonathasAthletic Club7
Ítalo de Carvalho Rocha LimaVolta Redonda4
Alisson de Almeida Santos Figueirense3
Luis Filipe dos Reis SilvaSao Bernardo3
Eduardo Jose Barbosa da Silva JuniorFerroviaria3
KaykeSao Bernardo3
David Francisco Trindade BragaAthletic Club3
Carlos Henrique de Moura BritoFerroviaria2
Daniel AmorimLondrina EC2
Mateus AndersonYpiranga RS2
Paulo Sérgio Luiz de Souza Nautico2
Maurício Júnior Lima RodriguesLondrina EC2
João Pedro Rodrigues da Silva PereiraFloresta2
Lucas Eduardo Lima da SilvaSao Bernardo2
Matheus da Conceição Nascimento ABC2
Vitor Ricardo Guerra Candido WachSao Bernardo2
Eduardo Fernandes Rodrigues de SouzaAparecidense2
Edmundo AppolinarioBotafogo PB2
Wesley Henrique Lima Silva e SilvaBotafogo PB2
Rosebergne da SilvaVolta Redonda1
Thalison de Sousa Oliveira Nautico1
Lucas Rian Santos OliveiraConfianca1
Leonardo Lima dos Santos Figueirense1
Marcos Vinicius da SilvaCS Alagoano1
AlissonYpiranga RS1
Pedro Paulo da Silva MedeirosFerroviaria1
Lincoln de Oliveira SantosFerroviario1
Claudio Henrique Paiva PorfirioConfianca1
Thiago Rosa da ConceiçãoSampaio Correa1
Wellington Carvalho dos SantosCS Alagoano1
Lucas MarquesYpiranga RS1
Jhonatan Ribeiro de AraujoYpiranga RS1
Cauari Carmo Simão SantosAparecidense1
Rafael Victor de Oliveira FurtadoConfianca1
Gabriel Argolo MorbeckEC Sao Jose1
Thiago Nautico1
Willian da Silva Gomes dos SantosYpiranga RS1
Wagerson Ramos dos Santos JúniorVolta Redonda1
Davi dos SantosLondrina EC1
RicksonTombense FC1
Fernando Fonseca FerreiraYpiranga RS1
Jenison de Jesus Brito e Brito ABC1
Ruan Carlos Gomes Costa da Silva ABC1
Felipe Almeida da RochaTombense FC1
Gustavo Maia da Silva Nautico1
Bruno Oliveira CardosoCS Alagoano1
Gabriel Santiago Oliveira ABC1
Victor AndradeFerroviaria1
Wendel Lessa de Macedo Gonçalves Nautico1
Alvaro Viera de OliveiraCaxias1

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK