Europa

Reszta świata

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy

Regulamin

Każda osoba pisząca w serwisie TotalScore.pl jest prawnie i etycznie odpowiedzialna za wszystko, co napisze. Wchodząc na serwis TotalScore.pl zobowiązujesz się więc przestrzegać obowiązujące w Polsce prawo.

Serwis TotalScore.pl nie odpowiada za żadne wypowiedzi umieszczone w serwisie. Komentarze, Shoutbox służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są odpowiedzialni za to, co napiszą.

Na TotalScore.pl zabrania się:
- umieszczania reklam innych stron, w tym wszelkich konkursów polegających na głosowaniu na dany zespół,
- używania w nadmiernym stopniu wulgaryzmów,
- wyzywania, ubliżania innym użytkownikom serwisu,
- podszywania się pod innych użytkowników nabijania postów (pisanie postów nic nie wnoszących do tematu).

W serwisie TotalScore.pl jesteś zobowiązany do przestrzegania zasad ortografii polskiej. Jeżeli masz z tym problem, przed napisaniem swojej wypowiedzi sprawdź ortografię w edytorze tekstu ze słownikiem języka polskiego. Dozwolone jest pisanie bez polskich znaków diakratycznych.

Serwis TotalScore.pl jest na bieżąco moderowane przez grupę moderatorów (poziom: moderator) oraz administratorów (poziom: administrator), którzy mają prawo do banowania użytkowników i usuwania wypowiedzi niezgodnych z regulaminem.

Publikując cokolwiek w serwisie TotalScore.pl, zachowujesz prawa autorskie. Jeżeli będziesz cytował kogoś wypowiedź lub fragment artykułu z innego serwisu lub gazety, podaj źródło.

Podczas rejestracji w serwisie nie musisz podawać szczegółowych danych (adres, imiona rodziców). Musisz jedynie podać swój e-mail. Jest on potrzebny w przypadku zgubienia swojego hasła dostępowego.

Nie stosowanie się do regulaminu może zakończyć się zablokowaniem użytkownika - tzw. "banem". Użytkownik nie będzie mógł wtedy wejść na serwis TotalScore.pl.
Kwestie sporne rozstrzygają Administratorzy serwisu TotalScore.pl.

Każda osoba aby korzystać z serwisu TotalScore.pl musi zapoznać się z regulaminem i go przestrzegać

 

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK