Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga wenezuelska Primera Division - Torneo de Adecuacion  
Piłka nożna / Wenezuela / Liga wenezuelska Primera Division - Torneo de Adecuacion / 2016/2017


lorem ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
01:00
Academia Puerto Cabello
0-2
Deportivo La Guaira
22:00
Lala FC
-
Caracas
Najświeższe wyniki
Kolejka
27 lip
  
Deportivo Tachira
1-1
Hermanos Colmenarez
24 lip
  
Zamora FC
1-4
Portuguesa FC
23 lip
  
Estudiantes Merida
4-2
Trujillanos FC
17 lip
  
Zamora FC
0-1
Estudiantes Merida
16 lip
  
Hermanos Colmenarez
6-0
Trujillanos FC
16 lip
  
Portuguesa FC
0-1
Zulia
12 lip
  
Deportivo Tachira
3-0
Zamora FC
12 lip
  
Hermanos Colmenarez
1-3
Portuguesa FC
9 lip
  
Zulia
2-1
Trujillanos FC
4 lip
  
Trujillanos FC
0-2
Portuguesa FC
26 lip
  
Deportivo Lara
1-1
Yaracuyanos FC
25 lip
  
GV Maracay
1-1
Carabobo FC
22 lip
  
Deportivo La Guaira
5-0
Aragua FC
18 lip
  
Aragua FC
2-0
Carabobo FC
18 lip
  
Yaracuyanos FC
0-1
Academia Puerto Cabello
17 lip
  
Deportivo Lara
5-1
GV Maracay
12 lip
  
Aragua FC
1-1
Yaracuyanos FC
10 lip
  
Deportivo La Guaira
4-1
Deportivo Lara
9 lip
  
Academia Puerto Cabello
0-0
Carabobo FC
5 lip
  
Carabobo FC
0-1
Yaracuyanos FC
25 lip
  
Caracas
2-1
Universidad Central
24 lip
  
Monagas SC
1-1
Mineros De Guayana
23 lip
  
Atletico Venezuela
4-1
Metropolitanos FC
19 lip
  
Metropolitanos FC
1-0
Lala FC
17 lip
  
Atletico Venezuela
1-2
Monagas SC
15 lip
  
Universidad Central
1-0
Mineros De Guayana
10 lip
  
Caracas
3-1
Atletico Venezuela
9 lip
  
Lala FC
1-2
Mineros De Guayana
8 lip
  
Universidad Central
0-0
Metropolitanos FC
5 lip
  
Monagas SC
2-2
Caracas
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Deportivo Tachira1327832241311
?
  • R
  • W
  • R
  • W
  • W
2 Portuguesa FC132682323914
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
3 Estudiantes Merida1325814291613
?
  • W
  • W
  • R
  • P
  • W
4 Hermanos Colmenarez131846326224
?
  • R
  • W
  • P
  • R
  • W
5 Zamora FC131543623212
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
6 Zulia121543519181
?
  • W
  • W
  • R
  • P
  • P
7 Trujillanos FC1300013449-45
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Kolejka 1
16 kwi
Deportivo Tachira
2-1
Hermanos Colmenarez
17 kwi
Estudiantes Merida
4-0
Trujillanos FC
19 kwi
Zamora FC
0-0
Portuguesa FC
Kolejka 2
23 kwi
Hermanos Colmenarez
4-2
Estudiantes Merida
24 kwi
Trujillanos FC
0-4
Zamora FC
24 kwi
Zulia
5-0
Deportivo Tachira
Kolejka 3
29 kwi
Estudiantes Merida
1-0
Zulia
1 maj
Zamora FC
2-2
Hermanos Colmenarez
2 maj
Portuguesa FC
0-3
Deportivo Tachira
Kolejka 4
6 maj
Zulia
3-3
Zamora FC
9 maj
Deportivo Tachira
2-0
Trujillanos FC
10 maj
Estudiantes Merida
0-2
Portuguesa FC
Kolejka 5
14 maj
Portuguesa FC
5-0
Trujillanos FC
15 maj
Hermanos Colmenarez
0-0
Zulia
16 maj
Deportivo Tachira
1-0
Estudiantes Merida
Kolejka 6
21 maj
Trujillanos FC
1-2
Zulia
21 maj
Portuguesa FC
0-0
Hermanos Colmenarez
23 maj
Zamora FC
2-1
Deportivo Tachira
Kolejka 7
27 maj
Trujillanos FC
0-2
Hermanos Colmenarez
28 maj
Zulia
1-2
Portuguesa FC
30 maj
Estudiantes Merida
1-0
Zamora FC
Kolejka 8
4 cze
Trujillanos FC
0-7
Estudiantes Merida
5 cze
Portuguesa FC
2-1
Zamora FC
6 cze
Hermanos Colmenarez
2-2
Deportivo Tachira
Kolejka 9
12 cze
Zamora FC
6-0
Trujillanos FC
13 cze
Estudiantes Merida
6-2
Hermanos Colmenarez
13 cze
Deportivo Tachira
4-1
Zulia
Kolejka 10
18 cze
Zulia
1-2
Estudiantes Merida
20 cze
Deportivo Tachira
1-0
Portuguesa FC
21 cze
Hermanos Colmenarez
3-2
Zamora FC
Kolejka 11
26 cze
Portuguesa FC
3-0
Estudiantes Merida
26 cze
Trujillanos FC
0-3
Deportivo Tachira
28 cze
Zamora FC
2-1
Zulia
Kolejka 12
2 lip
Estudiantes Merida
1-1
Deportivo Tachira
3 lip
Zulia
2-2
Hermanos Colmenarez
4 lip
Trujillanos FC
0-2
Portuguesa FC
Kolejka 13
9 lip
Zulia
2-1
Trujillanos FC
12 lip
Hermanos Colmenarez
1-3
Portuguesa FC
12 lip
Deportivo Tachira
3-0
Zamora FC
Kolejka 14
16 lip
Portuguesa FC
0-1
Zulia
16 lip
Hermanos Colmenarez
6-0
Trujillanos FC
17 lip
Zamora FC
0-1
Estudiantes Merida
Kolejka 15
23 lip
Estudiantes Merida
4-2
Trujillanos FC
24 lip
Zamora FC
1-4
Portuguesa FC
27 lip
Deportivo Tachira
1-1
Hermanos Colmenarez
Kolejka 1
12 kwi
Deportivo La Guaira
0-0
Aragua FC
18 kwi
Deportivo Lara
1-2
Yaracuyanos FC
18 kwi
GV Maracay
1-0
Carabobo FC
Kolejka 2
23 kwi
Carabobo FC
1-1
Deportivo Lara
25 kwi
Academia Puerto Cabello
0-0
Deportivo La Guaira
25 kwi
Aragua FC
0-2
GV Maracay
Kolejka 3
30 kwi
GV Maracay
0-0
Academia Puerto Cabello
2 maj
Yaracuyanos FC
0-2
Deportivo La Guaira
3 maj
Deportivo Lara
4-1
Aragua FC
Kolejka 4
7 maj
Academia Puerto Cabello
0-3
Deportivo Lara
9 maj
GV Maracay
1-0
Yaracuyanos FC
9 maj
Deportivo La Guaira
4-2
Carabobo FC
Kolejka 5
13 maj
Yaracuyanos FC
1-2
Carabobo FC
15 maj
Deportivo La Guaira
0-0
GV Maracay
16 maj
Aragua FC
0-0
Academia Puerto Cabello
Kolejka 6
22 maj
Carabobo FC
2-2
Academia Puerto Cabello
23 maj
Yaracuyanos FC
0-1
Aragua FC
23 maj
Deportivo Lara
1-2
Deportivo La Guaira
Kolejka 7
29 maj
GV Maracay
3-3
Deportivo Lara
30 maj
Academia Puerto Cabello
1-2
Yaracuyanos FC
31 maj
Carabobo FC
3-1
Aragua FC
Kolejka 8
4 cze
Aragua FC
2-0
Deportivo La Guaira
5 cze
Carabobo FC
2-3
GV Maracay
7 cze
Yaracuyanos FC
1-0
Deportivo Lara
Kolejka 9
11 cze
Deportivo Lara
0-0
Carabobo FC
12 cze
GV Maracay
2-2
Aragua FC
12 cze
Deportivo La Guaira
0-1
Academia Puerto Cabello
Kolejka 10
17 cze
Deportivo La Guaira
1-1
Yaracuyanos FC
18 cze
Academia Puerto Cabello
1-1
GV Maracay
19 cze
Aragua FC
0-0
Deportivo Lara
Kolejka 11
25 cze
Carabobo FC
1-1
Deportivo La Guaira
25 cze
Deportivo Lara
2-2
Academia Puerto Cabello
27 cze
Yaracuyanos FC
1-1
GV Maracay
Kolejka 12
3 lip
Academia Puerto Cabello
1-0
Aragua FC
4 lip
GV Maracay
0-0
Deportivo La Guaira
5 lip
Carabobo FC
0-1
Yaracuyanos FC
Kolejka 13
9 lip
Academia Puerto Cabello
0-0
Carabobo FC
10 lip
Deportivo La Guaira
4-1
Deportivo Lara
12 lip
Aragua FC
1-1
Yaracuyanos FC
Kolejka 14
17 lip
Deportivo Lara
5-1
GV Maracay
18 lip
Aragua FC
2-0
Carabobo FC
18 lip
Yaracuyanos FC
0-1
Academia Puerto Cabello
Kolejka 15
22 lip
Deportivo La Guaira
5-0
Aragua FC
25 lip
GV Maracay
1-1
Carabobo FC
26 lip
Deportivo Lara
1-1
Yaracuyanos FC
Kolejka 16
01:00
Academia Puerto Cabello
0-2
Deportivo La Guaira
Kolejka 1
16 kwi
Atletico Venezuela
3-2
Metropolitanos FC
16 kwi
Monagas SC
2-0
Mineros De Guayana
17 kwi
Caracas
2-0
Universidad Central
Kolejka 2
22 kwi
Lala FC
1-0
Caracas
23 kwi
Mineros De Guayana
1-0
Atletico Venezuela
26 kwi
Universidad Central
0-2
Monagas SC
Kolejka 3
30 kwi
Monagas SC
1-1
Lala FC
30 kwi
Atletico Venezuela
1-1
Universidad Central
1 maj
Metropolitanos FC
1-3
Caracas
Kolejka 4
7 maj
Caracas
3-0
Mineros De Guayana
8 maj
Lala FC
2-2
Atletico Venezuela
9 cze
Monagas SC
3-1
Metropolitanos FC
Kolejka 5
14 maj
Caracas
2-0
Monagas SC
15 maj
Universidad Central
2-0
Lala FC
17 maj
Metropolitanos FC
3-0
Mineros De Guayana
Kolejka 6
20 maj
Atletico Venezuela
0-4
Caracas
21 maj
Mineros De Guayana
3-0
Lala FC
24 maj
Metropolitanos FC
3-2
Universidad Central
Kolejka 7
28 maj
Monagas SC
0-0
Atletico Venezuela
29 maj
Mineros De Guayana
3-1
Universidad Central
31 maj
Lala FC
1-5
Metropolitanos FC
Kolejka 8
2 cze
Metropolitanos FC
1-1
Atletico Venezuela
3 cze
Universidad Central
2-3
Caracas
4 cze
Mineros De Guayana
2-1
Monagas SC
Kolejka 9
10 cze
Caracas
1-2
Lala FC
11 cze
Atletico Venezuela
1-0
Mineros De Guayana
14 cze
Monagas SC
4-0
Universidad Central
Kolejka 10
18 cze
Lala FC
0-3
Monagas SC
19 cze
Universidad Central
2-2
Atletico Venezuela
20 cze
Caracas
1-1
Metropolitanos FC
Kolejka 11
25 cze
Metropolitanos FC
2-4
Monagas SC
26 cze
Atletico Venezuela
4-2
Lala FC
27 cze
Mineros De Guayana
2-2
Caracas
Kolejka 12
1 lip
Lala FC
0-2
Universidad Central
2 lip
Mineros De Guayana
1-0
Metropolitanos FC
5 lip
Monagas SC
2-2
Caracas
Kolejka 13
8 lip
Universidad Central
0-0
Metropolitanos FC
9 lip
Lala FC
1-2
Mineros De Guayana
10 lip
Caracas
3-1
Atletico Venezuela
Kolejka 14
15 lip
Universidad Central
1-0
Mineros De Guayana
17 lip
Atletico Venezuela
1-2
Monagas SC
19 lip
Metropolitanos FC
1-0
Lala FC
Kolejka 15
23 lip
Atletico Venezuela
4-1
Metropolitanos FC
24 lip
Monagas SC
1-1
Mineros De Guayana
25 lip
Caracas
2-1
Universidad Central
Kolejka 1
16 kwi
Deportivo Tachira
2-1
Hermanos Colmenarez
17 kwi
Estudiantes Merida
4-0
Trujillanos FC
19 kwi
Zamora FC
0-0
Portuguesa FC
Kolejka 2
23 kwi
Hermanos Colmenarez
4-2
Estudiantes Merida
24 kwi
Trujillanos FC
0-4
Zamora FC
24 kwi
Zulia
5-0
Deportivo Tachira
Kolejka 3
29 kwi
Estudiantes Merida
1-0
Zulia
1 maj
Zamora FC
2-2
Hermanos Colmenarez
2 maj
Portuguesa FC
0-3
Deportivo Tachira
Kolejka 4
6 maj
Zulia
3-3
Zamora FC
9 maj
Deportivo Tachira
2-0
Trujillanos FC
10 maj
Estudiantes Merida
0-2
Portuguesa FC
Kolejka 5
14 maj
Portuguesa FC
5-0
Trujillanos FC
15 maj
Hermanos Colmenarez
0-0
Zulia
16 maj
Deportivo Tachira
1-0
Estudiantes Merida
Kolejka 6
21 maj
Trujillanos FC
1-2
Zulia
21 maj
Portuguesa FC
0-0
Hermanos Colmenarez
23 maj
Zamora FC
2-1
Deportivo Tachira
Kolejka 7
27 maj
Trujillanos FC
0-2
Hermanos Colmenarez
28 maj
Zulia
1-2
Portuguesa FC
30 maj
Estudiantes Merida
1-0
Zamora FC
Kolejka 8
4 cze
Trujillanos FC
0-7
Estudiantes Merida
5 cze
Portuguesa FC
2-1
Zamora FC
6 cze
Hermanos Colmenarez
2-2
Deportivo Tachira
Kolejka 9
12 cze
Zamora FC
6-0
Trujillanos FC
13 cze
Estudiantes Merida
6-2
Hermanos Colmenarez
13 cze
Deportivo Tachira
4-1
Zulia
Kolejka 10
18 cze
Zulia
1-2
Estudiantes Merida
20 cze
Deportivo Tachira
1-0
Portuguesa FC
21 cze
Hermanos Colmenarez
3-2
Zamora FC
Kolejka 11
26 cze
Portuguesa FC
3-0
Estudiantes Merida
26 cze
Trujillanos FC
0-3
Deportivo Tachira
28 cze
Zamora FC
2-1
Zulia
Kolejka 12
2 lip
Estudiantes Merida
1-1
Deportivo Tachira
3 lip
Zulia
2-2
Hermanos Colmenarez
4 lip
Trujillanos FC
0-2
Portuguesa FC
Kolejka 13
9 lip
Zulia
2-1
Trujillanos FC
12 lip
Hermanos Colmenarez
1-3
Portuguesa FC
12 lip
Deportivo Tachira
3-0
Zamora FC
Kolejka 14
16 lip
Portuguesa FC
0-1
Zulia
16 lip
Hermanos Colmenarez
6-0
Trujillanos FC
17 lip
Zamora FC
0-1
Estudiantes Merida
Kolejka 15
23 lip
Estudiantes Merida
4-2
Trujillanos FC
24 lip
Zamora FC
1-4
Portuguesa FC
27 lip
Deportivo Tachira
1-1
Hermanos Colmenarez
Kolejka 16
jutro 00:00
Trujillanos FC
-
Zamora FC
31 lip 22:00
Zulia
-
Deportivo Tachira
2 sie 01:00
Hermanos Colmenarez
-
Estudiantes Merida
Kolejka 1
12 kwi
Deportivo La Guaira
0-0
Aragua FC
18 kwi
Deportivo Lara
1-2
Yaracuyanos FC
18 kwi
GV Maracay
1-0
Carabobo FC
Kolejka 2
23 kwi
Carabobo FC
1-1
Deportivo Lara
25 kwi
Academia Puerto Cabello
0-0
Deportivo La Guaira
25 kwi
Aragua FC
0-2
GV Maracay
Kolejka 3
30 kwi
GV Maracay
0-0
Academia Puerto Cabello
2 maj
Yaracuyanos FC
0-2
Deportivo La Guaira
3 maj
Deportivo Lara
4-1
Aragua FC
Kolejka 4
7 maj
Academia Puerto Cabello
0-3
Deportivo Lara
9 maj
GV Maracay
1-0
Yaracuyanos FC
9 maj
Deportivo La Guaira
4-2
Carabobo FC
Kolejka 5
13 maj
Yaracuyanos FC
1-2
Carabobo FC
15 maj
Deportivo La Guaira
0-0
GV Maracay
16 maj
Aragua FC
0-0
Academia Puerto Cabello
Kolejka 6
22 maj
Carabobo FC
2-2
Academia Puerto Cabello
23 maj
Yaracuyanos FC
0-1
Aragua FC
23 maj
Deportivo Lara
1-2
Deportivo La Guaira
Kolejka 7
29 maj
GV Maracay
3-3
Deportivo Lara
30 maj
Academia Puerto Cabello
1-2
Yaracuyanos FC
31 maj
Carabobo FC
3-1
Aragua FC
Kolejka 8
4 cze
Aragua FC
2-0
Deportivo La Guaira
5 cze
Carabobo FC
2-3
GV Maracay
7 cze
Yaracuyanos FC
1-0
Deportivo Lara
Kolejka 9
11 cze
Deportivo Lara
0-0
Carabobo FC
12 cze
GV Maracay
2-2
Aragua FC
12 cze
Deportivo La Guaira
0-1
Academia Puerto Cabello
Kolejka 10
17 cze
Deportivo La Guaira
1-1
Yaracuyanos FC
18 cze
Academia Puerto Cabello
1-1
GV Maracay
19 cze
Aragua FC
0-0
Deportivo Lara
Kolejka 11
25 cze
Carabobo FC
1-1
Deportivo La Guaira
25 cze
Deportivo Lara
2-2
Academia Puerto Cabello
27 cze
Yaracuyanos FC
1-1
GV Maracay
Kolejka 12
3 lip
Academia Puerto Cabello
1-0
Aragua FC
4 lip
GV Maracay
0-0
Deportivo La Guaira
5 lip
Carabobo FC
0-1
Yaracuyanos FC
Kolejka 13
9 lip
Academia Puerto Cabello
0-0
Carabobo FC
10 lip
Deportivo La Guaira
4-1
Deportivo Lara
12 lip
Aragua FC
1-1
Yaracuyanos FC
Kolejka 14
17 lip
Deportivo Lara
5-1
GV Maracay
18 lip
Aragua FC
2-0
Carabobo FC
18 lip
Yaracuyanos FC
0-1
Academia Puerto Cabello
Kolejka 15
22 lip
Deportivo La Guaira
5-0
Aragua FC
25 lip
GV Maracay
1-1
Carabobo FC
26 lip
Deportivo Lara
1-1
Yaracuyanos FC
Kolejka 16
01:00
Academia Puerto Cabello
0-2
Deportivo La Guaira
31 lip 01:00
Carabobo FC
-
Deportivo Lara
1 sie 22:00
Aragua FC
-
GV Maracay
Kolejka 1
16 kwi
Atletico Venezuela
3-2
Metropolitanos FC
16 kwi
Monagas SC
2-0
Mineros De Guayana
17 kwi
Caracas
2-0
Universidad Central
Kolejka 2
22 kwi
Lala FC
1-0
Caracas
23 kwi
Mineros De Guayana
1-0
Atletico Venezuela
26 kwi
Universidad Central
0-2
Monagas SC
Kolejka 3
30 kwi
Monagas SC
1-1
Lala FC
30 kwi
Atletico Venezuela
1-1
Universidad Central
1 maj
Metropolitanos FC
1-3
Caracas
Kolejka 4
7 maj
Caracas
3-0
Mineros De Guayana
8 maj
Lala FC
2-2
Atletico Venezuela
9 cze
Monagas SC
3-1
Metropolitanos FC
Kolejka 5
14 maj
Caracas
2-0
Monagas SC
15 maj
Universidad Central
2-0
Lala FC
17 maj
Metropolitanos FC
3-0
Mineros De Guayana
Kolejka 6
20 maj
Atletico Venezuela
0-4
Caracas
21 maj
Mineros De Guayana
3-0
Lala FC
24 maj
Metropolitanos FC
3-2
Universidad Central
Kolejka 7
28 maj
Monagas SC
0-0
Atletico Venezuela
29 maj
Mineros De Guayana
3-1
Universidad Central
31 maj
Lala FC
1-5
Metropolitanos FC
Kolejka 8
2 cze
Metropolitanos FC
1-1
Atletico Venezuela
3 cze
Universidad Central
2-3
Caracas
4 cze
Mineros De Guayana
2-1
Monagas SC
Kolejka 9
10 cze
Caracas
1-2
Lala FC
11 cze
Atletico Venezuela
1-0
Mineros De Guayana
14 cze
Monagas SC
4-0
Universidad Central
Kolejka 10
18 cze
Lala FC
0-3
Monagas SC
19 cze
Universidad Central
2-2
Atletico Venezuela
20 cze
Caracas
1-1
Metropolitanos FC
Kolejka 11
25 cze
Metropolitanos FC
2-4
Monagas SC
26 cze
Atletico Venezuela
4-2
Lala FC
27 cze
Mineros De Guayana
2-2
Caracas
Kolejka 12
1 lip
Lala FC
0-2
Universidad Central
2 lip
Mineros De Guayana
1-0
Metropolitanos FC
5 lip
Monagas SC
2-2
Caracas
Kolejka 13
8 lip
Universidad Central
0-0
Metropolitanos FC
9 lip
Lala FC
1-2
Mineros De Guayana
10 lip
Caracas
3-1
Atletico Venezuela
Kolejka 14
15 lip
Universidad Central
1-0
Mineros De Guayana
17 lip
Atletico Venezuela
1-2
Monagas SC
19 lip
Metropolitanos FC
1-0
Lala FC
Kolejka 15
23 lip
Atletico Venezuela
4-1
Metropolitanos FC
24 lip
Monagas SC
1-1
Mineros De Guayana
25 lip
Caracas
2-1
Universidad Central
Kolejka 16
22:00
Lala FC
-
Caracas
jutro 23:00
Mineros De Guayana
-
Atletico Venezuela
1 sie 00:00
Universidad Central
-
Monagas SC
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Deportivo Tachira1327832241311
?
  • R
  • W
  • R
  • W
  • W
2 Portuguesa FC132682323914
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
3 Estudiantes Merida1325814291613
?
  • W
  • W
  • R
  • P
  • W
4 Hermanos Colmenarez131846326224
?
  • R
  • W
  • P
  • R
  • W
5 Zamora FC131543623212
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
6 Zulia121543519181
?
  • W
  • W
  • R
  • P
  • P
7 Trujillanos FC1300013449-45
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Richard Celis Caracas9
Ruben RojasDeportivo Lara8
Yanowsky ReyesZulia8
Adrian FernandezPortuguesa FC8
Armando AraqueEstudiantes Merida7
Alexander OsorioGV Maracay7
Jose ReyesDeportivo La Guaira7
Anuar PelaezHermanos Colmenarez7
Juan OrtizMonagas SC7
Francisco Carabali Teran Mineros De Guayana6
Samson Akinyoola Caracas6
Alfredo StephensAragua FC6
Tommy Tobar ReyesAtletico Venezuela6
Joel Antonio Infante SalasAtletico Venezuela6
Richard FigueroaZamora FC6
Sergio UnreinYaracuyanos FC5
Edson RivasEstudiantes Merida5
Franklin GonzalezMonagas SC5
Jorge Echeverria Caracas5
Juan ZapataHermanos Colmenarez5
Wilmar GonzalezHermanos Colmenarez4
Leomar MosqueraZamora FC4
Marco BustilloMetropolitanos FC4
Jesus GomezEstudiantes Merida4
Ariel ReineroCarabobo FC4
Jorge PaezPortuguesa FC4
Darwin GonzalezDeportivo La Guaira4
Mauricio MarquezZamora FC4
Jose RiascoDeportivo La Guaira3
Freddy Gondola Deportivo Tachira3
Cristian RamirezPortuguesa FC3
Dimas MezaGV Maracay3
Albert ZambranoMonagas SC3
Junior ParedesZulia3
Yeangel MonteroCarabobo FC3
Santiago RodriguezCarabobo FC3
Ronaldo RivasEstudiantes Merida3
Bernaldo ManzanoDeportivo Lara3
Armando MaitaLala FC3
Michael Covea Deportivo Tachira3
Marlon Fernandez Deportivo Tachira3
Ronald PenaUniversidad Central3
Yerson Chacon Deportivo Tachira3
Richard BlancoAcademia Puerto Cabello3
Lucas Emanuel Gomez Deportivo Tachira3
Luis MartellMetropolitanos FC3
Duvan RodriguezZamora FC2
Angelo PenaDeportivo La Guaira2
Daniel MosqueraUniversidad Central2
Angel SanchezDeportivo Lara2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK