Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga wenezuelska Primera Division - Torneo de Adecuacion  
Piłka nożna / Wenezuela / Liga wenezuelska Primera Division - Torneo de Adecuacion / 2016/2017


lorem ipsum
Najświeższe wyniki
Kolejka
19 wrz
  
Deportivo Lara
3-0
Zulia
19 wrz
  
Zamora FC
1-1
Hermanos Colmenarez
19 wrz
  
Portuguesa FC
2-1
Academia Puerto Cabello
19 wrz
  
Monagas SC
1-2
Mineros De Guayana
19 wrz
  
Metropolitanos FC
1-2
Deportivo La Guaira
19 wrz
  
Deportivo Tachira
2-2
Estudiantes Merida
19 wrz
  
Carabobo FC
4-0
Universidad Central
19 wrz
  
Aragua FC
4-2
Caracas
14 wrz
  
Academia Puerto Cabello
1-1
Deportivo La Guaira
14 wrz
  
Estudiantes Merida
1-2
Zamora FC
Nadchodzące mecze
Kolejka
2 paź 23:00
  
Portuguesa FC
-
Academia Puerto Cabello
3 paź 01:15
  
Deportivo Lara
-
Deportivo Tachira
6 paź 23:00
  
Deportivo Tachira
-
Portuguesa FC
7 paź 01:15
  
Academia Puerto Cabello
-
Deportivo Lara
9 paź 23:00
  
Deportivo Lara
-
Portuguesa FC
10 paź 01:15
  
Academia Puerto Cabello
-
Deportivo Tachira
1 paź 23:00
  
Monagas SC
-
Metropolitanos FC
2 paź 01:15
  
Carabobo FC
-
Zamora FC
5 paź 23:00
  
Metropolitanos FC
-
Carabobo FC
6 paź 01:15
  
Zamora FC
-
Monagas SC
8 paź 23:00
  
Metropolitanos FC
-
Zamora FC
9 paź 01:15
  
Carabobo FC
-
Monagas SC
30 wrz 23:00
  
Caracas
-
Deportivo La Guaira
1 paź 01:15
  
Estudiantes Merida
-
Hermanos Colmenarez
4 paź 23:00
  
Deportivo La Guaira
-
Estudiantes Merida
5 paź 01:15
  
Hermanos Colmenarez
-
Caracas
7 paź 23:00
  
Caracas
-
Estudiantes Merida
8 paź 01:15
  
Hermanos Colmenarez
-
Deportivo La Guaira
Tabela ligi

Tabela ligi jest niedostępna. Brak rozegranych meczów.

Kolejka 1
24 lut
Deportivo La Guaira
1-0
Metropolitanos FC
25 lut
Academia Puerto Cabello
1-1
Portuguesa FC
25 lut
Universidad Central
0-0
Carabobo FC
26 lut
Mineros De Guayana
1-3
Monagas SC
26 lut
Hermanos Colmenarez
1-1
Zamora FC
27 lut
Caracas
1-0
Aragua FC
27 lut
Estudiantes Merida
1-2
Deportivo Tachira
27 lut
Zulia
0-1
Deportivo Lara
Kolejka 2
3 mar
Metropolitanos FC
2-0
Universidad Central
4 mar
Aragua FC
1-0
Hermanos Colmenarez
4 mar
Deportivo Lara
1-1
Caracas
5 mar
Zamora FC
2-0
Estudiantes Merida
5 mar
Deportivo Tachira
3-0
Zulia
6 mar
Portuguesa FC
0-2
Mineros De Guayana
6 mar
Deportivo La Guaira
2-1
Academia Puerto Cabello
6 mar
Carabobo FC
1-2
Monagas SC
Kolejka 3
10 mar
Mineros De Guayana
1-0
Deportivo Lara
11 mar
Academia Puerto Cabello
2-1
Aragua FC
11 mar
Estudiantes Merida
0-0
Carabobo FC
11 mar
Zulia
1-2
Metropolitanos FC
12 mar
Caracas
1-1
Zamora FC
12 mar
Monagas SC
2-4
Portuguesa FC
13 mar
Hermanos Colmenarez
1-2
Deportivo Tachira
13 mar
Universidad Central
0-0
Deportivo La Guaira
Kolejka 4
17 mar
Carabobo FC
3-1
Mineros De Guayana
18 mar
Zamora FC
2-0
Universidad Central
18 mar
Deportivo Tachira
1-1
Academia Puerto Cabello
19 mar
Portuguesa FC
1-1
Zulia
19 mar
Aragua FC
0-1
Estudiantes Merida
20 mar
Deportivo Lara
0-0
Monagas SC
20 mar
Metropolitanos FC
3-0
Caracas
20 mar
Deportivo La Guaira
2-0
Hermanos Colmenarez
Kolejka 5
24 mar
Zulia
0-2
Deportivo La Guaira
25 mar
Carabobo FC
1-1
Zamora FC
25 mar
Hermanos Colmenarez
4-1
Academia Puerto Cabello
25 mar
Universidad Central
2-1
Deportivo Tachira
26 mar
Mineros De Guayana
0-3
Aragua FC
27 mar
Estudiantes Merida
1-0
Deportivo Lara
27 mar
Caracas
1-1
Portuguesa FC
28 mar
Monagas SC
2-1
Metropolitanos FC
Kolejka 6
31 mar
Deportivo Tachira
2-0
Deportivo Lara
1 kwi
Academia Puerto Cabello
0-0
Caracas
1 kwi
Zamora FC
1-1
Mineros De Guayana
1 kwi
Metropolitanos FC
0-0
Carabobo FC
2 kwi
Aragua FC
0-0
Zulia
2 kwi
Deportivo La Guaira
1-1
Estudiantes Merida
3 kwi
Hermanos Colmenarez
2-0
Monagas SC
4 kwi
Portuguesa FC
0-0
Universidad Central
Kolejka 7
8 kwi
Zamora FC
1-1
Aragua FC
9 kwi
Caracas
3-2
Deportivo La Guaira
9 kwi
Monagas SC
2-0
Zulia
9 kwi
Deportivo Lara
1-0
Portuguesa FC
9 kwi
Carabobo FC
3-1
Deportivo Tachira
10 kwi
Mineros De Guayana
2-0
Academia Puerto Cabello
10 kwi
Universidad Central
0-1
Hermanos Colmenarez
11 kwi
Estudiantes Merida
3-1
Metropolitanos FC
Kolejka 8
14 kwi
Zulia
2-2
Universidad Central
15 kwi
Aragua FC
1-1
Carabobo FC
15 kwi
Academia Puerto Cabello
0-2
Monagas SC
16 kwi
Portuguesa FC
2-1
Estudiantes Merida
17 kwi
Deportivo La Guaira
2-3
Deportivo Lara
17 kwi
Metropolitanos FC
5-0
Mineros De Guayana
17 kwi
Deportivo Tachira
1-1
Zamora FC
18 kwi
Hermanos Colmenarez
2-1
Caracas
Kolejka 9
21 kwi
Carabobo FC
0-0
Portuguesa FC
22 kwi
Deportivo La Guaira
3-3
Aragua FC
23 kwi
Monagas SC
1-0
Universidad Central
23 kwi
Zamora FC
0-1
Metropolitanos FC
23 kwi
Caracas
2-0
Deportivo Tachira
24 kwi
Mineros De Guayana
0-3
Zulia
24 kwi
Deportivo Lara
1-2
Academia Puerto Cabello
25 kwi
Estudiantes Merida
2-2
Hermanos Colmenarez
Kolejka 10
28 kwi
Zulia
0-2
Zamora FC
29 kwi
Aragua FC
1-1
Deportivo Lara
29 kwi
Deportivo Tachira
3-3
Deportivo La Guaira
30 kwi
Caracas
2-2
Monagas SC
30 kwi
Academia Puerto Cabello
1-0
Estudiantes Merida
1 maj
Hermanos Colmenarez
2-3
Carabobo FC
1 maj
Universidad Central
0-2
Mineros De Guayana
2 maj
Portuguesa FC
0-0
Metropolitanos FC
Kolejka 11
5 maj
Deportivo Lara
0-1
Hermanos Colmenarez
6 maj
Zamora FC
0-0
Portuguesa FC
6 maj
Monagas SC
3-1
Aragua FC
7 maj
Mineros De Guayana
3-3
Deportivo La Guaira
7 maj
Metropolitanos FC
1-1
Deportivo Tachira
7 maj
Carabobo FC
1-0
Zulia
8 maj
Universidad Central
2-2
Academia Puerto Cabello
8 maj
Estudiantes Merida
0-0
Caracas
Kolejka 12
12 maj
Aragua FC
1-0
Universidad Central
13 maj
Caracas
1-0
Mineros De Guayana
13 maj
Deportivo Lara
0-2
Zamora FC
14 maj
Hermanos Colmenarez
1-2
Metropolitanos FC
14 maj
Deportivo Tachira
2-2
Portuguesa FC
15 maj
Academia Puerto Cabello
1-1
Carabobo FC
15 maj
Zulia
3-2
Estudiantes Merida
15 maj
Deportivo La Guaira
1-5
Monagas SC
Kolejka 13
20 maj
Zamora FC
1-0
Academia Puerto Cabello
20 maj
Portuguesa FC
1-1
Hermanos Colmenarez
21 maj
Zulia
1-0
Caracas
21 maj
Universidad Central
0-0
Deportivo Lara
21 maj
Monagas SC
2-2
Estudiantes Merida
22 maj
Mineros De Guayana
1-2
Deportivo Tachira
22 maj
Metropolitanos FC
1-1
Aragua FC
22 maj
Carabobo FC
2-0
Deportivo La Guaira
Kolejka 14
26 maj
Hermanos Colmenarez
0-2
Zulia
27 maj
Deportivo Lara
1-0
Carabobo FC
27 maj
Aragua FC
0-1
Portuguesa FC
28 maj
Deportivo La Guaira
1-1
Zamora FC
28 maj
Estudiantes Merida
2-0
Mineros De Guayana
29 maj
Deportivo Tachira
4-2
Monagas SC
29 maj
Caracas
1-2
Universidad Central
30 maj
Academia Puerto Cabello
0-2
Metropolitanos FC
Kolejka 15
2 cze
Monagas SC
0-1
Zamora FC
3 cze
Mineros De Guayana
3-1
Hermanos Colmenarez
3 cze
Portuguesa FC
1-0
Deportivo La Guaira
4 cze
Carabobo FC
0-0
Caracas
4 cze
Zulia
4-1
Academia Puerto Cabello
5 cze
Metropolitanos FC
3-1
Deportivo Lara
5 cze
Universidad Central
1-2
Estudiantes Merida
6 cze
Aragua FC
1-0
Deportivo Tachira
Kolejka 16
9 cze
Deportivo Lara
1-2
Metropolitanos FC
10 cze
Estudiantes Merida
3-0
Universidad Central
10 cze
Deportivo Tachira
2-0
Aragua FC
11 cze
Academia Puerto Cabello
2-2
Zulia
11 cze
Deportivo La Guaira
2-1
Portuguesa FC
12 cze
Caracas
0-0
Carabobo FC
12 cze
Zamora FC
2-0
Monagas SC
13 cze
Hermanos Colmenarez
1-1
Mineros De Guayana
Kolejka 17
16 cze
Portuguesa FC
1-0
Aragua FC
17 cze
Zulia
2-1
Hermanos Colmenarez
17 cze
Zamora FC
2-3
Deportivo La Guaira
18 cze
Carabobo FC
2-2
Deportivo Lara
18 cze
Universidad Central
1-0
Caracas
19 cze
Metropolitanos FC
0-2
Academia Puerto Cabello
19 cze
Monagas SC
3-0
Deportivo Tachira
20 cze
Mineros De Guayana
1-1
Estudiantes Merida
Kolejka 18
30 cze
Aragua FC
2-3
Metropolitanos FC
1 lip
Deportivo Lara
0-0
Universidad Central
1 lip
Hermanos Colmenarez
0-0
Portuguesa FC
2 lip
Estudiantes Merida
1-1
Monagas SC
2 lip
Deportivo Tachira
1-0
Mineros De Guayana
3 lip
Deportivo La Guaira
3-2
Carabobo FC
3 lip
Caracas
3-1
Zulia
4 lip
Academia Puerto Cabello
0-0
Zamora FC
Kolejka 19
7 lip
Universidad Central
2-1
Aragua FC
8 lip
Monagas SC
2-2
Deportivo La Guaira
8 lip
Mineros De Guayana
1-2
Caracas
9 lip
Metropolitanos FC
2-1
Hermanos Colmenarez
9 lip
Carabobo FC
0-1
Academia Puerto Cabello
10 lip
Zamora FC
2-0
Deportivo Lara
10 lip
Estudiantes Merida
2-0
Zulia
11 lip
Portuguesa FC
0-0
Deportivo Tachira
Kolejka 20
14 lip
Hermanos Colmenarez
3-1
Deportivo Lara
15 lip
Deportivo La Guaira
1-1
Mineros De Guayana
15 lip
Aragua FC
2-4
Monagas SC
16 lip
Caracas
3-1
Estudiantes Merida
16 lip
Deportivo Tachira
3-0
Metropolitanos FC
17 lip
Zulia
2-0
Carabobo FC
17 lip
Academia Puerto Cabello
3-0
Universidad Central
18 lip
Portuguesa FC
2-3
Zamora FC
Kolejka 21
21 lip
Mineros De Guayana
3-1
Universidad Central
22 lip
Carabobo FC
1-0
Hermanos Colmenarez
22 lip
Monagas SC
0-0
Caracas
23 lip
Deportivo La Guaira
0-0
Deportivo Tachira
23 lip
Estudiantes Merida
1-3
Academia Puerto Cabello
24 lip
Deportivo Lara
2-2
Aragua FC
24 lip
Metropolitanos FC
0-0
Portuguesa FC
25 lip
Zamora FC
5-1
Zulia
Kolejka 22
28 lip
Hermanos Colmenarez
1-1
Estudiantes Merida
29 lip
Zulia
1-1
Mineros De Guayana
29 lip
Universidad Central
0-2
Monagas SC
30 lip
Metropolitanos FC
2-0
Zamora FC
30 lip
Deportivo Tachira
0-0
Caracas
31 lip
Portuguesa FC
0-1
Carabobo FC
31 lip
Academia Puerto Cabello
3-2
Deportivo Lara
1 sie
Aragua FC
0-2
Deportivo La Guaira
Kolejka 23
4 sie
Carabobo FC
5-1
Aragua FC
5 sie
Monagas SC
0-1
Academia Puerto Cabello
5 sie
Deportivo Lara
2-0
Deportivo La Guaira
6 sie
Mineros De Guayana
2-2
Metropolitanos FC
6 sie
Zamora FC
2-0
Deportivo Tachira
7 sie
Caracas
1-2
Hermanos Colmenarez
7 sie
Universidad Central
0-1
Zulia
8 sie
Estudiantes Merida
1-1
Portuguesa FC
Kolejka 24
11 sie
Zulia
0-0
Monagas SC
12 sie
Portuguesa FC
0-0
Deportivo Lara
12 sie
Aragua FC
0-1
Zamora FC
13 sie
Deportivo La Guaira
2-0
Caracas
13 sie
Metropolitanos FC
2-0
Estudiantes Merida
14 sie
Hermanos Colmenarez
2-0
Universidad Central
14 sie
Academia Puerto Cabello
4-2
Mineros De Guayana
15 sie
Deportivo Tachira
0-0
Carabobo FC
Kolejka 25
18 sie
Zulia
0-0
Aragua FC
19 sie
Monagas SC
3-1
Hermanos Colmenarez
19 sie
Mineros De Guayana
2-2
Zamora FC
20 sie
Universidad Central
2-0
Portuguesa FC
20 sie
Deportivo Lara
2-0
Deportivo Tachira
21 sie
Caracas
3-1
Academia Puerto Cabello
21 sie
Carabobo FC
2-0
Metropolitanos FC
22 sie
Estudiantes Merida
2-1
Deportivo La Guaira
Kolejka 26
25 sie
Deportivo La Guaira
2-1
Zulia
26 sie
Deportivo Lara
2-2
Estudiantes Merida
26 sie
Zamora FC
1-0
Carabobo FC
27 sie
Academia Puerto Cabello
1-2
Hermanos Colmenarez
27 sie
Metropolitanos FC
0-0
Monagas SC
28 sie
Aragua FC
3-3
Mineros De Guayana
28 sie
Portuguesa FC
2-1
Caracas
29 sie
Deportivo Tachira
0-0
Universidad Central
Kolejka 27
1 wrz
Universidad Central
1-1
Zamora FC
2 wrz
Hermanos Colmenarez
0-2
Deportivo La Guaira
2 wrz
Zulia
0-0
Portuguesa FC
3 wrz
Monagas SC
0-1
Deportivo Lara
3 wrz
Academia Puerto Cabello
1-2
Deportivo Tachira
4 wrz
Mineros De Guayana
2-3
Carabobo FC
4 wrz
Caracas
1-1
Metropolitanos FC
5 wrz
Estudiantes Merida
2-1
Aragua FC
Kolejka 28
8 wrz
Metropolitanos FC
2-0
Zulia
9 wrz
Aragua FC
0-1
Academia Puerto Cabello
9 wrz
Carabobo FC
0-0
Estudiantes Merida
10 wrz
Deportivo Lara
2-3
Mineros De Guayana
10 wrz
Deportivo Tachira
0-1
Hermanos Colmenarez
10 wrz
Portuguesa FC
1-2
Monagas SC
11 wrz
Deportivo La Guaira
0-1
Universidad Central
11 wrz
Zamora FC
3-3
Caracas
Kolejka 29
14 wrz
Academia Puerto Cabello
1-1
Deportivo La Guaira
14 wrz
Caracas
1-2
Deportivo Lara
14 wrz
Estudiantes Merida
1-2
Zamora FC
14 wrz
Hermanos Colmenarez
4-1
Aragua FC
14 wrz
Mineros De Guayana
2-2
Portuguesa FC
14 wrz
Monagas SC
0-0
Carabobo FC
14 wrz
Universidad Central
2-3
Metropolitanos FC
14 wrz
Zulia
1-3
Deportivo Tachira
Kolejka 30
19 wrz
Deportivo Lara
3-0
Zulia
19 wrz
Zamora FC
1-1
Hermanos Colmenarez
19 wrz
Portuguesa FC
2-1
Academia Puerto Cabello
19 wrz
Monagas SC
1-2
Mineros De Guayana
19 wrz
Metropolitanos FC
1-2
Deportivo La Guaira
19 wrz
Deportivo Tachira
2-2
Estudiantes Merida
19 wrz
Carabobo FC
4-0
Universidad Central
19 wrz
Aragua FC
4-2
Caracas
Kolejka 1
2 paź 23:00
Portuguesa FC
-
Academia Puerto Cabello
3 paź 01:15
Deportivo Lara
-
Deportivo Tachira
Kolejka 2
6 paź 23:00
Deportivo Tachira
-
Portuguesa FC
7 paź 01:15
Academia Puerto Cabello
-
Deportivo Lara
Kolejka 3
9 paź 23:00
Deportivo Lara
-
Portuguesa FC
10 paź 01:15
Academia Puerto Cabello
-
Deportivo Tachira
Kolejka 1
1 paź 23:00
Monagas SC
-
Metropolitanos FC
2 paź 01:15
Carabobo FC
-
Zamora FC
Kolejka 2
5 paź 23:00
Metropolitanos FC
-
Carabobo FC
6 paź 01:15
Zamora FC
-
Monagas SC
Kolejka 3
8 paź 23:00
Metropolitanos FC
-
Zamora FC
9 paź 01:15
Carabobo FC
-
Monagas SC
Kolejka 1
30 wrz 23:00
Caracas
-
Deportivo La Guaira
1 paź 01:15
Estudiantes Merida
-
Hermanos Colmenarez
Kolejka 2
4 paź 23:00
Deportivo La Guaira
-
Estudiantes Merida
5 paź 01:15
Hermanos Colmenarez
-
Caracas
Kolejka 3
7 paź 23:00
Caracas
-
Estudiantes Merida
8 paź 01:15
Hermanos Colmenarez
-
Deportivo La Guaira
Kolejka 1
24 lut
Deportivo La Guaira
1-0
Metropolitanos FC
25 lut
Academia Puerto Cabello
1-1
Portuguesa FC
25 lut
Universidad Central
0-0
Carabobo FC
26 lut
Mineros De Guayana
1-3
Monagas SC
26 lut
Hermanos Colmenarez
1-1
Zamora FC
27 lut
Caracas
1-0
Aragua FC
27 lut
Estudiantes Merida
1-2
Deportivo Tachira
27 lut
Zulia
0-1
Deportivo Lara
Kolejka 2
3 mar
Metropolitanos FC
2-0
Universidad Central
4 mar
Aragua FC
1-0
Hermanos Colmenarez
4 mar
Deportivo Lara
1-1
Caracas
5 mar
Zamora FC
2-0
Estudiantes Merida
5 mar
Deportivo Tachira
3-0
Zulia
6 mar
Portuguesa FC
0-2
Mineros De Guayana
6 mar
Deportivo La Guaira
2-1
Academia Puerto Cabello
6 mar
Carabobo FC
1-2
Monagas SC
Kolejka 3
10 mar
Mineros De Guayana
1-0
Deportivo Lara
11 mar
Academia Puerto Cabello
2-1
Aragua FC
11 mar
Estudiantes Merida
0-0
Carabobo FC
11 mar
Zulia
1-2
Metropolitanos FC
12 mar
Caracas
1-1
Zamora FC
12 mar
Monagas SC
2-4
Portuguesa FC
13 mar
Hermanos Colmenarez
1-2
Deportivo Tachira
13 mar
Universidad Central
0-0
Deportivo La Guaira
Kolejka 4
17 mar
Carabobo FC
3-1
Mineros De Guayana
18 mar
Zamora FC
2-0
Universidad Central
18 mar
Deportivo Tachira
1-1
Academia Puerto Cabello
19 mar
Portuguesa FC
1-1
Zulia
19 mar
Aragua FC
0-1
Estudiantes Merida
20 mar
Deportivo Lara
0-0
Monagas SC
20 mar
Metropolitanos FC
3-0
Caracas
20 mar
Deportivo La Guaira
2-0
Hermanos Colmenarez
Kolejka 5
24 mar
Zulia
0-2
Deportivo La Guaira
25 mar
Carabobo FC
1-1
Zamora FC
25 mar
Hermanos Colmenarez
4-1
Academia Puerto Cabello
25 mar
Universidad Central
2-1
Deportivo Tachira
26 mar
Mineros De Guayana
0-3
Aragua FC
27 mar
Estudiantes Merida
1-0
Deportivo Lara
27 mar
Caracas
1-1
Portuguesa FC
28 mar
Monagas SC
2-1
Metropolitanos FC
Kolejka 6
31 mar
Deportivo Tachira
2-0
Deportivo Lara
1 kwi
Academia Puerto Cabello
0-0
Caracas
1 kwi
Zamora FC
1-1
Mineros De Guayana
1 kwi
Metropolitanos FC
0-0
Carabobo FC
2 kwi
Aragua FC
0-0
Zulia
2 kwi
Deportivo La Guaira
1-1
Estudiantes Merida
3 kwi
Hermanos Colmenarez
2-0
Monagas SC
4 kwi
Portuguesa FC
0-0
Universidad Central
Kolejka 7
8 kwi
Zamora FC
1-1
Aragua FC
9 kwi
Caracas
3-2
Deportivo La Guaira
9 kwi
Monagas SC
2-0
Zulia
9 kwi
Deportivo Lara
1-0
Portuguesa FC
9 kwi
Carabobo FC
3-1
Deportivo Tachira
10 kwi
Mineros De Guayana
2-0
Academia Puerto Cabello
10 kwi
Universidad Central
0-1
Hermanos Colmenarez
11 kwi
Estudiantes Merida
3-1
Metropolitanos FC
Kolejka 8
14 kwi
Zulia
2-2
Universidad Central
15 kwi
Aragua FC
1-1
Carabobo FC
15 kwi
Academia Puerto Cabello
0-2
Monagas SC
16 kwi
Portuguesa FC
2-1
Estudiantes Merida
17 kwi
Deportivo La Guaira
2-3
Deportivo Lara
17 kwi
Metropolitanos FC
5-0
Mineros De Guayana
17 kwi
Deportivo Tachira
1-1
Zamora FC
18 kwi
Hermanos Colmenarez
2-1
Caracas
Kolejka 9
21 kwi
Carabobo FC
0-0
Portuguesa FC
22 kwi
Deportivo La Guaira
3-3
Aragua FC
23 kwi
Monagas SC
1-0
Universidad Central
23 kwi
Zamora FC
0-1
Metropolitanos FC
23 kwi
Caracas
2-0
Deportivo Tachira
24 kwi
Mineros De Guayana
0-3
Zulia
24 kwi
Deportivo Lara
1-2
Academia Puerto Cabello
25 kwi
Estudiantes Merida
2-2
Hermanos Colmenarez
Kolejka 10
28 kwi
Zulia
0-2
Zamora FC
29 kwi
Aragua FC
1-1
Deportivo Lara
29 kwi
Deportivo Tachira
3-3
Deportivo La Guaira
30 kwi
Caracas
2-2
Monagas SC
30 kwi
Academia Puerto Cabello
1-0
Estudiantes Merida
1 maj
Hermanos Colmenarez
2-3
Carabobo FC
1 maj
Universidad Central
0-2
Mineros De Guayana
2 maj
Portuguesa FC
0-0
Metropolitanos FC
Kolejka 11
5 maj
Deportivo Lara
0-1
Hermanos Colmenarez
6 maj
Zamora FC
0-0
Portuguesa FC
6 maj
Monagas SC
3-1
Aragua FC
7 maj
Mineros De Guayana
3-3
Deportivo La Guaira
7 maj
Metropolitanos FC
1-1
Deportivo Tachira
7 maj
Carabobo FC
1-0
Zulia
8 maj
Universidad Central
2-2
Academia Puerto Cabello
8 maj
Estudiantes Merida
0-0
Caracas
Kolejka 12
12 maj
Aragua FC
1-0
Universidad Central
13 maj
Caracas
1-0
Mineros De Guayana
13 maj
Deportivo Lara
0-2
Zamora FC
14 maj
Hermanos Colmenarez
1-2
Metropolitanos FC
14 maj
Deportivo Tachira
2-2
Portuguesa FC
15 maj
Academia Puerto Cabello
1-1
Carabobo FC
15 maj
Zulia
3-2
Estudiantes Merida
15 maj
Deportivo La Guaira
1-5
Monagas SC
Kolejka 13
20 maj
Zamora FC
1-0
Academia Puerto Cabello
20 maj
Portuguesa FC
1-1
Hermanos Colmenarez
21 maj
Zulia
1-0
Caracas
21 maj
Universidad Central
0-0
Deportivo Lara
21 maj
Monagas SC
2-2
Estudiantes Merida
22 maj
Mineros De Guayana
1-2
Deportivo Tachira
22 maj
Metropolitanos FC
1-1
Aragua FC
22 maj
Carabobo FC
2-0
Deportivo La Guaira
Kolejka 14
26 maj
Hermanos Colmenarez
0-2
Zulia
27 maj
Deportivo Lara
1-0
Carabobo FC
27 maj
Aragua FC
0-1
Portuguesa FC
28 maj
Deportivo La Guaira
1-1
Zamora FC
28 maj
Estudiantes Merida
2-0
Mineros De Guayana
29 maj
Deportivo Tachira
4-2
Monagas SC
29 maj
Caracas
1-2
Universidad Central
30 maj
Academia Puerto Cabello
0-2
Metropolitanos FC
Kolejka 15
2 cze
Monagas SC
0-1
Zamora FC
3 cze
Mineros De Guayana
3-1
Hermanos Colmenarez
3 cze
Portuguesa FC
1-0
Deportivo La Guaira
4 cze
Carabobo FC
0-0
Caracas
4 cze
Zulia
4-1
Academia Puerto Cabello
5 cze
Metropolitanos FC
3-1
Deportivo Lara
5 cze
Universidad Central
1-2
Estudiantes Merida
6 cze
Aragua FC
1-0
Deportivo Tachira
Kolejka 16
9 cze
Deportivo Lara
1-2
Metropolitanos FC
10 cze
Estudiantes Merida
3-0
Universidad Central
10 cze
Deportivo Tachira
2-0
Aragua FC
11 cze
Academia Puerto Cabello
2-2
Zulia
11 cze
Deportivo La Guaira
2-1
Portuguesa FC
12 cze
Caracas
0-0
Carabobo FC
12 cze
Zamora FC
2-0
Monagas SC
13 cze
Hermanos Colmenarez
1-1
Mineros De Guayana
Kolejka 17
16 cze
Portuguesa FC
1-0
Aragua FC
17 cze
Zulia
2-1
Hermanos Colmenarez
17 cze
Zamora FC
2-3
Deportivo La Guaira
18 cze
Carabobo FC
2-2
Deportivo Lara
18 cze
Universidad Central
1-0
Caracas
19 cze
Metropolitanos FC
0-2
Academia Puerto Cabello
19 cze
Monagas SC
3-0
Deportivo Tachira
20 cze
Mineros De Guayana
1-1
Estudiantes Merida
Kolejka 18
30 cze
Aragua FC
2-3
Metropolitanos FC
1 lip
Deportivo Lara
0-0
Universidad Central
1 lip
Hermanos Colmenarez
0-0
Portuguesa FC
2 lip
Estudiantes Merida
1-1
Monagas SC
2 lip
Deportivo Tachira
1-0
Mineros De Guayana
3 lip
Deportivo La Guaira
3-2
Carabobo FC
3 lip
Caracas
3-1
Zulia
4 lip
Academia Puerto Cabello
0-0
Zamora FC
Kolejka 19
7 lip
Universidad Central
2-1
Aragua FC
8 lip
Monagas SC
2-2
Deportivo La Guaira
8 lip
Mineros De Guayana
1-2
Caracas
9 lip
Metropolitanos FC
2-1
Hermanos Colmenarez
9 lip
Carabobo FC
0-1
Academia Puerto Cabello
10 lip
Zamora FC
2-0
Deportivo Lara
10 lip
Estudiantes Merida
2-0
Zulia
11 lip
Portuguesa FC
0-0
Deportivo Tachira
Kolejka 20
14 lip
Hermanos Colmenarez
3-1
Deportivo Lara
15 lip
Deportivo La Guaira
1-1
Mineros De Guayana
15 lip
Aragua FC
2-4
Monagas SC
16 lip
Caracas
3-1
Estudiantes Merida
16 lip
Deportivo Tachira
3-0
Metropolitanos FC
17 lip
Zulia
2-0
Carabobo FC
17 lip
Academia Puerto Cabello
3-0
Universidad Central
18 lip
Portuguesa FC
2-3
Zamora FC
Kolejka 21
21 lip
Mineros De Guayana
3-1
Universidad Central
22 lip
Carabobo FC
1-0
Hermanos Colmenarez
22 lip
Monagas SC
0-0
Caracas
23 lip
Deportivo La Guaira
0-0
Deportivo Tachira
23 lip
Estudiantes Merida
1-3
Academia Puerto Cabello
24 lip
Deportivo Lara
2-2
Aragua FC
24 lip
Metropolitanos FC
0-0
Portuguesa FC
25 lip
Zamora FC
5-1
Zulia
Kolejka 22
28 lip
Hermanos Colmenarez
1-1
Estudiantes Merida
29 lip
Zulia
1-1
Mineros De Guayana
29 lip
Universidad Central
0-2
Monagas SC
30 lip
Metropolitanos FC
2-0
Zamora FC
30 lip
Deportivo Tachira
0-0
Caracas
31 lip
Portuguesa FC
0-1
Carabobo FC
31 lip
Academia Puerto Cabello
3-2
Deportivo Lara
1 sie
Aragua FC
0-2
Deportivo La Guaira
Kolejka 23
4 sie
Carabobo FC
5-1
Aragua FC
5 sie
Monagas SC
0-1
Academia Puerto Cabello
5 sie
Deportivo Lara
2-0
Deportivo La Guaira
6 sie
Mineros De Guayana
2-2
Metropolitanos FC
6 sie
Zamora FC
2-0
Deportivo Tachira
7 sie
Caracas
1-2
Hermanos Colmenarez
7 sie
Universidad Central
0-1
Zulia
8 sie
Estudiantes Merida
1-1
Portuguesa FC
Kolejka 24
11 sie
Zulia
0-0
Monagas SC
12 sie
Portuguesa FC
0-0
Deportivo Lara
12 sie
Aragua FC
0-1
Zamora FC
13 sie
Deportivo La Guaira
2-0
Caracas
13 sie
Metropolitanos FC
2-0
Estudiantes Merida
14 sie
Hermanos Colmenarez
2-0
Universidad Central
14 sie
Academia Puerto Cabello
4-2
Mineros De Guayana
15 sie
Deportivo Tachira
0-0
Carabobo FC
Kolejka 25
18 sie
Zulia
0-0
Aragua FC
19 sie
Monagas SC
3-1
Hermanos Colmenarez
19 sie
Mineros De Guayana
2-2
Zamora FC
20 sie
Universidad Central
2-0
Portuguesa FC
20 sie
Deportivo Lara
2-0
Deportivo Tachira
21 sie
Caracas
3-1
Academia Puerto Cabello
21 sie
Carabobo FC
2-0
Metropolitanos FC
22 sie
Estudiantes Merida
2-1
Deportivo La Guaira
Kolejka 26
25 sie
Deportivo La Guaira
2-1
Zulia
26 sie
Deportivo Lara
2-2
Estudiantes Merida
26 sie
Zamora FC
1-0
Carabobo FC
27 sie
Academia Puerto Cabello
1-2
Hermanos Colmenarez
27 sie
Metropolitanos FC
0-0
Monagas SC
28 sie
Aragua FC
3-3
Mineros De Guayana
28 sie
Portuguesa FC
2-1
Caracas
29 sie
Deportivo Tachira
0-0
Universidad Central
Kolejka 27
1 wrz
Universidad Central
1-1
Zamora FC
2 wrz
Hermanos Colmenarez
0-2
Deportivo La Guaira
2 wrz
Zulia
0-0
Portuguesa FC
3 wrz
Monagas SC
0-1
Deportivo Lara
3 wrz
Academia Puerto Cabello
1-2
Deportivo Tachira
4 wrz
Mineros De Guayana
2-3
Carabobo FC
4 wrz
Caracas
1-1
Metropolitanos FC
5 wrz
Estudiantes Merida
2-1
Aragua FC
Kolejka 28
8 wrz
Metropolitanos FC
2-0
Zulia
9 wrz
Aragua FC
0-1
Academia Puerto Cabello
9 wrz
Carabobo FC
0-0
Estudiantes Merida
10 wrz
Deportivo Lara
2-3
Mineros De Guayana
10 wrz
Deportivo Tachira
0-1
Hermanos Colmenarez
10 wrz
Portuguesa FC
1-2
Monagas SC
11 wrz
Deportivo La Guaira
0-1
Universidad Central
11 wrz
Zamora FC
3-3
Caracas
Kolejka 29
14 wrz
Academia Puerto Cabello
1-1
Deportivo La Guaira
14 wrz
Caracas
1-2
Deportivo Lara
14 wrz
Estudiantes Merida
1-2
Zamora FC
14 wrz
Hermanos Colmenarez
4-1
Aragua FC
14 wrz
Mineros De Guayana
2-2
Portuguesa FC
14 wrz
Monagas SC
0-0
Carabobo FC
14 wrz
Universidad Central
2-3
Metropolitanos FC
14 wrz
Zulia
1-3
Deportivo Tachira
Kolejka 30
19 wrz
Deportivo Lara
3-0
Zulia
19 wrz
Zamora FC
1-1
Hermanos Colmenarez
19 wrz
Portuguesa FC
2-1
Academia Puerto Cabello
19 wrz
Monagas SC
1-2
Mineros De Guayana
19 wrz
Metropolitanos FC
1-2
Deportivo La Guaira
19 wrz
Deportivo Tachira
2-2
Estudiantes Merida
19 wrz
Carabobo FC
4-0
Universidad Central
19 wrz
Aragua FC
4-2
Caracas

Tabela ligi jest niedostępna. Brak rozegranych meczów.

Zawodnik Drużyna Bramki
Juan ZapataHermanos Colmenarez18
Kevin ViverosCarabobo FC18
Jovanny BolivarDeportivo La Guaira17
Richard Blanco Mineros De Guayana14
Aquiles OcantoMonagas SC11
Guido RouseZulia10
Charlis OrtizMetropolitanos FC9
Erickson GallardoZamora FC9
Antonio RomeroZamora FC9
Edson Tortolero Deportivo Tachira7
Robinson FloresMetropolitanos FC7
Samuel SosaAcademia Puerto Cabello7
Edanyilber NavasMonagas SC7
Samson Akinyoola Caracas6
Angel OsorioPortuguesa FC6
Angel ChourioAragua FC6
Jesus VargasEstudiantes Merida6
Alfredo StephensAcademia Puerto Cabello6
Luifer HernandezAcademia Puerto Cabello6
Renny Simisterra Deportivo Tachira5
Santiago HerreraDeportivo La Guaira5
JordanPortuguesa FC5
Walter AraujoMetropolitanos FC5
Yeangel MonteroMonagas SC5
Kevin Kelsy Mineros De Guayana5
Franklin GonzalezMonagas SC5
Anuar PelaezHermanos Colmenarez5
Danny PerezZamora FC5
Esli GarciaUniversidad Central5
Cesar Daniel Gomez Mineros De Guayana5
Angelo PenaEstudiantes Merida5
Daniel VargasZulia5
Juanpi Caracas4
Jovani WelchZamora FC4
David MartinezMonagas SC4
Yackson RivasDeportivo La Guaira4
Carlos SosaMetropolitanos FC4
Darluis PazDeportivo La Guaira4
Francisco Carabali Teran Mineros De Guayana4
Andres RomeroMonagas SC4
Ricardo AvilaZulia4
Carlos CermenoMetropolitanos FC4
Carlos LujanoCarabobo FC4
Mauricio MarquezZamora FC4
Joel Antonio Infante SalasDeportivo Lara4
Miguel Celis Caracas4
Kwaku Osei Caracas4
Brayan Alcocer Mineros De Guayana4
Ebby PerezAragua FC4
Anthony Uribe Deportivo Tachira4

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK