Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga czeska  
Piłka nożna / Czechy / Liga czeska / 2016/2017


lorem ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
Karvina
1-2
Ostrawa
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
Karvina
1-2
Ostrawa
21 lip
  
Teplice
1-5
Slavia Praga
21 lip
  
Bohemians
3-0
M Boleslav
20 lip
  
Sparta Praga
2-0
Jablonec
20 lip
  
Opava
1-0
Pribram
20 lip
  
Sigma Ołomuniec
1-0
Zlin
20 lip
  
Slovacko
0-2
Budejovice
19 lip
  
Liberec
1-2
Plzen
15 lip
  
Zlin
0-1
Slavia Praga
14 lip
  
Sparta Praga
0-2
Slovacko
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Slavia Praga26200615
?
  • W
  • W
2 Plzen26200523
?
  • W
  • W
3 Opava26200202
?
  • W
  • W
4 Budejovice23101211
?
  • W
  • P
5 Liberec23101330
?
  • P
  • W
6 Slovacko23101220
?
  • P
  • W
7 Sparta Praga23101220
?
  • W
  • P
8 Jablonec23101220
?
  • P
  • W
9 Bohemians23101321
?
  • W
  • P
10 Sigma Ołomuniec2310123-1
?
  • W
  • P
11 Ostrawa23101330
?
  • W
  • P
12 M Boleslav2310113-2
?
  • P
  • W
13 Pribram2101112-1
?
  • P
  • R
14 Teplice2101126-4
?
  • P
  • R
15 Karvina2000213-2
?
  • P
  • P
16 Zlin2000202-2
?
  • P
  • P
Kolejka 1
12 lip
Jablonec
2-0
Bohemians
13 lip
Ostrawa
1-2
Liberec
13 lip
Plzen
3-1
Sigma Ołomuniec
13 lip
Pribram
1-1
Teplice
14 lip
Sparta Praga
0-2
Slovacko
14 lip
Budejovice
0-1
Opava
14 lip
M Boleslav
1-0
Karvina
15 lip
Zlin
0-1
Slavia Praga
Kolejka 2
19 lip
Liberec
1-2
Plzen
20 lip
Sparta Praga
2-0
Jablonec
20 lip
Opava
1-0
Pribram
20 lip
Sigma Ołomuniec
1-0
Zlin
20 lip
Slovacko
0-2
Budejovice
21 lip
Bohemians
3-0
M Boleslav
21 lip
Teplice
1-5
Slavia Praga
wczoraj
Karvina
1-2
Ostrawa
Kolejka 1
12 lip
Jablonec
2-0
Bohemians
13 lip
Ostrawa
1-2
Liberec
13 lip
Plzen
3-1
Sigma Ołomuniec
13 lip
Pribram
1-1
Teplice
14 lip
Sparta Praga
0-2
Slovacko
14 lip
Budejovice
0-1
Opava
14 lip
M Boleslav
1-0
Karvina
15 lip
Zlin
0-1
Slavia Praga
Kolejka 2
19 lip
Liberec
1-2
Plzen
20 lip
Sparta Praga
2-0
Jablonec
20 lip
Opava
1-0
Pribram
20 lip
Sigma Ołomuniec
1-0
Zlin
20 lip
Slovacko
0-2
Budejovice
21 lip
Bohemians
3-0
M Boleslav
21 lip
Teplice
1-5
Slavia Praga
wczoraj
Karvina
1-2
Ostrawa
Kolejka 3
26 lip 18:30
Ostrawa
-
Teplice
27 lip 17:00
Zlin
-
Liberec
27 lip 19:30
Plzen
-
Karvina
27 lip 17:00
Pribram
-
Bohemians
28 lip 16:30
M Boleslav
-
Opava
28 lip 16:30
Jablonec
-
Slovacko
28 lip 19:00
Slavia Praga
-
Sigma Ołomuniec
29 lip 18:00
Budejovice
-
Sparta Praga
Kolejka 4
2 sie 18:00
Opava
-
Ostrawa
3 sie 19:30
Bohemians
-
Plzen
3 sie 17:00
Slovacko
-
Zlin
3 sie 17:00
Liberec
-
Sigma Ołomuniec
4 sie 16:30
Karvina
-
Slavia Praga
4 sie 16:30
Teplice
-
M Boleslav
4 sie 19:00
Sparta Praga
-
Pribram
4 sie 16:30
Budejovice
-
Jablonec
Kolejka 5
9 sie 18:00
Zlin
-
Teplice
10 sie 17:00
Pribram
-
Budejovice
10 sie 17:00
Sigma Ołomuniec
-
Karvina
10 sie 19:30
Slavia Praga
-
Liberec
10 sie 15:00
Ostrawa
-
Bohemians
10 sie 17:00
Plzen
-
Slovacko
11 sie 19:00
M Boleslav
-
Sparta Praga
11 sie 16:30
Jablonec
-
Opava
Kolejka 6
17 sie 18:00
Bohemians
-
Sigma Ołomuniec
17 sie 18:00
Karvina
-
Liberec
17 sie 18:00
Jablonec
-
M Boleslav
17 sie 18:00
Slovacko
-
Pribram
17 sie 18:00
Sparta Praga
-
Ostrawa
17 sie 18:00
Teplice
-
Plzen
17 sie 18:00
Opava
-
Zlin
17 sie 18:00
Budejovice
-
Slavia Praga
Kolejka 7
24 sie 18:00
Liberec
-
Sparta Praga
24 sie 18:00
Ostrawa
-
Slovacko
24 sie 18:00
Plzen
-
Opava
24 sie 18:00
Slavia Praga
-
Bohemians
24 sie 18:00
Sigma Ołomuniec
-
Teplice
24 sie 18:00
M Boleslav
-
Budejovice
24 sie 18:00
Pribram
-
Jablonec
24 sie 18:00
Zlin
-
Karvina
Kolejka 8
31 sie 18:00
Sparta Praga
-
Sigma Ołomuniec
31 sie 18:00
Slovacko
-
M Boleslav
31 sie 18:00
Opava
-
Slavia Praga
31 sie 18:00
Bohemians
-
Liberec
31 sie 18:00
Teplice
-
Karvina
31 sie 18:00
Budejovice
-
Zlin
31 sie 18:00
Jablonec
-
Ostrawa
31 sie 18:00
Pribram
-
Plzen
Kolejka 9
14 wrz 18:00
Karvina
-
Bohemians
14 wrz 18:00
Slavia Praga
-
Slovacko
14 wrz 18:00
Zlin
-
Sparta Praga
14 wrz 18:00
Plzen
-
Jablonec
14 wrz 18:00
Ostrawa
-
Budejovice
14 wrz 18:00
M Boleslav
-
Pribram
14 wrz 18:00
Sigma Ołomuniec
-
Opava
14 wrz 18:00
Liberec
-
Teplice
Kolejka 10
21 wrz 18:00
Sparta Praga
-
Slavia Praga
21 wrz 18:00
Budejovice
-
Plzen
21 wrz 18:00
Jablonec
-
Sigma Ołomuniec
21 wrz 18:00
Pribram
-
Karvina
21 wrz 18:00
M Boleslav
-
Ostrawa
21 wrz 18:00
Bohemians
-
Zlin
21 wrz 18:00
Opava
-
Liberec
21 wrz 18:00
Slovacko
-
Teplice
Kolejka 11
28 wrz 18:00
Teplice
-
Bohemians
28 wrz 18:00
Karvina
-
Opava
28 wrz 18:00
Liberec
-
Budejovice
28 wrz 18:00
Slavia Praga
-
M Boleslav
28 wrz 18:00
Zlin
-
Jablonec
28 wrz 18:00
Plzen
-
Sparta Praga
28 wrz 18:00
Ostrawa
-
Pribram
28 wrz 18:00
Sigma Ołomuniec
-
Slovacko
Kolejka 12
5 paź 18:00
Sparta Praga
-
Karvina
5 paź 18:00
Slovacko
-
Liberec
5 paź 18:00
Ostrawa
-
Zlin
5 paź 18:00
Opava
-
Teplice
5 paź 18:00
Pribram
-
Sigma Ołomuniec
5 paź 18:00
Jablonec
-
Slavia Praga
5 paź 18:00
Budejovice
-
Bohemians
5 paź 18:00
M Boleslav
-
Plzen
Kolejka 13
19 paź 18:00
Bohemians
-
Opava
19 paź 18:00
Teplice
-
Sparta Praga
19 paź 18:00
Karvina
-
Slovacko
19 paź 18:00
Liberec
-
Jablonec
19 paź 18:00
Plzen
-
Ostrawa
19 paź 18:00
Zlin
-
M Boleslav
19 paź 18:00
Sigma Ołomuniec
-
Budejovice
19 paź 18:00
Slavia Praga
-
Pribram
Kolejka 14
26 paź 18:00
Sparta Praga
-
Bohemians
26 paź 18:00
Slovacko
-
Opava
26 paź 18:00
Plzen
-
Slavia Praga
26 paź 18:00
Ostrawa
-
Sigma Ołomuniec
26 paź 18:00
M Boleslav
-
Liberec
26 paź 18:00
Pribram
-
Zlin
26 paź 18:00
Jablonec
-
Teplice
26 paź 18:00
Budejovice
-
Karvina
Kolejka 15
2 lis 18:00
Opava
-
Sparta Praga
2 lis 18:00
Bohemians
-
Slovacko
2 lis 18:00
Liberec
-
Pribram
2 lis 18:00
Sigma Ołomuniec
-
M Boleslav
2 lis 18:00
Slavia Praga
-
Ostrawa
2 lis 18:00
Teplice
-
Budejovice
2 lis 18:00
Zlin
-
Plzen
2 lis 18:00
Karvina
-
Jablonec
Kolejka 16
9 lis 18:00
Slavia Praga
-
Teplice
9 lis 18:00
Zlin
-
Sigma Ołomuniec
9 lis 18:00
M Boleslav
-
Bohemians
9 lis 18:00
Pribram
-
Opava
9 lis 18:00
Jablonec
-
Sparta Praga
9 lis 18:00
Budejovice
-
Slovacko
9 lis 18:00
Ostrawa
-
Karvina
9 lis 18:00
Plzen
-
Liberec
Kolejka 17
23 lis 18:00
Sparta Praga
-
Budejovice
23 lis 18:00
Slovacko
-
Jablonec
23 lis 18:00
Opava
-
M Boleslav
23 lis 18:00
Bohemians
-
Pribram
23 lis 18:00
Sigma Ołomuniec
-
Slavia Praga
23 lis 18:00
Liberec
-
Zlin
23 lis 18:00
Karvina
-
Plzen
23 lis 18:00
Teplice
-
Ostrawa
Kolejka 18
30 lis 18:00
Plzen
-
Bohemians
30 lis 18:00
Ostrawa
-
Opava
30 lis 18:00
M Boleslav
-
Teplice
30 lis 18:00
Slavia Praga
-
Karvina
30 lis 18:00
Sigma Ołomuniec
-
Liberec
30 lis 18:00
Zlin
-
Slovacko
30 lis 18:00
Pribram
-
Sparta Praga
30 lis 18:00
Jablonec
-
Budejovice
Kolejka 19
7 gru 18:00
Liberec
-
Slavia Praga
7 gru 18:00
Karvina
-
Sigma Ołomuniec
7 gru 18:00
Teplice
-
Zlin
7 gru 18:00
Bohemians
-
Ostrawa
7 gru 18:00
Sparta Praga
-
M Boleslav
7 gru 18:00
Budejovice
-
Pribram
7 gru 18:00
Slovacko
-
Plzen
7 gru 18:00
Opava
-
Jablonec
Kolejka 20
14 gru 18:00
Liberec
-
Karvina
14 gru 18:00
Sigma Ołomuniec
-
Bohemians
14 gru 18:00
Ostrawa
-
Sparta Praga
14 gru 18:00
M Boleslav
-
Jablonec
14 gru 18:00
Pribram
-
Slovacko
14 gru 18:00
Plzen
-
Teplice
14 gru 18:00
Zlin
-
Opava
14 gru 18:00
Slavia Praga
-
Budejovice
Kolejka 21
15 lut 18:00
Sparta Praga
-
Liberec
15 lut 18:00
Slovacko
-
Ostrawa
15 lut 18:00
Opava
-
Plzen
15 lut 18:00
Bohemians
-
Slavia Praga
15 lut 18:00
Teplice
-
Sigma Ołomuniec
15 lut 18:00
Budejovice
-
M Boleslav
15 lut 18:00
Jablonec
-
Pribram
15 lut 18:00
Karvina
-
Zlin
Kolejka 22
22 lut 18:00
Karvina
-
Teplice
22 lut 18:00
Liberec
-
Bohemians
22 lut 18:00
Plzen
-
Pribram
22 lut 18:00
Ostrawa
-
Jablonec
22 lut 18:00
Slavia Praga
-
Opava
22 lut 18:00
M Boleslav
-
Slovacko
22 lut 18:00
Sigma Ołomuniec
-
Sparta Praga
22 lut 18:00
Zlin
-
Budejovice
Kolejka 23
29 lut 18:00
Slovacko
-
Slavia Praga
29 lut 18:00
Opava
-
Sigma Ołomuniec
29 lut 18:00
Teplice
-
Liberec
29 lut 18:00
Bohemians
-
Karvina
29 lut 18:00
Sparta Praga
-
Zlin
29 lut 18:00
Pribram
-
M Boleslav
29 lut 18:00
Budejovice
-
Ostrawa
29 lut 18:00
Jablonec
-
Plzen
Kolejka 24
7 mar 18:00
Slavia Praga
-
Sparta Praga
7 mar 18:00
Ostrawa
-
M Boleslav
7 mar 18:00
Karvina
-
Pribram
7 mar 18:00
Sigma Ołomuniec
-
Jablonec
7 mar 18:00
Plzen
-
Budejovice
7 mar 18:00
Zlin
-
Bohemians
7 mar 18:00
Liberec
-
Opava
7 mar 18:00
Teplice
-
Slovacko
Kolejka 25
14 mar 18:00
Bohemians
-
Teplice
14 mar 18:00
Opava
-
Karvina
14 mar 18:00
Budejovice
-
Liberec
14 mar 18:00
Slovacko
-
Sigma Ołomuniec
14 mar 18:00
Pribram
-
Ostrawa
14 mar 18:00
Sparta Praga
-
Plzen
14 mar 18:00
Jablonec
-
Zlin
14 mar 18:00
M Boleslav
-
Slavia Praga
Kolejka 26
21 mar 18:00
Zlin
-
Ostrawa
21 mar 18:00
Plzen
-
M Boleslav
21 mar 18:00
Sigma Ołomuniec
-
Pribram
21 mar 18:00
Teplice
-
Opava
21 mar 18:00
Liberec
-
Slovacko
21 mar 18:00
Karvina
-
Sparta Praga
21 mar 18:00
Slavia Praga
-
Jablonec
21 mar 18:00
Bohemians
-
Budejovice
Kolejka 27
4 kwi 18:00
Opava
-
Bohemians
4 kwi 18:00
Slovacko
-
Karvina
4 kwi 18:00
Jablonec
-
Liberec
4 kwi 18:00
Budejovice
-
Sigma Ołomuniec
4 kwi 18:00
Pribram
-
Slavia Praga
4 kwi 18:00
M Boleslav
-
Zlin
4 kwi 18:00
Ostrawa
-
Plzen
4 kwi 18:00
Sparta Praga
-
Teplice
Kolejka 28
11 kwi 18:00
Bohemians
-
Sparta Praga
11 kwi 18:00
Liberec
-
M Boleslav
11 kwi 18:00
Zlin
-
Pribram
11 kwi 18:00
Teplice
-
Jablonec
11 kwi 18:00
Karvina
-
Budejovice
11 kwi 18:00
Sigma Ołomuniec
-
Ostrawa
11 kwi 18:00
Slavia Praga
-
Plzen
11 kwi 18:00
Opava
-
Slovacko
Kolejka 29
18 kwi 18:00
Sparta Praga
-
Opava
18 kwi 18:00
Slovacko
-
Bohemians
18 kwi 18:00
Budejovice
-
Teplice
18 kwi 18:00
Plzen
-
Zlin
18 kwi 18:00
Ostrawa
-
Slavia Praga
18 kwi 18:00
M Boleslav
-
Sigma Ołomuniec
18 kwi 18:00
Pribram
-
Liberec
18 kwi 18:00
Jablonec
-
Karvina
Kolejka 30
25 kwi 18:00
Sigma Ołomuniec
-
Plzen
25 kwi 18:00
Liberec
-
Ostrawa
25 kwi 18:00
Karvina
-
M Boleslav
25 kwi 18:00
Slavia Praga
-
Zlin
25 kwi 18:00
Slovacko
-
Sparta Praga
25 kwi 18:00
Teplice
-
Pribram
25 kwi 18:00
Bohemians
-
Jablonec
25 kwi 18:00
Opava
-
Budejovice
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Slavia Praga26200615
?
  • W
  • W
2 Plzen26200523
?
  • W
  • W
3 Opava26200202
?
  • W
  • W
4 Budejovice23101211
?
  • W
  • P
5 Liberec23101330
?
  • P
  • W
6 Slovacko23101220
?
  • P
  • W
7 Sparta Praga23101220
?
  • W
  • P
8 Jablonec23101220
?
  • P
  • W
9 Bohemians23101321
?
  • W
  • P
10 Sigma Ołomuniec2310123-1
?
  • W
  • P
11 Ostrawa23101330
?
  • W
  • P
12 M Boleslav2310113-2
?
  • P
  • W
13 Pribram2101112-1
?
  • P
  • R
14 Teplice2101126-4
?
  • P
  • R
15 Karvina2000213-2
?
  • P
  • P
16 Zlin2000202-2
?
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Jan Matousek Jablonec2
Josef Husbauer Slavia Praga2
Jan Kopic Plzen2
Martin Nespor Sigma Ołomuniec1
Milan Jirasek Ostrawa1
Jan Kalabiska Slovacko1
Ivo Taborsky Budejovice1
Tomas Smola Ostrawa1
Vlastimil Danicek Slovacko1
Lukas Provod Budejovice1
Roman Potocny Liberec1
Vojtech SmrzKarvina1
Vaclav JureckaOpava1
Kamil Vacek Bohemians1
Jakub Pesek Liberec1
Nikolai Komlichenko M Boleslav1
Jakub Podany Bohemians1
Nemanja Kuzmanovic Ostrawa1
Petr Hronek Bohemians1
Jan Kovarik Plzen1
Petar Musa Liberec1
Tomas Soucek Slavia Praga1
Ludek Pernica Plzen1
Mick van Buren Slavia Praga1
Joel Ngandu Kayamba Plzen1
Guelor Kanga Sparta Praga1
Nicolae Stanciu Slavia Praga1
Jakub Plsek Sigma Ołomuniec1
Adam Hlozek Sparta Praga1
Jaromir Zmrhal Slavia Praga1
Michal Skoda Pribram1
Rene DedicOpava1
Tomas Vondrasek Teplice1
Jakub Mares Teplice1

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK