Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga czeska  
Piłka nożna / Czechy / Liga czeska / 2016/2017


lorem ipsum
Najświeższe wyniki

Brak ostatnich wyników. Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Nadchodzące mecze
Kolejka
19 lip 19:00
  
Sparta Prague
-
Pardubice
20 lip 14:30
  
Jablonec
-
Mlada Boleslav
20 lip 17:00
  
SK Dynamo Ceske Budejovice
-
Sigma Olomouc
20 lip 17:00
  
Bohemians 1905
-
Banik Ostrava
20 lip 20:00
  
Dukla Praha
-
Viktoria Plzen
21 lip 14:30
  
Karvina
-
Slovan Liberec
21 lip 17:00
  
Slovacko
-
Slavia Prague
21 lip 20:00
  
Hradec Kralove
-
Teplice
27 lip 14:30
  
Dukla Praha
-
Bohemians 1905
27 lip 17:00
  
Teplice
-
Sparta Prague
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Banik Ostrava00000000
?
    2 Bohemians 190500000000
    ?
      3 Dukla Praha00000000
      ?
        4 Hradec Kralove00000000
        ?
          5 Jablonec00000000
          ?
            6 Karvina00000000
            ?
              7 Mlada Boleslav00000000
              ?
                8 Pardubice00000000
                ?
                  9 Sigma Olomouc00000000
                  ?
                    10 SK Dynamo Ceske Budejovice00000000
                    ?
                      11 Slavia Prague00000000
                      ?
                        12 Slovacko00000000
                        ?
                          13 Slovan Liberec00000000
                          ?
                            14 Sparta Prague00000000
                            ?
                              15 Teplice00000000
                              ?
                                16 Viktoria Plzen00000000
                                ?
                                  Kolejka 1
                                  19 lip 19:00
                                  Sparta Prague
                                  -
                                  Pardubice
                                  20 lip 17:00
                                  SK Dynamo Ceske Budejovice
                                  -
                                  Sigma Olomouc
                                  20 lip 14:30
                                  Jablonec
                                  -
                                  Mlada Boleslav
                                  20 lip 20:00
                                  Dukla Praha
                                  -
                                  Viktoria Plzen
                                  20 lip 17:00
                                  Bohemians 1905
                                  -
                                  Banik Ostrava
                                  21 lip 14:30
                                  Karvina
                                  -
                                  Slovan Liberec
                                  21 lip 17:00
                                  Slovacko
                                  -
                                  Slavia Prague
                                  21 lip 20:00
                                  Hradec Kralove
                                  -
                                  Teplice
                                  Kolejka 2
                                  27 lip 20:00
                                  Slavia Prague
                                  -
                                  SK Dynamo Ceske Budejovice
                                  27 lip 17:00
                                  Teplice
                                  -
                                  Sparta Prague
                                  27 lip 17:00
                                  Pardubice
                                  -
                                  Karvina
                                  27 lip 14:30
                                  Dukla Praha
                                  -
                                  Bohemians 1905
                                  28 lip 14:30
                                  Slovan Liberec
                                  -
                                  Sigma Olomouc
                                  28 lip 17:00
                                  Mlada Boleslav
                                  -
                                  Slovacko
                                  28 lip 20:00
                                  Viktoria Plzen
                                  -
                                  Hradec Kralove
                                  28 lip 17:00
                                  Banik Ostrava
                                  -
                                  Jablonec
                                  Kolejka 3
                                  2 sie 17:30
                                  Slovan Liberec
                                  -
                                  Slavia Prague
                                  2 sie 20:00
                                  Sparta Prague
                                  -
                                  Dukla Praha
                                  3 sie 20:00
                                  Sigma Olomouc
                                  -
                                  Teplice
                                  3 sie 17:00
                                  Jablonec
                                  -
                                  Viktoria Plzen
                                  3 sie 14:30
                                  Slovacko
                                  -
                                  Bohemians 1905
                                  4 sie 17:00
                                  Hradec Kralove
                                  -
                                  Mlada Boleslav
                                  4 sie 20:00
                                  Karvina
                                  -
                                  Banik Ostrava
                                  4 sie 14:30
                                  SK Dynamo Ceske Budejovice
                                  -
                                  Pardubice
                                  Kolejka 4
                                  10 sie 20:00
                                  Slavia Prague
                                  -
                                  Sigma Olomouc
                                  10 sie 17:00
                                  Teplice
                                  -
                                  Slovan Liberec
                                  10 sie 14:30
                                  Dukla Praha
                                  -
                                  Jablonec
                                  10 sie 17:00
                                  Bohemians 1905
                                  -
                                  Sparta Prague
                                  11 sie 17:00
                                  Mlada Boleslav
                                  -
                                  SK Dynamo Ceske Budejovice
                                  11 sie 14:30
                                  Pardubice
                                  -
                                  Slovacko
                                  11 sie 20:00
                                  Viktoria Plzen
                                  -
                                  Karvina
                                  11 sie 17:00
                                  Banik Ostrava
                                  -
                                  Hradec Kralove
                                  Kolejka 5
                                  17 sie 17:00
                                  Slavia Prague
                                  -
                                  Teplice
                                  17 sie 20:00
                                  Jablonec
                                  -
                                  Sparta Prague
                                  17 sie 14:30
                                  Hradec Kralove
                                  -
                                  Dukla Praha
                                  17 sie 17:00
                                  Karvina
                                  -
                                  Bohemians 1905
                                  18 sie 14:30
                                  Sigma Olomouc
                                  -
                                  Mlada Boleslav
                                  18 sie 17:00
                                  Slovan Liberec
                                  -
                                  Pardubice
                                  18 sie 20:00
                                  Slovacko
                                  -
                                  Banik Ostrava
                                  18 sie 17:00
                                  SK Dynamo Ceske Budejovice
                                  -
                                  Viktoria Plzen
                                  Kolejka 6
                                  24 sie 02:00
                                  Teplice
                                  -
                                  Karvina
                                  24 sie 02:00
                                  Mlada Boleslav
                                  -
                                  Slavia Prague
                                  24 sie 02:00
                                  Pardubice
                                  -
                                  Hradec Kralove
                                  24 sie 02:00
                                  Viktoria Plzen
                                  -
                                  Sigma Olomouc
                                  24 sie 02:00
                                  Banik Ostrava
                                  -
                                  Slovan Liberec
                                  24 sie 02:00
                                  Dukla Praha
                                  -
                                  SK Dynamo Ceske Budejovice
                                  24 sie 02:00
                                  Bohemians 1905
                                  -
                                  Jablonec
                                  24 sie 02:00
                                  Sparta Prague
                                  -
                                  Slovacko
                                  Kolejka 7
                                  31 sie 02:00
                                  Slovan Liberec
                                  -
                                  Viktoria Plzen
                                  31 sie 02:00
                                  Sigma Olomouc
                                  -
                                  Banik Ostrava
                                  31 sie 02:00
                                  Slavia Prague
                                  -
                                  Pardubice
                                  31 sie 02:00
                                  Teplice
                                  -
                                  Mlada Boleslav
                                  31 sie 02:00
                                  Slovacko
                                  -
                                  Jablonec
                                  31 sie 02:00
                                  Hradec Kralove
                                  -
                                  Sparta Prague
                                  31 sie 02:00
                                  Karvina
                                  -
                                  Dukla Praha
                                  31 sie 02:00
                                  SK Dynamo Ceske Budejovice
                                  -
                                  Bohemians 1905
                                  Kolejka 8
                                  14 wrz 02:00
                                  Mlada Boleslav
                                  -
                                  Slovan Liberec
                                  14 wrz 02:00
                                  Pardubice
                                  -
                                  Sigma Olomouc
                                  14 wrz 02:00
                                  Viktoria Plzen
                                  -
                                  Teplice
                                  14 wrz 02:00
                                  Banik Ostrava
                                  -
                                  Slavia Prague
                                  14 wrz 02:00
                                  Dukla Praha
                                  -
                                  Slovacko
                                  14 wrz 02:00
                                  Sparta Prague
                                  -
                                  Karvina
                                  14 wrz 02:00
                                  Bohemians 1905
                                  -
                                  Hradec Kralove
                                  14 wrz 02:00
                                  Jablonec
                                  -
                                  SK Dynamo Ceske Budejovice
                                  Kolejka 9
                                  21 wrz 02:00
                                  Slovan Liberec
                                  -
                                  Bohemians 1905
                                  21 wrz 02:00
                                  Sigma Olomouc
                                  -
                                  Dukla Praha
                                  21 wrz 02:00
                                  Slavia Prague
                                  -
                                  Viktoria Plzen
                                  21 wrz 02:00
                                  Teplice
                                  -
                                  Banik Ostrava
                                  21 wrz 02:00
                                  Mlada Boleslav
                                  -
                                  Pardubice
                                  21 wrz 02:00
                                  Hradec Kralove
                                  -
                                  Slovacko
                                  21 wrz 02:00
                                  SK Dynamo Ceske Budejovice
                                  -
                                  Sparta Prague
                                  21 wrz 02:00
                                  Karvina
                                  -
                                  Jablonec
                                  Kolejka 10
                                  28 wrz 02:00
                                  Pardubice
                                  -
                                  Teplice
                                  28 wrz 02:00
                                  Viktoria Plzen
                                  -
                                  Mlada Boleslav
                                  28 wrz 02:00
                                  Banik Ostrava
                                  -
                                  SK Dynamo Ceske Budejovice
                                  28 wrz 02:00
                                  Dukla Praha
                                  -
                                  Slovan Liberec
                                  28 wrz 02:00
                                  Bohemians 1905
                                  -
                                  Slavia Prague
                                  28 wrz 02:00
                                  Sparta Prague
                                  -
                                  Sigma Olomouc
                                  28 wrz 02:00
                                  Jablonec
                                  -
                                  Hradec Kralove
                                  28 wrz 02:00
                                  Slovacko
                                  -
                                  Karvina
                                  Kolejka 11
                                  5 paź 02:00
                                  Slovan Liberec
                                  -
                                  Jablonec
                                  5 paź 02:00
                                  Sigma Olomouc
                                  -
                                  Bohemians 1905
                                  5 paź 02:00
                                  Slavia Prague
                                  -
                                  Sparta Prague
                                  5 paź 02:00
                                  Teplice
                                  -
                                  Dukla Praha
                                  5 paź 02:00
                                  Mlada Boleslav
                                  -
                                  Banik Ostrava
                                  5 paź 02:00
                                  Viktoria Plzen
                                  -
                                  Pardubice
                                  5 paź 02:00
                                  Karvina
                                  -
                                  Hradec Kralove
                                  5 paź 02:00
                                  SK Dynamo Ceske Budejovice
                                  -
                                  Slovacko
                                  LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
                                  1 Banik Ostrava00000000
                                  ?
                                    2 Bohemians 190500000000
                                    ?
                                      3 Dukla Praha00000000
                                      ?
                                        4 Hradec Kralove00000000
                                        ?
                                          5 Jablonec00000000
                                          ?
                                            6 Karvina00000000
                                            ?
                                              7 Mlada Boleslav00000000
                                              ?
                                                8 Pardubice00000000
                                                ?
                                                  9 Sigma Olomouc00000000
                                                  ?
                                                    10 SK Dynamo Ceske Budejovice00000000
                                                    ?
                                                      11 Slavia Prague00000000
                                                      ?
                                                        12 Slovacko00000000
                                                        ?
                                                          13 Slovan Liberec00000000
                                                          ?
                                                            14 Sparta Prague00000000
                                                            ?
                                                              15 Teplice00000000
                                                              ?
                                                                16 Viktoria Plzen00000000
                                                                ?
                                                                  Zawodnik Drużyna Bramki

                                                                  Totalscore

                                                                  Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

                                                                  Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
                                                                  Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

                                                                  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
                                                                  Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
                                                                  Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
                                                                  TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
                                                                  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
                                                                  forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
                                                                  LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK