Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga brazylijska Serie A  
Piłka nożna / Brazylia / Liga brazylijska Serie A / 2016/2017


Liga brazylijska Serie A to najwyższa piłkarska klasa rozgrywkowa w Brazylii. Istnieje od 1971 roku. Obecnie gra w niej 20 klubów, przy czym cztery najsłabsze spadają do drugiej ligi (Campeonato Brasileiro Série B) i zastępowane są przez cztery najlepsze kluby drugoligowe.
Najświeższe wyniki

Brak ostatnich wyników. Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Nadchodzące mecze
Kolejka
30 maj 22:00
  
Flamengo
-
Palmeiras
30 maj 22:00
  
Corinthians
-
Atletico GO
30 maj 22:00
  
Sao Paulo
-
Fluminense
30 maj 22:00
  
Atletico MG
-
Fortaleza
30 maj 22:00
  
Internacional
-
Sport Recife
30 maj 22:00
  
Ceara
-
Gremio
30 maj 22:00
  
Bahia
-
Santos FC
30 maj 22:00
  
Athletico Paranaense
-
America MG
30 maj 22:00
  
Chapecoense AF
-
Red Bull Bragantino
30 maj 22:00
  
Cuiaba
-
Juventude
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Cuiaba00000000
?
    2 Athletico Paranaense00000000
    ?
      3 Atletico GO00000000
      ?
        4 Atletico MG00000000
        ?
          5 Corinthians00000000
          ?
            6 Chapecoense AF00000000
            ?
              7 Ceara00000000
              ?
                8 Bahia00000000
                ?
                  9 America MG00000000
                  ?
                    10 Flamengo00000000
                    ?
                      11 Fluminense00000000
                      ?
                        12 Fortaleza00000000
                        ?
                          13 Gremio00000000
                          ?
                            14 Internacional00000000
                            ?
                              15 Santos FC00000000
                              ?
                                16 Sao Paulo00000000
                                ?
                                  17 Sport Recife00000000
                                  ?
                                    18 Juventude00000000
                                    ?
                                      19 Palmeiras00000000
                                      ?
                                        20 Red Bull Bragantino00000000
                                        ?
                                          Kolejka 1
                                          30 maj 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Palmeiras
                                          30 maj 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Atletico GO
                                          30 maj 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Fluminense
                                          30 maj 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Fortaleza
                                          30 maj 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Sport Recife
                                          30 maj 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Gremio
                                          30 maj 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Santos FC
                                          30 maj 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          America MG
                                          30 maj 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          30 maj 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Juventude
                                          Kolejka 2
                                          6 cze 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Cuiaba
                                          6 cze 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          6 cze 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Ceara
                                          6 cze 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Corinthians
                                          6 cze 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Flamengo
                                          6 cze 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Internacional
                                          6 cze 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Atletico MG
                                          6 cze 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Bahia
                                          6 cze 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          6 cze 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          Kolejka 3
                                          13 cze 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          America MG
                                          13 cze 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Corinthians
                                          13 cze 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Juventude
                                          13 cze 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          13 cze 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          13 cze 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Sport Recife
                                          13 cze 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Internacional
                                          13 cze 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Fluminense
                                          13 cze 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Ceara
                                          13 cze 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Atletico GO
                                          Kolejka 4
                                          16 cze 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Santos FC
                                          16 cze 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          16 cze 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          16 cze 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Cuiaba
                                          16 cze 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Atletico MG
                                          16 cze 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Bahia
                                          16 cze 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Gremio
                                          16 cze 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Flamengo
                                          16 cze 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Palmeiras
                                          16 cze 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Fortaleza
                                          Kolejka 5
                                          20 cze 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          20 cze 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          America MG
                                          20 cze 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          20 cze 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          20 cze 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Ceara
                                          20 cze 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Atletico GO
                                          20 cze 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Sport Recife
                                          20 cze 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Gremio
                                          20 cze 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Corinthians
                                          20 cze 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Fluminense
                                          Kolejka 6
                                          23 cze 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Fortaleza
                                          23 cze 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Sport Recife
                                          23 cze 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Cuiaba
                                          23 cze 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Juventude
                                          23 cze 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Santos FC
                                          23 cze 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Atletico MG
                                          23 cze 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          23 cze 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Palmeiras
                                          23 cze 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Internacional
                                          23 cze 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Fluminense
                                          Kolejka 7
                                          27 cze 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Corinthians
                                          27 cze 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Bahia
                                          27 cze 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Atletico MG
                                          27 cze 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Internacional
                                          27 cze 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Fortaleza
                                          27 cze 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          27 cze 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Cuiaba
                                          27 cze 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          27 cze 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Flamengo
                                          27 cze 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          Kolejka 8
                                          30 cze 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          30 cze 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          30 cze 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Sport Recife
                                          30 cze 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Atletico GO
                                          30 cze 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Palmeiras
                                          30 cze 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          30 cze 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          America MG
                                          30 cze 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Ceara
                                          30 cze 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Gremio
                                          30 cze 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Flamengo
                                          Kolejka 9
                                          4 lip 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Fluminense
                                          4 lip 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Internacional
                                          4 lip 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          4 lip 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Santos FC
                                          4 lip 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Atletico GO
                                          4 lip 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Juventude
                                          4 lip 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Palmeiras
                                          4 lip 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Fortaleza
                                          4 lip 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Bahia
                                          4 lip 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Atletico MG
                                          Kolejka 10
                                          7 lip 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Ceara
                                          7 lip 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Gremio
                                          7 lip 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          7 lip 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Flamengo
                                          7 lip 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          7 lip 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          America MG
                                          7 lip 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Juventude
                                          7 lip 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Cuiaba
                                          7 lip 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Corinthians
                                          7 lip 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Sport Recife
                                          Kolejka 11
                                          11 lip 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          11 lip 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Santos FC
                                          11 lip 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Bahia
                                          11 lip 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Atletico MG
                                          11 lip 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Internacional
                                          11 lip 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Corinthians
                                          11 lip 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Fluminense
                                          11 lip 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          11 lip 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Atletico GO
                                          11 lip 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Ceara
                                          Kolejka 12
                                          18 lip 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Gremio
                                          18 lip 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Atletico MG
                                          18 lip 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Fortaleza
                                          18 lip 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Sport Recife
                                          18 lip 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Juventude
                                          18 lip 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Palmeiras
                                          18 lip 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Cuiaba
                                          18 lip 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Santos FC
                                          18 lip 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Flamengo
                                          18 lip 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          Kolejka 13
                                          25 lip 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          25 lip 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Fluminense
                                          25 lip 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Atletico GO
                                          25 lip 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Bahia
                                          25 lip 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          America MG
                                          25 lip 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          25 lip 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Ceara
                                          25 lip 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Internacional
                                          25 lip 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          25 lip 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Corinthians
                                          Kolejka 14
                                          1 sie 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Juventude
                                          1 sie 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Flamengo
                                          1 sie 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Palmeiras
                                          1 sie 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          1 sie 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Cuiaba
                                          1 sie 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Fortaleza
                                          1 sie 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Sport Recife
                                          1 sie 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Gremio
                                          1 sie 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Santos FC
                                          1 sie 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          America MG
                                          Kolejka 15
                                          8 sie 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Internacional
                                          8 sie 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Fortaleza
                                          8 sie 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Corinthians
                                          8 sie 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          8 sie 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Atletico GO
                                          8 sie 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          8 sie 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          8 sie 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Atletico MG
                                          8 sie 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Bahia
                                          8 sie 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Fluminense
                                          Kolejka 16
                                          22 sie 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Sport Recife
                                          22 sie 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Ceara
                                          22 sie 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Gremio
                                          22 sie 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Palmeiras
                                          22 sie 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Fluminense
                                          22 sie 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Santos FC
                                          22 sie 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Atletico GO
                                          22 sie 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Juventude
                                          22 sie 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          America MG
                                          22 sie 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          Kolejka 17
                                          29 sie 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Atletico MG
                                          29 sie 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Cuiaba
                                          29 sie 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Internacional
                                          29 sie 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          29 sie 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Bahia
                                          29 sie 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Flamengo
                                          29 sie 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          29 sie 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Corinthians
                                          29 sie 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Fortaleza
                                          29 sie 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          Kolejka 18
                                          1 wrz 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Bahia
                                          1 wrz 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          1 wrz 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Flamengo
                                          1 wrz 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Ceara
                                          1 wrz 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Corinthians
                                          1 wrz 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Cuiaba
                                          1 wrz 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          1 wrz 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Atletico MG
                                          1 wrz 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          1 wrz 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Internacional
                                          Kolejka 19
                                          5 wrz 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Palmeiras
                                          5 wrz 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Atletico GO
                                          5 wrz 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Juventude
                                          5 wrz 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          America MG
                                          5 wrz 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Gremio
                                          5 wrz 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          5 wrz 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Fortaleza
                                          5 wrz 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Sport Recife
                                          5 wrz 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Fluminense
                                          5 wrz 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Santos FC
                                          Kolejka 20
                                          12 wrz 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Internacional
                                          12 wrz 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Atletico MG
                                          12 wrz 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Ceara
                                          12 wrz 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          12 wrz 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Bahia
                                          12 wrz 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Flamengo
                                          12 wrz 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          12 wrz 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          12 wrz 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Cuiaba
                                          12 wrz 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Corinthians
                                          Kolejka 21
                                          19 wrz 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Gremio
                                          19 wrz 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          America MG
                                          19 wrz 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Atletico GO
                                          19 wrz 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Sport Recife
                                          19 wrz 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Fortaleza
                                          19 wrz 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Santos FC
                                          19 wrz 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          19 wrz 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Juventude
                                          19 wrz 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Palmeiras
                                          19 wrz 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Fluminense
                                          Kolejka 22
                                          26 wrz 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          26 wrz 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Palmeiras
                                          26 wrz 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Atletico MG
                                          26 wrz 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Flamengo
                                          26 wrz 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Bahia
                                          26 wrz 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          26 wrz 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Fortaleza
                                          26 wrz 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Gremio
                                          26 wrz 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Santos FC
                                          26 wrz 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Cuiaba
                                          Kolejka 23
                                          3 paź 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          3 paź 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Juventude
                                          3 paź 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Fluminense
                                          3 paź 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Internacional
                                          3 paź 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Sport Recife
                                          3 paź 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Atletico GO
                                          3 paź 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Ceara
                                          3 paź 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Corinthians
                                          3 paź 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          3 paź 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          America MG
                                          Kolejka 24
                                          6 paź 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Fortaleza
                                          6 paź 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Bahia
                                          6 paź 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Santos FC
                                          6 paź 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Palmeiras
                                          6 paź 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Cuiaba
                                          6 paź 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Internacional
                                          6 paź 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Juventude
                                          6 paź 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Flamengo
                                          6 paź 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Atletico MG
                                          6 paź 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          Kolejka 25
                                          10 paź 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Atletico GO
                                          10 paź 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          10 paź 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Gremio
                                          10 paź 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Ceara
                                          10 paź 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          10 paź 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Flamengo
                                          10 paź 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Corinthians
                                          10 paź 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Bahia
                                          10 paź 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          America MG
                                          10 paź 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          Kolejka 26
                                          13 paź 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Juventude
                                          13 paź 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Fluminense
                                          13 paź 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Ceara
                                          13 paź 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Santos FC
                                          13 paź 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          America MG
                                          13 paź 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Gremio
                                          13 paź 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Palmeiras
                                          13 paź 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Atletico GO
                                          13 paź 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          13 paź 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Sport Recife
                                          Kolejka 27
                                          17 paź 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Cuiaba
                                          17 paź 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Internacional
                                          17 paź 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Corinthians
                                          17 paź 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Bahia
                                          17 paź 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Juventude
                                          17 paź 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          17 paź 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Santos FC
                                          17 paź 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Fluminense
                                          17 paź 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Fortaleza
                                          17 paź 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Atletico MG
                                          Kolejka 28
                                          24 paź 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Flamengo
                                          24 paź 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Sport Recife
                                          24 paź 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          America MG
                                          24 paź 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Cuiaba
                                          24 paź 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Corinthians
                                          24 paź 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          24 paź 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          24 paź 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          24 paź 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Ceara
                                          24 paź 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Gremio
                                          Kolejka 29
                                          31 paź 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Atletico MG
                                          31 paź 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          31 paź 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Internacional
                                          31 paź 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Fortaleza
                                          31 paź 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Palmeiras
                                          31 paź 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Fluminense
                                          31 paź 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          31 paź 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Bahia
                                          31 paź 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Santos FC
                                          31 paź 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Atletico GO
                                          Kolejka 30
                                          7 lis 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Palmeiras
                                          7 lis 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Fortaleza
                                          7 lis 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Sport Recife
                                          7 lis 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          America MG
                                          7 lis 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Gremio
                                          7 lis 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Cuiaba
                                          7 lis 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          7 lis 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          7 lis 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Flamengo
                                          7 lis 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Juventude
                                          Kolejka 31
                                          10 lis 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Bahia
                                          10 lis 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Atletico GO
                                          10 lis 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          10 lis 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Corinthians
                                          10 lis 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Fluminense
                                          10 lis 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          10 lis 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          America MG
                                          10 lis 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Ceara
                                          10 lis 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Internacional
                                          10 lis 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          Kolejka 32
                                          14 lis 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Atletico MG
                                          14 lis 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Sport Recife
                                          14 lis 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          14 lis 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Fortaleza
                                          14 lis 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Flamengo
                                          14 lis 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Cuiaba
                                          14 lis 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Palmeiras
                                          14 lis 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Gremio
                                          14 lis 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Juventude
                                          14 lis 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Santos FC
                                          Kolejka 33
                                          17 lis 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Corinthians
                                          17 lis 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          17 lis 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          17 lis 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Atletico GO
                                          17 lis 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          17 lis 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Ceara
                                          17 lis 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Bahia
                                          17 lis 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Atletico MG
                                          17 lis 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Fluminense
                                          17 lis 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Internacional
                                          Kolejka 34
                                          21 lis 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          America MG
                                          21 lis 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Ceara
                                          21 lis 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Gremio
                                          21 lis 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Sport Recife
                                          21 lis 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Santos FC
                                          21 lis 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          21 lis 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Juventude
                                          21 lis 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Flamengo
                                          21 lis 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Palmeiras
                                          21 lis 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Cuiaba
                                          Kolejka 35
                                          24 lis 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Internacional
                                          24 lis 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Atletico MG
                                          24 lis 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Fortaleza
                                          24 lis 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          24 lis 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          24 lis 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          Corinthians
                                          24 lis 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Flamengo
                                          24 lis 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Cuiaba
                                          24 lis 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          24 lis 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Bahia
                                          Kolejka 36
                                          28 lis 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Ceara
                                          28 lis 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          28 lis 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Sport Recife
                                          28 lis 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Fluminense
                                          28 lis 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Santos FC
                                          28 lis 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Juventude
                                          28 lis 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Gremio
                                          28 lis 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          America MG
                                          28 lis 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Atletico GO
                                          28 lis 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Palmeiras
                                          Kolejka 37
                                          1 gru 22:00
                                          Flamengo
                                          -
                                          Santos FC
                                          1 gru 22:00
                                          Corinthians
                                          -
                                          Gremio
                                          1 gru 22:00
                                          Sao Paulo
                                          -
                                          Juventude
                                          1 gru 22:00
                                          Atletico MG
                                          -
                                          Red Bull Bragantino
                                          1 gru 22:00
                                          Athletico Paranaense
                                          -
                                          Palmeiras
                                          1 gru 22:00
                                          Chapecoense AF
                                          -
                                          Sport Recife
                                          1 gru 22:00
                                          Cuiaba
                                          -
                                          Fortaleza
                                          1 gru 22:00
                                          Bahia
                                          -
                                          Fluminense
                                          1 gru 22:00
                                          Ceara
                                          -
                                          America MG
                                          1 gru 22:00
                                          Internacional
                                          -
                                          Atletico GO
                                          Kolejka 38
                                          5 gru 22:00
                                          Fluminense
                                          -
                                          Chapecoense AF
                                          5 gru 22:00
                                          Palmeiras
                                          -
                                          Ceara
                                          5 gru 22:00
                                          Santos FC
                                          -
                                          Cuiaba
                                          5 gru 22:00
                                          America MG
                                          -
                                          Sao Paulo
                                          5 gru 22:00
                                          Gremio
                                          -
                                          Atletico MG
                                          5 gru 22:00
                                          Fortaleza
                                          -
                                          Bahia
                                          5 gru 22:00
                                          Sport Recife
                                          -
                                          Athletico Paranaense
                                          5 gru 22:00
                                          Red Bull Bragantino
                                          -
                                          Internacional
                                          5 gru 22:00
                                          Juventude
                                          -
                                          Corinthians
                                          5 gru 22:00
                                          Atletico GO
                                          -
                                          Flamengo
                                          LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
                                          1 Cuiaba00000000
                                          ?
                                            2 Athletico Paranaense00000000
                                            ?
                                              3 Atletico GO00000000
                                              ?
                                                4 Atletico MG00000000
                                                ?
                                                  5 Corinthians00000000
                                                  ?
                                                    6 Chapecoense AF00000000
                                                    ?
                                                      7 Ceara00000000
                                                      ?
                                                        8 Bahia00000000
                                                        ?
                                                          9 America MG00000000
                                                          ?
                                                            10 Flamengo00000000
                                                            ?
                                                              11 Fluminense00000000
                                                              ?
                                                                12 Fortaleza00000000
                                                                ?
                                                                  13 Gremio00000000
                                                                  ?
                                                                    14 Internacional00000000
                                                                    ?
                                                                      15 Santos FC00000000
                                                                      ?
                                                                        16 Sao Paulo00000000
                                                                        ?
                                                                          17 Sport Recife00000000
                                                                          ?
                                                                            18 Juventude00000000
                                                                            ?
                                                                              19 Palmeiras00000000
                                                                              ?
                                                                                20 Red Bull Bragantino00000000
                                                                                ?
                                                                                  Zawodnik Drużyna Bramki

                                                                                  Totalscore

                                                                                  Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

                                                                                  Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
                                                                                  Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

                                                                                  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
                                                                                  Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
                                                                                  Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
                                                                                  TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
                                                                                  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
                                                                                  forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
                                                                                  LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK