Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga ekwadorska  
Piłka nożna / Ekwador / Liga ekwadorska / 2016/2017


lorem ipsum
Najświeższe wyniki
Kolejka
3 cze
  
Mushuc Runa
1-0
Barcelona SC
3 cze
  
Deportivo Cuenca
2-2
LDU de Quito
3 cze
  
Independiente del Valle
1-0
Orense
2 cze
  
Universidad Catolica
3-0
CSD Macara
2 cze
  
Emelec
0-0
Libertad
1 cze
  
Cumbaya
1-0
Delfin
1 cze
  
Aucas
2-2
Imbabura S.C.
1 cze
  
Tecnico Universitario
1-2
El Nacional
28 maj
  
Libertad
0-0
Deportivo Cuenca
27 maj
  
Orense
1-0
Cumbaya
Nadchodzące mecze
Kolejka
3 sie 02:00
  
Orense
-
Aucas
3 sie 21:00
  
Libertad
-
Mushuc Runa
3 sie 23:30
  
Independiente del Valle
-
Delfin
4 sie 02:00
  
Imbabura S.C.
-
Barcelona SC
4 sie 20:00
  
El Nacional
-
Universidad Catolica
4 sie 22:30
  
CSD Macara
-
LDU de Quito
5 sie 01:00
  
Emelec
-
Deportivo Cuenca
6 sie 02:00
  
Cumbaya
-
Tecnico Universitario
10 sie 02:00
  
Deportivo Cuenca
-
Orense
10 sie 19:30
  
Universidad Catolica
-
Libertad
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Aucas00000000
?
    2 Barcelona SC00000000
    ?
      3 CSD Macara00000000
      ?
        4 Cumbaya00000000
        ?
          5 Delfin00000000
          ?
            6 Deportivo Cuenca00000000
            ?
              7 El Nacional00000000
              ?
                8 Emelec00000000
                ?
                  9 Imbabura S.C.00000000
                  ?
                    10 Independiente del Valle00000000
                    ?
                      11 LDU de Quito00000000
                      ?
                        12 Libertad00000000
                        ?
                          13 Mushuc Runa00000000
                          ?
                            14 Orense00000000
                            ?
                              15 Tecnico Universitario00000000
                              ?
                                16 Universidad Catolica00000000
                                ?
                                  Kolejka 1
                                  3 mar
                                  Deportivo Cuenca
                                  1-2
                                  Emelec
                                  2 mar
                                  Mushuc Runa
                                  2-1
                                  Libertad
                                  2 mar
                                  Aucas
                                  2-0
                                  Orense
                                  2 mar
                                  Delfin
                                  0-1
                                  Independiente del Valle
                                  3 mar
                                  Universidad Catolica
                                  3-0
                                  El Nacional
                                  3 mar
                                  Tecnico Universitario
                                  1-0
                                  Cumbaya
                                  4 mar
                                  Barcelona SC
                                  2-0
                                  Imbabura S.C.
                                  5 mar
                                  LDU de Quito
                                  2-1
                                  CSD Macara
                                  Kolejka 2
                                  10 mar
                                  Independiente del Valle
                                  3-1
                                  Barcelona SC
                                  9 mar
                                  CSD Macara
                                  1-0
                                  El Nacional
                                  9 mar
                                  Emelec
                                  0-0
                                  Mushuc Runa
                                  9 mar
                                  Imbabura S.C.
                                  3-0
                                  Delfin
                                  10 mar
                                  Orense
                                  1-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  10 mar
                                  Aucas
                                  3-1
                                  Tecnico Universitario
                                  11 mar
                                  Cumbaya
                                  1-3
                                  LDU de Quito
                                  12 mar
                                  Libertad
                                  0-1
                                  Universidad Catolica
                                  Kolejka 3
                                  15 mar
                                  CSD Macara
                                  3-0
                                  Libertad
                                  16 mar
                                  Independiente del Valle
                                  3-0
                                  Cumbaya
                                  17 mar
                                  Barcelona SC
                                  0-0
                                  Orense
                                  16 mar
                                  Mushuc Runa
                                  3-0
                                  Imbabura S.C.
                                  16 mar
                                  LDU de Quito
                                  1-2
                                  Aucas
                                  17 mar
                                  Universidad Catolica
                                  3-3
                                  Deportivo Cuenca
                                  17 mar
                                  Delfin
                                  2-0
                                  Tecnico Universitario
                                  18 mar
                                  El Nacional
                                  0-1
                                  Emelec
                                  Kolejka 4
                                  19 mar
                                  Cumbaya
                                  2-1
                                  Mushuc Runa
                                  20 mar
                                  Deportivo Cuenca
                                  1-1
                                  CSD Macara
                                  20 mar
                                  Orense
                                  1-2
                                  Imbabura S.C.
                                  21 mar
                                  Tecnico Universitario
                                  1-1
                                  Independiente del Valle
                                  21 mar
                                  Aucas
                                  3-4
                                  El Nacional
                                  22 mar
                                  Emelec
                                  2-0
                                  Delfin
                                  1 maj
                                  Libertad
                                  2-3
                                  LDU de Quito
                                  2 maj
                                  Universidad Catolica
                                  0-1
                                  Barcelona SC
                                  Kolejka 5
                                  23 mar
                                  Imbabura S.C.
                                  0-0
                                  Cumbaya
                                  25 mar
                                  Independiente del Valle
                                  1-1
                                  Aucas
                                  24 mar
                                  Tecnico Universitario
                                  1-1
                                  CSD Macara
                                  24 mar
                                  El Nacional
                                  2-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  25 mar
                                  Delfin
                                  1-1
                                  Libertad
                                  26 mar
                                  Orense
                                  1-1
                                  Emelec
                                  22 maj
                                  Mushuc Runa
                                  2-1
                                  Universidad Catolica
                                  23 maj
                                  Barcelona SC
                                  2-0
                                  LDU de Quito
                                  Kolejka 6
                                  29 mar
                                  LDU de Quito
                                  5-0
                                  Imbabura S.C.
                                  30 mar
                                  CSD Macara
                                  1-1
                                  Barcelona SC
                                  30 mar
                                  Mushuc Runa
                                  0-2
                                  Aucas
                                  31 mar
                                  Cumbaya
                                  1-0
                                  El Nacional
                                  30 mar
                                  Libertad
                                  1-0
                                  Tecnico Universitario
                                  1 kwi
                                  Emelec
                                  0-0
                                  Independiente del Valle
                                  31 mar
                                  Deportivo Cuenca
                                  0-0
                                  Delfin
                                  31 mar
                                  Universidad Catolica
                                  5-1
                                  Orense
                                  Kolejka 7
                                  6 kwi
                                  El Nacional
                                  1-2
                                  LDU de Quito
                                  6 kwi
                                  Aucas
                                  3-0
                                  Cumbaya
                                  6 kwi
                                  Orense
                                  2-2
                                  Mushuc Runa
                                  7 kwi
                                  Barcelona SC
                                  4-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  8 kwi
                                  Tecnico Universitario
                                  1-1
                                  Emelec
                                  7 kwi
                                  Delfin
                                  0-2
                                  Universidad Catolica
                                  7 kwi
                                  Independiente del Valle
                                  3-0
                                  Libertad
                                  9 kwi
                                  Imbabura S.C.
                                  0-1
                                  CSD Macara
                                  Kolejka 8
                                  13 kwi
                                  Deportivo Cuenca
                                  3-3
                                  Aucas
                                  14 kwi
                                  Emelec
                                  2-0
                                  Cumbaya
                                  13 kwi
                                  Mushuc Runa
                                  1-2
                                  Tecnico Universitario
                                  13 kwi
                                  CSD Macara
                                  0-0
                                  Orense
                                  15 kwi
                                  Libertad
                                  0-3
                                  Barcelona SC
                                  14 kwi
                                  Universidad Catolica
                                  2-2
                                  Independiente del Valle
                                  14 kwi
                                  El Nacional
                                  2-0
                                  Imbabura S.C.
                                  16 kwi
                                  LDU de Quito
                                  2-1
                                  Delfin
                                  Kolejka 9
                                  17 kwi
                                  Cumbaya
                                  0-0
                                  Libertad
                                  18 kwi
                                  Imbabura S.C.
                                  2-2
                                  Universidad Catolica
                                  18 kwi
                                  Independiente del Valle
                                  2-1
                                  Mushuc Runa
                                  18 kwi
                                  Tecnico Universitario
                                  2-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  19 kwi
                                  Aucas
                                  3-1
                                  Emelec
                                  19 kwi
                                  Orense
                                  1-0
                                  LDU de Quito
                                  19 kwi
                                  Barcelona SC
                                  1-0
                                  El Nacional
                                  19 kwi
                                  Delfin
                                  1-1
                                  CSD Macara
                                  Kolejka 10
                                  27 kwi
                                  Universidad Catolica
                                  2-1
                                  Cumbaya
                                  28 kwi
                                  LDU de Quito
                                  1-0
                                  Tecnico Universitario
                                  27 kwi
                                  Deportivo Cuenca
                                  5-0
                                  Mushuc Runa
                                  27 kwi
                                  Libertad
                                  1-1
                                  Orense
                                  29 kwi
                                  Emelec
                                  1-1
                                  Barcelona SC
                                  28 kwi
                                  CSD Macara
                                  0-2
                                  Aucas
                                  28 kwi
                                  Imbabura S.C.
                                  0-1
                                  Independiente del Valle
                                  30 kwi
                                  El Nacional
                                  1-0
                                  Delfin
                                  Kolejka 11
                                  5 maj
                                  Delfin
                                  1-3
                                  Barcelona SC
                                  4 maj
                                  Mushuc Runa
                                  0-1
                                  LDU de Quito
                                  4 maj
                                  Orense
                                  0-1
                                  El Nacional
                                  4 maj
                                  Cumbaya
                                  1-0
                                  CSD Macara
                                  6 maj
                                  Emelec
                                  2-1
                                  Universidad Catolica
                                  5 maj
                                  Independiente del Valle
                                  1-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  5 maj
                                  Aucas
                                  2-0
                                  Libertad
                                  7 maj
                                  Tecnico Universitario
                                  1-1
                                  Imbabura S.C.
                                  Kolejka 12
                                  12 maj
                                  LDU de Quito
                                  2-2
                                  Emelec
                                  11 maj
                                  Deportivo Cuenca
                                  2-1
                                  Cumbaya
                                  11 maj
                                  CSD Macara
                                  0-0
                                  Mushuc Runa
                                  11 maj
                                  Imbabura S.C.
                                  4-2
                                  Libertad
                                  13 maj
                                  Barcelona SC
                                  1-1
                                  Aucas
                                  12 maj
                                  El Nacional
                                  1-2
                                  Independiente del Valle
                                  12 maj
                                  Delfin
                                  0-1
                                  Orense
                                  14 maj
                                  Universidad Catolica
                                  3-2
                                  Tecnico Universitario
                                  Kolejka 13
                                  19 maj
                                  Independiente del Valle
                                  1-1
                                  LDU de Quito
                                  18 maj
                                  Libertad
                                  0-2
                                  El Nacional
                                  18 maj
                                  Emelec
                                  0-1
                                  CSD Macara
                                  18 maj
                                  Deportivo Cuenca
                                  5-2
                                  Imbabura S.C.
                                  20 maj
                                  Cumbaya
                                  0-1
                                  Barcelona SC
                                  19 maj
                                  Aucas
                                  2-2
                                  Universidad Catolica
                                  19 maj
                                  Mushuc Runa
                                  5-0
                                  Delfin
                                  21 maj
                                  Tecnico Universitario
                                  1-0
                                  Orense
                                  Kolejka 14
                                  25 maj
                                  Imbabura S.C.
                                  1-2
                                  Emelec
                                  26 maj
                                  LDU de Quito
                                  2-1
                                  Universidad Catolica
                                  26 maj
                                  Delfin
                                  2-0
                                  Aucas
                                  26 maj
                                  CSD Macara
                                  0-1
                                  Independiente del Valle
                                  27 maj
                                  Orense
                                  1-0
                                  Cumbaya
                                  26 maj
                                  Barcelona SC
                                  3-0
                                  Tecnico Universitario
                                  26 maj
                                  El Nacional
                                  1-0
                                  Mushuc Runa
                                  28 maj
                                  Libertad
                                  0-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  Kolejka 15
                                  1 cze
                                  Tecnico Universitario
                                  1-2
                                  El Nacional
                                  1 cze
                                  Cumbaya
                                  1-0
                                  Delfin
                                  2 cze
                                  Emelec
                                  0-0
                                  Libertad
                                  1 cze
                                  Aucas
                                  2-2
                                  Imbabura S.C.
                                  3 cze
                                  Mushuc Runa
                                  1-0
                                  Barcelona SC
                                  3 cze
                                  Deportivo Cuenca
                                  2-2
                                  LDU de Quito
                                  2 cze
                                  Universidad Catolica
                                  3-0
                                  CSD Macara
                                  3 cze
                                  Independiente del Valle
                                  1-0
                                  Orense
                                  Kolejka 1
                                  3 sie 02:00
                                  Orense
                                  -
                                  Aucas
                                  3 sie 21:00
                                  Libertad
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  3 sie 23:30
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Delfin
                                  4 sie 02:00
                                  Imbabura S.C.
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  4 sie 22:30
                                  CSD Macara
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  4 sie 20:00
                                  El Nacional
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  5 sie 01:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  6 sie 02:00
                                  Cumbaya
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  Kolejka 2
                                  11 sie 01:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  10 sie 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Cumbaya
                                  10 sie 02:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Orense
                                  10 sie 19:30
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Libertad
                                  12 sie 01:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Emelec
                                  11 sie 20:00
                                  El Nacional
                                  -
                                  CSD Macara
                                  11 sie 22:30
                                  Delfin
                                  -
                                  Imbabura S.C.
                                  13 sie 02:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Aucas
                                  Kolejka 3
                                  17 sie 23:30
                                  Aucas
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  17 sie 21:00
                                  Cumbaya
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  17 sie 02:00
                                  Libertad
                                  -
                                  CSD Macara
                                  18 sie 02:00
                                  Orense
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  18 sie 22:30
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  19 sie 01:00
                                  Emelec
                                  -
                                  El Nacional
                                  18 sie 20:00
                                  Imbabura S.C.
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  20 sie 02:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Delfin
                                  Kolejka 4
                                  25 sie 01:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Emelec
                                  24 sie 22:30
                                  El Nacional
                                  -
                                  Aucas
                                  24 sie 20:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Cumbaya
                                  24 sie 02:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  26 sie 01:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  25 sie 20:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  25 sie 22:30
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Libertad
                                  27 sie 02:00
                                  Imbabura S.C.
                                  -
                                  Orense
                                  Kolejka 5
                                  1 wrz 01:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  31 sie 19:30
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  El Nacional
                                  31 sie 02:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  31 sie 22:00
                                  Libertad
                                  -
                                  Delfin
                                  1 wrz 22:30
                                  Aucas
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  1 wrz 20:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  2 wrz 01:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Orense
                                  3 wrz 02:00
                                  Cumbaya
                                  -
                                  Imbabura S.C.
                                  Kolejka 6
                                  15 wrz 00:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Emelec
                                  15 wrz 00:00
                                  Imbabura S.C.
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  15 wrz 00:00
                                  Orense
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  15 wrz 00:00
                                  El Nacional
                                  -
                                  Cumbaya
                                  15 wrz 00:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  CSD Macara
                                  15 wrz 00:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  15 wrz 00:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  15 wrz 00:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Libertad
                                  Kolejka 7
                                  22 wrz 00:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  22 wrz 00:00
                                  Cumbaya
                                  -
                                  Aucas
                                  22 wrz 00:00
                                  Libertad
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  22 wrz 00:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  El Nacional
                                  22 wrz 00:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  22 wrz 00:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Delfin
                                  22 wrz 00:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Orense
                                  22 wrz 00:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Imbabura S.C.
                                  Kolejka 8
                                  29 wrz 00:00
                                  Cumbaya
                                  -
                                  Emelec
                                  29 wrz 00:00
                                  Delfin
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  29 wrz 00:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  29 wrz 00:00
                                  Imbabura S.C.
                                  -
                                  El Nacional
                                  29 wrz 00:00
                                  Orense
                                  -
                                  CSD Macara
                                  29 wrz 00:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  29 wrz 00:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  29 wrz 00:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Libertad
                                  Kolejka 9
                                  6 paź 00:00
                                  El Nacional
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  6 paź 00:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Aucas
                                  6 paź 00:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  6 paź 00:00
                                  Libertad
                                  -
                                  Cumbaya
                                  6 paź 00:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  6 paź 00:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Delfin
                                  6 paź 00:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Orense
                                  6 paź 00:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Imbabura S.C.
                                  Kolejka 1
                                  3 mar
                                  Deportivo Cuenca
                                  1-2
                                  Emelec
                                  2 mar
                                  Mushuc Runa
                                  2-1
                                  Libertad
                                  2 mar
                                  Aucas
                                  2-0
                                  Orense
                                  2 mar
                                  Delfin
                                  0-1
                                  Independiente del Valle
                                  3 mar
                                  Universidad Catolica
                                  3-0
                                  El Nacional
                                  3 mar
                                  Tecnico Universitario
                                  1-0
                                  Cumbaya
                                  4 mar
                                  Barcelona SC
                                  2-0
                                  Imbabura S.C.
                                  5 mar
                                  LDU de Quito
                                  2-1
                                  CSD Macara
                                  Kolejka 2
                                  10 mar
                                  Independiente del Valle
                                  3-1
                                  Barcelona SC
                                  9 mar
                                  CSD Macara
                                  1-0
                                  El Nacional
                                  9 mar
                                  Emelec
                                  0-0
                                  Mushuc Runa
                                  9 mar
                                  Imbabura S.C.
                                  3-0
                                  Delfin
                                  10 mar
                                  Orense
                                  1-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  10 mar
                                  Aucas
                                  3-1
                                  Tecnico Universitario
                                  11 mar
                                  Cumbaya
                                  1-3
                                  LDU de Quito
                                  12 mar
                                  Libertad
                                  0-1
                                  Universidad Catolica
                                  Kolejka 3
                                  15 mar
                                  CSD Macara
                                  3-0
                                  Libertad
                                  16 mar
                                  Independiente del Valle
                                  3-0
                                  Cumbaya
                                  17 mar
                                  Barcelona SC
                                  0-0
                                  Orense
                                  16 mar
                                  Mushuc Runa
                                  3-0
                                  Imbabura S.C.
                                  16 mar
                                  LDU de Quito
                                  1-2
                                  Aucas
                                  17 mar
                                  Universidad Catolica
                                  3-3
                                  Deportivo Cuenca
                                  17 mar
                                  Delfin
                                  2-0
                                  Tecnico Universitario
                                  18 mar
                                  El Nacional
                                  0-1
                                  Emelec
                                  Kolejka 4
                                  19 mar
                                  Cumbaya
                                  2-1
                                  Mushuc Runa
                                  20 mar
                                  Deportivo Cuenca
                                  1-1
                                  CSD Macara
                                  20 mar
                                  Orense
                                  1-2
                                  Imbabura S.C.
                                  21 mar
                                  Tecnico Universitario
                                  1-1
                                  Independiente del Valle
                                  21 mar
                                  Aucas
                                  3-4
                                  El Nacional
                                  22 mar
                                  Emelec
                                  2-0
                                  Delfin
                                  1 maj
                                  Libertad
                                  2-3
                                  LDU de Quito
                                  2 maj
                                  Universidad Catolica
                                  0-1
                                  Barcelona SC
                                  Kolejka 5
                                  23 mar
                                  Imbabura S.C.
                                  0-0
                                  Cumbaya
                                  25 mar
                                  Independiente del Valle
                                  1-1
                                  Aucas
                                  24 mar
                                  Tecnico Universitario
                                  1-1
                                  CSD Macara
                                  24 mar
                                  El Nacional
                                  2-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  25 mar
                                  Delfin
                                  1-1
                                  Libertad
                                  26 mar
                                  Orense
                                  1-1
                                  Emelec
                                  22 maj
                                  Mushuc Runa
                                  2-1
                                  Universidad Catolica
                                  23 maj
                                  Barcelona SC
                                  2-0
                                  LDU de Quito
                                  Kolejka 6
                                  29 mar
                                  LDU de Quito
                                  5-0
                                  Imbabura S.C.
                                  30 mar
                                  CSD Macara
                                  1-1
                                  Barcelona SC
                                  30 mar
                                  Mushuc Runa
                                  0-2
                                  Aucas
                                  31 mar
                                  Cumbaya
                                  1-0
                                  El Nacional
                                  30 mar
                                  Libertad
                                  1-0
                                  Tecnico Universitario
                                  1 kwi
                                  Emelec
                                  0-0
                                  Independiente del Valle
                                  31 mar
                                  Deportivo Cuenca
                                  0-0
                                  Delfin
                                  31 mar
                                  Universidad Catolica
                                  5-1
                                  Orense
                                  Kolejka 7
                                  6 kwi
                                  El Nacional
                                  1-2
                                  LDU de Quito
                                  6 kwi
                                  Aucas
                                  3-0
                                  Cumbaya
                                  6 kwi
                                  Orense
                                  2-2
                                  Mushuc Runa
                                  7 kwi
                                  Barcelona SC
                                  4-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  8 kwi
                                  Tecnico Universitario
                                  1-1
                                  Emelec
                                  7 kwi
                                  Delfin
                                  0-2
                                  Universidad Catolica
                                  7 kwi
                                  Independiente del Valle
                                  3-0
                                  Libertad
                                  9 kwi
                                  Imbabura S.C.
                                  0-1
                                  CSD Macara
                                  Kolejka 8
                                  13 kwi
                                  Deportivo Cuenca
                                  3-3
                                  Aucas
                                  14 kwi
                                  Emelec
                                  2-0
                                  Cumbaya
                                  13 kwi
                                  Mushuc Runa
                                  1-2
                                  Tecnico Universitario
                                  13 kwi
                                  CSD Macara
                                  0-0
                                  Orense
                                  15 kwi
                                  Libertad
                                  0-3
                                  Barcelona SC
                                  14 kwi
                                  Universidad Catolica
                                  2-2
                                  Independiente del Valle
                                  14 kwi
                                  El Nacional
                                  2-0
                                  Imbabura S.C.
                                  16 kwi
                                  LDU de Quito
                                  2-1
                                  Delfin
                                  Kolejka 9
                                  17 kwi
                                  Cumbaya
                                  0-0
                                  Libertad
                                  18 kwi
                                  Imbabura S.C.
                                  2-2
                                  Universidad Catolica
                                  18 kwi
                                  Independiente del Valle
                                  2-1
                                  Mushuc Runa
                                  18 kwi
                                  Tecnico Universitario
                                  2-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  19 kwi
                                  Aucas
                                  3-1
                                  Emelec
                                  19 kwi
                                  Orense
                                  1-0
                                  LDU de Quito
                                  19 kwi
                                  Barcelona SC
                                  1-0
                                  El Nacional
                                  19 kwi
                                  Delfin
                                  1-1
                                  CSD Macara
                                  Kolejka 10
                                  27 kwi
                                  Universidad Catolica
                                  2-1
                                  Cumbaya
                                  28 kwi
                                  LDU de Quito
                                  1-0
                                  Tecnico Universitario
                                  27 kwi
                                  Deportivo Cuenca
                                  5-0
                                  Mushuc Runa
                                  27 kwi
                                  Libertad
                                  1-1
                                  Orense
                                  29 kwi
                                  Emelec
                                  1-1
                                  Barcelona SC
                                  28 kwi
                                  CSD Macara
                                  0-2
                                  Aucas
                                  28 kwi
                                  Imbabura S.C.
                                  0-1
                                  Independiente del Valle
                                  30 kwi
                                  El Nacional
                                  1-0
                                  Delfin
                                  Kolejka 11
                                  5 maj
                                  Delfin
                                  1-3
                                  Barcelona SC
                                  4 maj
                                  Mushuc Runa
                                  0-1
                                  LDU de Quito
                                  4 maj
                                  Orense
                                  0-1
                                  El Nacional
                                  4 maj
                                  Cumbaya
                                  1-0
                                  CSD Macara
                                  6 maj
                                  Emelec
                                  2-1
                                  Universidad Catolica
                                  5 maj
                                  Independiente del Valle
                                  1-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  5 maj
                                  Aucas
                                  2-0
                                  Libertad
                                  7 maj
                                  Tecnico Universitario
                                  1-1
                                  Imbabura S.C.
                                  Kolejka 12
                                  12 maj
                                  LDU de Quito
                                  2-2
                                  Emelec
                                  11 maj
                                  Deportivo Cuenca
                                  2-1
                                  Cumbaya
                                  11 maj
                                  CSD Macara
                                  0-0
                                  Mushuc Runa
                                  11 maj
                                  Imbabura S.C.
                                  4-2
                                  Libertad
                                  13 maj
                                  Barcelona SC
                                  1-1
                                  Aucas
                                  12 maj
                                  El Nacional
                                  1-2
                                  Independiente del Valle
                                  12 maj
                                  Delfin
                                  0-1
                                  Orense
                                  14 maj
                                  Universidad Catolica
                                  3-2
                                  Tecnico Universitario
                                  Kolejka 13
                                  19 maj
                                  Independiente del Valle
                                  1-1
                                  LDU de Quito
                                  18 maj
                                  Libertad
                                  0-2
                                  El Nacional
                                  18 maj
                                  Emelec
                                  0-1
                                  CSD Macara
                                  18 maj
                                  Deportivo Cuenca
                                  5-2
                                  Imbabura S.C.
                                  20 maj
                                  Cumbaya
                                  0-1
                                  Barcelona SC
                                  19 maj
                                  Aucas
                                  2-2
                                  Universidad Catolica
                                  19 maj
                                  Mushuc Runa
                                  5-0
                                  Delfin
                                  21 maj
                                  Tecnico Universitario
                                  1-0
                                  Orense
                                  Kolejka 14
                                  25 maj
                                  Imbabura S.C.
                                  1-2
                                  Emelec
                                  26 maj
                                  LDU de Quito
                                  2-1
                                  Universidad Catolica
                                  26 maj
                                  Delfin
                                  2-0
                                  Aucas
                                  26 maj
                                  CSD Macara
                                  0-1
                                  Independiente del Valle
                                  27 maj
                                  Orense
                                  1-0
                                  Cumbaya
                                  26 maj
                                  Barcelona SC
                                  3-0
                                  Tecnico Universitario
                                  26 maj
                                  El Nacional
                                  1-0
                                  Mushuc Runa
                                  28 maj
                                  Libertad
                                  0-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  Kolejka 15
                                  1 cze
                                  Tecnico Universitario
                                  1-2
                                  El Nacional
                                  1 cze
                                  Cumbaya
                                  1-0
                                  Delfin
                                  2 cze
                                  Emelec
                                  0-0
                                  Libertad
                                  1 cze
                                  Aucas
                                  2-2
                                  Imbabura S.C.
                                  3 cze
                                  Mushuc Runa
                                  1-0
                                  Barcelona SC
                                  3 cze
                                  Deportivo Cuenca
                                  2-2
                                  LDU de Quito
                                  2 cze
                                  Universidad Catolica
                                  3-0
                                  CSD Macara
                                  3 cze
                                  Independiente del Valle
                                  1-0
                                  Orense
                                  LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
                                  1 Aucas00000000
                                  ?
                                    2 Barcelona SC00000000
                                    ?
                                      3 CSD Macara00000000
                                      ?
                                        4 Cumbaya00000000
                                        ?
                                          5 Delfin00000000
                                          ?
                                            6 Deportivo Cuenca00000000
                                            ?
                                              7 El Nacional00000000
                                              ?
                                                8 Emelec00000000
                                                ?
                                                  9 Imbabura S.C.00000000
                                                  ?
                                                    10 Independiente del Valle00000000
                                                    ?
                                                      11 LDU de Quito00000000
                                                      ?
                                                        12 Libertad00000000
                                                        ?
                                                          13 Mushuc Runa00000000
                                                          ?
                                                            14 Orense00000000
                                                            ?
                                                              15 Tecnico Universitario00000000
                                                              ?
                                                                16 Universidad Catolica00000000
                                                                ?
                                                                  Zawodnik Drużyna Bramki
                                                                  Alex Adrián Arce Barrios LDU de Quito14
                                                                  Jeison Medina EscobarAucas11
                                                                  Jonathan David Dos Santos DuréMushuc Runa9
                                                                  Pablo Daniel Magnín Deportivo Cuenca9
                                                                  Francisco David FydriszewskiBarcelona SC9
                                                                  Ismael Díaz De LeónUniversidad Catolica8
                                                                  Erik David Mendoza Zambrano Imbabura S.C.7
                                                                  Luis Ángel Cano QuintanaAucas6
                                                                  José Fajardo NelsonUniversidad Catolica6
                                                                  Diego Andrés Armas Benavides Tecnico Universitario6
                                                                  Facundo Pons CSD Macara6
                                                                  Renzo López PatrónIndependiente del Valle5
                                                                  Leandro Javier Pantoja Dias Imbabura S.C.5
                                                                  Michael Ryan HoyosIndependiente del Valle4
                                                                  Jhon Jairo Cifuente VergaraUniversidad Catolica4
                                                                  Ray Kendry Páez AndradeIndependiente del Valle4
                                                                  Lucas Eduardo Mancinelli Deportivo Cuenca4
                                                                  Jean Carlos Blanco BecerraAucas4
                                                                  Facundo Castelli Emelec4
                                                                  Jaime Javier Ayoví Corozo Emelec4
                                                                  Walter Agustín HerreraOrense4
                                                                  Antony Joel Chére AyovíEl Nacional4
                                                                  Lisandro Joel Alzugaray LDU de Quito4
                                                                  Federico Mariano Paz Imbabura S.C.3
                                                                  Alex Renato Ibarra MinaIndependiente del Valle3
                                                                  Guillermo Fratta Cabrera Deportivo Cuenca3
                                                                  Freddy Darío Mina Quiñónez CSD Macara3
                                                                  Elian Carlos Carabalí BernardoCumbaya3
                                                                  Kevin Andres Minda RualesUniversidad Catolica3
                                                                  Jonathan Darwin Borja ColoradoEl Nacional3
                                                                  Nicolás Ariel MessinitiDelfin3
                                                                  Jairón Andrés Charcopa Cabezas LDU de Quito3
                                                                  Byron Efrain Palacios VélezEl Nacional3
                                                                  Jostin Aldahir Alman HerreraBarcelona SC3
                                                                  Gabriel Jhon Cortéz CasierraBarcelona SC3
                                                                  Bruno Leonel VidesCumbaya3
                                                                  Michael Steveen Estrada Martínez LDU de Quito3
                                                                  Carlos Alexi Arboleda Ruiz Tecnico Universitario3
                                                                  Luis Fernando León Bermeo Emelec3
                                                                  Sergio Fabián GonzálezMushuc Runa2
                                                                  Alexander David Bolaños CasierraIndependiente del Valle2
                                                                  Marcos Pedro Mejía MeroDelfin2
                                                                  Daniel Alberto Patiño MenciasEl Nacional2
                                                                  Fidel Francisco Martínez TenorioEl Nacional2
                                                                  Renny Salen Jaramillo BarreAucas2
                                                                  Esteban Nicolás Dávila Alarcón Deportivo Cuenca2
                                                                  Mauricio Sebastián Alonso PeredaMushuc Runa2
                                                                  Iván Frangoy Zambrano VeraLibertad2
                                                                  Rodrigo Rivero Fernández Emelec2
                                                                  Raúl Oscar Becerra Deportivo Cuenca2

                                                                  Totalscore

                                                                  Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

                                                                  Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
                                                                  Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

                                                                  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
                                                                  Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
                                                                  Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
                                                                  TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
                                                                  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
                                                                  forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
                                                                  LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK