Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga ekwadorska  
Piłka nożna / Ekwador / Liga ekwadorska / 2016/2017


lorem ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
Mushuc Runa
2-2
Barcelona SC
wczoraj
CSD Macara
1-0
Orense
00:30
Aucas
1-3
Olmedo
03:00
Guayaquil City
2-2
LDU de Quito
20:00
Deportivo Cuenca
-
Universidad Catolica
22:30
Independiente del Valle
-
Nueve de Octubre
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
CSD Macara
1-0
Orense
wczoraj
  
Mushuc Runa
2-2
Barcelona SC
15 kwi
  
Universidad Catolica
2-3
Emelec
14 kwi
  
LDU de Quito
1-0
Manta
14 kwi
  
Delfin
2-0
CSD Macara
14 kwi
  
Olmedo
2-2
Deportivo Cuenca
13 kwi
  
Nueve de Octubre
4-0
Guayaquil City
  
Barcelona SC
3-0
Aucas
12 kwi
  
Orense
0-2
Mushuc Runa
11 kwi
  
Emelec
1-1
LDU de Quito
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Delfin00000000
?
    2 Barcelona SC00000000
    ?
      3 CSD Macara00000000
      ?
        4 Deportivo Cuenca00000000
        ?
          5 Guayaquil City00000000
          ?
            6 Aucas00000000
            ?
              7 Emelec00000000
              ?
                8 Independiente del Valle00000000
                ?
                  9 LDU de Quito00000000
                  ?
                    10 Manta00000000
                    ?
                      11 Mushuc Runa00000000
                      ?
                        12 Olmedo00000000
                        ?
                          13 Orense00000000
                          ?
                            14 Tecnico Universitario00000000
                            ?
                              15 Universidad Catolica00000000
                              ?
                                16 Nueve de Octubre00000000
                                ?
                                  Kolejka 1
                                  Universidad Catolica
                                  3-0
                                  Olmedo
                                  20 lut
                                  LDU de Quito
                                  4-2
                                  Nueve de Octubre
                                  20 lut
                                  Mushuc Runa
                                  1-3
                                  Aucas
                                  20 lut
                                  Guayaquil City
                                  3-1
                                  CSD Macara
                                  21 lut
                                  Manta
                                  2-3
                                  Barcelona SC
                                  21 lut
                                  Orense
                                  2-0
                                  Independiente del Valle
                                  21 lut
                                  Tecnico Universitario
                                  0-1
                                  Delfin
                                  22 lut
                                  Emelec
                                  4-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  Kolejka 2
                                  27 lut
                                  Deportivo Cuenca
                                  3-0
                                  Guayaquil City
                                  27 lut
                                  CSD Macara
                                  3-1
                                  Independiente del Valle
                                  27 lut
                                  Universidad Catolica
                                  3-3
                                  Manta
                                  28 lut
                                  Olmedo
                                  0-0
                                  LDU de Quito
                                  28 lut
                                  Nueve de Octubre
                                  1-2
                                  Mushuc Runa
                                  28 lut
                                  Aucas
                                  2-3
                                  Emelec
                                  1 mar
                                  Barcelona SC
                                  3-0
                                  Tecnico Universitario
                                  2 mar
                                  Delfin
                                  1-1
                                  Orense
                                  Kolejka 3
                                  6 mar
                                  LDU de Quito
                                  2-1
                                  Universidad Catolica
                                  6 mar
                                  Orense
                                  2-2
                                  Aucas
                                  6 mar
                                  Independiente del Valle
                                  2-0
                                  Mushuc Runa
                                  7 mar
                                  Olmedo
                                  0-2
                                  CSD Macara
                                  7 mar
                                  Emelec
                                  1-0
                                  Delfin
                                  7 mar
                                  Manta
                                  1-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  8 mar
                                  Guayaquil City
                                  0-3
                                  Barcelona SC
                                  9 mar
                                  Tecnico Universitario
                                  0-0
                                  Nueve de Octubre
                                  Kolejka 4
                                  12 mar
                                  CSD Macara
                                  1-1
                                  Emelec
                                  13 mar
                                  Delfin
                                  1-1
                                  Guayaquil City
                                  13 mar
                                  Deportivo Cuenca
                                  2-2
                                  LDU de Quito
                                  13 mar
                                  Universidad Catolica
                                  1-1
                                  Tecnico Universitario
                                  14 mar
                                  Aucas
                                  3-4
                                  Independiente del Valle
                                  14 mar
                                  Mushuc Runa
                                  4-2
                                  Manta
                                  14 mar
                                  Nueve de Octubre
                                  2-0
                                  Olmedo
                                  15 mar
                                  Barcelona SC
                                  2-0
                                  Orense
                                  Kolejka 5
                                  20 mar
                                  Mushuc Runa
                                  0-0
                                  CSD Macara
                                  20 mar
                                  Independiente del Valle
                                  2-0
                                  Delfin
                                  20 mar
                                  Tecnico Universitario
                                  0-0
                                  Olmedo
                                  21 mar
                                  LDU de Quito
                                  2-2
                                  Barcelona SC
                                  21 mar
                                  Guayaquil City
                                  1-2
                                  Universidad Catolica
                                  21 mar
                                  Manta
                                  1-1
                                  Aucas
                                  22 mar
                                  Emelec
                                  0-1
                                  Nueve de Octubre
                                  23 mar
                                  Deportivo Cuenca
                                  1-0
                                  Orense
                                  Kolejka 6
                                  2 kwi
                                  Olmedo
                                  2-3
                                  Emelec
                                  2 kwi
                                  Universidad Catolica
                                  1-1
                                  CSD Macara
                                  3 kwi
                                  LDU de Quito
                                  0-0
                                  Mushuc Runa
                                  3 kwi
                                  Delfin
                                  1-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  4 kwi
                                  Nueve de Octubre
                                  1-3
                                  Aucas
                                  4 kwi
                                  Barcelona SC
                                  2-2
                                  Independiente del Valle
                                  4 kwi
                                  Orense
                                  0-1
                                  Manta
                                  5 kwi
                                  Tecnico Universitario
                                  3-0
                                  Guayaquil City
                                  Kolejka 7
                                  31 mar
                                  Aucas
                                  3-3
                                  Delfin
                                  1 kwi
                                  Guayaquil City
                                  4-1
                                  Orense
                                  8 kwi
                                  Mushuc Runa
                                  4-0
                                  Olmedo
                                  9 kwi
                                  Deportivo Cuenca
                                  1-0
                                  Barcelona SC
                                  10 kwi
                                  CSD Macara
                                  3-2
                                  Nueve de Octubre
                                  10 kwi
                                  Manta
                                  0-2
                                  Tecnico Universitario
                                  11 kwi
                                  Emelec
                                  1-1
                                  LDU de Quito
                                  Kolejka 8
                                  1 kwi
                                  Tecnico Universitario
                                  0-2
                                  Independiente del Valle
                                  12 kwi
                                  Orense
                                  0-2
                                  Mushuc Runa
                                  13 kwi
                                  Nueve de Octubre
                                  4-0
                                  Guayaquil City
                                  Barcelona SC
                                  3-0
                                  Aucas
                                  14 kwi
                                  Delfin
                                  2-0
                                  CSD Macara
                                  14 kwi
                                  LDU de Quito
                                  1-0
                                  Manta
                                  14 kwi
                                  Olmedo
                                  2-2
                                  Deportivo Cuenca
                                  15 kwi
                                  Universidad Catolica
                                  2-3
                                  Emelec
                                  Kolejka 9
                                  wczoraj
                                  Mushuc Runa
                                  2-2
                                  Barcelona SC
                                  wczoraj
                                  CSD Macara
                                  1-0
                                  Orense
                                  03:00
                                  Guayaquil City
                                  2-2
                                  LDU de Quito
                                  00:30
                                  Aucas
                                  1-3
                                  Olmedo
                                  Kolejka 16
                                  25 lip 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Manta
                                  25 lip 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  25 lip 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  25 lip 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Orense
                                  25 lip 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  25 lip 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  25 lip 22:00
                                  Olmedo
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  25 lip 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Emelec
                                  Kolejka 17
                                  1 sie 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Aucas
                                  1 sie 22:00
                                  Manta
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  1 sie 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  1 sie 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Olmedo
                                  1 sie 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  CSD Macara
                                  1 sie 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  1 sie 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  1 sie 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  Delfin
                                  Kolejka 18
                                  8 sie 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  8 sie 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  8 sie 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  8 sie 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Orense
                                  8 sie 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Olmedo
                                  8 sie 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  8 sie 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Emelec
                                  8 sie 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Manta
                                  Kolejka 19
                                  15 sie 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  CSD Macara
                                  15 sie 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Delfin
                                  15 sie 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  15 sie 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Aucas
                                  15 sie 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  15 sie 22:00
                                  Manta
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  15 sie 22:00
                                  Olmedo
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  15 sie 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  Kolejka 20
                                  22 sie 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  22 sie 22:00
                                  Olmedo
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  22 sie 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  22 sie 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  22 sie 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  22 sie 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Manta
                                  22 sie 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Emelec
                                  22 sie 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  Kolejka 21
                                  29 sie 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Olmedo
                                  29 sie 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  29 sie 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  29 sie 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  29 sie 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  29 sie 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  29 sie 22:00
                                  Manta
                                  -
                                  Orense
                                  29 sie 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Delfin
                                  Kolejka 22
                                  12 wrz 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  12 wrz 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  CSD Macara
                                  12 wrz 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Emelec
                                  12 wrz 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  12 wrz 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Manta
                                  12 wrz 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Aucas
                                  12 wrz 22:00
                                  Olmedo
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  12 wrz 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  Kolejka 23
                                  19 wrz 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  19 wrz 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  19 wrz 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  19 wrz 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  19 wrz 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Delfin
                                  19 wrz 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Orense
                                  19 wrz 22:00
                                  Manta
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  19 wrz 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Olmedo
                                  Kolejka 24
                                  26 wrz 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  26 wrz 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  26 wrz 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  26 wrz 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  26 wrz 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Emelec
                                  26 wrz 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Manta
                                  26 wrz 22:00
                                  Olmedo
                                  -
                                  Aucas
                                  26 wrz 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  CSD Macara
                                  Kolejka 25
                                  3 paź 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Orense
                                  3 paź 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Olmedo
                                  3 paź 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  3 paź 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Manta
                                  3 paź 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  3 paź 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  3 paź 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  3 paź 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  Kolejka 26
                                  17 paź 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  17 paź 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Orense
                                  17 paź 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  17 paź 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  17 paź 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Aucas
                                  17 paź 22:00
                                  Manta
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  17 paź 22:00
                                  Olmedo
                                  -
                                  Delfin
                                  17 paź 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  CSD Macara
                                  Kolejka 27
                                  24 paź 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  24 paź 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Emelec
                                  24 paź 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  24 paź 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Olmedo
                                  24 paź 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Manta
                                  24 paź 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  24 paź 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  24 paź 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  Kolejka 28
                                  31 paź 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  31 paź 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  31 paź 22:00
                                  Manta
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  31 paź 22:00
                                  Olmedo
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  31 paź 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Aucas
                                  31 paź 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  CSD Macara
                                  31 paź 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Orense
                                  31 paź 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Delfin
                                  Kolejka 29
                                  7 lis 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  7 lis 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Delfin
                                  7 lis 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  CSD Macara
                                  7 lis 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Emelec
                                  7 lis 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  7 lis 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  7 lis 22:00
                                  Manta
                                  -
                                  Olmedo
                                  7 lis 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  Kolejka 30
                                  21 lis 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Manta
                                  21 lis 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Aucas
                                  21 lis 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  21 lis 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  21 lis 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  21 lis 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  21 lis 22:00
                                  Olmedo
                                  -
                                  Orense
                                  21 lis 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  Kolejka 1
                                  Universidad Catolica
                                  3-0
                                  Olmedo
                                  20 lut
                                  LDU de Quito
                                  4-2
                                  Nueve de Octubre
                                  20 lut
                                  Mushuc Runa
                                  1-3
                                  Aucas
                                  20 lut
                                  Guayaquil City
                                  3-1
                                  CSD Macara
                                  21 lut
                                  Manta
                                  2-3
                                  Barcelona SC
                                  21 lut
                                  Orense
                                  2-0
                                  Independiente del Valle
                                  21 lut
                                  Tecnico Universitario
                                  0-1
                                  Delfin
                                  22 lut
                                  Emelec
                                  4-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  Kolejka 2
                                  27 lut
                                  Deportivo Cuenca
                                  3-0
                                  Guayaquil City
                                  27 lut
                                  CSD Macara
                                  3-1
                                  Independiente del Valle
                                  27 lut
                                  Universidad Catolica
                                  3-3
                                  Manta
                                  28 lut
                                  Olmedo
                                  0-0
                                  LDU de Quito
                                  28 lut
                                  Nueve de Octubre
                                  1-2
                                  Mushuc Runa
                                  28 lut
                                  Aucas
                                  2-3
                                  Emelec
                                  1 mar
                                  Barcelona SC
                                  3-0
                                  Tecnico Universitario
                                  2 mar
                                  Delfin
                                  1-1
                                  Orense
                                  Kolejka 3
                                  6 mar
                                  LDU de Quito
                                  2-1
                                  Universidad Catolica
                                  6 mar
                                  Orense
                                  2-2
                                  Aucas
                                  6 mar
                                  Independiente del Valle
                                  2-0
                                  Mushuc Runa
                                  7 mar
                                  Olmedo
                                  0-2
                                  CSD Macara
                                  7 mar
                                  Emelec
                                  1-0
                                  Delfin
                                  7 mar
                                  Manta
                                  1-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  8 mar
                                  Guayaquil City
                                  0-3
                                  Barcelona SC
                                  9 mar
                                  Tecnico Universitario
                                  0-0
                                  Nueve de Octubre
                                  Kolejka 4
                                  12 mar
                                  CSD Macara
                                  1-1
                                  Emelec
                                  13 mar
                                  Delfin
                                  1-1
                                  Guayaquil City
                                  13 mar
                                  Deportivo Cuenca
                                  2-2
                                  LDU de Quito
                                  13 mar
                                  Universidad Catolica
                                  1-1
                                  Tecnico Universitario
                                  14 mar
                                  Aucas
                                  3-4
                                  Independiente del Valle
                                  14 mar
                                  Mushuc Runa
                                  4-2
                                  Manta
                                  14 mar
                                  Nueve de Octubre
                                  2-0
                                  Olmedo
                                  15 mar
                                  Barcelona SC
                                  2-0
                                  Orense
                                  Kolejka 5
                                  20 mar
                                  Mushuc Runa
                                  0-0
                                  CSD Macara
                                  20 mar
                                  Independiente del Valle
                                  2-0
                                  Delfin
                                  20 mar
                                  Tecnico Universitario
                                  0-0
                                  Olmedo
                                  21 mar
                                  LDU de Quito
                                  2-2
                                  Barcelona SC
                                  21 mar
                                  Guayaquil City
                                  1-2
                                  Universidad Catolica
                                  21 mar
                                  Manta
                                  1-1
                                  Aucas
                                  22 mar
                                  Emelec
                                  0-1
                                  Nueve de Octubre
                                  23 mar
                                  Deportivo Cuenca
                                  1-0
                                  Orense
                                  Kolejka 6
                                  2 kwi
                                  Olmedo
                                  2-3
                                  Emelec
                                  2 kwi
                                  Universidad Catolica
                                  1-1
                                  CSD Macara
                                  3 kwi
                                  LDU de Quito
                                  0-0
                                  Mushuc Runa
                                  3 kwi
                                  Delfin
                                  1-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  4 kwi
                                  Nueve de Octubre
                                  1-3
                                  Aucas
                                  4 kwi
                                  Barcelona SC
                                  2-2
                                  Independiente del Valle
                                  4 kwi
                                  Orense
                                  0-1
                                  Manta
                                  5 kwi
                                  Tecnico Universitario
                                  3-0
                                  Guayaquil City
                                  Kolejka 7
                                  31 mar
                                  Aucas
                                  3-3
                                  Delfin
                                  1 kwi
                                  Guayaquil City
                                  4-1
                                  Orense
                                  8 kwi
                                  Mushuc Runa
                                  4-0
                                  Olmedo
                                  9 kwi
                                  Deportivo Cuenca
                                  1-0
                                  Barcelona SC
                                  10 kwi
                                  CSD Macara
                                  3-2
                                  Nueve de Octubre
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  10 kwi
                                  Manta
                                  0-2
                                  Tecnico Universitario
                                  11 kwi
                                  Emelec
                                  1-1
                                  LDU de Quito
                                  Kolejka 8
                                  1 kwi
                                  Tecnico Universitario
                                  0-2
                                  Independiente del Valle
                                  12 kwi
                                  Orense
                                  0-2
                                  Mushuc Runa
                                  13 kwi
                                  Nueve de Octubre
                                  4-0
                                  Guayaquil City
                                  Barcelona SC
                                  3-0
                                  Aucas
                                  14 kwi
                                  Delfin
                                  2-0
                                  CSD Macara
                                  14 kwi
                                  LDU de Quito
                                  1-0
                                  Manta
                                  14 kwi
                                  Olmedo
                                  2-2
                                  Deportivo Cuenca
                                  15 kwi
                                  Universidad Catolica
                                  2-3
                                  Emelec
                                  Kolejka 9
                                  wczoraj
                                  Mushuc Runa
                                  2-2
                                  Barcelona SC
                                  wczoraj
                                  CSD Macara
                                  1-0
                                  Orense
                                  22:30
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  03:00
                                  Guayaquil City
                                  2-2
                                  LDU de Quito
                                  20:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  00:30
                                  Aucas
                                  1-3
                                  Olmedo
                                  jutro 01:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  20 kwi 02:00
                                  Manta
                                  -
                                  Delfin
                                  Kolejka 10
                                  25 kwi 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  Emelec
                                  25 kwi 22:00
                                  Olmedo
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  25 kwi 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Aucas
                                  25 kwi 22:00
                                  Manta
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  25 kwi 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  CSD Macara
                                  25 kwi 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  25 kwi 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Delfin
                                  25 kwi 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  Kolejka 11
                                  2 maj 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Emelec
                                  2 maj 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  2 maj 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  2 maj 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  2 maj 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  2 maj 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Manta
                                  2 maj 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Olmedo
                                  2 maj 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  Kolejka 12
                                  9 maj 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  9 maj 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  9 maj 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Aucas
                                  9 maj 22:00
                                  Olmedo
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  9 maj 22:00
                                  Manta
                                  -
                                  CSD Macara
                                  9 maj 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  9 maj 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Delfin
                                  9 maj 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Orense
                                  Kolejka 13
                                  16 maj 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Emelec
                                  16 maj 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  16 maj 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  16 maj 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  16 maj 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  16 maj 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Manta
                                  16 maj 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Olmedo
                                  16 maj 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  Kolejka 14
                                  23 maj 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  23 maj 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  23 maj 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Aucas
                                  23 maj 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  23 maj 22:00
                                  Olmedo
                                  -
                                  Manta
                                  23 maj 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Orense
                                  23 maj 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  23 maj 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  Kolejka 15
                                  30 maj 22:00
                                  Manta
                                  -
                                  Emelec
                                  30 maj 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  30 maj 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  30 maj 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  30 maj 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  CSD Macara
                                  30 maj 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Delfin
                                  30 maj 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  Olmedo
                                  30 maj 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
                                  1 Delfin00000000
                                  ?
                                    2 Barcelona SC00000000
                                    ?
                                      3 CSD Macara00000000
                                      ?
                                        4 Deportivo Cuenca00000000
                                        ?
                                          5 Guayaquil City00000000
                                          ?
                                            6 Aucas00000000
                                            ?
                                              7 Emelec00000000
                                              ?
                                                8 Independiente del Valle00000000
                                                ?
                                                  9 LDU de Quito00000000
                                                  ?
                                                    10 Manta00000000
                                                    ?
                                                      11 Mushuc Runa00000000
                                                      ?
                                                        12 Olmedo00000000
                                                        ?
                                                          13 Orense00000000
                                                          ?
                                                            14 Tecnico Universitario00000000
                                                            ?
                                                              15 Universidad Catolica00000000
                                                              ?
                                                                16 Nueve de Octubre00000000
                                                                ?
                                                                  Zawodnik Drużyna Bramki
                                                                  Jonathan Jesus BaumanMushuc Runa7
                                                                  Facundo Barcelo Emelec5
                                                                  Cristian Martinez LDU de Quito5
                                                                  Jhonny QuinonezAucas5
                                                                  Brian MontenegroIndependiente del Valle5
                                                                  Jhon CifuenteDelfin5
                                                                  Miguel ParralesGuayaquil City4
                                                                  Damian DiazBarcelona SC4
                                                                  Jaime Ayovi Olmedo4
                                                                  Jose AnguloManta4
                                                                  Alejandro Cabeza Emelec4
                                                                  Jhon Santacruz CSD Macara4
                                                                  Angel QuinonezGuayaquil City3
                                                                  Jorge ValenciaUniversidad Catolica3
                                                                  Danny LunaNueve de Octubre3
                                                                  Jose FajardoNueve de Octubre3
                                                                  Leandro MartinezBarcelona SC3
                                                                  Lisandro AlzugarayUniversidad Catolica3
                                                                  Diego Dorregaray Deportivo Cuenca3
                                                                  Francisco FydriszewskiAucas3
                                                                  Victor Alberto FigueroaAucas3
                                                                  Jorge OrdonezGuayaquil City2
                                                                  Eric Tovo Deportivo Cuenca2
                                                                  Richard Calderon CSD Macara2
                                                                  Pedro ViteIndependiente del Valle2
                                                                  Byron CastilloBarcelona SC2
                                                                  Carlos GarcesBarcelona SC2
                                                                  Adolfo Munoz LDU de Quito2
                                                                  Janner CorozoDelfin2
                                                                  Nixon MolinaBarcelona SC2
                                                                  Anibal Leguizamon Emelec2
                                                                  Lucas Mancinelli Deportivo Cuenca2
                                                                  Mauro Da LuzNueve de Octubre2
                                                                  Lorenzo FaravelliIndependiente del Valle2
                                                                  Michael HoyosBarcelona SC2
                                                                  Federico Jourdan Deportivo Cuenca2
                                                                  Martin AlanizManta2
                                                                  Jacobo KouffatiMushuc Runa2
                                                                  Roberto OrdonesAucas2
                                                                  Alan MurialdoOrense2
                                                                  Segundo Portocarrero CSD Macara2
                                                                  Aron Rodriguez CSD Macara1
                                                                  Jacob Israel Murillo MoncadaIndependiente del Valle1
                                                                  Walberto CaicedoNueve de Octubre1
                                                                  Jose AyoviMushuc Runa1
                                                                  Cristhian CueroManta1
                                                                  Orlin QuinonezNueve de Octubre1
                                                                  Daniel AnguloOrense1
                                                                  Klever TrivinoManta1
                                                                  Muriel Orlando CSD Macara1

                                                                  Totalscore

                                                                  Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

                                                                  Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
                                                                  Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

                                                                  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
                                                                  Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
                                                                  Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
                                                                  TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
                                                                  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
                                                                  forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
                                                                  LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK