Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga ekwadorska  
Piłka nożna / Ekwador / Liga ekwadorska / 2016/2017


lorem ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
02:00
Gualaceo SC
1-4
Aucas
20:00
Mushuc Runa
1-0
Deportivo Cuenca
22:30
Orense
-
Guayaquil City
Najświeższe wyniki
Kolejka
24 maj
  
Deportivo Cuenca
1-1
Orense
23 maj
  
Aucas
2-1
Barcelona SC
23 maj
  
Independiente del Valle
0-1
Mushuc Runa
22 maj
  
CSD Macara
3-1
Tecnico Universitario
22 maj
  
Guayaquil City
2-2
LDU de Quito
22 maj
  
Emelec
0-1
Universidad Catolica
21 maj
  
Delfin
1-0
Gualaceo SC
21 maj
  
Cumbaya
3-2
Nueve de Octubre
17 maj
  
Gualaceo SC
2-1
Guayaquil City
16 maj
  
Barcelona SC
1-1
Deportivo Cuenca
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Cumbaya00000000
?
    2 Barcelona SC00000000
    ?
      3 CSD Macara00000000
      ?
        4 Delfin00000000
        ?
          5 Emelec00000000
          ?
            6 Aucas00000000
            ?
              7 Deportivo Cuenca00000000
              ?
                8 Gualaceo SC00000000
                ?
                  9 Guayaquil City00000000
                  ?
                    10 Independiente del Valle00000000
                    ?
                      11 LDU de Quito00000000
                      ?
                        12 Nueve de Octubre00000000
                        ?
                          13 Orense00000000
                          ?
                            14 Tecnico Universitario00000000
                            ?
                              15 Universidad Catolica00000000
                              ?
                                16 Mushuc Runa00000000
                                ?
                                  Kolejka 1
                                  19 lut
                                  Mushuc Runa
                                  1-2
                                  Universidad Catolica
                                  19 lut
                                  Emelec
                                  4-0
                                  CSD Macara
                                  19 lut
                                  LDU de Quito
                                  1-0
                                  Gualaceo SC
                                  20 lut
                                  Delfin
                                  0-1
                                  Barcelona SC
                                  20 lut
                                  Orense
                                  1-1
                                  Aucas
                                  Guayaquil City
                                  3-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  21 lut
                                  Cumbaya
                                  0-1
                                  Independiente del Valle
                                  22 lut
                                  Tecnico Universitario
                                  2-1
                                  Nueve de Octubre
                                  Kolejka 2
                                  26 lut
                                  Universidad Catolica
                                  1-1
                                  Guayaquil City
                                  26 lut
                                  Deportivo Cuenca
                                  2-0
                                  LDU de Quito
                                  26 lut
                                  Aucas
                                  3-0
                                  Delfin
                                  27 lut
                                  Gualaceo SC
                                  0-1
                                  Cumbaya
                                  27 lut
                                  Barcelona SC
                                  1-0
                                  Tecnico Universitario
                                  27 lut
                                  Nueve de Octubre
                                  2-0
                                  Mushuc Runa
                                  28 lut
                                  Independiente del Valle
                                  0-1
                                  Emelec
                                  1 mar
                                  CSD Macara
                                  1-0
                                  Orense
                                  Kolejka 3
                                  5 mar
                                  LDU de Quito
                                  2-1
                                  Universidad Catolica
                                  5 mar
                                  Emelec
                                  2-2
                                  Guayaquil City
                                  5 mar
                                  Tecnico Universitario
                                  1-3
                                  Mushuc Runa
                                  6 mar
                                  Delfin
                                  1-0
                                  CSD Macara
                                  6 mar
                                  Nueve de Octubre
                                  1-3
                                  Barcelona SC
                                  6 mar
                                  Cumbaya
                                  1-1
                                  Orense
                                  7 mar
                                  Independiente del Valle
                                  1-0
                                  Aucas
                                  8 mar
                                  Deportivo Cuenca
                                  2-1
                                  Gualaceo SC
                                  Kolejka 4
                                  12 mar
                                  Mushuc Runa
                                  4-2
                                  Cumbaya
                                  12 mar
                                  Tecnico Universitario
                                  1-2
                                  LDU de Quito
                                  12 mar
                                  Aucas
                                  0-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  13 mar
                                  Barcelona SC
                                  2-0
                                  Independiente del Valle
                                  13 mar
                                  Orense
                                  2-1
                                  Nueve de Octubre
                                  13 mar
                                  Universidad Catolica
                                  2-2
                                  CSD Macara
                                  14 mar
                                  Gualaceo SC
                                  2-1
                                  Emelec
                                  15 mar
                                  Guayaquil City
                                  1-1
                                  Delfin
                                  Kolejka 5
                                  19 mar
                                  LDU de Quito
                                  4-4
                                  Aucas
                                  19 mar
                                  Cumbaya
                                  2-0
                                  Tecnico Universitario
                                  19 mar
                                  Independiente del Valle
                                  1-1
                                  Orense
                                  20 mar
                                  Mushuc Runa
                                  1-1
                                  Barcelona SC
                                  20 mar
                                  CSD Macara
                                  2-0
                                  Guayaquil City
                                  20 mar
                                  Nueve de Octubre
                                  1-1
                                  Gualaceo SC
                                  21 mar
                                  Emelec
                                  1-2
                                  Delfin
                                  22 mar
                                  Deportivo Cuenca
                                  0-2
                                  Universidad Catolica
                                  Kolejka 6
                                  2 kwi
                                  Universidad Catolica
                                  1-2
                                  Barcelona SC
                                  2 kwi
                                  Gualaceo SC
                                  1-3
                                  Independiente del Valle
                                  2 kwi
                                  Emelec
                                  2-0
                                  LDU de Quito
                                  3 kwi
                                  Orense
                                  0-0
                                  Mushuc Runa
                                  3 kwi
                                  Aucas
                                  1-1
                                  Nueve de Octubre
                                  3 kwi
                                  Guayaquil City
                                  0-1
                                  Tecnico Universitario
                                  4 kwi
                                  Delfin
                                  0-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  5 kwi
                                  CSD Macara
                                  0-0
                                  Cumbaya
                                  Kolejka 7
                                  9 kwi
                                  Mushuc Runa
                                  1-2
                                  Delfin
                                  9 kwi
                                  Tecnico Universitario
                                  1-1
                                  Gualaceo SC
                                  10 kwi
                                  Independiente del Valle
                                  0-0
                                  Guayaquil City
                                  10 kwi
                                  Cumbaya
                                  0-2
                                  LDU de Quito
                                  10 kwi
                                  Deportivo Cuenca
                                  2-2
                                  Emelec
                                  10 kwi
                                  Nueve de Octubre
                                  0-4
                                  Universidad Catolica
                                  11 kwi
                                  Barcelona SC
                                  2-0
                                  Orense
                                  12 kwi
                                  Aucas
                                  2-0
                                  CSD Macara
                                  Kolejka 8
                                  16 kwi
                                  Gualaceo SC
                                  3-2
                                  Mushuc Runa
                                  16 kwi
                                  Orense
                                  0-0
                                  Tecnico Universitario
                                  16 kwi
                                  Delfin
                                  1-1
                                  Cumbaya
                                  17 kwi
                                  Emelec
                                  2-1
                                  Nueve de Octubre
                                  17 kwi
                                  Guayaquil City
                                  4-0
                                  Aucas
                                  17 kwi
                                  Universidad Catolica
                                  3-1
                                  Independiente del Valle
                                  17 kwi
                                  CSD Macara
                                  0-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  18 kwi
                                  LDU de Quito
                                  2-0
                                  Barcelona SC
                                  Kolejka 9
                                  20 kwi
                                  Independiente del Valle
                                  2-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  20 kwi
                                  Tecnico Universitario
                                  1-1
                                  Delfin
                                  20 kwi
                                  Orense
                                  3-0
                                  LDU de Quito
                                  21 kwi
                                  Barcelona SC
                                  0-1
                                  Gualaceo SC
                                  21 kwi
                                  Mushuc Runa
                                  0-0
                                  CSD Macara
                                  21 kwi
                                  Aucas
                                  3-2
                                  Universidad Catolica
                                  22 kwi
                                  Cumbaya
                                  1-1
                                  Emelec
                                  12 maj
                                  Nueve de Octubre
                                  2-2
                                  Guayaquil City
                                  Kolejka 10
                                  23 kwi
                                  Gualaceo SC
                                  2-1
                                  Orense
                                  23 kwi
                                  Deportivo Cuenca
                                  1-1
                                  Nueve de Octubre
                                  24 kwi
                                  LDU de Quito
                                  3-2
                                  Mushuc Runa
                                  24 kwi
                                  Universidad Catolica
                                  4-1
                                  Tecnico Universitario
                                  24 kwi
                                  Delfin
                                  0-1
                                  Independiente del Valle
                                  25 kwi
                                  Emelec
                                  1-0
                                  Aucas
                                  25 kwi
                                  CSD Macara
                                  0-1
                                  Barcelona SC
                                  26 kwi
                                  Guayaquil City
                                  4-1
                                  Cumbaya
                                  Kolejka 11
                                  30 kwi
                                  Mushuc Runa
                                  2-0
                                  Guayaquil City
                                  30 kwi
                                  Gualaceo SC
                                  2-1
                                  CSD Macara
                                  1 maj
                                  Orense
                                  1-0
                                  Universidad Catolica
                                  1 maj
                                  Tecnico Universitario
                                  0-1
                                  Aucas
                                  1 maj
                                  Nueve de Octubre
                                  0-1
                                  Delfin
                                  1 maj
                                  Cumbaya
                                  0-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  2 maj
                                  Independiente del Valle
                                  1-0
                                  LDU de Quito
                                  12 maj
                                  Barcelona SC
                                  1-1
                                  Emelec
                                  Kolejka 12
                                  7 maj
                                  Delfin
                                  2-1
                                  Orense
                                  7 maj
                                  Deportivo Cuenca
                                  1-0
                                  Tecnico Universitario
                                  8 maj
                                  Universidad Catolica
                                  3-1
                                  Gualaceo SC
                                  8 maj
                                  Emelec
                                  4-0
                                  Mushuc Runa
                                  8 maj
                                  LDU de Quito
                                  2-0
                                  Nueve de Octubre
                                  8 maj
                                  Aucas
                                  1-0
                                  Cumbaya
                                  9 maj
                                  Guayaquil City
                                  1-4
                                  Barcelona SC
                                  10 maj
                                  CSD Macara
                                  0-1
                                  Independiente del Valle
                                  Kolejka 13
                                  14 maj
                                  Nueve de Octubre
                                  1-1
                                  CSD Macara
                                  14 maj
                                  Universidad Catolica
                                  1-0
                                  Cumbaya
                                  14 maj
                                  Mushuc Runa
                                  1-1
                                  Aucas
                                  15 maj
                                  Tecnico Universitario
                                  2-3
                                  Independiente del Valle
                                  15 maj
                                  Orense
                                  2-0
                                  Emelec
                                  15 maj
                                  LDU de Quito
                                  3-2
                                  Delfin
                                  16 maj
                                  Barcelona SC
                                  1-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  17 maj
                                  Gualaceo SC
                                  2-1
                                  Guayaquil City
                                  Kolejka 14
                                  21 maj
                                  Delfin
                                  1-0
                                  Gualaceo SC
                                  21 maj
                                  Cumbaya
                                  3-2
                                  Nueve de Octubre
                                  22 maj
                                  CSD Macara
                                  3-1
                                  Tecnico Universitario
                                  22 maj
                                  Emelec
                                  0-1
                                  Universidad Catolica
                                  22 maj
                                  Guayaquil City
                                  2-2
                                  LDU de Quito
                                  23 maj
                                  Aucas
                                  2-1
                                  Barcelona SC
                                  23 maj
                                  Independiente del Valle
                                  0-1
                                  Mushuc Runa
                                  24 maj
                                  Deportivo Cuenca
                                  1-1
                                  Orense
                                  Kolejka 15
                                  02:00
                                  Gualaceo SC
                                  1-4
                                  Aucas
                                  20:00
                                  Mushuc Runa
                                  1-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  Kolejka 16
                                  3 lip 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Emelec
                                  3 lip 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  3 lip 22:00
                                  Gualaceo SC
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  3 lip 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Cumbaya
                                  3 lip 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Orense
                                  3 lip 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Delfin
                                  3 lip 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  3 lip 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  Kolejka 17
                                  10 lip 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  CSD Macara
                                  10 lip 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  10 lip 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Aucas
                                  10 lip 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  10 lip 22:00
                                  Cumbaya
                                  -
                                  Gualaceo SC
                                  10 lip 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  10 lip 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  10 lip 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  Kolejka 18
                                  17 lip 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Delfin
                                  17 lip 22:00
                                  Gualaceo SC
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  17 lip 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Emelec
                                  17 lip 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  Cumbaya
                                  17 lip 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  17 lip 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  17 lip 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  17 lip 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  Kolejka 19
                                  24 lip 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Gualaceo SC
                                  24 lip 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Orense
                                  24 lip 22:00
                                  Cumbaya
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  24 lip 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  24 lip 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Aucas
                                  24 lip 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  24 lip 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  24 lip 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  Kolejka 20
                                  31 lip 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  31 lip 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Emelec
                                  31 lip 22:00
                                  Gualaceo SC
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  31 lip 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  31 lip 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Cumbaya
                                  31 lip 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  31 lip 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  31 lip 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  CSD Macara
                                  Kolejka 21
                                  7 sie 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Emelec
                                  7 sie 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  7 sie 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  7 sie 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Aucas
                                  7 sie 22:00
                                  Cumbaya
                                  -
                                  CSD Macara
                                  7 sie 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Delfin
                                  7 sie 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Orense
                                  7 sie 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Gualaceo SC
                                  Kolejka 22
                                  14 sie 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  14 sie 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  14 sie 22:00
                                  Gualaceo SC
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  14 sie 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Cumbaya
                                  14 sie 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  14 sie 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Aucas
                                  14 sie 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  14 sie 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  Kolejka 23
                                  21 sie 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Gualaceo SC
                                  21 sie 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Orense
                                  21 sie 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Emelec
                                  21 sie 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  21 sie 22:00
                                  Cumbaya
                                  -
                                  Delfin
                                  21 sie 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  CSD Macara
                                  21 sie 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  21 sie 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  Kolejka 24
                                  28 sie 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Aucas
                                  28 sie 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  28 sie 22:00
                                  Gualaceo SC
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  28 sie 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  28 sie 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Cumbaya
                                  28 sie 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  28 sie 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  28 sie 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Orense
                                  Kolejka 25
                                  4 wrz 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Delfin
                                  4 wrz 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  CSD Macara
                                  4 wrz 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  4 wrz 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  4 wrz 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Emelec
                                  4 wrz 22:00
                                  Cumbaya
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  4 wrz 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  Gualaceo SC
                                  4 wrz 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  Kolejka 26
                                  11 wrz 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  11 wrz 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  11 wrz 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  11 wrz 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Cumbaya
                                  11 wrz 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  11 wrz 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Orense
                                  11 wrz 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Gualaceo SC
                                  11 wrz 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  Kolejka 27
                                  18 wrz 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Emelec
                                  18 wrz 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  18 wrz 22:00
                                  Gualaceo SC
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  18 wrz 22:00
                                  Cumbaya
                                  -
                                  Aucas
                                  18 wrz 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  CSD Macara
                                  18 wrz 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  Delfin
                                  18 wrz 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  18 wrz 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  Kolejka 28
                                  9 paź 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Gualaceo SC
                                  9 paź 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Orense
                                  9 paź 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  9 paź 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  9 paź 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  9 paź 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  9 paź 22:00
                                  Cumbaya
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  9 paź 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  Kolejka 29
                                  16 paź 22:00
                                  Orense
                                  -
                                  Deportivo Cuenca
                                  16 paź 22:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Emelec
                                  16 paź 22:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  16 paź 22:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Aucas
                                  16 paź 22:00
                                  Mushuc Runa
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  16 paź 22:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Cumbaya
                                  16 paź 22:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  CSD Macara
                                  16 paź 22:00
                                  Gualaceo SC
                                  -
                                  Delfin
                                  Kolejka 30
                                  23 paź 22:00
                                  Independiente del Valle
                                  -
                                  Nueve de Octubre
                                  23 paź 22:00
                                  Cumbaya
                                  -
                                  Barcelona SC
                                  23 paź 22:00
                                  CSD Macara
                                  -
                                  LDU de Quito
                                  23 paź 22:00
                                  Delfin
                                  -
                                  Universidad Catolica
                                  23 paź 22:00
                                  Emelec
                                  -
                                  Tecnico Universitario
                                  23 paź 22:00
                                  Deportivo Cuenca
                                  -
                                  Mushuc Runa
                                  23 paź 22:00
                                  Guayaquil City
                                  -
                                  Orense
                                  23 paź 22:00
                                  Aucas
                                  -
                                  Gualaceo SC
                                  Kolejka 1
                                  19 lut
                                  Mushuc Runa
                                  1-2
                                  Universidad Catolica
                                  19 lut
                                  Emelec
                                  4-0
                                  CSD Macara
                                  19 lut
                                  LDU de Quito
                                  1-0
                                  Gualaceo SC
                                  20 lut
                                  Delfin
                                  0-1
                                  Barcelona SC
                                  20 lut
                                  Orense
                                  1-1
                                  Aucas
                                  Guayaquil City
                                  3-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  21 lut
                                  Cumbaya
                                  0-1
                                  Independiente del Valle
                                  22 lut
                                  Tecnico Universitario
                                  2-1
                                  Nueve de Octubre
                                  Kolejka 2
                                  26 lut
                                  Universidad Catolica
                                  1-1
                                  Guayaquil City
                                  26 lut
                                  Deportivo Cuenca
                                  2-0
                                  LDU de Quito
                                  26 lut
                                  Aucas
                                  3-0
                                  Delfin
                                  27 lut
                                  Gualaceo SC
                                  0-1
                                  Cumbaya
                                  27 lut
                                  Barcelona SC
                                  1-0
                                  Tecnico Universitario
                                  27 lut
                                  Nueve de Octubre
                                  2-0
                                  Mushuc Runa
                                  28 lut
                                  Independiente del Valle
                                  0-1
                                  Emelec
                                  1 mar
                                  CSD Macara
                                  1-0
                                  Orense
                                  Kolejka 3
                                  5 mar
                                  LDU de Quito
                                  2-1
                                  Universidad Catolica
                                  5 mar
                                  Emelec
                                  2-2
                                  Guayaquil City
                                  5 mar
                                  Tecnico Universitario
                                  1-3
                                  Mushuc Runa
                                  6 mar
                                  Delfin
                                  1-0
                                  CSD Macara
                                  6 mar
                                  Nueve de Octubre
                                  1-3
                                  Barcelona SC
                                  6 mar
                                  Cumbaya
                                  1-1
                                  Orense
                                  7 mar
                                  Independiente del Valle
                                  1-0
                                  Aucas
                                  8 mar
                                  Deportivo Cuenca
                                  2-1
                                  Gualaceo SC
                                  Kolejka 4
                                  12 mar
                                  Mushuc Runa
                                  4-2
                                  Cumbaya
                                  12 mar
                                  Tecnico Universitario
                                  1-2
                                  LDU de Quito
                                  12 mar
                                  Aucas
                                  0-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  13 mar
                                  Barcelona SC
                                  2-0
                                  Independiente del Valle
                                  13 mar
                                  Orense
                                  2-1
                                  Nueve de Octubre
                                  13 mar
                                  Universidad Catolica
                                  2-2
                                  CSD Macara
                                  14 mar
                                  Gualaceo SC
                                  2-1
                                  Emelec
                                  15 mar
                                  Guayaquil City
                                  1-1
                                  Delfin
                                  Kolejka 5
                                  19 mar
                                  LDU de Quito
                                  4-4
                                  Aucas
                                  19 mar
                                  Cumbaya
                                  2-0
                                  Tecnico Universitario
                                  19 mar
                                  Independiente del Valle
                                  1-1
                                  Orense
                                  20 mar
                                  Mushuc Runa
                                  1-1
                                  Barcelona SC
                                  20 mar
                                  CSD Macara
                                  2-0
                                  Guayaquil City
                                  20 mar
                                  Nueve de Octubre
                                  1-1
                                  Gualaceo SC
                                  21 mar
                                  Emelec
                                  1-2
                                  Delfin
                                  22 mar
                                  Deportivo Cuenca
                                  0-2
                                  Universidad Catolica
                                  Kolejka 6
                                  2 kwi
                                  Universidad Catolica
                                  1-2
                                  Barcelona SC
                                  2 kwi
                                  Gualaceo SC
                                  1-3
                                  Independiente del Valle
                                  2 kwi
                                  Emelec
                                  2-0
                                  LDU de Quito
                                  3 kwi
                                  Orense
                                  0-0
                                  Mushuc Runa
                                  3 kwi
                                  Aucas
                                  1-1
                                  Nueve de Octubre
                                  3 kwi
                                  Guayaquil City
                                  0-1
                                  Tecnico Universitario
                                  4 kwi
                                  Delfin
                                  0-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  5 kwi
                                  CSD Macara
                                  0-0
                                  Cumbaya
                                  Kolejka 7
                                  9 kwi
                                  Mushuc Runa
                                  1-2
                                  Delfin
                                  9 kwi
                                  Tecnico Universitario
                                  1-1
                                  Gualaceo SC
                                  10 kwi
                                  Independiente del Valle
                                  0-0
                                  Guayaquil City
                                  10 kwi
                                  Cumbaya
                                  0-2
                                  LDU de Quito
                                  10 kwi
                                  Deportivo Cuenca
                                  2-2
                                  Emelec
                                  10 kwi
                                  Nueve de Octubre
                                  0-4
                                  Universidad Catolica
                                  11 kwi
                                  Barcelona SC
                                  2-0
                                  Orense
                                  12 kwi
                                  Aucas
                                  2-0
                                  CSD Macara
                                  Kolejka 8
                                  16 kwi
                                  Gualaceo SC
                                  3-2
                                  Mushuc Runa
                                  16 kwi
                                  Orense
                                  0-0
                                  Tecnico Universitario
                                  16 kwi
                                  Delfin
                                  1-1
                                  Cumbaya
                                  17 kwi
                                  Emelec
                                  2-1
                                  Nueve de Octubre
                                  17 kwi
                                  Guayaquil City
                                  4-0
                                  Aucas
                                  17 kwi
                                  Universidad Catolica
                                  3-1
                                  Independiente del Valle
                                  17 kwi
                                  CSD Macara
                                  0-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  18 kwi
                                  LDU de Quito
                                  2-0
                                  Barcelona SC
                                  Kolejka 9
                                  20 kwi
                                  Independiente del Valle
                                  2-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  20 kwi
                                  Tecnico Universitario
                                  1-1
                                  Delfin
                                  20 kwi
                                  Orense
                                  3-0
                                  LDU de Quito
                                  21 kwi
                                  Barcelona SC
                                  0-1
                                  Gualaceo SC
                                  21 kwi
                                  Mushuc Runa
                                  0-0
                                  CSD Macara
                                  21 kwi
                                  Aucas
                                  3-2
                                  Universidad Catolica
                                  22 kwi
                                  Cumbaya
                                  1-1
                                  Emelec
                                  12 maj
                                  Nueve de Octubre
                                  2-2
                                  Guayaquil City
                                  Kolejka 10
                                  23 kwi
                                  Gualaceo SC
                                  2-1
                                  Orense
                                  23 kwi
                                  Deportivo Cuenca
                                  1-1
                                  Nueve de Octubre
                                  24 kwi
                                  LDU de Quito
                                  3-2
                                  Mushuc Runa
                                  24 kwi
                                  Universidad Catolica
                                  4-1
                                  Tecnico Universitario
                                  24 kwi
                                  Delfin
                                  0-1
                                  Independiente del Valle
                                  25 kwi
                                  Emelec
                                  1-0
                                  Aucas
                                  25 kwi
                                  CSD Macara
                                  0-1
                                  Barcelona SC
                                  26 kwi
                                  Guayaquil City
                                  4-1
                                  Cumbaya
                                  Kolejka 11
                                  30 kwi
                                  Mushuc Runa
                                  2-0
                                  Guayaquil City
                                  30 kwi
                                  Gualaceo SC
                                  2-1
                                  CSD Macara
                                  1 maj
                                  Orense
                                  1-0
                                  Universidad Catolica
                                  1 maj
                                  Tecnico Universitario
                                  0-1
                                  Aucas
                                  1 maj
                                  Nueve de Octubre
                                  0-1
                                  Delfin
                                  1 maj
                                  Cumbaya
                                  0-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  2 maj
                                  Independiente del Valle
                                  1-0
                                  LDU de Quito
                                  12 maj
                                  Barcelona SC
                                  1-1
                                  Emelec
                                  Kolejka 12
                                  7 maj
                                  Delfin
                                  2-1
                                  Orense
                                  7 maj
                                  Deportivo Cuenca
                                  1-0
                                  Tecnico Universitario
                                  8 maj
                                  Universidad Catolica
                                  3-1
                                  Gualaceo SC
                                  8 maj
                                  Emelec
                                  4-0
                                  Mushuc Runa
                                  8 maj
                                  LDU de Quito
                                  2-0
                                  Nueve de Octubre
                                  8 maj
                                  Aucas
                                  1-0
                                  Cumbaya
                                  9 maj
                                  Guayaquil City
                                  1-4
                                  Barcelona SC
                                  10 maj
                                  CSD Macara
                                  0-1
                                  Independiente del Valle
                                  Kolejka 13
                                  14 maj
                                  Nueve de Octubre
                                  1-1
                                  CSD Macara
                                  14 maj
                                  Universidad Catolica
                                  1-0
                                  Cumbaya
                                  14 maj
                                  Mushuc Runa
                                  1-1
                                  Aucas
                                  15 maj
                                  Tecnico Universitario
                                  2-3
                                  Independiente del Valle
                                  15 maj
                                  Orense
                                  2-0
                                  Emelec
                                  15 maj
                                  LDU de Quito
                                  3-2
                                  Delfin
                                  16 maj
                                  Barcelona SC
                                  1-1
                                  Deportivo Cuenca
                                  17 maj
                                  Gualaceo SC
                                  2-1
                                  Guayaquil City
                                  Kolejka 14
                                  21 maj
                                  Delfin
                                  1-0
                                  Gualaceo SC
                                  21 maj
                                  Cumbaya
                                  3-2
                                  Nueve de Octubre
                                  22 maj
                                  CSD Macara
                                  3-1
                                  Tecnico Universitario
                                  22 maj
                                  Emelec
                                  0-1
                                  Universidad Catolica
                                  22 maj
                                  Guayaquil City
                                  2-2
                                  LDU de Quito
                                  23 maj
                                  Aucas
                                  2-1
                                  Barcelona SC
                                  23 maj
                                  Independiente del Valle
                                  0-1
                                  Mushuc Runa
                                  24 maj
                                  Deportivo Cuenca
                                  1-1
                                  Orense
                                  Kolejka 15
                                  02:00
                                  Gualaceo SC
                                  1-4
                                  Aucas
                                  22:30
                                  Orense
                                  -
                                  Guayaquil City
                                  20:00
                                  Mushuc Runa
                                  1-0
                                  Deportivo Cuenca
                                  jutro 01:00
                                  Tecnico Universitario
                                  -
                                  Emelec
                                  30 maj 01:00
                                  Nueve de Octubre
                                  -
                                  Independiente del Valle
                                  30 maj 01:00
                                  Barcelona SC
                                  -
                                  Cumbaya
                                  30 maj 01:00
                                  Universidad Catolica
                                  -
                                  Delfin
                                  30 maj 01:00
                                  LDU de Quito
                                  -
                                  CSD Macara
                                  LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
                                  1 Cumbaya00000000
                                  ?
                                    2 Barcelona SC00000000
                                    ?
                                      3 CSD Macara00000000
                                      ?
                                        4 Delfin00000000
                                        ?
                                          5 Emelec00000000
                                          ?
                                            6 Aucas00000000
                                            ?
                                              7 Deportivo Cuenca00000000
                                              ?
                                                8 Gualaceo SC00000000
                                                ?
                                                  9 Guayaquil City00000000
                                                  ?
                                                    10 Independiente del Valle00000000
                                                    ?
                                                      11 LDU de Quito00000000
                                                      ?
                                                        12 Nueve de Octubre00000000
                                                        ?
                                                          13 Orense00000000
                                                          ?
                                                            14 Tecnico Universitario00000000
                                                            ?
                                                              15 Universidad Catolica00000000
                                                              ?
                                                                16 Mushuc Runa00000000
                                                                ?
                                                                  Zawodnik Drużyna Bramki
                                                                  Francisco FydriszewskiAucas10
                                                                  Joaquin VergesGualaceo SC9
                                                                  Santiago GiordanaMushuc Runa9
                                                                  Danny LunaNueve de Octubre7
                                                                  Gabriel CortezBarcelona SC7
                                                                  Cristian MartinezUniversidad Catolica7
                                                                  Tomas Molina LDU de Quito6
                                                                  Leonardo VillagraOrense6
                                                                  Ismael DiazUniversidad Catolica6
                                                                  Michael Hoyos LDU de Quito6
                                                                  Sebastian Rodriguez Emelec5
                                                                  Lisandro AlzugarayUniversidad Catolica5
                                                                  Gonzalo MastrianiBarcelona SC5
                                                                  Renato CesarGuayaquil City4
                                                                  Alexander Alvarado LDU de Quito4
                                                                  Lucas Mancinelli Deportivo Cuenca4
                                                                  KlebinhoGuayaquil City4
                                                                  Jonathan Jesus BaumanIndependiente del Valle4
                                                                  Jhon CifuenteDelfin4
                                                                  Mauro Quiroga Emelec4
                                                                  Alexis Zapata Emelec4
                                                                  Ronald BrionesAucas3
                                                                  Willian CevallosUniversidad Catolica3
                                                                  Jefferson Arce LDU de Quito3
                                                                  Gustavo AllesGualaceo SC3
                                                                  Janner CorozoDelfin3
                                                                  Kevin SamboninoGuayaquil City3
                                                                  Carlos MongesCumbaya3
                                                                  Luis CanoAucas3
                                                                  Miguel ParralesGuayaquil City3
                                                                  Luis Estupinan Tecnico Universitario3
                                                                  Ronald Champang CSD Macara2
                                                                  Janpol MoralesCumbaya2
                                                                  Jose Cevallos Emelec2
                                                                  RamonGuayaquil City2
                                                                  Nilson Angulo LDU de Quito2
                                                                  Wilter AyoviMushuc Runa2
                                                                  Cristian Enrique CepedaCumbaya2
                                                                  Mauro Da LuzNueve de Octubre2
                                                                  Juan Manuel TevezAucas2
                                                                  Alejandro Cabeza Emelec2
                                                                  John OntanedaGualaceo SC2
                                                                  Angel QuinonezGuayaquil City2
                                                                  Justin AlmanDelfin2
                                                                  Juan RojasDelfin2
                                                                  Rodrigo GonzalezUniversidad Catolica2
                                                                  Orlen Quintero Tecnico Universitario2
                                                                  Jacobo KouffatiOrense2
                                                                  Jefferson Vernaz Deportivo Cuenca2
                                                                  Victor Alberto FigueroaAucas2

                                                                  Totalscore

                                                                  Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

                                                                  Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
                                                                  Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

                                                                  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
                                                                  Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
                                                                  Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
                                                                  TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
                                                                  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
                                                                  forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
                                                                  LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK