Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga kostarykańska  
Piłka nożna / Kostaryka / Liga kostarykańska / 2016/2017


lorem ipsum...
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
Deportivo Saprissa
2-2
Santos de Guápiles
wczoraj
Universidad de Costa Rica
1-2
ADR Jicaral
wczoraj
Limon
1-0
Grecia
wczoraj
Municipal Pérez Zeledón
0-1
Guadalupe FC
01:00
Club Sport Herediano
0-1
LD Alajuelense
02:00
Deportiva San Carlos
2-4
C.S. Cartaginés
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
Municipal Pérez Zeledón
0-1
Guadalupe FC
wczoraj
  
Limon
1-0
Grecia
wczoraj
  
Universidad de Costa Rica
1-2
ADR Jicaral
wczoraj
  
Deportivo Saprissa
2-2
Santos de Guápiles
20 wrz
  
Municipal Pérez Zeledón
0-1
Deportivo Saprissa
19 wrz
  
C.S. Cartaginés
0-1
ADR Jicaral
19 wrz
  
Guadalupe FC
2-4
Santos de Guápiles
18 wrz
  
Universidad de Costa Rica
1-1
Deportiva San Carlos
18 wrz
  
Grecia
2-2
Club Sport Herediano
18 wrz
  
LD Alajuelense
2-1
Limon
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Santos de Guápiles00000000
?
    2 LD Alajuelense00000000
    ?
      3 Universidad de Costa Rica00000000
      ?
        4 Limon00000000
        ?
          5 Municipal Pérez Zeledón00000000
          ?
            6 Guadalupe FC00000000
            ?
              7 Grecia00000000
              ?
                8 C.S. Cartaginés00000000
                ?
                  9 Deportivo Saprissa00000000
                  ?
                    10 ADR Jicaral00000000
                    ?
                      11 Club Sport Herediano00000000
                      ?
                        12 Deportiva San Carlos00000000
                        ?
                          Kolejka 1
                          21 lip
                          Universidad de Costa Rica
                          0-1
                          Club Sport Herediano
                          21 lip
                          Deportiva San Carlos
                          1-0
                          Deportivo Saprissa
                          21 lip
                          Guadalupe FC
                          1-1
                          LD Alajuelense
                          21 lip
                          C.S. Cartaginés
                          0-0
                          Santos de Guápiles
                          21 lip
                          Grecia
                          1-0
                          ADR Jicaral
                          22 lip
                          Municipal Pérez Zeledón
                          2-0
                          Limon
                          Kolejka 2
                          24 lip
                          ADR Jicaral
                          1-1
                          C.S. Cartaginés
                          25 lip
                          Deportivo Saprissa
                          3-0
                          Municipal Pérez Zeledón
                          25 lip
                          Santos de Guápiles
                          0-2
                          Guadalupe FC
                          25 lip
                          Limon
                          1-2
                          LD Alajuelense
                          25 lip
                          Club Sport Herediano
                          3-0
                          Grecia
                          25 lip
                          Deportiva San Carlos
                          1-2
                          Universidad de Costa Rica
                          Kolejka 3
                          28 lip
                          C.S. Cartaginés
                          1-0
                          Deportiva San Carlos
                          28 lip
                          ADR Jicaral
                          2-0
                          Universidad de Costa Rica
                          28 lip
                          LD Alajuelense
                          3-2
                          Club Sport Herediano
                          28 lip
                          Grecia
                          4-0
                          Limon
                          28 lip
                          Santos de Guápiles
                          4-0
                          Deportivo Saprissa
                          29 lip
                          Guadalupe FC
                          1-2
                          Municipal Pérez Zeledón
                          Kolejka 4
                          4 sie
                          Universidad de Costa Rica
                          0-1
                          C.S. Cartaginés
                          4 sie
                          Deportivo Saprissa
                          4-1
                          Guadalupe FC
                          4 sie
                          Club Sport Herediano
                          1-2
                          ADR Jicaral
                          4 sie
                          Limon
                          1-0
                          Santos de Guápiles
                          5 sie
                          Municipal Pérez Zeledón
                          1-4
                          LD Alajuelense
                          5 sie
                          Deportiva San Carlos
                          4-2
                          Grecia
                          Kolejka 5
                          11 sie
                          Santos de Guápiles
                          4-1
                          Municipal Pérez Zeledón
                          11 sie
                          LD Alajuelense
                          1-2
                          Deportivo Saprissa
                          11 sie
                          ADR Jicaral
                          1-1
                          Deportiva San Carlos
                          11 sie
                          Grecia
                          3-3
                          Universidad de Costa Rica
                          12 sie
                          Guadalupe FC
                          4-3
                          Limon
                          12 sie
                          C.S. Cartaginés
                          1-1
                          Club Sport Herediano
                          Kolejka 6
                          15 sie
                          Deportivo Saprissa
                          4-0
                          ADR Jicaral
                          15 sie
                          Universidad de Costa Rica
                          2-2
                          Guadalupe FC
                          15 sie
                          Deportiva San Carlos
                          2-2
                          Santos de Guápiles
                          15 sie
                          Grecia
                          1-3
                          LD Alajuelense
                          15 sie
                          Club Sport Herediano
                          3-2
                          Limon
                          16 sie
                          Municipal Pérez Zeledón
                          1-0
                          C.S. Cartaginés
                          Kolejka 7
                          17 sie
                          Limon
                          3-4
                          Deportiva San Carlos
                          18 sie
                          Deportivo Saprissa
                          2-2
                          C.S. Cartaginés
                          18 sie
                          ADR Jicaral
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          18 sie
                          Santos de Guápiles
                          1-1
                          Grecia
                          18 sie
                          Club Sport Herediano
                          2-0
                          Guadalupe FC
                          19 sie
                          LD Alajuelense
                          4-1
                          Universidad de Costa Rica
                          Kolejka 8
                          25 sie
                          Municipal Pérez Zeledón
                          1-0
                          Universidad de Costa Rica
                          25 sie
                          C.S. Cartaginés
                          4-1
                          Grecia
                          25 sie
                          Limon
                          1-1
                          Deportivo Saprissa
                          25 sie
                          Guadalupe FC
                          1-1
                          ADR Jicaral
                          25 sie
                          LD Alajuelense
                          2-2
                          Santos de Guápiles
                          16 wrz
                          Deportiva San Carlos
                          1-0
                          Club Sport Herediano
                          Kolejka 9
                          31 sie
                          Universidad de Costa Rica
                          2-0
                          Limon
                          1 wrz
                          C.S. Cartaginés
                          0-4
                          LD Alajuelense
                          1 wrz
                          ADR Jicaral
                          1-1
                          Santos de Guápiles
                          1 wrz
                          Grecia
                          2-1
                          Guadalupe FC
                          1 wrz
                          Deportiva San Carlos
                          5-2
                          Municipal Pérez Zeledón
                          Kolejka 10
                          4 wrz
                          Limon
                          1-0
                          ADR Jicaral
                          5 wrz
                          Municipal Pérez Zeledón
                          1-1
                          Grecia
                          5 wrz
                          Santos de Guápiles
                          1-1
                          Club Sport Herediano
                          5 wrz
                          LD Alajuelense
                          1-0
                          Deportiva San Carlos
                          6 wrz
                          Guadalupe FC
                          1-0
                          C.S. Cartaginés
                          15 wrz
                          Deportivo Saprissa
                          4-0
                          Universidad de Costa Rica
                          Kolejka 11
                          8 wrz
                          Deportiva San Carlos
                          3-1
                          Guadalupe FC
                          8 wrz
                          Universidad de Costa Rica
                          1-2
                          Santos de Guápiles
                          8 wrz
                          Club Sport Herediano
                          4-1
                          Municipal Pérez Zeledón
                          8 wrz
                          Grecia
                          0-6
                          Deportivo Saprissa
                          8 wrz
                          ADR Jicaral
                          0-2
                          LD Alajuelense
                          8 wrz
                          C.S. Cartaginés
                          3-0
                          Limon
                          Kolejka 12
                          11 wrz
                          ADR Jicaral
                          2-0
                          Grecia
                          11 wrz
                          Club Sport Herediano
                          0-0
                          Universidad de Costa Rica
                          11 wrz
                          Limon
                          1-1
                          Municipal Pérez Zeledón
                          12 wrz
                          Deportivo Saprissa
                          3-1
                          Deportiva San Carlos
                          13 wrz
                          Santos de Guápiles
                          2-1
                          C.S. Cartaginés
                          14 wrz
                          LD Alajuelense
                          2-1
                          Guadalupe FC
                          Kolejka 13
                          18 wrz
                          LD Alajuelense
                          2-1
                          Limon
                          18 wrz
                          Universidad de Costa Rica
                          1-1
                          Deportiva San Carlos
                          18 wrz
                          Grecia
                          2-2
                          Club Sport Herediano
                          19 wrz
                          C.S. Cartaginés
                          0-1
                          ADR Jicaral
                          19 wrz
                          Guadalupe FC
                          2-4
                          Santos de Guápiles
                          20 wrz
                          Municipal Pérez Zeledón
                          0-1
                          Deportivo Saprissa
                          Kolejka 14
                          wczoraj
                          Universidad de Costa Rica
                          1-2
                          ADR Jicaral
                          wczoraj
                          Municipal Pérez Zeledón
                          0-1
                          Guadalupe FC
                          wczoraj
                          Limon
                          1-0
                          Grecia
                          wczoraj
                          Deportivo Saprissa
                          2-2
                          Santos de Guápiles
                          02:00
                          Deportiva San Carlos
                          2-4
                          C.S. Cartaginés
                          01:00
                          Club Sport Herediano
                          0-1
                          LD Alajuelense
                          Kolejka 1
                          12 sty 22:00
                          Deportiva San Carlos
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          12 sty 22:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          Universidad de Costa Rica
                          12 sty 22:00
                          LD Alajuelense
                          -
                          Limon
                          12 sty 22:00
                          C.S. Cartaginés
                          -
                          Santos de Guápiles
                          12 sty 22:00
                          ADR Jicaral
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          12 sty 22:00
                          Grecia
                          -
                          Club Sport Herediano
                          Kolejka 2
                          15 sty 22:00
                          Limon
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          15 sty 22:00
                          Club Sport Herediano
                          -
                          ADR Jicaral
                          15 sty 22:00
                          Municipal Pérez Zeledón
                          -
                          LD Alajuelense
                          15 sty 22:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          Grecia
                          15 sty 22:00
                          Deportivo Saprissa
                          -
                          Guadalupe FC
                          15 sty 22:00
                          Universidad de Costa Rica
                          -
                          C.S. Cartaginés
                          Kolejka 3
                          19 sty 22:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          Santos de Guápiles
                          19 sty 22:00
                          Deportiva San Carlos
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          19 sty 22:00
                          ADR Jicaral
                          -
                          Limon
                          19 sty 22:00
                          LD Alajuelense
                          -
                          Club Sport Herediano
                          19 sty 22:00
                          C.S. Cartaginés
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          19 sty 22:00
                          Grecia
                          -
                          Universidad de Costa Rica
                          Kolejka 4
                          22 sty 22:00
                          Deportivo Saprissa
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          22 sty 22:00
                          Universidad de Costa Rica
                          -
                          LD Alajuelense
                          22 sty 22:00
                          C.S. Cartaginés
                          -
                          Grecia
                          22 sty 22:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          22 sty 22:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          ADR Jicaral
                          22 sty 22:00
                          Limon
                          -
                          Club Sport Herediano
                          Kolejka 5
                          26 sty 22:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          Universidad de Costa Rica
                          26 sty 22:00
                          Club Sport Herediano
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          26 sty 22:00
                          Limon
                          -
                          Guadalupe FC
                          26 sty 22:00
                          LD Alajuelense
                          -
                          C.S. Cartaginés
                          26 sty 22:00
                          ADR Jicaral
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          26 sty 22:00
                          Municipal Pérez Zeledón
                          -
                          Grecia
                          Kolejka 6
                          29 sty 22:00
                          Grecia
                          -
                          ADR Jicaral
                          29 sty 22:00
                          C.S. Cartaginés
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          29 sty 22:00
                          Deportiva San Carlos
                          -
                          LD Alajuelense
                          29 sty 22:00
                          Deportivo Saprissa
                          -
                          Santos de Guápiles
                          29 sty 22:00
                          Universidad de Costa Rica
                          -
                          Limon
                          29 sty 22:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          Club Sport Herediano
                          Kolejka 7
                          5 lut 22:00
                          Club Sport Herediano
                          -
                          Universidad de Costa Rica
                          5 lut 22:00
                          Municipal Pérez Zeledón
                          -
                          Guadalupe FC
                          5 lut 22:00
                          Limon
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          5 lut 22:00
                          LD Alajuelense
                          -
                          Grecia
                          5 lut 22:00
                          ADR Jicaral
                          -
                          C.S. Cartaginés
                          5 lut 22:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          Kolejka 8
                          9 lut 22:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          Club Sport Herediano
                          9 lut 22:00
                          Universidad de Costa Rica
                          -
                          ADR Jicaral
                          9 lut 22:00
                          C.S. Cartaginés
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          9 lut 22:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          Grecia
                          9 lut 22:00
                          Limon
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          9 lut 22:00
                          Deportivo Saprissa
                          -
                          LD Alajuelense
                          Kolejka 9
                          12 lut 22:00
                          Deportiva San Carlos
                          -
                          Universidad de Costa Rica
                          12 lut 22:00
                          Municipal Pérez Zeledón
                          -
                          Santos de Guápiles
                          12 lut 22:00
                          Club Sport Herediano
                          -
                          C.S. Cartaginés
                          12 lut 22:00
                          ADR Jicaral
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          12 lut 22:00
                          LD Alajuelense
                          -
                          Guadalupe FC
                          12 lut 22:00
                          Grecia
                          -
                          Limon
                          Kolejka 10
                          16 lut 22:00
                          Universidad de Costa Rica
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          16 lut 22:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          LD Alajuelense
                          16 lut 22:00
                          Grecia
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          16 lut 22:00
                          C.S. Cartaginés
                          -
                          Limon
                          16 lut 22:00
                          Club Sport Herediano
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          16 lut 22:00
                          ADR Jicaral
                          -
                          Guadalupe FC
                          Kolejka 11
                          23 lut 22:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          C.S. Cartaginés
                          23 lut 22:00
                          Limon
                          -
                          Santos de Guápiles
                          23 lut 22:00
                          LD Alajuelense
                          -
                          ADR Jicaral
                          23 lut 22:00
                          Municipal Pérez Zeledón
                          -
                          Club Sport Herediano
                          23 lut 22:00
                          Deportivo Saprissa
                          -
                          Universidad de Costa Rica
                          23 lut 22:00
                          Deportiva San Carlos
                          -
                          Grecia
                          Kolejka 12
                          1 mar 22:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          C.S. Cartaginés
                          1 mar 22:00
                          Municipal Pérez Zeledón
                          -
                          ADR Jicaral
                          1 mar 22:00
                          Limon
                          -
                          LD Alajuelense
                          1 mar 22:00
                          Deportivo Saprissa
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          1 mar 22:00
                          Universidad de Costa Rica
                          -
                          Guadalupe FC
                          1 mar 22:00
                          Club Sport Herediano
                          -
                          Grecia
                          Kolejka 13
                          4 mar 22:00
                          Deportiva San Carlos
                          -
                          Limon
                          4 mar 22:00
                          C.S. Cartaginés
                          -
                          Universidad de Costa Rica
                          4 mar 22:00
                          ADR Jicaral
                          -
                          Club Sport Herediano
                          4 mar 22:00
                          Grecia
                          -
                          Santos de Guápiles
                          4 mar 22:00
                          LD Alajuelense
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          4 mar 22:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          Kolejka 14
                          8 mar 22:00
                          Municipal Pérez Zeledón
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          8 mar 22:00
                          Limon
                          -
                          ADR Jicaral
                          8 mar 22:00
                          Deportivo Saprissa
                          -
                          C.S. Cartaginés
                          8 mar 22:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          Guadalupe FC
                          8 mar 22:00
                          Club Sport Herediano
                          -
                          LD Alajuelense
                          8 mar 22:00
                          Universidad de Costa Rica
                          -
                          Grecia
                          Kolejka 15
                          15 mar 22:00
                          ADR Jicaral
                          -
                          Santos de Guápiles
                          15 mar 22:00
                          Club Sport Herediano
                          -
                          Limon
                          15 mar 22:00
                          Grecia
                          -
                          C.S. Cartaginés
                          15 mar 22:00
                          LD Alajuelense
                          -
                          Universidad de Costa Rica
                          15 mar 22:00
                          Municipal Pérez Zeledón
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          15 mar 22:00
                          Deportiva San Carlos
                          -
                          Guadalupe FC
                          Kolejka 16
                          22 mar 22:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          Limon
                          22 mar 22:00
                          Deportiva San Carlos
                          -
                          ADR Jicaral
                          22 mar 22:00
                          Grecia
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          22 mar 22:00
                          Deportivo Saprissa
                          -
                          Club Sport Herediano
                          22 mar 22:00
                          Universidad de Costa Rica
                          -
                          Santos de Guápiles
                          22 mar 22:00
                          C.S. Cartaginés
                          -
                          LD Alajuelense
                          Kolejka 17
                          25 mar 22:00
                          Club Sport Herediano
                          -
                          Guadalupe FC
                          25 mar 22:00
                          ADR Jicaral
                          -
                          Grecia
                          25 mar 22:00
                          Municipal Pérez Zeledón
                          -
                          C.S. Cartaginés
                          25 mar 22:00
                          Limon
                          -
                          Universidad de Costa Rica
                          25 mar 22:00
                          LD Alajuelense
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          25 mar 22:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          Kolejka 18
                          1 kwi 22:00
                          Universidad de Costa Rica
                          -
                          Club Sport Herediano
                          1 kwi 22:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          1 kwi 22:00
                          Deportiva San Carlos
                          -
                          Santos de Guápiles
                          1 kwi 22:00
                          Deportivo Saprissa
                          -
                          Limon
                          1 kwi 22:00
                          Grecia
                          -
                          LD Alajuelense
                          1 kwi 22:00
                          C.S. Cartaginés
                          -
                          ADR Jicaral
                          Kolejka 19
                          5 kwi 22:00
                          LD Alajuelense
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          5 kwi 22:00
                          ADR Jicaral
                          -
                          Universidad de Costa Rica
                          5 kwi 22:00
                          Grecia
                          -
                          Guadalupe FC
                          5 kwi 22:00
                          Deportiva San Carlos
                          -
                          C.S. Cartaginés
                          5 kwi 22:00
                          Club Sport Herediano
                          -
                          Santos de Guápiles
                          5 kwi 22:00
                          Municipal Pérez Zeledón
                          -
                          Limon
                          Kolejka 20
                          12 kwi 22:00
                          Deportivo Saprissa
                          -
                          ADR Jicaral
                          12 kwi 22:00
                          Universidad de Costa Rica
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          12 kwi 22:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          LD Alajuelense
                          12 kwi 22:00
                          C.S. Cartaginés
                          -
                          Club Sport Herediano
                          12 kwi 22:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          12 kwi 22:00
                          Limon
                          -
                          Grecia
                          Kolejka 21
                          19 kwi 22:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          ADR Jicaral
                          19 kwi 22:00
                          LD Alajuelense
                          -
                          Santos de Guápiles
                          19 kwi 22:00
                          Municipal Pérez Zeledón
                          -
                          Universidad de Costa Rica
                          19 kwi 22:00
                          Limon
                          -
                          C.S. Cartaginés
                          19 kwi 22:00
                          Deportivo Saprissa
                          -
                          Grecia
                          19 kwi 22:00
                          Deportiva San Carlos
                          -
                          Club Sport Herediano
                          Kolejka 22
                          26 kwi 22:00
                          Club Sport Herediano
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          26 kwi 22:00
                          Grecia
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          26 kwi 22:00
                          Universidad de Costa Rica
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          26 kwi 22:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          Limon
                          26 kwi 22:00
                          ADR Jicaral
                          -
                          LD Alajuelense
                          26 kwi 22:00
                          C.S. Cartaginés
                          -
                          Guadalupe FC
                          Kolejka 1
                          21 lip
                          Universidad de Costa Rica
                          0-1
                          Club Sport Herediano
                          21 lip
                          Deportiva San Carlos
                          1-0
                          Deportivo Saprissa
                          21 lip
                          Guadalupe FC
                          1-1
                          LD Alajuelense
                          21 lip
                          C.S. Cartaginés
                          0-0
                          Santos de Guápiles
                          21 lip
                          Grecia
                          1-0
                          ADR Jicaral
                          22 lip
                          Municipal Pérez Zeledón
                          2-0
                          Limon
                          Kolejka 2
                          24 lip
                          ADR Jicaral
                          1-1
                          C.S. Cartaginés
                          25 lip
                          Deportivo Saprissa
                          3-0
                          Municipal Pérez Zeledón
                          25 lip
                          Santos de Guápiles
                          0-2
                          Guadalupe FC
                          25 lip
                          Limon
                          1-2
                          LD Alajuelense
                          25 lip
                          Club Sport Herediano
                          3-0
                          Grecia
                          25 lip
                          Deportiva San Carlos
                          1-2
                          Universidad de Costa Rica
                          Kolejka 3
                          28 lip
                          C.S. Cartaginés
                          1-0
                          Deportiva San Carlos
                          28 lip
                          ADR Jicaral
                          2-0
                          Universidad de Costa Rica
                          28 lip
                          LD Alajuelense
                          3-2
                          Club Sport Herediano
                          28 lip
                          Grecia
                          4-0
                          Limon
                          28 lip
                          Santos de Guápiles
                          4-0
                          Deportivo Saprissa
                          29 lip
                          Guadalupe FC
                          1-2
                          Municipal Pérez Zeledón
                          Kolejka 4
                          4 sie
                          Universidad de Costa Rica
                          0-1
                          C.S. Cartaginés
                          4 sie
                          Deportivo Saprissa
                          4-1
                          Guadalupe FC
                          4 sie
                          Club Sport Herediano
                          1-2
                          ADR Jicaral
                          4 sie
                          Limon
                          1-0
                          Santos de Guápiles
                          5 sie
                          Municipal Pérez Zeledón
                          1-4
                          LD Alajuelense
                          5 sie
                          Deportiva San Carlos
                          4-2
                          Grecia
                          Kolejka 5
                          11 sie
                          Santos de Guápiles
                          4-1
                          Municipal Pérez Zeledón
                          11 sie
                          LD Alajuelense
                          1-2
                          Deportivo Saprissa
                          11 sie
                          ADR Jicaral
                          1-1
                          Deportiva San Carlos
                          11 sie
                          Grecia
                          3-3
                          Universidad de Costa Rica
                          12 sie
                          Guadalupe FC
                          4-3
                          Limon
                          12 sie
                          C.S. Cartaginés
                          1-1
                          Club Sport Herediano
                          Kolejka 6
                          15 sie
                          Deportivo Saprissa
                          4-0
                          ADR Jicaral
                          15 sie
                          Universidad de Costa Rica
                          2-2
                          Guadalupe FC
                          15 sie
                          Deportiva San Carlos
                          2-2
                          Santos de Guápiles
                          15 sie
                          Grecia
                          1-3
                          LD Alajuelense
                          15 sie
                          Club Sport Herediano
                          3-2
                          Limon
                          16 sie
                          Municipal Pérez Zeledón
                          1-0
                          C.S. Cartaginés
                          Kolejka 7
                          17 sie
                          Limon
                          3-4
                          Deportiva San Carlos
                          18 sie
                          Deportivo Saprissa
                          2-2
                          C.S. Cartaginés
                          18 sie
                          ADR Jicaral
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          18 sie
                          Santos de Guápiles
                          1-1
                          Grecia
                          18 sie
                          Club Sport Herediano
                          2-0
                          Guadalupe FC
                          19 sie
                          LD Alajuelense
                          4-1
                          Universidad de Costa Rica
                          Kolejka 8
                          25 sie
                          Municipal Pérez Zeledón
                          1-0
                          Universidad de Costa Rica
                          25 sie
                          C.S. Cartaginés
                          4-1
                          Grecia
                          25 sie
                          Limon
                          1-1
                          Deportivo Saprissa
                          25 sie
                          Guadalupe FC
                          1-1
                          ADR Jicaral
                          25 sie
                          LD Alajuelense
                          2-2
                          Santos de Guápiles
                          16 wrz
                          Deportiva San Carlos
                          1-0
                          Club Sport Herediano
                          Kolejka 9
                          31 sie
                          Universidad de Costa Rica
                          2-0
                          Limon
                          1 wrz
                          C.S. Cartaginés
                          0-4
                          LD Alajuelense
                          1 wrz
                          ADR Jicaral
                          1-1
                          Santos de Guápiles
                          1 wrz
                          Grecia
                          2-1
                          Guadalupe FC
                          1 wrz
                          Deportiva San Carlos
                          5-2
                          Municipal Pérez Zeledón
                          11 paź 04:00
                          Club Sport Herediano
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          Kolejka 10
                          4 wrz
                          Limon
                          1-0
                          ADR Jicaral
                          5 wrz
                          Municipal Pérez Zeledón
                          1-1
                          Grecia
                          5 wrz
                          Santos de Guápiles
                          1-1
                          Club Sport Herediano
                          5 wrz
                          LD Alajuelense
                          1-0
                          Deportiva San Carlos
                          6 wrz
                          Guadalupe FC
                          1-0
                          C.S. Cartaginés
                          15 wrz
                          Deportivo Saprissa
                          4-0
                          Universidad de Costa Rica
                          Kolejka 11
                          8 wrz
                          Deportiva San Carlos
                          3-1
                          Guadalupe FC
                          8 wrz
                          Universidad de Costa Rica
                          1-2
                          Santos de Guápiles
                          8 wrz
                          Club Sport Herediano
                          4-1
                          Municipal Pérez Zeledón
                          8 wrz
                          Grecia
                          0-6
                          Deportivo Saprissa
                          8 wrz
                          ADR Jicaral
                          0-2
                          LD Alajuelense
                          8 wrz
                          C.S. Cartaginés
                          3-0
                          Limon
                          Kolejka 12
                          11 wrz
                          ADR Jicaral
                          2-0
                          Grecia
                          11 wrz
                          Club Sport Herediano
                          0-0
                          Universidad de Costa Rica
                          11 wrz
                          Limon
                          1-1
                          Municipal Pérez Zeledón
                          12 wrz
                          Deportivo Saprissa
                          3-1
                          Deportiva San Carlos
                          13 wrz
                          Santos de Guápiles
                          2-1
                          C.S. Cartaginés
                          14 wrz
                          LD Alajuelense
                          2-1
                          Guadalupe FC
                          Kolejka 13
                          18 wrz
                          LD Alajuelense
                          2-1
                          Limon
                          18 wrz
                          Universidad de Costa Rica
                          1-1
                          Deportiva San Carlos
                          18 wrz
                          Grecia
                          2-2
                          Club Sport Herediano
                          19 wrz
                          C.S. Cartaginés
                          0-1
                          ADR Jicaral
                          19 wrz
                          Guadalupe FC
                          2-4
                          Santos de Guápiles
                          20 wrz
                          Municipal Pérez Zeledón
                          0-1
                          Deportivo Saprissa
                          Kolejka 14
                          wczoraj
                          Universidad de Costa Rica
                          1-2
                          ADR Jicaral
                          wczoraj
                          Municipal Pérez Zeledón
                          0-1
                          Guadalupe FC
                          wczoraj
                          Limon
                          1-0
                          Grecia
                          wczoraj
                          Deportivo Saprissa
                          2-2
                          Santos de Guápiles
                          02:00
                          Deportiva San Carlos
                          2-4
                          C.S. Cartaginés
                          01:00
                          Club Sport Herediano
                          0-1
                          LD Alajuelense
                          Kolejka 15
                          29 wrz 03:00
                          LD Alajuelense
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          29 wrz 23:00
                          ADR Jicaral
                          -
                          Club Sport Herediano
                          29 wrz 04:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          29 wrz 23:00
                          C.S. Cartaginés
                          -
                          Universidad de Costa Rica
                          29 wrz 19:05
                          Grecia
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          30 wrz 02:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          Limon
                          Kolejka 16
                          6 paź 04:00
                          Municipal Pérez Zeledón
                          -
                          Santos de Guápiles
                          6 paź 23:05
                          Limon
                          -
                          Guadalupe FC
                          6 paź 19:00
                          Deportivo Saprissa
                          -
                          LD Alajuelense
                          7 paź 01:00
                          Deportiva San Carlos
                          -
                          ADR Jicaral
                          7 paź 01:00
                          Club Sport Herediano
                          -
                          C.S. Cartaginés
                          7 paź 02:00
                          Universidad de Costa Rica
                          -
                          Grecia
                          Kolejka 17
                          9 paź 23:05
                          Limon
                          -
                          Club Sport Herediano
                          10 paź 04:00
                          ADR Jicaral
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          10 paź 04:00
                          C.S. Cartaginés
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          10 paź 04:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          Universidad de Costa Rica
                          10 paź 04:00
                          LD Alajuelense
                          -
                          Grecia
                          11 paź 04:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          Kolejka 18
                          16 paź 23:05
                          Grecia
                          -
                          Santos de Guápiles
                          17 paź 04:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          Club Sport Herediano
                          17 paź 04:00
                          Municipal Pérez Zeledón
                          -
                          ADR Jicaral
                          17 paź 04:00
                          Deportiva San Carlos
                          -
                          Limon
                          17 paź 21:53
                          Universidad de Costa Rica
                          -
                          LD Alajuelense
                          17 paź 04:00
                          C.S. Cartaginés
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          Kolejka 19
                          20 paź 23:00
                          ADR Jicaral
                          -
                          Guadalupe FC
                          20 paź 21:56
                          Universidad de Costa Rica
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          20 paź 04:00
                          Club Sport Herediano
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          20 paź 19:05
                          Grecia
                          -
                          C.S. Cartaginés
                          20 paź 23:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          LD Alajuelense
                          21 paź 00:00
                          Deportivo Saprissa
                          -
                          Limon
                          Kolejka 20
                          27 paź 03:00
                          LD Alajuelense
                          -
                          C.S. Cartaginés
                          27 paź 22:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          Grecia
                          27 paź 23:00
                          Deportivo Saprissa
                          -
                          Club Sport Herediano
                          27 paź 22:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          ADR Jicaral
                          27 paź 22:05
                          Limon
                          -
                          Universidad de Costa Rica
                          27 paź 21:00
                          Municipal Pérez Zeledón
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          Kolejka 21
                          3 lis 21:00
                          Grecia
                          -
                          Municipal Pérez Zeledón
                          3 lis 21:00
                          C.S. Cartaginés
                          -
                          Guadalupe FC
                          3 lis 21:00
                          Deportiva San Carlos
                          -
                          LD Alajuelense
                          3 lis 21:00
                          Club Sport Herediano
                          -
                          Santos de Guápiles
                          3 lis 21:00
                          ADR Jicaral
                          -
                          Limon
                          3 lis 21:00
                          Universidad de Costa Rica
                          -
                          Deportivo Saprissa
                          Kolejka 22
                          10 lis 21:00
                          Limon
                          -
                          C.S. Cartaginés
                          10 lis 21:00
                          Santos de Guápiles
                          -
                          Universidad de Costa Rica
                          10 lis 21:00
                          Municipal Pérez Zeledón
                          -
                          Club Sport Herediano
                          10 lis 21:00
                          Guadalupe FC
                          -
                          Deportiva San Carlos
                          10 lis 21:00
                          Deportivo Saprissa
                          -
                          Grecia
                          10 lis 21:00
                          LD Alajuelense
                          -
                          ADR Jicaral
                          LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
                          1 Santos de Guápiles00000000
                          ?
                            2 LD Alajuelense00000000
                            ?
                              3 Universidad de Costa Rica00000000
                              ?
                                4 Limon00000000
                                ?
                                  5 Municipal Pérez Zeledón00000000
                                  ?
                                    6 Guadalupe FC00000000
                                    ?
                                      7 Grecia00000000
                                      ?
                                        8 C.S. Cartaginés00000000
                                        ?
                                          9 Deportivo Saprissa00000000
                                          ?
                                            10 ADR Jicaral00000000
                                            ?
                                              11 Club Sport Herediano00000000
                                              ?
                                                12 Deportiva San Carlos00000000
                                                ?
                                                  Zawodnik Drużyna Bramki
                                                  Frank ZamoraGuadalupe FC10
                                                  Jovan EastSantos de Guápiles10
                                                  Ariel LassiterLD Alajuelense7
                                                  Johan Venegas Deportivo Saprissa7
                                                  Alvaro SaborioDeportiva San Carlos6
                                                  Francisco RodriguezClub Sport Herediano6
                                                  Jairo ArrietaDeportiva San Carlos5
                                                  Adrian MartinezGuadalupe FC4
                                                  Yeremy ArayaGrecia4
                                                  Jose Miguel CuberoLD Alajuelense4
                                                  Maalique FosterSantos de Guápiles4
                                                  Anthony ContrerasUniversidad de Costa Rica4
                                                  Julio Cesar CruzC.S. Cartaginés4
                                                  Jonathan McDonaldLD Alajuelense4
                                                  Cristian LagosADR Jicaral4
                                                  Jonathan MoyaLD Alajuelense4
                                                  Zuhander Zuniga Deportivo Saprissa4
                                                  Manfred Ugalde Deportivo Saprissa4
                                                  Keyder BernardLimon3
                                                  Anthony LopezLD Alajuelense3
                                                  Christian Bolanos Deportivo Saprissa3
                                                  Alejandro CastroGrecia3
                                                  Kenneth CerdasGrecia3
                                                  Gabriel LeivaADR Jicaral3
                                                  Jameson ScottC.S. Cartaginés3
                                                  Marcos MenaDeportiva San Carlos3
                                                  Jeikel VenegasMunicipal Pérez Zeledón3
                                                  Marvin Angulo Deportivo Saprissa3
                                                  Marcel HernandezC.S. Cartaginés3
                                                  Rashid ChirinoDeportiva San Carlos3
                                                  Randall Leal Deportivo Saprissa3
                                                  David Ramirez Deportivo Saprissa3
                                                  Berny BurkeClub Sport Herediano2
                                                  Keilor Soto VegaMunicipal Pérez Zeledón2
                                                  Jemark HernandezLimon2
                                                  Joaquin AguirreC.S. Cartaginés2
                                                  Starling MatarritaSantos de Guápiles2
                                                  Marcos UrenaLD Alajuelense2
                                                  Jonathan Martinez Deportivo Saprissa2
                                                  Michael SotoUniversidad de Costa Rica2
                                                  Fernan FaerronSantos de Guápiles2
                                                  Jose Pablo CordobaUniversidad de Costa Rica2
                                                  Luis RodriguezADR Jicaral2
                                                  Harry RojasGrecia2
                                                  Josue MartinezGrecia2
                                                  Joshua NavarroMunicipal Pérez Zeledón2
                                                  Andres GomezGuadalupe FC2
                                                  Josimar PembertonLimon2
                                                  Jurguens MontenegroC.S. Cartaginés2

                                                  Totalscore

                                                  Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

                                                  Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
                                                  Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

                                                  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
                                                  Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
                                                  Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
                                                  TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
                                                  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
                                                  forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
                                                  LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK