Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga kostarykańska  
Piłka nożna / Kostaryka / Liga kostarykańska / 2016/2017


lorem ipsum...
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
Municipal Perez Zeledon
1-1
Municipal Grecia
wczoraj
Sporting FC
2-0
Guadalupe FC
wczoraj
Deportivo Saprissa
3-0
Puntarenas FC
02:00
Deportiva San Carlos
2-3
Club Sport Herediano
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
Deportivo Saprissa
3-0
Puntarenas FC
wczoraj
  
Sporting FC
2-0
Guadalupe FC
wczoraj
  
Municipal Perez Zeledon
1-1
Municipal Grecia
25 sty
  
C.S. Cartagines
4-0
Santos de Guapiles
24 sty
  
AD Guanacasteca
0-0
LD Alajuelense
22 sty
  
Municipal Perez Zeledon
0-1
Sporting FC
22 sty
  
Guadalupe FC
0-1
Deportivo Saprissa
22 sty
  
LD Alajuelense
4-1
Deportiva San Carlos
21 sty
  
AD Guanacasteca
2-2
C.S. Cartagines
21 sty
  
Puntarenas FC
1-1
Santos de Guapiles
6 lis
  
Club Sport Herediano
1-0
Deportivo Saprissa
23 paź
  
Club Sport Herediano
0-1
Deportivo Saprissa
20 paź
  
Deportivo Saprissa
1-1
Club Sport Herediano
16 paź
  
Club Sport Herediano
3-1
Puntarenas FC
15 paź
  
Deportivo Saprissa
2-0
LD Alajuelense
9 paź
  
Puntarenas FC
0-0
Club Sport Herediano
9 paź
  
LD Alajuelense
0-0
Deportivo Saprissa
31 paź
  
Deportivo Saprissa
2-0
Club Sport Herediano
3 paź
  
Guadalupe FC
1-2
Deportivo Saprissa
3 paź
  
Municipal Perez Zeledon
1-0
Sporting FC
2 paź
  
AD Guanacasteca
1-1
C.S. Cartagines
2 paź
  
Club Sport Herediano
2-2
Deportiva San Carlos
2 paź
  
LD Alajuelense
4-3
Municipal Grecia
2 paź
  
Puntarenas FC
2-1
Santos de Guapiles
30 wrz
  
Sporting FC
2-1
Deportiva San Carlos
30 wrz
  
Santos de Guapiles
1-1
Municipal Perez Zeledon
29 wrz
  
Deportivo Saprissa
1-0
AD Guanacasteca
29 wrz
  
Puntarenas FC
0-2
Guadalupe FC
Tabela ligi

Tabela ligi jest niedostępna. Brak rozegranych meczów.

Kolejka 1
15 sty
Deportiva San Carlos
1-1
Puntarenas FC
15 sty
Deportivo Saprissa
3-0
AD Guanacasteca
15 sty
Club Sport Herediano
1-0
Guadalupe FC
15 sty
C.S. Cartagines
2-1
Municipal Perez Zeledon
15 sty
Santos de Guapiles
1-5
LD Alajuelense
16 sty
Sporting FC
4-3
Municipal Grecia
Kolejka 2
21 sty
AD Guanacasteca
2-2
C.S. Cartagines
21 sty
Puntarenas FC
1-1
Santos de Guapiles
22 sty
LD Alajuelense
4-1
Deportiva San Carlos
22 sty
Guadalupe FC
0-1
Deportivo Saprissa
22 sty
Municipal Perez Zeledon
0-1
Sporting FC
Kolejka 3
24 sty
AD Guanacasteca
0-0
LD Alajuelense
25 sty
C.S. Cartagines
4-0
Santos de Guapiles
wczoraj
Deportivo Saprissa
3-0
Puntarenas FC
wczoraj
Municipal Perez Zeledon
1-1
Municipal Grecia
wczoraj
Sporting FC
2-0
Guadalupe FC
02:00
Deportiva San Carlos
2-3
Club Sport Herediano
Kolejka pófinały
9 paź
LD Alajuelense
0-0
Deportivo Saprissa
9 paź
Puntarenas FC
0-0
Club Sport Herediano
15 paź
Deportivo Saprissa
2-0
LD Alajuelense
16 paź
Club Sport Herediano
3-1
Puntarenas FC
Kolejka finał
20 paź
Deportivo Saprissa
1-1
Club Sport Herediano
23 paź
Club Sport Herediano
0-1
Deportivo Saprissa
6 lis
Club Sport Herediano
1-0
Deportivo Saprissa
Kolejka finał
31 paź
Deportivo Saprissa
2-0
Club Sport Herediano
Kolejka 1
19 lip
AD Guanacasteca
0-2
Club Sport Herediano
20 lip
LD Alajuelense
2-0
Santos de Guapiles
21 lip
Puntarenas FC
3-0
Deportiva San Carlos
21 lip
Municipal Perez Zeledon
2-0
Deportivo Saprissa
21 lip
Guadalupe FC
1-2
Sporting FC
21 lip
C.S. Cartagines
1-2
Municipal Grecia
Kolejka 2
24 lip
Sporting FC
3-3
Santos de Guapiles
24 lip
C.S. Cartagines
1-3
Puntarenas FC
24 lip
Club Sport Herediano
1-0
Guadalupe FC
24 lip
Municipal Grecia
0-3
Deportivo Saprissa
24 lip
LD Alajuelense
4-1
AD Guanacasteca
25 lip
Deportiva San Carlos
2-1
Municipal Perez Zeledon
Kolejka 3
31 lip
Deportiva San Carlos
1-1
C.S. Cartagines
31 lip
Municipal Perez Zeledon
2-3
Municipal Grecia
31 lip
AD Guanacasteca
0-0
Sporting FC
31 lip
Santos de Guapiles
3-3
Guadalupe FC
31 lip
Club Sport Herediano
3-0
LD Alajuelense
1 sie
Deportivo Saprissa
1-1
Puntarenas FC
Kolejka 4
6 sie
Puntarenas FC
1-0
Municipal Perez Zeledon
7 sie
Municipal Grecia
0-1
Deportiva San Carlos
7 sie
Guadalupe FC
1-3
LD Alajuelense
7 sie
Deportivo Saprissa
1-1
C.S. Cartagines
7 sie
Sporting FC
1-2
Club Sport Herediano
8 sie
Santos de Guapiles
0-1
AD Guanacasteca
Kolejka 5
10 sie
Club Sport Herediano
1-1
Santos de Guapiles
10 sie
Sporting FC
2-2
LD Alajuelense
11 sie
Deportiva San Carlos
2-1
Deportivo Saprissa
11 sie
AD Guanacasteca
1-2
Guadalupe FC
12 sie
Municipal Perez Zeledon
2-1
C.S. Cartagines
12 sie
Puntarenas FC
3-1
Municipal Grecia
Kolejka 6
13 sie
Club Sport Herediano
4-2
Sporting FC
14 sie
Municipal Grecia
3-5
C.S. Cartagines
14 sie
Santos de Guapiles
2-1
LD Alajuelense
15 sie
Guadalupe FC
1-0
AD Guanacasteca
15 sie
Deportivo Saprissa
3-0
Deportiva San Carlos
16 sie
Municipal Perez Zeledon
1-2
Puntarenas FC
Kolejka 7
21 sie
Deportivo Saprissa
4-0
Municipal Perez Zeledon
21 sie
AD Guanacasteca
1-2
LD Alajuelense
21 sie
Santos de Guapiles
1-2
Club Sport Herediano
21 sie
Deportiva San Carlos
1-2
Municipal Grecia
22 sie
Puntarenas FC
1-1
C.S. Cartagines
22 sie
Sporting FC
4-2
Guadalupe FC
Kolejka 8
27 sie
Municipal Grecia
1-0
Puntarenas FC
28 sie
Municipal Perez Zeledon
0-2
Deportiva San Carlos
28 sie
Sporting FC
4-1
AD Guanacasteca
28 sie
Guadalupe FC
3-0
Santos de Guapiles
28 sie
C.S. Cartagines
1-2
Deportivo Saprissa
29 sie
LD Alajuelense
2-2
Club Sport Herediano
Kolejka 9
31 sie
Club Sport Herediano
3-0
AD Guanacasteca
1 wrz
Santos de Guapiles
0-3
Sporting FC
1 wrz
Deportiva San Carlos
2-2
Puntarenas FC
1 wrz
Deportivo Saprissa
4-0
Municipal Grecia
1 wrz
LD Alajuelense
1-0
Guadalupe FC
2 wrz
C.S. Cartagines
2-1
Municipal Perez Zeledon
Kolejka 10
4 wrz
Puntarenas FC
0-1
Deportivo Saprissa
4 wrz
LD Alajuelense
2-1
Sporting FC
4 wrz
Guadalupe FC
0-5
Club Sport Herediano
4 wrz
C.S. Cartagines
3-2
Deportiva San Carlos
4 wrz
AD Guanacasteca
1-0
Santos de Guapiles
5 wrz
Municipal Grecia
2-3
Municipal Perez Zeledon
Kolejka 11
10 wrz
Sporting FC
2-2
Puntarenas FC
11 wrz
Deportiva San Carlos
1-0
AD Guanacasteca
11 wrz
LD Alajuelense
0-1
Deportivo Saprissa
11 wrz
Municipal Perez Zeledon
2-1
Guadalupe FC
12 wrz
Santos de Guapiles
5-3
Municipal Grecia
12 wrz
Club Sport Herediano
3-1
C.S. Cartagines
Kolejka 12
17 wrz
Puntarenas FC
0-0
LD Alajuelense
17 wrz
Municipal Grecia
2-0
Sporting FC
17 wrz
AD Guanacasteca
0-2
Municipal Perez Zeledon
18 wrz
C.S. Cartagines
3-0
Guadalupe FC
18 wrz
Deportiva San Carlos
1-1
Santos de Guapiles
19 wrz
Deportivo Saprissa
1-1
Club Sport Herediano
Kolejka 13
21 wrz
Club Sport Herediano
1-1
Puntarenas FC
21 wrz
Municipal Grecia
4-1
AD Guanacasteca
21 wrz
Sporting FC
2-1
C.S. Cartagines
22 wrz
Santos de Guapiles
0-1
Deportivo Saprissa
22 wrz
Guadalupe FC
2-1
Deportiva San Carlos
22 wrz
LD Alajuelense
1-0
Municipal Perez Zeledon
Kolejka 14
25 wrz
Guadalupe FC
0-1
Municipal Grecia
25 wrz
Municipal Perez Zeledon
1-3
Club Sport Herediano
25 wrz
Deportiva San Carlos
0-0
LD Alajuelense
25 wrz
C.S. Cartagines
1-1
Santos de Guapiles
25 wrz
AD Guanacasteca
1-1
Puntarenas FC
26 wrz
Deportivo Saprissa
2-1
Sporting FC
Kolejka 15
27 wrz
Municipal Grecia
1-2
Club Sport Herediano
29 wrz
Puntarenas FC
0-2
Guadalupe FC
29 wrz
C.S. Cartagines
1-2
LD Alajuelense
29 wrz
Deportivo Saprissa
1-0
AD Guanacasteca
30 wrz
Sporting FC
2-1
Deportiva San Carlos
30 wrz
Santos de Guapiles
1-1
Municipal Perez Zeledon
Kolejka 16
2 paź
AD Guanacasteca
1-1
C.S. Cartagines
2 paź
Club Sport Herediano
2-2
Deportiva San Carlos
2 paź
LD Alajuelense
4-3
Municipal Grecia
2 paź
Puntarenas FC
2-1
Santos de Guapiles
3 paź
Guadalupe FC
1-2
Deportivo Saprissa
3 paź
Municipal Perez Zeledon
1-0
Sporting FC
Kolejka 1
15 sty
Deportiva San Carlos
1-1
Puntarenas FC
15 sty
Deportivo Saprissa
3-0
AD Guanacasteca
15 sty
Club Sport Herediano
1-0
Guadalupe FC
15 sty
C.S. Cartagines
2-1
Municipal Perez Zeledon
15 sty
Santos de Guapiles
1-5
LD Alajuelense
16 sty
Sporting FC
4-3
Municipal Grecia
Kolejka 2
21 sty
AD Guanacasteca
2-2
C.S. Cartagines
21 sty
Puntarenas FC
1-1
Santos de Guapiles
22 sty
LD Alajuelense
4-1
Deportiva San Carlos
22 sty
Guadalupe FC
0-1
Deportivo Saprissa
22 sty
Municipal Perez Zeledon
0-1
Sporting FC
1 lut 21:00
Municipal Grecia
-
Club Sport Herediano
Kolejka 3
24 sty
AD Guanacasteca
0-0
LD Alajuelense
25 sty
C.S. Cartagines
4-0
Santos de Guapiles
wczoraj
Deportivo Saprissa
3-0
Puntarenas FC
wczoraj
Municipal Perez Zeledon
1-1
Municipal Grecia
wczoraj
Sporting FC
2-0
Guadalupe FC
02:00
Deportiva San Carlos
2-3
Club Sport Herediano
Kolejka 4
29 sty 18:00
Municipal Grecia
-
Deportiva San Carlos
29 sty 22:00
Puntarenas FC
-
Municipal Perez Zeledon
29 sty 02:15
Santos de Guapiles
-
Deportivo Saprissa
29 sty 03:00
Club Sport Herediano
-
AD Guanacasteca
30 sty 01:00
LD Alajuelense
-
Sporting FC
30 sty 01:00
Guadalupe FC
-
C.S. Cartagines
Kolejka 5
4 lut 03:00
Sporting FC
-
Club Sport Herediano
4 lut 03:15
Deportivo Saprissa
-
LD Alajuelense
4 lut 00:30
Santos de Guapiles
-
Municipal Grecia
5 lut 00:00
Municipal Perez Zeledon
-
AD Guanacasteca
5 lut 22:00
Guadalupe FC
-
Puntarenas FC
5 lut 18:00
C.S. Cartagines
-
Deportiva San Carlos
Kolejka 6
7 lut 21:00
Municipal Grecia
-
Guadalupe FC
7 lut 22:00
AD Guanacasteca
-
Sporting FC
8 lut 03:00
Club Sport Herediano
-
Santos de Guapiles
9 lut 03:00
LD Alajuelense
-
Municipal Perez Zeledon
9 lut 03:00
Puntarenas FC
-
C.S. Cartagines
10 lut 03:00
Deportiva San Carlos
-
Deportivo Saprissa
Kolejka 7
11 lut 18:00
Municipal Grecia
-
Puntarenas FC
12 lut 01:00
Santos de Guapiles
-
Municipal Perez Zeledon
12 lut 03:00
Club Sport Herediano
-
LD Alajuelense
12 lut 22:00
Deportivo Saprissa
-
C.S. Cartagines
12 lut 22:00
Guadalupe FC
-
AD Guanacasteca
14 lut 03:00
Sporting FC
-
Deportiva San Carlos
Kolejka 8
18 lut 22:00
AD Guanacasteca
-
Puntarenas FC
18 lut 03:00
LD Alajuelense
-
Municipal Grecia
19 lut 01:00
Sporting FC
-
Santos de Guapiles
19 lut 23:00
Municipal Perez Zeledon
-
Deportivo Saprissa
19 lut 18:00
C.S. Cartagines
-
Club Sport Herediano
20 lut 01:00
Deportiva San Carlos
-
Guadalupe FC
Kolejka 9
22 lut 21:00
Municipal Grecia
-
AD Guanacasteca
22 lut 03:00
LD Alajuelense
-
C.S. Cartagines
23 lut 22:00
Guadalupe FC
-
Municipal Perez Zeledon
23 lut 03:00
Club Sport Herediano
-
Deportivo Saprissa
24 lut 03:00
Puntarenas FC
-
Sporting FC
24 lut 00:30
Santos de Guapiles
-
Deportiva San Carlos
Kolejka 10
25 lut 22:00
AD Guanacasteca
-
Deportiva San Carlos
26 lut 22:00
Puntarenas FC
-
LD Alajuelense
26 lut 23:00
Deportivo Saprissa
-
Sporting FC
26 lut 18:00
C.S. Cartagines
-
Municipal Grecia
27 lut 01:00
Guadalupe FC
-
Santos de Guapiles
28 lut 02:00
Municipal Perez Zeledon
-
Club Sport Herediano
Kolejka 11
4 mar 03:00
LD Alajuelense
-
Guadalupe FC
5 mar 00:00
Sporting FC
-
C.S. Cartagines
5 mar 18:00
Municipal Grecia
-
Deportivo Saprissa
5 mar 03:00
Santos de Guapiles
-
AD Guanacasteca
5 mar 03:00
Club Sport Herediano
-
Puntarenas FC
7 mar 02:00
Deportiva San Carlos
-
Municipal Perez Zeledon
Kolejka 12
11 mar 18:00
Municipal Grecia
-
Sporting FC
12 mar 03:00
Puntarenas FC
-
Deportiva San Carlos
12 mar 02:00
Municipal Perez Zeledon
-
C.S. Cartagines
12 mar 19:00
Guadalupe FC
-
Club Sport Herediano
12 mar 22:00
AD Guanacasteca
-
Deportivo Saprissa
13 mar 00:30
LD Alajuelense
-
Santos de Guapiles
Kolejka 13
18 mar 03:00
Sporting FC
-
Municipal Perez Zeledon
19 mar 18:00
C.S. Cartagines
-
AD Guanacasteca
19 mar 23:00
Deportivo Saprissa
-
Guadalupe FC
19 mar 23:00
Santos de Guapiles
-
Puntarenas FC
19 mar 03:00
Deportiva San Carlos
-
LD Alajuelense
19 mar 03:00
Club Sport Herediano
-
Municipal Grecia
Kolejka 14
25 mar 03:00
Puntarenas FC
-
Deportivo Saprissa
26 mar 19:00
Municipal Grecia
-
Municipal Perez Zeledon
26 mar 20:00
Guadalupe FC
-
Sporting FC
26 mar 04:00
Club Sport Herediano
-
Deportiva San Carlos
27 mar 01:00
LD Alajuelense
-
AD Guanacasteca
27 mar 00:00
Santos de Guapiles
-
C.S. Cartagines
Kolejka 15
29 mar 23:00
AD Guanacasteca
-
Club Sport Herediano
29 mar 04:00
C.S. Cartagines
-
Guadalupe FC
30 mar 04:15
Deportivo Saprissa
-
Santos de Guapiles
30 mar 01:30
Municipal Perez Zeledon
-
Puntarenas FC
30 mar 04:00
Sporting FC
-
LD Alajuelense
31 mar 04:00
Deportiva San Carlos
-
Municipal Grecia
Kolejka 16
1 kwi 23:00
AD Guanacasteca
-
Municipal Perez Zeledon
2 kwi 04:00
Club Sport Herediano
-
Sporting FC
2 kwi 23:00
Puntarenas FC
-
Guadalupe FC
2 kwi 20:00
Municipal Grecia
-
Santos de Guapiles
3 kwi 02:00
Deportiva San Carlos
-
C.S. Cartagines
3 kwi 02:00
LD Alajuelense
-
Deportivo Saprissa
Kolejka 17
8 kwi 04:00
Sporting FC
-
AD Guanacasteca
9 kwi 20:00
Guadalupe FC
-
Municipal Grecia
9 kwi 04:00
Municipal Perez Zeledon
-
LD Alajuelense
9 kwi 19:00
C.S. Cartagines
-
Puntarenas FC
10 kwi 00:00
Deportivo Saprissa
-
Deportiva San Carlos
10 kwi 00:00
Santos de Guapiles
-
Club Sport Herediano
Kolejka 18
15 kwi 03:00
Municipal Perez Zeledon
-
Santos de Guapiles
15 kwi 23:00
AD Guanacasteca
-
Guadalupe FC
15 kwi 03:00
Deportiva San Carlos
-
Sporting FC
16 kwi 03:00
LD Alajuelense
-
Club Sport Herediano
16 kwi 19:00
C.S. Cartagines
-
Deportivo Saprissa
17 kwi 00:00
Puntarenas FC
-
Municipal Grecia
Kolejka 19
19 kwi 22:00
Municipal Grecia
-
LD Alajuelense
19 kwi 20:00
Guadalupe FC
-
Deportiva San Carlos
19 kwi 04:00
Club Sport Herediano
-
C.S. Cartagines
20 kwi 04:00
Puntarenas FC
-
AD Guanacasteca
20 kwi 04:00
Deportivo Saprissa
-
Municipal Perez Zeledon
21 kwi 02:00
Santos de Guapiles
-
Sporting FC
Kolejka 20
22 kwi 23:00
AD Guanacasteca
-
Municipal Grecia
23 kwi 04:15
Deportiva San Carlos
-
Santos de Guapiles
23 kwi 19:00
C.S. Cartagines
-
LD Alajuelense
23 kwi 02:00
Sporting FC
-
Puntarenas FC
23 kwi 03:00
Municipal Perez Zeledon
-
Guadalupe FC
24 kwi 00:00
Deportivo Saprissa
-
Club Sport Herediano
Kolejka 21
30 kwi 01:00
Santos de Guapiles
-
Guadalupe FC
30 kwi 04:00
Club Sport Herediano
-
Municipal Perez Zeledon
30 kwi 19:00
Municipal Grecia
-
C.S. Cartagines
30 kwi 04:00
Sporting FC
-
Deportivo Saprissa
1 maj 01:00
LD Alajuelense
-
Puntarenas FC
1 maj 02:00
Deportiva San Carlos
-
AD Guanacasteca
Kolejka 22
7 maj 23:00
AD Guanacasteca
-
Santos de Guapiles
7 maj 23:00
C.S. Cartagines
-
Sporting FC
7 maj 23:00
Deportivo Saprissa
-
Municipal Grecia
7 maj 23:00
Guadalupe FC
-
LD Alajuelense
7 maj 23:00
Municipal Perez Zeledon
-
Deportiva San Carlos
7 maj 23:00
Puntarenas FC
-
Club Sport Herediano
Kolejka pófinały
9 paź
LD Alajuelense
0-0
Deportivo Saprissa
9 paź
Puntarenas FC
0-0
Club Sport Herediano
15 paź
Deportivo Saprissa
2-0
LD Alajuelense
16 paź
Club Sport Herediano
3-1
Puntarenas FC
Kolejka finał
20 paź
Deportivo Saprissa
1-1
Club Sport Herediano
23 paź
Club Sport Herediano
0-1
Deportivo Saprissa
6 lis
Club Sport Herediano
1-0
Deportivo Saprissa
Kolejka finał
31 paź
Deportivo Saprissa
2-0
Club Sport Herediano
Kolejka 1
19 lip
AD Guanacasteca
0-2
Club Sport Herediano
20 lip
LD Alajuelense
2-0
Santos de Guapiles
21 lip
Puntarenas FC
3-0
Deportiva San Carlos
21 lip
Municipal Perez Zeledon
2-0
Deportivo Saprissa
21 lip
Guadalupe FC
1-2
Sporting FC
21 lip
C.S. Cartagines
1-2
Municipal Grecia
Kolejka 2
24 lip
Sporting FC
3-3
Santos de Guapiles
24 lip
C.S. Cartagines
1-3
Puntarenas FC
24 lip
Club Sport Herediano
1-0
Guadalupe FC
24 lip
Municipal Grecia
0-3
Deportivo Saprissa
24 lip
LD Alajuelense
4-1
AD Guanacasteca
25 lip
Deportiva San Carlos
2-1
Municipal Perez Zeledon
Kolejka 3
31 lip
Deportiva San Carlos
1-1
C.S. Cartagines
31 lip
Municipal Perez Zeledon
2-3
Municipal Grecia
31 lip
AD Guanacasteca
0-0
Sporting FC
31 lip
Santos de Guapiles
3-3
Guadalupe FC
31 lip
Club Sport Herediano
3-0
LD Alajuelense
1 sie
Deportivo Saprissa
1-1
Puntarenas FC
Kolejka 4
6 sie
Puntarenas FC
1-0
Municipal Perez Zeledon
7 sie
Municipal Grecia
0-1
Deportiva San Carlos
7 sie
Guadalupe FC
1-3
LD Alajuelense
7 sie
Deportivo Saprissa
1-1
C.S. Cartagines
7 sie
Sporting FC
1-2
Club Sport Herediano
8 sie
Santos de Guapiles
0-1
AD Guanacasteca
Kolejka 5
10 sie
Club Sport Herediano
1-1
Santos de Guapiles
10 sie
Sporting FC
2-2
LD Alajuelense
11 sie
Deportiva San Carlos
2-1
Deportivo Saprissa
11 sie
AD Guanacasteca
1-2
Guadalupe FC
12 sie
Municipal Perez Zeledon
2-1
C.S. Cartagines
12 sie
Puntarenas FC
3-1
Municipal Grecia
Kolejka 6
13 sie
Club Sport Herediano
4-2
Sporting FC
14 sie
Municipal Grecia
3-5
C.S. Cartagines
14 sie
Santos de Guapiles
2-1
LD Alajuelense
15 sie
Guadalupe FC
1-0
AD Guanacasteca
15 sie
Deportivo Saprissa
3-0
Deportiva San Carlos
16 sie
Municipal Perez Zeledon
1-2
Puntarenas FC
Kolejka 7
21 sie
Deportivo Saprissa
4-0
Municipal Perez Zeledon
21 sie
AD Guanacasteca
1-2
LD Alajuelense
21 sie
Santos de Guapiles
1-2
Club Sport Herediano
21 sie
Deportiva San Carlos
1-2
Municipal Grecia
22 sie
Puntarenas FC
1-1
C.S. Cartagines
22 sie
Sporting FC
4-2
Guadalupe FC
Kolejka 8
27 sie
Municipal Grecia
1-0
Puntarenas FC
28 sie
Municipal Perez Zeledon
0-2
Deportiva San Carlos
28 sie
Sporting FC
4-1
AD Guanacasteca
28 sie
Guadalupe FC
3-0
Santos de Guapiles
28 sie
C.S. Cartagines
1-2
Deportivo Saprissa
29 sie
LD Alajuelense
2-2
Club Sport Herediano
Kolejka 9
31 sie
Club Sport Herediano
3-0
AD Guanacasteca
1 wrz
Santos de Guapiles
0-3
Sporting FC
1 wrz
Deportiva San Carlos
2-2
Puntarenas FC
1 wrz
Deportivo Saprissa
4-0
Municipal Grecia
1 wrz
LD Alajuelense
1-0
Guadalupe FC
2 wrz
C.S. Cartagines
2-1
Municipal Perez Zeledon
Kolejka 10
4 wrz
Puntarenas FC
0-1
Deportivo Saprissa
4 wrz
LD Alajuelense
2-1
Sporting FC
4 wrz
Guadalupe FC
0-5
Club Sport Herediano
4 wrz
C.S. Cartagines
3-2
Deportiva San Carlos
4 wrz
AD Guanacasteca
1-0
Santos de Guapiles
5 wrz
Municipal Grecia
2-3
Municipal Perez Zeledon
Kolejka 11
10 wrz
Sporting FC
2-2
Puntarenas FC
11 wrz
Deportiva San Carlos
1-0
AD Guanacasteca
11 wrz
LD Alajuelense
0-1
Deportivo Saprissa
11 wrz
Municipal Perez Zeledon
2-1
Guadalupe FC
12 wrz
Santos de Guapiles
5-3
Municipal Grecia
12 wrz
Club Sport Herediano
3-1
C.S. Cartagines
Kolejka 12
17 wrz
Puntarenas FC
0-0
LD Alajuelense
17 wrz
Municipal Grecia
2-0
Sporting FC
17 wrz
AD Guanacasteca
0-2
Municipal Perez Zeledon
18 wrz
C.S. Cartagines
3-0
Guadalupe FC
18 wrz
Deportiva San Carlos
1-1
Santos de Guapiles
19 wrz
Deportivo Saprissa
1-1
Club Sport Herediano
Kolejka 13
21 wrz
Club Sport Herediano
1-1
Puntarenas FC
21 wrz
Municipal Grecia
4-1
AD Guanacasteca
21 wrz
Sporting FC
2-1
C.S. Cartagines
22 wrz
Santos de Guapiles
0-1
Deportivo Saprissa
22 wrz
Guadalupe FC
2-1
Deportiva San Carlos
22 wrz
LD Alajuelense
1-0
Municipal Perez Zeledon
Kolejka 14
25 wrz
Guadalupe FC
0-1
Municipal Grecia
25 wrz
Municipal Perez Zeledon
1-3
Club Sport Herediano
25 wrz
Deportiva San Carlos
0-0
LD Alajuelense
25 wrz
C.S. Cartagines
1-1
Santos de Guapiles
25 wrz
AD Guanacasteca
1-1
Puntarenas FC
26 wrz
Deportivo Saprissa
2-1
Sporting FC
Kolejka 15
27 wrz
Municipal Grecia
1-2
Club Sport Herediano
29 wrz
Puntarenas FC
0-2
Guadalupe FC
29 wrz
C.S. Cartagines
1-2
LD Alajuelense
29 wrz
Deportivo Saprissa
1-0
AD Guanacasteca
30 wrz
Sporting FC
2-1
Deportiva San Carlos
30 wrz
Santos de Guapiles
1-1
Municipal Perez Zeledon
Kolejka 16
2 paź
AD Guanacasteca
1-1
C.S. Cartagines
2 paź
Club Sport Herediano
2-2
Deportiva San Carlos
2 paź
LD Alajuelense
4-3
Municipal Grecia
2 paź
Puntarenas FC
2-1
Santos de Guapiles
3 paź
Guadalupe FC
1-2
Deportivo Saprissa
3 paź
Municipal Perez Zeledon
1-0
Sporting FC

Tabela ligi jest niedostępna. Brak rozegranych meczów.

Zawodnik Drużyna Bramki
Fernando LesmeMunicipal Grecia10
Johan VenegasLD Alajuelense8
Starling MatarritaSantos de Guapiles8
Freddy GondolaLD Alajuelense7
Asdrubal GibbonsPuntarenas FC7
Julen CorderoGuadalupe FC7
Marcos MenaDeportiva San Carlos7
Geovanny CamposClub Sport Herediano7
Jossimar PembertonGuadalupe FC7
Johan BonillaMunicipal Grecia6
Kenneth VargasClub Sport Herediano6
Javon East Deportivo Saprissa6
Randall AzofeifaSporting FC6
Anthony ContrerasClub Sport Herediano6
Marcel HernandezC.S. Cartagines6
John Jairo RuizClub Sport Herediano5
Luis Paradela Deportivo Saprissa5
Aaron SuarezLD Alajuelense5
Brian MartinezSporting FC5
David Guzman Deportivo Saprissa5
Kendall Waston Deportivo Saprissa5
Frank ZamoraSantos de Guapiles4
Jefferson BrenesClub Sport Herediano4
Bryan VegaSporting FC4
Julio Cesar CruzDeportiva San Carlos4
Gerson TorresClub Sport Herediano4
Jairo ArrietaMunicipal Grecia4
Michael BarrantesC.S. Cartagines4
Orlando Sinclair Deportivo Saprissa4
Allen GuevaraC.S. Cartagines4
Fabricio Aleman Deportivo Saprissa4
Jose Pablo CordobaAD Guanacasteca3
Jeaustine MongeMunicipal Perez Zeledon3
Luis RodriguezMunicipal Grecia3
Dylan FloresC.S. Cartagines3
Yoserth HernandezPuntarenas FC3
Steven CardenasSporting FC3
Luis PerezMunicipal Perez Zeledon3
Carlos BarahonaC.S. Cartagines3
Jurguens MontenegroPuntarenas FC3
Axel AmadorMunicipal Perez Zeledon3
Wilmer AzofeifaDeportiva San Carlos3
Harry RojasSporting FC3
Alvaro Zamora Deportivo Saprissa3
Carlos MoraLD Alajuelense3
Dorian RodriguezLD Alajuelense3
Raimond SalasMunicipal Grecia3
Jean Carlo AgueroMunicipal Grecia3
Anthony LopezSporting FC2
Bryan RuizLD Alajuelense2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK