Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Erste Liga  
Piłka nożna / Austria / Erste Liga / 2016/2017


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec id luctus velit, non dapibus magna. Proin at lacinia nisi. Nulla consectetur, sem in scelerisque ornare, turpis diam suscipit nisi, vel tempor est tortor id lorem. Pellentesque dolor orci, rhoncus et sapien ut, tempus varius libero. Suspendisse lorem nisi, efficitur sed posuere ut, scelerisque nec orci. Donec nec ipsum vitae velit finibus tempor. Donec imperdiet dignissim augue dignissim accumsan.
Najświeższe wyniki
Kolejka
13 lis
  
Rapid Wien II
2-0
Austria Wien II
12 lis
  
3-0
First Vienna FC
12 lis
  
Grazer AK
3-1
Kapfenberger SV
11 lis
  
Amstetten
0-4
SKN St. Poelten
11 lis
  
Dornbirn
0-2
Vorwaerts Steyr
11 lis
  
5-1
Sturm Graz II
11 lis
  
FC Liefering
1-0
Admira Moedling
11 lis
  
Floridsdorfer AC
2-1
6 lis
  
2-1
Amstetten
5 lis
  
Vorwaerts Steyr
1-3
Sturm Graz II
Nadchodzące mecze
Kolejka
24 lut 18:30
  
Amstetten
-
Dornbirn
24 lut 18:30
  
Vorwaerts Steyr
-
24 lut 18:30
  
-
Grazer AK
24 lut 18:30
  
Kapfenberger SV
-
Austria Wien II
24 lut 18:30
  
Rapid Wien II
-
Floridsdorfer AC
24 lut 18:30
  
Admira Moedling
-
24 lut 18:30
  
First Vienna FC
-
FC Liefering
24 lut 18:30
  
Sturm Graz II
-
SKN St. Poelten
3 mar 18:30
  
Floridsdorfer AC
-
Sturm Graz II
3 mar 18:30
  
Dornbirn
-
Rapid Wien II
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 SKN St. Poelten16321024311516
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
2 BW Linz16311015381721
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3 SV Horn163093421174
?
  • P
  • W
  • R
  • P
  • W
4 Grazer AK1628772261610
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • R
5 Floridsdorfer AC162776323167
?
  • W
  • R
  • P
  • R
  • R
6 First Vienna FC162675419136
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • P
7 Amstetten162574527243
?
  • P
  • P
  • R
  • W
  • P
8 SV Lafnitz162372724222
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
9 Admira Moedling16216372426-2
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
10 Dornbirn162062823221
?
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
11 Sturm Graz II16185382327-4
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
12 FC Liefering16175292734-7
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
13 Rapid Wien II16174572333-10
?
  • W
  • R
  • W
  • P
  • P
14 Vorwaerts Steyr16164482032-12
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
15 Austria Wien II16153672134-13
?
  • P
  • R
  • P
  • P
  • W
16 Kapfenberger SV16923111638-22
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
Kolejka 1
22 lip
Austria Wien II
2-2
FC Liefering
22 lip
Amstetten
3-0
Kapfenberger SV
22 lip
Vorwaerts Steyr
2-2
Rapid Wien II
22 lip
2-1
Sturm Graz II
22 lip
First Vienna FC
2-0
23 lip
Grazer AK
0-0
Floridsdorfer AC
23 lip
SKN St. Poelten
2-0
Dornbirn
24 lip
2-1
Admira Moedling
29 lip
4-2
Austria Wien II
29 lip
Dornbirn
1-3
Amstetten
29 lip
Kapfenberger SV
0-1
29 lip
Rapid Wien II
1-5
SKN St. Poelten
29 lip
Admira Moedling
4-3
Grazer AK
31 lip
Floridsdorfer AC
0-1
First Vienna FC
31 lip
Sturm Graz II
2-0
2 sie
FC Liefering
4-3
Vorwaerts Steyr
Kolejka 3
5 sie
Austria Wien II
2-2
Kapfenberger SV
5 sie
Amstetten
1-1
Admira Moedling
5 sie
0-4
Floridsdorfer AC
5 sie
First Vienna FC
1-1
SKN St. Poelten
6 sie
Vorwaerts Steyr
2-1
Dornbirn
6 sie
Grazer AK
1-0
FC Liefering
7 sie
Sturm Graz II
1-1
Rapid Wien II
Kolejka 4
12 sie
FC Liefering
1-1
First Vienna FC
12 sie
1-1
Grazer AK
12 sie
Dornbirn
0-1
12 sie
SKN St. Poelten
2-5
Sturm Graz II
12 sie
Admira Moedling
3-2
Austria Wien II
12 sie
Floridsdorfer AC
2-1
Vorwaerts Steyr
13 sie
Rapid Wien II
2-2
Amstetten
14 sie
Kapfenberger SV
1-5
Kolejka 5
19 sie
SKN St. Poelten
2-0
Kapfenberger SV
19 sie
First Vienna FC
1-1
Admira Moedling
19 sie
1-1
Floridsdorfer AC
19 sie
Amstetten
1-0
FC Liefering
19 sie
Austria Wien II
3-3
Rapid Wien II
20 sie
1-1
Dornbirn
21 sie
Sturm Graz II
0-2
21 sie
Vorwaerts Steyr
1-1
Grazer AK
Kolejka 6
26 sie
FC Liefering
4-2
Sturm Graz II
26 sie
Austria Wien II
1-1
26 sie
Floridsdorfer AC
2-3
Amstetten
26 sie
Kapfenberger SV
1-1
Vorwaerts Steyr
26 sie
Admira Moedling
1-0
SKN St. Poelten
27 sie
Dornbirn
0-0
First Vienna FC
27 sie
Grazer AK
3-1
28 sie
4-1
Rapid Wien II
Kolejka 7
2 wrz
3-1
FC Liefering
2 wrz
3-0
First Vienna FC
2 wrz
Vorwaerts Steyr
2-1
Admira Moedling
3 wrz
Rapid Wien II
0-1
Dornbirn
3 wrz
Amstetten
1-0
3 wrz
Sturm Graz II
1-2
Austria Wien II
4 wrz
Kapfenberger SV
1-5
Grazer AK
4 wrz
SKN St. Poelten
1-2
Floridsdorfer AC
Kolejka 8
9 wrz
Dornbirn
2-1
Kapfenberger SV
9 wrz
Admira Moedling
1-2
Sturm Graz II
9 wrz
Floridsdorfer AC
4-1
Rapid Wien II
9 wrz
Austria Wien II
3-0
Vorwaerts Steyr
10 wrz
FC Liefering
1-2
SKN St. Poelten
10 wrz
Grazer AK
2-0
11 wrz
First Vienna FC
2-0
Amstetten
Kolejka 9
16 wrz
Amstetten
1-1
Vorwaerts Steyr
16 wrz
2-0
Austria Wien II
16 wrz
0-1
SKN St. Poelten
16 wrz
0-3
First Vienna FC
16 wrz
Kapfenberger SV
2-4
Admira Moedling
17 wrz
Rapid Wien II
3-0
Grazer AK
18 wrz
FC Liefering
0-6
Dornbirn
18 wrz
Sturm Graz II
0-0
Floridsdorfer AC
Kolejka 10
30 wrz
First Vienna FC
1-0
Kapfenberger SV
30 wrz
Vorwaerts Steyr
1-3
30 wrz
Dornbirn
3-1
Austria Wien II
30 wrz
SKN St. Poelten
2-3
Amstetten
1 paź
Grazer AK
1-1
Sturm Graz II
1 paź
Rapid Wien II
0-1
1 paź
Admira Moedling
3-1
FC Liefering
2 paź
Floridsdorfer AC
2-1
Kolejka 11
7 paź
Amstetten
0-1
7 paź
Vorwaerts Steyr
0-1
SKN St. Poelten
7 paź
Dornbirn
2-5
7 paź
Kapfenberger SV
0-2
Rapid Wien II
7 paź
Austria Wien II
1-1
Grazer AK
8 paź
FC Liefering
1-2
Floridsdorfer AC
9 paź
2-1
Admira Moedling
9 paź
Sturm Graz II
0-1
First Vienna FC
Kolejka 12
14 paź
Floridsdorfer AC
1-1
Kapfenberger SV
14 paź
SKN St. Poelten
0-0
Grazer AK
14 paź
Rapid Wien II
0-1
15 paź
4-1
Vorwaerts Steyr
15 paź
Admira Moedling
1-0
Dornbirn
15 paź
0-3
FC Liefering
16 paź
Sturm Graz II
3-1
Amstetten
16 paź
First Vienna FC
0-1
Austria Wien II
Kolejka 13
21 paź
Vorwaerts Steyr
2-1
21 paź
Austria Wien II
1-5
Amstetten
21 paź
FC Liefering
6-1
Rapid Wien II
22 paź
Kapfenberger SV
2-4
22 paź
0-1
SKN St. Poelten
22 paź
Dornbirn
3-1
Sturm Graz II
23 paź
Admira Moedling
1-1
Floridsdorfer AC
23 paź
Grazer AK
1-0
First Vienna FC
Kolejka 14
28 paź
Amstetten
2-2
Grazer AK
28 paź
SKN St. Poelten
5-0
Austria Wien II
28 paź
First Vienna FC
4-0
Vorwaerts Steyr
29 paź
4-0
FC Liefering
29 paź
Floridsdorfer AC
0-3
Dornbirn
29 paź
Rapid Wien II
2-1
Admira Moedling
30 paź
Sturm Graz II
0-1
Kapfenberger SV
Kolejka 15
4 lis
First Vienna FC
2-2
Rapid Wien II
4 lis
Austria Wien II
0-0
Floridsdorfer AC
4 lis
SKN St. Poelten
2-1
4 lis
Admira Moedling
0-4
5 lis
Vorwaerts Steyr
1-3
Sturm Graz II
5 lis
Grazer AK
2-0
Dornbirn
5 lis
Kapfenberger SV
3-2
FC Liefering
6 lis
2-1
Amstetten
Kolejka 16
11 lis
Dornbirn
0-2
Vorwaerts Steyr
11 lis
5-1
Sturm Graz II
11 lis
Amstetten
0-4
SKN St. Poelten
11 lis
FC Liefering
1-0
Admira Moedling
11 lis
Floridsdorfer AC
2-1
12 lis
3-0
First Vienna FC
12 lis
Grazer AK
3-1
Kapfenberger SV
13 lis
Rapid Wien II
2-0
Austria Wien II
Kolejka 1
22 lip
Austria Wien II
2-2
FC Liefering
22 lip
Amstetten
3-0
Kapfenberger SV
22 lip
Vorwaerts Steyr
2-2
Rapid Wien II
22 lip
2-1
Sturm Graz II
22 lip
First Vienna FC
2-0
23 lip
Grazer AK
0-0
Floridsdorfer AC
23 lip
SKN St. Poelten
2-0
Dornbirn
24 lip
2-1
Admira Moedling
Kolejka 2
29 lip
4-2
Austria Wien II
29 lip
Dornbirn
1-3
Amstetten
29 lip
Kapfenberger SV
0-1
29 lip
Rapid Wien II
1-5
SKN St. Poelten
29 lip
Admira Moedling
4-3
Grazer AK
31 lip
Floridsdorfer AC
0-1
First Vienna FC
31 lip
Sturm Graz II
2-0
2 sie
FC Liefering
4-3
Vorwaerts Steyr
Kolejka 3
5 sie
Austria Wien II
2-2
Kapfenberger SV
5 sie
Amstetten
1-1
Admira Moedling
5 sie
0-4
Floridsdorfer AC
5 sie
First Vienna FC
1-1
SKN St. Poelten
6 sie
Vorwaerts Steyr
2-1
Dornbirn
6 sie
Grazer AK
1-0
FC Liefering
7 sie
Sturm Graz II
1-1
Rapid Wien II
Kolejka 4
12 sie
FC Liefering
1-1
First Vienna FC
12 sie
1-1
Grazer AK
12 sie
Dornbirn
0-1
12 sie
SKN St. Poelten
2-5
Sturm Graz II
12 sie
Admira Moedling
3-2
Austria Wien II
12 sie
Floridsdorfer AC
2-1
Vorwaerts Steyr
13 sie
Rapid Wien II
2-2
Amstetten
14 sie
Kapfenberger SV
1-5
Kolejka 5
19 sie
SKN St. Poelten
2-0
Kapfenberger SV
19 sie
First Vienna FC
1-1
Admira Moedling
19 sie
1-1
Floridsdorfer AC
19 sie
Amstetten
1-0
FC Liefering
19 sie
Austria Wien II
3-3
Rapid Wien II
20 sie
1-1
Dornbirn
21 sie
Sturm Graz II
0-2
21 sie
Vorwaerts Steyr
1-1
Grazer AK
Kolejka 6
26 sie
FC Liefering
4-2
Sturm Graz II
26 sie
Austria Wien II
1-1
26 sie
Floridsdorfer AC
2-3
Amstetten
26 sie
Kapfenberger SV
1-1
Vorwaerts Steyr
26 sie
Admira Moedling
1-0
SKN St. Poelten
27 sie
Dornbirn
0-0
First Vienna FC
27 sie
Grazer AK
3-1
28 sie
4-1
Rapid Wien II
Kolejka 7
2 wrz
3-1
FC Liefering
2 wrz
3-0
First Vienna FC
2 wrz
Vorwaerts Steyr
2-1
Admira Moedling
3 wrz
Rapid Wien II
0-1
Dornbirn
3 wrz
Amstetten
1-0
3 wrz
Sturm Graz II
1-2
Austria Wien II
4 wrz
Kapfenberger SV
1-5
Grazer AK
4 wrz
SKN St. Poelten
1-2
Floridsdorfer AC
Kolejka 8
9 wrz
Dornbirn
2-1
Kapfenberger SV
9 wrz
Admira Moedling
1-2
Sturm Graz II
9 wrz
Floridsdorfer AC
4-1
Rapid Wien II
9 wrz
Austria Wien II
3-0
Vorwaerts Steyr
10 wrz
FC Liefering
1-2
SKN St. Poelten
10 wrz
Grazer AK
2-0
11 wrz
First Vienna FC
2-0
Amstetten
Kolejka 9
16 wrz
Amstetten
1-1
Vorwaerts Steyr
16 wrz
2-0
Austria Wien II
16 wrz
0-1
SKN St. Poelten
16 wrz
0-3
First Vienna FC
16 wrz
Kapfenberger SV
2-4
Admira Moedling
17 wrz
Rapid Wien II
3-0
Grazer AK
18 wrz
FC Liefering
0-6
Dornbirn
18 wrz
Sturm Graz II
0-0
Floridsdorfer AC
Kolejka 10
30 wrz
First Vienna FC
1-0
Kapfenberger SV
30 wrz
Vorwaerts Steyr
1-3
30 wrz
Dornbirn
3-1
Austria Wien II
30 wrz
SKN St. Poelten
2-3
Amstetten
1 paź
Grazer AK
1-1
Sturm Graz II
1 paź
Rapid Wien II
0-1
1 paź
Admira Moedling
3-1
FC Liefering
2 paź
Floridsdorfer AC
2-1
Kolejka 11
7 paź
Amstetten
0-1
7 paź
Vorwaerts Steyr
0-1
SKN St. Poelten
7 paź
Dornbirn
2-5
7 paź
Kapfenberger SV
0-2
Rapid Wien II
7 paź
Austria Wien II
1-1
Grazer AK
8 paź
FC Liefering
1-2
Floridsdorfer AC
9 paź
2-1
Admira Moedling
9 paź
Sturm Graz II
0-1
First Vienna FC
Kolejka 12
14 paź
Floridsdorfer AC
1-1
Kapfenberger SV
14 paź
SKN St. Poelten
0-0
Grazer AK
14 paź
Rapid Wien II
0-1
15 paź
4-1
Vorwaerts Steyr
15 paź
Admira Moedling
1-0
Dornbirn
15 paź
0-3
FC Liefering
16 paź
Sturm Graz II
3-1
Amstetten
16 paź
First Vienna FC
0-1
Austria Wien II
Kolejka 13
21 paź
Vorwaerts Steyr
2-1
21 paź
Austria Wien II
1-5
Amstetten
21 paź
FC Liefering
6-1
Rapid Wien II
22 paź
Kapfenberger SV
2-4
22 paź
0-1
SKN St. Poelten
22 paź
Dornbirn
3-1
Sturm Graz II
23 paź
Admira Moedling
1-1
Floridsdorfer AC
23 paź
Grazer AK
1-0
First Vienna FC
Kolejka 14
28 paź
Amstetten
2-2
Grazer AK
28 paź
SKN St. Poelten
5-0
Austria Wien II
28 paź
First Vienna FC
4-0
Vorwaerts Steyr
29 paź
4-0
FC Liefering
29 paź
Floridsdorfer AC
0-3
Dornbirn
29 paź
Rapid Wien II
2-1
Admira Moedling
30 paź
Sturm Graz II
0-1
Kapfenberger SV
Kolejka 15
4 lis
First Vienna FC
2-2
Rapid Wien II
4 lis
Austria Wien II
0-0
Floridsdorfer AC
4 lis
SKN St. Poelten
2-1
4 lis
Admira Moedling
0-4
5 lis
Vorwaerts Steyr
1-3
Sturm Graz II
5 lis
Grazer AK
2-0
Dornbirn
5 lis
Kapfenberger SV
3-2
FC Liefering
6 lis
2-1
Amstetten
Kolejka 16
11 lis
Dornbirn
0-2
Vorwaerts Steyr
11 lis
5-1
Sturm Graz II
11 lis
Amstetten
0-4
SKN St. Poelten
11 lis
FC Liefering
1-0
Admira Moedling
11 lis
Floridsdorfer AC
2-1
12 lis
3-0
First Vienna FC
12 lis
Grazer AK
3-1
Kapfenberger SV
13 lis
Rapid Wien II
2-0
Austria Wien II
Kolejka 17
24 lut 18:30
Amstetten
-
Dornbirn
24 lut 18:30
Vorwaerts Steyr
-
24 lut 18:30
-
Grazer AK
24 lut 18:30
Kapfenberger SV
-
Austria Wien II
24 lut 18:30
Rapid Wien II
-
Floridsdorfer AC
24 lut 18:30
Admira Moedling
-
24 lut 18:30
First Vienna FC
-
FC Liefering
24 lut 18:30
Sturm Graz II
-
SKN St. Poelten
Kolejka 18
3 mar 18:30
Floridsdorfer AC
-
Sturm Graz II
3 mar 18:30
Dornbirn
-
Rapid Wien II
3 mar 18:30
-
Kapfenberger SV
3 mar 18:30
-
Vorwaerts Steyr
3 mar 18:30
Austria Wien II
-
First Vienna FC
3 mar 18:30
FC Liefering
-
Amstetten
3 mar 18:30
Grazer AK
-
Admira Moedling
3 mar 18:30
SKN St. Poelten
-
Kolejka 19
10 mar 18:30
FC Liefering
-
10 mar 18:30
Sturm Graz II
-
Dornbirn
10 mar 18:30
First Vienna FC
-
Grazer AK
10 mar 18:30
Admira Moedling
-
Rapid Wien II
10 mar 18:30
-
10 mar 18:30
Vorwaerts Steyr
-
Kapfenberger SV
10 mar 18:30
Amstetten
-
Floridsdorfer AC
10 mar 18:30
Austria Wien II
-
SKN St. Poelten
Kolejka 20
17 mar 18:30
Dornbirn
-
17 mar 18:30
-
Amstetten
17 mar 18:30
SKN St. Poelten
-
FC Liefering
17 mar 18:30
Rapid Wien II
-
First Vienna FC
17 mar 18:30
Kapfenberger SV
-
Sturm Graz II
17 mar 18:30
Grazer AK
-
Austria Wien II
17 mar 18:30
Floridsdorfer AC
-
Admira Moedling
17 mar 18:30
-
Vorwaerts Steyr
Kolejka 21
31 mar 18:30
Amstetten
-
Rapid Wien II
31 mar 18:30
Vorwaerts Steyr
-
Floridsdorfer AC
31 mar 18:30
Austria Wien II
-
31 mar 18:30
FC Liefering
-
Kapfenberger SV
31 mar 18:30
-
SKN St. Poelten
31 mar 18:30
First Vienna FC
-
Dornbirn
31 mar 18:30
Sturm Graz II
-
Grazer AK
31 mar 18:30
Admira Moedling
-
Kolejka 22
7 kwi 18:30
-
Admira Moedling
7 kwi 18:30
Dornbirn
-
FC Liefering
7 kwi 18:30
-
7 kwi 18:30
Floridsdorfer AC
-
Austria Wien II
7 kwi 18:30
Grazer AK
-
Vorwaerts Steyr
7 kwi 18:30
Kapfenberger SV
-
Amstetten
7 kwi 19:00
Rapid Wien II
-
Sturm Graz II
7 kwi 18:30
SKN St. Poelten
-
First Vienna FC
Kolejka 23
14 kwi 18:30
FC Liefering
-
14 kwi 18:30
Austria Wien II
-
Dornbirn
14 kwi 18:30
Vorwaerts Steyr
-
Amstetten
14 kwi 18:30
-
Rapid Wien II
14 kwi 18:30
Grazer AK
-
SKN St. Poelten
14 kwi 18:30
Admira Moedling
-
Kapfenberger SV
14 kwi 18:30
First Vienna FC
-
Floridsdorfer AC
14 kwi 18:30
Sturm Graz II
-
Kolejka 24
21 kwi 18:30
Amstetten
-
Sturm Graz II
21 kwi 18:30
-
Grazer AK
21 kwi 18:30
-
Dornbirn
21 kwi 18:30
-
Austria Wien II
21 kwi 18:30
Floridsdorfer AC
-
FC Liefering
21 kwi 18:30
Kapfenberger SV
-
First Vienna FC
21 kwi 18:30
SKN St. Poelten
-
Admira Moedling
21 kwi 19:00
Rapid Wien II
-
Vorwaerts Steyr
Kolejka 25
28 kwi 18:30
First Vienna FC
-
28 kwi 18:30
Vorwaerts Steyr
-
FC Liefering
28 kwi 18:30
Dornbirn
-
SKN St. Poelten
28 kwi 18:30
Floridsdorfer AC
-
28 kwi 18:30
Grazer AK
-
28 kwi 19:00
Rapid Wien II
-
Kapfenberger SV
28 kwi 18:30
Admira Moedling
-
Amstetten
28 kwi 18:30
Austria Wien II
-
Sturm Graz II
Kolejka 26
5 maj 18:30
FC Liefering
-
Grazer AK
5 maj 18:30
Sturm Graz II
-
Admira Moedling
5 maj 18:30
SKN St. Poelten
-
Vorwaerts Steyr
5 maj 18:30
Kapfenberger SV
-
Dornbirn
5 maj 18:30
-
Rapid Wien II
5 maj 18:30
-
Floridsdorfer AC
5 maj 18:30
Amstetten
-
First Vienna FC
5 maj 18:30
Austria Wien II
-
Kolejka 27
12 maj 19:00
Rapid Wien II
-
FC Liefering
12 maj 18:30
Floridsdorfer AC
-
Grazer AK
12 maj 18:30
-
Kapfenberger SV
12 maj 18:30
SKN St. Poelten
-
12 maj 18:30
First Vienna FC
-
Sturm Graz II
12 maj 18:30
Vorwaerts Steyr
-
Austria Wien II
12 maj 18:30
Dornbirn
-
Admira Moedling
12 maj 18:30
-
Amstetten
Kolejka 28
19 maj 18:30
Dornbirn
-
Floridsdorfer AC
19 maj 18:30
FC Liefering
-
19 maj 18:30
Amstetten
-
Austria Wien II
19 maj 18:30
-
19 maj 18:30
Grazer AK
-
Rapid Wien II
19 maj 18:30
Kapfenberger SV
-
SKN St. Poelten
19 maj 18:30
Sturm Graz II
-
Vorwaerts Steyr
19 maj 18:30
Admira Moedling
-
First Vienna FC
Kolejka 29
26 maj 18:30
Vorwaerts Steyr
-
First Vienna FC
26 maj 18:30
Austria Wien II
-
Admira Moedling
26 maj 18:30
-
Kapfenberger SV
26 maj 18:30
-
Dornbirn
26 maj 18:30
Floridsdorfer AC
-
SKN St. Poelten
26 maj 18:30
Grazer AK
-
Amstetten
26 maj 19:00
Rapid Wien II
-
26 maj 18:30
Sturm Graz II
-
FC Liefering
Kolejka 30
4 cze 17:00
Kapfenberger SV
-
Floridsdorfer AC
4 cze 17:00
Dornbirn
-
Grazer AK
4 cze 17:00
-
Sturm Graz II
4 cze 17:00
Amstetten
-
4 cze 17:00
SKN St. Poelten
-
Rapid Wien II
4 cze 17:00
Admira Moedling
-
Vorwaerts Steyr
4 cze 17:00
FC Liefering
-
Austria Wien II
4 cze 17:00
First Vienna FC
-
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 SKN St. Poelten16321024311516
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
2 BW Linz16311015381721
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3 SV Horn163093421174
?
  • P
  • W
  • R
  • P
  • W
4 Grazer AK1628772261610
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • R
5 Floridsdorfer AC162776323167
?
  • W
  • R
  • P
  • R
  • R
6 First Vienna FC162675419136
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • P
7 Amstetten162574527243
?
  • P
  • P
  • R
  • W
  • P
8 SV Lafnitz162372724222
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
9 Admira Moedling16216372426-2
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
10 Dornbirn162062823221
?
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
11 Sturm Graz II16185382327-4
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
12 FC Liefering16175292734-7
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
13 Rapid Wien II16174572333-10
?
  • W
  • R
  • W
  • P
  • P
14 Vorwaerts Steyr16164482032-12
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
15 Austria Wien II16153672134-13
?
  • P
  • R
  • P
  • P
  • W
16 Kapfenberger SV16923111638-22
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
Zawodnik Drużyna Bramki
Matthias SeidlBW Linz12
Renan Dornbirn10
Karim KonateFC Liefering10
Jurica PoldrugacSV Lafnitz8
Luis Hartwig SKN St. Poelten8
Fally MayuluBW Linz7
Jaden Montnor SKN St. Poelten7
Nicolas Binder Rapid Wien II7
Milan Toth Sturm Graz II7
Oumar DiakiteFC Liefering6
Ibrahima Drame Austria Wien II6
Patrik MijicSV Horn5
Dominik Starkl Amstetten5
Markus Rusek Grazer AK5
Christoph Lang Sturm Graz II5
RonivaldoBW Linz5
Patrick Schmidt Admira Moedling4
Tobias PellegriniVorwaerts Steyr4
Stefan Feiertag Amstetten4
Din Barlov SKN St. Poelten4
Thomas Mayer Amstetten4
Burak YilmazSV Horn4
Gerhard DombaxiVorwaerts Steyr4
Levan Eloshvili Grazer AK4
Michael Liendl Grazer AK4
Elias HavelFC Liefering4
Christopher KrohnFloridsdorfer AC3
Maximilian PronichevSV Horn3
Benjamin MulahalilovicSV Horn3
Filip Ristanic Admira Moedling3
Angelo Gattermayer Admira Moedling3
Mark Grosse Kapfenberger SV3
Albin GashiSV Horn3
Peter Tschernegg Amstetten3
Felix Kerber Dornbirn3
David Peham Grazer AK3
Enes Tepecik Rapid Wien II3
Christian BubalovicFloridsdorfer AC3
Paul-Friedich Koller Grazer AK3
Stefan UmjenovicSV Lafnitz3
Luka DuvnjakSV Lafnitz3
Ulysses Llanez SKN St. Poelten3
Nils Zatl First Vienna FC3
Daniel Kalajdzic Grazer AK3
Winfred Amoah Kapfenberger SV3
Vice MiljanicFloridsdorfer AC3
Fabian WindhagerBW Linz3
Manuel MarandaBW Linz3
Leomend KrasniqiFloridsdorfer AC3
Luca Edelhofer First Vienna FC3

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK