Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Erste Liga  
Piłka nożna / Austria / Erste Liga / 2016/2017


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec id luctus velit, non dapibus magna. Proin at lacinia nisi. Nulla consectetur, sem in scelerisque ornare, turpis diam suscipit nisi, vel tempor est tortor id lorem. Pellentesque dolor orci, rhoncus et sapien ut, tempus varius libero. Suspendisse lorem nisi, efficitur sed posuere ut, scelerisque nec orci. Donec nec ipsum vitae velit finibus tempor. Donec imperdiet dignissim augue dignissim accumsan.
Najświeższe wyniki
Kolejka
23 lut
  
FC Wacker Innsbruck
1-1
Vorwaerts Steyr
23 lut
  
Grazer AK
1-2
Floridsdorfer AC
21 lut
  
2-2
Austria Wien (A)
21 lut
  
Amstetten
1-1
FC Liefering
21 lut
  
FC Juniors OOe
1-2
21 lut
  
Kapfenberger SV
1-1
21 lut
  
4-1
Dornbirn
1 gru
  
FC Liefering
5-1
30 lis
  
Dornbirn
0-5
Nadchodzące mecze
Kolejka
28 lut 19:10
  
-
28 lut 19:10
  
Floridsdorfer AC
-
28 lut 19:10
  
Vorwaerts Steyr
-
FC Juniors OOe
28 lut 19:10
  
Austria Wien (A)
-
Amstetten
29 lut 14:30
  
-
Kapfenberger SV
29 lut 15:30
  
-
Grazer AK
29 lut 17:30
  
FC Liefering
-
1 mar 10:30
  
Dornbirn
-
FC Wacker Innsbruck
6 mar 19:10
  
-
Vorwaerts Steyr
6 mar 19:10
  
Kapfenberger SV
-
FC Juniors OOe
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Ried17391232371720
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
2 SK Austria Klagenfurt17361061362115
?
  • R
  • P
  • W
  • W
  • R
3 SV Lafnitz172776425196
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
4 Vorwaerts Steyr172675526197
?
  • R
  • W
  • P
  • W
  • R
5 Austria Lustenau172682736342
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
6 FC Wacker Innsbruck17247372226-4
?
  • R
  • R
  • W
  • P
  • W
7 FC Juniors OOe17226473132-1
?
  • P
  • R
  • R
  • W
  • W
8 Amstetten17225752830-2
?
  • R
  • R
  • R
  • W
  • R
9 FC Liefering17215663132-1
?
  • R
  • W
  • W
  • P
  • P
10 Dornbirn17215662730-3
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
11 Floridsdorfer AC17205571925-6
?
  • W
  • R
  • R
  • P
  • P
12 BW Linz17195483138-7
?
  • R
  • P
  • P
  • R
  • P
13 Austria Wien (A)17185393233-1
?
  • R
  • W
  • P
  • W
  • P
14 Grazer AK17184672227-5
?
  • P
  • R
  • R
  • R
  • R
15 SV Horn17174583236-4
?
  • R
  • R
  • P
  • P
  • P
16 Kapfenberger SV171543102036-16
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
Kolejka 1
26 lip
Dornbirn
1-3
26 lip
1-1
Kapfenberger SV
26 lip
FC Liefering
2-3
Amstetten
26 lip
Austria Wien (A)
1-5
26 lip
0-0
FC Juniors OOe
26 lip
Vorwaerts Steyr
2-0
FC Wacker Innsbruck
28 lip
Floridsdorfer AC
2-0
Grazer AK
Kolejka 2
2 sie
FC Juniors OOe
3-1
Vorwaerts Steyr
2 sie
Amstetten
3-2
Austria Wien (A)
2 sie
2-2
Floridsdorfer AC
2 sie
Grazer AK
2-0
2 sie
Kapfenberger SV
1-2
4 sie
4-4
FC Liefering
4 sie
FC Wacker Innsbruck
1-0
Dornbirn
Kolejka 3
9 sie
Dornbirn
0-0
9 sie
Grazer AK
0-0
9 sie
Vorwaerts Steyr
0-1
9 sie
2-0
FC Liefering
9 sie
Austria Wien (A)
0-2
9 sie
Floridsdorfer AC
2-0
FC Wacker Innsbruck
9 sie
FC Juniors OOe
1-0
Kapfenberger SV
11 sie
4-1
Amstetten
Kolejka 4
16 sie
Kapfenberger SV
1-2
16 sie
FC Wacker Innsbruck
2-1
FC Juniors OOe
16 sie
Vorwaerts Steyr
1-0
Floridsdorfer AC
16 sie
FC Liefering
3-2
16 sie
Amstetten
0-2
Dornbirn
16 sie
4-3
Austria Wien (A)
18 sie
0-2
Grazer AK
Kolejka 5
23 sie
FC Wacker Innsbruck
2-1
Amstetten
23 sie
1-2
Grazer AK
23 sie
FC Juniors OOe
8-5
23 sie
1-4
Vorwaerts Steyr
23 sie
Austria Wien (A)
2-3
23 sie
Floridsdorfer AC
0-0
FC Liefering
24 sie
Dornbirn
6-1
Kapfenberger SV
Kolejka 6
30 sie
Grazer AK
2-1
FC Juniors OOe
30 sie
FC Liefering
2-1
Austria Wien (A)
30 sie
Amstetten
2-4
30 sie
1-0
FC Wacker Innsbruck
30 sie
Kapfenberger SV
2-3
31 sie
Vorwaerts Steyr
3-2
Dornbirn
1 wrz
1-2
Floridsdorfer AC
Kolejka 7
13 wrz
Austria Wien (A)
0-0
13 wrz
Floridsdorfer AC
1-1
13 wrz
5-1
Kapfenberger SV
13 wrz
Amstetten
2-1
Vorwaerts Steyr
14 wrz
Dornbirn
2-2
FC Liefering
14 wrz
FC Wacker Innsbruck
2-0
Grazer AK
15 wrz
FC Juniors OOe
0-5
Kolejka 8
20 wrz
3-1
FC Juniors OOe
20 wrz
Grazer AK
1-2
20 wrz
Kapfenberger SV
1-1
Amstetten
21 wrz
FC Liefering
2-2
FC Wacker Innsbruck
21 wrz
Floridsdorfer AC
0-3
Dornbirn
22 wrz
Vorwaerts Steyr
0-0
Austria Wien (A)
Kolejka 9
27 wrz
Kapfenberger SV
0-2
FC Liefering
27 wrz
Amstetten
1-2
FC Juniors OOe
27 wrz
Austria Wien (A)
4-1
Floridsdorfer AC
28 wrz
FC Wacker Innsbruck
0-3
28 wrz
Dornbirn
3-1
Grazer AK
29 wrz
2-3
29 wrz
1-1
Vorwaerts Steyr
Kolejka 10
4 paź
FC Wacker Innsbruck
1-2
Kapfenberger SV
4 paź
1-0
Vorwaerts Steyr
4 paź
FC Juniors OOe
0-2
4 paź
Floridsdorfer AC
0-2
Amstetten
5 paź
Grazer AK
2-3
Austria Wien (A)
5 paź
1-1
Dornbirn
6 paź
3-2
FC Liefering
Kolejka 11
18 paź
2-3
Floridsdorfer AC
18 paź
Vorwaerts Steyr
3-1
18 paź
Austria Wien (A)
1-2
FC Wacker Innsbruck
18 paź
Amstetten
1-1
19 paź
Dornbirn
2-2
FC Juniors OOe
19 paź
FC Liefering
0-1
20 paź
Kapfenberger SV
2-0
Grazer AK
Kolejka 12
25 paź
FC Wacker Innsbruck
2-3
25 paź
3-2
Kapfenberger SV
25 paź
Amstetten
2-2
25 paź
1-1
Vorwaerts Steyr
25 paź
Grazer AK
1-1
FC Liefering
26 paź
FC Juniors OOe
2-4
Austria Wien (A)
26 paź
1-1
Dornbirn
27 paź
Floridsdorfer AC
0-2
Kolejka 13
1 lis
Kapfenberger SV
2-1
Floridsdorfer AC
1 lis
1-1
Amstetten
1 lis
FC Liefering
0-4
FC Juniors OOe
1 lis
Vorwaerts Steyr
2-2
Grazer AK
2 lis
Austria Wien (A)
0-1
Dornbirn
3 lis
2-3
FC Wacker Innsbruck
Kolejka 14
8 lis
1-3
FC Juniors OOe
8 lis
FC Wacker Innsbruck
2-4
8 lis
Floridsdorfer AC
1-2
8 lis
Amstetten
2-0
8 lis
Austria Wien (A)
4-1
Kapfenberger SV
9 lis
Dornbirn
2-2
9 lis
FC Liefering
1-3
Vorwaerts Steyr
10 lis
1-1
Grazer AK
Kolejka 15
22 lis
2-1
Austria Wien (A)
22 lis
0-1
FC Wacker Innsbruck
22 lis
Grazer AK
2-2
Amstetten
22 lis
2-4
FC Liefering
22 lis
Kapfenberger SV
2-1
Vorwaerts Steyr
23 lis
FC Juniors OOe
2-2
Floridsdorfer AC
24 lis
4-0
Dornbirn
Kolejka 16
29 lis
FC Wacker Innsbruck
1-1
29 lis
Floridsdorfer AC
0-0
FC Juniors OOe
29 lis
Amstetten
3-3
Grazer AK
29 lis
Austria Wien (A)
4-1
30 lis
Vorwaerts Steyr
2-0
Kapfenberger SV
30 lis
Dornbirn
0-5
1 gru
FC Liefering
5-1
Kolejka 17
21 lut
2-2
Austria Wien (A)
21 lut
Amstetten
1-1
FC Liefering
21 lut
FC Juniors OOe
1-2
21 lut
Kapfenberger SV
1-1
21 lut
4-1
Dornbirn
23 lut
Grazer AK
1-2
Floridsdorfer AC
23 lut
FC Wacker Innsbruck
1-1
Vorwaerts Steyr
Kolejka 1
26 lip
Dornbirn
1-3
26 lip
1-1
Kapfenberger SV
26 lip
FC Liefering
2-3
Amstetten
26 lip
Austria Wien (A)
1-5
26 lip
0-0
FC Juniors OOe
26 lip
Vorwaerts Steyr
2-0
FC Wacker Innsbruck
28 lip
Floridsdorfer AC
2-0
Grazer AK
Kolejka 2
2 sie
FC Juniors OOe
3-1
Vorwaerts Steyr
2 sie
Amstetten
3-2
Austria Wien (A)
2 sie
2-2
Floridsdorfer AC
2 sie
Grazer AK
2-0
2 sie
Kapfenberger SV
1-2
4 sie
4-4
FC Liefering
4 sie
FC Wacker Innsbruck
1-0
Dornbirn
Kolejka 3
9 sie
Dornbirn
0-0
9 sie
Grazer AK
0-0
9 sie
Vorwaerts Steyr
0-1
9 sie
2-0
FC Liefering
9 sie
Austria Wien (A)
0-2
9 sie
Floridsdorfer AC
2-0
FC Wacker Innsbruck
9 sie
FC Juniors OOe
1-0
Kapfenberger SV
11 sie
4-1
Amstetten
Kolejka 4
16 sie
Kapfenberger SV
1-2
16 sie
FC Wacker Innsbruck
2-1
FC Juniors OOe
16 sie
Vorwaerts Steyr
1-0
Floridsdorfer AC
16 sie
FC Liefering
3-2
16 sie
Amstetten
0-2
Dornbirn
16 sie
4-3
Austria Wien (A)
18 sie
0-2
Grazer AK
Kolejka 5
23 sie
FC Wacker Innsbruck
2-1
Amstetten
23 sie
1-2
Grazer AK
23 sie
FC Juniors OOe
8-5
23 sie
1-4
Vorwaerts Steyr
23 sie
Austria Wien (A)
2-3
23 sie
Floridsdorfer AC
0-0
FC Liefering
24 sie
Dornbirn
6-1
Kapfenberger SV
Kolejka 6
30 sie
Grazer AK
2-1
FC Juniors OOe
30 sie
FC Liefering
2-1
Austria Wien (A)
30 sie
Amstetten
2-4
30 sie
1-0
FC Wacker Innsbruck
30 sie
Kapfenberger SV
2-3
31 sie
Vorwaerts Steyr
3-2
Dornbirn
1 wrz
1-2
Floridsdorfer AC
Kolejka 7
13 wrz
Austria Wien (A)
0-0
13 wrz
Floridsdorfer AC
1-1
13 wrz
5-1
Kapfenberger SV
13 wrz
Amstetten
2-1
Vorwaerts Steyr
14 wrz
Dornbirn
2-2
FC Liefering
14 wrz
FC Wacker Innsbruck
2-0
Grazer AK
15 wrz
FC Juniors OOe
0-5
Kolejka 8
20 wrz
3-1
FC Juniors OOe
20 wrz
Grazer AK
1-2
20 wrz
Kapfenberger SV
1-1
Amstetten
21 wrz
FC Liefering
2-2
FC Wacker Innsbruck
21 wrz
Floridsdorfer AC
0-3
Dornbirn
22 wrz
Vorwaerts Steyr
0-0
Austria Wien (A)
Kolejka 9
27 wrz
Kapfenberger SV
0-2
FC Liefering
27 wrz
Amstetten
1-2
FC Juniors OOe
27 wrz
Austria Wien (A)
4-1
Floridsdorfer AC
28 wrz
FC Wacker Innsbruck
0-3
28 wrz
Dornbirn
3-1
Grazer AK
29 wrz
2-3
29 wrz
1-1
Vorwaerts Steyr
Kolejka 10
4 paź
FC Wacker Innsbruck
1-2
Kapfenberger SV
4 paź
1-0
Vorwaerts Steyr
4 paź
FC Juniors OOe
0-2
4 paź
Floridsdorfer AC
0-2
Amstetten
5 paź
Grazer AK
2-3
Austria Wien (A)
5 paź
1-1
Dornbirn
6 paź
3-2
FC Liefering
Kolejka 11
18 paź
2-3
Floridsdorfer AC
18 paź
Vorwaerts Steyr
3-1
18 paź
Austria Wien (A)
1-2
FC Wacker Innsbruck
18 paź
Amstetten
1-1
19 paź
Dornbirn
2-2
FC Juniors OOe
19 paź
FC Liefering
0-1
20 paź
Kapfenberger SV
2-0
Grazer AK
Kolejka 12
25 paź
FC Wacker Innsbruck
2-3
25 paź
3-2
Kapfenberger SV
25 paź
Amstetten
2-2
25 paź
1-1
Vorwaerts Steyr
25 paź
Grazer AK
1-1
FC Liefering
26 paź
FC Juniors OOe
2-4
Austria Wien (A)
26 paź
1-1
Dornbirn
27 paź
Floridsdorfer AC
0-2
Kolejka 13
1 lis
Kapfenberger SV
2-1
Floridsdorfer AC
1 lis
1-1
Amstetten
1 lis
FC Liefering
0-4
FC Juniors OOe
1 lis
Vorwaerts Steyr
2-2
Grazer AK
2 lis
Austria Wien (A)
0-1
Dornbirn
3 lis
2-3
FC Wacker Innsbruck
Kolejka 14
8 lis
1-3
FC Juniors OOe
8 lis
FC Wacker Innsbruck
2-4
8 lis
Floridsdorfer AC
1-2
8 lis
Amstetten
2-0
8 lis
Austria Wien (A)
4-1
Kapfenberger SV
9 lis
Dornbirn
2-2
9 lis
FC Liefering
1-3
Vorwaerts Steyr
10 lis
1-1
Grazer AK
Kolejka 15
22 lis
2-1
Austria Wien (A)
22 lis
0-1
FC Wacker Innsbruck
22 lis
Grazer AK
2-2
Amstetten
22 lis
2-4
FC Liefering
22 lis
Kapfenberger SV
2-1
Vorwaerts Steyr
23 lis
FC Juniors OOe
2-2
Floridsdorfer AC
24 lis
4-0
Dornbirn
Kolejka 16
29 lis
FC Wacker Innsbruck
1-1
29 lis
Floridsdorfer AC
0-0
FC Juniors OOe
29 lis
Amstetten
3-3
Grazer AK
29 lis
Austria Wien (A)
4-1
30 lis
Vorwaerts Steyr
2-0
Kapfenberger SV
30 lis
Dornbirn
0-5
1 gru
FC Liefering
5-1
Kolejka 17
21 lut
2-2
Austria Wien (A)
21 lut
Amstetten
1-1
FC Liefering
21 lut
FC Juniors OOe
1-2
21 lut
Kapfenberger SV
1-1
21 lut
4-1
Dornbirn
23 lut
Grazer AK
1-2
Floridsdorfer AC
23 lut
FC Wacker Innsbruck
1-1
Vorwaerts Steyr
Kolejka 18
28 lut 19:10
Floridsdorfer AC
-
28 lut 19:10
Vorwaerts Steyr
-
FC Juniors OOe
28 lut 19:10
Austria Wien (A)
-
Amstetten
29 lut 15:30
-
Grazer AK
29 lut 14:30
-
Kapfenberger SV
29 lut 17:30
FC Liefering
-
1 mar 10:30
Dornbirn
-
FC Wacker Innsbruck
Kolejka 19
6 mar 19:10
-
Vorwaerts Steyr
6 mar 19:10
Kapfenberger SV
-
FC Juniors OOe
6 mar 19:10
-
Grazer AK
7 mar 14:30
-
Austria Wien (A)
7 mar 14:30
FC Wacker Innsbruck
-
Floridsdorfer AC
7 mar 14:30
-
Dornbirn
8 mar 14:30
FC Liefering
-
8 mar 10:30
Amstetten
-
Kolejka 20
13 mar 19:10
Floridsdorfer AC
-
Vorwaerts Steyr
13 mar 19:10
Grazer AK
-
13 mar 19:10
-
FC Liefering
13 mar 19:10
Austria Wien (A)
-
13 mar 19:10
FC Juniors OOe
-
FC Wacker Innsbruck
13 mar 19:10
-
14 mar 14:30
Dornbirn
-
Amstetten
15 mar 10:30
-
Kapfenberger SV
Kolejka 21
20 mar 19:10
Amstetten
-
FC Wacker Innsbruck
20 mar 19:10
Vorwaerts Steyr
-
20 mar 19:10
Grazer AK
-
21 mar 14:30
Kapfenberger SV
-
Dornbirn
21 mar 14:30
-
FC Juniors OOe
21 mar 14:30
FC Liefering
-
Floridsdorfer AC
21 mar 14:30
-
Austria Wien (A)
Kolejka 22
3 kwi 19:10
FC Wacker Innsbruck
-
3 kwi 19:10
-
Kapfenberger SV
3 kwi 19:10
FC Juniors OOe
-
Grazer AK
3 kwi 19:10
Floridsdorfer AC
-
3 kwi 19:10
Austria Wien (A)
-
FC Liefering
3 kwi 19:10
-
Amstetten
4 kwi 14:30
Dornbirn
-
Vorwaerts Steyr
Kolejka 23
10 kwi 19:10
-
FC Juniors OOe
10 kwi 19:10
Kapfenberger SV
-
10 kwi 19:10
-
Austria Wien (A)
10 kwi 19:10
Grazer AK
-
FC Wacker Innsbruck
10 kwi 19:10
FC Liefering
-
Dornbirn
10 kwi 19:10
-
Floridsdorfer AC
10 kwi 19:10
Vorwaerts Steyr
-
Amstetten
Kolejka 24
17 kwi 19:10
FC Juniors OOe
-
17 kwi 19:10
-
Grazer AK
17 kwi 19:10
Amstetten
-
Kapfenberger SV
17 kwi 19:10
Austria Wien (A)
-
Vorwaerts Steyr
17 kwi 19:10
Dornbirn
-
Floridsdorfer AC
17 kwi 19:10
-
17 kwi 19:10
FC Wacker Innsbruck
-
FC Liefering
Kolejka 25
24 kwi 19:10
-
24 kwi 19:10
FC Juniors OOe
-
Amstetten
24 kwi 19:10
Floridsdorfer AC
-
Austria Wien (A)
24 kwi 19:10
FC Liefering
-
Kapfenberger SV
24 kwi 19:10
-
FC Wacker Innsbruck
24 kwi 19:10
Vorwaerts Steyr
-
25 kwi 14:30
Grazer AK
-
Dornbirn
Kolejka 26
2 maj 20:00
Vorwaerts Steyr
-
2 maj 14:30
Dornbirn
-
2 maj 14:30
Kapfenberger SV
-
FC Wacker Innsbruck
2 maj 14:30
-
2 maj 20:00
Amstetten
-
Floridsdorfer AC
2 maj 14:30
FC Liefering
-
2 maj 14:30
Austria Wien (A)
-
Grazer AK
3 maj 10:30
-
FC Juniors OOe
Kolejka 27
8 maj 19:10
Floridsdorfer AC
-
8 maj 19:10
-
Amstetten
8 maj 19:10
Grazer AK
-
Kapfenberger SV
8 maj 19:10
-
FC Liefering
8 maj 19:10
FC Wacker Innsbruck
-
Austria Wien (A)
9 maj 14:30
FC Juniors OOe
-
Dornbirn
9 maj 14:30
-
Vorwaerts Steyr
Kolejka 28
15 maj 19:10
-
FC Wacker Innsbruck
15 maj 19:10
Kapfenberger SV
-
15 maj 19:10
-
Amstetten
15 maj 19:10
-
Floridsdorfer AC
15 maj 19:10
Dornbirn
-
15 maj 19:10
Vorwaerts Steyr
-
15 maj 19:10
Austria Wien (A)
-
FC Juniors OOe
15 maj 19:10
FC Liefering
-
Grazer AK
Kolejka 29
21 maj 17:00
FC Juniors OOe
-
FC Liefering
21 maj 17:00
Floridsdorfer AC
-
Kapfenberger SV
21 maj 17:00
Amstetten
-
21 maj 17:00
-
21 maj 17:00
-
21 maj 17:00
Dornbirn
-
Austria Wien (A)
21 maj 17:00
FC Wacker Innsbruck
-
21 maj 17:00
Grazer AK
-
Vorwaerts Steyr
Kolejka 30
24 maj 15:00
-
Floridsdorfer AC
24 maj 15:00
-
Amstetten
24 maj 15:00
Vorwaerts Steyr
-
FC Liefering
24 maj 15:00
-
FC Wacker Innsbruck
24 maj 15:00
FC Juniors OOe
-
24 maj 15:00
-
Dornbirn
24 maj 15:00
Kapfenberger SV
-
Austria Wien (A)
24 maj 15:00
Grazer AK
-
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Ried17391232371720
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
2 SK Austria Klagenfurt17361061362115
?
  • R
  • P
  • W
  • W
  • R
3 SV Lafnitz172776425196
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
4 Vorwaerts Steyr172675526197
?
  • R
  • W
  • P
  • W
  • R
5 Austria Lustenau172682736342
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
6 FC Wacker Innsbruck17247372226-4
?
  • R
  • R
  • W
  • P
  • W
7 FC Juniors OOe17226473132-1
?
  • P
  • R
  • R
  • W
  • W
8 Amstetten17225752830-2
?
  • R
  • R
  • R
  • W
  • R
9 FC Liefering17215663132-1
?
  • R
  • W
  • W
  • P
  • P
10 Dornbirn17215662730-3
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
11 Floridsdorfer AC17205571925-6
?
  • W
  • R
  • R
  • P
  • P
12 BW Linz17195483138-7
?
  • R
  • P
  • P
  • R
  • P
13 Austria Wien (A)17185393233-1
?
  • R
  • W
  • P
  • W
  • P
14 Grazer AK17184672227-5
?
  • P
  • R
  • R
  • R
  • R
15 SV Horn17174583236-4
?
  • R
  • R
  • P
  • P
  • P
16 Kapfenberger SV171543102036-16
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
Zawodnik Drużyna Bramki
Ronivaldo Austria Lustenau15
Ercan KaraSV Horn13
David Peham Amstetten11
Fabian SchubertBW Linz9
Karim AdeyemiFC Liefering8
Jefte Betancor Ried8
Junior Chukwubuike AdamuFC Liefering8
Oliver Markoutz SK Austria Klagenfurt7
Darijo Pecirep SK Austria Klagenfurt7
Marco Gruell Ried7
Lukas Fridrikas Dornbirn7
Barnabas VargaSV Lafnitz7
Manprit Sarkaria Austria Wien (A)6
Daniel Maderner Amstetten6
Julian Wiessmeier Ried6
Thomas Mayer Austria Lustenau6
Deniz Mujic Dornbirn5
Benedikt Pichler Austria Wien (A)5
Gerald Nutz Grazer AK5
Martin KreuzrieglerBW Linz5
Bojan MustecicVorwaerts Steyr5
Aleksandar Jukic Austria Wien (A)5
Alin RomanVorwaerts Steyr5
Okan Aydin SK Austria Klagenfurt4
Michael CheukouaSV Horn4
Marco HausjellSV Horn4
Atsushi Zaizen FC Wacker Innsbruck4
Josip MartinovicVorwaerts Steyr4
Dominik Hackinger Grazer AK4
Adolphe BelemFloridsdorfer AC4
Nicolas MeisterFC Juniors OOe4
Florian AignerFC Juniors OOe4
Marvin Hernaus Kapfenberger SV4
Petar Zubak SK Austria Klagenfurt4
Matthias Morys Austria Lustenau4
Markus Wallner FC Wacker Innsbruck4
Andy ReyesFC Juniors OOe4
Christian LichtenbergerSV Lafnitz4
Fabian BenkoFC Juniors OOe3
Balakiyem Takougnadi Ried3
David Sencar Kapfenberger SV3
Egzon Shabani Dornbirn3
Thomas Reifeltshammer Ried3
Raphael Galle FC Wacker Innsbruck3
Thomas FroeschlBW Linz3
Valentino MuellerFC Juniors OOe3
Sterling Yateke Austria Wien (A)3
Paul Mensah Kapfenberger SV3
Philipp Huetter SK Austria Klagenfurt3
Murat Satin FC Wacker Innsbruck3

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK