Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Segunda Division  
Piłka nożna / Hiszpania / Segunda Division / 2016/2017


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec id luctus velit, non dapibus magna. Proin at lacinia nisi. Nulla consectetur, sem in scelerisque ornare, turpis diam suscipit nisi, vel tempor est tortor id lorem. Pellentesque dolor orci, rhoncus et sapien ut, tempus varius libero. Suspendisse lorem nisi, efficitur sed posuere ut, scelerisque nec orci. Donec nec ipsum vitae velit finibus tempor. Donec imperdiet dignissim augue dignissim accumsan.
Dzisiejsze mecze
Kolejka
21:00
Real Valladolid
1-0
Sporting Gijon
Najświeższe wyniki
Kolejka
24 sty
  
0-2
24 sty
  
Real Sociedad B
1-2
Cartagena
23 sty
  
0-0
CD Mirandes
23 sty
  
1-1
23 sty
  
SD Huesca
1-2
23 sty
  
Sporting Gijon
2-1
SD Amorebieta
23 sty
  
Burgos CF
4-0
22 sty
  
0-5
UD Ibiza
22 sty
  
Fuenlabrada
3-2
22 sty
  
Real Zaragoza
0-0
Real Valladolid
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Real Valladolid25471456362412
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
2 Eibar24461374372710
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • R
3 Almeria24461446391920
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • W
4 Tenerife24421266331815
?
  • W
  • R
  • P
  • W
  • R
5 Ponferradina2441118530219
?
  • W
  • R
  • P
  • R
  • R
6 Girona2438115833276
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • R
7 Cartagena2436113103032-2
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • R
8 Las Palmas243598732302
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • R
9 UD Ibiza2434810632266
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • R
10 Real Oviedo2433712526242
?
  • P
  • R
  • W
  • R
  • P
11 Sporting Gijon25328892629-3
?
  • P
  • W
  • R
  • R
  • W
12 Burgos CF2432951027243
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • W
13 Malaga24318792335-12
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • R
14 Lugo2431613530282
?
  • R
  • W
  • W
  • R
  • R
15 SD Huesca243079826233
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • R
16 Real Zaragoza242851361723-6
?
  • R
  • R
  • P
  • P
  • P
17 CD Mirandes242776113136-5
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
18 Leganes242668102530-5
?
  • P
  • R
  • P
  • W
  • R
19 Fuenlabrada242341192028-8
?
  • W
  • P
  • P
  • R
  • P
20 SD Amorebieta242131292836-8
?
  • P
  • R
  • R
  • R
  • R
21 Real Sociedad B241846142033-13
?
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
22 Alcorcon241226161846-28
?
  • R
  • P
  • P
  • R
  • R
Kolejka 1
13 sie
SD Huesca
2-0
13 sie
Real Zaragoza
0-0
UD Ibiza
14 sie
2-0
SD Amorebieta
14 sie
Real Sociedad B
1-0
15 sie
Fuenlabrada
1-2
15 sie
1-1
Real Valladolid
15 sie
Real Oviedo
2-2
15 sie
Sporting Gijon
1-0
Burgos CF
16 sie
Cartagena
1-3
16 sie
0-0
CD Mirandes
Kolejka 2
20 sie
2-1
Real Oviedo
20 sie
Real Valladolid
2-0
Real Zaragoza
21 sie
0-2
Fuenlabrada
21 sie
0-0
Real Sociedad B
21 sie
0-0
Sporting Gijon
22 sie
SD Huesca
2-0
Cartagena
22 sie
UD Ibiza
2-2
23 sie
0-0
Burgos CF
23 sie
CD Mirandes
2-0
SD Amorebieta
Kolejka 3
27 sie
2-1
SD Huesca
28 sie
1-2
UD Ibiza
28 sie
Real Oviedo
0-0
28 sie
Sporting Gijon
2-1
CD Mirandes
29 sie
SD Amorebieta
2-1
29 sie
Burgos CF
0-1
29 sie
0-2
Real Valladolid
29 sie
Real Sociedad B
0-0
Fuenlabrada
30 sie
Real Zaragoza
0-1
Cartagena
Kolejka 4
3 wrz
1-2
Sporting Gijon
4 wrz
Cartagena
1-0
Real Sociedad B
4 wrz
Fuenlabrada
1-1
5 wrz
1-2
Real Zaragoza
5 wrz
Burgos CF
3-0
Real Valladolid
5 wrz
UD Ibiza
1-1
SD Amorebieta
5 wrz
CD Mirandes
4-2
6 wrz
SD Huesca
1-2
Real Oviedo
Kolejka 5
10 wrz
Sporting Gijon
2-1
11 wrz
SD Amorebieta
2-2
Burgos CF
11 wrz
1-1
UD Ibiza
11 wrz
CD Mirandes
1-3
11 wrz
Real Sociedad B
2-3
12 wrz
Fuenlabrada
1-1
Real Zaragoza
12 wrz
Real Oviedo
2-0
Cartagena
12 wrz
Real Valladolid
0-2
13 wrz
3-2
SD Huesca
Kolejka 6
18 wrz
Cartagena
2-1
18 wrz
1-0
Real Valladolid
18 wrz
Real Zaragoza
1-1
Real Sociedad B
18 wrz
1-0
SD Amorebieta
18 wrz
UD Ibiza
1-1
Real Oviedo
19 wrz
3-2
Sporting Gijon
19 wrz
SD Huesca
0-0
Fuenlabrada
19 wrz
1-2
CD Mirandes
20 wrz
Burgos CF
0-0
Kolejka 7
24 wrz
Real Sociedad B
0-2
SD Huesca
25 wrz
SD Amorebieta
1-1
25 wrz
UD Ibiza
2-0
Burgos CF
26 wrz
1-1
Real Zaragoza
26 wrz
CD Mirandes
1-2
26 wrz
Real Oviedo
0-0
26 wrz
Sporting Gijon
2-1
26 wrz
Real Valladolid
2-0
27 wrz
Fuenlabrada
2-1
Cartagena
Kolejka 8
1 paź
2-2
Real Valladolid
2 paź
1-4
Real Sociedad B
2 paź
SD Amorebieta
1-1
Sporting Gijon
2 paź
SD Huesca
1-2
2 paź
Real Zaragoza
0-0
Real Oviedo
3 paź
Burgos CF
1-0
CD Mirandes
3 paź
3-1
UD Ibiza
3 paź
1-1
3 paź
4-1
Cartagena
3 paź
1-0
Fuenlabrada
Kolejka 9
8 paź
Real Valladolid
1-1
9 paź
Real Oviedo
1-1
Sporting Gijon
9 paź
CD Mirandes
3-3
9 paź
1-0
10 paź
1-0
Burgos CF
10 paź
Cartagena
5-1
UD Ibiza
10 paź
Fuenlabrada
2-1
10 paź
Real Sociedad B
1-1
10 paź
2-1
SD Amorebieta
11 paź
Real Zaragoza
0-0
SD Huesca
Kolejka 10
15 paź
1-0
16 paź
SD Amorebieta
2-3
Cartagena
16 paź
1-3
SD Huesca
16 paź
1-1
Real Zaragoza
16 paź
Sporting Gijon
1-0
17 paź
Burgos CF
1-1
17 paź
UD Ibiza
0-2
CD Mirandes
17 paź
0-2
Real Valladolid
17 paź
0-0
Fuenlabrada
17 paź
Real Sociedad B
1-1
Real Oviedo
Kolejka 11
19 paź
Cartagena
1-0
Sporting Gijon
19 paź
SD Huesca
0-0
19 paź
0-1
20 paź
Fuenlabrada
0-0
SD Amorebieta
20 paź
Real Valladolid
1-1
UD Ibiza
21 paź
3-1
Real Sociedad B
21 paź
CD Mirandes
1-2
21 paź
Real Oviedo
1-3
Burgos CF
21 paź
Real Zaragoza
1-1
Kolejka 12
22 paź
2-1
Cartagena
23 paź
UD Ibiza
3-1
Fuenlabrada
23 paź
1-0
23 paź
Sporting Gijon
1-2
Real Valladolid
24 paź
SD Amorebieta
1-2
Real Sociedad B
24 paź
Burgos CF
3-1
SD Huesca
24 paź
CD Mirandes
1-4
24 paź
1-2
Real Oviedo
25 paź
1-1
Real Zaragoza
Kolejka 13
29 paź
Real Sociedad B
0-1
30 paź
Cartagena
0-1
30 paź
SD Huesca
1-1
SD Amorebieta
30 paź
1-1
Sporting Gijon
31 paź
Fuenlabrada
1-2
31 paź
Real Oviedo
2-1
31 paź
Real Valladolid
2-0
31 paź
Real Zaragoza
1-1
CD Mirandes
1 lis
0-2
UD Ibiza
1 lis
4-0
Burgos CF
Kolejka 14
2 lis
1-1
Cartagena
2 lis
1-1
SD Huesca
2 lis
Sporting Gijon
0-1
3 lis
SD Amorebieta
4-1
Real Valladolid
3 lis
1-0
Real Oviedo
3 lis
2-1
Fuenlabrada
3 lis
CD Mirandes
3-2
4 lis
Burgos CF
0-1
Real Zaragoza
4 lis
UD Ibiza
0-0
4 lis
2-1
Real Sociedad B
Kolejka 15
5 lis
SD Huesca
0-2
6 lis
Fuenlabrada
0-0
6 lis
Real Oviedo
1-1
6 lis
Real Valladolid
3-1
CD Mirandes
7 lis
2-2
SD Amorebieta
7 lis
2-0
Burgos CF
7 lis
Cartagena
3-1
7 lis
Real Sociedad B
0-1
UD Ibiza
7 lis
Real Zaragoza
2-0
Sporting Gijon
Kolejka 16
12 lis
Sporting Gijon
0-1
Real Sociedad B
13 lis
2-3
Real Zaragoza
13 lis
CD Mirandes
0-1
SD Huesca
13 lis
Real Valladolid
3-0
Fuenlabrada
14 lis
SD Amorebieta
1-3
14 lis
Burgos CF
1-0
14 lis
2-0
Cartagena
14 lis
UD Ibiza
0-1
14 lis
0-0
Real Oviedo
Kolejka 17
19 lis
Fuenlabrada
1-1
CD Mirandes
20 lis
3-1
Real Valladolid
20 lis
Real Oviedo
2-0
SD Amorebieta
21 lis
Cartagena
1-0
Burgos CF
21 lis
SD Huesca
0-0
UD Ibiza
21 lis
2-2
21 lis
4-1
Sporting Gijon
22 lis
Real Sociedad B
1-2
22 lis
Real Zaragoza
0-2
Kolejka 18
26 lis
CD Mirandes
1-1
Real Oviedo
27 lis
0-0
SD Huesca
27 lis
Burgos CF
3-0
27 lis
Sporting Gijon
1-1
Fuenlabrada
27 lis
Real Valladolid
2-0
Cartagena
28 lis
SD Amorebieta
1-1
Real Zaragoza
28 lis
UD Ibiza
0-1
28 lis
2-0
Real Sociedad B
29 lis
4-2
Kolejka 19
3 gru
SD Huesca
3-2
Real Valladolid
4 gru
Fuenlabrada
1-1
5 gru
1-0
Sporting Gijon
5 gru
0-0
UD Ibiza
5 gru
1-2
SD Amorebieta
5 gru
Real Oviedo
3-1
5 gru
2-1
CD Mirandes
5 gru
Real Sociedad B
0-1
Burgos CF
6 gru
Cartagena
1-1
6 gru
Real Zaragoza
1-0
Kolejka 20
10 gru
Sporting Gijon
1-1
SD Huesca
11 gru
3-0
Real Zaragoza
11 gru
Burgos CF
2-0
Fuenlabrada
11 gru
2-2
11 gru
UD Ibiza
1-1
12 gru
1-1
Cartagena
12 gru
SD Amorebieta
1-1
12 gru
Real Valladolid
2-1
Real Oviedo
13 gru
CD Mirandes
2-0
Real Sociedad B
Kolejka 21
17 gru
3-1
Burgos CF
18 gru
UD Ibiza
0-2
Sporting Gijon
19 gru
Cartagena
3-0
CD Mirandes
19 gru
Fuenlabrada
0-0
Real Oviedo
19 gru
SD Huesca
0-0
19 gru
1-1
SD Amorebieta
19 gru
Real Sociedad B
0-2
Real Valladolid
19 gru
Real Zaragoza
0-2
19 sty
2-1
Kolejka 22
31 gru
Burgos CF
2-2
SD Amorebieta
31 gru
3-2
Real Sociedad B
31 gru
Real Oviedo
2-0
2 sty
0-1
Cartagena
2 sty
Fuenlabrada
1-2
UD Ibiza
2 sty
SD Huesca
0-1
2 sty
CD Mirandes
2-0
Real Zaragoza
2 sty
Sporting Gijon
1-1
2 sty
Real Valladolid
1-0
Kolejka 23
7 sty
SD Amorebieta
1-1
8 sty
Cartagena
0-3
SD Huesca
8 sty
UD Ibiza
6-2
8 sty
1-1
Real Sociedad B
8 sty
Real Valladolid
1-0
Burgos CF
9 sty
2-1
Fuenlabrada
9 sty
2-1
CD Mirandes
9 sty
2-2
Sporting Gijon
9 sty
0-0
Real Zaragoza
10 sty
Real Oviedo
1-1
Kolejka 24
21 sty
4-0
Real Oviedo
22 sty
Fuenlabrada
3-2
22 sty
0-5
UD Ibiza
22 sty
Real Zaragoza
0-0
Real Valladolid
23 sty
0-0
CD Mirandes
23 sty
Burgos CF
4-0
23 sty
1-1
23 sty
SD Huesca
1-2
23 sty
Sporting Gijon
2-1
SD Amorebieta
24 sty
Real Sociedad B
1-2
Cartagena
Kolejka 25
21:00
Real Valladolid
1-0
Sporting Gijon
Kolejka 1
13 sie
SD Huesca
2-0
13 sie
Real Zaragoza
0-0
UD Ibiza
14 sie
2-0
SD Amorebieta
14 sie
Real Sociedad B
1-0
15 sie
Fuenlabrada
1-2
15 sie
1-1
Real Valladolid
15 sie
Real Oviedo
2-2
15 sie
Sporting Gijon
1-0
Burgos CF
16 sie
Cartagena
1-3
16 sie
0-0
CD Mirandes
Kolejka 2
20 sie
2-1
Real Oviedo
20 sie
Real Valladolid
2-0
Real Zaragoza
21 sie
0-2
Fuenlabrada
21 sie
0-0
Real Sociedad B
21 sie
0-0
Sporting Gijon
22 sie
SD Huesca
2-0
Cartagena
22 sie
UD Ibiza
2-2
23 sie
0-0
Burgos CF
23 sie
CD Mirandes
2-0
SD Amorebieta
Kolejka 3
27 sie
2-1
SD Huesca
28 sie
1-2
UD Ibiza
28 sie
Real Oviedo
0-0
28 sie
Sporting Gijon
2-1
CD Mirandes
29 sie
SD Amorebieta
2-1
29 sie
Burgos CF
0-1
29 sie
0-2
Real Valladolid
29 sie
Real Sociedad B
0-0
Fuenlabrada
30 sie
Real Zaragoza
0-1
Cartagena
Kolejka 4
3 wrz
1-2
Sporting Gijon
4 wrz
Cartagena
1-0
Real Sociedad B
4 wrz
Fuenlabrada
1-1
5 wrz
1-2
Real Zaragoza
5 wrz
Burgos CF
3-0
Real Valladolid
5 wrz
UD Ibiza
1-1
SD Amorebieta
5 wrz
CD Mirandes
4-2
6 wrz
SD Huesca
1-2
Real Oviedo
Kolejka 5
10 wrz
Sporting Gijon
2-1
11 wrz
SD Amorebieta
2-2
Burgos CF
11 wrz
1-1
UD Ibiza
11 wrz
CD Mirandes
1-3
11 wrz
Real Sociedad B
2-3
12 wrz
Fuenlabrada
1-1
Real Zaragoza
12 wrz
Real Oviedo
2-0
Cartagena
12 wrz
Real Valladolid
0-2
13 wrz
3-2
SD Huesca
Kolejka 6
18 wrz
Cartagena
2-1
18 wrz
1-0
Real Valladolid
18 wrz
Real Zaragoza
1-1
Real Sociedad B
18 wrz
1-0
SD Amorebieta
18 wrz
UD Ibiza
1-1
Real Oviedo
19 wrz
3-2
Sporting Gijon
19 wrz
SD Huesca
0-0
Fuenlabrada
19 wrz
1-2
CD Mirandes
20 wrz
Burgos CF
0-0
Kolejka 7
24 wrz
Real Sociedad B
0-2
SD Huesca
25 wrz
SD Amorebieta
1-1
25 wrz
UD Ibiza
2-0
Burgos CF
26 wrz
1-1
Real Zaragoza
26 wrz
CD Mirandes
1-2
26 wrz
Real Oviedo
0-0
26 wrz
Sporting Gijon
2-1
26 wrz
Real Valladolid
2-0
27 wrz
Fuenlabrada
2-1
Cartagena
Kolejka 8
1 paź
2-2
Real Valladolid
2 paź
1-4
Real Sociedad B
2 paź
SD Amorebieta
1-1
Sporting Gijon
2 paź
SD Huesca
1-2
2 paź
Real Zaragoza
0-0
Real Oviedo
3 paź
Burgos CF
1-0
CD Mirandes
3 paź
3-1
UD Ibiza
3 paź
1-1
3 paź
4-1
Cartagena
3 paź
1-0
Fuenlabrada
Kolejka 9
8 paź
Real Valladolid
1-1
9 paź
Real Oviedo
1-1
Sporting Gijon
9 paź
CD Mirandes
3-3
9 paź
1-0
10 paź
1-0
Burgos CF
10 paź
Cartagena
5-1
UD Ibiza
10 paź
Fuenlabrada
2-1
10 paź
Real Sociedad B
1-1
10 paź
2-1
SD Amorebieta
11 paź
Real Zaragoza
0-0
SD Huesca
Kolejka 10
15 paź
1-0
16 paź
SD Amorebieta
2-3
Cartagena
16 paź
1-3
SD Huesca
16 paź
1-1
Real Zaragoza
16 paź
Sporting Gijon
1-0
17 paź
Burgos CF
1-1
17 paź
UD Ibiza
0-2
CD Mirandes
17 paź
0-2
Real Valladolid
17 paź
0-0
Fuenlabrada
17 paź
Real Sociedad B
1-1
Real Oviedo
Kolejka 11
19 paź
Cartagena
1-0
Sporting Gijon
19 paź
SD Huesca
0-0
19 paź
0-1
20 paź
Fuenlabrada
0-0
SD Amorebieta
20 paź
Real Valladolid
1-1
UD Ibiza
21 paź
3-1
Real Sociedad B
21 paź
CD Mirandes
1-2
21 paź
Real Oviedo
1-3
Burgos CF
21 paź
Real Zaragoza
1-1
Kolejka 12
22 paź
2-1
Cartagena
23 paź
UD Ibiza
3-1
Fuenlabrada
23 paź
1-0
23 paź
Sporting Gijon
1-2
Real Valladolid
24 paź
SD Amorebieta
1-2
Real Sociedad B
24 paź
Burgos CF
3-1
SD Huesca
24 paź
CD Mirandes
1-4
24 paź
1-2
Real Oviedo
25 paź
1-1
Real Zaragoza
Kolejka 13
29 paź
Real Sociedad B
0-1
30 paź
Cartagena
0-1
30 paź
SD Huesca
1-1
SD Amorebieta
30 paź
1-1
Sporting Gijon
31 paź
Fuenlabrada
1-2
31 paź
Real Oviedo
2-1
31 paź
Real Valladolid
2-0
31 paź
Real Zaragoza
1-1
CD Mirandes
1 lis
0-2
UD Ibiza
1 lis
4-0
Burgos CF
Kolejka 14
2 lis
1-1
Cartagena
2 lis
1-1
SD Huesca
2 lis
Sporting Gijon
0-1
3 lis
SD Amorebieta
4-1
Real Valladolid
3 lis
1-0
Real Oviedo
3 lis
2-1
Fuenlabrada
3 lis
CD Mirandes
3-2
4 lis
Burgos CF
0-1
Real Zaragoza
4 lis
UD Ibiza
0-0
4 lis
2-1
Real Sociedad B
Kolejka 15
5 lis
SD Huesca
0-2
6 lis
Fuenlabrada
0-0
6 lis
Real Oviedo
1-1
6 lis
Real Valladolid
3-1
CD Mirandes
7 lis
2-2
SD Amorebieta
7 lis
2-0
Burgos CF
7 lis
Cartagena
3-1
7 lis
Real Sociedad B
0-1
UD Ibiza
7 lis
Real Zaragoza
2-0
Sporting Gijon
Kolejka 16
12 lis
Sporting Gijon
0-1
Real Sociedad B
13 lis
2-3
Real Zaragoza
13 lis
CD Mirandes
0-1
SD Huesca
13 lis
Real Valladolid
3-0
Fuenlabrada
14 lis
SD Amorebieta
1-3
14 lis
Burgos CF
1-0
14 lis
2-0
Cartagena
14 lis
UD Ibiza
0-1
14 lis
0-0
Real Oviedo
Kolejka 17
19 lis
Fuenlabrada
1-1
CD Mirandes
20 lis
3-1
Real Valladolid
20 lis
Real Oviedo
2-0
SD Amorebieta
21 lis
Cartagena
1-0
Burgos CF
21 lis
SD Huesca
0-0
UD Ibiza
21 lis
2-2
21 lis
4-1
Sporting Gijon
22 lis
Real Sociedad B
1-2
22 lis
Real Zaragoza
0-2
Kolejka 18
26 lis
CD Mirandes
1-1
Real Oviedo
27 lis
0-0
SD Huesca
27 lis
Burgos CF
3-0
27 lis
Sporting Gijon
1-1
Fuenlabrada
27 lis
Real Valladolid
2-0
Cartagena
28 lis
SD Amorebieta
1-1
Real Zaragoza
28 lis
UD Ibiza
0-1
28 lis
2-0
Real Sociedad B
29 lis
4-2
Kolejka 19
3 gru
SD Huesca
3-2
Real Valladolid
4 gru
Fuenlabrada
1-1
5 gru
1-0
Sporting Gijon
5 gru
0-0
UD Ibiza
5 gru
1-2
SD Amorebieta
5 gru
Real Oviedo
3-1
5 gru
2-1
CD Mirandes
5 gru
Real Sociedad B
0-1
Burgos CF
6 gru
Cartagena
1-1
6 gru
Real Zaragoza
1-0
Kolejka 20
10 gru
Sporting Gijon
1-1
SD Huesca
11 gru
3-0
Real Zaragoza
11 gru
Burgos CF
2-0
Fuenlabrada
11 gru
2-2
11 gru
UD Ibiza
1-1
12 gru
1-1
Cartagena
12 gru
SD Amorebieta
1-1
12 gru
Real Valladolid
2-1
Real Oviedo
13 gru
CD Mirandes
2-0
Real Sociedad B
Kolejka 21
17 gru
3-1
Burgos CF
18 gru
UD Ibiza
0-2
Sporting Gijon
19 gru
Cartagena
3-0
CD Mirandes
19 gru
Fuenlabrada
0-0
Real Oviedo
19 gru
SD Huesca
0-0
19 gru
1-1
SD Amorebieta
19 gru
Real Sociedad B
0-2
Real Valladolid
19 gru
Real Zaragoza
0-2
19 sty
2-1
Kolejka 22
31 gru
Burgos CF
2-2
SD Amorebieta
31 gru
3-2
Real Sociedad B
31 gru
Real Oviedo
2-0
2 sty
0-1
Cartagena
2 sty
Fuenlabrada
1-2
UD Ibiza
2 sty
SD Huesca
0-1
2 sty
CD Mirandes
2-0
Real Zaragoza
2 sty
Sporting Gijon
1-1
2 sty
Real Valladolid
1-0
Kolejka 23
7 sty
SD Amorebieta
1-1
8 sty
Cartagena
0-3
SD Huesca
8 sty
UD Ibiza
6-2
8 sty
1-1
Real Sociedad B
8 sty
Real Valladolid
1-0
Burgos CF
9 sty
2-1
Fuenlabrada
9 sty
2-1
CD Mirandes
9 sty
2-2
Sporting Gijon
9 sty
0-0
Real Zaragoza
10 sty
Real Oviedo
1-1
Kolejka 24
21 sty
4-0
Real Oviedo
22 sty
Fuenlabrada
3-2
22 sty
0-5
UD Ibiza
22 sty
Real Zaragoza
0-0
Real Valladolid
23 sty
0-0
CD Mirandes
23 sty
Burgos CF
4-0
23 sty
1-1
23 sty
SD Huesca
1-2
23 sty
Sporting Gijon
2-1
SD Amorebieta
24 sty
Real Sociedad B
1-2
Cartagena
Kolejka 25
21:00
Real Valladolid
1-0
Sporting Gijon
jutro 16:00
SD Amorebieta
-
jutro 18:15
-
SD Huesca
jutro 18:15
-
Burgos CF
jutro 21:00
Real Oviedo
-
30 sty 16:00
Cartagena
-
Fuenlabrada
30 sty 14:00
-
30 sty 18:15
-
Real Sociedad B
30 sty 18:15
CD Mirandes
-
31 sty 21:00
UD Ibiza
-
Real Zaragoza
Kolejka 26
4 lut 21:00
-
UD Ibiza
4 lut 21:00
Burgos CF
-
5 lut 16:00
Real Sociedad B
-
5 lut 20:30
Sporting Gijon
-
5 lut 18:15
Real Zaragoza
-
6 lut 14:00
SD Amorebieta
-
Real Oviedo
6 lut 18:15
Cartagena
-
6 lut 14:00
Fuenlabrada
-
Real Valladolid
6 lut 18:15
SD Huesca
-
CD Mirandes
6 lut 21:00
-
Kolejka 27
11 lut 21:00
-
Real Zaragoza
12 lut 18:15
UD Ibiza
-
Cartagena
12 lut 20:30
-
12 lut 16:00
CD Mirandes
-
Sporting Gijon
12 lut 18:15
Real Valladolid
-
13 lut 18:15
-
13 lut 14:00
-
Fuenlabrada
13 lut 21:00
-
Burgos CF
13 lut 18:15
-
SD Amorebieta
13 lut 16:00
Real Oviedo
-
SD Huesca
14 lut 21:00
-
Real Sociedad B
Kolejka 28
20 lut 18:15
-
CD Mirandes
20 lut 18:15
SD Amorebieta
-
20 lut 18:15
Burgos CF
-
Real Oviedo
20 lut 18:15
Cartagena
-
Real Valladolid
20 lut 18:15
Fuenlabrada
-
20 lut 18:15
-
20 lut 18:15
SD Huesca
-
20 lut 18:15
Real Sociedad B
-
20 lut 18:15
Sporting Gijon
-
20 lut 18:15
-
UD Ibiza
20 lut 18:15
Real Zaragoza
-
Kolejka 29
27 lut 18:15
-
Fuenlabrada
27 lut 18:15
-
Burgos CF
27 lut 18:15
UD Ibiza
-
SD Huesca
27 lut 18:15
-
27 lut 18:15
-
27 lut 18:15
-
Cartagena
27 lut 18:15
CD Mirandes
-
27 lut 18:15
Real Oviedo
-
Real Sociedad B
27 lut 18:15
Sporting Gijon
-
Real Zaragoza
27 lut 18:15
Real Valladolid
-
SD Amorebieta
Kolejka 30
6 mar 18:15
SD Amorebieta
-
6 mar 18:15
Cartagena
-
6 mar 18:15
Fuenlabrada
-
Burgos CF
6 mar 18:15
-
Real Oviedo
6 mar 18:15
SD Huesca
-
6 mar 18:15
-
CD Mirandes
6 mar 18:15
-
6 mar 18:15
-
UD Ibiza
6 mar 18:15
Real Sociedad B
-
Sporting Gijon
6 mar 18:15
-
Real Valladolid
6 mar 18:15
Real Zaragoza
-
Kolejka 31
13 mar 18:15
-
SD Huesca
13 mar 18:15
-
13 mar 18:15
Burgos CF
-
Real Sociedad B
13 mar 18:15
-
SD Amorebieta
13 mar 18:15
UD Ibiza
-
13 mar 18:15
-
13 mar 18:15
CD Mirandes
-
Cartagena
13 mar 18:15
Real Oviedo
-
Real Valladolid
13 mar 18:15
Sporting Gijon
-
13 mar 18:15
Real Zaragoza
-
Fuenlabrada
Kolejka 32
20 mar 18:15
SD Amorebieta
-
20 mar 18:15
Cartagena
-
Real Zaragoza
20 mar 18:15
Fuenlabrada
-
20 mar 18:15
-
UD Ibiza
20 mar 18:15
SD Huesca
-
Burgos CF
20 mar 18:15
-
Sporting Gijon
20 mar 18:15
-
Real Oviedo
20 mar 18:15
-
20 mar 18:15
Real Sociedad B
-
CD Mirandes
20 mar 18:15
-
20 mar 18:15
Real Valladolid
-
Kolejka 33
27 mar 18:15
-
Real Valladolid
27 mar 18:15
-
27 mar 18:15
Burgos CF
-
27 mar 18:15
-
27 mar 18:15
UD Ibiza
-
Real Sociedad B
27 mar 18:15
-
27 mar 18:15
-
SD Huesca
27 mar 18:15
CD Mirandes
-
27 mar 18:15
Real Oviedo
-
Fuenlabrada
27 mar 18:15
Sporting Gijon
-
Cartagena
27 mar 18:15
Real Zaragoza
-
SD Amorebieta
Kolejka 34
3 kwi 18:15
SD Amorebieta
-
UD Ibiza
3 kwi 18:15
Burgos CF
-
Sporting Gijon
3 kwi 18:15
Cartagena
-
Real Oviedo
3 kwi 18:15
-
CD Mirandes
3 kwi 18:15
-
3 kwi 18:15
SD Huesca
-
3 kwi 18:15
-
Fuenlabrada
3 kwi 18:15
Real Sociedad B
-
3 kwi 18:15
-
Real Zaragoza
3 kwi 18:15
Real Valladolid
-
Kolejka 35
10 kwi 18:15
-
Sporting Gijon
10 kwi 18:15
Fuenlabrada
-
SD Huesca
10 kwi 18:15
UD Ibiza
-
10 kwi 18:15
-
SD Amorebieta
10 kwi 18:15
-
Cartagena
10 kwi 18:15
-
Real Valladolid
10 kwi 18:15
CD Mirandes
-
Burgos CF
10 kwi 18:15
Real Oviedo
-
10 kwi 18:15
Real Sociedad B
-
10 kwi 18:15
Real Zaragoza
-
Kolejka 36
17 kwi 18:15
SD Amorebieta
-
CD Mirandes
17 kwi 18:15
Burgos CF
-
UD Ibiza
17 kwi 18:15
Cartagena
-
17 kwi 18:15
-
17 kwi 18:15
-
Real Sociedad B
17 kwi 18:15
SD Huesca
-
Real Zaragoza
17 kwi 18:15
-
17 kwi 18:15
-
17 kwi 18:15
Sporting Gijon
-
Real Oviedo
17 kwi 18:15
-
Fuenlabrada
17 kwi 18:15
Real Valladolid
-
Kolejka 37
24 kwi 18:15
-
Real Oviedo
24 kwi 18:15
-
Sporting Gijon
24 kwi 18:15
Cartagena
-
24 kwi 18:15
Fuenlabrada
-
24 kwi 18:15
UD Ibiza
-
24 kwi 18:15
-
24 kwi 18:15
-
24 kwi 18:15
CD Mirandes
-
Real Valladolid
24 kwi 18:15
Real Sociedad B
-
SD Amorebieta
24 kwi 18:15
-
SD Huesca
24 kwi 18:15
Real Zaragoza
-
Burgos CF
Kolejka 38
1 maj 18:15
-
1 maj 18:15
SD Amorebieta
-
Fuenlabrada
1 maj 18:15
Burgos CF
-
1 maj 18:15
-
Real Zaragoza
1 maj 18:15
-
SD Huesca
1 maj 18:15
-
1 maj 18:15
-
1 maj 18:15
Real Oviedo
-
CD Mirandes
1 maj 18:15
-
Cartagena
1 maj 18:15
Sporting Gijon
-
UD Ibiza
1 maj 18:15
Real Valladolid
-
Real Sociedad B
Kolejka 39
8 maj 18:15
-
SD Amorebieta
8 maj 18:15
Cartagena
-
8 maj 18:15
-
Real Valladolid
8 maj 18:15
Fuenlabrada
-
Real Sociedad B
8 maj 18:15
-
8 maj 18:15
SD Huesca
-
Sporting Gijon
8 maj 18:15
UD Ibiza
-
8 maj 18:15
-
CD Mirandes
8 maj 18:15
-
Real Oviedo
8 maj 18:15
-
Burgos CF
8 maj 18:15
Real Zaragoza
-
Kolejka 40
15 maj 18:15
SD Amorebieta
-
SD Huesca
15 maj 18:15
Burgos CF
-
Cartagena
15 maj 18:15
-
15 maj 18:15
-
Fuenlabrada
15 maj 18:15
CD Mirandes
-
UD Ibiza
15 maj 18:15
Real Oviedo
-
Real Zaragoza
15 maj 18:15
Real Sociedad B
-
15 maj 18:15
Sporting Gijon
-
15 maj 18:15
-
15 maj 18:15
Real Valladolid
-
Kolejka 41
22 maj 18:15
-
22 maj 18:15
Cartagena
-
SD Amorebieta
22 maj 18:15
-
22 maj 18:15
Fuenlabrada
-
Sporting Gijon
22 maj 18:15
-
CD Mirandes
22 maj 18:15
SD Huesca
-
Real Sociedad B
22 maj 18:15
UD Ibiza
-
Real Valladolid
22 maj 18:15
-
Real Oviedo
22 maj 18:15
-
Burgos CF
22 maj 18:15
Real Zaragoza
-
Kolejka 42
29 maj 18:15
-
29 maj 18:15
SD Amorebieta
-
29 maj 18:15
Burgos CF
-
29 maj 18:15
-
29 maj 18:15
-
29 maj 18:15
CD Mirandes
-
Fuenlabrada
29 maj 18:15
Real Oviedo
-
UD Ibiza
29 maj 18:15
Real Sociedad B
-
Real Zaragoza
29 maj 18:15
Sporting Gijon
-
29 maj 18:15
-
Cartagena
29 maj 18:15
Real Valladolid
-
SD Huesca
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Real Valladolid25471456362412
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
2 Eibar24461374372710
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • R
3 Almeria24461446391920
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • W
4 Tenerife24421266331815
?
  • W
  • R
  • P
  • W
  • R
5 Ponferradina2441118530219
?
  • W
  • R
  • P
  • R
  • R
6 Girona2438115833276
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • R
7 Cartagena2436113103032-2
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • R
8 Las Palmas243598732302
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • R
9 UD Ibiza2434810632266
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • R
10 Real Oviedo2433712526242
?
  • P
  • R
  • W
  • R
  • P
11 Sporting Gijon25328892629-3
?
  • P
  • W
  • R
  • R
  • W
12 Burgos CF2432951027243
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • W
13 Malaga24318792335-12
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • R
14 Lugo2431613530282
?
  • R
  • W
  • W
  • R
  • R
15 SD Huesca243079826233
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • R
16 Real Zaragoza242851361723-6
?
  • R
  • R
  • P
  • P
  • P
17 CD Mirandes242776113136-5
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
18 Leganes242668102530-5
?
  • P
  • R
  • P
  • W
  • R
19 Fuenlabrada242341192028-8
?
  • W
  • P
  • P
  • R
  • P
20 SD Amorebieta242131292836-8
?
  • P
  • R
  • R
  • R
  • R
21 Real Sociedad B241846142033-13
?
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
22 Alcorcon241226161846-28
?
  • R
  • P
  • P
  • R
  • R
Zawodnik Drużyna Bramki
Cristhian Stuani Girona15
Ruben Castro Cartagena13
Stoichkov Eibar11
Borja Baston Real Oviedo11
Shon Weissman Real Valladolid11
Yuri Ponferradina9
Umar Sadiq Almeria9
Juanma GarciaBurgos CF8
Pablo ValcarceBurgos CF8
Eladio Zorrilla Tenerife8
Sergio CastelUD Ibiza7
Uros Djurdjevic Sporting Gijon7
Sergio Camello CD Mirandes7
Edu Exposito Eibar7
Jese Las Palmas7
Pedro LeonFuenlabrada7
Jaime Seoane SD Huesca7
Jose Angel Carrillo Lugo7
Gorka GuruzetaSD Amorebieta6
Christopher Ramos Lugo6
Roger Brugue CD Mirandes6
Jonathan Viera Las Palmas6
Manu Barreiro Lugo5
Daniel Ojeda Ponferradina5
Largie Ramazani Almeria5
Brandon Malaga5
Inigo Vicente CD Mirandes5
GuillermoBurgos CF5
Enric Gallego Tenerife5
Koldo ObietaSD Amorebieta5
Pejino Las Palmas5
Xeber AlkainReal Sociedad B5
Cristian HerreraUD Ibiza5
Lazar Randjelovic Leganes5
Aitor Garcia Sporting Gijon5
Jose Corpas Eibar5
Nahuel Lautaro Bustos Girona5
Samuel Shashoua Tenerife5
Jon KarrikaburuReal Sociedad B4
Agus Medina Ponferradina4
Gonzalo Plata Real Valladolid4
Mateusz BoguszUD Ibiza4
Jon OlasagastiReal Sociedad B4
Alvaro Gimenez Real Zaragoza4
Simon Moreno CD Mirandes4
Jose Carlos Lazo Almeria4
Daniel Escriche SD Huesca4
Pau de la Fuente Malaga4
Fran Villalba Sporting Gijon4
AndersonFuenlabrada4

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK