Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





2 liga szwedzka  
Piłka nożna / Szwecja / 2 liga szwedzka / 2016/2017


lorem ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
13:00
Trelleborgs FF
-
Landskrona BoIS
13:00
IK Brage
-
Norrby
15:00
Vaesteraas SK
-
Halmstads BK
15:00
Oesters IF
-
Joenkoepings Soedra
17:00
AFC Eskilstuna
-
Oestersunds FK
Najświeższe wyniki
Kolejka
24 maj
  
Joenkoepings Soedra
0-1
Skoevde AIK
24 maj
  
Oestersunds FK
0-0
Oergryte FF
23 maj
  
Norrby
0-2
Utsiktens BK
23 maj
  
Halmstads BK
2-0
Brommapojkarna
23 maj
  
Oerebro
1-0
AFC Eskilstuna
22 maj
  
Trelleborgs FF
1-2
Oesters IF
22 maj
  
Landskrona BoIS
1-1
IK Brage
22 maj
  
Dalkurd FF
1-2
Vaesteraas SK
19 maj
  
Oesters IF
1-4
Halmstads BK
19 maj
  
Brommapojkarna
4-1
Oestersunds FK
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Halmstads BK92271119712
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 IK Brage91853119811
?
  • R
  • R
  • W
  • W
  • R
3 Skoevde AIK91752214113
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • W
4 Utsiktens BK91651319136
?
  • W
  • R
  • P
  • W
  • W
5 Oesters IF91651315114
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
6 Oerebro9165131091
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • P
7 AFC Eskilstuna91550420164
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
8 Brommapojkarna91442320182
?
  • P
  • W
  • R
  • W
  • W
9 Trelleborgs FF91442315141
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
10 Norrby911324611-5
?
  • P
  • W
  • R
  • P
  • R
11 Landskrona BoIS9102431417-3
?
  • R
  • R
  • R
  • W
  • R
12 Vaesteraas SK992341119-8
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • W
13 Joenkoepings Soedra972161721-4
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • P
14 Dalkurd FF97216612-6
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • P
15 Oestersunds FK96135715-8
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
16 Oergryte FF93036919-10
?
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
Kolejka 1
2 kwi
Joenkoepings Soedra
2-3
AFC Eskilstuna
2 kwi
Brommapojkarna
2-1
Vaesteraas SK
3 kwi
Norrby
1-0
Dalkurd FF
3 kwi
Trelleborgs FF
1-0
Utsiktens BK
3 kwi
Oestersunds FK
2-3
Skoevde AIK
4 kwi
Landskrona BoIS
1-3
Oesters IF
4 kwi
IK Brage
3-0
Oerebro
5 kwi
Oergryte FF
2-2
Halmstads BK
Kolejka 2
9 kwi
Dalkurd FF
2-0
Trelleborgs FF
9 kwi
AFC Eskilstuna
4-3
Oergryte FF
9 kwi
Skoevde AIK
2-0
Landskrona BoIS
10 kwi
Utsiktens BK
3-2
Brommapojkarna
10 kwi
Oesters IF
1-2
IK Brage
11 kwi
Vaesteraas SK
1-1
Oestersunds FK
11 kwi
Halmstads BK
1-2
Norrby
12 kwi
Oerebro
3-1
Joenkoepings Soedra
Kolejka 3
17 kwi
Vaesteraas SK
0-3
Utsiktens BK
17 kwi
AFC Eskilstuna
2-0
Landskrona BoIS
18 kwi
Dalkurd FF
0-1
Halmstads BK
18 kwi
Oergryte FF
0-1
Oesters IF
18 kwi
Brommapojkarna
2-2
Skoevde AIK
18 kwi
IK Brage
1-2
Joenkoepings Soedra
18 kwi
Norrby
0-2
Oerebro
19 kwi
Trelleborgs FF
1-1
Oestersunds FK
Kolejka 4
23 kwi
Joenkoepings Soedra
2-3
Trelleborgs FF
23 kwi
Utsiktens BK
2-3
AFC Eskilstuna
23 kwi
Oestersunds FK
1-0
Dalkurd FF
24 kwi
IK Brage
3-1
Brommapojkarna
24 kwi
Skoevde AIK
2-0
Norrby
25 kwi
Landskrona BoIS
3-2
Oergryte FF
25 kwi
Oesters IF
1-1
Vaesteraas SK
26 kwi
Oerebro
0-2
Halmstads BK
Kolejka 5
30 kwi
AFC Eskilstuna
1-2
Skoevde AIK
30 kwi
Brommapojkarna
2-1
Joenkoepings Soedra
30 kwi
Trelleborgs FF
2-2
IK Brage
1 maj
Oergryte FF
0-2
Utsiktens BK
1 maj
Vaesteraas SK
2-1
Oerebro
2 maj
Dalkurd FF
0-3
Oesters IF
2 maj
Norrby
0-0
Landskrona BoIS
3 maj
Halmstads BK
2-0
Oestersunds FK
Kolejka 6
7 maj
AFC Eskilstuna
5-2
Vaesteraas SK
7 maj
Brommapojkarna
4-2
Trelleborgs FF
7 maj
Oesters IF
2-0
Norrby
8 maj
IK Brage
4-0
Oergryte FF
8 maj
Utsiktens BK
3-0
Dalkurd FF
9 maj
Oerebro
1-0
Oestersunds FK
9 maj
Skoevde AIK
1-3
Halmstads BK
10 maj
Joenkoepings Soedra
2-4
Landskrona BoIS
Kolejka 7
13 maj
Dalkurd FF
3-1
Skoevde AIK
14 maj
Joenkoepings Soedra
5-2
Utsiktens BK
14 maj
Oerebro
2-1
Oesters IF
14 maj
Halmstads BK
2-1
AFC Eskilstuna
14 maj
Norrby
1-1
Oergryte FF
14 maj
Trelleborgs FF
3-0
Vaesteraas SK
15 maj
Landskrona BoIS
3-3
Brommapojkarna
15 maj
Oestersunds FK
1-3
IK Brage
Kolejka 8
18 maj
Vaesteraas SK
2-2
Joenkoepings Soedra
18 maj
Utsiktens BK
2-2
Landskrona BoIS
18 maj
Skoevde AIK
0-0
Oerebro
18 maj
Oergryte FF
1-2
Trelleborgs FF
19 maj
Oesters IF
1-4
Halmstads BK
19 maj
Brommapojkarna
4-1
Oestersunds FK
19 maj
AFC Eskilstuna
1-2
Norrby
19 maj
IK Brage
0-0
Dalkurd FF
Kolejka 9
22 maj
Landskrona BoIS
1-1
IK Brage
22 maj
Dalkurd FF
1-2
Vaesteraas SK
22 maj
Trelleborgs FF
1-2
Oesters IF
23 maj
Norrby
0-2
Utsiktens BK
23 maj
Halmstads BK
2-0
Brommapojkarna
23 maj
Oerebro
1-0
AFC Eskilstuna
24 maj
Joenkoepings Soedra
0-1
Skoevde AIK
24 maj
Oestersunds FK
0-0
Oergryte FF
Kolejka 1
2 kwi
Joenkoepings Soedra
2-3
AFC Eskilstuna
2 kwi
Brommapojkarna
2-1
Vaesteraas SK
3 kwi
Norrby
1-0
Dalkurd FF
3 kwi
Trelleborgs FF
1-0
Utsiktens BK
3 kwi
Oestersunds FK
2-3
Skoevde AIK
4 kwi
Landskrona BoIS
1-3
Oesters IF
4 kwi
IK Brage
3-0
Oerebro
5 kwi
Oergryte FF
2-2
Halmstads BK
Kolejka 2
9 kwi
Dalkurd FF
2-0
Trelleborgs FF
9 kwi
AFC Eskilstuna
4-3
Oergryte FF
9 kwi
Skoevde AIK
2-0
Landskrona BoIS
10 kwi
Utsiktens BK
3-2
Brommapojkarna
10 kwi
Oesters IF
1-2
IK Brage
11 kwi
Vaesteraas SK
1-1
Oestersunds FK
11 kwi
Halmstads BK
1-2
Norrby
12 kwi
Oerebro
3-1
Joenkoepings Soedra
Kolejka 3
17 kwi
Vaesteraas SK
0-3
Utsiktens BK
17 kwi
AFC Eskilstuna
2-0
Landskrona BoIS
18 kwi
Dalkurd FF
0-1
Halmstads BK
18 kwi
Oergryte FF
0-1
Oesters IF
18 kwi
Brommapojkarna
2-2
Skoevde AIK
18 kwi
IK Brage
1-2
Joenkoepings Soedra
18 kwi
Norrby
0-2
Oerebro
19 kwi
Trelleborgs FF
1-1
Oestersunds FK
Kolejka 4
23 kwi
Joenkoepings Soedra
2-3
Trelleborgs FF
23 kwi
Utsiktens BK
2-3
AFC Eskilstuna
23 kwi
Oestersunds FK
1-0
Dalkurd FF
24 kwi
IK Brage
3-1
Brommapojkarna
24 kwi
Skoevde AIK
2-0
Norrby
25 kwi
Landskrona BoIS
3-2
Oergryte FF
25 kwi
Oesters IF
1-1
Vaesteraas SK
26 kwi
Oerebro
0-2
Halmstads BK
Kolejka 5
30 kwi
AFC Eskilstuna
1-2
Skoevde AIK
30 kwi
Brommapojkarna
2-1
Joenkoepings Soedra
30 kwi
Trelleborgs FF
2-2
IK Brage
1 maj
Oergryte FF
0-2
Utsiktens BK
1 maj
Vaesteraas SK
2-1
Oerebro
2 maj
Dalkurd FF
0-3
Oesters IF
2 maj
Norrby
0-0
Landskrona BoIS
3 maj
Halmstads BK
2-0
Oestersunds FK
Kolejka 6
7 maj
AFC Eskilstuna
5-2
Vaesteraas SK
7 maj
Brommapojkarna
4-2
Trelleborgs FF
7 maj
Oesters IF
2-0
Norrby
8 maj
IK Brage
4-0
Oergryte FF
8 maj
Utsiktens BK
3-0
Dalkurd FF
9 maj
Oerebro
1-0
Oestersunds FK
9 maj
Skoevde AIK
1-3
Halmstads BK
10 maj
Joenkoepings Soedra
2-4
Landskrona BoIS
Kolejka 7
13 maj
Dalkurd FF
3-1
Skoevde AIK
14 maj
Joenkoepings Soedra
5-2
Utsiktens BK
14 maj
Oerebro
2-1
Oesters IF
14 maj
Halmstads BK
2-1
AFC Eskilstuna
14 maj
Norrby
1-1
Oergryte FF
14 maj
Trelleborgs FF
3-0
Vaesteraas SK
15 maj
Landskrona BoIS
3-3
Brommapojkarna
15 maj
Oestersunds FK
1-3
IK Brage
Kolejka 8
18 maj
Vaesteraas SK
2-2
Joenkoepings Soedra
18 maj
Utsiktens BK
2-2
Landskrona BoIS
18 maj
Skoevde AIK
0-0
Oerebro
18 maj
Oergryte FF
1-2
Trelleborgs FF
19 maj
Oesters IF
1-4
Halmstads BK
19 maj
Brommapojkarna
4-1
Oestersunds FK
19 maj
AFC Eskilstuna
1-2
Norrby
19 maj
IK Brage
0-0
Dalkurd FF
Kolejka 9
22 maj
Landskrona BoIS
1-1
IK Brage
22 maj
Dalkurd FF
1-2
Vaesteraas SK
22 maj
Trelleborgs FF
1-2
Oesters IF
23 maj
Norrby
0-2
Utsiktens BK
23 maj
Halmstads BK
2-0
Brommapojkarna
23 maj
Oerebro
1-0
AFC Eskilstuna
24 maj
Joenkoepings Soedra
0-1
Skoevde AIK
24 maj
Oestersunds FK
0-0
Oergryte FF
Kolejka 10
13:00
Trelleborgs FF
-
Landskrona BoIS
13:00
IK Brage
-
Norrby
17:00
AFC Eskilstuna
-
Oestersunds FK
15:00
Vaesteraas SK
-
Halmstads BK
15:00
Oesters IF
-
Joenkoepings Soedra
jutro 15:00
Oerebro
-
Brommapojkarna
jutro 13:00
Oergryte FF
-
Dalkurd FF
30 maj 19:00
Utsiktens BK
-
Skoevde AIK
Kolejka 11
26 cze 13:00
Skoevde AIK
-
Vaesteraas SK
26 cze 13:00
Utsiktens BK
-
IK Brage
26 cze 15:00
Dalkurd FF
-
AFC Eskilstuna
27 cze 19:00
Brommapojkarna
-
Oesters IF
27 cze 19:00
Landskrona BoIS
-
Oerebro
28 cze 19:00
Norrby
-
Oestersunds FK
28 cze 19:00
Halmstads BK
-
Trelleborgs FF
28 cze 19:00
Joenkoepings Soedra
-
Oergryte FF
Kolejka 12
2 lip 17:00
Oesters IF
-
Skoevde AIK
2 lip 15:00
Oestersunds FK
-
Utsiktens BK
2 lip 15:00
Dalkurd FF
-
Landskrona BoIS
3 lip 13:00
Vaesteraas SK
-
IK Brage
3 lip 15:00
AFC Eskilstuna
-
Brommapojkarna
4 lip 19:00
Trelleborgs FF
-
Norrby
5 lip 19:00
Halmstads BK
-
Joenkoepings Soedra
5 lip 19:00
Oergryte FF
-
Oerebro
Kolejka 13
9 lip 15:00
Norrby
-
Vaesteraas SK
9 lip 13:00
Brommapojkarna
-
Dalkurd FF
10 lip 15:00
Utsiktens BK
-
Oesters IF
10 lip 17:00
Skoevde AIK
-
Oergryte FF
10 lip 13:00
Joenkoepings Soedra
-
Oestersunds FK
11 lip 19:00
IK Brage
-
AFC Eskilstuna
12 lip 19:00
Oerebro
-
Trelleborgs FF
12 lip 19:00
Landskrona BoIS
-
Halmstads BK
Kolejka 14
16 lip 17:00
Oestersunds FK
-
Oesters IF
16 lip 15:00
Skoevde AIK
-
IK Brage
16 lip 15:00
Dalkurd FF
-
Oerebro
17 lip 15:00
Halmstads BK
-
Utsiktens BK
17 lip 13:00
Vaesteraas SK
-
Landskrona BoIS
18 lip 19:00
AFC Eskilstuna
-
Trelleborgs FF
19 lip 19:00
Oergryte FF
-
Brommapojkarna
19 lip 19:00
Norrby
-
Joenkoepings Soedra
Kolejka 15
23 lip 15:00
IK Brage
-
Halmstads BK
23 lip 17:00
Joenkoepings Soedra
-
Dalkurd FF
23 lip 15:00
Landskrona BoIS
-
Oestersunds FK
24 lip 13:00
Brommapojkarna
-
Norrby
24 lip 15:00
Oerebro
-
Utsiktens BK
25 lip 19:00
Trelleborgs FF
-
Skoevde AIK
26 lip 19:00
Oergryte FF
-
Vaesteraas SK
26 lip 19:00
Oesters IF
-
AFC Eskilstuna
Kolejka 16
30 lip 13:00
Norrby
-
Trelleborgs FF
30 lip 15:00
Skoevde AIK
-
Brommapojkarna
30 lip 13:00
Oestersunds FK
-
Joenkoepings Soedra
30 lip 15:00
Oerebro
-
IK Brage
30 lip 17:00
AFC Eskilstuna
-
Dalkurd FF
30 lip 20:00
Halmstads BK
-
Landskrona BoIS
31 lip 15:00
Utsiktens BK
-
Oergryte FF
31 lip 15:00
Vaesteraas SK
-
Oesters IF
Kolejka 17
3 sie 19:00
Trelleborgs FF
-
Halmstads BK
3 sie 19:00
IK Brage
-
Oestersunds FK
3 sie 19:00
Brommapojkarna
-
Oerebro
3 sie 19:00
Landskrona BoIS
-
Skoevde AIK
3 sie 19:00
Dalkurd FF
-
Norrby
4 sie 19:00
Joenkoepings Soedra
-
Vaesteraas SK
4 sie 19:00
Oergryte FF
-
AFC Eskilstuna
4 sie 19:00
Oesters IF
-
Utsiktens BK
Kolejka 18
7 sie 15:00
Halmstads BK
-
Dalkurd FF
7 sie 13:00
Oestersunds FK
-
Landskrona BoIS
8 sie 19:00
AFC Eskilstuna
-
Joenkoepings Soedra
8 sie 19:00
Oerebro
-
Oergryte FF
8 sie 19:00
Vaesteraas SK
-
Brommapojkarna
9 sie 19:00
Norrby
-
IK Brage
9 sie 19:00
Skoevde AIK
-
Oesters IF
9 sie 19:00
Utsiktens BK
-
Trelleborgs FF
Kolejka 19
13 sie 15:00
Joenkoepings Soedra
-
Halmstads BK
13 sie 15:00
Dalkurd FF
-
Oergryte FF
14 sie 13:00
Utsiktens BK
-
Norrby
14 sie 15:00
Skoevde AIK
-
Oestersunds FK
15 sie 19:00
IK Brage
-
Landskrona BoIS
15 sie 19:00
Brommapojkarna
-
AFC Eskilstuna
16 sie 19:00
Vaesteraas SK
-
Trelleborgs FF
16 sie 19:00
Oesters IF
-
Oerebro
Kolejka 20
20 sie 15:00
Landskrona BoIS
-
Joenkoepings Soedra
20 sie 15:00
Oestersunds FK
-
Brommapojkarna
21 sie 13:00
AFC Eskilstuna
-
Utsiktens BK
21 sie 15:00
Halmstads BK
-
Vaesteraas SK
21 sie 13:00
Trelleborgs FF
-
Dalkurd FF
21 sie 15:00
IK Brage
-
Oesters IF
23 sie 19:00
Oerebro
-
Skoevde AIK
23 sie 19:00
Oergryte FF
-
Norrby
Kolejka 21
26 sie 19:00
Dalkurd FF
-
IK Brage
27 sie 15:00
Vaesteraas SK
-
Oergryte FF
27 sie 13:00
Landskrona BoIS
-
Trelleborgs FF
27 sie 13:00
Brommapojkarna
-
Halmstads BK
27 sie 15:00
Oesters IF
-
Oestersunds FK
28 sie 13:00
Norrby
-
AFC Eskilstuna
28 sie 13:00
Utsiktens BK
-
Oerebro
28 sie 15:00
Skoevde AIK
-
Joenkoepings Soedra
Kolejka 22
3 wrz 15:00
Oestersunds FK
-
Vaesteraas SK
3 wrz 17:00
Oergryte FF
-
Landskrona BoIS
4 wrz 13:00
Halmstads BK
-
Skoevde AIK
4 wrz 15:00
Oerebro
-
Norrby
5 wrz 19:00
Dalkurd FF
-
Brommapojkarna
5 wrz 19:00
IK Brage
-
Utsiktens BK
6 wrz 19:00
Trelleborgs FF
-
AFC Eskilstuna
6 wrz 19:00
Joenkoepings Soedra
-
Oesters IF
Kolejka 23
11 wrz 19:00
Vaesteraas SK
-
Skoevde AIK
11 wrz 19:00
AFC Eskilstuna
-
IK Brage
11 wrz 19:00
Brommapojkarna
-
Landskrona BoIS
11 wrz 19:00
Norrby
-
Halmstads BK
11 wrz 19:00
Utsiktens BK
-
Joenkoepings Soedra
11 wrz 19:00
Oesters IF
-
Dalkurd FF
11 wrz 19:00
Oestersunds FK
-
Oerebro
11 wrz 19:00
Trelleborgs FF
-
Oergryte FF
Kolejka 24
18 wrz 19:00
Dalkurd FF
-
Utsiktens BK
18 wrz 19:00
Oergryte FF
-
Oestersunds FK
18 wrz 19:00
Landskrona BoIS
-
Norrby
18 wrz 19:00
Joenkoepings Soedra
-
Brommapojkarna
18 wrz 19:00
Oerebro
-
Vaesteraas SK
18 wrz 19:00
Halmstads BK
-
Oesters IF
18 wrz 19:00
IK Brage
-
Trelleborgs FF
18 wrz 19:00
Skoevde AIK
-
AFC Eskilstuna
Kolejka 25
2 paź 19:00
Oesters IF
-
Brommapojkarna
2 paź 19:00
Utsiktens BK
-
Vaesteraas SK
2 paź 19:00
Trelleborgs FF
-
Joenkoepings Soedra
2 paź 19:00
Norrby
-
Skoevde AIK
2 paź 19:00
Oergryte FF
-
IK Brage
2 paź 19:00
Oestersunds FK
-
Halmstads BK
2 paź 19:00
AFC Eskilstuna
-
Oerebro
2 paź 19:00
Landskrona BoIS
-
Dalkurd FF
Kolejka 26
9 paź 19:00
Vaesteraas SK
-
Norrby
9 paź 19:00
Joenkoepings Soedra
-
IK Brage
9 paź 19:00
Oerebro
-
Dalkurd FF
9 paź 19:00
Halmstads BK
-
Oergryte FF
9 paź 19:00
Brommapojkarna
-
Utsiktens BK
9 paź 19:00
Skoevde AIK
-
Trelleborgs FF
9 paź 19:00
Oesters IF
-
Landskrona BoIS
9 paź 19:00
Oestersunds FK
-
AFC Eskilstuna
Kolejka 27
16 paź 19:00
Dalkurd FF
-
Oestersunds FK
16 paź 19:00
Oergryte FF
-
Joenkoepings Soedra
16 paź 19:00
Landskrona BoIS
-
Vaesteraas SK
16 paź 19:00
AFC Eskilstuna
-
Oesters IF
16 paź 19:00
IK Brage
-
Skoevde AIK
16 paź 19:00
Norrby
-
Brommapojkarna
16 paź 19:00
Utsiktens BK
-
Halmstads BK
16 paź 19:00
Trelleborgs FF
-
Oerebro
Kolejka 28
23 paź 19:00
Oestersunds FK
-
Trelleborgs FF
23 paź 19:00
Oesters IF
-
Oergryte FF
23 paź 19:00
Brommapojkarna
-
IK Brage
23 paź 19:00
Halmstads BK
-
Oerebro
23 paź 19:00
Joenkoepings Soedra
-
Norrby
23 paź 19:00
Landskrona BoIS
-
AFC Eskilstuna
23 paź 19:00
Vaesteraas SK
-
Dalkurd FF
23 paź 19:00
Skoevde AIK
-
Utsiktens BK
Kolejka 29
30 paź 19:00
Utsiktens BK
-
Oestersunds FK
30 paź 19:00
Trelleborgs FF
-
Brommapojkarna
30 paź 19:00
Norrby
-
Oesters IF
30 paź 19:00
IK Brage
-
Vaesteraas SK
30 paź 19:00
AFC Eskilstuna
-
Halmstads BK
30 paź 19:00
Oerebro
-
Landskrona BoIS
30 paź 19:00
Oergryte FF
-
Skoevde AIK
30 paź 19:00
Dalkurd FF
-
Joenkoepings Soedra
Kolejka 30
5 lis 19:00
Brommapojkarna
-
Oergryte FF
5 lis 19:00
Halmstads BK
-
IK Brage
5 lis 19:00
Joenkoepings Soedra
-
Oerebro
5 lis 19:00
Landskrona BoIS
-
Utsiktens BK
5 lis 19:00
Vaesteraas SK
-
AFC Eskilstuna
5 lis 19:00
Skoevde AIK
-
Dalkurd FF
5 lis 19:00
Oesters IF
-
Trelleborgs FF
5 lis 19:00
Oestersunds FK
-
Norrby
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1 Halmstads BK92271119712
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 IK Brage91853119811
?
  • R
  • R
  • W
  • W
  • R
3 Skoevde AIK91752214113
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • W
4 Utsiktens BK91651319136
?
  • W
  • R
  • P
  • W
  • W
5 Oesters IF91651315114
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
6 Oerebro9165131091
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • P
7 AFC Eskilstuna91550420164
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
8 Brommapojkarna91442320182
?
  • P
  • W
  • R
  • W
  • W
9 Trelleborgs FF91442315141
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
10 Norrby911324611-5
?
  • P
  • W
  • R
  • P
  • R
11 Landskrona BoIS9102431417-3
?
  • R
  • R
  • R
  • W
  • R
12 Vaesteraas SK992341119-8
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • W
13 Joenkoepings Soedra972161721-4
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • P
14 Dalkurd FF97216612-6
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • P
15 Oestersunds FK96135715-8
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
16 Oergryte FF93036919-10
?
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Amar Muhsin AFC Eskilstuna7
Viktor Granath Vaesteraas SK6
Oscar Pettersson Brommapojkarna6
Jack Cooper Love Skoevde AIK5
Linus Olsson Landskrona BoIS5
Karl BohmUtsiktens BK5
Ajdin Zeljkovic Oergryte FF4
Joseph Baffo Halmstads BK4
Adam Bergmark Wiberg Oesters IF4
Joakim Persson IK Brage4
Henry Offia Trelleborgs FF4
Alexander Johansson Halmstads BK4
Adam Egnell Landskrona BoIS4
Arian KabashiDalkurd FF3
Sadmir Zekovic AFC Eskilstuna3
Marijan Cosic Brommapojkarna3
Nikola Vasic Brommapojkarna3
Samuel Kroon Halmstads BK3
Elias Nordstroem Joenkoepings Soedra3
Niklas Soederberg IK Brage3
Mikael Boman Halmstads BK3
Robin Book Joenkoepings Soedra3
Douglas Karlberg IK Brage3
Sargon Abraham Oergryte FF3
Marko Nikolic Joenkoepings Soedra3
Noel Milleskog Oerebro3
Fritiof Bjoerken Trelleborgs FF3
Lucas HedlundUtsiktens BK2
Ahmed Bonnah Oesters IF2
Erik Paersson Landskrona BoIS2
Nicolas Mortensen Trelleborgs FF2
Vladimir Rodic Oesters IF2
Allan MohideenUtsiktens BK2
Rodin Deprem Brommapojkarna2
Isak Joensson Trelleborgs FF2
Mikael Moerk Skoevde AIK2
Mattias Pavic Oesters IF2
Viktor Goetesson AFC Eskilstuna2
Abdelkarim Mammar Chaouche AFC Eskilstuna2
Nicklas Savolainen Norrby2
Erik WestermarkUtsiktens BK2
Andre Alsanati AFC Eskilstuna2
Markus BjoerkqvistUtsiktens BK2
Samuel Leach Holm Brommapojkarna2
Vincent Thill Oerebro2
Aldin Basic Skoevde AIK2
Jiloan Hamad Oerebro2
Adnan Maric Joenkoepings Soedra2
Filip Schyberg Skoevde AIK2
Sadat Karim Halmstads BK2

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK