Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





2 liga szwedzka  
Piłka nożna / Szwecja / 2 liga szwedzka / 2016/2017


lorem ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
Norrby
0-2
Osters IF
wczoraj
Syrianska
1-2
Gefle
wczoraj
Helsingborg
0-0
Falkenbergs FF
19:00
Varnamo
-
Gais
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
Helsingborg
0-0
Falkenbergs FF
wczoraj
  
Norrby
0-2
Osters IF
wczoraj
  
Syrianska
1-2
Gefle
23 wrz
  
Brommapojkarna
3-1
Åtvidaberg
23 wrz
  
Varbergs BoIS FC
1-0
Dalkurd FF
23 wrz
  
Degerfors
3-1
IK Frej
19 wrz
  
Gais
1-0
IK Frej
18 wrz
  
Osters IF
0-1
Trelleborg
18 wrz
  
Helsingborg
2-0
Varbergs BoIS FC
17 wrz
  
Norrby
1-0
Brommapojkarna
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1Dalkurd FF25511564491930
?
  • P
  • W
  • R
  • R
  • W
2Brommapojkarna25511636522527
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
3Trelleborg24451365442420
?
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
4Helsingborg25411011434340
?
  • R
  • W
  • R
  • R
  • R
5Falkenbergs FF254010105423111
?
  • R
  • R
  • R
  • P
  • W
6Osters IF2539116840328
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • P
7Degerfors2536106934322
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • P
8Varnamo2432951038344
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
9Varbergs BoIS FC2531871038371
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
10Gais243086102130-9
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • P
11Orgryte243086102438-14
?
  • R
  • W
  • R
  • P
  • P
12Gefle252884133241-9
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
13Norrby252884133450-16
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • W
14Syrianska252473153449-15
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
15IK Frej252264153043-13
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
16Åtvidaberg252055151845-27
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Kolejka 1
1 kwi
Dalkurd FF
0-0
Brommapojkarna
1 kwi
Helsingborg
1-0
Trelleborg
2 kwi
Norrby
0-0
Gais
2 kwi
Syrianska
2-3
Degerfors
2 kwi
Varnamo
4-0
Åtvidaberg
2 kwi
IK Frej
2-2
Gefle
2 kwi
Falkenbergs FF
0-2
Osters IF
3 kwi
Orgryte
2-1
Varbergs BoIS FC
Kolejka 2
7 kwi
Gefle
2-5
Varnamo
8 kwi
Brommapojkarna
3-0
Orgryte
8 kwi
Degerfors
2-0
Norrby
8 kwi
Gais
0-1
Dalkurd FF
9 kwi
Trelleborg
2-2
Falkenbergs FF
9 kwi
Varbergs BoIS FC
3-3
Helsingborg
10 kwi
Osters IF
2-1
Syrianska
10 kwi
Åtvidaberg
1-2
IK Frej
Kolejka 3
14 kwi
Orgryte
2-1
Åtvidaberg
16 kwi
Norrby
1-1
Trelleborg
16 kwi
Syrianska
2-1
Gais
16 kwi
Dalkurd FF
0-0
Varbergs BoIS FC
17 kwi
IK Frej
0-1
Osters IF
17 kwi
Helsingborg
1-1
Gefle
17 kwi
Falkenbergs FF
1-1
Degerfors
18 kwi
Varnamo
0-1
Brommapojkarna
Kolejka 4
21 kwi
Gefle
1-0
Syrianska
22 kwi
Osters IF
1-2
Dalkurd FF
22 kwi
Varbergs BoIS FC
2-1
IK Frej
22 kwi
Degerfors
0-1
Varnamo
22 kwi
Gais
0-0
Helsingborg
23 kwi
Brommapojkarna
3-0
Norrby
23 kwi
Åtvidaberg
1-1
Falkenbergs FF
24 kwi
Trelleborg
6-0
Orgryte
Kolejka 5
28 kwi
Falkenbergs FF
1-2
Gais
29 kwi
Dalkurd FF
3-0
Gefle
30 kwi
Syrianska
1-1
Varbergs BoIS FC
30 kwi
IK Frej
1-3
Brommapojkarna
1 maj
Norrby
0-3
Åtvidaberg
1 maj
Orgryte
1-1
Osters IF
1 maj
Helsingborg
3-0
Degerfors
2 maj
Varnamo
0-4
Trelleborg
Kolejka 6
5 maj
Brommapojkarna
4-1
Osters IF
5 maj
Gais
2-1
Varnamo
6 maj
Trelleborg
1-1
Syrianska
6 maj
Degerfors
3-1
Dalkurd FF
7 maj
Varbergs BoIS FC
2-0
Norrby
7 maj
IK Frej
2-2
Orgryte
8 maj
Åtvidaberg
1-2
Helsingborg
8 maj
Gefle
2-4
Falkenbergs FF
Kolejka 7
11 maj
Orgryte
0-0
Gais
12 maj
Syrianska
3-0
Åtvidaberg
13 maj
Dalkurd FF
3-0
Trelleborg
13 maj
Helsingborg
2-2
IK Frej
13 maj
Falkenbergs FF
2-1
Brommapojkarna
14 maj
Osters IF
1-1
Degerfors
14 maj
Varnamo
0-0
Varbergs BoIS FC
15 maj
Norrby
3-2
Gefle
Kolejka 8
16 maj
Brommapojkarna
2-1
Syrianska
17 maj
Trelleborg
2-1
IK Frej
17 maj
Varbergs BoIS FC
7-1
Gais
17 maj
Degerfors
1-2
Åtvidaberg
17 maj
Dalkurd FF
3-1
Varnamo
17 maj
Orgryte
2-1
Falkenbergs FF
18 maj
Helsingborg
3-2
Norrby
18 maj
Gefle
1-3
Osters IF
Kolejka 9
20 maj
Brommapojkarna
3-0
Varbergs BoIS FC
20 maj
Åtvidaberg
1-1
Trelleborg
21 maj
Syrianska
2-0
Orgryte
21 maj
Varnamo
1-2
Norrby
21 maj
IK Frej
0-0
Degerfors
21 maj
Falkenbergs FF
2-0
Dalkurd FF
22 maj
Osters IF
1-2
Helsingborg
23 maj
Gais
1-0
Gefle
Kolejka 10
25 maj
Orgryte
2-0
Varnamo
27 maj
Norrby
3-0
IK Frej
27 maj
Varbergs BoIS FC
3-5
Falkenbergs FF
27 maj
Degerfors
2-1
Gais
27 maj
Dalkurd FF
3-0
Åtvidaberg
28 maj
Trelleborg
4-1
Osters IF
28 maj
Gefle
1-3
Brommapojkarna
29 maj
Helsingborg
3-1
Syrianska
Kolejka 11
1 cze
Åtvidaberg
2-1
Varbergs BoIS FC
3 cze
Brommapojkarna
1-0
Degerfors
3 cze
Osters IF
2-1
Norrby
Syrianska
0-3
Dalkurd FF
3 cze
Varnamo
3-0
IK Frej
4 cze
Gefle
0-1
Orgryte
4 cze
Falkenbergs FF
1-1
Helsingborg
5 cze
Gais
1-0
Trelleborg
Kolejka 12
10 cze
Norrby
1-1
Syrianska
10 cze
Varbergs BoIS FC
0-0
Trelleborg
10 cze
Degerfors
2-0
Gefle
10 cze
IK Frej
2-0
Falkenbergs FF
11 cze
Osters IF
1-2
Varnamo
11 cze
Gais
0-1
Åtvidaberg
12 cze
Orgryte
1-0
Dalkurd FF
12 cze
Helsingborg
0-4
Brommapojkarna
Kolejka 13
17 cze
Brommapojkarna
3-2
Gais
17 cze
Syrianska
4-2
IK Frej
17 cze
Varbergs BoIS FC
4-0
Degerfors
17 cze
Varnamo
1-1
Falkenbergs FF
17 cze
Åtvidaberg
1-1
Osters IF
18 cze
Norrby
5-1
Orgryte
18 cze
Dalkurd FF
5-0
Helsingborg
19 cze
Trelleborg
0-1
Gefle
Kolejka 14
22 cze
Orgryte
1-2
Degerfors
25 cze
Osters IF
5-2
Varbergs BoIS FC
25 cze
IK Frej
0-1
Gais
25 cze
Gefle
0-1
Åtvidaberg
25 cze
Falkenbergs FF
3-1
Syrianska
26 cze
Trelleborg
3-1
Brommapojkarna
26 cze
Varnamo
1-1
Helsingborg
26 cze
Dalkurd FF
4-1
Norrby
Kolejka 15
22 lip
Norrby
0-3
Falkenbergs FF
22 lip
Varbergs BoIS FC
2-0
Gefle
22 lip
Degerfors
2-3
Trelleborg
22 lip
Åtvidaberg
0-5
Brommapojkarna
22 lip
Helsingborg
1-0
Orgryte
23 lip
Syrianska
1-5
Varnamo
23 lip
IK Frej
0-3
Dalkurd FF
24 lip
Gais
2-2
Osters IF
Kolejka 16
29 lip
Brommapojkarna
0-1
IK Frej
29 lip
Trelleborg
2-1
Varnamo
29 lip
Syrianska
1-2
Helsingborg
29 lip
Dalkurd FF
1-1
Degerfors
29 lip
Gefle
2-1
Gais
30 lip
Osters IF
3-0
Åtvidaberg
30 lip
Falkenbergs FF
2-1
Varbergs BoIS FC
31 lip
Orgryte
2-1
Norrby
Kolejka 17
4 sie
Degerfors
3-0
Orgryte
5 sie
Norrby
3-2
Helsingborg
5 sie
Varbergs BoIS FC
1-3
Osters IF
5 sie
Gais
1-1
Falkenbergs FF
5 sie
IK Frej
2-3
Syrianska
6 sie
Brommapojkarna
3-0
Trelleborg
6 sie
Varnamo
2-2
Gefle
6 sie
Åtvidaberg
1-4
Dalkurd FF
Kolejka 18
8 sie
Osters IF
2-0
Gais
8 sie
Syrianska
3-4
Norrby
9 sie
Dalkurd FF
3-2
IK Frej
9 sie
Orgryte
0-2
Brommapojkarna
9 sie
Gefle
2-0
Varbergs BoIS FC
9 sie
Falkenbergs FF
2-0
Varnamo
10 sie
Trelleborg
2-1
Degerfors
10 sie
Helsingborg
0-0
Åtvidaberg
Kolejka 19
12 sie
Osters IF
1-1
Gefle
12 sie
Gais
2-1
Syrianska
13 sie
Varbergs BoIS FC
1-1
Brommapojkarna
13 sie
Varnamo
1-1
Dalkurd FF
14 sie
Åtvidaberg
0-0
Orgryte
14 sie
IK Frej
4-0
Helsingborg
15 sie
Trelleborg
5-1
Norrby
15 sie
Degerfors
1-1
Falkenbergs FF
Kolejka 20
18 sie
Orgryte
1-3
IK Frej
19 sie
Syrianska
2-1
Osters IF
19 sie
Degerfors
1-0
Varbergs BoIS FC
20 sie
Brommapojkarna
2-1
Varnamo
20 sie
Norrby
0-3
Dalkurd FF
20 sie
Helsingborg
1-0
Gais
20 sie
Falkenbergs FF
2-0
Åtvidaberg
21 sie
Gefle
1-2
Trelleborg
Kolejka 21
26 sie
Dalkurd FF
2-1
Orgryte
26 sie
IK Frej
1-2
Norrby
27 sie
Brommapojkarna
1-5
Falkenbergs FF
27 sie
Varbergs BoIS FC
3-1
Syrianska
28 sie
Varnamo
2-1
Osters IF
28 sie
Gais
1-0
Degerfors
28 sie
Åtvidaberg
0-2
Gefle
29 sie
Trelleborg
1-1
Helsingborg
Kolejka 22
1 wrz
Osters IF
1-0
IK Frej
2 wrz
Degerfors
3-2
Brommapojkarna
2 wrz
Falkenbergs FF
0-4
Gefle
3 wrz
Syrianska
0-2
Trelleborg
4 wrz
Norrby
1-1
Varbergs BoIS FC
4 wrz
Gais
1-1
Orgryte
4 wrz
Åtvidaberg
1-3
Varnamo
5 wrz
Helsingborg
2-2
Dalkurd FF
Kolejka 23
8 wrz
Degerfors
1-1
Osters IF
9 wrz
Varbergs BoIS FC
2-1
Varnamo
9 wrz
Dalkurd FF
1-1
Falkenbergs FF
9 wrz
IK Frej
1-0
Åtvidaberg
10 wrz
Orgryte
3-0
Syrianska
10 wrz
Gefle
3-2
Norrby
11 wrz
Trelleborg
2-0
Gais
12 wrz
Brommapojkarna
1-1
Helsingborg
Kolejka 24
16 wrz
Åtvidaberg
0-1
Syrianska
16 wrz
Gefle
0-1
Dalkurd FF
17 wrz
Norrby
1-0
Brommapojkarna
17 wrz
Varnamo
2-1
Degerfors
17 wrz
Falkenbergs FF
1-1
Orgryte
18 wrz
Osters IF
0-1
Trelleborg
18 wrz
Helsingborg
2-0
Varbergs BoIS FC
19 wrz
Gais
1-0
IK Frej
Kolejka 25
23 wrz
Brommapojkarna
3-1
Åtvidaberg
23 wrz
Varbergs BoIS FC
1-0
Dalkurd FF
23 wrz
Degerfors
3-1
IK Frej
wczoraj
Norrby
0-2
Osters IF
wczoraj
Syrianska
1-2
Gefle
wczoraj
Helsingborg
0-0
Falkenbergs FF
Kolejka 1
1 kwi
Dalkurd FF
0-0
Brommapojkarna
1 kwi
Helsingborg
1-0
Trelleborg
2 kwi
Norrby
0-0
Gais
2 kwi
Syrianska
2-3
Degerfors
2 kwi
Varnamo
4-0
Åtvidaberg
2 kwi
IK Frej
2-2
Gefle
2 kwi
Falkenbergs FF
0-2
Osters IF
3 kwi
Orgryte
2-1
Varbergs BoIS FC
Kolejka 2
7 kwi
Gefle
2-5
Varnamo
8 kwi
Brommapojkarna
3-0
Orgryte
8 kwi
Degerfors
2-0
Norrby
8 kwi
Gais
0-1
Dalkurd FF
9 kwi
Trelleborg
2-2
Falkenbergs FF
9 kwi
Varbergs BoIS FC
3-3
Helsingborg
10 kwi
Osters IF
2-1
Syrianska
10 kwi
Åtvidaberg
1-2
IK Frej
Kolejka 3
14 kwi
Orgryte
2-1
Åtvidaberg
16 kwi
Norrby
1-1
Trelleborg
16 kwi
Syrianska
2-1
Gais
16 kwi
Dalkurd FF
0-0
Varbergs BoIS FC
17 kwi
IK Frej
0-1
Osters IF
17 kwi
Helsingborg
1-1
Gefle
17 kwi
Falkenbergs FF
1-1
Degerfors
18 kwi
Varnamo
0-1
Brommapojkarna
Kolejka 4
21 kwi
Gefle
1-0
Syrianska
22 kwi
Osters IF
1-2
Dalkurd FF
22 kwi
Varbergs BoIS FC
2-1
IK Frej
22 kwi
Degerfors
0-1
Varnamo
22 kwi
Gais
0-0
Helsingborg
23 kwi
Brommapojkarna
3-0
Norrby
23 kwi
Åtvidaberg
1-1
Falkenbergs FF
24 kwi
Trelleborg
6-0
Orgryte
Kolejka 5
28 kwi
Falkenbergs FF
1-2
Gais
29 kwi
Dalkurd FF
3-0
Gefle
30 kwi
Syrianska
1-1
Varbergs BoIS FC
30 kwi
IK Frej
1-3
Brommapojkarna
1 maj
Norrby
0-3
Åtvidaberg
1 maj
Orgryte
1-1
Osters IF
1 maj
Helsingborg
3-0
Degerfors
2 maj
Varnamo
0-4
Trelleborg
Kolejka 6
5 maj
Brommapojkarna
4-1
Osters IF
5 maj
Gais
2-1
Varnamo
6 maj
Trelleborg
1-1
Syrianska
6 maj
Degerfors
3-1
Dalkurd FF
7 maj
Varbergs BoIS FC
2-0
Norrby
7 maj
IK Frej
2-2
Orgryte
8 maj
Åtvidaberg
1-2
Helsingborg
8 maj
Gefle
2-4
Falkenbergs FF
Kolejka 7
11 maj
Orgryte
0-0
Gais
12 maj
Syrianska
3-0
Åtvidaberg
13 maj
Dalkurd FF
3-0
Trelleborg
13 maj
Helsingborg
2-2
IK Frej
13 maj
Falkenbergs FF
2-1
Brommapojkarna
14 maj
Osters IF
1-1
Degerfors
14 maj
Varnamo
0-0
Varbergs BoIS FC
15 maj
Norrby
3-2
Gefle
Kolejka 8
16 maj
Brommapojkarna
2-1
Syrianska
17 maj
Trelleborg
2-1
IK Frej
17 maj
Varbergs BoIS FC
7-1
Gais
17 maj
Degerfors
1-2
Åtvidaberg
17 maj
Dalkurd FF
3-1
Varnamo
17 maj
Orgryte
2-1
Falkenbergs FF
18 maj
Helsingborg
3-2
Norrby
18 maj
Gefle
1-3
Osters IF
Kolejka 9
20 maj
Brommapojkarna
3-0
Varbergs BoIS FC
20 maj
Åtvidaberg
1-1
Trelleborg
21 maj
Syrianska
2-0
Orgryte
21 maj
Varnamo
1-2
Norrby
21 maj
IK Frej
0-0
Degerfors
21 maj
Falkenbergs FF
2-0
Dalkurd FF
22 maj
Osters IF
1-2
Helsingborg
23 maj
Gais
1-0
Gefle
Kolejka 10
25 maj
Orgryte
2-0
Varnamo
27 maj
Norrby
3-0
IK Frej
27 maj
Varbergs BoIS FC
3-5
Falkenbergs FF
27 maj
Degerfors
2-1
Gais
27 maj
Dalkurd FF
3-0
Åtvidaberg
28 maj
Trelleborg
4-1
Osters IF
28 maj
Gefle
1-3
Brommapojkarna
29 maj
Helsingborg
3-1
Syrianska
Kolejka 11
1 cze
Åtvidaberg
2-1
Varbergs BoIS FC
3 cze
Brommapojkarna
1-0
Degerfors
3 cze
Osters IF
2-1
Norrby
Syrianska
0-3
Dalkurd FF
3 cze
Varnamo
3-0
IK Frej
4 cze
Gefle
0-1
Orgryte
4 cze
Falkenbergs FF
1-1
Helsingborg
5 cze
Gais
1-0
Trelleborg
Kolejka 12
10 cze
Norrby
1-1
Syrianska
10 cze
Varbergs BoIS FC
0-0
Trelleborg
10 cze
Degerfors
2-0
Gefle
10 cze
IK Frej
2-0
Falkenbergs FF
11 cze
Osters IF
1-2
Varnamo
11 cze
Gais
0-1
Åtvidaberg
12 cze
Orgryte
1-0
Dalkurd FF
12 cze
Helsingborg
0-4
Brommapojkarna
Kolejka 13
17 cze
Brommapojkarna
3-2
Gais
17 cze
Syrianska
4-2
IK Frej
17 cze
Varbergs BoIS FC
4-0
Degerfors
17 cze
Varnamo
1-1
Falkenbergs FF
17 cze
Åtvidaberg
1-1
Osters IF
18 cze
Norrby
5-1
Orgryte
18 cze
Dalkurd FF
5-0
Helsingborg
19 cze
Trelleborg
0-1
Gefle
Kolejka 14
22 cze
Orgryte
1-2
Degerfors
25 cze
Osters IF
5-2
Varbergs BoIS FC
25 cze
IK Frej
0-1
Gais
25 cze
Gefle
0-1
Åtvidaberg
25 cze
Falkenbergs FF
3-1
Syrianska
26 cze
Trelleborg
3-1
Brommapojkarna
26 cze
Varnamo
1-1
Helsingborg
26 cze
Dalkurd FF
4-1
Norrby
Kolejka 15
22 lip
Norrby
0-3
Falkenbergs FF
22 lip
Varbergs BoIS FC
2-0
Gefle
22 lip
Degerfors
2-3
Trelleborg
22 lip
Åtvidaberg
0-5
Brommapojkarna
22 lip
Helsingborg
1-0
Orgryte
23 lip
Syrianska
1-5
Varnamo
23 lip
IK Frej
0-3
Dalkurd FF
24 lip
Gais
2-2
Osters IF
Kolejka 16
29 lip
Brommapojkarna
0-1
IK Frej
29 lip
Trelleborg
2-1
Varnamo
29 lip
Syrianska
1-2
Helsingborg
29 lip
Dalkurd FF
1-1
Degerfors
29 lip
Gefle
2-1
Gais
30 lip
Osters IF
3-0
Åtvidaberg
30 lip
Falkenbergs FF
2-1
Varbergs BoIS FC
31 lip
Orgryte
2-1
Norrby
Kolejka 17
4 sie
Degerfors
3-0
Orgryte
5 sie
Norrby
3-2
Helsingborg
5 sie
Varbergs BoIS FC
1-3
Osters IF
5 sie
Gais
1-1
Falkenbergs FF
5 sie
IK Frej
2-3
Syrianska
6 sie
Brommapojkarna
3-0
Trelleborg
6 sie
Varnamo
2-2
Gefle
6 sie
Åtvidaberg
1-4
Dalkurd FF
Kolejka 18
8 sie
Osters IF
2-0
Gais
8 sie
Syrianska
3-4
Norrby
9 sie
Dalkurd FF
3-2
IK Frej
9 sie
Orgryte
0-2
Brommapojkarna
9 sie
Gefle
2-0
Varbergs BoIS FC
9 sie
Falkenbergs FF
2-0
Varnamo
10 sie
Trelleborg
2-1
Degerfors
10 sie
Helsingborg
0-0
Åtvidaberg
Kolejka 19
12 sie
Osters IF
1-1
Gefle
12 sie
Gais
2-1
Syrianska
13 sie
Varbergs BoIS FC
1-1
Brommapojkarna
13 sie
Varnamo
1-1
Dalkurd FF
14 sie
Åtvidaberg
0-0
Orgryte
14 sie
IK Frej
4-0
Helsingborg
15 sie
Trelleborg
5-1
Norrby
15 sie
Degerfors
1-1
Falkenbergs FF
Kolejka 20
18 sie
Orgryte
1-3
IK Frej
19 sie
Syrianska
2-1
Osters IF
19 sie
Degerfors
1-0
Varbergs BoIS FC
20 sie
Brommapojkarna
2-1
Varnamo
20 sie
Norrby
0-3
Dalkurd FF
20 sie
Helsingborg
1-0
Gais
20 sie
Falkenbergs FF
2-0
Åtvidaberg
21 sie
Gefle
1-2
Trelleborg
Kolejka 21
26 sie
Dalkurd FF
2-1
Orgryte
26 sie
IK Frej
1-2
Norrby
27 sie
Brommapojkarna
1-5
Falkenbergs FF
27 sie
Varbergs BoIS FC
3-1
Syrianska
28 sie
Varnamo
2-1
Osters IF
28 sie
Gais
1-0
Degerfors
28 sie
Åtvidaberg
0-2
Gefle
29 sie
Trelleborg
1-1
Helsingborg
Kolejka 22
1 wrz
Osters IF
1-0
IK Frej
2 wrz
Degerfors
3-2
Brommapojkarna
2 wrz
Falkenbergs FF
0-4
Gefle
3 wrz
Syrianska
0-2
Trelleborg
4 wrz
Norrby
1-1
Varbergs BoIS FC
4 wrz
Gais
1-1
Orgryte
4 wrz
Åtvidaberg
1-3
Varnamo
5 wrz
Helsingborg
2-2
Dalkurd FF
Kolejka 23
8 wrz
Degerfors
1-1
Osters IF
9 wrz
Varbergs BoIS FC
2-1
Varnamo
9 wrz
Dalkurd FF
1-1
Falkenbergs FF
9 wrz
IK Frej
1-0
Åtvidaberg
10 wrz
Orgryte
3-0
Syrianska
10 wrz
Gefle
3-2
Norrby
11 wrz
Trelleborg
2-0
Gais
12 wrz
Brommapojkarna
1-1
Helsingborg
Kolejka 24
16 wrz
Åtvidaberg
0-1
Syrianska
16 wrz
Gefle
0-1
Dalkurd FF
17 wrz
Norrby
1-0
Brommapojkarna
17 wrz
Varnamo
2-1
Degerfors
17 wrz
Falkenbergs FF
1-1
Orgryte
18 wrz
Osters IF
0-1
Trelleborg
18 wrz
Helsingborg
2-0
Varbergs BoIS FC
19 wrz
Gais
1-0
IK Frej
Kolejka 25
23 wrz
Brommapojkarna
3-1
Åtvidaberg
23 wrz
Varbergs BoIS FC
1-0
Dalkurd FF
23 wrz
Degerfors
3-1
IK Frej
wczoraj
Norrby
0-2
Osters IF
wczoraj
Syrianska
1-2
Gefle
wczoraj
Helsingborg
0-0
Falkenbergs FF
19:00
Varnamo
-
Gais
jutro 19:00
Orgryte
-
Trelleborg
Kolejka 26
29 wrz 19:00
Falkenbergs FF
-
Norrby
30 wrz 15:00
Osters IF
-
Orgryte
30 wrz 17:00
Gais
-
Brommapojkarna
30 wrz 16:00
IK Frej
-
Varnamo
1 paź 17:00
Åtvidaberg
-
Degerfors
1 paź 15:00
Dalkurd FF
-
Syrianska
2 paź 19:00
Trelleborg
-
Varbergs BoIS FC
2 paź 19:00
Gefle
-
Helsingborg
Kolejka 27
14 paź 14:00
Norrby
-
Degerfors
14 paź 16:00
Dalkurd FF
-
Osters IF
14 paź 16:00
IK Frej
-
Varbergs BoIS FC
15 paź 15:00
Åtvidaberg
-
Gais
15 paź 17:00
Falkenbergs FF
-
Trelleborg
16 paź 19:00
Orgryte
-
Gefle
16 paź 19:00
Helsingborg
-
Varnamo
17 paź 19:00
Syrianska
-
Brommapojkarna
Kolejka 28
21 paź 14:00
Gais
-
Norrby
21 paź 16:00
Degerfors
-
Helsingborg
21 paź 16:00
Varbergs BoIS FC
-
Orgryte
21 paź 14:00
Gefle
-
IK Frej
22 paź 15:00
Trelleborg
-
Åtvidaberg
22 paź 17:30
Osters IF
-
Falkenbergs FF
23 paź 19:00
Varnamo
-
Syrianska
24 paź 19:00
Brommapojkarna
-
Dalkurd FF
Kolejka 29
27 paź 19:00
IK Frej
-
Trelleborg
28 paź 16:00
Varbergs BoIS FC
-
Åtvidaberg
28 paź 14:00
Dalkurd FF
-
Gais
29 paź 17:30
Syrianska
-
Falkenbergs FF
29 paź 15:00
Orgryte
-
Helsingborg
29 paź 15:00
Gefle
-
Degerfors
30 paź 19:00
Norrby
-
Varnamo
30 paź 19:00
Osters IF
-
Brommapojkarna
Kolejka 30
4 lis 16:00
Brommapojkarna
-
Gefle
4 lis 16:00
Trelleborg
-
Dalkurd FF
4 lis 16:00
Varnamo
-
Orgryte
4 lis 16:00
Degerfors
-
Syrianska
4 lis 16:00
Gais
-
Varbergs BoIS FC
4 lis 16:00
Åtvidaberg
-
Norrby
4 lis 16:00
Helsingborg
-
Osters IF
4 lis 16:00
Falkenbergs FF
-
IK Frej
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1Dalkurd FF25511564491930
?
  • P
  • W
  • R
  • R
  • W
2Brommapojkarna25511636522527
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
3Trelleborg24451365442420
?
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
4Helsingborg25411011434340
?
  • R
  • W
  • R
  • R
  • R
5Falkenbergs FF254010105423111
?
  • R
  • R
  • R
  • P
  • W
6Osters IF2539116840328
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • P
7Degerfors2536106934322
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • P
8Varnamo2432951038344
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
9Varbergs BoIS FC2531871038371
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
10Gais243086102130-9
?
  • W
  • P
  • R
  • W
  • P
11Orgryte243086102438-14
?
  • R
  • W
  • R
  • P
  • P
12Gefle252884133241-9
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
13Norrby252884133450-16
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • W
14Syrianska252473153449-15
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
15IK Frej252264153043-13
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
16Åtvidaberg252055151845-27
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Richard YarsuvatDalkurd FF16
Salif Joensson Trelleborg14
Nicklas Savolainen Norrby10
Viktor Gyoekeres Brommapojkarna10
Sargon Abraham Degerfors9
Paer Cederqvist Varnamo9
Gabriel Altemark-VanneryrVarbergs BoIS FC9
Melvin Frithzell Varnamo9
David Johannesson Osters IF9
Deniz Hummet Gefle9
Viktor Goetesson Falkenbergs FF9
Kevin Kabran Brommapojkarna9
Rawez LawanDalkurd FF8
Mattias Mete Syrianska8
Charbel Georges Syrianska8
Bajram Ajeti Gefle8
Oke Akpoveta Helsingborg8
Dino Islamovic Trelleborg7
Mattias Genc Syrianska7
Gustav Sandberg-Magnusson Brommapojkarna7
Ahmed AwadDalkurd FF7
Erik Paersson Falkenbergs FF7
Jesper Lange Helsingborg7
Shpetim Hasani Degerfors7
Marcus Pode Trelleborg6
Ammar AhmedDalkurd FF6
Admir Bajrovic Osters IF6
Pontus AasbrinkIK Frej6
Johan Oremo Gefle6
Nsima PeterIK Frej6
Adam Staahl Norrby6
Marcus De Bruin Degerfors6
Christoffer Carlsson Falkenbergs FF6
Mihlali Mayambela Degerfors5
Jacob Ortmark Brommapojkarna5
Luka Mijaljevic Gais5
Petar Petrovic Varnamo5
Joakim RunnemoIK Frej5
Markus Gustafsson Brommapojkarna5
Christopher Brandeborn Brommapojkarna5
Dida RashidiIK Frej5
Daniel Sliper Orgryte5
Jonathan Levi Osters IF5
Tobias Englund Falkenbergs FF5
William Atashkadeh Orgryte4
Joakim LindnerVarbergs BoIS FC4
Thomas BoakyeVarbergs BoIS FC4
Simon Nilsson Varnamo4
Karl SoederstroemVarbergs BoIS FC4
Alexander Andersson Degerfors4

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.