Moje ligi

Europa

Reszta świata
Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy





Liga chińska - Super League  
Piłka nożna / Chiny / Liga chińska - Super League / 2016/2017


lorem ipsum
Dzisiejsze mecze
Kolejka
wczoraj
Changchun Yatai
0-0
Hebei Zhongji
wczoraj
Henan Jianye
2-1
Shandong Luneng
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
Henan Jianye
2-1
Shandong Luneng
wczoraj
  
Changchun Yatai
0-0
Hebei Zhongji
23 wrz
  
Shanghai Shenhua
3-1
Guangzhou R&F
23 wrz
  
Tianjin Taida
4-1
Tianjin Songjiang
23 wrz
  
Jiangsu Sainty
0-1
Guizhou Toro
23 wrz
  
Yanbian
1-0
Liaoning Zhongyuan
22 wrz
  
Beijing Hyundai
0-1
Shanghai East Asia
22 wrz
  
Chongqing Qiisha
2-2
Guizhou Renhe
19 wrz
  
Shanghai Shenhua
0-0
Shandong Luneng
17 wrz
  
Jiangsu Sainty
2-2
Guizhou Renhe
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1Guizhou Renhe26581844593326
?
  • R
  • R
  • W
  • W
  • W
2Shanghai East Asia26541664622933
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
3Hebei Zhongji26461376442915
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
4Tianjin Songjiang2544128538299
?
  • P
  • W
  • W
  • R
  • R
5Shandong Luneng26421196412516
?
  • P
  • R
  • R
  • R
  • R
6Guangzhou R&F2640117849418
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
7Guizhou Toro2539116832311
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
8Beijing Hyundai2637107940373
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • W
9Chongqing Qiisha263598935332
?
  • R
  • P
  • W
  • R
  • P
10Changchun Yatai263288103536-1
?
  • R
  • W
  • P
  • R
  • R
11Shanghai Shenhua262877124150-9
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • P
12Henan Jianye262769112837-9
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • P
13Jiangsu Sainty2523411103237-5
?
  • P
  • R
  • R
  • W
  • P
14Tianjin Taida251947142044-24
?
  • W
  • P
  • P
  • R
  • P
15Yanbian261947152453-29
?
  • W
  • R
  • R
  • P
  • R
16Liaoning Zhongyuan261745172460-36
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
Kolejka 1
3 mar
Guizhou Toro
1-1
Liaoning Zhongyuan
4 mar
Shandong Luneng
2-0
Tianjin Taida
4 mar
Guangzhou R&F
2-0
Tianjin Songjiang
4 mar
Shanghai East Asia
5-1
Changchun Yatai
5 mar
Shanghai Shenhua
4-0
Jiangsu Sainty
5 mar
Henan Jianye
0-0
Hebei Zhongji
5 mar
Guizhou Renhe
2-1
Beijing Hyundai
5 mar
Chongqing Qiisha
0-0
Yanbian
Kolejka 2
10 mar
Shanghai East Asia
2-0
Yanbian
10 mar
Jiangsu Sainty
0-0
Tianjin Taida
10 mar
Shandong Luneng
2-1
Guizhou Renhe
11 mar
Shanghai Shenhua
1-1
Tianjin Songjiang
11 mar
Chongqing Qiisha
1-1
Hebei Zhongji
11 mar
Guizhou Toro
1-1
Beijing Hyundai
12 mar
Guangzhou R&F
1-0
Changchun Yatai
12 mar
Henan Jianye
1-1
Liaoning Zhongyuan
Kolejka 3
1 kwi
Yanbian
0-1
Guangzhou R&F
1 kwi
Hebei Zhongji
1-0
Guizhou Toro
1 kwi
Tianjin Songjiang
1-0
Henan Jianye
1 kwi
Guizhou Renhe
3-2
Shanghai East Asia
2 kwi
Liaoning Zhongyuan
3-1
Jiangsu Sainty
2 kwi
Beijing Hyundai
2-1
Shanghai Shenhua
2 kwi
Tianjin Taida
2-0
Chongqing Qiisha
2 kwi
Changchun Yatai
0-2
Shandong Luneng
Kolejka 4
7 kwi
Shanghai East Asia
2-1
Shandong Luneng
7 kwi
Jiangsu Sainty
1-2
Chongqing Qiisha
7 kwi
Beijing Hyundai
1-0
Henan Jianye
8 kwi
Hebei Zhongji
4-2
Shanghai Shenhua
8 kwi
Guizhou Renhe
2-2
Guangzhou R&F
8 kwi
Guizhou Toro
0-0
Tianjin Taida
9 kwi
Tianjin Songjiang
1-0
Yanbian
9 kwi
Changchun Yatai
1-1
Liaoning Zhongyuan
Kolejka 5
14 kwi
Chongqing Qiisha
2-1
Guizhou Toro
15 kwi
Henan Jianye
1-1
Jiangsu Sainty
15 kwi
Tianjin Songjiang
1-1
Shanghai East Asia
15 kwi
Shandong Luneng
1-0
Beijing Hyundai
15 kwi
Changchun Yatai
2-3
Shanghai Shenhua
16 kwi
Yanbian
1-1
Hebei Zhongji
16 kwi
Tianjin Taida
0-3
Guizhou Renhe
17 kwi
Liaoning Zhongyuan
1-4
Guangzhou R&F
Kolejka 6
21 kwi
Shanghai East Asia
3-0
Hebei Zhongji
21 kwi
Guizhou Renhe
2-1
Liaoning Zhongyuan
21 kwi
Beijing Hyundai
1-1
Tianjin Songjiang
21 kwi
Jiangsu Sainty
1-2
Guangzhou R&F
22 kwi
Guizhou Toro
0-2
Shanghai Shenhua
22 kwi
Tianjin Taida
3-1
Yanbian
23 kwi
Shandong Luneng
1-1
Chongqing Qiisha
23 kwi
Changchun Yatai
1-0
Henan Jianye
Kolejka 7
28 kwi
Guangzhou R&F
1-3
Guizhou Toro
29 kwi
Yanbian
1-0
Changchun Yatai
29 kwi
Liaoning Zhongyuan
2-4
Beijing Hyundai
29 kwi
Hebei Zhongji
4-0
Tianjin Taida
29 kwi
Tianjin Songjiang
2-2
Jiangsu Sainty
29 kwi
Henan Jianye
2-4
Guizhou Renhe
30 kwi
Chongqing Qiisha
1-1
Shanghai East Asia
19 wrz
Shanghai Shenhua
0-0
Shandong Luneng
Kolejka 8
5 maj
Guizhou Renhe
3-2
Shanghai Shenhua
5 maj
Jiangsu Sainty
1-1
Yanbian
6 maj
Shanghai East Asia
3-0
Guizhou Toro
6 maj
Tianjin Songjiang
1-3
Changchun Yatai
6 maj
Chongqing Qiisha
2-3
Henan Jianye
7 maj
Tianjin Taida
1-1
Liaoning Zhongyuan
7 maj
Beijing Hyundai
1-4
Hebei Zhongji
7 maj
Shandong Luneng
3-0
Guangzhou R&F
Kolejka 9
12 maj
Guangzhou R&F
1-1
Hebei Zhongji
13 maj
Yanbian
1-2
Beijing Hyundai
13 maj
Liaoning Zhongyuan
2-1
Chongqing Qiisha
13 maj
Guizhou Toro
2-1
Tianjin Songjiang
13 maj
Henan Jianye
0-0
Shanghai Shenhua
14 maj
Tianjin Taida
0-1
Shanghai East Asia
14 maj
Jiangsu Sainty
2-1
Shandong Luneng
14 maj
Changchun Yatai
0-1
Guizhou Renhe
Kolejka 10
19 maj
Beijing Hyundai
2-2
Guangzhou R&F
19 maj
Guizhou Renhe
2-1
Jiangsu Sainty
20 maj
Yanbian
1-1
Shandong Luneng
20 maj
Hebei Zhongji
2-0
Liaoning Zhongyuan
20 maj
Chongqing Qiisha
0-1
Tianjin Songjiang
20 maj
Shanghai Shenhua
1-3
Shanghai East Asia
21 maj
Henan Jianye
0-1
Guizhou Toro
21 maj
Changchun Yatai
1-1
Tianjin Taida
Kolejka 11
26 maj
Guizhou Renhe
2-0
Chongqing Qiisha
26 maj
Guangzhou R&F
0-0
Shanghai Shenhua
27 maj
Liaoning Zhongyuan
3-1
Yanbian
27 maj
Guizhou Toro
2-2
Jiangsu Sainty
27 maj
Tianjin Songjiang
3-0
Tianjin Taida
27 maj
Hebei Zhongji
2-1
Changchun Yatai
27 maj
Shanghai East Asia
5-1
Beijing Hyundai
28 maj
Shandong Luneng
3-2
Henan Jianye
Kolejka 12
2 cze
Henan Jianye
1-1
Guangzhou R&F
2 cze
Tianjin Taida
2-1
Shanghai Shenhua
2 cze
Chongqing Qiisha
1-0
Beijing Hyundai
3 cze
Yanbian
1-3
Guizhou Renhe
3 cze
Shandong Luneng
1-2
Tianjin Songjiang
3 cze
Shanghai East Asia
4-1
Liaoning Zhongyuan
3 cze
Jiangsu Sainty
1-2
Hebei Zhongji
4 cze
Changchun Yatai
1-1
Guizhou Toro
Kolejka 13
17 cze
Guizhou Toro
0-2
Guizhou Renhe
17 cze
Hebei Zhongji
1-0
Tianjin Songjiang
17 cze
Shanghai Shenhua
2-2
Chongqing Qiisha
17 cze
Henan Jianye
3-1
Yanbian
18 cze
Jiangsu Sainty
0-1
Changchun Yatai
18 cze
Liaoning Zhongyuan
0-3
Shandong Luneng
18 cze
Guangzhou R&F
1-1
Shanghai East Asia
18 cze
Beijing Hyundai
2-0
Tianjin Taida
Kolejka 14
24 cze
Liaoning Zhongyuan
1-2
Tianjin Songjiang
24 cze
Yanbian
0-2
Shanghai Shenhua
24 cze
Shandong Luneng
2-2
Guizhou Toro
24 cze
Chongqing Qiisha
1-1
Changchun Yatai
24 cze
Tianjin Taida
1-2
Guangzhou R&F
25 cze
Guizhou Renhe
2-0
Hebei Zhongji
25 cze
Shanghai East Asia
4-1
Henan Jianye
26 cze
Beijing Hyundai
0-0
Jiangsu Sainty
Kolejka 15
30 cze
Shanghai Shenhua
8-1
Liaoning Zhongyuan
1 lip
Jiangsu Sainty
0-1
Shanghai East Asia
1 lip
Henan Jianye
0-0
Tianjin Taida
1 lip
Hebei Zhongji
0-0
Shandong Luneng
1 lip
Guangzhou R&F
3-4
Chongqing Qiisha
1 lip
Changchun Yatai
2-1
Beijing Hyundai
2 lip
Tianjin Songjiang
4-3
Guizhou Renhe
2 lip
Guizhou Toro
1-2
Yanbian
Kolejka 16
7 lip
Tianjin Songjiang
2-1
Guangzhou R&F
8 lip
Liaoning Zhongyuan
0-1
Guizhou Toro
8 lip
Beijing Hyundai
2-0
Guizhou Renhe
8 lip
Yanbian
0-4
Chongqing Qiisha
8 lip
Hebei Zhongji
2-3
Henan Jianye
8 lip
Jiangsu Sainty
2-2
Shanghai Shenhua
9 lip
Changchun Yatai
4-2
Shanghai East Asia
9 lip
Tianjin Taida
0-2
Shandong Luneng
Kolejka 17
14 lip
Tianjin Taida
1-1
Jiangsu Sainty
15 lip
Guizhou Renhe
2-1
Shandong Luneng
15 lip
Hebei Zhongji
1-2
Chongqing Qiisha
15 lip
Liaoning Zhongyuan
1-2
Henan Jianye
15 lip
Beijing Hyundai
2-0
Guizhou Toro
15 lip
Yanbian
1-3
Shanghai East Asia
16 lip
Changchun Yatai
3-2
Guangzhou R&F
16 lip
Tianjin Songjiang
3-0
Shanghai Shenhua
Kolejka 18
22 lip
Guizhou Toro
4-3
Hebei Zhongji
22 lip
Jiangsu Sainty
4-0
Liaoning Zhongyuan
22 lip
Chongqing Qiisha
2-1
Tianjin Taida
22 lip
Shandong Luneng
3-2
Changchun Yatai
22 lip
Shanghai East Asia
2-2
Guizhou Renhe
23 lip
Henan Jianye
1-1
Tianjin Songjiang
23 lip
Guangzhou R&F
6-2
Yanbian
23 lip
Shanghai Shenhua
1-2
Beijing Hyundai
Kolejka 19
28 lip
Henan Jianye
0-2
Beijing Hyundai
29 lip
Shanghai Shenhua
3-2
Hebei Zhongji
29 lip
Guangzhou R&F
4-2
Guizhou Renhe
29 lip
Chongqing Qiisha
1-2
Jiangsu Sainty
29 lip
Yanbian
0-2
Tianjin Songjiang
30 lip
Shandong Luneng
2-1
Shanghai East Asia
30 lip
Liaoning Zhongyuan
1-0
Changchun Yatai
Kolejka 20
5 sie
Shanghai Shenhua
1-1
Changchun Yatai
5 sie
Hebei Zhongji
3-0
Yanbian
5 sie
Guizhou Renhe
3-0
Tianjin Taida
5 sie
Jiangsu Sainty
2-2
Henan Jianye
5 sie
Beijing Hyundai
2-2
Shandong Luneng
5 sie
Guizhou Toro
1-0
Chongqing Qiisha
6 sie
Guangzhou R&F
4-1
Liaoning Zhongyuan
6 sie
Shanghai East Asia
0-0
Tianjin Songjiang
Kolejka 21
9 sie
Shanghai Shenhua
0-3
Guizhou Toro
9 sie
Chongqing Qiisha
1-0
Shandong Luneng
9 sie
Yanbian
3-1
Tianjin Taida
9 sie
Henan Jianye
0-2
Changchun Yatai
9 sie
Guangzhou R&F
4-2
Jiangsu Sainty
10 sie
Liaoning Zhongyuan
0-3
Guizhou Renhe
10 sie
Tianjin Songjiang
2-2
Beijing Hyundai
10 sie
Hebei Zhongji
2-2
Shanghai East Asia
Kolejka 22
12 sie
Shandong Luneng
5-0
Shanghai Shenhua
13 sie
Guizhou Toro
2-0
Guangzhou R&F
13 sie
Changchun Yatai
1-1
Yanbian
13 sie
Shanghai East Asia
3-2
Chongqing Qiisha
13 sie
Beijing Hyundai
4-0
Liaoning Zhongyuan
13 sie
Guizhou Renhe
2-1
Henan Jianye
14 sie
Tianjin Taida
0-2
Hebei Zhongji
Kolejka 23
19 sie
Hebei Zhongji
2-0
Beijing Hyundai
19 sie
Yanbian
0-4
Jiangsu Sainty
19 sie
Liaoning Zhongyuan
1-1
Tianjin Taida
19 sie
Shanghai Shenhua
0-3
Guizhou Renhe
19 sie
Guizhou Toro
2-1
Shanghai East Asia
20 sie
Guangzhou R&F
1-1
Shandong Luneng
20 sie
Changchun Yatai
1-1
Tianjin Songjiang
20 sie
Henan Jianye
0-0
Chongqing Qiisha
Kolejka 24
8 wrz
Guizhou Renhe
3-1
Changchun Yatai
9 wrz
Shandong Luneng
0-0
Jiangsu Sainty
9 wrz
Shanghai East Asia
3-1
Tianjin Taida
10 wrz
Shanghai Shenhua
1-2
Henan Jianye
10 wrz
Tianjin Songjiang
3-1
Guizhou Toro
10 wrz
Beijing Hyundai
4-4
Yanbian
10 wrz
Chongqing Qiisha
2-0
Liaoning Zhongyuan
10 wrz
Hebei Zhongji
2-1
Guangzhou R&F
Kolejka 25
15 wrz
Tianjin Taida
1-5
Changchun Yatai
16 wrz
Guangzhou R&F
2-1
Beijing Hyundai
16 wrz
Liaoning Zhongyuan
1-2
Hebei Zhongji
16 wrz
Shandong Luneng
1-1
Yanbian
16 wrz
Tianjin Songjiang
2-1
Chongqing Qiisha
16 wrz
Shanghai East Asia
6-1
Shanghai Shenhua
17 wrz
Jiangsu Sainty
2-2
Guizhou Renhe
17 wrz
Guizhou Toro
2-1
Henan Jianye
Kolejka 26
22 wrz
Beijing Hyundai
0-1
Shanghai East Asia
22 wrz
Chongqing Qiisha
2-2
Guizhou Renhe
23 wrz
Shanghai Shenhua
3-1
Guangzhou R&F
23 wrz
Yanbian
1-0
Liaoning Zhongyuan
23 wrz
Tianjin Taida
4-1
Tianjin Songjiang
23 wrz
Jiangsu Sainty
0-1
Guizhou Toro
wczoraj
Henan Jianye
2-1
Shandong Luneng
wczoraj
Changchun Yatai
0-0
Hebei Zhongji
Kolejka 1
3 mar
Guizhou Toro
1-1
Liaoning Zhongyuan
4 mar
Shandong Luneng
2-0
Tianjin Taida
4 mar
Guangzhou R&F
2-0
Tianjin Songjiang
4 mar
Shanghai East Asia
5-1
Changchun Yatai
5 mar
Shanghai Shenhua
4-0
Jiangsu Sainty
5 mar
Henan Jianye
0-0
Hebei Zhongji
5 mar
Guizhou Renhe
2-1
Beijing Hyundai
5 mar
Chongqing Qiisha
0-0
Yanbian
Kolejka 2
10 mar
Shanghai East Asia
2-0
Yanbian
10 mar
Jiangsu Sainty
0-0
Tianjin Taida
10 mar
Shandong Luneng
2-1
Guizhou Renhe
11 mar
Shanghai Shenhua
1-1
Tianjin Songjiang
11 mar
Chongqing Qiisha
1-1
Hebei Zhongji
11 mar
Guizhou Toro
1-1
Beijing Hyundai
12 mar
Guangzhou R&F
1-0
Changchun Yatai
12 mar
Henan Jianye
1-1
Liaoning Zhongyuan
Kolejka 3
1 kwi
Yanbian
0-1
Guangzhou R&F
1 kwi
Hebei Zhongji
1-0
Guizhou Toro
1 kwi
Tianjin Songjiang
1-0
Henan Jianye
1 kwi
Guizhou Renhe
3-2
Shanghai East Asia
2 kwi
Liaoning Zhongyuan
3-1
Jiangsu Sainty
2 kwi
Beijing Hyundai
2-1
Shanghai Shenhua
2 kwi
Tianjin Taida
2-0
Chongqing Qiisha
2 kwi
Changchun Yatai
0-2
Shandong Luneng
Kolejka 4
7 kwi
Shanghai East Asia
2-1
Shandong Luneng
7 kwi
Jiangsu Sainty
1-2
Chongqing Qiisha
7 kwi
Beijing Hyundai
1-0
Henan Jianye
8 kwi
Hebei Zhongji
4-2
Shanghai Shenhua
8 kwi
Guizhou Renhe
2-2
Guangzhou R&F
8 kwi
Guizhou Toro
0-0
Tianjin Taida
9 kwi
Tianjin Songjiang
1-0
Yanbian
9 kwi
Changchun Yatai
1-1
Liaoning Zhongyuan
Kolejka 5
14 kwi
Chongqing Qiisha
2-1
Guizhou Toro
15 kwi
Henan Jianye
1-1
Jiangsu Sainty
15 kwi
Tianjin Songjiang
1-1
Shanghai East Asia
15 kwi
Shandong Luneng
1-0
Beijing Hyundai
15 kwi
Changchun Yatai
2-3
Shanghai Shenhua
16 kwi
Yanbian
1-1
Hebei Zhongji
16 kwi
Tianjin Taida
0-3
Guizhou Renhe
17 kwi
Liaoning Zhongyuan
1-4
Guangzhou R&F
Kolejka 6
21 kwi
Shanghai East Asia
3-0
Hebei Zhongji
21 kwi
Guizhou Renhe
2-1
Liaoning Zhongyuan
21 kwi
Beijing Hyundai
1-1
Tianjin Songjiang
21 kwi
Jiangsu Sainty
1-2
Guangzhou R&F
22 kwi
Guizhou Toro
0-2
Shanghai Shenhua
22 kwi
Tianjin Taida
3-1
Yanbian
23 kwi
Shandong Luneng
1-1
Chongqing Qiisha
23 kwi
Changchun Yatai
1-0
Henan Jianye
Kolejka 7
28 kwi
Guangzhou R&F
1-3
Guizhou Toro
29 kwi
Yanbian
1-0
Changchun Yatai
29 kwi
Liaoning Zhongyuan
2-4
Beijing Hyundai
29 kwi
Hebei Zhongji
4-0
Tianjin Taida
29 kwi
Tianjin Songjiang
2-2
Jiangsu Sainty
29 kwi
Henan Jianye
2-4
Guizhou Renhe
30 kwi
Chongqing Qiisha
1-1
Shanghai East Asia
19 wrz
Shanghai Shenhua
0-0
Shandong Luneng
Kolejka 8
5 maj
Guizhou Renhe
3-2
Shanghai Shenhua
5 maj
Jiangsu Sainty
1-1
Yanbian
6 maj
Shanghai East Asia
3-0
Guizhou Toro
6 maj
Tianjin Songjiang
1-3
Changchun Yatai
6 maj
Chongqing Qiisha
2-3
Henan Jianye
7 maj
Tianjin Taida
1-1
Liaoning Zhongyuan
7 maj
Beijing Hyundai
1-4
Hebei Zhongji
7 maj
Shandong Luneng
3-0
Guangzhou R&F
Kolejka 9
12 maj
Guangzhou R&F
1-1
Hebei Zhongji
13 maj
Yanbian
1-2
Beijing Hyundai
13 maj
Liaoning Zhongyuan
2-1
Chongqing Qiisha
13 maj
Guizhou Toro
2-1
Tianjin Songjiang
13 maj
Henan Jianye
0-0
Shanghai Shenhua
14 maj
Tianjin Taida
0-1
Shanghai East Asia
14 maj
Jiangsu Sainty
2-1
Shandong Luneng
14 maj
Changchun Yatai
0-1
Guizhou Renhe
Kolejka 10
19 maj
Beijing Hyundai
2-2
Guangzhou R&F
19 maj
Guizhou Renhe
2-1
Jiangsu Sainty
20 maj
Yanbian
1-1
Shandong Luneng
20 maj
Hebei Zhongji
2-0
Liaoning Zhongyuan
20 maj
Chongqing Qiisha
0-1
Tianjin Songjiang
20 maj
Shanghai Shenhua
1-3
Shanghai East Asia
21 maj
Henan Jianye
0-1
Guizhou Toro
21 maj
Changchun Yatai
1-1
Tianjin Taida
Kolejka 11
26 maj
Guizhou Renhe
2-0
Chongqing Qiisha
26 maj
Guangzhou R&F
0-0
Shanghai Shenhua
27 maj
Liaoning Zhongyuan
3-1
Yanbian
27 maj
Guizhou Toro
2-2
Jiangsu Sainty
27 maj
Tianjin Songjiang
3-0
Tianjin Taida
27 maj
Hebei Zhongji
2-1
Changchun Yatai
27 maj
Shanghai East Asia
5-1
Beijing Hyundai
28 maj
Shandong Luneng
3-2
Henan Jianye
Kolejka 12
2 cze
Henan Jianye
1-1
Guangzhou R&F
2 cze
Tianjin Taida
2-1
Shanghai Shenhua
2 cze
Chongqing Qiisha
1-0
Beijing Hyundai
3 cze
Yanbian
1-3
Guizhou Renhe
3 cze
Shandong Luneng
1-2
Tianjin Songjiang
3 cze
Shanghai East Asia
4-1
Liaoning Zhongyuan
3 cze
Jiangsu Sainty
1-2
Hebei Zhongji
4 cze
Changchun Yatai
1-1
Guizhou Toro
Kolejka 13
17 cze
Guizhou Toro
0-2
Guizhou Renhe
17 cze
Hebei Zhongji
1-0
Tianjin Songjiang
17 cze
Shanghai Shenhua
2-2
Chongqing Qiisha
17 cze
Henan Jianye
3-1
Yanbian
18 cze
Jiangsu Sainty
0-1
Changchun Yatai
18 cze
Liaoning Zhongyuan
0-3
Shandong Luneng
18 cze
Guangzhou R&F
1-1
Shanghai East Asia
18 cze
Beijing Hyundai
2-0
Tianjin Taida
Kolejka 14
24 cze
Liaoning Zhongyuan
1-2
Tianjin Songjiang
24 cze
Yanbian
0-2
Shanghai Shenhua
24 cze
Shandong Luneng
2-2
Guizhou Toro
24 cze
Chongqing Qiisha
1-1
Changchun Yatai
24 cze
Tianjin Taida
1-2
Guangzhou R&F
25 cze
Guizhou Renhe
2-0
Hebei Zhongji
25 cze
Shanghai East Asia
4-1
Henan Jianye
26 cze
Beijing Hyundai
0-0
Jiangsu Sainty
Kolejka 15
30 cze
Shanghai Shenhua
8-1
Liaoning Zhongyuan
1 lip
Jiangsu Sainty
0-1
Shanghai East Asia
1 lip
Henan Jianye
0-0
Tianjin Taida
1 lip
Hebei Zhongji
0-0
Shandong Luneng
1 lip
Guangzhou R&F
3-4
Chongqing Qiisha
1 lip
Changchun Yatai
2-1
Beijing Hyundai
2 lip
Tianjin Songjiang
4-3
Guizhou Renhe
2 lip
Guizhou Toro
1-2
Yanbian
Kolejka 16
7 lip
Tianjin Songjiang
2-1
Guangzhou R&F
8 lip
Liaoning Zhongyuan
0-1
Guizhou Toro
8 lip
Beijing Hyundai
2-0
Guizhou Renhe
8 lip
Yanbian
0-4
Chongqing Qiisha
8 lip
Hebei Zhongji
2-3
Henan Jianye
8 lip
Jiangsu Sainty
2-2
Shanghai Shenhua
9 lip
Changchun Yatai
4-2
Shanghai East Asia
9 lip
Tianjin Taida
0-2
Shandong Luneng
Kolejka 17
14 lip
Tianjin Taida
1-1
Jiangsu Sainty
15 lip
Guizhou Renhe
2-1
Shandong Luneng
15 lip
Hebei Zhongji
1-2
Chongqing Qiisha
15 lip
Liaoning Zhongyuan
1-2
Henan Jianye
15 lip
Beijing Hyundai
2-0
Guizhou Toro
15 lip
Yanbian
1-3
Shanghai East Asia
16 lip
Changchun Yatai
3-2
Guangzhou R&F
16 lip
Tianjin Songjiang
3-0
Shanghai Shenhua
Kolejka 18
22 lip
Guizhou Toro
4-3
Hebei Zhongji
22 lip
Jiangsu Sainty
4-0
Liaoning Zhongyuan
22 lip
Chongqing Qiisha
2-1
Tianjin Taida
22 lip
Shandong Luneng
3-2
Changchun Yatai
22 lip
Shanghai East Asia
2-2
Guizhou Renhe
23 lip
Henan Jianye
1-1
Tianjin Songjiang
23 lip
Guangzhou R&F
6-2
Yanbian
23 lip
Shanghai Shenhua
1-2
Beijing Hyundai
Kolejka 19
28 lip
Henan Jianye
0-2
Beijing Hyundai
29 lip
Shanghai Shenhua
3-2
Hebei Zhongji
29 lip
Guangzhou R&F
4-2
Guizhou Renhe
29 lip
Chongqing Qiisha
1-2
Jiangsu Sainty
29 lip
Yanbian
0-2
Tianjin Songjiang
30 lip
Shandong Luneng
2-1
Shanghai East Asia
30 lip
Liaoning Zhongyuan
1-0
Changchun Yatai
27 wrz 13:35
Tianjin Taida
-
Guizhou Toro
Kolejka 20
5 sie
Shanghai Shenhua
1-1
Changchun Yatai
5 sie
Hebei Zhongji
3-0
Yanbian
5 sie
Guizhou Renhe
3-0
Tianjin Taida
5 sie
Jiangsu Sainty
2-2
Henan Jianye
5 sie
Beijing Hyundai
2-2
Shandong Luneng
5 sie
Guizhou Toro
1-0
Chongqing Qiisha
6 sie
Guangzhou R&F
4-1
Liaoning Zhongyuan
6 sie
Shanghai East Asia
0-0
Tianjin Songjiang
Kolejka 21
9 sie
Shanghai Shenhua
0-3
Guizhou Toro
9 sie
Chongqing Qiisha
1-0
Shandong Luneng
9 sie
Yanbian
3-1
Tianjin Taida
9 sie
Henan Jianye
0-2
Changchun Yatai
9 sie
Guangzhou R&F
4-2
Jiangsu Sainty
10 sie
Liaoning Zhongyuan
0-3
Guizhou Renhe
10 sie
Tianjin Songjiang
2-2
Beijing Hyundai
10 sie
Hebei Zhongji
2-2
Shanghai East Asia
Kolejka 22
12 sie
Shandong Luneng
5-0
Shanghai Shenhua
13 sie
Guizhou Toro
2-0
Guangzhou R&F
13 sie
Changchun Yatai
1-1
Yanbian
13 sie
Shanghai East Asia
3-2
Chongqing Qiisha
13 sie
Beijing Hyundai
4-0
Liaoning Zhongyuan
13 sie
Guizhou Renhe
2-1
Henan Jianye
14 sie
Tianjin Taida
0-2
Hebei Zhongji
28 wrz 13:35
Jiangsu Sainty
-
Tianjin Songjiang
Kolejka 23
19 sie
Hebei Zhongji
2-0
Beijing Hyundai
19 sie
Yanbian
0-4
Jiangsu Sainty
19 sie
Liaoning Zhongyuan
1-1
Tianjin Taida
19 sie
Shanghai Shenhua
0-3
Guizhou Renhe
19 sie
Guizhou Toro
2-1
Shanghai East Asia
20 sie
Guangzhou R&F
1-1
Shandong Luneng
20 sie
Changchun Yatai
1-1
Tianjin Songjiang
20 sie
Henan Jianye
0-0
Chongqing Qiisha
Kolejka 24
8 wrz
Guizhou Renhe
3-1
Changchun Yatai
9 wrz
Shandong Luneng
0-0
Jiangsu Sainty
9 wrz
Shanghai East Asia
3-1
Tianjin Taida
10 wrz
Shanghai Shenhua
1-2
Henan Jianye
10 wrz
Tianjin Songjiang
3-1
Guizhou Toro
10 wrz
Beijing Hyundai
4-4
Yanbian
10 wrz
Chongqing Qiisha
2-0
Liaoning Zhongyuan
10 wrz
Hebei Zhongji
2-1
Guangzhou R&F
Kolejka 25
15 wrz
Tianjin Taida
1-5
Changchun Yatai
16 wrz
Guangzhou R&F
2-1
Beijing Hyundai
16 wrz
Liaoning Zhongyuan
1-2
Hebei Zhongji
16 wrz
Shandong Luneng
1-1
Yanbian
16 wrz
Tianjin Songjiang
2-1
Chongqing Qiisha
16 wrz
Shanghai East Asia
6-1
Shanghai Shenhua
17 wrz
Jiangsu Sainty
2-2
Guizhou Renhe
17 wrz
Guizhou Toro
2-1
Henan Jianye
Kolejka 26
22 wrz
Beijing Hyundai
0-1
Shanghai East Asia
22 wrz
Chongqing Qiisha
2-2
Guizhou Renhe
23 wrz
Shanghai Shenhua
3-1
Guangzhou R&F
23 wrz
Yanbian
1-0
Liaoning Zhongyuan
23 wrz
Tianjin Taida
4-1
Tianjin Songjiang
23 wrz
Jiangsu Sainty
0-1
Guizhou Toro
wczoraj
Henan Jianye
2-1
Shandong Luneng
wczoraj
Changchun Yatai
0-0
Hebei Zhongji
Kolejka 27
13 paź 13:35
Guizhou Renhe
-
Yanbian
14 paź 13:35
Guizhou Toro
-
Changchun Yatai
14 paź 13:35
Tianjin Songjiang
-
Shandong Luneng
14 paź 09:30
Liaoning Zhongyuan
-
Shanghai East Asia
14 paź 13:35
Hebei Zhongji
-
Jiangsu Sainty
15 paź 13:35
Beijing Hyundai
-
Chongqing Qiisha
15 paź 13:35
Guangzhou R&F
-
Henan Jianye
15 paź 13:35
Shanghai Shenhua
-
Tianjin Taida
Kolejka 28
20 paź 13:35
Shandong Luneng
-
Liaoning Zhongyuan
21 paź 13:35
Tianjin Songjiang
-
Hebei Zhongji
21 paź 13:35
Shanghai East Asia
-
Guangzhou R&F
21 paź 09:30
Yanbian
-
Henan Jianye
22 paź 09:30
Changchun Yatai
-
Jiangsu Sainty
22 paź 13:35
Tianjin Taida
-
Beijing Hyundai
22 paź 13:35
Chongqing Qiisha
-
Shanghai Shenhua
22 paź 13:35
Guizhou Renhe
-
Guizhou Toro
Kolejka 29
29 paź 08:00
Tianjin Songjiang
-
Liaoning Zhongyuan
29 paź 08:00
Jiangsu Sainty
-
Beijing Hyundai
29 paź 08:00
Guizhou Toro
-
Shandong Luneng
29 paź 08:00
Henan Jianye
-
Shanghai East Asia
29 paź 08:00
Guangzhou R&F
-
Tianjin Taida
29 paź 08:00
Shanghai Shenhua
-
Yanbian
29 paź 08:00
Changchun Yatai
-
Chongqing Qiisha
29 paź 08:00
Hebei Zhongji
-
Guizhou Renhe
Kolejka 30
4 lis 08:00
Tianjin Taida
-
Henan Jianye
4 lis 08:00
Shandong Luneng
-
Hebei Zhongji
4 lis 08:00
Yanbian
-
Guizhou Toro
4 lis 08:00
Chongqing Qiisha
-
Guangzhou R&F
4 lis 08:00
Liaoning Zhongyuan
-
Shanghai Shenhua
4 lis 08:00
Guizhou Renhe
-
Tianjin Songjiang
4 lis 08:00
Beijing Hyundai
-
Changchun Yatai
4 lis 08:00
Shanghai East Asia
-
Jiangsu Sainty
LpDrużynaMPKTWRPG+G-RGNForma
1Guizhou Renhe26581844593326
?
  • R
  • R
  • W
  • W
  • W
2Shanghai East Asia26541664622933
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
3Hebei Zhongji26461376442915
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
4Tianjin Songjiang2544128538299
?
  • P
  • W
  • W
  • R
  • R
5Shandong Luneng26421196412516
?
  • P
  • R
  • R
  • R
  • R
6Guangzhou R&F2640117849418
?
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
7Guizhou Toro2539116832311
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
8Beijing Hyundai2637107940373
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • W
9Chongqing Qiisha263598935332
?
  • R
  • P
  • W
  • R
  • P
10Changchun Yatai263288103536-1
?
  • R
  • W
  • P
  • R
  • R
11Shanghai Shenhua262877124150-9
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • P
12Henan Jianye262769112837-9
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • P
13Jiangsu Sainty2523411103237-5
?
  • P
  • R
  • R
  • W
  • P
14Tianjin Taida251947142044-24
?
  • W
  • P
  • P
  • R
  • P
15Yanbian261947152453-29
?
  • W
  • R
  • R
  • P
  • R
16Liaoning Zhongyuan261745172460-36
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki
Eran Zahavi Guangzhou R&F25
Ricardo Goulart Guizhou Renhe20
Lei WuShanghai East Asia17
Jonathan Soriano Beijing Hyundai15
Ezequiel LavezziHebei Zhongji15
Alexandre PatoTianjin Songjiang14
Giovanni Andres Moreno Shanghai Shenhua14
HulkShanghai East Asia13
Odion Ighalo Changchun Yatai12
Nikica JelavicGuizhou Toro11
Bubacarr TrawallyYanbian11
Diego Tardelli Shandong Luneng11
Aloisio SantosHebei Zhongji11
ElkesonShanghai East Asia10
Papiss Cisse Shandong Luneng9
Renatinho Guangzhou R&F9
Alan Guizhou Renhe9
Burak Yilmaz Beijing Hyundai8
Lin Gao Guizhou Renhe8
Alan Kardec Chongqing Qiisha8
Paulinho Guizhou Renhe7
Fernando Conceicao Chongqing Qiisha7
Hanchao Yu Guizhou Renhe7
Obafemi Martins Shanghai Shenhua7
Fredy Guarin Shanghai Shenhua7
Christian Bassogog Henan Jianye7
Graziano Pelle Shandong Luneng6
Roger MartinezJiangsu Sainty6
Zhi Xiao Guangzhou R&F6
Assani Lukimya-Mulongoti Liaoning Zhongyuan6
Alex TeixeiraJiangsu Sainty6
Ruben CastroGuizhou Toro6
RamiresJiangsu Sainty6
James Chamanga Liaoning Zhongyuan5
Anthony Ujah Liaoning Zhongyuan5
Yunding Cao Shanghai Shenhua5
Long Tan Changchun Yatai5
Qing Wu Chongqing Qiisha5
Yuanyi Li Tianjin Taida4
Chi Zhang Shandong Luneng4
Ricardo Vaz Te Henan Jianye4
Ke SunTianjin Songjiang4
Wenjun LueShanghai East Asia4
Szabolcs Huszti Changchun Yatai4
Renato Augusto Beijing Hyundai4
Axel WitselTianjin Songjiang4
Brown Ideye Tianjin Taida4
Anthony ModesteTianjin Songjiang4
Benjamin MoukandjoJiangsu Sainty4
Dalun ZhengTianjin Songjiang3

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.