Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Tauron Basket Liga  
Koszykówka / Polska / Tauron Basket Liga / 2016/2017


Dzisiejsze mecze
Kolejka
17:30
Czarni Slupsk
-
Polski Cukier Toruń
19:30
King Wilki Morskie Szczecin
-
Legia Warsaw
Najświeższe wyniki
Kolejka
wczoraj
  
TREFL Sopot
86-70
Dabrowa Gornicza
wczoraj
  
Slask Wroclaw
105-90
Spojnia Stargard
2 gru
  
Asseco Gdynia
73-83
Stelmet Zielona Gora
2 gru
  
Start Lublin
77-88
Ostrow Wielkopolski
21 lis
  
Legia Warsaw
68-66
Czarni Slupsk
21 lis
  
Rosa Radom
83-78
Ostrow Wielkopolski
21 lis
  
Slask Wroclaw
106-74
GTK Gliwice
21 lis
  
TREFL Sopot
69-61
King Wilki Morskie Szczecin
20 lis
  
Polski Cukier Toruń
84-92
Anwil Wloclawek
19 lis
  
Start Lublin
73-99
Stelmet Zielona Gora
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWPWDPDP+P-NForma
1 Ostrow Wielkopolski14241040012721169
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
2 Anwil Wloclawek12219300974896
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
3 Stelmet Zielona Gora1321652011461069
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
4 Czarni Slupsk12219300979912
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
5 Polski Cukier Toruń1221930010491020
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
6 Slask Wroclaw1320760010961012
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
7 TREFL Sopot1319660110191005
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
8 Legia Warsaw11187400890824
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
9 King Wilki Morskie Szczecin12185511989990
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
10 Asseco Gdynia131858009591039
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
11 Spojnia Stargard121756019371021
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
12 Astoria Bydgoszcz11164610886877
?
  • W
  • P
  • P
  • R
  • W
13 Rosa Radom121647019811008
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
14 Dabrowa Gornicza1316390110441134
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
15 Start Lublin1316210109391043
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
16 GTK Gliwice121539009441085
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Kolejka 1
2 wrz
Rosa Radom
80-83
Czarni Slupsk
2 wrz
Start Lublin
64-75
Anwil Wloclawek
3 wrz
Spojnia Stargard
75-81
King Wilki Morskie Szczecin
4 wrz
Legia Warsaw
79-59
Asseco Gdynia
4 wrz
GTK Gliwice
67-95
Dabrowa Gornicza
5 wrz
TREFL Sopot
89-91
Polski Cukier Toruń
5 wrz
Stelmet Zielona Gora
81-71
Slask Wroclaw
15 wrz
Ostrow Wielkopolski
83-73
Astoria Bydgoszcz
Kolejka 2
9 wrz
Czarni Slupsk
66-62
Start Lublin
10 wrz
King Wilki Morskie Szczecin
103-112
Rosa Radom
11 wrz
Asseco Gdynia
74-97
Astoria Bydgoszcz
11 wrz
Anwil Wloclawek
89-82
Stelmet Zielona Gora
11 wrz
TREFL Sopot
91-68
GTK Gliwice
12 wrz
Ostrow Wielkopolski
83-74
Slask Wroclaw
12 wrz
Spojnia Stargard
75-71
Dabrowa Gornicza
12 wrz
Legia Warsaw
105-68
Polski Cukier Toruń
Kolejka 3
16 wrz
GTK Gliwice
78-75
Legia Warsaw
17 wrz
Stelmet Zielona Gora
83-91
Czarni Slupsk
18 wrz
Spojnia Stargard
82-94
TREFL Sopot
18 wrz
Ostrow Wielkopolski
66-79
Anwil Wloclawek
19 wrz
Rosa Radom
75-78
Dabrowa Gornicza
19 wrz
Start Lublin
73-92
King Wilki Morskie Szczecin
20 wrz
Slask Wroclaw
90-81
Astoria Bydgoszcz
9 lis
Polski Cukier Toruń
83-75
Asseco Gdynia
Kolejka 4
23 wrz
King Wilki Morskie Szczecin
86-96
Stelmet Zielona Gora
24 wrz
Polski Cukier Toruń
99-85
GTK Gliwice
25 wrz
Anwil Wloclawek
77-58
Astoria Bydgoszcz
25 wrz
Legia Warsaw
84-86
Spojnia Stargard
26 wrz
Asseco Gdynia
65-80
Slask Wroclaw
26 wrz
Czarni Slupsk
88-80
Ostrow Wielkopolski
2 paź
Dabrowa Gornicza
94-101
Start Lublin
5 paź
TREFL Sopot
80-85
Rosa Radom
Kolejka 5
8 wrz
Stelmet Zielona Gora
91-79
Dabrowa Gornicza
23 wrz
Start Lublin
70-73
TREFL Sopot
30 wrz
Ostrow Wielkopolski
84-74
King Wilki Morskie Szczecin
30 wrz
Rosa Radom
75-88
Legia Warsaw
1 paź
Polski Cukier Toruń
85-77
Spojnia Stargard
2 paź
Astoria Bydgoszcz
86-82
Czarni Slupsk
3 paź
Slask Wroclaw
74-80
Anwil Wloclawek
4 paź
GTK Gliwice
72-73
Asseco Gdynia
Kolejka 6
7 paź
Legia Warsaw
69-60
Start Lublin
8 paź
Polski Cukier Toruń
82-85
Rosa Radom
9 paź
Czarni Slupsk
89-79
Slask Wroclaw
9 paź
TREFL Sopot
93-89
Stelmet Zielona Gora
9 paź
GTK Gliwice
110-70
Spojnia Stargard
9 paź
Dabrowa Gornicza
96-112
Ostrow Wielkopolski
10 paź
Asseco Gdynia
78-83
Anwil Wloclawek
10 paź
King Wilki Morskie Szczecin
81-71
Astoria Bydgoszcz
Kolejka 7
14 paź
Rosa Radom
82-94
GTK Gliwice
14 paź
King Wilki Morskie Szczecin
99-83
Slask Wroclaw
15 paź
Anwil Wloclawek
75-80
Czarni Slupsk
15 paź
Start Lublin
83-85
Polski Cukier Toruń
16 paź
Spojnia Stargard
79-64
Asseco Gdynia
16 paź
Astoria Bydgoszcz
92-62
Dabrowa Gornicza
17 paź
Ostrow Wielkopolski
86-78
TREFL Sopot
Kolejka 8
21 paź
Asseco Gdynia
59-87
Czarni Slupsk
21 paź
Polski Cukier Toruń
95-77
Stelmet Zielona Gora
22 paź
Spojnia Stargard
80-73
Rosa Radom
23 paź
Ostrow Wielkopolski
96-92
Legia Warsaw
23 paź
Slask Wroclaw
102-60
Dabrowa Gornicza
24 paź
TREFL Sopot
81-86
Astoria Bydgoszcz
24 paź
Anwil Wloclawek
80-89
King Wilki Morskie Szczecin
24 paź
GTK Gliwice
73-76
Start Lublin
Kolejka 9
28 paź
Stelmet Zielona Gora
102-82
GTK Gliwice
29 paź
Rosa Radom
85-91
Asseco Gdynia
29 paź
Start Lublin
82-97
Spojnia Stargard
30 paź
Polski Cukier Toruń
105-98
Ostrow Wielkopolski
30 paź
Astoria Bydgoszcz
76-83
Legia Warsaw
30 paź
Slask Wroclaw
77-67
TREFL Sopot
31 paź
Anwil Wloclawek
90-86
Dabrowa Gornicza
31 paź
Czarni Slupsk
77-92
King Wilki Morskie Szczecin
Kolejka 10
4 lis
Spojnia Stargard
53-96
Stelmet Zielona Gora
5 lis
Asseco Gdynia
89-65
King Wilki Morskie Szczecin
5 lis
GTK Gliwice
70-122
Ostrow Wielkopolski
5 lis
Polski Cukier Toruń
102-86
Astoria Bydgoszcz
6 lis
Legia Warsaw
73-87
Slask Wroclaw
7 lis
Dabrowa Gornicza
82-97
Czarni Slupsk
7 lis
Anwil Wloclawek
81-61
TREFL Sopot
7 lis
Rosa Radom
65-70
Start Lublin
Kolejka 11
14 wrz
Rosa Radom
89-92
Stelmet Zielona Gora
15 wrz
Slask Wroclaw
68-70
Polski Cukier Toruń
11 lis
Astoria Bydgoszcz
94-71
GTK Gliwice
12 lis
King Wilki Morskie Szczecin
83-102
Dabrowa Gornicza
13 lis
Asseco Gdynia
78-66
Start Lublin
13 lis
Ostrow Wielkopolski
91-82
Spojnia Stargard
14 lis
Czarni Slupsk
73-66
TREFL Sopot
14 lis
Legia Warsaw
74-73
Anwil Wloclawek
Kolejka 12
18 lis
Asseco Gdynia
81-80
Dabrowa Gornicza
19 lis
Start Lublin
73-99
Stelmet Zielona Gora
20 lis
Polski Cukier Toruń
84-92
Anwil Wloclawek
21 lis
TREFL Sopot
69-61
King Wilki Morskie Szczecin
21 lis
Legia Warsaw
68-66
Czarni Slupsk
21 lis
Slask Wroclaw
106-74
GTK Gliwice
21 lis
Rosa Radom
83-78
Ostrow Wielkopolski
Kolejka 13
2 gru
Asseco Gdynia
73-83
Stelmet Zielona Gora
2 gru
Start Lublin
77-88
Ostrow Wielkopolski
Kolejka 14
16 lis
Ostrow Wielkopolski
105-98
Stelmet Zielona Gora
Kolejka 1
2 wrz
Rosa Radom
80-83
Czarni Slupsk
2 wrz
Start Lublin
64-75
Anwil Wloclawek
3 wrz
Spojnia Stargard
75-81
King Wilki Morskie Szczecin
4 wrz
Legia Warsaw
79-59
Asseco Gdynia
4 wrz
GTK Gliwice
67-95
Dabrowa Gornicza
5 wrz
TREFL Sopot
89-91
Polski Cukier Toruń
5 wrz
Stelmet Zielona Gora
81-71
Slask Wroclaw
15 wrz
Ostrow Wielkopolski
83-73
Astoria Bydgoszcz
Kolejka 2
9 wrz
Czarni Slupsk
66-62
Start Lublin
10 wrz
King Wilki Morskie Szczecin
103-112
Rosa Radom
11 wrz
Asseco Gdynia
74-97
Astoria Bydgoszcz
11 wrz
Anwil Wloclawek
89-82
Stelmet Zielona Gora
11 wrz
TREFL Sopot
91-68
GTK Gliwice
12 wrz
Ostrow Wielkopolski
83-74
Slask Wroclaw
12 wrz
Spojnia Stargard
75-71
Dabrowa Gornicza
12 wrz
Legia Warsaw
105-68
Polski Cukier Toruń
Kolejka 3
16 wrz
GTK Gliwice
78-75
Legia Warsaw
17 wrz
Stelmet Zielona Gora
83-91
Czarni Slupsk
18 wrz
Spojnia Stargard
82-94
TREFL Sopot
18 wrz
Ostrow Wielkopolski
66-79
Anwil Wloclawek
19 wrz
Rosa Radom
75-78
Dabrowa Gornicza
19 wrz
Start Lublin
73-92
King Wilki Morskie Szczecin
20 wrz
Slask Wroclaw
90-81
Astoria Bydgoszcz
9 lis
Polski Cukier Toruń
83-75
Asseco Gdynia
Kolejka 4
23 wrz
King Wilki Morskie Szczecin
86-96
Stelmet Zielona Gora
24 wrz
Polski Cukier Toruń
99-85
GTK Gliwice
25 wrz
Anwil Wloclawek
77-58
Astoria Bydgoszcz
25 wrz
Legia Warsaw
84-86
Spojnia Stargard
26 wrz
Asseco Gdynia
65-80
Slask Wroclaw
26 wrz
Czarni Slupsk
88-80
Ostrow Wielkopolski
2 paź
Dabrowa Gornicza
94-101
Start Lublin
5 paź
TREFL Sopot
80-85
Rosa Radom
Kolejka 5
8 wrz
Stelmet Zielona Gora
91-79
Dabrowa Gornicza
23 wrz
Start Lublin
70-73
TREFL Sopot
30 wrz
Ostrow Wielkopolski
84-74
King Wilki Morskie Szczecin
30 wrz
Rosa Radom
75-88
Legia Warsaw
1 paź
Polski Cukier Toruń
85-77
Spojnia Stargard
2 paź
Astoria Bydgoszcz
86-82
Czarni Slupsk
3 paź
Slask Wroclaw
74-80
Anwil Wloclawek
4 paź
GTK Gliwice
72-73
Asseco Gdynia
Kolejka 6
7 paź
Legia Warsaw
69-60
Start Lublin
8 paź
Polski Cukier Toruń
82-85
Rosa Radom
9 paź
Czarni Slupsk
89-79
Slask Wroclaw
9 paź
TREFL Sopot
93-89
Stelmet Zielona Gora
9 paź
GTK Gliwice
110-70
Spojnia Stargard
9 paź
Dabrowa Gornicza
96-112
Ostrow Wielkopolski
10 paź
Asseco Gdynia
78-83
Anwil Wloclawek
10 paź
King Wilki Morskie Szczecin
81-71
Astoria Bydgoszcz
Kolejka 7
14 paź
Rosa Radom
82-94
GTK Gliwice
14 paź
King Wilki Morskie Szczecin
99-83
Slask Wroclaw
15 paź
Anwil Wloclawek
75-80
Czarni Slupsk
15 paź
Start Lublin
83-85
Polski Cukier Toruń
16 paź
Spojnia Stargard
79-64
Asseco Gdynia
16 paź
Astoria Bydgoszcz
92-62
Dabrowa Gornicza
17 paź
Ostrow Wielkopolski
86-78
TREFL Sopot
22 gru 18:00
Stelmet Zielona Gora
-
Legia Warsaw
Kolejka 8
21 paź
Asseco Gdynia
59-87
Czarni Slupsk
21 paź
Polski Cukier Toruń
95-77
Stelmet Zielona Gora
22 paź
Spojnia Stargard
80-73
Rosa Radom
23 paź
Ostrow Wielkopolski
96-92
Legia Warsaw
23 paź
Slask Wroclaw
102-60
Dabrowa Gornicza
24 paź
TREFL Sopot
81-86
Astoria Bydgoszcz
24 paź
Anwil Wloclawek
80-89
King Wilki Morskie Szczecin
24 paź
GTK Gliwice
73-76
Start Lublin
Kolejka 9
28 paź
Stelmet Zielona Gora
102-82
GTK Gliwice
29 paź
Rosa Radom
85-91
Asseco Gdynia
29 paź
Start Lublin
82-97
Spojnia Stargard
30 paź
Polski Cukier Toruń
105-98
Ostrow Wielkopolski
30 paź
Astoria Bydgoszcz
76-83
Legia Warsaw
30 paź
Slask Wroclaw
77-67
TREFL Sopot
31 paź
Anwil Wloclawek
90-86
Dabrowa Gornicza
31 paź
Czarni Slupsk
77-92
King Wilki Morskie Szczecin
Kolejka 10
4 lis
Spojnia Stargard
53-96
Stelmet Zielona Gora
5 lis
Asseco Gdynia
89-65
King Wilki Morskie Szczecin
5 lis
GTK Gliwice
70-122
Ostrow Wielkopolski
5 lis
Polski Cukier Toruń
102-86
Astoria Bydgoszcz
6 lis
Legia Warsaw
73-87
Slask Wroclaw
7 lis
Dabrowa Gornicza
82-97
Czarni Slupsk
7 lis
Anwil Wloclawek
81-61
TREFL Sopot
7 lis
Rosa Radom
65-70
Start Lublin
Kolejka 11
14 wrz
Rosa Radom
89-92
Stelmet Zielona Gora
15 wrz
Slask Wroclaw
68-70
Polski Cukier Toruń
11 lis
Astoria Bydgoszcz
94-71
GTK Gliwice
12 lis
King Wilki Morskie Szczecin
83-102
Dabrowa Gornicza
13 lis
Asseco Gdynia
78-66
Start Lublin
13 lis
Ostrow Wielkopolski
91-82
Spojnia Stargard
14 lis
Czarni Slupsk
73-66
TREFL Sopot
14 lis
Legia Warsaw
74-73
Anwil Wloclawek
Kolejka 12
18 lis
Asseco Gdynia
81-80
Dabrowa Gornicza
19 lis
Start Lublin
73-99
Stelmet Zielona Gora
20 lis
Polski Cukier Toruń
84-92
Anwil Wloclawek
21 lis
TREFL Sopot
69-61
King Wilki Morskie Szczecin
21 lis
Legia Warsaw
68-66
Czarni Slupsk
21 lis
Slask Wroclaw
106-74
GTK Gliwice
21 lis
Rosa Radom
83-78
Ostrow Wielkopolski
21 gru 18:00
Spojnia Stargard
-
Astoria Bydgoszcz
Kolejka 13
2 gru
Asseco Gdynia
73-83
Stelmet Zielona Gora
2 gru
Start Lublin
77-88
Ostrow Wielkopolski
wczoraj
TREFL Sopot
86-70
Dabrowa Gornicza
wczoraj
Slask Wroclaw
105-90
Spojnia Stargard
17:30
Czarni Slupsk
-
Polski Cukier Toruń
19:30
King Wilki Morskie Szczecin
-
Legia Warsaw
jutro 17:30
Astoria Bydgoszcz
-
Rosa Radom
jutro 15:30
Anwil Wloclawek
-
GTK Gliwice
Kolejka 14
16 lis
Ostrow Wielkopolski
105-98
Stelmet Zielona Gora
9 gru 17:30
Polski Cukier Toruń
-
King Wilki Morskie Szczecin
10 gru 17:30
Start Lublin
-
Astoria Bydgoszcz
11 gru 19:30
Legia Warsaw
-
Dabrowa Gornicza
11 gru 17:30
TREFL Sopot
-
Asseco Gdynia
11 gru 15:30
Spojnia Stargard
-
Anwil Wloclawek
12 gru 19:30
Czarni Slupsk
-
GTK Gliwice
12 gru 17:30
Rosa Radom
-
Slask Wroclaw
Kolejka 15
15 gru 18:00
King Wilki Morskie Szczecin
-
GTK Gliwice
16 gru 19:30
Ostrow Wielkopolski
-
Asseco Gdynia
16 gru 17:30
Astoria Bydgoszcz
-
Stelmet Zielona Gora
17 gru 17:30
Anwil Wloclawek
-
Rosa Radom
18 gru 20:40
Slask Wroclaw
-
Start Lublin
18 gru 17:30
TREFL Sopot
-
Legia Warsaw
18 gru 15:30
Czarni Slupsk
-
Spojnia Stargard
19 gru 17:30
Dabrowa Gornicza
-
Polski Cukier Toruń
Kolejka 16
23 gru 19:30
Polski Cukier Toruń
-
TREFL Sopot
23 gru 17:30
Dabrowa Gornicza
-
GTK Gliwice
26 gru 18:00
Czarni Slupsk
-
Rosa Radom
26 gru 18:00
Anwil Wloclawek
-
Start Lublin
27 gru 18:00
Astoria Bydgoszcz
-
Ostrow Wielkopolski
27 gru 18:00
Asseco Gdynia
-
Legia Warsaw
27 gru 18:00
King Wilki Morskie Szczecin
-
Spojnia Stargard
27 gru 18:00
Slask Wroclaw
-
Stelmet Zielona Gora
Kolejka 17
30 gru 18:00
Start Lublin
-
Czarni Slupsk
1 sty 18:00
Slask Wroclaw
-
Ostrow Wielkopolski
1 sty 18:00
Rosa Radom
-
King Wilki Morskie Szczecin
2 sty 18:00
Dabrowa Gornicza
-
Spojnia Stargard
2 sty 18:00
Stelmet Zielona Gora
-
Anwil Wloclawek
2 sty 18:00
GTK Gliwice
-
TREFL Sopot
2 sty 18:00
Polski Cukier Toruń
-
Legia Warsaw
3 sty 18:00
Astoria Bydgoszcz
-
Asseco Gdynia
Kolejka 18
5 sty 18:00
Czarni Slupsk
-
Stelmet Zielona Gora
6 sty 18:00
King Wilki Morskie Szczecin
-
Start Lublin
7 sty 18:00
Astoria Bydgoszcz
-
Slask Wroclaw
8 sty 18:00
Legia Warsaw
-
GTK Gliwice
8 sty 18:00
Anwil Wloclawek
-
Ostrow Wielkopolski
9 sty 18:00
Asseco Gdynia
-
Polski Cukier Toruń
9 sty 18:00
TREFL Sopot
-
Spojnia Stargard
9 sty 18:00
Dabrowa Gornicza
-
Rosa Radom
Kolejka 19
12 sty 18:00
Stelmet Zielona Gora
-
King Wilki Morskie Szczecin
13 sty 18:00
Start Lublin
-
Dabrowa Gornicza
14 sty 18:00
GTK Gliwice
-
Polski Cukier Toruń
15 sty 18:00
Slask Wroclaw
-
Asseco Gdynia
15 sty 18:00
Rosa Radom
-
TREFL Sopot
15 sty 18:00
Spojnia Stargard
-
Legia Warsaw
16 sty 18:00
Astoria Bydgoszcz
-
Anwil Wloclawek
16 sty 18:00
Ostrow Wielkopolski
-
Czarni Slupsk
Kolejka 20
19 sty 18:00
Dabrowa Gornicza
-
Stelmet Zielona Gora
21 sty 18:00
Spojnia Stargard
-
Polski Cukier Toruń
22 sty 18:00
Czarni Slupsk
-
Astoria Bydgoszcz
22 sty 18:00
Anwil Wloclawek
-
Slask Wroclaw
23 sty 18:00
Asseco Gdynia
-
GTK Gliwice
23 sty 18:00
King Wilki Morskie Szczecin
-
Ostrow Wielkopolski
30 sty 18:00
Legia Warsaw
-
Rosa Radom
30 sty 18:00
TREFL Sopot
-
Start Lublin
Kolejka 21
21 sty 18:00
Start Lublin
-
Legia Warsaw
21 sty 18:00
Stelmet Zielona Gora
-
TREFL Sopot
26 sty 18:00
Rosa Radom
-
Polski Cukier Toruń
28 sty 18:00
Anwil Wloclawek
-
Asseco Gdynia
29 sty 18:00
Slask Wroclaw
-
Czarni Slupsk
29 sty 18:00
Ostrow Wielkopolski
-
Dabrowa Gornicza
30 sty 18:00
Spojnia Stargard
-
GTK Gliwice
30 sty 18:00
Astoria Bydgoszcz
-
King Wilki Morskie Szczecin
Kolejka 22
4 lut 18:00
GTK Gliwice
-
Rosa Radom
4 lut 18:00
Polski Cukier Toruń
-
Start Lublin
5 lut 18:00
Legia Warsaw
-
Stelmet Zielona Gora
5 lut 18:00
Dabrowa Gornicza
-
Astoria Bydgoszcz
5 lut 18:00
Czarni Slupsk
-
Anwil Wloclawek
6 lut 18:00
Asseco Gdynia
-
Spojnia Stargard
6 lut 18:00
TREFL Sopot
-
Ostrow Wielkopolski
6 lut 18:00
Slask Wroclaw
-
King Wilki Morskie Szczecin
Kolejka 23
9 lut 18:00
Stelmet Zielona Gora
-
Polski Cukier Toruń
10 lut 18:00
Czarni Slupsk
-
Asseco Gdynia
11 lut 18:00
Rosa Radom
-
Spojnia Stargard
12 lut 18:00
Dabrowa Gornicza
-
Slask Wroclaw
12 lut 18:00
Legia Warsaw
-
Ostrow Wielkopolski
13 lut 18:00
King Wilki Morskie Szczecin
-
Anwil Wloclawek
13 lut 18:00
Astoria Bydgoszcz
-
TREFL Sopot
13 lut 18:00
Start Lublin
-
GTK Gliwice
Kolejka 24
3 mar 18:00
Asseco Gdynia
-
Rosa Radom
3 mar 18:00
GTK Gliwice
-
Stelmet Zielona Gora
4 mar 18:00
Legia Warsaw
-
Astoria Bydgoszcz
5 mar 18:00
Ostrow Wielkopolski
-
Polski Cukier Toruń
5 mar 18:00
TREFL Sopot
-
Slask Wroclaw
5 mar 18:00
King Wilki Morskie Szczecin
-
Czarni Slupsk
6 mar 18:00
Spojnia Stargard
-
Start Lublin
6 mar 18:00
Dabrowa Gornicza
-
Anwil Wloclawek
Kolejka 25
26 sty 18:00
Stelmet Zielona Gora
-
Spojnia Stargard
10 mar 18:00
King Wilki Morskie Szczecin
-
Asseco Gdynia
11 mar 18:00
TREFL Sopot
-
Anwil Wloclawek
12 mar 18:00
Czarni Slupsk
-
Dabrowa Gornicza
12 mar 18:00
Slask Wroclaw
-
Legia Warsaw
12 mar 18:00
Start Lublin
-
Rosa Radom
13 mar 18:00
Astoria Bydgoszcz
-
Polski Cukier Toruń
13 mar 18:00
Ostrow Wielkopolski
-
GTK Gliwice
Kolejka 26
17 mar 18:00
Stelmet Zielona Gora
-
Rosa Radom
17 mar 18:00
Start Lublin
-
Asseco Gdynia
18 mar 18:00
GTK Gliwice
-
Astoria Bydgoszcz
18 mar 18:00
Dabrowa Gornicza
-
King Wilki Morskie Szczecin
19 mar 18:00
Spojnia Stargard
-
Ostrow Wielkopolski
19 mar 18:00
Anwil Wloclawek
-
Legia Warsaw
20 mar 18:00
TREFL Sopot
-
Czarni Slupsk
20 mar 18:00
Polski Cukier Toruń
-
Slask Wroclaw
Kolejka 27
23 mar 18:00
Stelmet Zielona Gora
-
Start Lublin
24 mar 18:00
Dabrowa Gornicza
-
Asseco Gdynia
25 mar 18:00
GTK Gliwice
-
Slask Wroclaw
26 mar 18:00
Czarni Slupsk
-
Legia Warsaw
26 mar 18:00
Anwil Wloclawek
-
Polski Cukier Toruń
26 mar 18:00
Astoria Bydgoszcz
-
Spojnia Stargard
27 mar 18:00
King Wilki Morskie Szczecin
-
TREFL Sopot
27 mar 18:00
Ostrow Wielkopolski
-
Rosa Radom
Kolejka 28
31 mar 18:00
Stelmet Zielona Gora
-
Asseco Gdynia
1 kwi 18:00
GTK Gliwice
-
Anwil Wloclawek
1 kwi 18:00
Legia Warsaw
-
King Wilki Morskie Szczecin
2 kwi 18:00
Ostrow Wielkopolski
-
Start Lublin
2 kwi 18:00
Spojnia Stargard
-
Slask Wroclaw
2 kwi 18:00
Dabrowa Gornicza
-
TREFL Sopot
3 kwi 18:00
Rosa Radom
-
Astoria Bydgoszcz
3 kwi 18:00
Polski Cukier Toruń
-
Czarni Slupsk
Kolejka 29
6 kwi 18:00
Stelmet Zielona Gora
-
Ostrow Wielkopolski
7 kwi 18:00
Anwil Wloclawek
-
Spojnia Stargard
7 kwi 18:00
Asseco Gdynia
-
TREFL Sopot
8 kwi 18:00
Dabrowa Gornicza
-
Legia Warsaw
8 kwi 18:00
GTK Gliwice
-
Czarni Slupsk
9 kwi 18:00
Slask Wroclaw
-
Rosa Radom
10 kwi 18:00
King Wilki Morskie Szczecin
-
Polski Cukier Toruń
10 kwi 18:00
Astoria Bydgoszcz
-
Start Lublin
Kolejka 30
12 kwi 18:00
Spojnia Stargard
-
Czarni Slupsk
13 kwi 18:00
Asseco Gdynia
-
Ostrow Wielkopolski
13 kwi 18:00
Stelmet Zielona Gora
-
Astoria Bydgoszcz
13 kwi 18:00
Rosa Radom
-
Anwil Wloclawek
13 kwi 18:00
GTK Gliwice
-
King Wilki Morskie Szczecin
13 kwi 18:00
Polski Cukier Toruń
-
Dabrowa Gornicza
13 kwi 18:00
Legia Warsaw
-
TREFL Sopot
13 kwi 18:00
Start Lublin
-
Slask Wroclaw
LpDrużynaMPKTWPWDPDP+P-NForma
1 Ostrow Wielkopolski14241040012721169
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
2 Anwil Wloclawek12219300974896
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
3 Stelmet Zielona Gora1321652011461069
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
4 Czarni Slupsk12219300979912
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
5 Polski Cukier Toruń1221930010491020
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
6 Slask Wroclaw1320760010961012
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
7 TREFL Sopot1319660110191005
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
8 Legia Warsaw11187400890824
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
9 King Wilki Morskie Szczecin12185511989990
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
10 Asseco Gdynia131858009591039
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
11 Spojnia Stargard121756019371021
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
12 Astoria Bydgoszcz11164610886877
?
  • W
  • P
  • P
  • R
  • W
13 Rosa Radom121647019811008
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
14 Dabrowa Gornicza1316390110441134
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
15 Start Lublin1316210109391043
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
16 GTK Gliwice121539009441085
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK