Totalscore Totalscore
Totalscore

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki Moich lig mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Uwaga!

Operacja zakończona niepowodzeniem. Nie można dodać tej ligi do Moich Lig!

Uwaga!

Dodać ligę do zakładki "Moje Drużyny" mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Liga ACB  
Koszykówka / Hiszpania / Liga ACB / 2016/2017


Liga ACB to najwyższa w hierarchii klasa męskich ligowych rozgrywek koszykarskich w Hiszpanii. Została założona w 1957 roku jako liga Nacional, a w latach 1983–84 została przekształcona na ligę zawodową. Liga ta gra według zasad FIBA. Obecnie składa się z 18 zespołów.
Dzisiejsze mecze
Kolejka
18:00
Fuenlabrada
-
Valencia
18:00
Basquet Club Andorra
-
Rio Natura Monbus
20:45
Manresa
-
Iberostar Tenerife
20:45
Basket Zaragoza
-
Real Madrid
Najświeższe wyniki
Kolejka
21 lis
  
Burgos
69-83
Barcelona
21 lis
  
CB Murcia
71-67
Manresa
21 lis
  
Saski Baskonia
83-77
Basquet Club Andorra
21 lis
  
Real Madrid
71-48
Real Betis
20 lis
  
Valencia
100-84
Bilbao Basket
20 lis
  
Iberostar Tenerife
98-89
Gran Canaria
20 lis
  
Rio Natura Monbus
87-82
Basket Zaragoza
20 lis
  
Unicaja
90-86
Fuenlabrada
14 lis
  
Manresa
86-75
CB Breogan Lugo
14 lis
  
Barcelona
79-87
Valencia
Tabela ligi
LpDrużynaMPKTWPWDPDP+P-NForma
1 Real Madrid113010100899750
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
2 Barcelona113010100878766
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
3 Iberostar Tenerife11248300901860
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
4 CB Murcia11217400960884
?
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
5 Valencia11217400881852
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
6 Gran Canaria11216410863864
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
7 Manresa11186500898894
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
8 Joventut10186400812743
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
9 Unicaja11155600897888
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
10 Saski Baskonia11155600847852
?
  • W
  • P
  • W
  • P
  • P
11 CB Breogan Lugo10155500800749
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
12 Rio Natura Monbus11124700869937
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • W
13 Basquet Club Andorra11124601857893
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
14 Basket Zaragoza11124700847881
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
15 Burgos1193800817872
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
16 Bilbao Basket1193800865969
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
17 Fuenlabrada1162801913963
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
18 Real Betis1161910768955
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
Kolejka 1
18 wrz
Joventut
85-79
Bilbao Basket
18 wrz
CB Breogan Lugo
92-73
Iberostar Tenerife
18 wrz
Real Betis
102-98
Basquet Club Andorra
18 wrz
Valencia
67-72
Saski Baskonia
19 wrz
Barcelona
85-78
CB Murcia
19 wrz
Fuenlabrada
87-92
Gran Canaria
19 wrz
Basket Zaragoza
98-91
Manresa
19 wrz
Real Madrid
70-63
Burgos
19 wrz
Unicaja
91-79
Rio Natura Monbus
Kolejka 2
22 wrz
Gran Canaria
64-82
Barcelona
23 wrz
Bilbao Basket
76-100
Basket Zaragoza
23 wrz
Iberostar Tenerife
87-82
Unicaja
23 wrz
Burgos
62-87
CB Breogan Lugo
24 wrz
Manresa
69-89
Valencia
24 wrz
CB Murcia
88-66
Real Betis
24 wrz
Rio Natura Monbus
93-91
Joventut
24 wrz
Basquet Club Andorra
58-86
Real Madrid
24 wrz
Saski Baskonia
95-86
Fuenlabrada
Kolejka 3
25 wrz
Barcelona
78-69
CB Breogan Lugo
25 wrz
Iberostar Tenerife
89-79
Bilbao Basket
25 wrz
Basket Zaragoza
54-75
Burgos
25 wrz
Unicaja
79-80
Gran Canaria
26 wrz
Real Betis
64-106
Manresa
26 wrz
Valencia
86-91
CB Murcia
26 wrz
Fuenlabrada
91-78
Basquet Club Andorra
26 wrz
Joventut
72-61
Saski Baskonia
26 wrz
Real Madrid
78-68
Rio Natura Monbus
Kolejka 4
2 paź
Rio Natura Monbus
93-81
Fuenlabrada
2 paź
CB Murcia
79-84
Unicaja
2 paź
Basket Zaragoza
70-76
Valencia
2 paź
Burgos
81-70
Basquet Club Andorra
3 paź
CB Breogan Lugo
97-65
Real Betis
3 paź
Gran Canaria
84-71
Joventut
3 paź
Real Madrid
86-77
Iberostar Tenerife
3 paź
Bilbao Basket
68-84
Barcelona
3 paź
Manresa
74-67
Saski Baskonia
Kolejka 5
9 paź
Joventut
105-61
Manresa
9 paź
Unicaja
72-64
CB Breogan Lugo
9 paź
Fuenlabrada
91-96
Burgos
9 paź
Iberostar Tenerife
90-65
Basket Zaragoza
10 paź
CB Murcia
92-87
Bilbao Basket
10 paź
Basquet Club Andorra
87-71
Gran Canaria
10 paź
Real Betis
61-78
Barcelona
10 paź
Valencia
79-93
Real Madrid
10 paź
Saski Baskonia
91-70
Rio Natura Monbus
Kolejka 6
5 paź
Barcelona
76-63
Basket Zaragoza
16 paź
Rio Natura Monbus
70-104
CB Murcia
16 paź
Joventut
73-79
Basquet Club Andorra
16 paź
Manresa
85-74
Unicaja
16 paź
Burgos
65-69
Valencia
17 paź
Bilbao Basket
85-80
Fuenlabrada
17 paź
Gran Canaria
94-70
Real Betis
17 paź
Saski Baskonia
65-71
Iberostar Tenerife
17 paź
CB Breogan Lugo
71-79
Real Madrid
Kolejka 7
23 paź
Basket Zaragoza
79-75
CB Breogan Lugo
23 paź
Real Betis
76-87
Rio Natura Monbus
23 paź
Basquet Club Andorra
75-76
Valencia
23 paź
Iberostar Tenerife
72-79
Joventut
24 paź
Real Madrid
70-75
Gran Canaria
24 paź
Fuenlabrada
90-82
Manresa
24 paź
Bilbao Basket
87-81
Burgos
24 paź
Unicaja
73-75
Barcelona
24 paź
CB Murcia
80-79
Saski Baskonia
Kolejka 8
30 paź
Rio Natura Monbus
81-84
Iberostar Tenerife
30 paź
Basquet Club Andorra
83-74
Unicaja
30 paź
Joventut
82-65
Burgos
30 paź
Gran Canaria
79-76
Basket Zaragoza
31 paź
Barcelona
79-69
Fuenlabrada
31 paź
Valencia
81-84
Real Betis
31 paź
CB Breogan Lugo
94-89
CB Murcia
31 paź
Saski Baskonia
65-83
Real Madrid
31 paź
Manresa
87-79
Bilbao Basket
Kolejka 9
6 lis
CB Breogan Lugo
76-66
Gran Canaria
6 lis
CB Murcia
99-76
Fuenlabrada
6 lis
Burgos
82-90
Manresa
6 lis
Valencia
71-70
Joventut
7 lis
Rio Natura Monbus
65-79
Barcelona
7 lis
Iberostar Tenerife
79-70
Basquet Club Andorra
7 lis
Basket Zaragoza
82-72
Real Betis
7 lis
Saski Baskonia
92-89
Unicaja
7 lis
Real Madrid
95-61
Bilbao Basket
Kolejka 10
13 lis
Joventut
84-78
Basket Zaragoza
13 lis
Basquet Club Andorra
90-89
CB Murcia
13 lis
Unicaja
89-78
Burgos
13 lis
Gran Canaria
83-77
Saski Baskonia
14 lis
Bilbao Basket
80-76
Rio Natura Monbus
14 lis
Manresa
86-75
CB Breogan Lugo
14 lis
Barcelona
79-87
Valencia
14 lis
Real Betis
72-81
Iberostar Tenerife
14 lis
Fuenlabrada
85-88
Real Madrid
Kolejka 11
20 lis
Rio Natura Monbus
87-82
Basket Zaragoza
20 lis
Unicaja
90-86
Fuenlabrada
20 lis
Valencia
100-84
Bilbao Basket
20 lis
Iberostar Tenerife
98-89
Gran Canaria
21 lis
Real Madrid
71-48
Real Betis
21 lis
CB Murcia
71-67
Manresa
21 lis
Saski Baskonia
83-77
Basquet Club Andorra
21 lis
Burgos
69-83
Barcelona
Kolejka 1
18 wrz
Joventut
85-79
Bilbao Basket
18 wrz
CB Breogan Lugo
92-73
Iberostar Tenerife
18 wrz
Real Betis
102-98
Basquet Club Andorra
18 wrz
Valencia
67-72
Saski Baskonia
19 wrz
Barcelona
85-78
CB Murcia
19 wrz
Fuenlabrada
87-92
Gran Canaria
19 wrz
Basket Zaragoza
98-91
Manresa
19 wrz
Real Madrid
70-63
Burgos
19 wrz
Unicaja
91-79
Rio Natura Monbus
Kolejka 2
22 wrz
Gran Canaria
64-82
Barcelona
23 wrz
Bilbao Basket
76-100
Basket Zaragoza
23 wrz
Iberostar Tenerife
87-82
Unicaja
23 wrz
Burgos
62-87
CB Breogan Lugo
24 wrz
Manresa
69-89
Valencia
24 wrz
CB Murcia
88-66
Real Betis
24 wrz
Rio Natura Monbus
93-91
Joventut
24 wrz
Basquet Club Andorra
58-86
Real Madrid
24 wrz
Saski Baskonia
95-86
Fuenlabrada
Kolejka 3
25 wrz
Barcelona
78-69
CB Breogan Lugo
25 wrz
Iberostar Tenerife
89-79
Bilbao Basket
25 wrz
Basket Zaragoza
54-75
Burgos
25 wrz
Unicaja
79-80
Gran Canaria
26 wrz
Real Betis
64-106
Manresa
26 wrz
Valencia
86-91
CB Murcia
26 wrz
Fuenlabrada
91-78
Basquet Club Andorra
26 wrz
Joventut
72-61
Saski Baskonia
26 wrz
Real Madrid
78-68
Rio Natura Monbus
Kolejka 4
2 paź
Rio Natura Monbus
93-81
Fuenlabrada
2 paź
CB Murcia
79-84
Unicaja
2 paź
Basket Zaragoza
70-76
Valencia
2 paź
Burgos
81-70
Basquet Club Andorra
3 paź
CB Breogan Lugo
97-65
Real Betis
3 paź
Gran Canaria
84-71
Joventut
3 paź
Real Madrid
86-77
Iberostar Tenerife
3 paź
Bilbao Basket
68-84
Barcelona
3 paź
Manresa
74-67
Saski Baskonia
Kolejka 5
9 paź
Joventut
105-61
Manresa
9 paź
Unicaja
72-64
CB Breogan Lugo
9 paź
Fuenlabrada
91-96
Burgos
9 paź
Iberostar Tenerife
90-65
Basket Zaragoza
10 paź
CB Murcia
92-87
Bilbao Basket
10 paź
Basquet Club Andorra
87-71
Gran Canaria
10 paź
Real Betis
61-78
Barcelona
10 paź
Valencia
79-93
Real Madrid
10 paź
Saski Baskonia
91-70
Rio Natura Monbus
Kolejka 6
5 paź
Barcelona
76-63
Basket Zaragoza
16 paź
Rio Natura Monbus
70-104
CB Murcia
16 paź
Joventut
73-79
Basquet Club Andorra
16 paź
Manresa
85-74
Unicaja
16 paź
Burgos
65-69
Valencia
17 paź
Bilbao Basket
85-80
Fuenlabrada
17 paź
Gran Canaria
94-70
Real Betis
17 paź
Saski Baskonia
65-71
Iberostar Tenerife
17 paź
CB Breogan Lugo
71-79
Real Madrid
Kolejka 7
23 paź
Basket Zaragoza
79-75
CB Breogan Lugo
23 paź
Real Betis
76-87
Rio Natura Monbus
23 paź
Basquet Club Andorra
75-76
Valencia
23 paź
Iberostar Tenerife
72-79
Joventut
24 paź
Real Madrid
70-75
Gran Canaria
24 paź
Fuenlabrada
90-82
Manresa
24 paź
Bilbao Basket
87-81
Burgos
24 paź
Unicaja
73-75
Barcelona
24 paź
CB Murcia
80-79
Saski Baskonia
Kolejka 8
30 paź
Rio Natura Monbus
81-84
Iberostar Tenerife
30 paź
Basquet Club Andorra
83-74
Unicaja
30 paź
Joventut
82-65
Burgos
30 paź
Gran Canaria
79-76
Basket Zaragoza
31 paź
Barcelona
79-69
Fuenlabrada
31 paź
Valencia
81-84
Real Betis
31 paź
CB Breogan Lugo
94-89
CB Murcia
31 paź
Saski Baskonia
65-83
Real Madrid
31 paź
Manresa
87-79
Bilbao Basket
Kolejka 9
6 lis
CB Breogan Lugo
76-66
Gran Canaria
6 lis
CB Murcia
99-76
Fuenlabrada
6 lis
Burgos
82-90
Manresa
6 lis
Valencia
71-70
Joventut
7 lis
Rio Natura Monbus
65-79
Barcelona
7 lis
Iberostar Tenerife
79-70
Basquet Club Andorra
7 lis
Basket Zaragoza
82-72
Real Betis
7 lis
Saski Baskonia
92-89
Unicaja
7 lis
Real Madrid
95-61
Bilbao Basket
Kolejka 10
13 lis
Joventut
84-78
Basket Zaragoza
13 lis
Basquet Club Andorra
90-89
CB Murcia
13 lis
Unicaja
89-78
Burgos
13 lis
Gran Canaria
83-77
Saski Baskonia
14 lis
Bilbao Basket
80-76
Rio Natura Monbus
14 lis
Manresa
86-75
CB Breogan Lugo
14 lis
Barcelona
79-87
Valencia
14 lis
Real Betis
72-81
Iberostar Tenerife
14 lis
Fuenlabrada
85-88
Real Madrid
Kolejka 11
20 lis
Rio Natura Monbus
87-82
Basket Zaragoza
20 lis
Unicaja
90-86
Fuenlabrada
20 lis
Valencia
100-84
Bilbao Basket
20 lis
Iberostar Tenerife
98-89
Gran Canaria
21 lis
Real Madrid
71-48
Real Betis
21 lis
CB Murcia
71-67
Manresa
21 lis
Saski Baskonia
83-77
Basquet Club Andorra
21 lis
Burgos
69-83
Barcelona
30 gru 20:30
CB Breogan Lugo
-
Joventut
Kolejka 12
18:00
Fuenlabrada
-
Valencia
18:00
Basquet Club Andorra
-
Rio Natura Monbus
20:45
Manresa
-
Iberostar Tenerife
20:45
Basket Zaragoza
-
Real Madrid
jutro 12:30
Real Betis
-
Unicaja
jutro 13:00
Gran Canaria
-
Burgos
jutro 17:00
Joventut
-
CB Murcia
jutro 20:00
Bilbao Basket
-
CB Breogan Lugo
jutro 18:30
Barcelona
-
Saski Baskonia
Kolejka 13
11 gru 18:00
Gran Canaria
-
Manresa
11 gru 18:00
Joventut
-
Real Betis
11 gru 20:45
Burgos
-
CB Murcia
11 gru 20:45
Saski Baskonia
-
Bilbao Basket
12 gru 12:30
Basket Zaragoza
-
Fuenlabrada
12 gru 12:30
CB Breogan Lugo
-
Basquet Club Andorra
12 gru 17:00
Valencia
-
Rio Natura Monbus
12 gru 18:30
Iberostar Tenerife
-
Barcelona
12 gru 20:00
Real Madrid
-
Unicaja
Kolejka 14
18 gru 18:00
Rio Natura Monbus
-
Burgos
18 gru 18:00
Unicaja
-
Joventut
18 gru 20:45
Fuenlabrada
-
Iberostar Tenerife
18 gru 20:45
Basquet Club Andorra
-
Basket Zaragoza
19 gru 12:30
Barcelona
-
Manresa
19 gru 12:30
Bilbao Basket
-
Gran Canaria
19 gru 17:00
Real Betis
-
Saski Baskonia
19 gru 20:00
Valencia
-
CB Breogan Lugo
19 gru 18:30
CB Murcia
-
Real Madrid
Kolejka 15
27 gru 21:30
Gran Canaria
-
CB Murcia
27 gru 19:00
CB Breogan Lugo
-
Fuenlabrada
27 gru 21:30
Joventut
-
Real Madrid
28 gru 19:00
Basket Zaragoza
-
Saski Baskonia
28 gru 21:30
Burgos
-
Real Betis
28 gru 21:30
Barcelona
-
Basquet Club Andorra
29 gru 19:00
Manresa
-
Rio Natura Monbus
29 gru 21:30
Iberostar Tenerife
-
Valencia
29 gru 21:30
Bilbao Basket
-
Unicaja
Kolejka 16
2 sty 12:30
Basquet Club Andorra
-
Manresa
2 sty 12:30
CB Murcia
-
Iberostar Tenerife
2 sty 17:00
Saski Baskonia
-
Burgos
2 sty 18:30
Real Madrid
-
Barcelona
2 sty 20:00
Unicaja
-
Basket Zaragoza
3 sty 19:00
Real Betis
-
Bilbao Basket
3 sty 19:00
Fuenlabrada
-
Joventut
3 sty 21:30
Rio Natura Monbus
-
CB Breogan Lugo
3 sty 21:30
Valencia
-
Gran Canaria
Kolejka 17
8 sty 18:00
Burgos
-
Iberostar Tenerife
8 sty 18:00
Gran Canaria
-
Rio Natura Monbus
8 sty 20:45
Real Betis
-
Fuenlabrada
8 sty 20:45
Manresa
-
Real Madrid
9 sty 12:30
Bilbao Basket
-
Basquet Club Andorra
9 sty 12:30
CB Breogan Lugo
-
Saski Baskonia
9 sty 17:00
Basket Zaragoza
-
CB Murcia
9 sty 18:30
Barcelona
-
Joventut
9 sty 20:00
Unicaja
-
Valencia
Kolejka 18
15 sty 18:00
Joventut
-
CB Breogan Lugo
15 sty 18:00
Rio Natura Monbus
-
Bilbao Basket
15 sty 20:45
Fuenlabrada
-
Unicaja
15 sty 20:45
CB Murcia
-
Burgos
16 sty 12:30
Manresa
-
Gran Canaria
16 sty 13:00
Iberostar Tenerife
-
Real Betis
16 sty 18:30
Valencia
-
Barcelona
16 sty 17:00
Real Madrid
-
Basket Zaragoza
16 sty 20:00
Basquet Club Andorra
-
Saski Baskonia
Kolejka 19
22 sty 18:00
Basket Zaragoza
-
Rio Natura Monbus
22 sty 18:00
Real Betis
-
Valencia
22 sty 20:45
Iberostar Tenerife
-
Fuenlabrada
22 sty 20:45
Burgos
-
Joventut
23 sty 12:30
Bilbao Basket
-
Real Madrid
23 sty 12:30
CB Breogan Lugo
-
Manresa
23 sty 18:30
Barcelona
-
Unicaja
23 sty 20:00
Gran Canaria
-
Basquet Club Andorra
23 sty 17:00
Saski Baskonia
-
CB Murcia
Kolejka 20
29 sty 18:00
Joventut
-
Gran Canaria
29 sty 18:00
Rio Natura Monbus
-
Real Betis
29 sty 20:45
Fuenlabrada
-
Basket Zaragoza
29 sty 20:45
Valencia
-
Iberostar Tenerife
30 sty 12:30
Unicaja
-
Bilbao Basket
30 sty 12:30
CB Murcia
-
CB Breogan Lugo
30 sty 17:00
Manresa
-
Burgos
30 sty 20:00
Real Madrid
-
Basquet Club Andorra
30 sty 18:30
Saski Baskonia
-
Barcelona
Kolejka 21
5 lut 18:00
Basket Zaragoza
-
Unicaja
5 lut 18:00
Real Betis
-
CB Breogan Lugo
5 lut 20:45
Burgos
-
Gran Canaria
5 lut 20:45
Basquet Club Andorra
-
Joventut
6 lut 12:30
Barcelona
-
Rio Natura Monbus
6 lut 13:00
Iberostar Tenerife
-
CB Murcia
6 lut 20:00
Bilbao Basket
-
Manresa
6 lut 17:00
Fuenlabrada
-
Saski Baskonia
6 lut 18:30
Real Madrid
-
Valencia
Kolejka 22
12 lut 18:00
Manresa
-
Basket Zaragoza
12 lut 20:45
Rio Natura Monbus
-
Basquet Club Andorra
12 lut 20:45
Joventut
-
Iberostar Tenerife
13 lut 12:30
Saski Baskonia
-
Real Betis
13 lut 13:00
Gran Canaria
-
Fuenlabrada
13 lut 17:00
CB Breogan Lugo
-
Valencia
13 lut 18:30
Unicaja
-
Real Madrid
13 lut 20:00
CB Murcia
-
Barcelona
10 mar 11:00
Burgos
-
Bilbao Basket
Kolejka 23
5 mar 18:00
Valencia
-
Manresa
5 mar 18:00
Basquet Club Andorra
-
CB Breogan Lugo
5 mar 20:45
Unicaja
-
CB Murcia
5 mar 20:45
Fuenlabrada
-
Barcelona
6 mar 12:30
Bilbao Basket
-
Joventut
6 mar 13:00
Iberostar Tenerife
-
Rio Natura Monbus
6 mar 17:00
Real Betis
-
Burgos
6 mar 20:00
Basket Zaragoza
-
Gran Canaria
6 mar 18:30
Real Madrid
-
Saski Baskonia
Kolejka 24
12 mar 20:45
Joventut
-
Valencia
12 mar 20:45
CB Breogan Lugo
-
Bilbao Basket
12 mar 18:00
Gran Canaria
-
Unicaja
12 mar 18:00
Manresa
-
Fuenlabrada
13 mar 12:30
CB Murcia
-
Basquet Club Andorra
13 mar 12:30
Basket Zaragoza
-
Iberostar Tenerife
13 mar 18:30
Burgos
-
Real Madrid
13 mar 20:00
Rio Natura Monbus
-
Saski Baskonia
13 mar 17:00
Barcelona
-
Real Betis
Kolejka 25
19 mar 18:00
Fuenlabrada
-
CB Murcia
19 mar 18:00
Basquet Club Andorra
-
Bilbao Basket
19 mar 20:45
Rio Natura Monbus
-
Unicaja
19 mar 20:45
Valencia
-
Basket Zaragoza
20 mar 12:30
Real Madrid
-
Manresa
20 mar 13:00
Iberostar Tenerife
-
Burgos
20 mar 17:00
Real Betis
-
Joventut
20 mar 18:30
Barcelona
-
Gran Canaria
20 mar 20:00
Saski Baskonia
-
CB Breogan Lugo
Kolejka 26
26 mar 18:00
Burgos
-
Basket Zaragoza
26 mar 18:00
CB Breogan Lugo
-
Rio Natura Monbus
26 mar 20:45
Manresa
-
Basquet Club Andorra
26 mar 20:45
Gran Canaria
-
Iberostar Tenerife
27 mar 12:30
Real Madrid
-
Fuenlabrada
27 mar 12:30
CB Murcia
-
Valencia
27 mar 20:00
Unicaja
-
Real Betis
27 mar 17:00
Bilbao Basket
-
Saski Baskonia
27 mar 18:30
Joventut
-
Barcelona
Kolejka 27
2 kwi 18:00
Rio Natura Monbus
-
Manresa
2 kwi 18:00
Real Betis
-
CB Murcia
2 kwi 20:45
Basket Zaragoza
-
Joventut
2 kwi 20:45
Valencia
-
Unicaja
2 kwi 12:30
Fuenlabrada
-
Bilbao Basket
3 kwi 12:30
CB Breogan Lugo
-
Burgos
3 kwi 18:30
Iberostar Tenerife
-
Real Madrid
3 kwi 17:00
Basquet Club Andorra
-
Barcelona
3 kwi 20:00
Saski Baskonia
-
Gran Canaria
Kolejka 28
9 kwi 18:00
Real Betis
-
Basket Zaragoza
9 kwi 18:00
Fuenlabrada
-
Rio Natura Monbus
9 kwi 20:45
Bilbao Basket
-
Valencia
9 kwi 20:45
Manresa
-
Joventut
10 kwi 12:30
CB Murcia
-
Gran Canaria
10 kwi 13:00
Iberostar Tenerife
-
CB Breogan Lugo
10 kwi 17:00
Unicaja
-
Basquet Club Andorra
10 kwi 20:00
Burgos
-
Saski Baskonia
10 kwi 18:30
Barcelona
-
Real Madrid
Kolejka 29
16 kwi 18:00
Burgos
-
Rio Natura Monbus
16 kwi 18:00
Basquet Club Andorra
-
Real Betis
16 kwi 20:45
Joventut
-
Fuenlabrada
16 kwi 20:45
Basket Zaragoza
-
Barcelona
17 kwi 12:30
Real Madrid
-
CB Breogan Lugo
17 kwi 13:00
Gran Canaria
-
Bilbao Basket
17 kwi 17:00
Unicaja
-
Iberostar Tenerife
17 kwi 18:30
Saski Baskonia
-
Valencia
17 kwi 20:00
Manresa
-
CB Murcia
Kolejka 30
23 kwi 18:00
Bilbao Basket
-
CB Murcia
23 kwi 18:00
Valencia
-
Fuenlabrada
23 kwi 20:45
CB Breogan Lugo
-
Basket Zaragoza
23 kwi 20:45
Joventut
-
Unicaja
24 kwi 12:30
Real Betis
-
Real Madrid
24 kwi 12:30
Basquet Club Andorra
-
Burgos
24 kwi 17:00
Saski Baskonia
-
Manresa
24 kwi 18:30
Barcelona
-
Iberostar Tenerife
24 kwi 20:00
Rio Natura Monbus
-
Gran Canaria
Kolejka 31
30 kwi 18:00
Valencia
-
Basquet Club Andorra
30 kwi 18:00
Iberostar Tenerife
-
Manresa
30 kwi 20:45
Fuenlabrada
-
Real Betis
30 kwi 20:45
Unicaja
-
Saski Baskonia
1 maj 12:30
Barcelona
-
Burgos
1 maj 13:00
Gran Canaria
-
CB Breogan Lugo
1 maj 17:00
CB Murcia
-
Rio Natura Monbus
1 maj 18:30
Real Madrid
-
Joventut
1 maj 20:00
Basket Zaragoza
-
Bilbao Basket
Kolejka 32
7 maj 18:00
Saski Baskonia
-
Basket Zaragoza
7 maj 18:00
Basquet Club Andorra
-
Fuenlabrada
7 maj 20:45
Bilbao Basket
-
Iberostar Tenerife
7 maj 20:45
CB Breogan Lugo
-
Barcelona
8 maj 12:30
Manresa
-
Real Betis
8 maj 13:00
Gran Canaria
-
Valencia
8 maj 17:00
Burgos
-
Unicaja
8 maj 18:30
Rio Natura Monbus
-
Real Madrid
8 maj 20:00
CB Murcia
-
Joventut
Kolejka 33
9 maj 19:00
Fuenlabrada
-
CB Breogan Lugo
9 maj 21:30
Basket Zaragoza
-
Basquet Club Andorra
9 maj 21:30
Barcelona
-
Bilbao Basket
10 maj 19:00
Real Betis
-
Gran Canaria
10 maj 21:30
Valencia
-
Burgos
10 maj 21:30
Joventut
-
Rio Natura Monbus
11 maj 19:00
Unicaja
-
Manresa
11 maj 21:30
Iberostar Tenerife
-
Saski Baskonia
11 maj 21:30
Real Madrid
-
CB Murcia
Kolejka 34
14 maj 18:00
Saski Baskonia
-
Joventut
14 maj 18:00
Burgos
-
Fuenlabrada
14 maj 18:00
Gran Canaria
-
Real Madrid
14 maj 18:00
Basquet Club Andorra
-
Iberostar Tenerife
14 maj 18:00
Manresa
-
Barcelona
14 maj 18:00
CB Murcia
-
Basket Zaragoza
14 maj 18:00
Rio Natura Monbus
-
Valencia
14 maj 18:00
Bilbao Basket
-
Real Betis
14 maj 18:00
CB Breogan Lugo
-
Unicaja
LpDrużynaMPKTWPWDPDP+P-NForma
1 Real Madrid113010100899750
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
2 Barcelona113010100878766
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
3 Iberostar Tenerife11248300901860
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
4 CB Murcia11217400960884
?
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
5 Valencia11217400881852
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
6 Gran Canaria11216410863864
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
7 Manresa11186500898894
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
8 Joventut10186400812743
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
9 Unicaja11155600897888
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
10 Saski Baskonia11155600847852
?
  • W
  • P
  • W
  • P
  • P
11 CB Breogan Lugo10155500800749
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
12 Rio Natura Monbus11124700869937
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • W
13 Basquet Club Andorra11124601857893
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
14 Basket Zaragoza11124700847881
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
15 Burgos1193800817872
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
16 Bilbao Basket1193800865969
?
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
17 Fuenlabrada1162801913963
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
18 Real Betis1161910768955
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
Zawodnik Drużyna Bramki

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK