Europa

Reszta świata

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy

Zakłady bukmacherskie - na czym polegają?

Zakład bukmacherski jest to inaczej mówiąc przeprowadzenie transakcji między graczem a bookmakerem, w której gracz typuje dane spotkanie oraz przewiduje jego wynik. Firma bukmacherska np. LV BET przyjmuje taki rodzaj zakładu a po dokonaniu widowiska rozlicza go jako wygrany, przegrany, lub w pewnych przypadkach zwraca postawioną stawkę.

Od czego zależy wysokość zwycięstwa?
Wysokość potencjalnej wygranej z danego zakładu określona jest od dwóch czynników – wysokości stawki, jaką na dany zakład przydziela klient, a ponadto wielkość kursu, jaki został określony na dane zdarzenie przez firmę bukmacherską. Stawkę zawsze wybiera klient a także to on rozstrzyga ile pieniędzy postawi na konkretny kupon. Kurs zaś jest subiektywnie określany przez określoną firmę bukmacherską i stanowi część jej propozycji. Bukmacherzy regularnie przedstawiają niezwykle zbliżone kursy na te same spotkania, ale różnice są zawsze, choćby niewielkie – co należy sprawdzać i znajdować takiego bookmakera, który oferuje najogromniejszy kurs. 

Zakład akumulacyjny
Jest zakładem w którym użytkownik wybiera wiele spotkań równolegle a także żeby wygrać, każde z nich muszą być trafione. Na takim kuponie kursy po jakich obstawia się poszczególne wydarzenia mnoży się wszystkie po kolei. Jest to niesamowicie popularny rodzaj zakładu pośród początkujących klientów, którzy stawiają wyjątkowo niską kwotę typując bardzo dużo meczów. Możliwa wygrana jest wówczas wyjątkowo duża, lecz prawdopodobieństwo wygrania pieniędzy pomniejsza się z każdym dodatkowym typowanym meczem. Typując w owy sposób należałoby zaznajomić się z obserwacjami różnych innych użytkowników zaawansowanych, którzy składają swoje obserwacje a także przewidywania na forum bukmacherskie typy dnia, dzięki czemu można dowiedzieć się o wielu ciekawostkach na temat danego spotkania i nie typować w ciemno. Wówczas posiadając np. dwa dobre typy, warto grać zakład akumulacyjny, ponieważ prawdopodobieństwo wygrania jest wielkie a i spodziewana wygrana może być wyjątkowo interesująca.

Najpopularniejsze modele zawierania kuponów
Na rynku bookmakerów online, najważniejsze firmy prześcigają się w tym jak pełno posiadają modeli i możliwości obstawiania zakładów. Występują natomiast takie, jakie oferują wszelkie firmy bowiem są najpopularniejsze wśród typujących. Zaliczyć wolno do nich: zakład na wynik ostateczny (1X2 przy zdarzeniu trzytorowym, lub 12 przy zdarzeniu dwutorowym), zakład na ilość trafień w zdarzeniu (powyżej/poniżej pewnej liczby) czy handicap (użytkownik określa czy dana kadra zwycięży np. różnicą przynajmniej 1,5 bramki).

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK