Europa

Reszta świata

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy

Rodzaje zakladów sportowych (cz.1)

Jesteś początkującym typerem? Z pewnością szukasz informacji jakie są najpopularniejsze sposoby zawierania zakładów na widowiska sportowe a także jakie są alternatywy zawierania zakładów. Ów materiał umożliwi ci pojąć na czym polegają oraz jakie istnieją pokroje zakładów.

1X2
Jest to od zawsze najpopularniejsza odmiana zakładów świadczona przez bukmacherów. Typer typuje na wygraną którejś z ekip lub remis. Wybrane dyscypliny sportowe charakteryzują się jednak tym, iż mecz nie może zamknąć się remisem np. tenis. Wówczas odmiana zakładu zmienia postać do zakładu z dwiema alternatywami (1 lub 2) i możliwe są natenczas dwa rezultaty – wygrana jednego lub drugiego zawodnika lub drużyny. Należałoby też przy okazji napisać o tym, iż bardzo dużo bukmacherów oferuje pierwszy gratisowy kupon jeżeli gracz stawia na zdarzenie z trzema potencjalnymi efektami. Następnie typer może umieścić kupon natomiast jeśli okaże się on przegrany, bukmacher zwróci pełną kwotę zakładu na konto klienta

Over/Under
Po polsku zakład ów prezentowany jest jako powyżej/poniżej natomiast reguluje on zakład użytkownika, który wybiera czy w określonym spotkaniu, bądź w wybranej jego części padnie więcej czy mniej od pewnej ilości goli. Przedstawiając więc wydarzenie sportowe otrzymuje się od firmy szansę doboru progu np. w futbolu 1.5 gola, 2.5 gola, 3.5 gola itd. Typer typując spotkanie wybiera jedyną z przedstawianych opcji – czy padnie powyżej (over) czy poniżej (under) określonej wielkości bramek. Tak jak już wspomnieliśmy, zakład owy może dotyczyć pełnego rozmiaru czasowego (np. w piłce nożnej 90minut + dodatkowy etap gry) ale też na 1. połowę lub drugą część. W siatkówce spodziewane jest zawieranie zakładu powyżej/poniżej (over/under) określonej wielkości setów oraz dodatkowo punktów w całym spotkaniu lub jakimś secie. Oprócz progów „połówkowych”, w ofertach bookmakerów powszechnie odszukać można całkowite liczby np. powyżej/poniżej 3 bramek. Wtenczas typując np. ponad 3 goli - jeśli padną 4 bramki klient wygrywa, jeśli będą 3 gole, suma zakładu zostaje przekazana dla gracza. Jeśli nie chcesz ryzykować własnych pieniędzy już na wstępie gry, warto zapoznać się z jedną z witryn która przedstawia wszelkie bonusy bukmacherskie, dzięki którym będziesz mógł postawić bez zagrożenia, uzyskać nieodpłatne pieniądze na własny pierwszy kupon lub podwojenie początkowego wkładu.

Handicap
Jest to również niesłychanie znany rodzaj zakładu, w którym bukmacherzy „dodają” lub „odejmują” przed startem spotkania którejś z ekip określoną liczbę goli. Bramki te na rozwiązanie wydarzenia uwzględniane są do końcowego rozstrzygnięcia. Przykładowo: rozgrywane jest spotkanie Real Madryt - Betis Sewilla. Gracz typuje Handicap -3.5 na Real. Ostatecznie spotkanie kończy się zwycięstwem Królewskich 4:0 – typ więc jest zwycięski, ponieważ zespół z Madrytu zwyciężyła z konkurentami, różnicą bramek większą niż 3.5.

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK