Europa

Reszta świata

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy

Rodzaje zakładów: Podwójna szansa, HT/FT, Dokładny wynik, Obie drużyny strzelą

W następnej części artykułu o sposobach zawierania zakładów zaprezentujemy kolejne, może mniej popularne niż choćby 1X2, Over/Under czy Handicap, lecz równie ciekawe metody gry zdarzeń sportowych. W owym artykule określimy na czym polegają m.in. zakłady na podwójną szansę, HT/FT czy dokładny wynik.

Podwójna szansa
Jest to sposób zakładu opierający się na tym, że określone wydarzenie może zamknąć się trzema wynikami. Doskonałym przykładem będzie tutaj 1X2, który określa to czy wygra 1. Ekipa, czy będzie remis lub zwycięży 2. Ekipa. Dodając do tego podwójną możliwość, bookmaker oferuje zakłady: 1X (wygranie pierwszej ekipy lub podział punktów) X2 (powodzenie 2. drużyny lub remis) i 12 (wygranie pierwszej drużyny lub wygraną drugiej załogi). Przykład meczu: Bayern Monachium – Borussia Dortmund. Gracz typuje kupon z zakładem na ten mecz 1X (zwycięży Bayern lub będzie remis). Spotkanie kończy się zwycięstwem Bawarczyków 2:1. Postawiony zakład jest więc wygrany! Jeżeli padłby remis, podobnie kupon byłby zwycięski. Wyłącznie w przypadku wygranej Borussii Dortmund typer przegrałby ów zakład.

HT/FT
HT/FT są to skróty od angielskich objaśnień Half Time a także Full Time. Typując zakład określa się wynik meczu do przerwy a także ostateczny. Wnosząc taki kupon, użytkownik typuje na dwa rezultaty - jaki będzie w pierwszej części a także jaki będzie na koniec Przykład zakładu: Arsenal Londyn – Manchester United. Typ: X/1 (typ: w pierwszej połowie na remis, natomiast końcowy wynik będzie korzystny dla Arsenalu). W pierwszej części wydarzenia był remis 1:1, a w drugiej połowie Arsenal zdobył kolejną bramkę i wygrał mecz. Twój typ okazuje się zwycięski – do przerwy był remis a zdarzenie ostatecznie wygrał Arsenal. Zaznajom się z promocjami a także bonusami bukmacherów i następnie uzyskaj np. fortuna oferta 20 za darmo na początek. Praktycznie wszystkie firmy bukmacherskie dają dla nowych użytkowników darmowy typ, bonus powitalny lub typ bez ryzyka.

Dokładny wynik
Jest to jeden spośród najbardziej ryzykownych typów zawierania zakładów. Alternatywy dokładnego rozstrzygnięcia takiego meczu jest bardzo wiele. Ma to swoje plusy ale też minusy - kursy są wysokie i możliwe wygrane wysokie, jednakże też prawdopodobieństwo trafienia dokładnego wyniku jest niezwykle małe. W takim zakładzie typer typuje po prostu szczegółowy wynik wydarzenia – i tylko w wypadku gdy go trafi triumfuje, nawet minimalnie inny rezultat sprawia, iż typ jest przegrany. Przykład zakładu: Legia Warszawa – Lech Poznań. Typ 2:1. Po pierwszej części meczu piłkarze z Poznania zwyciężają 1:0, lecz w drugiej połowie Legia odwraca losy wydarzenia i zdobywa dwie bramki oraz wygrywa spotkanie 2:1. Klient typujący taki wynik zwycięża kupon!

Obie drużyny strzelą
Jest to także niezmiernie popularny rodzaj zakładu, w którym należy określić czy w danym meczu obie załogi zdobędą choćby po bramce bądź też nie. Zakład ów jest niesamowicie często wykorzystywany w wydarzeniach dwóch ogromnie wyrównanych i ofensywnie grających drużyn. Wtedy niezwykle możliwe jest to, iż obie ekipy strzelą gole a mecz skończy się wysokim rezultatem. Typując taki typ warto przemyśleć ostatnią formę strzelecką obydwu zespołów a także stwierdzić prawdopodobieństwo takiego zdarzenia.

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK