Europa

Reszta świata

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy

Metody wpłat i wypłat u bukmacherów online

Początkujący gracze z pewnością mają masę pytań dotyczących tego jak funkcjonują bukmacherzy, jak grać wydarzenia, a także to w jaki sposób można wykonywać opłaty na konto gracza ale także w jaki sposób legalne jest wypłacanie wygranych pieniędzy. W poniższym tekście przytoczymy najpopularniejsze formy płatności, jakie oferują bookmakerzy.

Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu bukmachera?

Na wstęp warto jednakże powiedzieć o tym na co każdy klient typujący online zwraca przy dobieraniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych aspektów, na jakie należy zwrócić istotną ostrożność zaliczane są: uwagi graczy o konkretnej firmie, wysokość przedkładanych kursów, czy oferta typów jest duża ale też czy obejmuje interesujące nas ligi. ranking SBR (określa on wiarygodność marek bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość suportu itp.), ale także i formy płatności jakie usługuje dany bookmaker. Ranking SBR pozwoli na ustalenie zagrożenia a także potencjalnych kłopotów z wypłacaniem środków od określonej marki. Mając takie dane, wolno przejść do doboru metod płatności, które będą dla nas najprzydatniejsze.

Minimalne wartości wpłat oraz wypłat

Wszelki bookmaker posiada w swoim regulaminie ustalone kwoty pieniężne z minimalnymi wpłatami czy wypłatami. Dla debiutującego użytkownika jest to wyjątkowo poważna sprawa, bowiem z reguły debiutujący typerzy nie typują za wysokie wartości a także chcą wypłacać z konta gracza nawet małe wygrane. Warto wówczas grać u bukmacherów, którzy umożliwiają robienie transakcji chociażby od 1 zł. Niektóre z marek jednak prezentują dużą minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 złotych. Co więcej – większość jednostek określa także minimalną wpłatę żeby skorzystać z bonusu powitalnego, jednak zdarzają się i takie w których zdobywa się pieniądze za darmo lub rodzaj zakładu bez ryzyka a jednym z nich jest lv bet bonus. Jak widać, debiutujący klienci bukmacherów mają zatem masę rzeczy do przenalizowania. Określając miejsce w jakim zamierzamy grać, warto więc jest zwrócić także uwagę na to które minimalne sumy określają w prywatnych przepisach bookmakerzy.

Sposoby płatności

Teraz możemy już wejść do praktycznych porad na temat tego które typy płatności umożliwiają bukmacherzy. Do najpowszechniejszych a także najwygodniejszych należą z pewnością: natychmiastowy przelew płatności i płatność kartą płatniczą (kredytową lub debetową). Coraz więcej graczy selekcjonuje jednakże inne sposoby, które stają się jeszcze bardziej popularne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a ponadto kupony płatnicze paysafecard. Każdy bookmaker listuje na własnej witrynie internetowej listę używanych sposobów oraz warto z taką listą zapoznać się już na samym starcie i przetestować, czy znajduje się na niej Twoja ulubiona forma dokonywania transakcji.

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK