Europa

Reszta świata

Ustawienia

Pokaż Moje ligi na początku:
Moje ligi
Moje zespoły
Nasi partnerzy

Co to jest handicap

W ofercie bookmakerów internetowych zwykle otrzymuje się mnóstwo gatunków zakładów, kursów ale również ofert typowania na wszelkie zdarzenia.

Osoby, które podejmują grę w zakładach bukmacherskich, mogą mieć na początku problemy z tymże co istotnie opisują jasne określenia, nazwy oraz znaki wprowadzane przez bukmacherów.

Handicap jest zakładem w którym bookmaker dodaje do końcowego wyniku spotkania dodatkowe bramki, punkty czy też inne wartości ustalone w konkretnym sporcie. Co więc oznacza to w praktyce?

Handicapy rozbite są na kilka wersji:

• pełna liczba np. - 1.0
• pierwsza ćwiartka np. -1.25
• połowa np. -1.5
• trzecia ćwiartka -0.75

Wzorcowe zakłady na handicap w spotkaniu futbolowym pomiędzy drużyną Chile i Niemiec:

 

Pełny handicap typ na Chile -1.0
Typując ten typ na Chile handicap -1.0, ustanawiamy, iż kadra Chile wygra w wydarzeniu przynajmniej różnicą dwóch goli. Jeśli Chile zwycięży jedną bramką, typer zdobywa zwrot pełnej wartości kuponu. Jeśli jednakowoż wynik dla Chile będzie słabszy, typ jest przegrany.

Pierwsza ćwiartka typ na Chile -1.25
Wybierając taki typ na Chile -1.25, typujemy, iż zespół Chile wygra w starciu przynajmniej różnicą dwóch goli. Jeżeli Chile wygra jedną bramką, użytkownik dostanie zwrot połowy wartości umieszczonej na ów zakład. Jeśli rezultat dla rep. Chile będzie słabszy, typ jest przegrany.

Połówkowy handicap typ na Chile -1.5
Charakteryzuje, to iż stawiając np. typy dnia na Chile handicap -1.5, obstawiamy, iż kadra Chile wygra w spotkaniu przynajmniej różnicą dwóch bramek. Jeśli Chile wygra jednym golem, lub rezultat będzie słabszy typ jest przegrany.

Trzecia ćwiartka typ na Chile -0.75
Wnosząc zakład -0.75 na Chile typujemy, że kadra Chile zwycięży w meczu przynajmniej różnicą dwóch goli. W przykładzie kiedy Chile zwycięży jednym golem, otrzymamy częściową wygraną obliczaną z osobnego wzoru. Jeśli wynik dla Chile będzie szkodliwszy, zakład jest stracony.

Jak widać, handicap liczy mnóstwo rodzajów i każdy spośród nich świadczy co innego. Typując taki kupon należy zatem upewnić się co on dokładnie wyznacza oraz w jakim przypadku użytkownik zgarnia pełną zyskaną, kiedy tylko częściową, kiedy połowę stawki a kiedy zakład jest ustalany jako stracony.

Warto także dowiedzieć się od innych typerów, którzy umieszczają osobiste uwagi na forum bukmacherskie oraz dzielą się spostrzeżeniami odnośnie gry kuponów sportowych online. Z pewnością debiutujący typer na tego kształtu forach pozyska istotne wiadomości, informacje czy wsparcie od profesjonalnych użytkowników, którzy ogrywają bookmakerów od lat.

Totalscore

Wyniki piłki nożnej na żywo na TotalScore.pl dostarczają największą ilość wyników live. Mecze na żywo z ponad 1000 głównych lig, rozgrywek pucharowych i meczów turniejowych, dostarczają także tabele ligowe. Wyniki na żywo z meczów piłki nożnej informują także o strzelcach bramek, wynikach do przerwy, końcowych rezultatach, czy czerwonych kartkach. Użytkownik informowany jest na TotalScore.pl także o zdobyciu bramki, oraz innych informacjach dotyczących meczu piłki nożnej.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis totalscore.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK